آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

میز تلویزیون آینه ای

میز تلویزیون آینه ای

میز تلویزیون آینه ای چیست

میز تلویزیون آینه ای که در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو تولید می شود. در دنیای امروزی جزء یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین محصولاتی می باشد .که در صنایع فرکو تولید و به فروش می رسد.همانطور که در مطالب بالا گفته شد میز تلویزیونی آینه از مزیت های بسیار بالایی برخوردار می باشد. که هنگام استفاده از آن کوچک‌ترین حسن آن بر زیبایی محیط شما عزیزان تاثیر بسیاری می گذارد.این محصول زیبا مانند شیشه در مدل های متفاوتی تولید می شود. و تنوع در آن بسیار بالا می باشد تا بتوان به راحتی میزی متناسب با فضای خود انتخاب نمود.

میز تلویزیون آینه ای

برای مثال شیشه فلوت،کلیر و کریستال می باشد.کیفیت آینه تنها به میزان شفافیت آن ها بستگی دارد.یعنی هرچه شفافیت آینه بالا باشد کیفیت آن نیز بهتر و به نسبت بالا تر از دیگر آینه ها می باشد. یکی از بهترین و با کیفیت ترین آینه هایی که در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو تولید شده است را آینه کریستال نام برد.که می توان در ساخت میز تلویزیون آینه ای از آن استفاده نمود تا جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد.

میز تلویزیون آینه ای

همانطور که می دانید زمانی که از آینه در یک محیط استفاده می کنید نور به راحتی از آن عبور کند. اما در آینه ها این موضوع کاملا برعکس می باشد.یعنی یکی از اصلی ترین موضوع هنگام ساخت آینه عبور نکردن نور از آن می باشد. طبق اطلاعات بدست آمده در زمان گذشته هنگام ساخت آینه یک قسمت محصول را از جیوه اندود می کردند.اما در اصل جیوه مانع‌ عبور نور از آینه می‌شد.و باعث تولید آینه می شد. حتی در دنیای امروزی هم برای ساخت آینه قسمتی از شیشه را از جیوه اندود می کنند. که باعث شده تا از آینه استفاده های مختلفی مثل استفاده در ساخت میز تلویزیون آینه ای و دیگر محصولات گردد. تا بتوان از زیبایی آینه در کاربردهای مختلف بهره مند شد.

میز تلویزیون آینه ای

رنگ های مختلف میز تلویزیونی آینه ای مناسب برای چه محیط های می باشد

 • از رنگ های مثل دودی ،برنزی و شامپاینی می تواند در طراحی دکوراسیون استفاده بسیاری کرد .
 • از رنگ های طلایی برای دکوراسیون سلطنتی استفاده می شود .
 • رنگ های سفید و مشکی برای هر سبکی می باشد .
 • از میز های با پایه های چوبی می توان برای دکوراسیونی که سبکی روستیک دارد استفاده کرد .
 • از میز تلویزیون آینه ای می توان در تمامی دکوراسیون ها اعم از مدرن ،سبک های قدیمی و …استفاده کرد .و برای هیچ کدام از فضاها محدودیت خرید وجود ندارد .می توانید حتی در فضاهای خالی و شلوغ نیز از این میز استفاده کنید .
 • با قرار دادن یک آینه ی قدی با قاب آینه ای در سالن پذیرایی می توانید یک ست جذاب برای محیط خود فراهم آورید‌.
 • با قرار دادن یک گلدان زیبا در کنار میز خود و با ترکیب رنگ سفید با شیشه ای می توانید دکوراسیون جذاب فضای خود را تضمین کنید .
میز تلویزیون آینه ای

نکات مهمی که هنگام خرید میز تلویزیونی آینه ای باید به آن توجه داشت

باید در خرید فرش زیر مبل، انتخاب میز‌ جلو مبلی و اکسسوری روی میز تلویزیون باید بسیار عاقلانه و هوشمندانه عمل کرد.این نمونه محصول تولید شده در صنایع فرکو تصویرهای محیط اطراف را انعکاس می دهد.و این مزیتی که این محصول از آن برخوردار می باشد باعث زیباتر شدن و بیشتر دیده شدن نقش و رنگ های محیط اطراف به دلیل بازتابی که دارد می شود.

میز تلویزیون آینه ای

پس اگر شما عزیزان قصد خرید این محصول زیبا را دارید بهتر است از فرش های فانتزی تک رنگی استفاده کنید.
زیرا هنگام استفاده از این محصول اگر تصویر فرش منعکس شود باعث شلوغ شدن محیط خانه شما نشود.

البته در مواردی استفاده از فرش های اصیل و سنتی نیز به زیبایی فضای مورد نظر کمک شایانی می کند. چرا که با بازتاب طرح و رنگ فرش در میز تلویزیون آینه ای زیبایی صد چندان خواهد شد. و جلوه فرش نیز در نوع خود بیشتر می شود. که این حالت بیشتر برای فضاهایی که خلوت می باشند، مناسب ترین می باشد.

مزیت دیگر این است که در کل آینه ها باعث بزرگ تر و روشن تر نشان دادن فضای خود می شوند که میز تلویزیون آینه ای نیز از این قاعده مستثنی نیست.

میز آینه ای

تمامی این مزیت هایی که در رابطه با این محصول گفته شد،تنها گوشه ای از ویژگی و حسن های میز‌ تلوزیونی آینه ای می باشد. که توسط صنایع تولید شیشه و آینه فرکو تولید شده است.

میز تلویزیون آینه ای
میز آینه ای

دیگر مزیت های میز تلویزیون آینه ای

حتی می توان آینه را با دیگر متریال مثل چوب و… ترکیب کرد. که این حالت نیز زیبایی خاص خود را خواهد داشت.در واقع آینه ها انعطاف بالایی در طراحی و ساخت دارند و می توانند به شکل های گوناگون به کار روند.

میز تلویزیون

اگر شما بخواهید تغییری روی میز تلویزیونی خود و یا طرح های دیگری بر روی میز شیشه ای تلویزیونی خود به وجود آورید تنها کافی است که با کارشناسان صنایع فرکو در ارتباط باشید و محصول مورد نظر خود را با کمک و کارشناسی درست انتخاب کنید و تصمیم نهایی خود را درباره محصول خود ثبت نمایید .همکاران ما در کمترین فرصت محصول شما را تولید و طی ۴۸ ساعت در تمامی نقاط ایران که باشید برای شما عزیزان ارسال خواهد کرد .

میز تلویزیون آینه ای

یکی از مسائلی که هنگام خرید باید به آن دقت کرد پایه میز تلویزیون می باشد .

توضیحی کامل

یکی از دلایلی که باید هنگام خرید به جنس پایه میز تلویزیون دقت کنیم این است که فشار کل وزن میز روی قسمت پایه ها می باشد. پس باید پایه به قدری ضخامت داشته باشد که بتوانند در برابر وزن سنگین تلویزیون و یا محصولات تزیینی مقاومت بالایی داشته باشد.
دومین مسئله‌ای که باید هنگام خرید به آن دقت کرد محاسبه متراژ منزل در برابر میز تلویزیونی شما می باشد یک میز تلویزیونی مناسب برای متراژ محیط خود انتخاب کنید.

میز تلویزیون آینه


قبل از خرید به سایز تلویزیون خود دقت کنید زیرا نباید نسبت به تلویزیون شما بزرگ و یا کوچک باشد. چرا که این تناسب ابعادی نیز می تواند در زیبایی و جلوه فضای شما موثر باشد.

میز تلویزیون آینه ای

دیگر موارد

اگر میز برای تلویزیون شما کوچک باشد باعث آلودگی بصری در طراحی و دکوراسیون شما می شود. و اما اگر تلویزیون شما نسبت میز شما بزرگ باشد .فضای میز خالی می‌ماند و دکوراسیون شما را به هم می‌ریزد. باید یک سایز متناسبی در برابر تلویزیون شما داشته باشد.

میز آینه ای مناسب تلویزیون

هنگام خرید به این مسئله دقت کنید که ی ساخت میز شما از دستگاه های مدرن و ابزارهای به روز استفاده می‌شود زیرا این موضوع می‌تواند نقش بسیار چشم گیری در ظرافت کار شما داشته باشد .از این مسئله مطمئن شوید .که میز تلویزیونی شما از جنس های آینه های نشکن و سکوریت می باشد.زیرا اگر به این صورت نباشد حتما میز شما با یک ضربه کوچک شکسته می شود. پس جنس آینه ها بسیار دارای اهمیت می باشند. تا در نهایت میز تلویزیون بتواند وزن ابزار روی خود را داشته باشد و در برابر ضربه نیز تا حد ممکن مقاومت از خود نشان دهد.

میز تلویزیون آینه ای

مدل بی نظیری از میزهای تلویزیون آینه ای که با الگوهای مختلفی روی آینه ها اسیدکاری می شوند ، برای تولید این آینه ها از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر جهت به وجود آوردن الگو مد نظر استفاده خواهد شد. که جلوه آینه و در کل میز تلویزیون را چندین برابر زیباتر می نماید.

میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون

همچنین برای میز تلویزیون آینه ای قسمت هایی نیز برای ابزار صوتی و تصویری و دیگر موارد نیز می توان در نظر گرفت. حتی برای وسیله هایی مثل کتاب و یا تزیینی و دیگر ضروریات هنگام ساخت اعمال نمود تا در نهایت میزی کاملا دلخواه و مناسب ایجاد شود. این جایگاه می تواند هم به صورتی باشد که قابل دید نباشند و هم به گونه ای که قابل نمایش باشد.

میز تلویزیون

در واقع در صنایع شیشه و آینه فرکو امکان خصوصی سازی برای تمامی محصولات فراهم می باشد. تا رضایت شما عزیزان جلب گردد که همیشه مهم ترین دغدغه برای این مجموعه خواهد بود.

میز تلویزیون

انواع میز تلویزیونی

 • میز تلویزیون آینه ای تراش دار
 • میز آینه ای طرح دار
 • میز آینه ای سند بلاست
 • میز آینه ای سه بعدی
 • میز آینه ای آنتیک
 • میز آینه ای ونیزی
 • میز آینه ای حکاکی شده
 • میز آینه ای اسید کاری شده
 • میز آینه ای با پایه ی فلزی
 • میز آینه اکریلیک
 • میز آینه ای اکلیلی
 • میز آینه ای رنگی
میز تلویزیون آینه ای
میز آینه تلویزیون

تاثیرات خرید میز تلویزیونی آینه ای

 • یا‌ وجود داشتن یکی میز تلویزیون می توانید امنیت تلویزیون خود را افزایش دهید .و یک محیط مرتب برای فضای خود رقم بزنید
 • به دلیل انعکاس نوری که در فضا اتفاق می افتد .نور در محیط خود افزایش یافته می شود.
 • پنهان کردن ای ایراد های که در دیوار فضای شما وجود دارد .
 • از بین بردن فضای اضافی
 • میز شما به تنهایی جزء یک محصولات هنری به شمار می آید یعنی با یک انتخاب درست می توانید حتی نمایی تزئینی در محیط شما داشته باشد .
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای

انواع آینه برای میز تلویزیون آینه ای

میز آینه تلویزیون
میز آینه تلویزیون

میز تلویزیون آنتیک چیست

از آینه های آنتیک و پتینه کاری شده نیز می توان برای ساخت میز تلویزیونی استفاده کرد .این آینه در رنگ های مختلفی از جمله طلایی نقره ای و برنز تولید می شود .که با توجه بر رنگ میزی که می خواهید انتخاب کنید می‌توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید .از این آینه در کشور های اروپایی بسیار مورد استفاده می باشد .و مورد توجه و استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته است .

میز آینه تلویزیون

شما بدون هیچ واسطه ای میز آینه ای خود را در تولیدی فرکو خریداری می کنید. به همین دلیل است که قیمت میز برای شما کاهش می یابد. شما مستقیم می توانید محصول خود را دریافت کنید. هدف اصلی تولیدی فردا و رضایت شما عزیزان از لحاظ قیمت و کیفیت محصول می باشد.

میز تلویزیون آینه ای

آینه ونیزی

آینه ونیزی نیز از دیگر آینه هایی است که می تواند برای میز تلویزیون آینه ای مورد استفاده قرار بگیرد. زیبایی این آینه ها بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد. و می تواند میز آینه ای را جلوه ای خاص ببخشد.

میز آینه تلویزیون

آینه ساده

منظور از آینه ساده همان آینه های شفاف و بی رنگ می باشد که همیشه مورد استفاده عموم نیز قرار می گرفته است. این آینه ها برای هر فضا و هر سلیقه ای می توانند انتخاب مناسبی باشند. چرا که خود را به راحتی با هر رنگ و نوع دکوراسیونی مطابقت می دهند.

میز آینه ای
میز تلویزیون آینه

میز آینه ای شامپاینی چیست

آینه شامپاینی رنگ بسیار خاصی دارد که با توجه به متقاضیان بسیار این رنگ فروش این محصول جزء ‌پرفروش ترین رنگ میز تلویزیونی می باشد .اگر از طراحی دکوراسیون کرم و یا قهوه ای برخوردار می باشید خرید این میز تلویزیونی بسیار مناسب می باشد .رنگ شامپاینی مثل رنگ های برنزی تیره نمی باشد .و حتی برای محیط های که رنگ دکوراسیون آن ها روشن می باشد نیز مناسب می باشد .اسم دیگر آینه شامپاینی آینه مسی می باشد که بسیار پرفروش و پرطرفدار است

میز تلویزیون آینه ای

راه های ارتباطی برای خرید میز تلویزیونی آینه ای از نمایندگی شیشه و آینه فرکو

 • وبسایت مجموعه :farkoo.ir
 • شماره تماس تولیدی:02188068352
 • شماره ثابت مدیریت فروش : فرشاد کولیوند ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
 • سفارش حضوری: آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶
 • نمونه کارهای عکس های شیشه و آینه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید .
 • از ساعت 8 صبح تا 2 و از 4 تا 8 شب می توانید اقدام به خرید حضوری کنید
 • برای سوالات متداول خود در مورد ابعاد و قیمت میز تلویزیون می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید و اطلاعات کاملی در مورد این محصول جمع آوری کنید .
میز تلویزیون آینه ای

میز تلویزیون حکاکی شده چیست

در صنایع فرکو امکان این که میز تلویزیونی شما حکاکی شود و طرح خاصی روی میز شما ایجاد شود وجود دارد .در مرحله اول برای ساخت این میز باید الگوی مورد نظر شما روی آینه اسید کاری شود .در مرحله های بعد از اسید های مخصوصی و دستگاه پیشرفته ای به اسم کاتر پلاتر برای به وجود آمدن الگوی خاص شما استفاده می شود .

میز تلویزیون آینه ای

میز آینه ای رنگی چیست

آینه های صنایع فرکو در رنگ های مختلفی به فروش می رسد .شما اگر دارای یک دکوراسیونی می باشید که از رنگ های مختلف و شادی استفاده کرده اید .و یا حتی اگر محیط ساده ای دارید می توانید متناسب با محیط خود یکی از رنگ های مورد نظر و مورد علاقه خود را انتخاب کنید .و محیط خود خاص کنید.

میز تلویزیون طلایی
میز تلویزیون آینه ای

شعار کارخانه شیشه و آینه فرکو:

 • تعهد ما به اعتماد مشتری
 • مشتری مداری
 • اشتغال زایی برای جوانان
 • گسترش تولید ملی
میز تلویزیون آینه ای کشویی

صنایع‌ فرکو علاوه بر ساخت میز های آینه ای به تولید محصولات دیگری نیز اقدام کرده است .

میز تلویزیون آینه ای

میز آینه ای

میز تلویزیونی اسید کاری شده چیست

این مدل از آینه یکی از بی نظیر ترین طرح های میز تلویزیون می باشد .میز تلویزیون مدل آینه اسید کاری شده در ابعاد های و الگو های مختلفی برای شما تولید می شود .برای انجام دادن این مدل از میز تلویزیون باید از دستگاه پیشرفته ای به اسم کاتر پلاتر برای برش کاری و الگوی مدنظر شما استفاده کنیم .

میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای
میز آینه ای تلویزیون
میز تلویزیون
میز تلویزیون آینه ای
میز آینه تلویزیون
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون آینه ای
میز تلویزیون
میز آینه ای
میز آینه ای کشویی
میز آینه تلویزیون
میز تلویزیون
میز آینه ای
میز آینه تلویزیون
میز آینه تلویزیون
میز آینه ای تلویزیون

مزیت های که هنگام خرید میز تلویزیون در صنایع فرکو برای شما فراهم می شود

 • 1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می کنید و به شما بیشترین کمک را هنگام انتخاب در نوع شیشه و آینه می کنند
 • 2_محصولات ما از تولید به مصرف می باشند.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو می باشد.
 • 3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه می گردد.
 • 4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می شوند.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می شود.
 • 5_تمامی سوالات خود را می توانید از کارشناسان ما بپرسید و با ما در واتساپ درتماس باشید.
 • 6_بعد از تولید محصول شمادرب منزل برای شما ارسال میگردد.همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب می گردد.
 • 7_در هر گونه خرابی می توانید با ما تماس بگیرید.تا به شما کمک کنیم.در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما می باشیم.

13 پاسخ

  1. سلام برای قیمت دقیق محصول باید با شماره ی 02188068352 تماس بگیرید . همچنین تمامی جنس های ما ارجینال هستش و دارای 24 عدد رنگ می باشد

  1. سلام وقت بخیر. آینه های رنگی تنوع بالایی دارند و اکثر رنگ ها رو شامل میشن و میتونید از بین آنها هر کدوم تمایل دارید انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو