آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

پنجره آلومینیوم مدرن

پنجره آلومینیومی مدرن

آلومینیوم از مزیت تولید به شکل یک سطح شیشه به عنوان بزرگترین قسمت با بخشهای کوچکتر قاب آلومینیومی برخوردار است . نکته ای که باعث می شود ظرافت و زیبایی بیشتری نسبت به بقیه پنجره ها داشته باشد . و به دلیل استحکام ، دوام ، عملکرد مادام العمر و زیبایی ، انتخاب اصلی برای معماران و توسعه دهندگان صنعت ساختمان است. پنجره آلومینیومی مدرن یکی از پرطرفدار ترین نمونه ای پنجره می باشد . اما دلیل این همه طرف دار چیست ؟ در این مقاله سعی می کنیم آلومینیوم را به عنوان یک ماده بسیار مناسب برای تولید پنجره در دوره مدرن معرفی کنیم . برای دیدن نمونه کارهای بیشتر پنجره آلومینیوم مدرن اینجا کلیک کنید .

پنجره مدرن
برش پنجره آلومینیومی

نصب پنجره های آلومینیومی کارآمد از نظر حرارتی راهی زیبا برای جایگزینی چوب های خراب یا واحدهای PVC با طراحی قدیمی است.با وجود صدها نوع پنجره آلومینیومی برای سفارش ، محدوده وسیع شامل یک سیستم پنجره معماری است که به طور یکپارچه با سایر محصولات آلومینیومی ما مطابقت دارد.

پنجره آلومینیوم مدرن

مدتی پیش ، در مقاله “پنجره دوجداره ساختمان” – برای خواندن آن اینجا را کلیک کنید ، من معیارهای انتخاب پنجره ها را متناسب با نیاز شما بررسی کردم. اکنون می خواهم مشخصات پنجره های مختلفی را که می توان با آنها ساخت ، تعمیق کنم. به طور خاص ، در این مقاله در مورد قاب های آلومینیومی ، مزایا و معایب آنها صحبت خواهم کرد . اما ابتدا ببینیم آلومینیوم چیست و چه خصوصیاتی دارد. با ما همراه باشید . در ادامه به بررسی آن می پردازیم .

بیشتر بخوانید : درب آلومینیومی شیشه خور

آلومینیوم چیست

پنجره آلومینیوم مدرن

آلومینیوم یکی از رایج ترین عناصر در طبیعت است. بوکسیت ماده معدنی است که آلومینیوم از آن بدست می آید . و بعد از اکسیژن و سیلیکون ، سومین عنصر فراوان روی سطح زمین است. آلومینیوم می تواند با مصرف محدود انرژی و بدون از دست دادن ویژگی های اصلی خود ، 100٪ بازیافت شود. برای محیط زیست مضر نیست و حتی در صورت آتش سوزی نیز مواد مضر آزاد نمی کند.

بیشتر بخوانید : کارخانه درب آلومینیومی

مقاوم در برابر عوامل جوی

این ماده سبک است (وزن آن تقریبا 1/3 مس و فولاد است) . اما در عین حال مقاوم و مقاوم در برابر عوامل جوی است .آلومینیوم بلافاصله در تماس با هوا اکسید می شود و باعث ایجاد یک محافظت از سطح می شود که آن را در برابر آب و خاصیت مقاوم می کند. با همپنین آلومینیوم در برابر فرآیندهای دمای پایین و بالا قابل انعطاف است. این ویژگی ها باعث می شود آلومینیوم به عنوان یکی از بهترین متریال ها برای تولید درب و پنجره شناخته شود .

پنجره های آلومینیومی باریک با حس مدرن ، خطوط تمیز براق و درجه حرارت استثنایی نه تنها اجازه می دهد تا حداکثر نور به داخل خانه شما فیلتر شود.بلکه این اطمینان را نیز به شما می دهد که می توانید از کیفیت ، عملکرد و زیبایی خیره کننده فوق العاده ای که مکمل و تقویت می شود لذت ببرید

بیشتر بخوانید : در آلومینیومی

انعطاف در شکل پذیری

اکثر پروفیل های پنجره آلومینیوم مدرن قاب پنجره ها اکسترود شده اند . و در سطح مقطع می توانند شکل های بسیار متنوع و دقیقی به خود بگیرند. اکستروژن امکان تحقق بخشهای بسیار پیچیده و شامل دنده هایی را فراهم می کند . که پروفیل ها را در برابر خم شدن و پیچش مقاوم تر می کند و امکان تحقق درها و پنجره های بزرگ را فراهم می کند بدون اینکه ایمنی و عملکرد آنها به خطر بیفتد. می توان آلومینیوم را به هندسه های مختلف اکسترود کرد و به خوبی به هر نیاز و سلیقه زیبایی کمک می کند.

بیشتر بخوانید : درب آلومینیومی مدرن

پنجره آلومینیومی مدرن در رنگ های متنوع

می توان آلومینیوم را آندایز کرد ، اکسید کرد و هم با پودر و هم با تصعید رنگ آمیزی کرد. علاوه بر طیف گسترده ای از رنگ ها ، می توان کارهای مختلفی از قبیل جلوه چوب را که بازسازی زیبایی زیبایی بسیار شبیه به چوب است ، انجام داد. لذا شما عزیزان می توایند انواع رنگ های متنوع را برای درب و پنجره آلومینیوم مدرن خانه خود سفارش دهید .

یکی از ویژگی های دنیای مدرن استفاده از خلاقیت در طراحی ها و جرعت استفاده از رنگ ها می باشد . در بسیاری از ساختمان های مدرن مشاهده می شود که طراح با استفاده از رنگ های جیغ برای درب ها و یا پنجره روح خاصی را به فضا بخشیده است . اگر شما نیز می خواهید ظاهری مدرن برای فضای خود به وجود بیاورید ترس ها را کنار بگذارید . و با جرعت یک پنجره آلومینیوم مدرن در رنگ خاص سفارش دهید .

بیشتر بخوانید : درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

رسانایی زیاد آلومینیوم

پنجره آلومینیوم مدرن

آلومینیوم همچنین از هدایت الکتریکی ، حرارتی و صوتی بالایی برخوردار است. بدیهی است که این یک ویژگی در برابر تحقق پنجره ها است ، در حالی که آن را به ماده ای ایده آل برای ساخت رادیاتور ، تجهیزات گرمایش ، ظروف غذا و برخی از آلات موسیقی تبدیل می کند. درب ها و پنجره های آلومینیوم مدرن با توجه به ویژگی های زیست محیطی ، سبک بودن ، استحکام ، دوام ، شکل پذیری و اقتصاد ، گزینه ای سودمند در ساخت و سازهای مدرن است.

بیشتر بخوانید : پنجره آلومینیومی پروفیل

جلوگیری از هدر رفت حرارتی در پنجره آلومینیوم مدرن

پنجره آلومینیوم مدرن

به دلیل خاصیت هدایت پذیری بالا که در بالا توضیح داده شد . پنجره آلومینیوم مدرن از نظر عایق های حرارتی و صوتی به تنهایی خوب عمل نکنند . بنابراین ، برای اصلاح این نکته و اطمینان از عملکرد عایق بندی خوب ، پنجره های آلومینیومی با روش “برش حرارتی” یا همان ترمال بریک تولید می شوند . این روش شامل قرار دادن توری های پلاستیکی با هدایت حرارتی کم ، در داخل محفظه های هوا از پروفیل ها می باشد . این امر باعث تداوم عملکرد فلز و محدود کردن پراکندگی های حرارتی پنجره می شود .

بنابراین ، با بهره گیری از اصل شکست حرارتی پنجره های آلومینیومی ، عایق بندی خوب ، حرارتی و صوتی تضمین میشود . و باعث صرفه جویی در انرژی به حدی قابل توجه می شود . حتی اگر از شیشه با ویژگی های مناسب استفاده کنید ، این اتفاق و هدر رفت حرارتی بیشتر قابل کنترل می شود . مثل هنگامی که از پنجره های دو جداره استفاده می کنیم . در بین دو جداره این شیشه ها می توان از خلا و یا گاز اوزون استفاده کرد تا این هدایت حرارتی به حداقل برسد . همچنین برای بیرونی ترین لایه پنجره های دو جداره نیز می توان از شیشه های رفلکس برای بازتاب اشعه های حرارت زا و جلوگیری از ورود آن ها به خانه در فصل تابستان اشاره کرد .

بیشتر بخوانید : درب آلومینیومی کشویی

پنجره آلومینیوم در مقابل اسید مقاوم نیست

پنجره آلومینیوم مدرن

همانطور که قبلاً ذکر شد ، به لطف رفتار آلومینیوم اکسیده ، پنجره های آلومینیومی به طور کلی بسیار مقاوم هستند. با این حال ، باید توجه داشت که آنها در معرض خطر خوردگی در یک محیط اسیدی هستند . به عنوان مثال در محیط های دریایی یا در مناطق شهری که بسیار آلوده هستند ، ممکن است خوردگی هایی وجود داشته باشد . این مسئله در طولانی مدت باعث کاهش عمر مفید که بیش از 40-50 سال خواهد بود. در این موارد ، بهتر است رنگ آمیزی با تیمارهای خاص یا مواد ضد زنگ انجام شود .

بیشتر بخوانید : پنجره آلومینیومی یا پی وی سی

مزیت پنجره آلومینیوم مدرن

پنجره ها و درهای آلومینیومی چه مزایایی دارند

پنجره های آلومینیومی مدرن و کارآمد از نظر زیبایی ، روشی مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای جایگزینی چوب خراب یا واحدهای PVC قدیمی است.با وجود صدها نوع پنجره آلومینیومی برای سفارش ، محدوده وسیع ما شامل یک سیستم پنجره معماری است که به طور یکپارچه با سایر محصولات آلومینیومی ما مطابقت دارد.

اما مزایای پنجره های آلومینیومی چیست؟

در سال های اخیر ، محبوبیت پنجره های آلومینیومی به دلایل مختلف افزایش یافته است.فراتر از همه رتبه بندی های بهره وری انرژی ، محصولات ما دارای نگهداری کم ، دوام بسیار بالا ، مقرون به صرفه هستند و انعطاف پذیری فوق العاده ای را هنگام طراحی و پایان ارائه می دهند. همچنین طول عمر آنها تا 45 سال است که آنها را به سرمایه گذاری مناسب تبدیل می کند.

به دلیل موارد گفته شده در مورد آلومینیوم به این نکته قابل توجه می رسیدم که گرچه پنجره آلومینیومی می تواند معایبی نیز داشته باشد ، اما به لطف تکنولوژی دوره مدرن و انواع راه حل ها توانسته ایم راه حلی برای این معایب پیدا کنیم و آن را به نقاط قوت برای استفاده از این پنجره تبدیل کنیم . از مزایایی که باعث می شوند این پنجره یک انتخاب مناسب برای دوره مدرن تلقی شود می توان به نکات زیر اشاره کرد :

بیشتر بخوانید : پنجره دوجداره ترمال بریک

طول عمر طولانی

شما نه تنها برای سالها بلکه برای دهه های آینده می توانید از پنجره های آلومینیومی خود لذت ببرید . و در برابر عناصر مقاومت فوق العاده ای داشته باشید.

بیشتر بخوانید : توری پنجره

فریم ظریف

اگر می خواهید تا آنجا که ممکن است به خانه خود نور وارد کنید یا می خواهید از منظره لذت ببرید . پنجره های آلومینیومی دارای فریم های بسیار ظریفی نسبت به مساحت پنجره می باشند .

UPVC بهتر است یا آلومینیوم

نکته: مقاطع آلومینیومی نازک تر از uPVC هستند و نسبت شیشه بالاتری دارند. پنجره های آلومینیومی در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند ، در برابر آب و هوا مقاوم هستند و هنگام قرار گرفتن در معرض گرما متورم یا ترک نمی خورند.

آیا پنجره های آلومینیومی گران هستند

از نظر قیمت ، نصب پنجره های آلومینیومی همیشه گرانتر از UPVC است (به مانند موارد مشابه) به دلیل مصالح و هزینه های بالاتر تولید. اما ، در دراز مدت ، آلومینیوم می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد زیرا این ماده قوی تر از UPVC است.

بیشتر بخوانید : آینه گرد در فرکو

بیشتر بخوانید : پنجره دو جداره ساختمان

طراحی انعطاف پذیر

یکی از حائز اهمیت ترین نکات برای دوران مدرن استفاده از طراحی های خلاقانه می باشد . آلومینیوم به راحتی قابل شکل گیری است . بنابراین امکانات طراحی شما تقریباً بی پایان است .و به لطف استحکام آن می تواند صفحات بزرگ شیشه را پشتیبانی کند.

بیشتر بخوانید : درب آلومینیوم ریلی

نظافت آسان

برای اینکه پنجره های آلومینیوم مدرن کاملاً جدید به نظر برسند .هر از چند گاهی به کمی پاک کردن نیاز دارند. این در حالی است که انواع دیگر پنجره های آهنی و یا چوبی نیاز به مراقبت زود به زود و یا تعویض دارند .

بیشتر بخوانید : درب آلومینیومی رنگی

کمک به حفظ انرژی

یکی از مشکلات بزرگ دوران مدرن هدر رفت بالای انرژی و سوزاندن سوخت های فسیلی است . که منجر به آلودگی محیط زیست می شوند است . قاب پنجره های آلومینیومی هنگامی که برای پشتیبانی از یک شیشه بزرگتر استفاده می شود . به بهبود عایق بندی خانه کمک می کند . زیرا شیشه عایق بسیار موثری است. پنجره های آلومینیوم همچنین دارای یک شکست حرارتی هستند . این شکست حرارتی باعث کاهش یا جلوگیری از جریان انرژی گرمایی از یک ماده رسانا به ماده دیگر می شود. بنابراین گرمایش را کم کنید و در صورت حساب انرژی کمتری را تأمین کنید.

همچنین اینکه بتوانید گرما را در خانه خود نگه دارید .نیاز شما به اتکا به گرما را کاهش می دهد . آنها همچنین یک ماده پایدار هستند که می توانند بازیافت شوند و اثر بسیار کمی از کربن باقی بگذارند.

چرا باید پنجره های آلومینیومی ما را انتخاب کنید

با داشتن روابط قوی با برخی از بهترین تولید کنندگان پنجره آلومینیومی در صنعت ، ما طیف گسترده ای از درها و پنجره های آلومینیومی با تخفیف را ارائه می دهیم که ویژگی های معاصر یا سنتی شما را تغییر می دهد.

بیشتر بخوانید : درب آلومینیومی ورودی

خرید پنجره آلومینیوم مدرن

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مشاوران ما تماس بگیرید . کمپانی فرکو ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین پنجره های آلومینیوم مدرن و خدمات پس از فروش می باشد . تلفن تماس : 02188068352 ، همچنین برای ثبت سفارش از طریق what’s app با شماره 09101767773 در تماس باشید .

شما عزیزان می توانید برای مشاهده نمونه کار ها پیج اینستاگرام کمپانی فرکو با آیدی farkoo.ir@ مراجعه فرمایید و در مسابقات جذاب ما شرکت کنید .

فرکو فکری نو

رسانای آلومینیوم چطور است ؟

آلومینیوم همچنین از هدایت الکتریکی ، حرارتی و صوتی بالایی برخوردار است. بدیهی است که این یک ویژگی در برابر تحقق پنجره ها است ، در حالی که آن را به ماده ای ایده آل برای ساخت رادیاتور ، تجهیزات گرمایش ، ظروف غذا و برخی از آلات موسیقی تبدیل می کند.
درب ها و پنجره های آلومینیومی با توجه به………

منظور از آلومینیوم چیست؟

آلومینیوم یکی از رایج ترین عناصر در طبیعت است. بوکسیت ماده معدنی است که آلومینیوم از آن بدست می آید . و بعد از اکسیژن و سیلیکون ، سومین عنصر فراوان روی سطح زمین است. آلومینیوم می تواند با ………

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو