آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

بک لایت آینه ای

بک لایت آینه ای

آینه بک لایت

بک لایت آینه ای چیست؟

بک لایت آینه ای یکی از انواع مختلف آینه می باشد که در دسته آینه های مدرن با قابلیت های بالایی است. کلیت این آینه به این گونه است که توسط چراغ هایی با ضخامت کم دارای نورپردازی خواهد بود. این چراغ ها در قسمت پشت آینه قرار داده می شوند. و از این طریق نوری بسیار مطلوب و زیبا ایجاد می گردد. ضخامت چراغ ها به گونه ایست که از رو به رو مشخص نمی باشد. و فاصله خاصی با دیوار نخواهد داشت.

آینه ها در حالت کلی موجب بزرگ تر و روشن تر دیده شدن فضای خود می شوند. اما بک لایت آینه ای نیز با وجود روشنایی که از خود دارد، در این موارد نقش بیشتری خواهد داشت.

اهمیت آینه ها نیز در زندگی روزمره بسیار بالا و مشخص می باشد. آینه ها عملکردی چندگانه دارند. به طوری که وجود آن ها به دلیل مشخصاتی که دارند، در دکوراسیون و زیبایی محیط های مختلف بسیار موثر می باشد و همیشه مورد توجه طراحان نیز بوده است. علاوه بر این ها از نظر کاربردی نیز اهمیت بالایی را دارا هستند. و در طول روز افراد نیاز به مشاهده خود در آینه را حس می کنند. همچنین برای برخی مشاغل و فضاها مثل آرایشگاه، مزون و… اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد.

آینه بک لایت
آینه گرد بک لایت
آینه بک لایت

قابلیت های بک لایت آینه ای چیست؟

  • این آینه ها به جهت نورپردازی که دارند در زیباسازی فضای مورد استفاده خود بسیار تاثیرگذار می باشند. و می توانند فضای متفاوتی را ایجاد نمایند.
  • این امکان می تواند برای بک لایت آینه ای فراهم شود که قابلیت پخش موسیقی و یا ویدیو داشته باشند. که یک امکان جذابی است که موجب می شود تا بتوان کاربردهایی فراتر از آینه بک لایت داشت. مثل این که هنگام انجام کار در مقابل آینه بتوان از طریق آن نیز به موسیقی مورد علاقه خود گوش داد. و یا از طریق آینه بتوان پخش ویدیو داشت و مقابل آن ورزش نمود. این ها امکانات فوق العاده ای هستند که موجب تمایز با دیگر آینه ها شده اند.
  • ضدبخار بودن نیز دیگر قابلیت بک لایت آینه ای می باشد که یک امکان فوق العاده را برای آینه ها ایجاد کرده است. به این صورت که وقتی آینه در معرض محیط مرطوبی قرار می گیرد، به دلیل وجود سنسوری در قسمت پشت سطح آینه کمی گرم می شود. در این صورت مانع تشکیل بخار روی صفحه آینه می گردد و همیشه آینه سطح شفاف و واضح خواهد داشت.
  • زمان انجام کار در مقابل آینه ممکن است زمان فراموش شود. از این رو بک لایت آینه ای می تواند این قابلیت را داشته باشد که نمایش زمان و حتی دما روی صفحه آینه ایجاد گردد.
  • نوری که توسط بک لایت آینه ای منتشر می گردد، این قابلیت را دارد که بتوان رنگ آن را تغییر داد. و یا حتی شدت نور را کم یا زیاد کرد.
آینه بک لایت قدی

کاربرد بک لایت آینه ای چیست؟

آینه بک لایت در هر جایی که بتوان آینه ای را به کار برد و به آن نیاز داشت، قابلیت استفاده دارد. اما برای آشنایی بیشتر به مواردی اشاره می شود:

خانه

وجود آینه در قسمت های مختلفی از خانه ضروری است و استفاده از آن نیز به وفور مشاهده می گردد. در قسمت هایی مثل اتاق خواب، سرویس بهداشتی و پذیرایی استفاده از آینه بسیار رایج می باشد. در هر کدام از این بخش ها می توان از بک لایت آینه ای استفاده نمود. با توجه به قابلیت هایی که این نوع آینه دارد می توان در هر قسمت بر حسب نیاز و علاقه خود، قابلیت های مورد نیاز را روی آینه نصب کرد.

به عنوان مثال برای آینه ای که در قسمت سرویس بهداشتی و حمام قرار می گیرد، بهتر است تا از آپشن ضد بخار بر روی آن استفاده نمود. تا بتوان در هر بخشی متناسب با نیاز آن، آینه ای کاربردی و زیبا داشت.

انواع مختلفی را نیز می توان در این سایت مشاهده نمود.

آینه بک لایت

آرایشگاه

آرایشگاه و سالن زیبایی نیز از دیگر مواردی است که استفاده از آینه در آن از الزامات می باشد. و می توان گفت که از اولیه ترین ابزار در این فضا آینه می باشد. در میان انواع مختلف آینه، بک لایت آینه ای به جهت مشخصاتی که دارد بهترین گزینه خواهد بود. چرا که اصلی ترین تفاوت آن، داشتن نورپردازی است. این نورپردازی موجب می شود تا مقابل آینه نور بیشتری داشته باشد و بتوان برای انجام امور آرایشی و اصللاح و میکاپ دید بازتری داشت. چرا که داشتن نور کافی در این فضا از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

بک لایت آینه ای برای سالن های زیبایی خانم ها و آقایان قابلیت استفاده دارد. و علاوه بر کاربردهای مهمی که دارد، در زیباسازی فضای خود نیز نقش خیلی مهمی را ایفا می کنند.

مزون ها

از دیگر مواردی که آینه در آن فضاها ضروری است، مزون ها و فروشگاه های مختلف لباس می باشند. که افراد مختلف برای دیدن خود و انتخاب البسه مورد نظر نیاز به آینه دارند. از این رو در بین انواع مختلفی که آینه ها دارا می باشند، بک لایت آینه ای می تواند تمام نیازهای مربوط به یک آینه را به طور کامل رفع کنند. و با نوری که ایجاد می کنند دید خیلی خوبی برای انتخاب بهتر می دهند و همچنین جلوه بیشتری نیز ایجاد می نماید.

سایر موارد

بک لایت آینه ای همانطور که اشاره شد، محدودیتی در محل استفاده خود ندارد و در هر جایی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و به زیبایی آن فضا نیز بیفزاید. اما از دیگر موارد کاربرد آن می توان به گالری های مختلف، کافه و رستوران ها، هتل ها و مهمانپذیرها و… اشاره کرد. که این آینه ها علاوه بر کاربرد خود به عنوان آینه معمول، جلوه و زیبایی بیشتری خواهند داشت.

آینه قدی دیواری بک لایت

مزیت های این نوع آینه چیست؟

بک لایت آینه ای نسل جدیدی از آینه هاست که تمایزات قابل توجهی با آینه های معمول دارد. اولین تفاوت آن داشتن نورپردازی توسط آینه بک لایت می باشد. این نور می تواند مقابل خود را روشنایی مطلوبی ببخشد. همچنین لازم به ذکر است که روشنایی ایجاد شده توسط لامپ های LED تامین می شود. این لامپ ها مصرف برق کمی دارند و نوری که ایجاد می کنند، نزدیک به نور طبیعی است.

همچنین این آینه ها با توجه به قابلیت هایی که می توانند دارا باشند، کاربردی تر خواهند بود و عملکرد بهتری را خواهند داشت. و این قابلیت هایی که روی آینه می توانند نصب گردند، به صورت انتخابی می باشند. یعنی در صورت نیاز و دلخواه می توان انتخاب کرد که کدام قابلیت ها روی آینه اجرا گردد.

آینه جاکفشی بک لایت
آینه بک لایت

ثبت سفارش

انواع آینه از جمله بک لایت آینه ای در صنایع شیشه و آینه فرکو با کیفیت قابل توجهی تولید می گردد. تماما از ابتدا تا انتها محصولات در کارگاه فرکو تولید می گردند. از این رو خرید از این مجموعه بدون واسطه خواهد بود و موجب می شود تا قیمت نیز از قیمت مناسبی برخوردار باشد. تمامی سفارشات نیز به دلخواه و در کمترین زمان ممکن آماده می گردد. همچنین لازم به ذکر است که ارسال به سراسر کشور نیز انجام می گیرد.

برای ثبت سفارش می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

tel:02188068352

برای مراجعه حضوری نیز می توانید به آدرس دفتر :تهران .ونک .ده ونک.خیابان شهید بهایی .کوچه کولیوند .خیابان شهید مجید پور.نبش بن بست آرمین .پلاک ۱۰۶ با هماهنگی قبلی مراجعه نمایید.

آینه بک لایت
آینه بک لایت
آینه بک لایت

دیگر تولیدات مجموعه فرکو

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی 

درب آلومینیومی دستشویی 

پنجره دوجداره ترمال بریک 

درب آلومینیومی کشویی

 پنجره دو جداره طرح چوب 

پنجره دو جداره کشویی

 درب آلومینیومی سفید 

درب توالت

 پنجره دوجداره ثابت

همچنین به عنوان نمایندگی درب آلومینیوم و بازار درب آلومینیومی و کارخانه پنجره دوجداره نیز شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو