آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره دوجداره ترمال بریک

صفحه اصلی » مقالات » کلینیک ساختمانی » پنجره دوجداره ترمال بریک

با گسترش گرمایش جهانی و استفاده روز افزون از سوخت ها ، کره ی زمین روز به روز در حال آلوده تر شدن است . یکی از تهدید های اساسی سوزاندن سوخت های فسیلی است که برای گرمایش خانه ها به کار می رود . پنجره دوجداره ترمال بریک یک انتخاب بسیار مناسب برای بهینه‌سازی انرژی در تمام ساختمان های مسکونی و تجاری است. استفاده از پنجره های ترمال بریک علاوه بر کمک به حفظ طبیعت هزینه های ناشی از مصرف سوخت را نیز کاهش می دهد . همچنین خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک یک راه حل مناسب برای حفظ گرمایش تولید شده در خانه ها است .شما کافیست برای مشاوره ی رایگان با این شماره 02188068352 تماس بگیرید.متخصصین ما با بهترین مشاوره برای شما بهترین کیفیت با کمترین قیمت را تهیه میکنند.

واژه Thermal break در واقع یک واژه انگلیسی به معنای شکست حرارتی می باشد . در واقع در پنجره های ترمال بریک برای جلوگیری از انتقال حرارت و هدر رفت انرژی از یک شکست حرارتی استفاده می شود. این شکست حرارتی چرخه انتقال حرارت را قطع می کند . ما در این مقاله می خواهیم در مورد پنجره دوجداره ترمال بریک صحبت کنیم . با ما همراه باشید .


ترمال بریک چیست

ترمال بریک یا همان شکست حرارتی قطعه ای از مواد نارسانا با انتقال حرارتی کم است که بین دو قسمت داخلی و خارجی فریم آلومینیومی قرار می گیرد . این قطعه جریان انتقال انرژی حرارتی بین مواد رسانا را کاهش داده یا از آن جلوگیری می کند . پنجره های ترمال بریک اغلب در مقایسه با پنجره های بدون ترمال بریک دارای عملکرد بالاتری از لحاظ حرارتی و همچنین با فریم های باریک تر هستند.

معمولا یک ماده با قابلیت رسانایی حرارتی کم ، مانند پلیمر به عنوان مانع بین دو ماده رسانا استفاده می شود. مواد پلیمری مقاومت بالایی در برابر انتقال حرارت دارند و می توانند تا 500 برابر بهتر از آلومینیوم عایق بندی کنند. پروفیل های حرارتی شکست مقدار Uf بسیار کمتری دارند و در نتیجه حرارت کمتری منتقل می شود.


لزوم استفاده از ترمال بریک در پنجره آلومینیومی

آلومینیوم رسانای خوبی برای انتقال گرما و سرما می باشد . به همین دلیل پنجره هایی که با فریم آلومینیوم طراحی و تولید می شوند ، ممکن است انرژی زیادی را از طریق همرفت حرارتی در فریم ها ، هدر دهند . این هدر رفت انرژی به این صورت شکل می گیرد که دمای تولید شده در داخل خانه به بیرون از آن نفوذ کند . و یا دمای بیرون به داخل نفوذ کند . این مسئله هنگامی اهمیت پیدا می کند که ما در داخل فضا نیاز به حرارت و یا خنکی داریم ولی این حرارت و یا خنکی ایجاد شده به خارج از فضا نفوذ می کنند و جای خود را به هوای وارد شده می دهند . در این هنگام است که تمامی انرژی تولید شده توسط دستگاه های تبادل حرارت به هدر می رود .

در و پنجره

می توان گفت هدر رفت حرارتی تنها عیب پنجره های آلومینیومی است . اما اصلا جای نگرانی نیست چون به وسیله استفاده از ویژگی ترمال بریک می توان به نوعی عایق بندی دست پیدا کرد . که در پنجره های آلومینیومی استفاده می شود و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند .


ترمال بریک چگونه کار می کند

استفاده از موانع حرارتی در پنجره های آلومینیومی ترمال بریک ، توانایی عایق کاری را بسیار بهبود می بخشد. حال میخواهیم فریم پنجره های ترمال بریک را زیر ذره بین فرکو قرار دهیم . عاملی که موجب انتقال حرارت در فریم های آلومینیومی می شود ، خود عنصر آلومینیوم است . راه های زیادی برای انتقال حرارت وجود دارند که از حوصله بحث خارج است . اما عاملی که در این پنجره ها حرارت را عبور می دهد ، همرفت است .

بنابراین برای قطع کردن چرخه انتقال حرارت از طریق همرفت ، می بایست خود فریم دچار شکست باشد . تا حرارت را انتقال ندهد . بنابراین در قسمت داخلی فریم یک شکست ایجاد می کنند . تیغه پلی آمید به عنوان یک نارسانا میان دو قسمت جدا شده قرار می گیرد تا یک مانع حرارتی ایجاد کرده و انتقال حرارت را کاهش دهد. پنجره های آلومینیومی ترمال بریک ، مجهز به این عایق بندی هستند و در نتیجه ، از نظر مصرف انرژی بسیار بهتر عمل می کنند .


ترمال بریک رزین یا پلی آمید

مزایای ترمال بریک پلی آمید نسبت به ترمال بریک رزین بسیار بیشتر می باشد . در مقررات ملی ساختمان به استفاده از ترمال بریک پلی آمید نسبت به رزین توصیه شده است . پلی آمید دارای عملکرد حرارتی بهتری نسبت به رزین می باشد . در ادامه به این مزیت ها اشاره می شود :

 • توانایی داشتن مانع حرارتی بزرگتر یعنی نوارهای پلی آمید تا 30 میلی متر در مقایسه با ترمال بریک رزینی PU 6/5 میلی متر .
 • دستیابی به گزینه های دو رنگ پلی آمید بسیار آسان تر و ارزان تر است ، به این معنی که قبل از مونتاژ می توان قسمت های جداگانه را رنگ آمیزی کرد.
 • پلی آمید دارای خواص مکانیکی مشابه آلومینیوم است ، یعنی پروفیل های مونتاژ استقامت خود را حفظ کرده و از استحکام بسیار بیشتری برخوردارند. پلی آمید دارای ضریب حرارتی یکسان با آلومینیوم (نقطه ذوب و غیره) است ، بنابراین هنگام قرار گرفتن در معرض سرما یا گرمای شدید ترک نمی خورد و مخدوش نمی شود.
 • رزین هنگام ذوب شدن یا مشتعل شدن در صورت آتش سوزی گازهای سمی تولید می کند. پلی آمید یک ترکیب فایبرگلاس است به این معنی که می تواند بدون ترک خوردگی خم شود و به راحتی می تواند پنجره های خمیده و قوسی ایجاد کند.
 • (رزین ضعیف می شود و تحت فشار کششی متلاشی می شود) کاهش بسیار زیاد تراکم / مه گرفتگی واحدهای آب بندی شده.

پنجره دوجداره ترمال بریک با ویژگی های منحصر به فرد

همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد ترمال بریک یعنی شکست حرارتی که به عنوان یک عایق در درون ساختار پنجره آلومینیومی به کار میرود. در واقع این شکست حرارتی عایق و مانعی دائمی است . این عایق در مقابل انتقال حرارت مقاوم است . در واقع این سیستم درون قاب های پنجره قرار می گیرد . در تصویر بالا نمونه ای از ایجاد عایق حرارتی ترمال بریک در پنجره آلومینیومی را مشاهده می کنید . ایجاد حفره های متعدد که درون این حفره ها از هوا پر می شود باعث افزایش قدرت عایق بندی می شود . هوا مانند یک عایق حرارتی و صوتی عمل می کند . پایه ی اصلی بسیاری از عایق ها استفاده از هوا درون حفره می باشد . چیزی که حتی در ورق های یونولیتی و یا پشم سنگ که عایق های دیوار می باشند نیز مشاهده می شود .

اما اصلی ترین ویژگی به کار رفته درون فریم های آلومینیومی ، ایجاد یه شکست درون فریم است . که معمولا توسط یک تیغه پلی آمید پر می شود . این شکست چرخه انتقال حرارت را قطع می کند .

جلوگیری از اتلاف انرژی در پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره دوجداره ترمال بریک.سیاه کشویی

همانطور که متوجه هستید ، در شرایط فعلی با کمبود منابع طبیعی سوخت مواجه هستیم . و روز به روز با سوزاندن بیشتر این سوخت ها با معضلات بیشتری مواجه می شویم . این معضلات از طرفی مرتبط با سوزاندن سوخت های بیشتر است که باعث آلودگی کره زمین می شود که مضرات زیان باری به زندگی ما وارد می کند . و از طرفی استفاده از سوخت های تجدید ناپذیر منبع این سوخت ها را به سمت پایان می رسانند . در نتیجه بهترین راه حل در برابر این معضلات این است که تا حد امکان استفاده از آن ها را به حداقل برسانیم . اما چگونه ؟ با جلوگیری از هدر رفت انرژی های تولید شده به وسیله آن ها . در واقع می بایست این انرژی های تولید شده را تا آخرین لحظه استفاده کنیم و از هدر شدن آن ها جلوگیری کنیم .


استفاده از پنجره ترمال بریک در ساختمان های سبز

پنجره دوجداره ترمال بریک

در سال های اخیر مباحث زیادی برای استفاده از راهکار های سبز در ساخت ساختمان ها در نظر گرفته می شود . تمام استراتژی تعریف شده برای داشتن یک خانه سبز این است که در آن هدر رفت انرژی به 0 برسد . حتی ساختمان هایی وجود دارند که خود تولید انرژی می کنند .

اتلاف انرژی تنها مختص به فصل زمستان نیست . گرچه در فصل زمستان اتلاف بیشتری صورت می گیرد . اما باید توجه داشت وقتی ما از جوگیری از هدر رفت انرژی صحبت می کنیم . منظور ما تمامی فصول سال می باشد . بنابراین این موضوع را به دو بخش زمستان و تابستان تقسیم کردیم . تا موضوع برای شما بیشتر جا بیفتد :

ترمال بریک چگونه باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی می شود

پنجره دوجداره ترمال بریک

در واقع پنجره های دوجداره ترمال بریم در دو مورد باعث حفظ انرژی می شوند :

 1. جلوگیری از اتلاف انرژی در تابستان
 2. جلوگیری از اتلاف حرارت در زمستان

جلوگیری از اتلاف انرژی در تابستان

پنجره آلومینیومی ترمال بریک.ثابت

مهم ترین ویژگی پنجره آلومینیومی ترمال بریک وجود یک عایق حرارتی است که در ساخت و تولید این نوع پنجره بکار رفته است. براساس این عایق حرارتی در تابستان از ورود حرارت بالای بیرون به داخل ساختمان و بالطبع از خروج هوای خنک داخل جلوگیری می کند. همین امر موجب می شود که دمای پایین ایجاد شده درون فضا به بیرون نفوذ نرده و هدر نرود . که از جمله مزایای قابل تحسین در این تکنولوژی نتیجه مثبت آن در حفظ محیط زیست و منابع طبیعی است.

جلوگیری از اتلاف حرارت در زمستان

پنجره آلومینیومی ترمال بریک.دو حالته

عکس این مسئله در زمستان و در مورد ایجاد حرارت برای گرم نگه داشتن فضا داخلی مطرح می شود . که عمده هدر رفت انرژی و استفاده از وسایل گرمایشی که با سوخت کار می کنند در فصول سرد سال صورت می گیرد . لذا جلوگیری از خروج حرارت ایجاد شده و همچنین نفوذ هوای سرد بیرون اهمیت بالایی پیدا می کند . معضلی که با استفاده از پنجره دوجداره ترمال بریک به آن پاسخ داده می شود .

با استفاده از پنجره دوجداره ترمال بریک حرار تولید شده درون فضای داخلی راهی برای نفوذ به بیرون پیدا نخواهند کرد . این در حالی است که هوای سرد بیرون نیز به داخل نفوذ نخواهد کرد . این مسئله موجب می شود که ما نیاز به روشن نگه داشتن وسایل حرارتی در تمام طول روز نداشته باشیم .همین مسئله استفاده از انرژی را به حداقل خواهد رساند .

مزایای پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک.لولایی

پنجره آلومینیومی ترمال بریک یک انتخاب عالی و بجاست. چراکه علاوه بر ترمال بریک بودن آن که همان شکست حرارتی یا عایق حرارتی است. (که علاوه بر حرارت مانع خوبی برای عبور صدا نیز هست ) بدلیل فریم آلومینیومی نیز از ویژگی های بارزی که در ادامه خواهیم گفت برخوردار است . در واقع پنجره دوجداره ترمال بریک تلفیقی از چند سازه با کیفیت بالا و ویژگی های با اهمیت است . شایان ذکر است که با استفاده از پنجره های ترمال بریک شاهد کاهش حدوداً ۳۸٪ اتلاف انرژی حرارتی در فصول سرد سال . ۳۲٪ کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل های گرم سال . کاهش ۲۸٪ مصرف سوخت . و ۲۰٪ کاهش هزینه های اولیه تأسیسات در سرمایه گذاری . و به مقدار قابل توجهی کاهش آلودگی صوتی خواهیم بود .

پنجره دوجداره ترمال بریک.چوب پنبه

استحکام و مقاومت متمایز آلومینیوم آن را بتبدیل به متریالی کرده هست که هرگز نفطه ی انفضا خواهد داشت. پنجره های آلومینیومی به دلیل مزایای فوق العاده مورد توجه معماران هستند . پنجره ها و درهای سبک و در عین حال محکم آلومینیومی را می توان در ترکیب های بسیار متنوعی پیکربندی کرد. مزایای قاب های آلومینیومی عبارت اند از :

 • فریم های باریک
 • بادوام
 • خطوط دید باریک
 • تعمیر و نگهداری کم
 • جلوگیری از هدررفت انرژی

فریم آلومینیومی در پنجره آلومینیومی دوجداره ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک.آشپزخانه

آلومینیوم فلزی است با مقاومت بالا و سختی زیاد. که به عنوان یک ماده اولیه در تولید و ساخت درب و پنجره کاربرد های فراوانی دارد. علاوه بر استحکام ، از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و دمای متغیر جوی نیز برخوردار است. و خاصیت ضد زنگ بودن آن از ویژگی های بارز آن در صنعت ساختمان سازی به شمار می آید.
آلومینیوم به تنهایی رسانای گرما و سرما است. ولی با کار گذاشتن تیغه پلی آمید عایق بین فریم آلومینیوم. فضای خالی موجود در بین جداره بیرونی و جداره داخلی پر می شود. و در نهایت پروفیل آلومینیوم به یک عایق و در اصل به ترمال بریک تبدیل می شود.
فرکو شرکتی معتبر با تجربه و تخصص کافی. در امر تولید و ساخت انواع سازه های آلومینیومی. با کیفیت بالا و قیمت مناسب آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان می باشد.


باریک بودن فریم آلومینیومی

پنجره آلومینیومی ترمال بریک.آکاردئونی

باریک بودن قاب تمرکز را روی شیشه قرار می دهد و متعاقباً بر روی منظره ای که از پشت شیشه نگاه می کینم . سیستم های درب چند صفحه ای اغلب با فریم آلومینیومی ساخته می شوند تا زندگی داخل و خارج را تسهیل کنند. به این معنی که این فریم ها یک ارتباط دهنده فوق العاده بین جهان بیرون از خانه و داخل هستند . فریم های آلومینیومی میلگارد در رنگهای آنودایز شده یا پخته شده برای ماندگاری طولانی مدت در دسترس هستند. همچنین گوشه های مهر و موم شده شیشه ها که به صورت مکانیکی به هم متصل شده اند در طول سالها قابل استفاده هستند بدون اینکه دچار خسارت شوند .


طراحی مدرن پنجره آلومنیومی

پنجره دوجداره ترمال بریک.ثابت2

پنجره های آلومینیومی بین معماران بسیار محبوب می باشند . این متریال خطوط تمیز طراحی مدرن را برجسته می کند . سری پنجره های آلومینیومی نه تنها زیبا هستند ، بلکه برای رسیدن به چشم انداز معماری منحصر به فرد بسیار بادوام هستند. باریک بودن فریم این پنجره ها به شما چشم اندازی بی نقص ارائه می دهد . و انعطاف پذیری متریال آلومینیوم باعث می شود که این پنجره ها را در مدل های مختلف بتوان طراحی و تولید کرد .


پنجره دوجداره ترمال بریک (17)

مشکل عمده پنجره آلومینیومی ، عدم عایق بودن نسبت به حرارت بود که سبب شد که مهندسان نوعی پروفیل را ایجاد کنند که عایق گرما باشند.

پروفیل های مورد استفاده در صنعت ساخت در و پنجره ،از تعبیه نوعی تسمه ی پلی آمید که ۵۰ درجه برودت تا ۲۲۰ درجه حرارت را تحمل میکنند تشکیل شده است.

پنجره دوجداره ترمال بریک سفید

مزیت پنجره دوجداره

افزایش کارایی حرارتی

پنجره دوجداره ترمال بریک سفید

کاهش قابل توجه تلفات و افزایش گرما به این معنی است که حفظ دمای داخل خانه راحت تر است. پنجره های دو جداره عایق های موثرتری نسبت به پنجره های تک جداره هستند ، زیرا به تثبیت دمای خانه شما کمک می کند و عایق را از اثرات شدید دمای بالا تامین می کند. کاهش تلفات و افزایش حرارت باعث می شود خانه شما در تابستان سردتر و در زمستان گرمتر شود.

بهبود کارآیی انرژی و صرفه جویی در قبوض برق

پنجره دوجداره هزینه های گرمایش و سرمایش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و به ارزیابی رتبه انرژی در خانه شما کمک می کند. تقریباً نیمی از انرژی مورد استفاده در خانه های استرالیایی به تغذیه سیستم های گرمایش و سرمایش می رسد ، پنجره های دو جداره نیاز شما را به بالا بردن سطح کولر یا بخاری برای رسیدن به دمای راحت کاهش می دهد تا در نهایت از برق کمتری استفاده کنید. راندمان بالای پنجره های دو جداره می تواند در مقایسه با پنجره های تک جداره تا 30 درصد اتلاف یا افزایش حرارت را کاهش دهد و هزینه برق شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.


پنجره دوجداره ترمال بریک در رنگ های متنوع و طرح چوب

طیف گسترده ای از انواع رنگ بندی در پنجره دوجداره ترمال بریک موجود داست. که این گستره ، مجموعه ای از دویست رنگ متمایز و متنوع است . تنوع رنگی بالای پنجره های ترمال بریک مجموعه فرکو می تواند پاسخگوی تمامی سلایق و طراحی های خاص باشد . کافیست تا با مشاوران ما تماس بگیرید و رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید . از جمله ی رنگ های بی شمار پنجره دوجداره ترمال بریک مجموعه فرکو می توان از ۳ رنگ اصلی و پایه در صنعت ترمال بریک نام برد که شامل موارد زیر می باشند :

رنگ های پودری الکترواستاتیک

پنجره دوجداره ترمال بریک رنگی

قابل ذکر است که امکان دو رنگ بودن نمای داخلی و خارجی از دیگر مزیت های قابل استفاده در این نوع پنجره ها است. یعنی شما می توانید از یک رنگ برای نمای داخلی فضای خود استفاده کنید ، در حالیکه نمای بیرونی ساختمان شما دارای رنگی همخوان با در و پنجره های دیگر است . این موضوع ب خصوص در مدل آلوود پنجره دوجداره تمال بریک مشاهده می شود .

پنجره آلومینیومی ترمال بریک آنادایز شده

پنجره های ترمال بریک آنادایز شده در مناطق جوی گرم و خشک که جزو مناطق گرمسیر هستند کارایی و عملکرد بهتری نسبت به پنجره های UPVC رنگی و دکورال دارند. ماهیت این پنجره ها در مقابل تغییرات آب و هوایی مناطف گرم و خشک بهتر از انواع دیگر عمل می کند و این رنگ پس از مدتی دچار ریختگی و یا تغییر رنگ نمی شود .

پنجره آلومینیومی ترمال بریک بهتر است یا uPVC

پنجره دوجداره ترمال بریک

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد ویژگی ترمال بریک تنها برای پنجره های آلومینیومی مورد استفاده قرار می گیرد . اما این اصلا به این معنی نیست که پنجره های uPVC دارای عایق بدی نیستند . دلیلی که باعث می شود ما برای پنجره های آلومینیومی از تیغه پلی آمید استفاده کنیم رسانا بودن آلومینیوم است . که باعث می شود حرارت از طریق فریم پنجره انتقال پیدا کند . اما پنجره های uPVC از پلاستیک ساخته می شوند . ماهیت پلاستیک به تنهایی نارسانا است . بنابراین هیچ مشکل انتقال حرارتی در پنجره های uPVC وجود ندارد که بخواهیم با استفاده از شکست حرارتی آن را رفع کنیم .

توجه داشته باشید که ترمال بریک به عنوان یک ارزش افزوده نسبت به پنجره های uPVC مطرح نمی شود . و تنها مشکل عایق بندی را حل می کند . برای انتخاب مناسب میان پنجره های آلومینیومی و uPVC بهتر است که تمامی ویژگی های این دو پنجره را مورد بررسی قرار دهید و سپس انتخاب مناسب خد را داشته باشید . در مقاله ی زیر پیش تر این دو متریال را مورد مقایسه قرار داده ایم . با کلیک بر روی لینک زیر می توانید این مطلب را مطالعه کنید .

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک

عوامل موثر در قیمت نهایی متعدد است. و بر پایه ابعاد ، نوع جنس و کیفیت اجزا و قطعات. و هم چنین رنگ و… متغیر است . آنچه که مسلم است قیمت در پنجره آلومینیومی ترمال بریک.از هر نظر با احتساب دوام ، کیفیت ، استحکام ، کارایی و زیبایی متمایز. در این نوع پنجره ها از سایر پنجره های عادی و حتی پنجره های یو پی وی سی و چوبی بالاتر است.
مناسبت ترین قیمت را با بالاترین‌ کیفیت. در صنایع تخصصی فرکو تجربه کنید.
زیباترین و متنوع ترین انواع پنجره آلومینیومی ترمال بریک را از ما بخواهید. برای اطلاع از قیمت به روز درب و پنجره های تولیدی کمپانی فرکو می توانید با مشاوران بخش فروش ما تماس بگیرید : 02188068352

مشاوره پنجره دوجداره ترمال بریک

و یا بر روی تصویر زیر کلیک کنید

انواع پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره دوجداره ترمال بریک را می توان در انواع مدل های کشویی ، لولایی ، آکاردئونی و … تولید کرد .

پنجره دوجداره ترمال بریک (24)

طراحی این مدل از پنجره در واقع منحصر می شود به قاب آن که دارای ویژگی شکست حرارتی باشد . بنابراین در هر منطقه ای که هدررفت انرژی بسیار قابل توجه هست استفاده از این پنجره ها توصیه می شود . و همچنین از این فناوری می توان در فریم های انواع در و پنجره های آلومینیومی استفاده کرد . پس کافی است که پنجره مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را به شرکت مورد اعتماد خود بسپارید .

در تصویر بالا زاویه ی کوچکی از استفاده از فناوری ترمال بریک در یک پنجره را می توانید مشاهده کنید . جدا ساختن قسمت بیرونی پنجره از قسمت داخلی آن و ایجاد یک شکست که چرخه انتقال حرارت را قطع می کند ساختار اصلی پنجره ترمال بریک است . این فاصله معمولا با یک ماده که نارسانای حرارت است پر می شود .


انواع رنگ پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره دوجداره ترمال بریک رنگی

پنجره های دوجداره ترمال بریک کمپانی فرکو در انواع رنگ ها و طرح چوب قابل تولید هستند . این مسئله موجب می شود که تمامی سلایق و طراحی ها را پوشش دهد . شما می توانید از رنگ های خنثی برای نمای ساختمان خود و یا از پنجره دوجداره طرح چوب استفاده کنید . این تنوع بالای رنگی پنجره های آلومینیومی باعث می شود که دست شما طراح برای انتخاب این درب پنجره باز باشد . به راحتی محصول مورد نظر خود را در طرح و رنگ دلخواه سفارش دهید .

پنجره دوجداره ترمال بریک طلایی

پروفیل آلومینیوم را می توان با رنگ های مختلف تولید نمود.که پنجره آلومینیومی ترمال بریک طلایی از رنگ های محبوب در این مجموعه است. که متقاضی خاص خود را داراست. ساخت پروفیل آلومینیوم طلایی طی فرآیند متفاوتی انجام می گیرد. تولید پوشش رنگ طلایی. با روش آندایزینگ آلومینیوم طی اجرایی بی نقص. با نیاز به علم و تخصص صورت می گیرد.

پنجره دوجداره ترمال بریک شامپاینی

نوع دیگری از رنگ های ترمال بریک ، پنجره آلومینیومی ترمال بریک شامپاینی است. که بدلیل رنگ خاص خود با انواع طراحی داخلی و نمای خارجی ساختمان ها مطابقت داشته و در نهایت زیبایی و جذابیت مورد استقبال بی نظیری قرار گرفته است.
پروفیل آلومینیوم رنگی از انواع پر کابرد آلومینیوم صنعتی است. که در انواع مختلف سازه های آلومینیومی چون درب و پنجره .و میزو صندلی و اجراهای ساختمانی قابل سفارش و ارائه است.
شرکت تولیدی تخصصی فرکو. با بالاترین استانداردهای روز دنیا. آماده خدمت رسانی و پذیرش سفارشات و پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان عزیز می باشد.

خرید پنجره دوجداره ترمال بریک


خرید حضوری به آدرس زیر:

خرید حضوری پنجره دوجداره ترمال بریک

تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶


تماس تلفنی : tel:+982188068352

پرسش و پاسخ در مورد پنجره دوجداره ترمال بریک

ضرورت استفاده از پنجره های دوجداره

اساسی سوزاندن سوخت های فسیلی است که برای گرمایش خانه ها به کار می رود . پنجره دوجداره ترمال بریک یک……

ترمال بریک چیست ؟

ترمال بریک یعنی شکست حرارتی که به عنوان یک عایق در درون ساختار پنجره آلومینیومی به کار میرود. در واقع این شکست حرارتی ……

انواع پنجره دوجداره ترمال بریک کدام هستند ؟

پنجره دوجداره ترمال بریک را می توان در انواع مدل های کشویی ، لولایی ، آکاردئونی و … تولید کرد .

22 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر . تاثیر استفاده از پنجره دو جداره ترمال بریک با نوع معمولی در حدی است که در اقلیم هایی که خیلی سرد نیستند نیاز به استفاده باشه ؟

  1. با سلام خدمت شما خانم رضایی عزیز ، با توجه به شرایط اقلیمی کشور عزیزمان استفاده از پنجره های عایق بندی شده نه تنها در فصول سرد سال که در فصول گرم سال نیز تا حد زیادی از نفوذ گرما به فضای داخلی جلوگیری می کنند . لذا بله موثر هستند . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . تلفن تماس : 02188068352

  1. با سلام خدمت شما جناب طالبی عزیز ، عایق های هر دو نوع از پنجره ها تا حد زیادی مناسب شرایط اقلیمی کشور عزیزمان هستند . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . تلفن تماس : 02188068352

  1. با سلام خدمت شما . متریال UPVC خود به تنهایی از جنس پاستیک و نارسانا می باشد . بنابراین نیازی به استفاده از شکست حرارتی ندارد . شکست حرارتی برای متریال هایی همانند آلومینیوم که حرارت را انتقال می دهند استفاده می شود .

  1. با سلام خدمت شما . برای سفارش محصول مورد نظر خود با واحد فروش فرکو از طریق شماره تماس مقابل در ارتباط باشید : 02188068352

 2. سلام ببخشید دوجداره ترمال بریک قیمتش چقدره ؟ و اینکه فقط پنجره ترمال بریک عایق حرارتی داره ؟

  1. با سلام خدمت شما ، بله ، ویژگی ترمال بریک برای درب و پنجره های آلومینیومی استفاده می شود تا از انتقال حرارت در این متریال جلوگیری شود . برای اطلاع از قیمت دقیق محوصل مورد نظر خود با مشاوران ما تماس بگیرید . کازشناسان فرکو پس از بررسی ایعاد مورد نظر شما قیمت دقیق را تخمین می زنند و به شما اعلام می کنند . تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام ، بله تمامی درب ها و پنجره ها در ابعاد دلخواه شما تولید می شوند . برای سفارش با شماره مقابل تماس بگیرید : 02188068352

 3. سلام ببخشید من برای پنجره شیشه منحنی میخوام ، شیشه منحنی هم دو جداره می زنید ؟

  1. سلام بله ، شیشه های منحنی متناسب با مشخصات دقیق مورد نظر شما تولید می شوند . برای سفارش و یا مشاوره با شماره مقابل تماس بگیرید : 02188068352

  1. سلام وقت شما بخیر ، بله فریم های منحنی و شیشه های مخصوص آن متناسب با سفارش شما تولید می شود . برای سفارش با شماره مقابل تماس بگیرید : 02188068352

 4. وبلاگ نوشته شده فوق العاده عالی و کاربردی بود ممنون از متن خوبتون من واقعا اطلاعات مفیدی دریافت کردم

  1. پنجره های رزینی مدل های قدیمی ار ترال بریک هستند که به دلیل ناکارامدی منسوخ شده اند . استفاده ار پلی آمید روش کارامدتری است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو