Home
شیشه روی میز چوبی 12

شیشه روی میز چوبی

اولین سوالی که پیش میاد اینه که شیشه روی میز چوبی چه ماهیتی داره؟ اگر برای شما سؤال پیش اومده که چگونه از میزهای چوبی خود نگهداری کنین. ما در این مطلب برای‌ شما یک راهکار شگفت‌انگیز داریم که کاملا کاربردی و به صرفه‌ هس. با شیشه رو میزی هیچوقت نگران خش و خط میز خود نیستین.


انواع شیشه رومیزی با طرح و سبک‌های جدید به طور کاملا سکوریت و نشکن تولید میشه .که ، بر روی میزهای چوبی بسیار جذاب و شیک جلوه می‌کنه، چراکه رنگ‌های بسیار زیبا و متنوعی داره که با انواع چیدمان و دکوراسیون قابل هماهنگی هس.

شیشه رومیزی 26
شیشه برای میز چوبی

اغلب میزهای تولید شده در کشورمان و حتی در کشورهای اروپایی از جنس چوب و ورق‌های پی وی سی و ام دی اف است که برای جلوگیری از آسیب به میز به ویژه میزهای چوبی که معمولا قیمت بالایی هم دارند بهترین راه استفاده از شیشه رومیزی خواهد بود ، در این مقاله به انواع شیشه روی میز چوبی و ویژگی‌های آن‌ها می‌پردازیم .

برای مطالعه قیمت شیشه رومیزی اینجا کلیک کنید

از شیشه روی میز چوبی در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟


از شیشه روی‌ میز چوبی در مکان‌های‌ اداری مثل شرکت‌ها ، میز ناهار خوری و…استفاده بسیاری می‌شود. از شیشه رومیزی برای‌میزهای کنفرانس قابل استفاده می‌باشد.


اگر در تراس و یا حیاط خود دارای یک میز کوچک برای دورهمی‌های‌ خود هستید‌.حتما می‌توانید از این‌ شیشه رومیزها‌ خریداری کنید.


برای‌ اپن‌های آشپزخانه و یا میز جزیره این شیشه‌ها می‌تواند کارایی بسیاری داشته باشد. و گزینه بسیار مناسبی برای میز شما باشد. تمامی این مواردی که گفته شد در هر سایز و لگویی قابل ساخت می‌باشد.

از انواع میزهایی که روی دکور تاثیر زیادی دارد میزهای پذیرایی هستند که برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌شود اینجا کلیک کنید.

انواع شیشه رومیزی

 شیشه روی میز چوبی 9
 • شیشه رومیزی با زیر پر
 • شیشه رومیزی با زیر خالی

شیشه رومیزی با زیر پر زمانی است که یک میز کاملا چوبی داشته باشیم و این میز شامل سطح رویه هم باشد. و از شیشه رومیزی برای محافظت از میز استفاده کنیم و شیشه رومیزی با زیر خال برای زمانی است که چوب فقط پایه ها و چهارچوب میز را تشکیل بدهد. رویه نداشه باشد که جای خالی آن را شیشه پر کند. یعنی شیشه رومیزی جزوی از میز باشد.

انواع شیشه رومیزی برای میز چوبی

شفاف و بی‌رنگ

شیشه روی میز طرح دار

انواع شیشه‌های خاص

شیشه روی میز رنگی

شیشه خم

انواع شیشه بی‌رنگ و شفاف

شیشه روی میز چوبی 8

شیشه روی میز کریستال

 • شیشه رومیزی فلوت
 • شیشه رومیزی کلیر
 • شیشه رومیزی سوپر کلیر

کریستال

در صورت استفاده از شیشه‌های کریستال برای تولید شیشه رومیزی به طبع نمای بسیار زیباتری در فضای داخلی ساخمان ایجاد خواهد شد چرا که شفافیت بسیار بالای این نوع شیشه‌ها افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد به طور مثال برای میز چوبی که دارای صفحه چوبی نیز است از شیشه روی میز چوبی کریستال ۱۰ میل استفاده شده و برای میز پایه‌های چوبی از شیشه کریستال ۱۶ میل بکار می‌رود .

رنگی

به طور کلی دو نوع شیشه رومیزی رنگی وجود دارد : شیشه رومیزی دو رو نما که در رنگ‌های دودی ، برنز ، و شامپیانی وجود دارد و شیشه‌های رومیزی یک رو نما که در طیف وسیع رنگی تولید می‌شود ، به طور مثال برای تولید این میز ناهارخوری قهوه ای باید از شیشه برنز استفاده کرد بدین شکل رنگ میز با رنگ شیشه تطابق خواهد داشت .

برای مغازه‌ها استفاده از میز شیه ای یک پیشنهاد فوق‌العاده جذاب است اینجا کلیک کنید تا بیشتر بخوانید

طرح‌دار

شیشه رومیزی

برای تولید شیشه‌های رومیزی طرح دار مات از دستگاه سندبلاست و برای تولید شیشه‌های رومیزی طرح‌دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده می‌شود ، این نوع شیشه‌ها در واقع شیشه دکوراتیو محسوب می‌شوند به طور مثال می‌توان لوگوی ورساچه را روی لبه شیـشه روی میـز چوبی سندبلاست کرد در این صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

انواع شیشه رومیزی خاص

دودی

شیشه رومیزی 4

اگر رنگ میزهای چوبی مشکی و سفید درنظر گرفته شده است شیشه دودی رومیزی مناسب‌ترین انتخاب محسوب می‌شود شیشه‌های دودی در دو حالت دودی روشن و دودی تیره تولید می‌شود .

هوشمند 

شیشه رومیزی

طرح خاصی از شیشه‌های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می‌شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است این شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز استفاده می‌شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت این میز هوشمند تقریبا دو برابر شیشه‌های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوارسیون داخلی از این نوع شیشه‌ها فقط در ساختمان‌های لوکس استفاده می‌کنند .

اکریلیک 

در این طرح از شیشه‌های رومیزی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم‌های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می‌شود ، این نوع شیشه‌ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می‌رود .

شیشه روی میز چوبی 6
شیشه روی میز چوبی

انواع شیشه خم

برای مطالعه در مورد قیمت شیشه خم اینجا کلیک کنید

انواع شیشه روی میز چوبی برحسب کاربری

شیشه روی میز چوبی ناهارخوری

شیشه روی میز چوبی 5

میز چوبی ناهارخوری یکی از ابزاری است که در تمامی خانه‌ها و برخی مکان های اداری و شغلی شما کاربردی است. این‌ میز مخصوص تنها میل شام و ناهار نیست. و برای خیلی از موردهای دیگر مثل دورهمی به‌صرفه می‌باشد. از محبوب‌ترین انواع میزهای ناهار خوری می‌توان به میز های ناهار خوری 6 نفره آن اشاره کرد

پس این میز پر استفاده باید دارای یک شیشه‌ای باشد که از آن‌ محافظت کند. و طی چندین سال میز شما را سالم و مثل روز اول نگه دارد.
تولیدی فرکو یکی از بهترین صنایع تولید شیشه و آینه در ایران می‌باشد. و همچنین شیشه روی میز چوبی شما را با بالاترین کیفیت و همچنین کمترین قیمت برای شما تولید و ارسال می‌کند.

برای مطالعه در مورد میز ناهار خوری 8 نفره اینجا کلیک کنید

شیشه روی میز چوبی جلو مبلی

شیشه رومیزی 4

از مهم‌ترین بخش‌های تزیین دکوراسیون خانه در هر ساختمانی چه مسکونی و چه اداری انتخاب مبلمان مناسب با طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان می‌باشد ، شیشه میز جلو مبلی هم به طبع در زیبایی مبلمان تاثیر بسزایی دارد ، رنگ شیشه روی میز جلو مبلی باید با توجه به رنگ میز انتخاب شود به عنوان مثال برای میز جلو مبلی قهوه‌ای باید از شیشـه میـز برنز و برای میز سفید از شیشه روی میز چوبی دودی استفاده کرد .

شیشه روی میز چوبی عسلی 

یکی دیگر از انواع میزهای مبلمان که معمولا دارای ابعاد کوچکی بوده اما تعداد آن بیش از میز جلو مبلی خواهد بود ، تطابق رنگ شیـشه میز جلو مبلی با شیشه میز عسلی یک اصل در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود و حتی بهتر است که رنگ شیـشه میـز چوبی عسلی با رنگی شیـشه مـیز غذاخوری هم تطابق داشته باشد .

شیشه روی میز چوبی 3
شیشه روی میز چوبی

شیشه روی میز چوبی اداری

میزهای اداری به بخش‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند اما میزهای رایانه و ساده بیش از سایر میزهای اداری در هر مجموعه‌ای وجود دارد ، معمولا برای میزهای اداری از شیشه‌های شفاف و ساده استفاده می‌شود چرا که اغلب کارمندان هر شرکتی برگه‌های یادداشت خود را زیر شیشه قرار داده و نیاز به شفافیت شیشه برای راحت دیده شدن آن دارند .

بخش دیگری از میزهای اداری متعلق به میزهای مدیریت و کنفرانس است ، شیشه میز کنفرانس و مدیریت معمولا یک شیشه تزیینی و رنگی در نظر گرفته می‌شود زیرا میزهای اشاره شده در تزیین فشای داخلی شرکت بسیار تاثیر گذار خواهند بود .

از جذاب‌ترین میزهای اداری می‌توان به میز شیشه‌ای اداری اشاره کرد برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

انواع شیشه روی میز چوبی بر اساس شکل هندسی

شیشه رومیزی 2

شیشه روی میز گرد

 • شیشه رومیزی مستطیل
 • شیشه رومیزی مربع
 • شیشه رومیزی بیضی
 • شیشه رومیزی دفرمه

شیشه روی میز چوبی گرد

با تولید میزهای گرد چوبی در طرح‌های مختلف به طبع تولید شیشه میز گرد هم در طرح‌های متنوعی صورت می‌گیرد توجه داشته باشید که رنگ میز چوبی در انتخاب رنگ شیـشه رومیزی تاثیر بسزایی خواهد داشت .

شیشه روی میز چوبی 1
شیشه روی میز چوبی

کیفیت شیشه رومیزی

کیفیت شیـشه روی میز چوبی فرکو بسیار بالا و شفاف می‌باشد. و در تمامی ضخامت‌ها‌ مثل ۴ الی ۲۰ میل قابل تولید می‌باشد‌.
از این شیشه رو میزی‌ها می‌توانید در تمامی سبک‌های منزل خود مثل کلاسیک ،مدرن، سنتی و …استفاده کنید‌. و فقط نیازمند یک مکان خاصی نمی‌باشد. این شیشه می‌تواند روشنایی و زیبایی را به‌ محیط منزل و یا محل کار شما القا دهد.
این‌ شیشه‌ها‌ از چندین سال‌ پیش در تولیدی فرکو تولید می‌شود. و‌ هیچ‌گاه از نظر بیننده خود را از دست نداده . و تا کنون در حال فروش‌ می‌باشد. حالا می‌خواهیم در مورد انواع‌ مختلف شیشه‌ها در روی میز چوبی شما صحبت‌ کنیم. که یکی از آن ها شیشه رومیزی رنگی می‌باشد. که دارای طرفداران بسیاری می‌باشد.

شیشه روی میز با جنس‌های دیگر

شیشه رومیزی می‌تواند برروی میزهای ناهار خوری چوبی ، فلزی، آهنی و… قرار گیرد. حتی امکان این که کل میز شما به صورت شیشه‌ای تولید شود وجود دارد. شیشه رومیزی می‌تواند برای تمامی میزهای شما کاربردی باشد. و در تمامی طرح‌ها قابل برش کاری می‌باشد. حتی برای میز جلوی آشپزخانه (میز جزیره) به صرفه باشد. تمیز کردن شیشه رومیزی فرکو کاملا آسان می‌باشد. و‌ با یک دستمال کشیدن راحت‌ شفافیت شیشه شما مثل روز اول برمی‌گردد.

نحوه سفارش شیشه روی میز چوبی

شما می‌توانید هر مدل و طرحی که می‌خواهید و در ذهن دارید را به ما سفارش بدهید .

برای تولید و طراحی ، از مجرب‌ترین افراد در کارگاه فرکو و از جدیدترین دستگاه‌ها استفاده می‌کنیم . برای سفارش و مشاوره با شماره 02188068352 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

به دلیل وجود نداشتن هیچ واسطه‌ای می توانید، با قیمت کمتر محصول خود را خریداری کنید. مستقیم با خرید راحت از تولیدی محصول خود را خریداری کنید. با موبایل و یا سیستم می‌توانید در سایت ما دنبال آینه مدنظر خود را پیدا کنید. و کمتر از 48 ساعت آینه خود را تحویل بگیرید. این یک شیوه راحت برای خرید و صرفه جویی در زمان می‌باشد. پیج اینستاگرم ما http://instagram.com/farkoo.ir

شیشه روی میز چوبی
شیشه روی میز چوبی
در تولیدات فرکو شیشه رومیزی اکریلیک هم انجام می‌شود؟

بله با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم‌های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می‌شود.

کیفیت شیشه رومیزی های فرکو چگونه است؟

کیفیت شیـشه روی میز چوبی فرکو بسیار بالا و شفاف می‌باشد با خواندن کامل این مقاله از اطلاعات بیشتری برخوردار می‌شوید.

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز شیشه برای انواع میز در رنگ‌های متنوع و درخواستی قابل تولیده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو