آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

میز شیشه ای -

میز شیشه ای

بطور قطع می توان گفت میز شیشه ای ، از خاص ترین و جذاب ترین مدل های میز در جهان است . بالاخص میزهای تمام شیشه که با مدل های یک تکه و چند تکه و از شیشه های تخت و منحنی تولید شده اند . دنیای امروز دنیای استفاده از لوازم منحصر به فرد با طراحی مدرن است. برای داشتن یک چیدمان فوق مدرن امروزی ، به میزهای شیشه ای با طرح های متمایز و خیره کننده نیز نیاز است. طرح های متنوع و کم نظیر فرکو در انواع میز تمام شیشه ای و مخصوصا میز با شیشه منحنی می تواند جلوه ای بسیار شیک و لاکچری به محیط های شما ببخشد .

میز شیشه ای گرد با پایه شیشه ای یک تکه متمایز
میز گرد تمام شیشه ای شفاف

میز هایی که با شیشه منحنی ساخته میشوند ، از زیباترین جلوه های طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شوند . شیشه هایی که در این سال ها ساخته میشوند علاوه بر ظاهر زیبا ، مقاوم و مستحکم هستند.

میز تمام شیشه رنگی طراحی شده بسیار جذاب

کیفیت ساخت انواع بهینه شده شیشه به گونه ای است که با سخت ترین ضربات نیز نمیشکنند و حتی شکستن آن‌ها نیز کمتر خطرساز است. میز های شیشه ای به خصوص در دکوراسیون داخلی سبک مدرن مورد استفاده قرار میگیرند. در ادامه مطلب به بررسی میز شیشه ای خواهیم پرداخت.

میز منحنی تمام شیشه ای
میز با شیشه منحنی
میز جلو مبلی از شیشه کلیر

لزوم استفاده از میز در تمام اماکن مسکونی و اداری

در تمام مکان هایی که به آنجا رفت و آمد داریم ، در آنجا زندگی یا کار می‌کنیم ، از میز های مختلفی استفاده می شود . بنابراین استفاده از میز ، در دکوراسیون داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است .

میز با شیشه منحنی
میز تمام شیشه با ترکیب شیشه منحنی و شیشه تخت
میز با شیشه منحنی
میز شیشه ای مدرن با پایه هایی از جنس چوب
میز
میز تمام شیشه جلومبلی با شیشه منحنی
میز تمام شیشه منحنی اداری

میزهای شیشه ای مخصوصا میز تمام شیشه امروزه در بین لوازم های اداری و منزل بسیار استفاده می شوند. دلیل این موضوع هم به این مورد بازمیگردد که میزهای شیشه ای مدرن تر و شیک تر هستند. ضمن اینکه به طور کلی شیشه ، سبب دلباز تر شدن محیط میشود.

Glass table
میز تمام شیشه جلومبلی با شیشه تخت
میز با شیشه منحنی
میز پذیرایی تمام شیشه با شیشه تخت رنگی
شیشه میز
میز تمام شیشه ای منحنی با طرح مدرن
میز شیشه ای
میز با ترکیب چوب و شیشه سکوریت

میز شیشه ای یعنی میزی که در کنار دیگر المان های مدرن خانه و محیط کار ما فضای ما را باکلاس نشان می دهد. در واقع همه ی هر آنچه که هست را به خوبی به تصویر می‌کشد. اگر می خواهید دکوراسیون خاص خودتان را داشته باشید ، و در عین حال فضایی با کلاس داشته باشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از میز شیشه ای فرکو است.

شیشه میز خم
میز تمام شیشه ای قوس دار بسیار زیبا
میز تمام شیشه
میز بسیار شیک تمام شیشه ای تخت
میز با شیشه خمیده و ترکیب چوب
میز با شیشه منحنی
میز با سطح شیشه تخت و پایه قوس دار

در این مطلب خواهید خواند :

انواع میز های شیشه ای

انواع شیشه ی میز

بهترین شیشه های شفاف

طریقه سفارش میز شیشه ای

میز شیشه ای با پایه چوبی
Glass tableمیز شیشه ای خمیده
میز عسلی کنار مبلی از جنس شیشه خمیده
میز با شیشه منحنی
میز جلومبلی منحنی با طراحی خاص
Glass tableمیز شیشه ای با شیشه منحنی
میز زیبای تمام شیشه ای منحنی

میز های شیشه ای انواع مختلفی دارند

1 . میز تمام شیشه ای

2 . ترکیب میز شیشه ای با متریال های دیگر

میز شیشه ای دورنگ با پایه ای از جنس شیشه
شیشه منحنی میز یک تکه

میز تمام شیشه ای


یکی از پر طرفدار ترین میز های دهه گذشته همین میز های تمام شیشه‌ای بوده است. به طور مثال این میز ها جزو میز های پرکاربرد شرکت های بزرگی مثل اپل و مایکروسافت است.

میز تمام شیشه رنگی با شیشه خمیده

از مزایای استفاده از میز تمام شیشه ای می توان به این مورد اشاره کرد: این نوع از میز ها به دلیل شفافیت بالای شیشه ، فضای ما را باز تر و روشن تر نشان می دهند. علاوه بر این بمیز تمام شیشه ای مناسب مکان های رسمی و اداری است. اما هنگامی که در کنار دیگر وسایل منزل قرار میگیرد حالتی کاملاً شیک و گرم و خودمانی به فضا می‌دهد.

Glass tableمیز شیشه ای _11
میز ناهارخوری با سطح و پایه شیشه ای دودی
میز با شیشه منحنی
میز تمام شیشه اداری
میز تمام شیشه ای شفاف
Glass tableمیز شیشه ای _10
میز جلومبلی منحنی با شیشه دودی

ترکیب شیشه و متریال های دیگر برای میز

ترکیب شیشه با چوب

ترکیب شیشه با سنگ

ترکیب شیشه با فلز

Glass tableمیز شیشه ای _13
میز بسیار شیک با متریال شیشه و چوب
میز شیشه ای با قاب و پایه استیل
Glass tableمیز شیشه ای _2
میز تمام شیشه با پایه منحنی
میز شیشه ای با پایه چوبی گوی شکل

شیشه های لاکچری با پایه های چوبی

از دیر باز تاکنون چوب یکی از عناصر جدا نشدنی از دکوراسیون های داخلی بوده است. همانطور که میزهای چوبی طرفداران بسیار زیادی داشته و دارد. و حتی هم اکنون هم قسمت خیلی زیادی از خانه های ما را به خود اختصاص داده است.

میز شیشه ای جدید با پایه چوبی

ترکیب آن در کنار شیشه بسیار جذاب است. برای تمام کسانی که به عناصر طبیعی علاقه دارند. و دوست دارند که فضای خانه یا محیط کار خود رنگ و بویی از طبیعت داشته باشد. بهتر است که میز شیشه‌ای چوبی استفاده کنند

میز ناهارخوری گرد با ترکیب چوب و شیشه
Glass tableمیز شیشه ای جدید3
میز جلومبلی کلاسیک با شیشه رومیزی شفاف
Glass tableمیز شیشه ای _3
میز جلومبلی مربع با شیشه رومیزی دودی
میز تحریر با پایه چوب و سطح شیشه ای
میز پایه چوبی با شیشه مربع
میز با شیشه منحنی
میز پایه فلزی با شیشه متحرک

ترکیب متریال سنگ و شیشه برای میز

یکی از زیباترین متریال هایی که در کنار شیشه خود را نشان می‌دهد سنگ است. وقتی که از سنگ در کنار شیشه استفاده می کنیم. در واقع ما داریم تمام نمای سنگ را به تماشا می گذاریم. پس بهتر است که از سنگ های گران قیمت و زینتی استفاده کنیم تا دکوراسیون بهتر و مجلل تری داشته باشیم.

پایه سنگی میز با شیشه رومیزی شفاف

این سبک از میز هم زیباست و هم مناسب کسانی است که دکوراسیون های خاص را برای منزل یا محیط اداری خود انتخاب می کنند.

میز شیشه ای بسیار مدرن با گوی سنگی
Glass tableمیز شیشه ای 089
میز پذیرایی با متریال شیشه و سنگ
Glass tableمیز شیشه ای _16
میز شیشه ای مدرن با پایه استیل
میز با شیشه منحنی
میز با ترکیب شیشه رفلکس و فلز

ترکیب متریال شیشه و فلز برای میز

در سبک های مدرن و جدید چیدمان وسایل منزل همچنین محیط کار ، از فلز استفاده می شود. خاصیت تغییر پذیری زیادی که دارد می تواند شبیه به هر آنچه که ما می خواهیم در بیاید. در نتیجه سلیقه های زیادی را میتواند درگیر خود کند. ترکیب شیشه و فلز یکی از ترکیب های بسیار جذاب فضای ما خواهد شد.

Glass tableمیز شیشه ای 088
میز استیل با شیشه رومیزی
Glass tableمیز شیشه ای جدید4
میز استیل طلایی با شیشه رومیزی لاکوبل
میز زیبای پایه فلزی و شیشه شفاف
میز شیشه ای با پایه استیل

استفاده از شیشه به عنوان پایه های میز

ممکن است که تصمیم ما برای استفاده از شیشه به عنوان پایه های میز باشد. در این صورت باید مطمئن شویم که از شیشه با کیفیت و با ابعاد و قطر مناسب استفاده می کنیم. فرکو به شما این اطمینان را می دهد که از باکیفیت ترین شیشه های موجود ، در ایران و جهان استفاده می کند.

میزناهارخوری جذاب چوبی با پایه شیشه ای

استفاده از شیشه به عنوان پایه دکوراسیون خاص و مناسب کسانی است که سلیقه خاص و مدرنی دارند.چند نمونه از این سبک میز را در پایین با هم می بینیم.

Glass tableمیز شیشه ای _17
میز چوبی با پایه و طراحی شیشه ای

صنایع فرکو با تجربه طولانی که در زمینه تولید شیشه و میز های شیشه ای دارند. می توانند گزینه مناسبی برای شما که خریدار میز های مدرن و جدید هستید باشد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که از بالاترین کیفیت های موجود استفاده خواهیم کرد. ما به سلیقه و هزینه شما احترام می گذاریم.

میز ناهارخوری تمام شیشه

چرا از میز های شیشه ای در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم

یکی از جذابیت های استفاده از شیشه این است که به دلیل شفافیت ، آن طرف آن را می توانید ببینید. به همین دلیل از میزهای شیشه ای به عنوان میز های دکوراتیو هم استفاده میشود. می‌توانید میز با جنس شیشه خود را این گونه سفارش دهید که طرحی شبیه به باکس داشته باشد و داخل آن را مانند یک گلدان ترانیوم از گیاهان طبیعی مانند انواع کاکتوس پر کنید.

میز شیشه ای مکعبی رنگی

بدلیل شیشه ای بودن میز و داشتن خاصیت شفاف بودن ، تمام گیاهان در داخل میز دیده می شوند. و علاوه بر زیبایی بصری که در محیط ایجاد می شود. گیاهان هم از نور کافی بهره مند خواهند شد. و یا می توانید باکس میز خود را از هرنوع وسیله دکوری که دوست داشته باشید و با دکوراسیون شما هم خوانی داشته باشد تزئین نمایید .

میز شیشه ای باکسی با تزئین خاص و لاکچری

انواع شیشه میز بر اساس شکل

مربع و مستطیل

گرد و دایره شکل

بیضی شکل

مثلث شکل

فرمی شکل

میز ناهارخوری با شیشه تخت و منحنی با شکل بیضی
میز شیشه ای با طرح دفرمه
میز با شیشه منحنی
میز با شیشه مربع
میز گرد با شیشه مات طرح حلزونی شکل

میز های مربع و مستطیل از جنس شیشه


شما می توانید میز مورد نظر خود را با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون و در ابعاد مناسب با محیط مورد نظرتان انتخاب نمایید . همچنین می توانید میز های شیشه ای را در ابعاد و شکل های مختلف و متفاوت سفارش دهید.

میز تمام شیشه مربع شکل

پیشنهاد ما به شما برای استفاده از میزهای مربع یا مستطیل شکل برای مکان هایی است ، که از نظر متراژ بزرگ هستند. زیرا این اشکال به دلیل زاویه دار بودن فضای ما را محدود تر نشان می دهند.

میز شیشه ای با طرح مستطیل
میز مستطیل شکل با شیشه رومیزی دودی

میز های گرد و دایره شکل از جنس شیشه

میزهای شیشه ای گرد نمای بسیار زیبایی دارند و در دکوراسیون داخلی جلوه ای خاص و متفاوت را ایجاد می نمایند . میزهای جلومبلی و عسلی در طرح دایره علاوه بر اینکه نمایی بسیار شیک به محیط می بخشند ، باعث بزرگ تر دیده شدن فضای منزل نیز می گردند .

میز گرد با پایه ای خاص از جنس چوب

و می توانید میزهای پذیرایی گرد یا بیضی را برای فضاهای کوچک در نظر بگیرید. چون حالت دورانی دایره این امکان را به ما می دهند. که فضا را بزرگتر جلوه دهیم.

Glass tableمیز شیشه ای جدید6
میز جلومبلی گرد با شیشه دودی و پایه استیل
میز گرد شیشه ای با نمایی بسیار متمایز

اما میزهای ناهار خوری گرد اگر با تعداد صندلی بالا هستند ، برای محیط های کوچک مناسب نیستند . زیرا بدلیل قطر بزرگی که برای دایره در نظر گرفته می شود نیاز به محیط وسیع تری می باشد .

میز شیشه ای ناهارخوری
میز گرد ناهارخوری
میز شیشه ای دایره ای
میزی گرد شیشه ای بزرگ

میز های بیضی شکل از جنس شیشه

میزهای شیشه ای بیضی یکی از مدل های لاکچری در انواع میز محسوب می شوند . هم بسیار جذاب و زیبا هستند و هم بدلیل عرض کم در بیشتر مکان ها براحتی مورد استفاده قرار می گیرند .

میز شیشه ای کریستال
میز ناهارخوری با شیشه کریستال

یکی از خصوصیت های خوب این طرح ، این است که هم مناسب فضاهای بزرگ و هم مناسب فضاهای کوچک هستند . این محصول مخصوصا از شیشه کریستال می تواند جلوه دکوراسیون شما را چندین برابر نماید .

میزو صندلی تمام شیشه

میزهای مثلث شکل از جنس شیشه

میزهای شیشه ای پذیرایی با طرح مثلث ، میزهایی بسیار متمایز و متفاوت هستند که علاوه بر ایجاد فضایی مدرن ، نمایی ویژه به دکوراسیون داخلی می بخشند . میزهای مثلثی علاقه مندان بسیاری دارند و در انواع فضاهای کوچک و بزرگ کاربردی و قابل استفاده هستند .

میز شیشه ای رنگی از جنس لاکوبل
میز جلومبلی با طرح مثلث

میز جلومبلی با شیشه شفاف طرح مثلث

این طرح از میزهای شیشه ای بیشتر در دکوراسیون هایی با سبک مینیمال مورد استفاده قرار می گیرند . و به عنوان میز ناهارخوری بیشتر در مکان های کوچک و معمولا با تعداد صندلی کم و اکثرا با تعداد فرد در نظر گرفته می شوند .

میز شیشه ای
میز پذیرایی مثلثی

میزهای فرمی شکل از جنس شیشه

میزهای شیشه ای که از فرم های متفاوتی در طراحی آن ها استفاده می شود ، بیشتر مدل های بروز و مدرنی هستند که طراحی های خاصی دارند . این طرح از میزهای شیشه ای در سبک های مدرن ، طرفداران بسیاری دارند .

میز شیشه ای فرمی
میز جلومبلی با اشکال دفرمه

این مدل ها در طرح های زیبا و اشکال متفاوت و با رنگ بندی های بسیار زیبا و خاص تولید می شوند .

میز شیشه ای دفرمه
میز پذیرایی فرمی

انواع میز شیشه ای به جهت کاربرد

میز پذیرایی شیشه ای

میز های اداری

میز دکوراتیو

میز شیشه ای کامپیوتر

میز ناهار خوری شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز شیشه ای لوکس و زیبا با پایه و کشوی چوبی

میزهای جلو مبلی شیشه ای


استفاده از میز حتماً کارایی دارد در مبلمان اداری و منزل. حتی می شود گفت که جزو مهمترین لوازم مبلمان محسوب می شود.

شیشه تخت کریستال در میز جلومبلی

میزهای جلو مبلی انواع مختلفی دارند.و شما می توانید از میزهای تمام شیشه‌ای استفاده کنید. و همچنین میزهایی که شیشه خم در آنها استفاده شده است را انتخاب کنید.

شیشه کلیر منحنی در ساخت میز

استفاده از شیشه در ترکیب با دیگر متریال ها هم جلوه خاصی را در دکوراسیون شما به ارمغان می آورد. برای میز های جلو مبلی ، امروزه از ترکیب آن با سنگ یا فلز نیز بسیار استفاده می‌شود.

میز جلومبلی با شیشه کریستال و پایه های سنگی
Glass tableمیز شیشه ای جدید7
میز جلومبلی دورنگ زیبا از جنس شیشه

میز های شیشه ای دکوراتیو

همانگونه که مشخص است شیشه این قابلیت را دارد که به ما اجازه دهد ، محیط زیرین آن را ببینیم. در نتیجه اگر میز ما یک طبقه یا باکس پایین شیشه داشته باشد می‌توانیم از آن به عنوان محلی برای قرار دادن دکوری های خود استفاده کنیم .

میز عسلی بسیار جذاب از شیشه شفاف و شیشه رنگی لاکوبل

در این صورت علاوه بر کاربری به عنوان یک مکان که روی آن چیزی قرار داده می‌شود، می توانیم یک فضای زیبا را فراهم کنیم. همچنین می‌توانیم چیزهایی را در آن قرار دهیم که فضای دکوراتیو ما را بسیار جذاب می کند

میز آرایش شیشه ای بسیار کاربردی و زیبا
میز اداری با شیشه تخت کریستال و چوب

میز اداری مدرن شیشه ای


میز هایی که معمولاً در اداره جات استفاده می شود به‌ عنوان میزهای مدیریتی یا میزهای سالن غذاخوری . همچنین میزهای سالن کنفرانس و جلسه. می‌توانند از جنس شیشه باشند. اتفاقاً یکی از بهترین انتخاب ها برای این محل ها میز های شیشه ای هستند.

میز اداری با ترکیب فلز و شیشه

که به دلیل شفافیت بالایی که دارند حالت رسمی تری به میزهای اداری می دهند. و در عین حال بسیار شیک و مدرن هستند. بهترین گزینه برای میز مدیریت ، میز های شیشه ای هستند که نمادی از جدیت و قدرت و در عین حال صداقت می باشند.

میز مدیرت از شیشه تخت و منحنی رنگی

انواع میز شیشه ای اداری

1.میز مدیریت

2.میز کارمند

3.میز کنفرانس

Glass tableمیز شیشه ای 082
میز تمام شیشه اداری از شیشه تخت
Glass tableمیز شیشه ای پذیرایی
میز دکوراتیو مدرن و زیبا

میز شیشه ای تلویزیون

هنگامی که انواع تلویزیون های اسمارت و هوشمند ال سی دی یا ال ای دی پا به دنباب دیجیتال گذاشتند ، همراه آن ها میز هایی از جنس شیشه نیز ارائه شد .

میز با شیشه منحنی
میز تلویزیون با سه شیشه ، شفاف ، طرح دار و رنگی

این میز ها در ابتدا فقط انواع مشکی را داشتند اما امروزه میز های شیشه ای انواع مدرنی دارند که زیبایی خیره کننده ای دارد .

اگر سبک منزل شما سبک کلاسیک یا مدرن و مینیمال است بهترین انتخاب برای شما می‌تواند یک میز شیشه ای تلویزیون جدید و زیبا باشد .

Glass tableمیز شیشه ای دکوراتیو
میز دکوراتیو با متریال چوب و شیشه
میز چرخ دار با شیشه مات و درب آینه ای

انواع شیشه برای استفاده در میز شیشه ای

شیشه با شفافیت و درخشانی که دارد و همچنین به دلیل عبور نور از خود در نشان دادن فضای باز و زیبا بسیار مؤثر است.

شیشه شفاف در میز جلومبلی

پیشرفت‌های بسیاری در کیفیت و ویژگی‌های شیشه به وجود آمده است. و باعث شده تا علاوه بر کاربردهای روتین گذشته کاربردهای بسیار بی‌شمارتری برای آن ایجادشده باشد.

میز با شیشه خمیده شفاف با طراحی نوین

در بین موارد بسیار پراستفاده از شیشه در اینجا به کاربرد شفافیت شیشه و تفاوت شفافیت در انواع شیشه اشاره می‌کنیم.

شیشه شفاف در ست میز پذیرایی

انواع شیشه شفاف

شیشه شفاف فلوت

شیشه های شفاف کلیر

شیشه فوق شفاف سوپر کلیر

شیشه فوق شفاف کریستال

Glass tableمیز شیشه ای 081
میز با پایه سرامیک و شیشه تخت
Glass tableمیز شیشه ای _4
میز دو طبقه با شیشه دودی و آینه

شیشه های فلوت شفاف

شیشه های فلوت از انواع شیشه های شفاف هستند که در ابتدایی ترین حالت تولید و قبل از هرگونه فرایند ثانویه می‌باشند .

شیشه شفاف در میز پذیرایی

این نوع شیشه ها اگرچه شفاف هستند و آن طرف آنها پیداست و همچنین نور را از خود عبور می‌دهند. اما جزوه شیشه های فوق شفاف محسوب نمی شوند. این شیشه ها در دو نوع کاملا تخت و شیشه خم تولید می‌شوند.

میز عسلی تمام شیشه با طرح کلاسیک

شیشه های شفاف کلیر

این نوع از شیشه ها شفافیت بیشتری از نوع شیشه های معمولی دارند و به همین دلیل در استفاده های معمولی و روزمره و یا در مکان‌هایی که شفافیت شیشه اهمیت چندانی ندارد از این گونه از شیشه ها می توان استفاده کرد. استفاده از این شیشه‌ها مقرون به صرفه‌تر از نوع سوپر کلیر و کریستال است.

Glass table:میزشیشه ای08
میز پذیرایی با پایه پلاستیک منسجم و شیشه تخت
شیشه شفاف در میز ناهارخوری

شیشه های فوق شفاف سوپر کلیر

بهترین و شفاف ترین نوع شیشه هایی که در کشور عزیزمان ایران تولید می‌شود همین شیشه های سوپر کلیر می باشند. شفافیت این‌گونه از شیشه ها خیره کننده است . علت شفافیت بیشتر شیشه های سوپر کلیر استفاده از ماسه سیلیکاتی با درصد آهن کمتر در ساخت آن ها است. وجود ترکیبات آهن ، باعث کاهش شفافیت و تمایل شیشه به رنگ سبز میشود. در حالی که در شیشه های سوپر کلیر حتی لبه شیشه نیز کاملا شفاف است.

شیشه شفاف سوپر کلیر در میز عسلی

از شیشه های سوپر کلیر در تمامی مکان هایی که از شیشه به عنوان یک عنصر دکوراتیو استفاده می شود و همچنین برای پنجره های ساختمان ها نیز استفاده می شود.

Glass tableمیز شیشه ای )08
میز پذیرایی با شیشه شفاف منحنی

به طور کلی از این گونه از شیشه ها نه تنها به صورت ساده و بی رنگ استفاده می شود بلکه که از این گونه از شیشه‌ ها برای تولید انواع مختلفی از شیشه های دکوراتیو نیز استفاده می شود.

Glass table(میز شیشه ای 07
میز تمام شیشه کلاسیک

برای مثال برای تولید انواع شیشه های رنگی یا شیشه های طرح دار می‌توان از این گونه از شیشه ها استفاده کرد تا جذابیت بسیار زیادی داشته باشند.

میز شیشه ای
میز شیشه ای رنگی از شیشه سوپر کلیر

شیشه های فوق شفاف کریستال

شیشه های کریستال ، شفاف تر از هر نوع دیگری از شیشه ها می باشد. این گونه از شیشه در داخل ایران تولید نمی‌شود و به همین دلیل از خارج از کشور وارد می کنیم‌ . دلیل بالا بودن قیمت شیشه های کریستال نیز همین موضوع است.

Glass table .میز شیشه ای _5
میز شیشه ای کریستال با سطح تخت و پایه های خمیده
میز با شیشه منحنی
شیشه کریستال قوس دار در پایه میز

میز مدرن با شیشه مات

یکی از زیباترین میز هایی که هر یک از ما باید. یکی از آن را در محیط زندگی خود داشته باشیم همین میز های شیشه ای مات هستند،که فضا را بسیار لاکچری می‌کنند.

میز با شیشه منحنی
میز ناهار خوری با نمای لاکچری شیشه مات ساتینا

استفاده از میز های مات یکی از مزیت هایی که دارد این است. که لکه ها را زیاد نشان نمی‌دهد به همین دلیل استفاده از آنها در میزهای غذاخوری توصیه می‌شود.

میز مدرن با شیشه مات و طرح دار بسیار جذاب از سند بلاست

انواع شیشه مات برای میز شیشه ای

شیشه ساتینا

شیشه سندبلاست

میز پایه فلزی با طراحی شیشه شفاف و مات

شیشه ساتینا

شیشه ساتینا یکی از انواع شیشه مات است که برای انواع محصولات شیشه ای از جمله انواع میز استفاده می شود . میز شیشه ای از جنس ساتینا دارای نمایی مات و سطحی صاف و یکدست است . و جلوه ای بسیار شیک و زیبا دارد .

میز بسیار شیک ناهارخوری با استفاده از شیشه مات ساتینا

شیشه ساتینا با استفاده از اسید هایی چون هیدروفلوئوریک و اسید های ساینده به صورت شیشه مات تولید می شود . و می تواند سکوریت شده و از ویژگی های شیشه سکوریت برخوردار گردد . به همین دلیل می تواند در گروه شیشه های مقاوم و نشکن قرار بگیرد .

میز جلومبلی با ظاهر مات شیشه ساتینا

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست که از انواع شیشه مات است دارای قابلیت های متمایزی است که در مصارف محصولات شیشه ای از جمله میز تمام شیشه ای بسیار کاربرد دارد . شیشه مات سند بلاست گرچه بدلیل نحوه تولیدش از صافی و یکدستی شیشه ساتینا برخوردار نیست ، اما دارای قابلیت طرح پذیری بسیار بالایی است که از حسن های این شیشه محسوب می شود.

میز تمام شیشه ای
طراحی بسیار جذاب موج دریا بر روی شیشه میز با شیشه سند بلاست

با استفاده از شیشه سند بلاست می توان محصولات شیشه ای بسیار متنوعی تولید کرد که دارای طرح های بسیار زیبا و جذابی هستند . مانند ایجاد طرح از طریق حکاکی بر روی شیشه .

میز تمام شیشه ای
حکاکی بر روی شیشه سند بلاست

انواع میز های خاص از جنس شیشه

میز هوشمند

میز گلس برد

میز گلس برد با رنگ دودی جذاب

میز فوق مدرن هوشمند شیشه

درون این میز ها از سنسور های تاچ و لمسی استفاده شده است. شما با لمس یک دکمه می‌توانید شیشه ی میز خود را از مات به شفاف و بر عکس تغییر دهید. همچنین می توانیم برای شما ریموت کنترل تعبیه کنیم تا همین کار را با کنترل از راه دور انجام دهید.

Glass table - میز شیشه ای 1
میز پذیرایی با طرح زیبای شیشه آبرنگی
میز با شیشه منحنی
انواع شیشه بر اساس میزان مقاومت و استحکام

بررسی انواع شیشه از نظر مقاومت

شیشه های معمولی

شیشه نیمه سکوریت

سکوریت کردن شیشه ها

لمینت کردن شیشه

میز با شیشه منحنی
در تصویر فوق تفاوت سه شیشه : عادی ، سکوریت و لمینت را مشاهده می نمایید

شیشه‌هایی که برای ساخت میز شیشه‌ای تولید می‌شوند از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند.اصولا از شیشه‌های نشکن استفاده می‌شود و ایمنی و دوام بسیار بالایی دارند.اما با توجه به نوع میز مورد استفاده می توان بنا به خواست مشتری از شیشه هایی با کیفیت کمتر نیز استفاده نمود .

شیشه با ضخامت و مقاومت بالا

در نظر داشته باشید در انتخاب شیشه ، باید به نوع کاربرد و میزان نیاز به مقاومت در آن ، توجه ویژه ای داشته باشید . می توانید در این خصوص از مشاوره متخصصین فرکو استفاده نمایید .

میز جلومبلی مدرن با پایه استیل و شیشه تخت
Glass table/میز شیشه ای 1
میز ناهارخوری بیضی تمام شیشه با پایه های استوانه ای

شیشه های معمولی

شیشه معمولی از لحاظ مقاومت نسبت به دونوع دیگر از کیفیت پایینی برخوردار است .و معمولا برای میزهایی مورد استفاده قرار می گیرد که از پایه های مقاوم و سطح زیر شیشه برخوردار است . زیرا استقامت کمی دارد و در صورت شکسته شدن بسیار خطرناک است .

Glass table.میز شیشه ای
میز ناهارخوری با سطح و پایه شیشه ای

لمینت کردن شیشه

برای بالا بردن استقامت شیشه آن را لمینت می کنند . برای این منظور ، از چند ورق شیشه استفاده می نمایند . ورق های شیشه ای با استفاده از یک لایه که از جنسی مانند رزین است به یکدیگر متصل می شوند . تعداد شیشه هایی که به یکدیگر می چسبند باعث استحکام شیشه می شود و هر چه از تعداد بیشتری برخوردار باشد ، استحکام بیشتری خواهد داشت .

نمونه ای از شیشه چند لایه لمینت

شیشه لمینت مزایای بسیاری دارد و از مهمترین مزایای آن ایمنی بسیار بالا در این محصول است . اولا این شیشه نشکن است و احتمال شکسته شدن آن بسیار پایین است . دوما اگر شیشه بشکند ، تیز و برنده نیست و ثانیا تمام خرده های شیشه در خود شیشه باقی می ماند و هیچگونه خطری برای افراد نخواهد داشت .

میز شیشه ای گرد بسیار شفاف و زیبا

از این شیشه برای انواع میز می توان استفاده کرد . میزهایی با طراحی های مدرن ، که از سطح زیر شیشه در آن ها استفاده نمی شود .و شیشه فقط بر روی پایه های میز قرار می گیرد . زیبا ترین میزهای شیشه ای را با استفاده از این محصول تولید می نمایند .

استفاده از شیشه لمینت در میز غذاخوری تمام شیشه

سکوریت کردن شیشه ها

برای سکوریت کردن شیشه نیز فرایند خاصی وجود دارد . که بر اساس آن شیشه از ویژگی های خاصی بر خوردار می شود .شیشه سکوریت نیز از جمله شیشه های نشکن است که احتمال شکسته شدن آن پایین است .

شیشه خمیده نیمه سکوریت

گرچه میزان استقامت شیشه سکوریت شده در حد شیشه لمینت نیست . اما بسیار مقاوم است و ویژگی خاص آن در خرده شیشه های بسیار ریز و غیر تیز در این محصول است . که در زمان شکسته شدن به ذرات بسیار ریز تبدیل می شود و بدلیل تیز نبودن خطری برای افراد ندارد .

میز گرد با شیشه سکوریت

شیشه های سکوریت نیز برای انواع میز قابل استفاده هستند و برای میز های بدون سطح نیز مناسب هستند . از این شیشه برای میزهای تمام شیشه نیز استفاده می شود که جزو جدید ترین طرح های میز به حساب می آیند .

میز با شیشه منحنی
استفاده از شیشه سکوریت در سطح اصلی میز ناهار خوری

شیشه نیمه سکوریت

یکی دیگر از انواع شیشه که بر اساس میزان مقاومت در این تقسیم بندی قرار می گیرد ، شیشه نیمه سکوریت است . شیشه نیمه سکوریت در اصل همان شیشه منحنی است . اما شیشه منحنی ای که هنوز به سکوریت یا لمینت تبدیل نشده باشد . زیرا شیشه منحنی را نیز مانند شیشه تخت ، می توان سکوریت یا لمینت نمود .

میز جلومبلی منحنی

شیشه منحنی بدلیل فرآیندی که در زمان تولید و شکل دهی بصورت خم یا منحنی ، بر روی آن انجام می گیرد ، به شیشه نیمه سکوریت تبدیل می شود . یعنی نسبت مقاومت شیشه منحنی از شیشه تخت بالاتر است و نسبت به شیشه تخت ماندگارتر و مستحکم تر است . این نسبت در صورتی است که شیشه تخت سکوریت یا لمینت نشده باشد.

انواع میز تمام شیشه خم طرح دار

انتخاب ضخامت شیشه در میز شیشه ای

با توجه به کاربرد میز شیشه‌ای و همچنین ابعاد آن و با توجه به این‌که چه وزنی را قرار است تحمل کنند، ضخامت‌های متفاوتی برای میز در نظر گرفته می‌شود. برای انتخاب ضخامت نهایی می‌توان از کارشناسان مربوطه در شرکت فرکو نیز راهنمایی دریافت کرد . تا درنهایت محصولی باکیفیت و ایمن داشت.

شیشه با ضخامت استاندارد در میز پذیرایی

وجه تمایز میز شیشه ای از جنس منحنی نسبت به شیشه تخت

شیشه یک تکه

طراحی خاص

کیفیت بالاتر

نمای مدرن

شیشه تخت دودی برای میز اداری

شیشه یک تکه

شیشه منحنی یکی از زیبا ترین شیشه ها برای تولید انواع میز است . برترین خاصیت قابل ذکر این نوع شیشه نسبت به شیشه تخت استفاده یک تکه از این محصول است .

Glass table_میز شیشه ای 1
میز جلومبلی با شیشه دودی خم به همراه عسلی

از آنجایی که شیشه منحنی را می توان در زوایای مختلف خم نموده و انحنا بخشید ، برای تولید میز شیشه ای نیز با استفاده از همین خاصیت شیشه ، می توان انواع طرح های میز را بصورت یک تکه تولید نمود .

میز شیشه ای
میز عسلی یک تکه با شیشه منحنی

اگر دقت کرده باشید در انواع میز با شیشه تخت ، برای هر قسمت از میز از یک تکه شیشه جداگانه استفاده می شود . برای مثال سطح اصلی میز را یک شیشه و پایه های آن هرکدام از یک شیشه مجزا تشکیل می شوند . و اتصال شیشه ها با استفاده از چسب مخصوصی صورت می گیرد .اما در شیشه منحنی سطح اصلی میز با اطراف خم شده و پایه های میز را تشکیل می دهد .

شیشه یک تکه منحنی برای میز کنسول

طراحی خاص

از دیگر ویژگی هایی که در میز با شیشه منحنی نسبت به میز با شیشه تخت ، وجه تمایزی با اهمیت محسوب میشود ، طراحی خاص در این نوع شیشه است . از آنجایی که شیشه منحنی این قابلیت را دارد که در زوایای مختلف دارای خمش و قوس با درجات متفاوت باشد . می تواند در انواع طراحی های بسیار خاص و ویژه مورد استفاده قرار بگیرد .

میز ناهارخوری تمام شیشه شفاف با طرح مدرن

در واقع می توان گفت : زیبا ترین طرح هایی که تا بحال در تولیدات انواع میز های شیشه ای دیده ایم ، از بدو ورود شیشه های منحنی ایجاد و عرضه شده اند . زیرا امکان اجرای این طرح های منحصر به فرد و خیره کننده ، تنها با استفاده از این شیشه های منحنی مقدور گشته است .

شیشه خمیده در طراحی منحصر به فرد میز کنار مبلی

کیفیت بالاتر

کیفیت شیشه های منحنی ، از شیشه های تخت بسیار بالاتر است . البته این وجه تمایز زمانی است که هر دو شیشه هنوز از قابلیت های سکوریت یا لمینت بر خوردار نشده باشند . علت این تفاوت در میزان کیفیت ، بدلیل روند تولید در آن ها است . در واقع شیشه قوس دار را از شیشه تخت تولید می نمایند ، اما در ساخت شیشه خمیده ، از کوره های مخصوص استفاده می شود .

میز با شیشه منحنی
طراحی ویژه با شیشه خمیده در میز عسلی

یعنی شیشه برای آنکه بتواند بشکل های مختلف خم شود ، با درجه حرارت زیاد این کوره ها و در مراحل مختلف ، به خمیر و سپس به میز با طرح مورد نظر تبدیل می شود . این مراحل باعث می شود شیشه خمیده از شیشه تخت عادی به شیشه نیمه سکوریت تبدیل شود . به همین دلیل کیفیت بالاتری دارد.

شیشه کریستال نیمه سکوریت در میز منحنی

نمای مدرن

از جلوه های بسیار زیبای میز شیشه ای منحنی ، نمای لاکچری در انواع میز شیشه ای مدرن است . میز های جذابی که با این شیشه طراحی و تولید می شوند ، می توانند در دکوراسیون داخلی و تزیین محیط های مسکونی و غیر مسکونی تاثیری بسیار ویژه داشته باشند . زیرا نمادی از طراحی به سبک مدرن هستند و تاثیر این زیبایی را در دکور محیط های اداری و مسکونی به خوبی به نمایش می گذارند. میز های شیشه ای جلوه مدرنی به محیط میبخشند.

میز با شیشه منحنی
شیشه خمیده میز عسلی با طرح مدرن

نتیجه گیری :

برای داشتن انتخابی مطمئن و خریدی دلپذیر ، ما به شما توصیه می کنیم از اطلاعات جامع و کامل این مقاله استفاده کنید . براساس توضیحات داده شده ، شیشه های ساخته شده در سال های اخیر از لحاظ جنس و کیفیت درجات بسیار متنوع و مختلفی دارند . شیشه هایی با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد که از هرکدام بسته به نوع کاربری و نیاز محصول و مشتری می توان در ساخت انواع میز استفاده نمود . بسیاری از افراد از تولیدات جدید و خیره کننده میزهای شیشه ای که طی سال های اخیر با استفاده از شیشه های منحنی و تخت تولید شده اند ، بی اطلاع هستند . پیشنهاد می کنیم قبل از خرید هرگونه میز با سایر متریال ها ، ابتدا با مطالعه مقاله و مشاهده میزهای شیشه ای مدرن ، جذاب و فوق العاده فرکو ، شانس آشنایی با این محصول زیبا را از دست ندهید.

دیگر تولیدات شرکت فرکو

میز عسلی با شیشه سکوریت

برای دیدن قیمت ها و نمونه کار های موضوع مورد نظر خود ، روی آن موضوع کلیک کنید :

میز با شیشه منحنی
میز پذیرایی با دورنگ شیشه متفاوت

چگونه سفارش دهیم؟

برای برقراری ارتباط با مشاورین ما در فرکو ، اطلاع از قیمت ها و موجودی ها می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید : 02188068352

می توانید روزانه محصولات فرکو را دنبال کنید و به صورت آنلاین ، با بروز ترین سازه های شیشه ای و آینه فرکو آشنا شوید. برای این منظور پیج اینستاگرام فرکو را دنبال کنید.

صنعت شیشه و آینه های مدرن فرکو با سابقه طولانی برای خدمتگزاری به شما مشتریان عزیز آماده است.
همچنین برای دیدن دیگر محصولات صنایع فرکو کافی است به صفحه اول مراجعه کرده محصولات مدرن دیگر را مشاهده کنید.

میز با شیشه منحنی
میز گرد با شیشه طرح دار
Glass table .میز شیشه ای
میز گرد جلومبلی با شیشه طرح دار
آیا در کیفیت میز شیشه ای با شیشه تخت یا منحنی تفاوتی وجود دارد؟

البته در ساخت انواع میز با توجه به جنس شیشه انتخابی ، همیشه تفاوتهایی در کیفیت محصول وجود دارد . اما از آنجایی که منظور تفاوت جنس شیشه تخت و شیشه منحنی است ، باید گفت : بله هردو شیشه از لحاظ کیفیت بسیار متفاوت هستند . با مطالعه مقاله می توانید از تفاوت های مهم این دو شیشه مطلع گردید .
میز شیشه ای-.

میز های تمام شیشه ای فقط از شیشه منحنی تولید می شوند ؟

خیر ، میزهای تمام شیشه را می توان از شیشه منحنی و شیشه تخت تولید نمود .میز شیشه ای ._

93 پاسخ

  1. سلام به شما دوست عزیز . بله اگر شما سفارش میز شیشه ای با شیشه نشکن بدید ؛ شیشه های سکوریت تولیدی شرکت فرکو ضمانت نشکن بودن هم دارند.

  1. سلام و درود . تصورتون از میز شیشه ای قدیمی رو دور بریزید و با دنیای میز شیشه ای مدرن تولید شده در شرکت فرکو آشنا بشید .

  1. سلام و صد درود . متاسفانه به این دلیل که نوسانات بازار بسیار ناپایدار هست و هم اینکه کوچک ترین تغییری در جنس شیشه یا ابعاد و ضخامت باعث تغییر قیمت میشه ، از درج قیمت معذوریم اما با تماس با شماره ی روبرو می‌تونید از قیمت ها مطلع بشید .
   02188068352

  1. با سلام . بله حتما تمامی شیشه های نشکن ما دارای ضمانت هستند . در مورد لبه ی شیشه هم خیال شما راحت باشه در شرکت فرکو با استفاده از به روز ترین ابزار ها ، لبه ی تیز شیشه برای همیشه از بین خواهد رفت .

  1. سلا وقت بخیر
   بله میز شیشه ای گرد در انواع رنگ بندی تولید می شود . برای کسب اطلاع از قیمت با مشاورین ما در فرکو تماس بگیرید . 02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   تمام محصولات شیشه ای در فرکو با انواع رنگ درخواستی قابل تولید است . لطفا با شماره 02188068352 تماس بگیرید . مشاورین ما پاسخگوی تمام سوالات شما هستند.

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز ارسال به تمام نقاط کشور داریم . در رابطه با قیمت باید میز مورد نظر شما از لحاظ ابعاد و طرح و رنگ مشخص باشد . با این شماره تماس بگیرید 02188068352 مشاوران فرکو شما را راهنمائی می کنند .

  2. سلام خسته نباشید ،من میخوام عین یه عکس برام در بیارید میتونید؟ یه فکس از یه میز دارم ولی جایی پیداش نمیکنم

   1. سلام سلامت باشید. بله خیالتون راحت ما اینجا در شرکت فرکو با ظرفت خیلی زیاد دقیقا مطابق عکس مورد نظرتون و جنس مد نظرتون براتون کار رو میسازیم و تا درب منزلتون هم ارسال میکنیم. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان پیشنهاد میشه که با شماره ی رو به رو تماس بگیرید.tel:+982188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز همه محصولات با انواع رنگ مورد علاقه شما قابل تولید است . با شماره تماس 02188068352 تماس بگیرید . مشاورین ما برای توضیحات کامل در خدمت شما هستند .

  1. سلام وقت بخیر
   بله در فرکو انواع محصولات با شیشه منحنی تولید می کنیم . شما دوست عزیز با این شماره تلفن تماس بگیرید 02188068352 مشاورین فرکو پاسخگوی تمام سوالات شما هستند.

 1. سلام خسه نباشید من خونه ام یه قسمت مربع کوچیک داره نمیشه توش چیزی گذاشت ، اگر ابعاد اون رو بگم میتونمید یه میز شیشه ای مناسب براش بسازید؟؟

  1. سلام بله ما متیونیم براتون دقیقا چیزی که توی ذهنتونه رو بسازیم. ابعاد دقیق رو به متخصصین ما بگید تا بهتون بگن چه میزی میتونید اونجا استفاده کنید. برای اینکه متخصصین ما بهرت کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

 2. سلام میز شیشه ای کامپیوتر صورتی هم میشه سفارش داد؟ من اتاق دخترم همه چیزش صورتیه و اینکه امنیت داره؟؟ چون نمیخوام بچه ام آسیب ببینه

  1. سلام بله میتونید در هر طرح و رنگی که میخواید سفارش بدید. از نظر امنیت میتونه خیالتون راحت باشه چون دارید از فرکو سفارش میدید. اما باز هم اگر میخواید امنیتش بالا تر بره این امکان وجود داره که براتون شیشه رو به صورت سکوریت شده و یا لمینت شده تولید کنیم.

  1. سلام قیمت نهایی به مسائل دیگه ای مثل جنس شیشه ای که بخوایدو طرح دقیقی که میخواید بستگی داره پیشنهاد میکنم که از مشاوره ی رایگان ما استفاده کنید که بببینن دقیقا چه میزی میخواید و قیمت دقیق بهتون بدن tel:+982188068352

  1. سلام سلامت باشید. بله در هر ابعاد و با هر جنسی و طرح و شکلی که بخواید.برای راحتی بیشتر شما ما مشاوره رایگان هم داریم که برای دریافتش کافیه ی با شماره ی رو به رو تماس بگیریدtel:+982188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع سفارشات شما عزیزان در فرکو تولید می شود . برای مشاوره و کسب اطلاع با این شماره تماس بگیرید 02188068352

 3. سلام خسته نباشید
  عکس های میز شیشه‌ای جلومبلی که تو مقالتون گذاشتین ، هرکدوم رو انتخاب کنم میز عسلیش روهم برام میزنید ؟ حدود قیمتشون چقدره ؟

  1. سلام وقت بخیر
   در تولیدی فرکو انواع سفارشات شما عزیزان در انواع رنگ تولید می شود . جهت کسب اطلاع و دریافت راهنمائی با شمار تلفن :02188068352 تماس بگیرید

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای دریافت قیمت دقیق و راهنمائی کامل در این زمینه با شماره 02188068352 تماس بگیرید

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز احتمالا روزی که شما تماس گرفتید سفارش شرکت بالا بوده و برای اینکه خدایی نکرده مشکل و بدقولی در تحویل به موقع سفارش انجام نشه ، سفارش جدید ثبت نکردن. با عرض پوزش از شما مشتری گرامی ، لطفا در چند روز آینده برای ثبت سفارش ، مجدد تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز شما میتونید هم طرح های مورد نظر خودتون رو برای شرکت فرکو ارسال کنید تا طبق سفارش شما محصول مورد نظر تولید شود و هم برای دریافت تصاویر طرح های موجود با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع میز کامپیوتر شیشه ای با انواع طرح دلخواه شما در فرکو تولید می شود . برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه با شماره 023188068352 تماس بگیرید

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز لطفا با شماره تلفن 02188068352 جهت هماهنگی و ارسال تصاویر تماس بگیرید .

 4. سلام.خسته نباشید.میشه میز شیشه ای تولید کرد که به عنوان کانتر آشپزخانه قابل استفاده باشه؟
  متشکرم

  1. سلام ممنون از شما وقتتون بخیر
   بله دوست عزیز در شرکت فرکو ، انواع شیشه میز کانتر با طرح و رنگ مورد نظر شما قابل تولید است . لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع سفارشات با طرح های درخواستی در فرکو انجام می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع میز اداری در فرکو تولید می شود . جهت کسب اطلاعات کامل با این شماره تماس بگیرید 02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز ، در فرکو شیشه رومیزی با انواع طرح درخواستی تولید می شود . جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای تولید میز شیشه ای از انواع شیشه می توان استفاده کرد . شیشه ها در انواع کیفیت و شفافیت موجودند که بسته به کاربرد میز و سلیقه مشتری در انواع مختلف قابل تولید هستند .

  1. سلام وقت بخحیر
   دوست عزیز انواع شیشه برحسب سایز و ضخامت و نوع جنس شیشه از قیمت متفاوتی برخوردارند . جهت دریافت قیمت دقیق با این شماره تلفن تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع شیشه رو میزی نیز با لبه های منحنی تولید می شود .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع میز تلویزیون مدرن و زیبا با شیشه منحنی در فرکو تولید می شود . برای ثبت سفارش و دریافت اطلاعات کامل با این شماره تلفن تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز شیشه رو میزی در انواع رنگ های درخواستی تولید می شود . جهت دریافت قیمت دقیق لطفا با این شماره تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز در فرکو ، انواع شیشه رو میزی با انواع ویژگی و کیفیت ، با توجه به خواست و سلیقه شما قابل تولید است .

 5. سلام میز جلو مبلی میخواستم سفارش بدم ، میخوام بدونم ابعاد سایزش باید استاندارد باشه یا هر سایزی بخوام برام می زنید ؟

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز سفارش شما با هر ابعادی که مد نظر شماست تولید می شود

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز ، در فرکو انواع سفارشات در طرح و رنگ درخواستی قابل تولید است

 6. سلام ببخشید میز تحریر شیشه ای می خوام تمام شیشه باشه . تو چه رنگ هایی میشه سفارش داد ؟

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ، میز تحریر شیشه ای در انواع رنگ و طرح قابل اجراست . محصولات شیشه ای فرکو در رنگ دلخواه شما تولید می شود .

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز قیمت محصول علاوه بر جنس آن بر اساس ابعاد ، طرح و رنگ مورد نظر شما متغیر است . برای دریافت اطلاعات و قیمت با این شماره تماس بگیرید :02188068352

 7. سلام میز تمام شیشه مدل مکعب می خوام که بتونم داخلش رو با سنگ های تزئینی پر کنم ، می تونید برام بسازید ؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع میز شیشه ای در فرکو تولید می شود . برای ثبت سفارش خود با این شماره تماس بگیرید :02188068352

 8. سلام روز بخیر
  تصاویر داخل مقاله تولیدات خودتون هستن ؟ اگر از بینشون انتخاب کنم میتونید برام بسازید ؟

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز تمام تصاویر از تولیدات فرکو نیستند اما امکان تولید محصول طبق تصاویر ، در فرکو وجود دارد . کافی است طرح مورد نظر خود را به مشاورین فرکو ارائه داده و پس از ثبت سفارش محصول مورد نظر خود را طبق طرح و خواسته خود دریافت نمایید . جهت هماهنگی و ثبت سفارش با این شماره تلفن تماس بگیرید : 02188068352

 9. سلام میز شیشه ای میخوام برای پذیرایی ، می خوام از شیشه مات باشه و کنارش طراحی داشته باشه ، سفارش می گیرید ؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع میز شیشه ای با شیشه شفاف و مات در فرکو تولید می شود . برای ثبت سفارش با طرح مورد نظر خود و هماهنگی های لازم با این شماره تلفن : 02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز ایجاد رنگ بر روی انواع شیشه امکان پذیر است . اگر برای شیشه رنگی از شیشه کریستال استفاده شود میزان شفافیت و جلوه شیشه رنگی نیز بسیار بالاتر و زیباتر خواهد بود .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع شیشه رومیزی در ابعاد و طرح و رنگ مختلف در فرکو تولید می شود .برای ثبت سفارش و دریافت اطلاعات تکمیلی با این شماره تماس بگیرید : 02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز جنس میز شیشه ای با توجه به طرح میز و درخواست مشتری می تواند از جنس نشکن تولید شود .برای دریافت قیمت با این شماره تلفن :02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع میز شیشه ای به سفارش مشتری در فرکو تولید می شود . جهت ثبت سفارش با شماره تلفن : 02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای محاسبه قیمت نیاز به تعیین ابعاد و طرح و رنگ مورد نظر شماست . لطفا برای دریافت قیمت دقیق با این شماره : 02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع میز شیشه ای در تناژ رنگی متنوع در فرکو تولید می شود . در تولید میز شیشه ای از انواع طیف رنگی طبق خواست مشتری استفاده می شود.

 10. سلام خسته نباشید
  با مطالعه مقالتون با انواع میز تمام شیشه و منحنی آشنا شدم که واقعا خیلی زیبا هستن و قبلا اطلاعی در موردشون نداشتم ، از مطالب مفیدتون ممنونم

  1. سلام وقت بخیر
   با سپاس فراوان ازشما . هدف ما کسب رضایت شما مشتریان عزیز است . رضایت شما باعث افتخار ماست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو