Home
میز تلویزیون آینه ای

میز تلویزیون آینه ای

آیا میز تلویزیونت قدیمی شده و به دنبال خرید یه میز تلویزیونی خاص هستی که جالب توجه هم باشه؟ میز تلویزیون آینه ای خاص‌ترین مدل میز تلویزیونه که با ابتکار صنایع تولید شیشه و آینه فرکو به تولید رسیده. میز تلویزیونی آینه ای حتی خودش یه نوع تزیین محیط محسوب می‌شه و می‌تونه یه انتخاب منحر به فرد و خاص باشه. با این ترفند نقش میز تلویزیون در دکوراسیون محیط پر رنگ‌تر می‌شه و جلوه‌ای خاص و خیره کننده به محیط می‌بخشه. حالت آینه‌ای در کنار درخشش جالب توجه میز ، ظاهر متفاوتی در محیط می‌سازه. میز های آینه ای هم در دکوراسیون کلاسیک و هم در دکوراسیون مدرن استفاده میشن. این محصول زیبا در مدل‌های متنوعی تولید می‌شه. از آینه با رنگ‌های مختلف مثل کروم ، طلایی ، شامپیانی و … برای ساخت میز تلویزیون آینه ای بهره گرفته می‌شه.

میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای

همچنین برای ساخت آینه سطح میز ، از انواع مختلف شیشه مثل : فلوت ، کلیر و کریستال استفاده می‌شه. کیفیت آینه تنها به میزان شفافیتش بستگی نداره. با این وجود شفافیت آینه اهمیت زیادی داره. آینه کریستال یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین آینه‌هایی هست که در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو تولید می‌شه. که می‌شه در ساخت میز تلویزیون آینه ای از اون استفاده کرد. این آینه‌ها ظاهری مشابه با کریستال دارن و از نظر درخشندگی نسبت به انواع دیگه آینه بهتر هستن. البته از انواع دیگه شیشه هم برای ساخت میز تلویزیون بهره می‌گیرن. در بخش‌های بعدی جدیدترین مدل های میز تلویزیون آینه ای رو به تفصیل معرفی می‌کنیم.

میز تلویزیون آینه ای چیه

میز تلویزیون آینه ای

همونطور که می‌دونین زمانی که از آینه در یک محیط استفاده می‌کنین نور به راحتی از اون عبور می‌کنه. اما در آینه ها این موضوع کاملا برعکسه. یعنی یکی از اصلی ترین موضوعات زمان ساخت آینه عبور نکردن نور از اونه. طبق اطلاعات بدست آمده در زمان گذشته هنگام ساخت آینه یک قسمت محصول رو جیوه اندود می کردن. در اصل جیوه مانع‌ عبور نور از آینه می‌شد. و باعث تولید آینه. حتی در دنیای امروزی هم برای ساخت آینه قسمتی از شیشه رو جیوه اندود می‌کنن. که باعث شده از آینه استفاده های مختلفی مثل استفاده در ساخت میز تلویزیون آینه ای و محصولات دیگه بشه. و‌ از زیبایی آینه بیشترین بهره گرفته می‌شه.

میز تلویزیون آینه ای
استفاده از آینه تراش در ساخت میز

رنگ‌های مختلف میز تلویزیونی آینه ای مناسب برای چه محیط هایی هست

 • از رنگ‌هایی مثل دودی ، برنزی و شامپاینی می‌شه در طراحی دکوراسیون استفاده کرد .
 • از رنگ‌های طلایی برای دکوراسیون سلطنتی استفاده می‌شه.
 • رنگ‌های سفید و مشکی برای هر سبکی مناسن.
 • از میزهای با پایه های چوبی می‌شه برای دکوراسیونی که سبکی روستیک داره استفاده کرد .
 • از میز تلویزیون آینه ای می‌شه در تمامی دکوراسیون ها اعم از مدرن ، سبک های قدیمی و …استفاده کرد .و برای هیچ کدوم از فضاها محدودیت خرید وجود نداره . می‌تونید حتی در فضاهای خالی و شلوغ هم از این میز استفاده کنین .
 • با قرار دادن یه آینه ی قدی با قاب آینه ای در سالن پذیرایی می‌تونین یه ست جذاب برای محیط خودتون فراهم کنین
 • با قرار دادن یه گلدان زیبا در کنار میز و با ترکیب رنگ سفید با شیشه‌ای می‌تونین دکوراسیون جذاب فضای خودتون ‌رو تضمین کنین.
میز تلویزیون آینه ای

نکات مهمی که هنگام خرید میز تلویزیونی آینه ای باید به اون توجه داشت

در خرید فرش زیر مبل ، انتخاب میز‌ جلو مبلی و اکسسوری روی میز تلویزیون باید بسیار هوشمندانه عمل کرد. این نمونه محصول تولید شده در صنایع فرکو تصویرهای محیط اطراف رو انعکاس می‌ده. و این مزیتی که این محصول داره باعث زیباتر شدن و بیشتر دیده شدن نقش و رنگ های محیط اطراف به دلیل بازتابی که داره می‌شه. میز تلویزیون آینه ای در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شه. شما می‌تونین با توجه به نوع و رنگ غالب در دکوراسیون منزل خودتون از انولع مختلف این میزها استفاده کنین. در دکوراسیون مدرن بیشتر از رنگ‌هایی مانند نقره ای و سفید استفاده می‌شه. رنگ های طلایی و برنزی هم برای دکوراسیون کلاسیک مناسب هستن.

میز تلویزیون آینه ای

پس اگه شما عزیزان قصد خرید این محصول زیبا رو دارین بهتره از فرش های فانتزی تک رنگی استفاده کنین. چرا که هنگام استفاده از این محصول اگه تصویر فرش منعکس بشه باعث شلوغ شدن محیط خونه‌ی شما نشه.

البته در مواردی استفاده از فرش‌های اصیل و سنتی هم به زیبایی فضای مورد نظر کمک شایانی می‌کنه. چرا که با بازتاب طرح و رنگ فرش در میز تلویزیون آینه ای زیبایی صد چندان میشه. و جلوه فرش هم در نوع خودش بیشتر می‌شه. که این حالت بیشتر برای فضاهایی که خلوته مناسبه.

مزیت دیگه‌ اینه که در کل آینه ها باعث بزرگ تر و روشن تر نشون دادن فضا می‌شن که میز تلویزیون آینه ای هم از این قاعده مستثنی نیست.

میز آینه ای

تمامی این مزیت‌هایی که در رابطه با این محصول گفته شد،تنها گوشه ای از ویژگی و حسن های میز‌ تلوزیونی آینه ای هست. که توسط صنایع تولید شیشه و آینه فرکو تولید شده اس.

میز تلویزیون آینه ای
میز آینه ای

دیگر مزیت های میز تلویزیون آینه ای

حتی می‌شه آینه رو با متریال‌های دیگه مثل چوب و… ترکیب کرد. که این حالت هم زیبایی خاص خودش رو داره. در واقع آینه ها انعطاف بالایی در طراحی و ساخت دارن و به شکل های گوناگون متناسب با کارکرد و فضا از اونا استفاده می‌شه. در واقع میز های تلویزیون آینه ای به شکل های مختلف در سبک‌های مختلف دکوراتیو به کار گرفته می‌شن. از این میز های در چیدمان به سبک مدرن ، کلاسیک ، روستیک و … بهره می‌گیرن. استفاده از میز تلویزیون آینه ای مثل تزیین محیط با آینه کاریه!

میز تلویزیون

اگه شما بخواید تغییری روی میز تلویزیونی خودتون و یا طرح های دیگه‌ای روی میز شیشه ای تلویزیونی خودتون به وجود بیارین فقط کافیه که با کارشناسان صنایع فرکو در ارتباط باشین و محصول مورد نظر خودتون رو با کمک و کارشناسی درست انتخاب کنین .همکاران ما در کمترین فرصت ، محصول شما رو تولید و طی ۴۸ ساعت در تمامی نقاط ایران که باشین برای شما عزیزان ارسال می‌کنن.

میز تلویزیون آینه ای

یکی از مسائلی که هنگام خرید باید به اون دقت کرد پایه میز تلویزیون هست

توضیحی کامل

یکی از دلایلی که باید هنگام خرید جنس پایه میز تلویزیون دقت کنیم اینه که فشار کل وزن میز روی قسمت پایه هاست. پس باید پایه به قدری ضخامت داشته باشه که بتونه در برابر وزن سنگین تلویزیون و یا محصولات تزیینی مقاومت داشته باشه.
دومین مسئله‌ای که باید زمان خرید به اون دقت کرد محاسبه متراژ منزل در برابر میز تلویزیونیه. یه میز تلویزیونی مناسب برای متراژ محیط مدنظرتون انتخاب کنین.

میز تلویزیون آینه


قبل از خرید به سایز تلویزیون هم دقت کنین. چرا که نباید نسبت به تلویزیون شما بزرگ و یا کوچک باشه. چرا که این تناسب ابعادی هم می‌تونه در زیبایی و جلوه فضای شما موثر باشه. اگه میز برای تلویزیون شما کوچک باشه باعث آلودگی بصری در طراحی و دکوراسیون می‌شه. و اما اگه تلویزیون شما نسبت میز شما بزرگ باشه .فضای میز خالی می‌مونه و دکوراسیون شما رو به هم می‌ریزه. میز باید یه سایز متناسبی در برابر تلویزیون شما داشته باشه.

میز تلویزیون آینه ای

دیگر موارد

هنگام خرید به این مسئله دقت کنید که در ساخت میز شما از دستگاه های مدرن و ابزارهای به روز استفاده می‌شه. زیرا این موضوع می‌تونه نقش بسیار چشم گیری در ظرافت کار شما داشته باشه .از این مسئله مطمئن بشین ،که میز تلویزیونی شما از جنس های آینه های نشکن و سکوریت هست.زیرا اگر به این صورت نباشه حتما میز شما با یک ضربه کوچک شکسته می‌شه. پس جنس آینه ها بسیار دارای اهمیت هستن. تا در نهایت میز تلویزیون بتونه وزن ابزار روی خود رو داشته باشه و در برابر ضربه نیز تا حد ممکن مقاومت از خود نشون بده.

میز آینه ای مناسب تلویزیون
میز تلویزیون آینه ای

مدل بی نظیری از میزهای تلویزیون آینه ای که با الگوهای مختلفی روی آینه ها اسیدکاری میشن ، برای تولید این آینه ها از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر جهت به وجود آوردن الگو مد نظر استفاده میشه. که جلوه آینه و در کل میز تلویزیون رو چندین برابر زیباتر می‌کنه.

میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون
میز آینه ای رنگی

همچنین برای میز تلویزیون آینه ای قسمت هایی نیز برای ابزار صوتی و تصویری و دیگر موارد نیز می توان در نظر گرفت. حتی برای وسیله هایی مثل کتاب و یا تزیینی و دیگر ضروریات هنگام ساخت اعمال نمود تا در نهایت میزی کاملا دلخواه و مناسب ایجاد بشه. این جایگاه می‌تونه هم به صورتی باشه که قابل دید نباشن و هم به گونه ای که قابل نمایش باشه.

میز تلویزیون

در واقع در صنایع شیشه و آینه فرکو امکان خصوصی سازی برای تمامی محصولات فراهم هست. تا رضایت شما عزیزان جلب بشه که همیشه مهم ترین دغدغه برای این مجموعه هست.

میز تلویزیون

انواع میز تلویزیونی آینه ای

 • میز تلویزیون آینه ای تراش دار
 • میز آینه ای طرح دار
 • میز آینه ای سند بلاست
 • میز آینه ای سه بعدی
 • میز آینه ای آنتیک
 • میز آینه ای ونیزی
 • میز آینه ای حکاکی شده
 • میز آینه ای اسید کاری شده
 • میز آینه ای با پایه ی فلزی
 • میز آینه اکریلیک
 • میز آینه ای اکلیلی
 • میز آینه ای رنگی
میز تلویزیون آینه ای
میز آینه تلویزیون

تاثیرات خرید میز تلویزیونی آینه ای

 • با‌ وجود داشتن یکی میز تلویزیون می‌تونین امنیت تلویزیون خود رو افزایش بدین.و یک محیط مرتب برای فضای خود رقم بزنین
 • به دلیل انعکاس نوری که در فضا اتفاق میوفته ، نور در محیط افزایش پیدا می‌کنه.
 • پنهون کردن ایرادهایی که در دیوار فضای شما وجود داره .
 • از بین بردن فضای اضافی
 • میز شما به تنهایی جزء یک محصولات هنری به شمار میاد. یعنی با یک انتخاب درست می‌تونین حتی نمایی تزئینی در محیط داشته باشین .
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای

انواع آینه برای میز تلویزیون آینه ای

میز آینه تلویزیون
میز آینه تلویزیون

میز تلویزیون آینه ای آنتیک چیه

از آینه های آنتیک و پتینه کاری شده نیز می توان برای ساخت میز تلویزیونی استفاده کرد .این آینه در رنگ‌های مختلفی از جمله طلایی نقره ای و برنز تولید می‌شه .که با توجه بر رنگ میزی که می‌خواید انتخاب کنین می‌تونین یکی از اونا رو انتخاب کنین .از این آینه در کشور های اروپایی بسیار مورد استفاده هست .و مورد توجه و استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته اس.

میز آینه تلویزیون

شما بدون هیچ واسطه ای میز آینه ای خود رو در تولیدی فرکو خریداری می‌کنین. به همین دلیل هست که قیمت میز برای شما کاهش پیدا می‌کنه. شما مستقیم می‌تونین محصول خود رو دریافت کنین. هدف اصلی تولیدی فرکو رضایت شما عزیزان از لحاظ قیمت و کیفیت محصول هست.

میز تلویزیون آینه ای

آینه ونیزی

آینه ونیزی نیز از دیگر آینه هایی اس که می‌تونه برای میز تلویزیون آینه ای مورد استفاده قرار بگیره. زیبایی این آینه ها بسیار خاص و منحصر به فرد هست. و می‌تونه میز آینه ای رو جلوه ای خاص ببخشه. آینه های ونیزی از مدل های کلاسیک هستن و بنابراین این نوع میز تلویزیون بیشتر برای محیط‌هایی که سبک چیدمان کلاسیک دارن مناسبه.

میز آینه تلویزیون

آینه ساده

منظور از آینه ساده همون آینه های شفاف و بی رنگ هستن که همیشه مورد استفاده عموم نیز قرار می‌گرفته‌اس. این آینه ها برای هر فضا و هر سلیقه ای می‌تونن انتخاب مناسبی باشن. چرا که خود رو به راحتی با هر رنگ و نوع دکوراسیونی مطابقت می‌دن. ضمن اینکه آینه های ساده در همه سبک‌های چیدمان قابل استفاده هستن. بازتاب نور از میز تلویزیون آینه ای ساده ظاهری درخشان به اون می‌بخشه و جلوه میز تلویزیون خاص‌تر میشه.

میز آینه ای
میز تلویزیون آینه

میز آینه ای شامپاینی چیه

آینه شامپاینی رنگ بسیار خاصی داره که با توجه به متقاضیان بسیار این رنگ فروش این محصول جزء ‌پرفروش ترین رنگ میز تلویزیونی هست .اگر از طراحی دکوراسیون کرم و یا قهوه ای برخورداره. خرید این میز تلویزیونی بسیار مناسبه .رنگ شامپاینی مثل رنگ‌های برنزی تیره نیست .و حتی برای محیط‌هایی که رنگ دکوراسیون اونا روشن هست نیز مناسبه. نام دیگه‌ی آینه شامپاینی آینه مسی هست که بسیار پرفروش و پرطرفداره. به خصوص در سال‌های اخیر به محبوبیت میز های تلوزیون آینه ای مسی رنگ افزوده شده اس. آینه های مسی به ویژه برای بناهایی که معماری داخلی کلاسیک دارن مناسب هستن. رنگ مسی حس لوکسی به بنا میده و به خصوص نوع شفاف آینه های مسی زیبا هستن.

میز تلویزیون آینه ای

میز تلویزیون آینه ای طلایی

رنگ طلایی از جمله محبوب‌ترین رنگ‌ها در دکوراسیون محسوب می‌شه. و جلوه‌ای لوکس به محیط میده. به ویژه رنگ طلایی شفاف و آینه‌ای زیبایی قابل توجهی داره. از رنگ طلایی غالبا در چیدمان کلاسیک استفاده می‌شه اما در معماری مدرن نیز از آینه‌های طلایی بهره می‌گیرن.

راه های ارتباطی برای خرید میز تلویزیونی آینه ای از نمایندگی شیشه و آینه فرکو

 • وبسایت مجموعه :farkoo.ir
 • شماره ثابت مدیریت فروش : فرشاد کولیوند ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
 • سفارش حضوری:
 • آدرس کارخانه:
 • تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
 • نمونه کارهای عکس های شیشه و آینه ما را در اینستاگرام دنبال کنین.و با اطمینان خاطر خرید خود رو انجام بدین .
 • از ساعت 8 صبح تا 2 و از 4 تا 8 شب می‌تونین اقدام به خرید حضوری کنین
 • برای سوالات متداول خود در مورد ابعاد و قیمت میز تلویزیون می‌تونین با کارشناسان ما صحبت کنین و اطلاعات کاملی در مورد این محصول جمع آوری کنین .
 • کلیه سفارشات ظرف مدت 3 الی 4 روزی کاری ، برای عرضه به مشتریان عزیز آماده میشن.
میز تلویزیون آینه ای

میز تلویزیون حکاکی شده چیه

در صنایع فرکو امکان این که میز تلویزیونی شما حکاکی بشه و طرح خاصی روی میز شما ایجاد بشه وجود داره .در مرحله اول برای ساخت این میز باید الگوی مورد نظر شما روی آینه اسید کاری بشه .در مرحله‌های بعد از اسید های مخصوصی و دستگاه پیشرفته ای به اسم کاتر پلاتر برای به وجود اومدن الگوی خاص شما استفاده میشه .

میز تلویزیون آینه ای

میز آینه ای رنگی چیه

آینه های صنایع فرکو در رنگ های مختلفی به فروش می‌رسه .شما اگر دارای یک دکوراسیونی هستین که ، از رنگ های مختلف و شادی استفاده کردین .و یا حتی اگر محیط ساده ای دارین می‌تونین متناسب با محیط خود یکی از رنگ‌های مورد نظر و مورد علاقه خود رو انتخاب کنین .و محیط خودتون رو خاص کنین. به خصوص میز تلویزیون آینه‌ای طلایی ، نقره‌ای و برنزی در سال‌های اخیر بسیار محبوب شدن.

میز تلویزیون طلایی
میز تلویزیون آینه ای

شعار کارخانه شیشه و آینه فرکو:

 • تعهد ما به اعتماد مشتری
 • مشتری مداری
 • اشتغال زایی برای جوانان
 • گسترش تولید ملی
میز تلویزیون آینه ای کشویی

صنایع‌ فرکو علاوه بر ساخت میز های آینه ای به تولید محصولات دیگری نیز اقدام کرده اس

میز تلویزیون آینه ای
میز آینه ای

میز تلویزیونی اسید کاری شده چیست

این مدل از آینه یکی از بی نظیرترین طرح‌های میز تلویزیون هست . میز تلویزیون مدل آینه اسید کاری شده در ابعاد و الگوهای مختلفی برای شما تولید می‌شه . برای انجام دادن این مدل از میز تلویزیون باید از دستگاه پیشرفته ای به اسم کاتر پلاتر برای برش کاری و الگوی مدنظر شما استفاده کنیم . ظاهر آینه های اسیدی مات تر هست و از اسید هیدروفلوئوریک برای مات کردن این آینه ها بهره می‌گیرن. به کار بردن اسید برای مات کردن آینه و شیشه جایگزینی نوین برای روش سندبلاست محسوب میشه.

میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای
میز آینه ای تلویزیون
میز تلویزیون
میز تلویزیون آینه ای
میز آینه تلویزیون
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای
میز شیشه ای
میز تلویزیون
میز آینه ای
میز آینه ای کشویی
میز آینه تلویزیون
میز آینه
میز تلویزیون
میز آینه ای
میز آینه تلویزیون
میز آینه ای
میز آینه تلویزیون
میز آینه ای تلویزیون

مزیت‌هایی که هنگام خرید میز تلویزیون در صنایع فرکو برای شما فراهم می‌شه

 • 1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می‌کنین و به شما بیشترین کمک رو هنگام انتخاب در نوع شیشه و آینه می‌کنن
 • 2_محصولات ما از تولید به مصرف هستن.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو هست.
 • 3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه میشن.
 • 4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می‌شن.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می‌شه.
 • 5_تمامی سوالات خود رو می‌تونین از کارشناسان ما بپرسین و با ما در واتساپ درتماس باشین.
 • 6_بعد از تولید محصول شمادرب منزل برای شما ارسال میشه.همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب می‌شه.
 • 7_در هر گونه خرابی می‌تونین با ما تماس بگیرین.تا به شما کمک کنیم.در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما هستیم.
 • همچنین قابل توجه هست که محصولات فرکو به همراه ضمانت کیفی عرضه می‌شن و در صورتی که آینه مورد پسند مشتریان عزیز واقع نشه به انتخاب مشتری آینه تعویض یا وجه پرداختی پس داده می‌شه.

15 پاسخ

  1. سلام برای قیمت دقیق محصول باید با شماره ی 02188068352 تماس بگیرید . همچنین تمامی جنس های ما ارجینال هستش و دارای 24 عدد رنگ می باشد

  1. سلام وقت بخیر. آینه های رنگی تنوع بالایی دارند و اکثر رنگ ها رو شامل میشن و میتونید از بین آنها هر کدوم تمایل دارید انتخاب کنید.

    1. سلام و درود. سفارش حضوری در روز های کاری از ساعت 8 صبح الی 14 و از 16 الی 20 امکان پذیر میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188068352 یا 09101767773 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو