آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

میز ناهار خوری شیشه ای مدرن

میز ناهارخوری که یکی از کاربردی ترین وسایل در هر خانه ای محسوب می شود ، در انواع بسیار زیبا و متنوعی تولید می شود . یکی از زیبا ترین انواع این محصول ، میز ناهار خوری شیشه ای مدرن است . که جزو محبوب ترین مدل ها در این مجموعه به شمار می آید .

میز ناهار خوری شیشه ای مدرن
میز ناهارخوری چهار نفره تمام شیشه

میز ناهار خوری و ضرورت استفاده از آن

می توان گفت قدمت استفاده از میز ناهار خوری به قدری طولانی است که دیگر نیازی به معرفی این محصول نیست . چراکه کمتر کسی هست که با این محصول آشنایی نداشته باشد . فکر می کنم بجز کشور های اروپایی که استفاده از میز ناهارخوری در تمام اقشار جامعه ، امری کاملا ضروری و اجتناب ناپذیر است . امروزه در تمام کشور های آسیایی نیز به عنوان یک وسیله کاربردی در اکثر منازل مورد استفاده قرار می گیرد .

میز ناهار خوری
میز تمام شیشه با شیشه تخت

جالب است بدانید که مدت مدیدی است که همه خانواده های ایرانی در کنار خرید مبلمان منزل ، ست میز ناهارخوری آن را نیز خریداری می نمایند ، حتی اگر وعده های غذایی خود را بر روی آن صرف نکنند . همین موضوع نشان دهنده این است که همه افراد به ضرورت وجود این محصول در خانه های خود واقف هستند ، حتی اگر از جایگاه اصلی آن در زندگی روزمره خود آگاه نباشند .

میز شیشه ای مدرن 2
میز شیشه ای پایه چوبی شیک

جایگاه اصلی میز ناهارخوری در زندگی روز مره

شاید تا بحال به این موضوع دقت نکرده باشید ، که میز ناهارخوری شما می تواند چقدر در گردهم آیی های خانوادگی با اهمیت باشد . زمانی که برای صرف وعده های غذایی همه اعضای خانواده گرد هم جمع می شوید ، آیا به ساعات خوشی که در کنارهم می گذرانید واقف هستید ؟ شاید بتوان گفت تنها زمانی که با خیال آسوده و بدون دغدغه های همیشگی ، به صحبت و خوشی می گذرانید همین لحظاتی است که دور میز ناهار خوری کنار هم جمع می شوید.

میز تمام شیشه ای ناهارخوری

در این مقاله به توضیح کاملی در رابطه با میز ناهار خوری شیشه ای مدرن و همچنین سایر مواردی که در زیر اشاره می کنیم خواهیم پرداخت :

انواع میز ناهارخوری بر اساس نفرات

تنوع میز غذاخوری با توجه به شکل

انواع میز ناهار خوری از لحاظ جنس

انواع شیشه رومیزی ناهارخوری

میز شیشه ای مدرن
میز شیشه ای با پایه چوب

انواع میز ناهار خوری شیشه ای مدرن بر اساس نفرات

بدلیل استفاده بسیار زیادی که از این محصول می شود . تنوع ساخت آن بر اساس تعداد نفرات می تواند ، میزان بهره وری آن را بیشتر نماید . چرا که افراد می توانند بر حسب نیاز و مکان خود از میزهای ناهارخوری با تعداد نفرات کمتر و یا بیشتری استفاده نمایند .

میز شیشه ای ناهار خوری ده نفره

انواع تعداد نفراتی که در تولید میز های ناهار خوری مد نظر قرار می گیرند به شرح زیر هستند :

دو نفره و سه نفره ( کم تعداد )

( چهار نفره ) ، پنج نفره ، ( شش نفره )

هفت نفره ، (هشت نفره ) ، (ده نفره )

دوازده نفره و بیشتر ( پر تعداد )

در طرح های جدید میز های ناهارخوری تعداد فرد نیز تولید می شود .

میز تمام شیشه غذاخوری

تنوع میز غذاخوری با توجه به شکل

اشکال میز های ناهارخوری از تنوع بالایی برخور دار هستند . در گذشته این محصول با اشکال محدودی تولید می شد . اما امروزه علاوه بر شکل های مرسوم همیشگی در اشکال بسیار جدید و مختلفی نیز تولید می گردند. انواع شکل های میز ناهار خوری عبارت است از :

شکل (گرد)دایره

شکل (بیضی )

شکل مربع

مستطیل شکل

شکل مثلث

اشکال دفرمه

میز ناهار خوری مدرن
میز تمام شیشه با شیشه رفلکس سفید و لاکوبل سیاه

انواع میز ناهار خوری مدرن از لحاظ جنس

میز های ناهار خوری می توانند در جنس های مختلفی ارائه گردند . در واقع تنوع بسیار زیاد این محصول بر گرفته از تنوع جنس آن نیز هست . جنس های استفاده شده در ساخت میز های ناهارخوری به قدری متفاوت و متمایز هستند که ، حتی ممکن است برخی از این جنس ها را تا بحال ندیده باشید .

میز ناهار خوری شیشه ای 3
میز غذاخوری با پایه فلزی

در ادامه به معرفی و توضیح تمام جنس های تولید شده در انواع میز ناهار خوری خواهیم پرداخت :

میز های ناهارخوری چوبی

(میز استیل ) ناهارخوری

میز های سنگی غذاخوری

میز حصیری ناهار خوری

میز ناهار خوری شیشه ای

میز های خاص غذا خوری

میز شیشه ای مدرن سکوریت با پایه چوب

میز ناهار خوری شیشه ای مدرن

در میان انواع میز های ناهار خوری ، زیباترین طرح های مدرن را می توانید ، در بین میز های ناهار خوری شیشه ای بیابید . این سبک از تولیدات میز غذاخوری با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های شیشه سازی و با استفاده از انواع شیشه های تخت و یا خم ساخته می شوند . میز های ناهار خوری تمام شیشه ای که از بروز ترین طرح های سال برخوردار هستند ، می توانند نما و جلوه ای شگفت انگیز به دکوراسیون شما ببخشند .

میز شیشه ای با طرح دفرمه

میز های شیشه ای به دو دسته تقسیم می شود :

میز ناهار خوری شیشه ای با شیشه تخت

میز ناهارخوری شیشه ای با شیشه منحنی

میز ناهار خوری شیشه ای مدرن2
میز شیشه ای با شیشه تخت

میز ناهار خوری شیشه ای با شیشه تخت

میز های تمام شیشه بسیار جذابی ، با انواع شیشه تخت تولید می شوند . که تمام قسمت های میز را شیشه تشکیل می دهد . یعنی میز ناهار خوری شما می تواند علاوه بر اینکه سطح اصلی آن از شیشه است ، پایه های آن نیز شیشه ای باشد . در انواع میز که در بالا ذکر شد، معمولا قسمت اعظم میز را جنس هایی از قبیل چوب یا فلز و … تشکیل می دهند و شیشه می تواند (در مدل های قدیمی تر ) تنها به عنوان شیشه ای بر روی سطح اصلی میز مورد استفاده قرار بگیرد و یا ( در مدل های جدید ) یکی از اجزای اصلی مانند : سطح اصلی میز و یا یک طبقه و حتی پایه های میز را در بر بگیرد . اما در میز تمام شیشه ، تمام اجزای اصلی میز از شیشه ساخته می شود .

میز تمام شیشه با شیشه منحنی

میز ناهارخوری شیشه ای با شیشه منحنی

شایان ذکر است که شیشه خم یا منحنی از برترین تولید های شیشه در عصر حاضر است . این نوع شیشه با قوس های بسیار زیبایی که دارد می تواند زیباترین تولیدات شیشه ای را بوجود آورد . به همین دلیل شیشه های خمیده ، خاص ترین و جذاب ترین انواع میز شیشه ای ناهار خوری مدرن را تشکیل می دهند . از جذابیت های بالای شیشه خم ، استفاده یک تکه از آن در ساخت انواع میز می باشد . مانند پایه های یک تکه خمیده یا استوانه ای و یا شیشه میز با لبه های منحنی ، که تنها با استفاده از شیشه های قوس دار ، تولید این قبیل سازه های شیشه ای امکان پذیر است .

میز مدرن شیشه ای
میز شیشه ای مدرن

انواع شیشه رومیزی ناهارخوری

شیشه رو میزی یکی از اقلام جانبی است که می تواند در انواع میز ناهار خوری مورد استفاده قرار بگیرد . شیشه رومیزی نیز دارای طرح های متنوع و جنس های متفاوت و همچنین رنگ بندی گوناگون است . اینکه شیشه رومیزی چه مصارفی دارد و ضرورت استفاده از آن چیست را در ادامه بطور کامل توضیح خواهیم داد . با ما همراه باشید .

 ناهار خوری شیشه ای
میز شیشه ای با پایه استیل

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی سطحی شیشه ای است که بر روی انواع میز قرار می گیرد . از ضخامت های متفاوتی برخوردار است و با توجه به میز مورد نظر می تواند اشکال گوناگونی داشته باشد . شیشه رومیزی را می توانید در طرح های مختلف و با رنگ های متنوع سفارش دهید . ضرورت استفاده از شیشه رومیزی برای حفظ کیفیت در انواع میز و همچنین برای جلوگیری از ایجاد آلودگی و تکثیر باکتری در سطوح میز های مختلف مخصوصا میز ناهارخوری می باشد .

میز شیشه ای ناهار خوری
میز ناهارخوری با شیشه سکوریت

چگونه سفارش دهیم

محصولات تولیدی شرکت فرکو را در پیج اینستاگرام دنبال کنید .

برای خرید و سفارش آنلاین می توانید علاوه بر پیج اینستاگرام با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید .

اگر قصد خرید حضوری دارید می توانید به آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶ مراجعه نمائید .

میز شیشه ای چیست ؟

میز شیشه ای میزی است که ، تمام اجزای اصلی میز و یا …

شیشه رومیزی چیست ؟

شیشه رو میزی سطحی شفاف و یا رنگی از جنس شیشه است ، که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو