Home
نمایندگی طلق شیشه ای

نمایندگی طلق شیشه ای

شرکت شیشه و آینه فرکو به عنوان نمایندگی طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر در سراسر ایران فعالیت دارد. و در اینجا سعی‌داریم به معرفی محصولات و طلق های شیشه ای خود بپردازیم. طلق شیشه ای شفافیت و درخشندگی شیشه را دارد. ولی از جنس شیشه نیست بلکه از نوعی پلاستیک سخت به نام پلی کربنات می‌باشد. طلق شیشه ای ، انقلاب بزرگی ایجاد کرده است. چون خطرات شیشه را ندارد. پلی کربنات در مقابل شیشه چرا ورق پلی کربنات سرمایه‌گذاری بهتری نسبت به شیشه است ؟ بهترین انتخاب چیست ؟

طلق شفاف
طلق شیشه ای شفاف

منکر نمی‌شویم که شیشه کلاسیک است برای همیشه وجود داشته است. و شیشه هم در زمان خود کاملاً در ساخت و ساز انقلابی ایجاد کرده‌است. در نگاه اول ممکن است به نظر برسد که ماده کاملی حتی برای قرار دادن در اطراف استخر یا وان آب گرم است. از طریق آن می‌توانید ببینید! اما شیشه مترادف با “شکستنی” است. اگر بتوانید از تمام مزایای شیشه یعنی شفافیت و زیبایی بهره‌مند شوید. اما می‌توانید به 10 برابر قوی‌تر از آن فکر کنید. پلی کربنات هرگز خرد نخواهد شد و می‌تواند در برابر طوفان ، برف ، سنگ سرگردان و غیره مقاومت کند. به طور خاص: مقاومت پلی کربنات در برابر ضربه 200 برابر بهتر از شیشه است . و گرچه این ماده بسیار قوی‌تری است اما در واقع مانور و نصب آن سبک‌تر از شیشه است.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر محصولات ما می‌توانید از پیج اینستاگرام ما دیدن فرمائید

نمایندگی طلق شیشه ای
نمایندگی طلق شیشه ای

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و سفارش ، با صنایع شیشه و آینه فرکو در ارتباط باشید . شماره تماس 02188068352

توجه به عایق بندی در نمایندگی طلق شیشه ای

ما به عنوان نمایندگی طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر در سراسر ایران از یک ساختار پلی کربنات چند جداره استفاده می‌کنیم که به خوبی عایق‌بندی می‌کند و حتی در زمستان نیز می‌توانید به راحتی شنا کنید. شاید فکر کنید شیشه هم تمام تلاش خود را برای جلوگیری از سرما و گرما می‌کند. اما در نهایت به این نتیجه خواهید رسید که در پایان روز ، پوشش پلی کربنات و عایق بندی آن تا 60٪ بهتر از صفحات شیشه ای است. عایق بهبودیافته، گرما را طولانی‌تر نگه می‌دارد. بنابراین می‌توانید تا اواخر شب به راحتی شنا کنید. این توانایی عایق‌سازی اثر گلخانه‌ای را توسط صفحات معمولی شیشه تقویت می‌کند. پلی کربنات می‌تواند آفتاب را حتی در روزهای سرد یا ابری مانند یک گلخانه شیشه ای در خود نگه دارد.

اگر در هنگام بارندگی شدید تا به حال زیر سقف بوده باشید. قطعاً با صداهای رعد و برق و گاه غیر قابل تحمل که ایجاد می شود آشنا خواهید شد. زیرا خانه جایی است که مردم می‌خواهند آرام بنشینند. و به صدای بلند و آزاردهنده گوش ندهند. قطع شدن صدای شدید باران و وزش باد آخرین چیزی که می‌خواهید بنابراین ، اگر فضای آرام مورد علاقه شما باشد، قطعاً طلق شیشه ای انتخاب شماست. و می‌توانید با نمایندگی طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر در سراسر ایران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما 02188068352

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طلق زنبوری و کارخانه طلق دوجداره اینجا کلیک کنید

نمایندگی طلق شیشه ای
نمایندگی طلق شیشه ای

ورق پلی کربنات چیست

به طور خلاصه ، پلی کربنات یک پلیمر ترموپلاستیک است، به این معنی که یکی از معدود انواع ورق های پلاستیکی است که در برابر دماهای بالا مقاوم است. پلی کربنات ماده ای شفاف ، محکم و سخت است. مقاومت آن 250 برابر شیشه استاندارد است. در حالی که فقط نیمی از آن وزن دارد. چگالی پلی کربنات حدود 1.22 گرم در هر سانتی‌متر مکعب است در حالی که چگالی شیشه 2.6 گرم در هر سانتی‌متر مکعب است. با وجود کیفیت قوی ، کار با این ماده همه‌کاره نیز بسیار آسان است.

انواع طلق شیشه ای
طلق شیشه ای

ورق‌های پلی کربنات با استفاده از فسژن و بیس فنول A ساخته می‌شوند. این ورق ها علاوه بر اینکه بسیار مستحکم هستند مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارند. طلق های پلی کربنات در محدوده دمایی از 40 درجه سانتی‌گراد زیر صفر تا 110 درجه سانتی‌گراد به خوبی سالم می‌مانند! البته باید توجه داشته‌باشید که طلق‌های پلی کربنات در سطوح مختلف کیفی عرضه می‌شوند. بنابراین ممکن است میان کیفیت دو ورق پلی کربنات تفاوت قابل ملاحظه‌ای دیده شود.

توجه به زیبایی شناسی در نمایندگی طلق شیشه ای

طلق‌های شیشه ای نور را عبور می‌دهند تا اتاق یا پاسیو شما را روشن کند. و همچنین مناظر زیبایی را فراهم می‌کند. که می‌توانید در طول شبانه‌روز به آسمان و محیط اطراف خیره شوید. ظاهر زیباتر آن ، ساختارها را قادر می‌سازد تا از اعتبار بیشتری برخوردار شوند. این مناسب برای صاحبان خانه است که به دنبال ایجاد املاک برجسته هستند. از طرف دیگر ، سقف های پلی کربنات غالباً شفاف هستند . اما کاملاً شفاف نیستند و همان شکل شیشه را ندارند . بنا به سلیقه و نیاز خود میتوانید از طلق های مات و نیز رنگی برای ساخت سقف و سایه‌بان بهره بگیرید. توجه داشته‌باشید که نوع طلق استفاده‌شد برای سقف باید ضد یو وی باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طلق ضد خش و بورس طلق شیشه ای کلیک کنید

نمایندگی طلق شیشه ای
نمایندگی طلق شیشه ای

جلوگیری از اشعه ماورا بنفش

می‌توان شیشه را برای جلوگیری از اشعه ماوراءبنفش با افزودن یک پوشش‌شیمیایی یا صفحه‌خاص تطبیق داد. اما پلی کربنات برای ایمن نگه‌داشتن پوست شما در برابر اشعه ماورابنفش مضر به هیچ تغییری نیاز ندارد. این تقریباً 100٪ از اشعه ماورابنفش را مسدود می‌کند. بنابراین شما و عزیزانتان از اشعه ناشی از سرطان در امان هستید. و می‌توانید به مدت طولانی راحت باشید. و اگر در استخری هستید که با طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر پوشانده‌شده، به مدت طولانی شنا کنید.

حتی طلق‌ها در چند رنگ موجود هستند! روشن ، آبی روشن ، شیری و قهوه ای و… بنابراین علاوه بر همه این ویژگی ها که طلق شیشه ای یا طلق پلی کربنات را از شیشه برتر می‌کند ، در اینجا چند مورد دیگر از پلی کربنات وجود دارد. ورق پلی کربنات دارای پوشش خاصی در سطح خارجی تخته پلی کربنات است که خواص خود تمیزکاری را فراهم می‌کند. 

این ویژگی خود تمیزکاری باعث می‌شود. هر بار که باران می‌بارد هر گونه آلودگی را از بین می‌برد. این بدان معنی است که زمان تمیز کردن کمتر است. همچنین از میزان گیرایی صدا در سطح بالایی برخوردار است (حداکثر 25 دسی‌بل).  بنابراین بگذارید مهمانی هایتان شلوغ برگزار شوند بدون اینکه نگران مزاحمت برای همسایگان خود باشید. و آخر اینکه ، چهار رنگ پلی کربنات وجود دارد: شفاف ( شفاف یا نیمه شفاف ) ، آبی روشن ، شیری و قهوه ای . بنابراین می‌توانید بهترین رنگ را برای زیبایی حیاط خانه خود انتخاب کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طلق دوجداره پامنار و طلق دوجداره تهران اینجا کلیک کنید

نمایندگی طلق شیشه ای
نمایندگی طلق شیشه ای

معرفی بهترین نمایندگی طلق شیشه ای

به دلایل زیادی در شرکت فرکو و در نمایندگی طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر و ارسال به سراسر ایران، آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. آیا به تهیه حفاظ یا سایه‌بان برای استخر ، آبگرم یا پاسیو فکر می‌کنید؟ و می‌خواهید یک استخر ، آبگرم یا پاسیو را که از قبل دارید محصور کنید؟ امروز یک پیشنهاد رایگان دریافت کنید. با مشاوران ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند. شماره تماس 02188068352

 ما برای محفظه های خود به جای شیشه از طلق های شیشه ای یا پلی کربنات استفاده می کنیم زیرا مزایای آن همچنان ادامه دارد! طلق های شیشه ای یا طلق های پلی کربنات با کیفیت و معتبر ما در سراسر ایران ، تقریباً نشکن ، انعطاف‌پذیر ، سبک و مقاوم در برابر آب و هوا مقاوم هستند .و از اشعه ماورابنفش مضر محافظت می‌کنند. بیایید نگاهی دقیق‌تر به تفاوت بین شیشه و پلی کربنات بیندازیم .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فروش طلق دوجداره و طلق پلی کربنات شفاف کلیک کنید

نمایندگی طلق شیشه ای

خواص پلی کربنات در مقابل شیشه

اگر پروژه بعدی شما به ماده ای شفاف نیاز دارد. طلق شیشه ای یا پلی کربنات با کیفیت و معتبر ما در سراسر ایران ، می‌تواند جایگزینی عالی برای شیشه استاندارد باشد. برای کمک به شما در تصمیم‌گیری در مورد مواد مناسب برای انجام این کار ، براساس برخی از برنامه‌های محبوب ، نگاهی خواهیم داشت به جوانب مثبت پلی کربنات در مقابل شیشه که از دلایل جایگزینی طلق بر شیشه خواهند بود. که باعث شده‌اند تا امروزه در بسیاری از کاربردها بتوان طلق را به‌دلیل مزایای آن جایگزین شیشه نمود. همانطور که امروزه نیز می‌بینیم که طلق‌ها در بسیاری از موارد جایگزین شیشه شده‌اند.

نمایندگی طلق شیشه ای
استفاده از طلق شیشه ای برای ساخت سایبان

طلق های پلی کربنات مقاومت بسیار بیشتری نسبت به شیشه دارند. مقاومت این طلق ها تا 250 برابر نسبت به شیشه بالاتر است! طلق پلی کربنات در انواع ضد یو وی و ضد خش نیز عرضه می‌شود. یکی از مهمترین مزیت‌های استفاده از طلق پلی کربنات تحمل حرارتی بالای این طلق ها است. طلق های پلی کربنات تا دمای 110 درجه سانتی‌گراد به خوبی مقاومت می‌کنند! نکته دیگر اینکه ورق های پلی کربنات به سختی دچار حریق می‌شوند. در مواجهه با دمای بالا پلی کربنات به آرامی ذوب می‌شود.

جوانب مثبت شیشه

 • شفاف
 • شکننده و خطرناک
 • پردازش آن دشوارتر است
 • دو برابر سنگین‌تر از پلی کربنات است

جوانب مثبت پلی کربنات

 • مقاومت در برابر همه شرایط آب و هوایی
 • ویژگی‌های خود خاموش کردن
 • محافظت در برابر اشعه ماورابنفش بالا
 • عملکرد ساختاری عالی
 • قدرت و رنگ را در مدت زمان طولانی حفظ می‌کند
 • حساس به خراش
 • امید به زندگی تا 25 سال
 • گزینه مقرون‌به‌صرفه
 • مقاومت در برابر ضربه بسیار بالا
 • در انواع گزینه‌های شفافیت موجود است
 • آسان برای ماشین‌آلات
 • دو برابر سبک‌تر از شیشه
 • شفاف مثل شیشه
 • عملا نشکن

 آیا دوست دارید در مورد طلق شیشه ای نشکن و طلق دوجداره زنبوری با کیفیت و معتبر ما بیشتر بدانید ، کلیک کنید

ساخت گلخانه با طلق شفاف

پلی کربنات یا شیشه؟

طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر ما در سراسر ایران ، برای سقف اتاق ، پاسیو و باغ یا ایوان مهمترین گزینه است. از این مکان‌ها در برابر باران ، باد و برف محافظت می‌کند. اما با وجود گزینه‌های مختلف متریال ، انتخاب گزینه مناسب بسیار دشوار است. در بالا برخی از مزایا و معایب اصلی در مورد پوشش پلی کربنات در مقابل شیشه ذکر شده است. اما تعدادی از این موارد بیش از دیگر محصولات برجسته هستند، بنابراین نگاهی عمیق‌تر خواهیم داشت!

نمایندگی طلق شیشه ای

اگر قصد دارید یک تراس یا سایه‌بان پاسیو درست کنید و مطمئن نیستید که از پلی کربنات یا شیشه استفاده کنید، لازم است تفاوت وزن را در نظر داشته باشید. از آنجا که پلی کربنات بسیار سبک است و تقریباً نشکن است، وزن ورق پلی کربنات حتی از نصف شیشه نیز سبک تر است. در صورت سقوط بخشی از سقف ، آسیب زیادی نمی‌رساند. پلی کربنات نیز ارزان‌تر از شیشه است و کار با آن بسیار آسان‌تر است. شرکت فرکو بهترین نماینده طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر در سراسر ایران می‌باشد. برای راهنمایی و مشاوره با ما در تماس باشید.

آیا دوست دارید در مورد طلق شفاف پی وی سی و پلکسی گلاس چیست بیشتر بدانید کلیک کنید

چه نوع شیشه ای برای گلخانه مناسب است

اگر می‌خواهید یک گلخانه بخرید یا بسازید، اولین سوال این خواهد بود که چه نوع شیشه ای را برای گلخانه ترجیح می‌دهید. قاب‌های گلخانهها معمولاً از فولاد ، چوب یا آلومینیوم ساخته می‌شوند. شیشه‌های پلی کربنات و شیشه های سنتی موافق و مخالف هستند. اگر پلی کربنات را انتخاب کنید گلخانه‌ای خواهید داشت که تقریباً نشکن و دارای عایق‌بندی عالی است. اگر قرار است کودکان در این نزدیکی بازی کنند، ایمن‌ترین گزینه است. تنها اشکال این است که با گذشت زمان ، پلی کربنات خراشیده می‌شود و به نظر می‌رسد به اندازه شیشه شفاف نیست. این مسئله با تمیز کردن گاه‌به‌گاه و تهیه طلق ضد خراش به راحتی قابل حل است.

اگر شیشه استاندارد را انتخاب کنید، موادی را انتخاب می‌کنید که گرمای خورشید را حفظ کند و در برابر خراش نیز مقاوم باشد. با این حال ، خیلی راحت‌تر ترک می‌خورد و در صورت شکسته‌شدن ، به تکه‌های تیغ خرد می‌شود که می‌توانند برش بزنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بورس پلکسی گلاس و پلکسی گلاس ارزان و کارخانه پلکسی گلاس کلیک کنید

جایگزینی شیشه های قایق با طلق شیشه ای

طلق های نمایندگی طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر ما در سراسر ایران ، برای پنجره‌های قایق هم مناسب است. که مقاومت در برابر ضربه را دارند و همچنین در برابر اشعه ماورا UV بنفش مقاوم هستند. پلی کربنات انتخاب بهتری است. علاوه بر طلق پلی کربنات شفاف ، طلق پلی کربنات رنگی نیز در وب‌سایت ما پیدا خواهید کرد. به خاطر داشته‌باشید که هرچه ورق ضخیم‌تر باشد ، سایه آن تیره‌تر می شود.

طلق سقف
طلق سقف

 نکات اصلی

آیا بعد از خواندن این وبلاگ در مورد فواید طلق شیشه ای متقاعد شده‌اید؟ اینستاگرام شرکت شیشه و آینه فرکو را به عنوان نماینده طلق شیشه ای برای پروژه های بیشتر با استفاده از پلی کربنات مشاهده کنید. اگر در مورد پلی کربنات یا بقیه محصولات ما سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید. با این حال ، یکی از گزینه‌های اصلی موجود در نمایندگی طلق شیشه ای مواد پلی کربنات است. 

نگهداری از طلق های شیشه ای

طلق های شیشه ای با کیفیت و معتبر اغلب از یک پوشش خود تمیزکننده آسان استفاده می‌کنند که خاک را به طور خارق‌العاده‌ای دفع می‌کند. یک سقف با ظاهری تمیز فراهم می‌کند که برای داشتن ظاهر خوب به تلاش زیادی احتیاج ندارد. برخی سقف‌های پلی کربنات گاهی اوقات این سطح را ندارند. و برای از بین‌بردن خاک و خزه به برخی از سطح نگهداری احتیاج دارند. برای انتخاب بهتر با ما در تماس باشید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را برای شما گپی داشته‌باشیم.  

ما! درشرکت فرکو به عنوان نماینده طلق شیشه ای با کیفیت و معتبر در سراسر ایران ، گزینه‌های طلق شیشه ای و پلی کربنات را برای مجموعه ایوان ها و اتاق های باغ شما ارائه می‌دهیم. با این حال ، طلق های پلی کربنات و شیشه ای ما از بهترین مواد ساخته شده است. به این معنی که تفاوت بین این دو بسیار ناچیز است. و در نهایت اولویت شخصی کاهش می‌یابد.

طلق شفاف
طلق شفاف
طلق شفاف شیشه ای
طلق شیشه ای پنجره
طلق شفاف شیشه ای
طلق شیشه ای شفاف
نمایندگی طلق شیشه ای
طلق شفاف شیشه ای
نمایندگی طلق شیشه ای
طلق شیشه ای
طلق شفاف
طلق شیشه ای
نمایندگی طلق شیشه ای
طلق شیشه ای
طلق شفاف
طلق شفاف

پل ارتباطی با مجموعه فرکو

 1. آدرس : تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
 2. شماره تماس مستقیم با مجموعه:02188068352
 3. واتساپ:09101767773

9 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو