آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

پنجره دوجداره طرح چوب

پنجره دوجداره طرح چوب

پنجره دوجداره طرح چوب یا Alu-Wood محصولی است که از ترکیب چوب طبیعی با آلومینیوم ساخته می‌شود.
بارز است که این نوع پنجره محصولی بسیار زیبا و در عین حال بسیار با کیفیت است. این پنجره در دو مدل اصلی تولید می شود . در مدل اول فریم اصلی این پنجره ها از آلومینیوم ساخته می شوند . و سپس بر روی فریم ها با استفاده از لمینت های چوبی پوشانده می شود . این لمینت ها می تواند در رنگ های مختلف تولید شوند .

پنجره دوجداره طرح چوب

در مدل دوم قسمت داخلی پنجره که در فضای داخلی قرار می گیرد و در معرض مستقیم تغییرات اب و هوایی قرار ندارد از چوب استفاده می شود . و در قسمت بیرونی می توا از آلومینیوم در رنگ های مختلف استفاده کرد . برتری این مدل از پنجره آلومینیومی این است که ما همزمان می توانیم از زیبایی چوب در نمای داخلی و مقاومت آلومینیوم در نمای بیرونی استفاده کنیم .

شماره تلفن مجموعه ی فرکو
شماره تلفن مجموعه ی فرکو

در ادامه هر کدام از این مدل ها را زیر ذره بین فرکو قرار می دهیم و مزایای آن را بیان می کنیم . با ما همراه باشید .

پنجره دوجداره چوبی مدرن

پنجره دوجداره طرح چوب

پنجره های دوجداره چوبی مدرن راهی فوق العاده برای حفظ شخصیت منزل شما هستند. طراحی دقیق ما ، مجموعه ما ترکیبی از طراحی سنتی با چوب مدرن برای ایجاد یک پنجره قوی ، ایمن و کم مصرف است. با منبع پایدار ، مجموعه ما به منظور حفظ سبک منحصر به فرد ملک شما ، یا پوشش یا ارسی با انتخاب رنگ و لکه ارائه می دهد. شما همچنین می توانید پنجره ها و درهای چوبی خود را برای ایجاد قوام سنتی مطابقت دهید.

فاصله بسیار زیاد با پنجره های قرن نوزدهم ، قاب های چوبی امروزی همچنان توسط متخصصان بهتر می شوند و ابداع می شوند و همگی بهترین عملکرد را به صاحبان خانه ارائه می دهند. به همین دلیل است که ما در مورد آنچه مجموعه ای شگفت انگیز از پنجره های دوجداره چوبی می تواند اموال شما را ارائه دهد ، هیچ گونه توجهی نداریم .برای اثبات آن ، ما فکر کردیم بهتر است برخی از احمقانه ترین و عجیب ترین اسطوره ها را در مورد آنها رد کنیم. ممکن است از آنچه واقعیت ها نشان می دهند شگفت زده شوید!

پنجره دوجداره طرح چوب

فن آوری پنجره دوجداره طرح چوب

در گذشته های دور که هنوز پیشرفت و تکنولوژی تاثیر شگرف خود را در سازه های درب و پنجره به نمایش نگذاشته بود. استفاده از چوب در ساخت درب و پنجره امری ضروری و حتی تنها گزینه محسوب می شد.چوب در شرایط جوی متغیر در گذشت زمان بسیار حساس می باشد . تغییرات شرایط جوی مانند سرما و گرما باعث تغییر شکل چوب می شوند . همچنین قرار گرفتن چوب در معرض باران و نم باعث می شود چوب ها تبله کنند و یا پوسیده شوند .

لزوم ساخت سازه هایی مقاوم تر باعث بوجود آمدن درب و پنجره های آلومینیومی شد. پنجره های آلومینیومی در برابر ضربه، حرارت و رطوبت از مقاومت و استحکام بالاتری برخوردار می باشند. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر پنجره دوجداره طرح چوب اینجا کلیک کنید .

پنجره طرح چوب

آیا پنجره دوجداره طرح چوب دچار پوسیدگی می شود

پنجره دوجداره طرح چوب

یکی از رایج ترین ، اما آشکارا پوچ افسانه های شهری در مورد پنجره های دوجداره چوبی این است که به دلیل مقاومت کم در برابر آب در هنگام بارندگی شدید ، مستعد پوسیدگی بیش از حد هستند. امروز ، این به سادگی درست نیست. طول عمر پنجره های چوبی دو جداره به طور متوسط ​​حدود 60 سال است . که به اندازه پنجره های uPVC یک سرمایه گذاری هوشمند است.این در حالی است که پنجره های طرح چوب دارای مقاومت کافی متریال آلومینیوم هستند . و این موضوع را بسیار روشن تر می کند .

شما می توانید با خیال راحت پنجره دوجداره طرح چوب خود را سفارش دهید و تا سالیان سال از مقاومت و زیبایی در کنار هم لذت ببرید.

همچنین به لطف ظهور رنگ آمیزی مجدد و رنگ آمیزی مجدد پنجره های چوبی آسان تر است . در حالی که ضروری نیست ، اما این مسئله ثابت شده است که رنگ کردن عمر فریم ها را بیشتر می کند. در برخی موارد ، پنجره های چوبی که به طور استثنایی نگهداری شده اند ، تا 100 سال به طرز چشمگیری دوام آورده اند.

آیا پنجره های دوجداره طرح چوب در مقایسه با uPVC گران هستند

پنجره دوجداره طرح چوب

در مقایسه با uPVC ، پنجره های چوبی به طور مداوم به عنوان یک محصول لوکس تصور می شد. واقعیت این است که در طول دوره ادواردین و ویکتوریا ، هر خانه ای با پنجره های چوبی تزئین شده بود و این تنها از زمان رونق uPVC در دهه 1980 بود که این تصور ظاهر شد. پنجره های چوبی از محبوبیت تاریخی آنها بسیار دور شده است ، اما چوب در مقایسه با مزایای زیبایی و کاربردی مختلف آنها ، نسبتاً مقرون به صرفه است.

یکی از مزیت های فوق العاده متریال ارزان uPVC این است که قابلیت تولید پنجره دوجداره طرح چوب با این متریال نیز ممکن است . در متریال uPVC از لمینت های طرح چوب برای تولید پنجره های چوبی استفاده می شود . uPVC با توجه به ویژگی های فوق العاده ای که از خود نشان می دهد بسیار متریال خوبی برای انتخاب می باشد . به لطف تولید پنجره های طرح چوب uPVC دیگر نگران ظاهر سرد پنجره های خود نباشید و به راحتی به نمای ساختمان خود روح ببخشید.

مهندسی و نصب پنجره با استفاده از چوب به سرعت به یکی از ویژگی های مورد نیاز برای بسیاری از صاحبان خانه های مدرن تبدیل شده است. پس از نصب ، این امر باعث شده است که ارزش پنجره های چوبی خیره کننده بر ارزش پولی کل خانه بیفزاید. اگر بتوانید در آینده مدتی خود را فروخته باشید ، مزیت بالقوه ای ارزش توجه دارد

آیا چوب عایق ضعیفی نیست

پنجره دوجداره طرح چوب

در اینجا یک افسانه وجود دارد که همچنان ما را گیج می کند. در حالی که درست است که پنجره های آلومینیومی و uPVC عناصری مانند ترمال بریک و چند اتاق داخلی را برای حفظ بهتر گرما در خانه به کار می برند . اما پنجره های چوبی به طور طبیعی عایق بندی می شوند-بنابراین ، به چنین سطح اضافی طراحی نیاز ندارید. به زبان ساده ، چوب نه تنها احساس گرما را بر نمی انگیزد ، بلکه به معنای واقعی کلمه به گرم نگه داشتن شما کمک می کند. به خصوص اگر دو جداره باشد.

اما این دلیلی نیست که باعث شود ما بخواهیم از پنجره های چوبی استفاده کنیم . هزینه ی بالای این پنجره ها موجب می شود که روز به روز افراد به کمنر استفاده کردن از پوب و محصولات آن ترغیب شوند . استفاده از چوب خالص برای تمامی قسمت های پنجره نه نها برای خود ما هزینه های سرسام آوری را رغم خواهد زد . بلکه باعث قطع درختان زیادی می شود .

این مسئله به طبیعت نیز آسیب خواهند رساند . این در حالی است که با استفاده از تکنولوژی های مختلف می توان ضریب انتقال حرارت در پنجره های آلومینیومی و uPVC را بالا برد . و فضای داخلی را بسیار راحت از پنجره های چوبی ایزوله کرد . نام این تکنولوژی که پیش تر نیز گفته شد ترمال بریک می باشد.

کیفیت حرف اول را می زند

ولی کیفیت به تنهایی قابلیت ایستادگی در برابر میل ذاتی زیبایی دوستی و رابطه تنگاتنگ روح انسان با طبیعت را نداشت. پس صنعت ساخت و ساز را بر آن داشت تا در این میانه پر زرق و برق ولی بی روح تکنولوژی روحی تازه از دل طبیعت بنا کند. Alu-Wood /پنجره آلومینیوم طرح چوب روح تازه طبیعت را به خانه شما دعوت می کند.استفاده هم زمان چوب و آلومینیوم ، باعث بوجود آمدن سازه ای لوکس و جذاب می شود . و در عین زیبایی ، مقاومت زیادی دارد و بسیار کاربردی می باشد.
شرکت تولیدی صنعتی فرکو مفتخر است که با کادر مجرب و متخصص در امر تولید و ساخت انواع سازه های زیبا و لوکس. با استفاده از دستگاه های پیشرفته. محصولاتی با کیفیت و ماندگار. با تنوع بالا و قیمت های مناسب در خدمت شما عزیزان قرار دهد.

پنجره طرح چوب

پنجره های طرح چوب مدرن یک روش عالی برای حفظ شخصیت خانه شماست. دامنه ما با دقت طراحی شده ، ترکیبی از طراحی سنتی و تصفیه مدرن چوب است تا پنجره ای محکم ، ایمن و کم مصرف ایجاد کند. منابع ما به طور پایدار عرضه می شود ، یا بسته بندی یا ارسی با انتخاب رنگ و لکه های رنگی برای حفظ سبک منحصر به فرد اموال شما ارائه می دهد. همچنین می توانید پنجره ها و درهای چوب خود را مطابقت دهید تا قوام سنتی ایجاد شود .

تجربه ویژگی هایی برتر با پنجره دوجداره طرح چوب

 1. ظاهری زیبا و سازه ای مستحکم
 2. انواع متنوع در تولید
 3. تولید پنجره آلومینیوم چوب از محصولات با کیفیت وارداتی
 4. پنجره آلومینیوم چوب و نقش آن در دکوراسیون داخلی
 5. حفظ منابع طبیعی با کاهش مصرف انرژی
پنجره آلومینیوم طرح چوب

ظاهری زیبا و سازه ای مستحکم

درب و پنجره های آلومینیومی مقاومت بسیار بالایی دارند . این متریال علاوه بر مقاومت بسیار سبک نیز می باشد . همین امر موجب می شود که فریم های آلومینیومی برای درب و پنجره های با ابعاد بزرگ بسیار ظریف تر از نمونه های دیگر پلی اورتان و آهنی باشد . زیبایی چوب طبیعی و مقاومت آلومینیوم اجرایی تمیز و ماندگار را بوجود آورده است.

پنجره طرح چوب

انواع مدل های پنجره آلومینیومی

پنچره آلومینیومی طرح چوب

در تولید پنجره های آلومینیومی در انواع مدل ها می توان از لمینت چوبی برای پوشش نهایی فریم ها استفاده کرد . این پنجره ها می توانند در انواع کشویی و لولایی تولید شوند . پنجره های کشویی در دو محور افقی و عمودی می توانند به صورت کشویی باز شوند . این موضوع در مورد پنجره ههای لولایی نیز صدق می کند .

پنجره طرح چوب

تولید پنجره دوجداره با محصولات با کیفیت

در تولید و ساخت پنجره آلومینیوم طرح چوب از پروفیل های چوبی استفاده می گردد . این پروفیل ها بسیار با کیفیت با کیفیت هستند . و در اثر تغییرات آب و هوایی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند . این امر موجب می شود علاوه بر زیبایی چوب و استفاده از آن برای ساختمان هایمان ، از استحکام و مقاومت بالای آلومینیوم نیز برخوردار باشیم .

پنجره آلومینیوم چوب و نقش آن در دکوراسیون

پنجره های آلومینیومی از جنس چوب . به عنوان یکی از انواع طرح های لوکس و لاکچری در صنعت طراحی داخلی و دکوراسیون بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. وصد البته که زیبایی و جذابیت خاص و مدرن آن در کنار کیفیت عالی نقش مهمی در این عرصه ایفا می کند . تنوع بالای رنگ ها و طرح های لمینت های چوبی مورد استفاده در این پنجره ها این امکان را به ما می دهد که از هر نوع چوبی که مد نر ماست استفاده کنیم .

این مسئله می تواند با درب های آلومینیومی طرح چوب نیز هارمونی زیبایی برای فضای داخلی خانه ا ایجاد کند . و حس زنده ی طبیعت را به خانه ما دعوت کند .

پنجره آلومینیوم طرح چوب

حفظ منابع طبیعی با کاهش مصرف انرژی

بکار گیری تکنولوژی ترمال بریک در این نوع پنجره کمک شایانی در حفظ انرژی است. چراکه سازوکار عایق حرارتی در ترمال بریک مانع خوبی در برابر ورود و خروج هوا و صدا است. از این رو بدلیل کاهش ورود هوای سرد در زمستان. و هوای گرم در تابستان و نیز حفظ هوای داخل ساختمان نیاز کمتری به استفاده از وسایل تعدیل هوا خواهیم داشت.

و متعاقباً صرفه‌جویی قابل توجهی نیز در مصرف انرژی خواهیم داشت. حفظ انرژی در کنار استفاده از انواع دو و یا سه جداره پنجره های آلومینیومی تضمین شده خواهد بود . در پنجره دوجداره طرح پوب بدلیل نارسانا بودن آلومینیوم و همچنین لمینت های چوبی . و همچنین بدلیل استفاده از عایقی از هوا که بین دو جداره شیشه قرار می گیرد . می تواند بیش از ۹۰٪ انرژی را حفظ کرد.

عملکرد متمایز در پنجره دوجداره چوبی

پنجره آلومینیوم طرح چوب

پنجره دوجداره طرح چوب که تلفیقی از چوب طبیعی و پروفیل آلومینیوم می باشد از دو بخش تشکیل شده است. که معمولاً بخش خارجی در مجاورت آب و هوا قرار می گیرد . این بخش می بایست در مواجهه با تغییرات جوی متغیر در فصل های مختلف سال مقاوم باشد . از قبیل باران ، برف ، تابش مستقیم نور خورشید و سوز و سرما و ….

قسمت داخلی پنجره دوجداره طرح چوب می تواند دارای فریم نازک تری باشد . زیرا این قسمت در شرایط کنترل شده ی داخل محیط قرار می گیرد .
شایان ذکر است که این نوع پنجره از تمام مزایای مثبت پنجره های آلومینیومی برخوردار است. و علاوه بر آن از زیبایی چوب های مقاوم و تراش خورده نیز در آن استفاده شده است. که در کنار ویژگی های عایق بندی و کاهش ورود و خروج صدا و حرارت. از جلوه خارق‌العاده حضور طبیعت در محیط مسکونی نیز بهره مند است.
شرکت فرکو نامی مطمئن در تولید انواع محصولات به روز درب و پنجره با بالاترین کیفیت ممکن و زیباترین طراحی های روز دنیا آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان می‌باشد .

انواع مدل پنجره آلومینیوم دوجداره طرح چوب

 1. پنجره کشویی
 2. پنجره با نصب لولایی

پنجره آلومینیومی چوبی کشویی

پنجره 1

پنجره های کشویی یا ریلی نوعی از پنجره ها هستند که باز شوی آن ها به صورت کشویی عمل می کند . این ریل ها در بالا و پایین چهارچوب پنجره نصب می گردند و سپس فریم های شیشه درون این ریل ها چفت می شوند . متریال آلومینیوم به دلیل مقاومت بالا در کنار سبک بودن می تواند در ابعاد بزرگ به کار رفته شود .

لذا برای دهنه های بزرگ و طویل توصیه می شود از پنجره های کشویی استفاده شود . تا مشکلاتی از قبیل باز و بسته کردن پنجره های لولایی و خراب شدن پرده ها را نداشته باشیم . همچنین استفاده از پنجره های لولایی نیازمند فضای زیادی برای چرخش فریم بازشو می باشد که در فضاهای کوچک بسیار جاگیر است .

این مسئله را می توان به دو شکل رفع کرد . استفاده از یک شبکه پنجره ی لولایی که دارای لنگه های متعدد باشد و لنگه ها به قطعات کوچک تقسیم شوند . و یا استفاده از پنجره کشویی . که در مورد دوم ، مزاحمت بصری خاصی دیده نمی شود و می توان از نمای تمام شیشه استفاده کرد .

پنجره آلومینیومی چوبی با نصب لولایی

در پنجره آلومینیوم چوب با نصب لولایی از شیوه مرسوم و متداول در انواع نصب پنجره پیروی می شود. که همان روش معمول در نصب پنجره های عادی است. که پنجره توسط واشر و لولا به چهار چوب وصل می گردد. و از همان قسمت لولا به سمت جلو و عقب بازو بسته می شود.در این پنجره ها باز شو ها به صورت لولایی با یک محور کار می کنند . این محور می تواند به صورت افقی و یا عمودی باشد . همچنین پنجره های لولایی می توانند به شکل تک لنگه و با چند لنگه تولید شوند . که می تواند پاسخگوی نیاز های مختلف در ابعاد متفاوت باشند .
آلومینیوم متریالی مقاوم و ضد زنگ در برابر رطوبت و دما می باشد و ماندگاری و طول عمر بالایی دارد . در تولید و طراحی پنجره های دوجداره آلومینیومی از رنگ های متنوعی استفاده می شود. پنجره آلومینیومی طرح چوب بصورت دو جداره و سه جداره قابل سفارش می باشد .

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی طرح چوب

بهتر است بدانید که پروفیل بکار رفته در پنجره های آلومینیوم با پیشرفته ترین انواع تکنولوژی روز تولید می شود. و از جمله بهترین انتخاب ها در انواع درب و پنجره در صنعت ساختمان سازی به حساب می آید. و به دلیل بهره گیری از بهترین ملزومات در ساخت و تولید آن از ماندگاری بالا و عمر طولانی نسبت به سایر درب و پنجره ها برخوردار است.
بنابراین آن چه که مسلم است در برآورد هزینه پنجره آلومینیوم طرح چوب باید یاد آور شد که از قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر انواع پنجره ها برخوردار است. استفاده از چوب طبیعی با کیفیت عالی یکی از برتری های این نوع پنجره و بالطبع یکی از عوامل افزایش قیمت در آن است. و صد البته که جنس ، کیفیت ، ابعاد ، انواع ، نصب و … از دیگر موارد موثر در قیمت نهایی خواهند بود.

برای مشاهده دیگر محصولات فرکو می توانید لینک های زیر را دنبال کنید

کمپانی بزرگ فرکو در کنار لاین تولید درب و پنجره به تولید انواع شیشه و آینه نیز می پردازد . شما عزیزان می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید و در صورت نیاز ، محصولات فوق العاده با کیفیت شیشه و آینه فرکو را نیز سفارش دهید .

راه های ارتباطی با فرکو

ادرس اینستاگرامی
ادرس اینستاگرامی

مشاوران و متخصصان ما در هر زمانی در اختیار شما عزیزان هستند تا به سوالات شما جواب دهند و بهترین ثبت سفارش را ثبت کنید .

از لحظه ای که سفارش شما ثبت مخی شود سفارشتان از طریق ماشین های مخصوص درب و پنجره طی 48 ساعت به دستتان می رسد .

راه های ارتباطی صنایع فرکو بسیار گسترده است و شما به راحتی می توانید بهترین ثبت سفارش را انجام دهید .

خرید حضوری به‌آدرس زیر:
حضور در آدرس : آدرس کارخانه: تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

پرسش و پاسخ

کیفیت پنجره های دوجداره طرح چوب چگونه است ؟

ولی کیفیت به تنهایی قابلیت ایستادگی در برابر میل ذاتی زیبایی دوستی و رابطه تنگاتنگ روح انسان با طبیعت را نداشت. پس صنعت ساخت و ساز را بر آن داشت تا ……….

ویژگی های پنجره دوجداره طرح چوب کدام اند ؟

ظاهری زیبا و سازه ای مستحکم
انواع متنوع در تولید
حفظ منابع طبیعی با کاهش مصرف انرژی و….

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی طرح چوب چقدر است؟

بهتر است بدانید که پروفیل بکار رفته در پنجره های آلومینیوم با پیشرفته ترین انواع تکنولوژی روز تولید می شود. و از جمله بهترین انتخاب ها در …….

10 پاسخ

  1. با سلا خدمت شما خانم صیانتی عزیز ، بله ، پنجره های آلوود نوعی از پنجره های آلومینیومی هستند که در قسمت داخلی دارای چوب و در قسمت خارجی از آلومینیوم ساخته می شوند . اما پنجره های طرح چوب تماما از آلومینیوم ساخته می شوند و تنها از لمینت طرح چوب برای چوشش نهایی استفاده می گردد . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . تلفن تماس : 02188068352

  1. با سلام خدمت شما دوست عزیز ، پنجره های آلومینیومی شرکت فرکو بر پایه سلیقه مشتری و طراحان مطرح طراحی و تولید می شوند . برای اطلاات بیشتر در این زمینه می توانید با واحد مشاوره و فروش محصولات ما تماس حاصل فرمایید : 02188068352

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما ، ممنون از حسن نگاه و انتخاب شما دوست عزیز ، برای سفارش می توانید با واحد مشاوران فرکو تماس حاصل فرمایید : 02188068352

  1. با سلام خدمت شما خانم ایزدی عزیز ، شیشه آنتی رفلکس در دسته شیشه های تخصصی بری فضاهای خاص نظیر گالری ها و با ابعاد خاص تولید می شوند . لذا برای سقارش این شیشه می توانید با واحد کارشناسان فرکو تماس بگیرید . تلفن تماس : 02188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو