آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه رومیزی برنز

در قرن 21 شیشه های رومیزی جزو پرطرفدار ترین محصولات هستند. این محصول مدرن هم جنبه ی محافطتی از میز های گرانقیمت را دارد و هم خود به تنهایی متریالی فوق العاده جذاب است. از بین این شیشه رومیزی ها ، شیشه رومیزی برنز یکی از پر طرفدار ترین و لوکس ترین شیشه رومیزی ها می‌باشد . این نوع از شیشه ها برای هرگونه میز با هر کاربردی مناسب هستند.

در این مطلب با این عناوین به شما کمک خواهیم کرد :

شیشه رومیزی برنز

انواع شیشه رومیزی

شیشه رومیزی با زیر پر

شیشه رومیزی با زیر خالی

شیشه رومیزی با زیر پر

شیشه برنزی رومیزی همانند دیگر شیشه های رومیزی به چند منظور می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. یک شکل آن به این صورت است که بر روی میزهای مختلف که رویه دارند ، قرار بگیرد. در این صورت از میز مورد نظر در برابر آسیب هایی که ممکن است به آن وارد شود مثل ضربه، خط و خش و… محافظت خیلی خوبی به عمل می آید. علاوه بر محافظت بسیار بالا و طول عمر بالایی که برای میز ایجاد می کند، زیبایی و جلوه فوق العاده ای نیز برای میز به ارمغان خواهد آورد.

شیشه برنز رومیزی بر روی سطح چوبی

شیشه رومیزی با زیر خالی

شکل دیگر استفاده از شیشه برنزی رومیزی به این حالت است که پایه میز به شکل های مختلف و از جنس های متفاوت می باشد و شیشه رومیزی مورد نظر برروی پایه قرار می گیرد. در این صورت شیشه برنزی رومیزی می تواند به سادگی بر روی پایه قرار گیرد و یا در مواردی نیاز به نصب داشته باشد. البته نصب آن نیز به آسانی صورت می گیرد و پیچیدگی خاصی نخواهد داشت.

میز تمام شیشه برنزی

اگر علاوه بر روهی میز پایه های میز از شیشه باشند میز تمام شیشه ای ایجاد می شود. که در این گونه از میز های تمام شیشه ای در کنار شیشه برنز می توان از انواع دیگر شیشه نیز بهره برد.البته پیشنهاد متخصصین دکوراسیون داخلی شرکت فرکو به شما مشتریان عزیز این است که اگر از میز های تمام شیشه ای قرار است استفاده کنید ؛ بهتر است از شیشه های سکوریت شده به این منظور استفاده کنید که از مقاومت بیشتری در برابر فشار و ضربه برخوردار است .

جنس شیشه رومیزی

شیشه ها شفافیت و درخشانی بسیار متفاوت و متغیری نسبت به نوع و جنس های مختلف خود دارند. این شفافیت بیشتر می تواند ظاهر زیباتر و چشم نوازتری را نیز ایجاد کند. برخی شیشه ها با شفافیت بسیار بالای خود در تمام کشور های جهان به عنوان بهترین شیشه خصوصا برای استفاده ها دکوراتیو مورد استفاده قرار می‌گیرند .

ما هر شیشه ای که بخواهیم چه طرح دار چه رنگی و چه مات ابتدا باید جنس آن را انتخاب کنیم. یعنی میتوانیم شیشه برنز از جنس فلوت داشته باشیم و یا از جنس کلیر و سوپر کلیر.

انواع جنس شیشه رومیزی

شیشه فلوت

شیشه کلیر

شیشه سوپر کلیر

شیشه کریستال

شیشه فلوت برنز رومیزی

شیشه های فلوت یک نوع شیشه بسیار مدرن و شفاف است و کمترین شفافیت را نصب به شیشه های شفاف دارد ولی بسیار زیبا و انواع های زیادی دارد. شیشه های فلوت رومیزی بسیار زیبا و مدرن است که بسیار با رنگ برنز زیبا میشود. رنگ شیشه با کیفیت های بسیار بالا تولید میشود و تولید کننده های کمی است که بهترین کیفیت شیشه ها و رنگ شیشه ها را تولید کنند. میز ها باید با بهترین کیفیت شیشه تولید شود تا زیبا شود.

شیشه کلیر

شیشه های کلیر بسیار شباهت زیادی با شیشه سوپر کلیر دارد ولی یکم شفافیت کم تری نسبت به ان دارد. این نوع شیشه ها را با کوره های بسیار داغی تولید میکنند و ان را در کوره ها میبرد و به شیشه کلیر شکل هایی که شما میخواهید میدهند و هر نوع رنگی بخواهید میزنند. این نوع شیشه ها بسیار مدرن هستند و هر نوع کیفیتی را میتوانید سفارش دهید رنگ برنز در این نوع شیشه بسیار نقش مهمی در زیبا ای شیشه کلیر دارد به دلیل اینکه رنگ های شیشه میتوانند بسیار شیشه های شما را زیبا تر کنند.

میز تمام شیشه برنز

شیشه سوپر کلیر

شیشه های سوپر کلیر یک نوع شیشه هستند ک در امواع های بسیار زیادی تولید میشود و بهترین انواع ان شیشه خم سوپر کلیر است که بسیار شفاف و زیبا است این نوع شیشه ها در مکان های بسیار زیادی استفاده میشود مثل: استفاده در ساختمان ها. استفاده در پنجذه ها. استفاده در میز ها. استفاده در درب ها. استفاده در بوفه کا و… شما میتوانید هر نوع رنگی را برای هر نوع انواعی سفارش دهید مثل- شیشه سوپر کلیر ساختمان برنز که بهترین رنگ شیشه سوپر کلیر برنز است.

شیشه کریستال

شیشه های کریستال یک نوع شیشه شفاف است که بهترین نوع شیشه شفاف است. انواع شیشه برای تولید شیشه: شیشه سوپر کلیر – شیشه کلیر – شیشه کریستال – شیشه فلوت این ۴ نوع شیشه شفاف ترین شیشه ها هستند که بهنرین ان از نظر شفافیت کریستال است. رنگ های این نوع شیشه در زیبا ای ان بسیار تاثیر دارد که رنگ برنز یکی از زیبا ترین رنگ های شیشه کریستال است که در انواع مختلفی مثل فلوت تولید میشود و همچنین شیشه ها کیفیت های درجه بندی دارد و رنگ شیشه هم همین طور که میتوانید هر نوع کیفیتی سفارش دهید.

انواع شیشه رومیزی برنز از نظر مقاومت

شیشه لمینت

شیشه رومیزی برنز سکوریت

هنگامی که شیشه های معمولی و فلوت را در کوره های سکوریت شیشه قرار می‌دهند. شیشه را تا دمای ۷۰۰ درجه سانتی گراد در حالت خمیری در می‌آورند. و سپس آن را در دمای بسیار پایین قرار می‌دهند تا شیشه با سرعت زیاد خنک شود. همین فرآیند باعث بالا رفتن ضریب مقاومت شیشه در برابر ضربه می شود.به شیشه های سکوریت شیشه های نشکن هم گفته می‌شود و همین امر باعث شده است تا شیشه های سکوریت یکی از پر فروش ترین شیشه‌های صنعت شیشه باشند.

هنگام سفارش شیشه رومیزی برنز سکوریت به این موضوع دقت داشته باشید. که حتماً ابعاد میز خود را به درستی اندازه گیری کنید . زیرا برش شیشه های سکوریت قبل از این است که شیشه ها به حالت سکوریت در بیایند. و در نتیجه بعد از آن دیگر قابلیت برش در آن ها وجود ندارد .و تغییر در سفارش ایجاد نخواهد شد.از مزیت های استفاده از شیشه سکوریت این است که هنگام شکسته شدن به قطعات بسیار ریز و پودری تبدیل می شوند. که هیچ گونه خطری برای ما نخواهد داشت.

انواع شیشه ها با قابلیت سفارش در رنگ برنز

شیشه لاکوبل براق

شیشه ترنسپرنت

شیشه متلوکس

شیشه رفلکس

شیشه متالیک

شیشه لاکوبل برنز

شیشه های لاکوبل از انواع شیشه هستند که قابلیت سفارش با رنگ برنز را دارند شیشه های لاکوبل شیشه های پشت رنگ شده هستند که این نامگذاری به دلیل طریقه ساخت آنهاست. شیشه های پشت رنگ شده همان طور که از نامشان مشخص است برای رنگی شدن پشت آنها چند میلیمتر توسط دستگاه مخصوص به رنگ مورد نظر در می آید. از این شیشه ها بیشتر تحت عنوان شیشه های بین کابینتی استفاده می‌شود تا تحت عنوان شیشه رومیزی. همچنین باید در نظر داشته باشید که شیشه‌های لاکوبل نور را از خود عبور نمی دهند. زمانی که از کنار آنها نگاه کنید شیشه های شفاف بدون رنگ می بینید که در کنارشان چند میلیمتر رنگ وجود دارد.

شیشه متلوکس برنز

شیشه های متلوکس نیز پشت رنگ شده هستند. اما چیزی که شیشه‌های متلوکس را از شیشه های لاکوبل براق متفاوت می‌کند مات بودن آنهاست. که ظاهر فوق العاده لاکچری دارد از شیشه های متلوکس بیشتر در سبک دکوراسیون مدرن و باکلاس یا همان لاکچری استفاده می شود. خراشیده شدن رنگ پشت شیشه های پشت رنگ شده می تواند ظاهر آنها را از روبرو نیز تحت تاثیر قرار بدهد و از جذابیتی که دارند کم کند.اما نگران نباشد کیفیت محصولات ما آنقدری بالاست که رنگ پشت این شیشه ها خراشیده نشود.معمولا کاربرد این نوع شیشه ها بیشتر در مواقعی است که پشت شیشه را دیوار یا سطحی می پوشاند مانند شیشه های بین کابینتی.

شیشه متلاک رومیزی با رنگ برنز

شیشه های متلاک با نام دیگر متالیک شناخته می‌شوند . همان گونه که از اسم آن ها مشخص است شیشه هایی هستند که حالت براق و اکلیل مانند دارند. این شیشه ها در ظاهر شباهت زیادی به لاکوبل دارند اما تفاوت های زیادی با هم دارند

یکی از تفاوتهای شیشه های متلاک با شیشه لاکوبل ها در این است که شیشه های متلاک در طول فرآیند تولید رنگی می شوند. اما شیشه لاکوبل ها به اینگونه هستند که از شیشه های شفاف بی رنگ استفاده می شود که بعد از پایان فرایند تولید با استفاده از دستگاه های مخصوص پشت آنها رنگ میشود.

همان طور که در بالا گفته شد شیشه‌های متلاک درون خود رنگ دارند اما این به این معنی نیست که این شیشه ها شبیه شیشه های ترنسپرنت باشند. زیرا اینگونه از شیشه ها نور را از خود عبور نمی دهند . همچنین شیشه های متالیک حالت تبلور مانند اکلیلی در رنگ خود دارند. که جلوه بسیار زیبایی ایجاد می کند. شیشه رومیزی برنز متالیک جذابیت بسیار زیادی دارد.

شیشه ترنسپرنت چیست

شیشه های ترنسپرنت شیشه های رنگی هستند که فضای پشت آنها به خوبی مشخص است. و نور را از خود عبور میدهند همان گونه که گفته شد این شیشه‌ها به دلیل رنگی بودن هنگامی که نور را از خود عبور میدهند ، نور به رنگ این شیشه ها در می‌آید و به فضای داخلی ما نفوذ می کند.

این شیشه ها همان شیشه های قدیمی هستند که در خانه مادر بزرگ ها روی درب ها یا پنجره های سنتی قرار می گرفت موضوعی که به آن اشاره کردیم. کاربرد سنتی این گونه از شیشه ها را نشان می دادیم و امروزه در دنیای های معماری مدرن ماه از این شیشه رنگی ها استفاده های به روز تر و مدرن تری هم می شود که واقعاً زیبا هستند.

شیشه ترنسپرنت ها در چه رنگ هایی تولید می شود

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی دودیی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه طلایی رومیزی

شیشه رفلکس های برنزه

این نوع از شیشه ها را که در انواع شیشه های فلوت یا سکوریت یا لمینت شده تولید می کنند ظاهر متفاوت و زیبایی دارد به طوری که هنگامی که آن را نگاه می کنیم ابتدا ظاهری آینه مانند از خود نشان می دهد این شیشه ها برخی از اشعه های نور را از خود عبور نمی دهند در واقع ۶۰ درصد از اشعه ها را عبور داده و اشعه هایی مثل فرابنفش و سایر اشعه های مضر را از خود عبور نمی دهند این شیشه ها به دلیل ظاهر لوکس و جذابی که دارند.

انواع شیشه مات

ساتینا

سندبلاست

شیشه ساتینا چه نوع شیشه رومیزی می باشد

شیشه های ساتینا یکی از شیشه های مات موجود در بازار هستند اگر بخواهیم از انواع ساتینا در شیشه های طرح دار استفاده کنیم می توانیم قسمتهایی از شیشه را به حالت شفاف گذاشته و قسمتهایی را از حالت ساتینا استفاده کنیم این نوع از شیشه ها را در فضاهای اداری برای جدا کردن قسمت هایی که باید حالت خصوصی آنها حفظ شود مثل جداسازی کارمندان یا اتاقهای شیشه های مدیریتی بسیار دیده ایم

شیشه سندبلاست چه نوع شیشه ای است

در واقع سندبلاست نام یک دستگاه مخصوص حکاکی روی شیشه می باشد این دستگاه به این صورت عمل می کند که با استفاده از انفجار شن روی شیشه طرح های مات ای را ایجاد می کند برای مثال ما می توانیم روی شیشه رومیزی برنز رنگ شما لوگوی مخصوص شرکت و یا فروشگاه شما را با استفاده از دستگاه سند بلاست طراحی کنیم که جلوه بسیار زیبایی روی شیشه ایجاد می کند و توجه همه را جلب می کند

استفاده از دستگاه سندبلاست به این صورت نمی باشد که همه شیشه را بتوان با استفاده از آن به حالت مات در آورد برای مات کردن شیشه ها راهکار های فراوان دیگری وجود دارد اما دستگاه سند بلاست طرح های مختلف را روی شیشه به صورت مات اجرایی می کند

ترکیب متریال شیشه و دیگر متریال ها

همچنین شیشه برنزی رومیزی می تواند همراه با متریال دیگر مثل چوب و فلز به کار برده شود. در این حالت نیز جلوه بیشتری برای میز ایجاد می کند. علاوه بر این، این امکان وجود دارد تا در یک میز از چند نوع شیشه نیز استفاده کرد. مثلا می توان از دو رنگ یا دو نوع شیشه استفاده کرد. حتی می توان تنوع را بیشتر کرد. تمام این ها به سلیقه مشتریان عزیز انجام می گیرد.

تمام این ها به سلیقه مشتریان انجام خواهد شد. هر آنچه که از شیشه رومیزی انتظار دارید را در مجموعه فرکو به بهترین شکل برای شما اجرا خواهیم کرد.

انواع کاربری شیشه رومیزی برنز

میز ناهار خوری

میز کار

میز جلو مبلی

روی کابینتی

میز عسلی

میز پیشخوان

میز تزئینی

میز کنسول

میز ناهارخوری

یکی از میزهایی که برای حفاظت از روی سطح آن باید حتماً از شیشه استفاده کنیم میز ناهارخوری است. زیرا این میز همان گونه که از اسمش پیداست از آن با کاربری غذا خوردن استفاده می شود. در نتیجه ، غذا خوردن ممکن است آسیب‌های زیادی روی میز ما ایجاد کند از انواع چربی‌ها و روغن‌ها گرفته تا رطوبت ها خط و خش های احتمالی. که همه این خطرات ما را مجاب می‌کند تا از شیشه رومیزی برای میز ناهار خوری خود استفاده کنیم.

میز ناهار خوری از میزهای بسیار پرکاربرد در هر خانه ای می باشد. میز ناهار خوری به شکل ها و ابعاد مختلف وجود دارد. همچنین با توجه به فضای قرارگیری میز، جمعیت و یکسری فاکتورهای دیگر میز ناهار خوری به تعداد نفرات مختلف وجود دارد. ازجمله 2، 4، 6، و… نفره که با توجه به این مسائل می تواند شیشه برنزی رومیزی متناسب با میز مورد نظر انتخاب گردد. در این صورت جلوه و زیبایی میز نیز بسیار بیشتر خواهد شد. علاوه بر این ها استفاده از شیشه رومیزی ناهار خوری هم ظاهر تمیزتری ایجاد می کند و هم تمیز کردن میز را راحت تر می نماید.

انواع شیشه میز ناهار خوری

میز صبحانه خوری دو نفره

میز های 4 و 6 نفره

میز ها ی 8 ، 10 ، 12 نفره

با توجه به مسائلی که در بالا ذکر شد بهتر است که ما شیشه رو میزی برنزی رنگ را برای میز ناهارخوری خود انتخاب کنیم. زیرا که این شیشه ها به دلیل رنگ تیره تری که نسبت به شیشه های شفاف دارند کثیفی ها چربی ها و اثرات انگشت را کمتر نشان می دهند. و این یکی از مزیت های استفاده از شیشه برنز برای میز ناهار خوری میباشد. به غیر از این مزیت سودمند، این گونه شیشه ها زیبایی فضای غذاخوری شما را دو چندان می کنند چون شیشه های برنز ؛ خود از انواع شیشه های دکوراتیو و زینتی محسوب می شوند و شما می توانید با یک تیر هزاران نشان را بزنید.

میز جلو مبلی

آیا شما می خواهید که با چیدمان مبلمان خود فضایی زیبا و منحصر به فرد. در منزل خود به وجود بیاورید؟ پیشنهاد ما به شما این است که از شیشه برنز برای روی میز جلو مبلی خود استفاده کنید.

میز جلو مبلی در جلوه و زیباتر نشان دادن مبلمان و دکوراسیون نقش خیلی مهمی دارد. با انتخاب شیشه برنزی رومیزی نیز این زیبایی، خود را بیشتر نشان خواهد داد. این میزها انواع مختلفی دارند که می توانند بر حسب سلیقه و متناسب با مبلمان انتخاب شود. به تبع آن شیشه رومیزی نیز می تواند انواع مختلفی داشته باشد. شیشه برنزی رومیزی یکی از انواع شیشه هاست که می تواند خود را با هر فضایی مطابقت بدهد. علاوه بر این زیبایی را نیز چندین برابر نماید.

میز عسلی

یکی از میز های پرکاربرد در مبلمان فضای داخلی میز عسلی است که از آن برای گذاشتن انواع المان های دکوراتیو و یا پذیرایی از میهمانان استفاده می شود. در هر صورت در معرض خطر هایی هستند که ما را مجاب می‌کند تا از شیشه برای حفاظت از آن استفاده کنیم.

علاوه بر این زیبایی شیشه نیز برای انتخاب آن بی تاثیر نیست در فضاهایی که با سبک سنتی یا کلاسیک چیدمان شده‌اند. بهتر است که از شیشه رو میزی برنز رنگ برای میز عسلی استفاده کرد که رنگ و روی خیلی خاصی به فضای می‌دهد. و مطمئناً انتخاب بسیار زیبایی محسوب می‌شود به این نکته دقت داشته باشید که شیشه‌های برنز رنگ انواع مختلفی در بازار تولید می‌شود که همه آن‌ها دارای کیفیت بالایی نیستند. اما شما با خرید از مجموعه فرکو می توانید مطمئن باشید که شیشه هایی که برای میز خود خریداری می‌کنید قطعاً دارای نشان A+ میباشند.

میز تزیینی

 میزهای تزیینی در گوشه و کنار هر جایی مثل خانه، کلینیک، شرکت و… می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. بر روی این میزها وسیله های تزیینی، گل و… می تواند قرار بگیرد. زیبایی که این میزها ایجاد می کنند فوق العاده می باشد که با استفاده از شیشه برنزی رومیزی برای آن ها این زیبایی چشمگیرتر خواهد شد. همچنین جلوه بیشتری نیز خواهند داشت.

میز کار

میز کار نیز در مکان های مختلفی از جمله خانه، دفتر و ادارات استفاده می گردد. علاوه بر زیبایی میز برای محافظت و راحتی در انجام کارها استفاده از شیشه رومیزی می تواند برای میز اداری و میز کار الزامی باشد. چرا که ظاهر یکدست تر و شکیل تری به میز می دهد.

انواع میز اداری

میز مدیریتی

میز کنفرانس

میز منشی

میز کارمندی

میز مدیریتی با شیشه رومیزی رنگی

میز های مدیریتی معمولا مجلل هستند . بهتر است میز مدیریتی خود را با توجه به سبک دکوراسیون مورد علاقه ی خود به صورت کلاسیک یا مدرن انتخاب کنید . شیشه رومیزی برنز برای هر دو سبک دکوراسیونی مناسب است و زیبا می‌شود.به طور کلی رنگ برنز جلوه ای رسمی و با پرستیژ به میز مدیریت شما می‌دهد و برازنده ی مدیری کاردان و لایق است.

شیشه ی میز های کنفرانس

میز های کنفرانس معمولا میز های بزرگی هستند که در اتاق های جلسه و کنفرانس قرار می‌گیرند . از این رو بهتر است ظاهر زیبا ی این میز ها در طول سالیان دراز حفظ شود . یکی از راه های حفاظت از میز ها استفاده از ششیشه برای روی میز می‌باشد . همچنین می‌توانید از شیشه به عنوان سطح اصلی میز خود استفاده کنید که در این صورت انتخابی بسیار متناسب با کاربرد این شیشه رومیزی برنز خواهید داشت .

شیشه میز منشی

میز منشی به عنوان اولین عنصری که هنگام ورود مراجعه کننده به شرکت اداری ما به چشم می آید از اهمیت فراوانی برای تاثیر گذاری برخوردار است . به همین جهت بهتر است روی زیبایی و رسمی بودن این میز تمرکز بیشتری داشته باشیم . بهتر است برای میز منشی از شیشه هایی با جلوه ی زیاد استفاده شود . در این صورت پیشنهاد ما به شما استفاده از شیشه رومیزی برنز رنگ است که زیبایی فراوانی دارد.

شیشه رومیزی میز های کارمندی

میز بالا را میتوان با رنگ برنز سفارش داد

برای میز های کارمندان خود به دنبال یک شیشه ی مناسب و مقرون به صرفه هستید ؟ از شیشه رومیزی برنز استفاده کنیدد تا کیفیت ؛ کاربردی بودن ، زیبایی را با هم داشته باشید . این شیشه به دلیل خوش رنگی زیادی که دارد باعث می‌شود تا کارمندان شما دلزده نشوند و کمتر احساس خستگی کنند .

مطمئناً یکی از بهترین انتخاب ها برای تهیه شیشه رومیزی در فضای اداری شیشه برنز رنگ است. به این دلیل که این شیشه ها که رنگ قهوه ای تیره مایل به مشکی دارد پرستیژ رسمی و در عین حال مدرنی دارد. و چه مکانی بهتر از فضای اداری برای قرار دادن شیشه ای با این ویژگی ها. اگر شما به دنبال یک شیشه مناسب برای روی میز مدیریت خود هستید پیشنهاد ما به شما شیشه برنز است. همچنین برای میز های کارمندی میز منشی و سایر میزهای اداری این انتخاب بسیار برازنده شرکت شما خواهد بود.

شیشه برای روی کابینت

شیشه برنزی رومیزی می تواند بر روی کابینت ها و میز و کانتر آشپزخانه قرار بگیرد. با استفاده از این نوع  شیشه، ظاهر شکیل تری برای آشپزخانه ایجاد خواهد شد. همچنین به خاطر نوع انجام کارهایی که در آشپزخانه انجام می شود، استفاده از شیشه برنزی رومیزی ضروری می باشد. زیرا از کابینت ها و میز در برابر ضربه و خط و خش محافظت خیلی خوبی به عمل می آید. زیبایی که ایجاد می کنند هم بسیار چشم نواز و گیرا خواهد بود.

میز پیشخوان

میزهای پیشخوانی که در فروشگاه ها و مکان های مختلف استفاده می شود، از نوع شیشه ای آن می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد. حتی اگر این میزها تماما شیشه ای نیز نباشند، شیشه رومیزی با توجه به مزایایی که دارد انتخاب کناسبی می باشد. برای انتخاب شیشه رومیزی به این منظور نیز شیشه برنزی رومیزی از بهترین گزینه ها می تواند باشد.

میز کنسول شیشه ای برنز رنگ

شیشه ها انواع زیادی دارد که شیشه ها کنسول یک نوع انواع شیشه است که برای بسیاری از میز ها استفاده میشود: برای میز کامپیوتر برای میز آینه و….. میز کنسول شیشه ای در انواع خودش بسیار کار امد است و کیفیت بسیار بالا ای دارد که در فرکو کیفیت شیشه ها درجه بندی دارد. شما میتوانید این نوع میز کنسول را همراه با آینه که میخواهید سفارش دهید در فرکو هر نوع انواع آینه و شیشه ای بخواهید میتوانید سفارش دهید.

شیشه های میز کنسول رنگ های بسیار زیاد و با کیفیتی دارد که یکی از اون رنگ ها برنز است، رنگ برنز برای میز کنسول بسیار رنگ زیبا ای است که با بالا ترین کیفیت تولید میشود و به دست شما میرسد.شیشه های این نوع کنسول بسیار شفاف و زیبا هستند که انواع های بسیار زیادی دارد و بهترین نوع شیشه کنسول از نظر شفاف بودن شیشه کریستال است که بسیار شفافیت بالا ای دارد.

شیشه برنز برای سالن های غذاخوری و کافه ها

شیشه برنز رنگ بهترین انتخاب برای سالن غذاخوری رستوران ها و کافه ها می باشد. از آنجایی که میز در این فضا ها حرف اول را می زند. حسن انتخاب شیشه رومیزی تاثیر بسزایی در چیدمان فضای مدرن ما دارد. همان گونه که همه ما می‌دانیم میزهای کافه ها و رستوران ها یکی از مکان های است. که در معرض انواع رطوبت و چربی ها قرار دارد. در نتیجه بهتر است که ما از شیشه برنز استفاده کنیم که لکه هارا کمتر نشان میدهد. و به خوبی پاک و تمیز می شود.

انواع اشکال شیشه برنزی رومیزی

شیشه رومیزی گرد

شیشه رومیزی مستطیل

شیشه رومیزی بیضی

شیشه رومیزی اشکال دیگر

شیشه رومیزی مربع

شیشه برنزی رومیزی گرد

شکل گرد برای شیشه رومیزی یکی از اشکال پرطرفدار و زیبا می باشد. همچنین از نظر جای گیری در فضا نیز بسیار مناسب می باشد چرا که در هر جایی می توان آن را قرار داد. برای دورهمی های صمیمانه و دوستانه نیز شکل گرد می تواند تعامل خیلی خوبی ایجاد کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این شکل از شیشه رومیزی را می توانید در این سایت بیابید.

شیشه برنزی رومیزی بیضی

شکل بیضی نیز از شکل های جذاب و بسیار زیبا می باشد. از نظر شکل بسیار شبیه به مستطیل می باشد. چرا که طول آن زیاد و عرض آن کمتر می باشد. اما به شکل چهارگوش نمی باشد و حالت گرد دارد. بیضی نیز همانند مستطیل محدودیتی در ابعاد و اندازه در مورد ساخت شیشه برنزی رومیزی ندارد. همچنین برای هر نوع میزی نیز می تواند این شکل مناسب باشد.

شیشه برنزی رومیزی مربع

شیشه های رومیزی با اشکال مربع نیز از دیگر اشکال زیبا و جذاب برای انواع میزها هستند. مربع برای تمامی میزها قابل استفاده می باشد. اما برای میزهای بزرگ و میزهای ناهارخوری معمولا برای تعداد نفرات کم مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که برای میزهای با تعداد نفرات بالا اندازه ای غیر متناسب خواهد شد که به خصوص برای میز ناهار خوری مناسب نخواهد بود.

شیشه برنزی رومیزی مستطیل

در مورد شیشه رومیزی مستطیل هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. این شکل از شیشه برنزی رومیزی برای هر میزی در اندازه های مختلف به راحتی قابل استفاده می باشد. حتی برای میز های اداری و ناهار خوری بزرگ به تعداد نفرات بالا نیز می تواند از بهترین انتخاب ها باشد. زیرا که با طول زیادی و عرض کمی که دارد، قرار گیری آن در اغلب فضاها امکان پذیر است.

سایر اشکال

شکل شیشه رومیزی می تواند هر شکلی به جز شکل های معمولی که به آن ها اشاره شد، داشته باشد. درواقع از اشکال ساده تا شکل های پیچیده هندسی امکان ساخت و تولید آن در صنایع شیشه و آینه فرکو فراهم است. هر شکل خاصی که مدنظر دارید را می توانید برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن با بیشترین دقت و کیفیت انجام دهیم.

بهترین شیشه های طرح دار موجود در ایران

شرکت فوق تخصصی فرکو با دارا بودن تمامی دستگاه‌ های مخصوص حکاکی روی شیشه. و با تولید شیشه در بالاترین کیفیت موجود در ایران و خاورمیانه می تواند بهترین گزینه برای شما مشتریان عزیز که به دنبال شیشه طرح دار های صادراتی و با کیفیت هستید باشد همکاران ما در بخش پشتیبانی شرکت با این شماره به شما عزیزان به صورت رایگان مشاوره خواهند داد همچنین با تماس با هم این شماره می توانید شیشه طرح دار رومیزی برنز رنگ مناسب فضای خود را سفارش دهید.

انواع شیشه های طرح دار رومیزی برنز

شیشه اکرولیک رومیزی

شیشه چاپی یا اسپندرال

شیشه طرح استین گلاس

شیشه های اسید کاری شده

شیشه سندبلاست شده

شیشه حکاکی شده رومیزی

شیشه استین گلاس

شیشه رومیزی اکرولیک

استفاده از روش اکرولیک روی شیشه در واقع یک هنر دستی محسوب می شود هنر اکرولیک روی شیشه یک رشته تخصصی در رشته های هنری می باشد هنرمندان ما در شرکت فرق و می توانند انواع طرح های مورد نظر شما از جمله طرح چهره لوگوی اختصاصی شما طبیعت یا محصولات تولیدی شما را روی شیشه طبق سلیقه شما طراحی کنند

شیشه برنزی رومیزی اسیدکاری شده

امروزه با توجه به این نکته که شیشه ها تنوع بسیار زیادی در نوع شکل ظاهری و رنگ خود پیدا کردند. که کمتر کسی پیدا می شود که از شیشه های معمولی فلوت استفاده کند. و معمولاً طراحان دکوراسیون ترجیح می‌دهند تا از شیشه های طرح دار در فضای داخلی و فضای خارجی پروژه های خود استفاده کنند.

یکی از این شیشه های طرح دار شیشه های اسید کاری شده یا اسید شور هستند. به این گونه از شیشه ها شیشه های پتینه شده که در واقع نوعی کار هنری محسوب می شود. نیز می گویند که روش تولید این شیشه ها به این گونه است بعد از اینکه شیشه مراحل تولیدی خود را به صورت کامل سپری کرد.

با استفاده از اسید ساختار اصلی شهر را تغییر می دهند.استفاده از اسید می‌توانند طرح دلخواه خود را روی شیشه اسید کاری کنند.به این صورت آن قسمت های اسید کاری شده حالتی مات پیدا می‌کند.

شیشه برنزی رومیزی حکاکی شده

امکان حک انواع لوگو و یا هر نوشته ای بر روی شیشه برنزی رومیزی به راحتی وجود دارد. با وجود این امکان در نهایت یک میز منحصر به فرد و بسیار خاص خواهید داشت که تنها به شما تعلق دارد. چرا که شبیه آن را در جایی مشاهده نخواهید کرد.

صفحه رسمی اینستاگرام شرکت فرکو

ما در صفحه رسمی اینستاگرام صنایع شیشه و آینه فرکو به صورت روزانه محصولات تولید شده در این شرکت را برای شما عزیزان به اشتراک میگذاریم همچنین شما با دنبال کردن پیج ما می توانید در قرعه کشی های ماهانه صنایع فریکو شرکت کرده و برنده جوایز نقدی و یا یکی از محصولات تولید شده در شرکت ما باشید. با دنبال کردن پیج اینستاگرام برک به آدرس زیر میتوانید در قسمت دایرکت سوالات خود را از ما پرسیده و یا محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید همچنین قیمت تمامی محصولات را جویا شوید.

انواع شیشه های رومیزی خاص

شیشه رومیزی هوشمند

شیشه رومیزی گلس برد

شیشه برنزی رومیزی هوشمند

شیشه های هوشمند از جمله شیشه برنزی هوشمند به این صورت است که با استفاده از ریموت از حالت شفاف به مات تغییر حالت می دهد. برعکس این مورد نیز یعنی از مات به شفاف امکان پذیر است. این امکان یک جذابیت فوق العاده می باشد که می تواند زیبایی خیره کننده ای نیز ایجاد نماید.    

همچنین تمام شیشه ها از جمله شیشه برنزی رومیزی امکان استفاده به صورت لمینت هستند. در این صورت از دو لایه شیشه استفاده می گردد. مقاومت و ایمنی با استفاده از شیشه لمینت چندین برابر افزایش می یابد.

با توجه به ابعاد و اندازه و در نظر گرفتن یکسری موارد دیگر، ضخامت شیشه رومیزی ها می تواند متفاوت باشد. تا بالاترین ایمنی برای میز ایجاد شود.

لبه شیشه برنزی رومیزی نیز می تواند توسط ابزارهای خاصی به صورتی شود که دیگر تیز وبرنده نباشد. علاوه بر این مزیتی که ایجاد می شود در زیبایی آن هم تاثیرگذار خواهد بود.

کاربردهای دیگر شیشه برنزی رومیزی

قفسه شیشه ای

ویترین شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

قفسه شیشه ای

قفسه شیشه ای یک وسیله پرکاربرد برای قرار دادن وسیله های مختلف و سامان دادن به محیط خود مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت تمایل برای شیشه های آن می توان از شیشه برنز استفاده کرد تا جلوه بیشتری نیز داشته باشند. قفسه شیشه ای می تواند به صورت های مختلفی مورد مورد استفاده قرار بگیرد. مثلا امکان نصب بر روی دیوار به شکل های مختلفی را دارد. و یا می تواند به صورت زمینی بر روی زمین نیز قرار بگیرد.

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای نیز می تواند از بسیاری جهات شبیه به قفسه شیشه ای باشد. ویترین شیشه ای نیز می تواند به برای قرار دادن اشیای تزیینی و ظروف مختلف داخل ان به کار برده شود. در ساخت ویترین شیشه ای نیز می توان از شیشه برنز استفاده کرد. در این صورت جلوه ای که برای وسیله هایی که در ویترین شیشه ای قرار می گیرند، فوق العاده زیبا خواهد بود.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای در قسمت های مختلفی با کاربری های بسیار متفاوتی می تواند استفاده شود. پارتیشن ها اغلب برای جدا کردن قسمتی از فضا از قسمت دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. شیشه های مختلفی برای این منظور می توانند استفاده گردند که با توجه به دلخواه و سلیقه قابلیت انتخاب دارند. اما یکی از زیباترین شیشه ها برای این منظور شیشه برنز می باشد.

همانطور که اشاره هم شد شیشه برنز کاربردهای بسیاری علاوه بر شیشه برنزی رومیزی دارد. که در اینجا فقط به چند نمونه از آن ها اشاره شد. در کل هر جایی که بتوان از شیشه استفاده کرد، شیشه برنز نیز می تواند به کار برده شود.

ثبت سفارش

انواع شیشه برنزی رومیزی و آینه برنزی رومیزی با بهترین کیفیت و مناسبب ترین قیمت با کمترین زمان ممکن در صنایع شیشه و آینه فرکو تولید می گردد. به طوری که کیفیت و قیمت تمامی محصولات به صورت تضمین شده به مشتریان عزیز عرضه می گردد. همچنین این امکان را در نظر گرفتیم که در صورت نارضایتی بتوانید محصول خود را مرجوع نمایید.

در مجموعه فرکو از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارها استفاده می گردد. تا بهترین محصولات از جمله شیشه برنزی فرکو ساخته و تولید گردد. همچنین از نیروهای متخصص در این زمینه نیز استفاده می گردد. در واقع گلچینی از بهترین ها در هر زمینه ای در این مجموعه جمع آوری شده اند تا با کیفیت ترین محصولات شیشه و آینه عرضه گردد.

امکان سفارش هر نوع و شکلی از شیشه رومیزی فراهم است. حتی امکان خصوصی سازی نیز فراهم می باشد.

شماره تماس و پیج اینستاگرام

برای ثبت سفارش انواع شیشه رومیزی می توانید با شماره دفتر مرکزی به شماره 02188068352 تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند پاسخگوی شما عزیزان باشند. راه ارتباطی دیگر از طریق واتس اپ است که در صورت ترجیح می توانید از این طریق با ما ارتباط برقرار نمایید.  

همچنین اگر از محصول دریافتی خود رضایت نداشته باشید امکان مرجوع آن وجود دارد. این امکان را برای شما در نظر گرفتیم تا خرید با اطمینانی بتوانید داشته باشید.

برای ارتباط مجازی می توانید از طریق واتساپ اقدام کنید و به شماره در اپلیکیشن واتساپ پیغام دهید. مسئولین ما شما را راهنمایی خواهند کرد و با حوصله به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد. 09101767773

تمام محصولات تولید شده در کارگاه فرکو را میتوانید. به صورت مستقیم و هر روزه از طریق پیج اینستاگرام فرکو مشاهده کنید. و تمام سوالات خود را برای ما دایرکت کنید. ادمین های پیج اینستاگرام ما در سریعترین فرصت پاسخ به سوالات شما را خواهند داد.

همچنین برای اطلاعات دقیق تر در مورد قیمت محصولات می توانید از طریق دایرکت اقدام کنید. و از قیمت محصولاتی که می خواهید با خبر شوید. https://www.instagram.com/farkoo.ir/

56 پاسخ

  1. سلام وقت شما هم بخیر. بله شما ابعاد و شکل و نوع شیشه انتخابیتون بفرمایید ما در کمترین زمان تولید و ارسال می کنیم.

  1. سلام وقتتون بخیر. بله هر ابعاد و اندازه ای که شما در نظر داشته باشید براتون تولید و آماده می کنیم.

  1. سلام به شما دوست عزیز . قیمت محصولات به جزئیات مختلفی بستگی داره برای همین بهتر هست که با تماس با این شماره از قیمت دقیق محصول مورد نظرتون با رنگ و جنس و ابعاد مورد نیاز خودتون با خبر بشید . 02188068352

  1. کیفیت ها با توجه به نیاز و مقدار هزینه کردن شما از کیفیت متوسط تا کیفیت های بسیار بالا متغیر هست.

  1. بستگی به سفارش شما داره اما معمولا سفارش مشتری های عزیز ما نهایتا بعد از 72 ساعت روز های کاری ف آماده ی ارسال میشه .

  1. مطمئنا کیفیت شیشه های شرکت ما بسیار عالی هست و از نظر مقاومت در برابر ضربه و شکستن ، از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

  1. سلام به شما دوست عزیز . بله قطعا ! برای اطلاعات دقیق تماس بگیرید . 02188068352

  1. سلام . کیفیت ها درجه بندی دارند و از متوسط تا کیفیت های خیلی بالا هست که بنا به نیاز شما و هزینه ای که شما می‌کنید متفاوت هست .

  1. سلام به شما دوست عزیز . قیمت محصولات به جزئیات مختلفی بستگی داره برای همین بهتر هست که با تماس با این شماره از قیمت دقیق محصول مورد نظرتون با رنگ و جنس و ابعاد مورد نیاز خودتون با خبر بشید . 02188068352

  1. سلام . بله هر نوع ضخامت و ابعادی که بخواهید در انبار فرکو موجود است .

 1. سلام.خسته نباشید.میتونیم برای سفارش هر نوع شیشه ای حضوری اقدام کنیم؟خصوصا در زمان کرونا؟

  1. سلام خدمت شما برزگوار ، بله.همچنین میتونید برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت ها با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

  1. برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت ها با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

 2. سلام مطالبتون بسیار عالی بود و در انتخاب شیشه ها و اینه ها خیلی بهم کمک کرد

 3. بسیار عالی بود من از این شیشه ها سفارش دادم و بسیار زیبا و مدرن بود با تشکر!

  1. با سلام ، بین 3 تا 7 روز . برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت ها با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

  1. فعلا نمایندگی ای در اصفهان نداریم ، اما از تهران به اصفهان ارسال داریم . ارسال مطمئن ، تضمینی ، بدون شکستگی.

  1. بعضی از عکس ها از محصولات تولید شده در شرکت فرکو هست . به زودی عکس های بیشتری در سایت قرار داده خواهد شد . با تشکر از شما و نظرات سازنده ی شما.

  1. باور بفرمایید برای ما هم راحت تر هست قیمت دقیق رو بزنیم تو سایت چون پاسخگویی به تماس های تلفنی به مراتب مشکل تر هست . اما با توجه به نوسانات بازار باید به صورت هفتگی قیمت هارو تغییر بدیم که واقعا امکان پذیر نیست . با این وجود از شما مشتری گرامی به دلیل دغدغه مند بودن شما سپاس گزاریم .

 4. برای کافه تعداد بالا میز شیشه برنز میخوایم . قیمت هاتون به چه صورت هست؟تخفیف هم داردی؟با تشکر.

  1. بله حتما با شما کنار خواهیم اومد . برای اطلاعات دقیق و سفارش تماس بگیرید: 02188068352

  1. :سلام دوست عزیز ، برای یک میز ۸ نفره بهترین ضخامت شیشه برنز ۸ میل تا ۲۰ میل هست .

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز ، قیمت شیشه به پارمتر های زیادی بستگی داره ، مثلا ضخامت شیشه یا جنس شیشه ، درصد شفافیت یا طرح دار بودن و نبودن شیشه روی قیمت شیشه ها موثر هست ، به همین دلیل قیمت قطعی نمیشه ثبت کرد ، برای اطلاع از قیمت دقیق بهتره تماس بگیرید .

 5. میز تمام شیشه برنزی هم تولید می‌کنید؟؟منظورم اینه که کل میز شیشه ای باشه و برنز رنگ.

  1. بله دوست عزیز ، میز های تمام شیشه ای برنز رنگ با توجه به سلیقه و ابعاد مورد نظر شما در بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت برای شما تولید خواهد شد.

  1. شیشه برنز رنگ کمی شبیه به شیشه دودی هست ، با این تفاوت که شیشه ی دودی تمایل بیشتری به رنگ سیاه و خاکستری داره ، اما شیشه ی برنز رنگ تمایل بیشتری به رنگ قهوه ای داره . هرچند مردم به شیشه برنزه در عرف شیشه دودی هم میگن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو