Home
طلق رنگی ارزان

طلق رنگی ارزان

طلق رنگی با ارزش ارزان در مجموعه فرکو از محصولات خوب و کاربردی در عصر حاضر به حساب می آید . طلق رنگی با ارزش ارزان از خانواده پلیمرهای ترموپلاستیک است . و به گستردگی در زمینه‌های مختلف به‌خصوص ساختمان سازی کاربرد دارد . از انواع آن می‌توان به پلی کربنات رنگی ارزان نیز اشاره کرد . پلی کربنات رنگی ارزان ، سخت‌ترین ماده شفافی است که به عنوان گزینه‌ای مناسب به جای شیشه در بخش‌های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد . رزین پلی کربنات در سال ۱۹۵۳ میلادی یعنی سال 1332 شمسی توسط یک شیمی دان آمریکایی به نام دکتر دانیل دبلیو فاکس در شرکت بین المللی جنرال الکتریک پلاستیک آمریکا ساخته شد . دکتر فاکس به عنوان پدر پلی کربنات شناخنه شده است .

تنوع رنگی طلق ها
طلق رنگی سایه بان

تنوع ساختاری طلق رنگی ارزان در مجموعه فرکو ، امکان استفاده از آن را بر روی هر نوع سازه ، در جوار هر نوع مصالح ساختمانی را به راحتی فراهم می کند . و کاربردهای وسیعی را ایجاد می‌کند . طلق رنگی با ارزش ارزان و کم بها نه تنها انسان ها را از محدودیت های مادی تحمیل شده توسط جهان نجات داد . همچنین باعث از بین رفتن اختلافات اجتماعی بین فقیر و غنی نیز شد . برس ها و شانه های سلولویید و تمام اجناسی که از جنس طلق و پلاستیک رنگی با ارزش ارزان هستند . و نسخه های گران تر را تقلید می کنند . یعنی بسیار شبیه به آنها شده اند . و مانند اجناس گران قیمت به نظر می رسند . طلق ها و کالاهای پلاستیکی رنگی و کم بها ، باعث گسترش ثروت مادی بین تمام افراد شده و تمایز طبقاتی را نیز تار می کند .

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید از پیج اینستاگرام ما دیدن فرمائید

طلق رنگی ارزان
طلق رنگی ارزان

برای دریافت مشاوره و خرید ارزان می توانید با شماره های۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲– ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳تماس حاصل فرمایید

اختراعات طلق پلاستیکی رنگی ارزان

اختراعات پلاستیکی رنگی ارزان جوامع را به سمت بهتر تغییر داد . کم هزینه و متنوع بودن طلق ها ، کالاهای مصرفی را به طور گسترده تری در دسترس قرار می داد . و امکان تحولات مهم در زمینه های بی شماری را فراهم می کرد . پلاستیک ها با اختراعاتی مانند طلق رنگی با ارزش ارزان ، دکوراسیون را هم در همه جا بهبود می بخشید . و هم کارایی لازم را به همراه داشت . استفاده از طلق ها در دستگاه ها و روش های پزشکی نیز منجر به پیشرفت در پزشکی و بهبودهای گسترده در سلامت انسان شد . طلق ها و پلاستیک ها همچنین امکان ایجاد انقلاب تکنولوژیکی را فراهم کردند . که باعث ایجاد تلفن های همراه و سایر رایانه های پرقدرت و… شد . استانداردهای زندگی بشر در نیم قرن گذشته به طرز چشمگیری بهبود یافته است . که عمده آن به دلیل اختراع رزین پلی کربنات است .

طلق رنگی ارزان
طلق رنگی ارزان

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طلق شیشه ای نشکن و طلق شفاف پی وی سی و کارخانه طلق دوجداره کلیک کنید

تنوع رنگی ، طلق رنگی ارزان در مجموعه فرکو

تنوع رنگی ، طلق رنگی با ارزش ارزان در مجموعه فرکو وجود دارد . عبور نور از این نوع طلق ها به میزان ۳۵ تا ۸۲ درصد امکان‌پذیر است . که از نظر طراحی و هماهنگی با رنگ در میان سایر مصالح از گستردگی خاص برخوردار می‌باشد . طلق و ورق پلی کربنات رنگی با ارزش ارزان ، ظاهری مشابه شیشه و در ابعاد ۰۵/۳*۰۵/۲ متر تولید می‌گردد . این ورق ها دارای یک لایه ضد uv برای محافظت در برابر نور آفتاب نیز می‌باشد . می‌توان ورق با دوطرف ضد uv نیز سفارش داد . این ورق در ضخامت‌های ۱۰٬۱۲٬۲٬۳٬۴٬۶٬۸ میلی‌متر تولید می‌شود . و علاوه بر بیرنگ (رنگ شیشه‌ای) دارای تمام رنگ‌های اصلی (برنز، آبی، شیری، زرد، قرمز، سبز) است . این ورق فقط از دو قسمت طول و عرض قابلیت خم شدن دارد ، و مزیت اصلی آن سبک بودن آن است . کاربرد این ورق در انواع پوشش سقف‌ها ، پارکینگ‌ها ، سقف کاذب و دیواره‌های سوله و… است .

عوامل جوی مانند طوفان و تگرگ و حوادث طبیعی مانند زلزله از مهم‌ترین عوامل در تعیین و انتخاب طلق رنگی با ارزش ارزان و مناسب می‌باشد . که با توجه به شفافیت و ضربه پذیری و مقاوم بودن ورق پلی کربنات ، استفاده از این طلق کم بها در لیست مصالح ساختمانی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده‌ است . سبک بودن وزن ورق پلی کربنات علاوه بر عدم تحمیل وزن اضافه به سازه موجود که خود عامل بسیار مهم در مورد مقاومت در برابر زلزله نیز می‌باشد . در حمل و نقل آن نیز نقش به سزایی دارد چه امکان انتقال آن در تعداد بسیار با وزن بسیار کم از هزینه متعلقه و تردد مربوط به آن می‌کاهد .

طلق رنگی ارزان
طلق رنگی ارزان

در مورد خرید طلق ضد خش و طلق نشکن و طلق رنگی قیمت بیشتر بدانید

فواید طلق رنگی ارزان

طلق رنگی با ارزش ارزان به کاهش هزینه های انرژی در فصول مختلف سال کمک می کند . که این خود در مناطق سردسیر و گرمسیر یا حتی معتدل با توجه به اهمیت بهینه‌سازی میزان مصرف سوخت و انرژی الکتریکی از مهمترین خصوصیات طلق رنگی با ارزش ارزان و کم بها می‌باشد . سر و صدا و مزاحمت نیز همیشه از عوامل مهم در تأمین فضاهای امن از نظر مزاحمت صوتی نیز بوده‌ است . ورق پلی کربنات رنگی کم بها با ضخامت‌ها و لایه‌های مختلف عامل مؤثر در تأمین اینگونه فضاها است . اشعه ماوراء بنفش به عنوان اشعه سرطان زا مؤثر بر سلامتی موجودات زنده است . و به عنوان از بین برنده رنگ اجسام شناخته می‌شود . که این نوع طلق ها از ورود اشعه مضر خورشید نیز جلوگیری می کنند .

در پناه ورق‌های پلی کربنات یا طلق رنگی با ارزش ارزان و کم بها به علت دارا بودن لایه ضد عبور این اشعه ، فضایی سالم و قابل اطمینان ایجاد می‌گردد . مشکل تمیز نگاه داشتن نماها یا سقف‌های شفاف ساختمان‌ها همیشه وجود داشته . که در مورد ورق‌های پلی کربنات رنگی ارزان با توجه به خصوصیت آنتی استاتیک بودن لایه خارجی آن ، گرد و غبار و دوده معلق در هوا جذب سطح ورق نشده . و با اولین شستشوی ساده یا باران به راحتی پاکیزه می‌گردد . ضربه پذیری و نشکن بودن ورق پلی کربنات رنگی ارزان موجب فراهم کردن فضایی عاری از خطر در برابر سقوط اجسام نیز می‌گردد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در مجموعه فرکو در تماس باشید . متخصصان ما خوشحال می شوند شما را راهنمایی کنند : 02188068352

طلق رنگی ارزان
طلق رنگی ارزان

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طلق زنبوری و طلق ضد خش و طلق دوجداره پامنار کلیک کنید

استفاده از پلیمر رنگی ارزان بجای شیشه

از جمله مزیتهای پوشش پلی کربنات رنگی یا طلق رنگی با ارزش ارزان و کم بها این است . که به جای شیشه در هزینه کمتر و نیز وزن سبک‌تر به کار گرفته می شود . همچنین مقاومت بالای آن نسبت به پلاستیک باعث تقاضای روزافزون آن به عنوان پوشش در صنعت گلخانه نیز گردیده‌ است. پوشش پلی کربنات رنگی ارزان اغلب جهت پوشش قسمت‌های جلو ، عقب و نیم دایره‌های مربوط یا کناره‌ها و سقف گلخانه درصورت تقاضای مشتری در نظر گرفته می‌شود . ورقهای پلی کربنات جایگزین مناسبی برای شیشه بوده و باعث صرفه جویی در انرژی می‌شوند . بطوری‌که در تابستان از ورود گرما به داخل جلوگیری کرده . و در زمستان مانع خروج و هدر رفتن گرمای داخل می‌شوند .

ورق پلی کربنات یا طلق رنگی با ارزش ارزان و کم بها نیز مانند هر ساخته دست بشر دارای معایبی می‌باشد . علیرغم تمامی محاسن ذکر شده از ورقهای پلی کربنات رنگی ، یکی از بارزترین معایب آن را می‌توان به گرمایش بیش از حد فضای زیرین این ورقها خصوصاً در ماه‌های گرم سال اشاره کرد . در هنگام آتش‌سوزی اگرچه شعله‌ور نمی‌شود ولی دودزا می‌باشد . در کنار شفافیت مشابه شیشه ، از مسئله خش پذیری سطح ورق نیز نمی‌توان دوری کرد . که خود باعث کدر شدن سطح ورق و خدشه دار شدن دید می‌گردد . البته امروزه با پیشرفت بشر و تولید طلق ضد خش ، این معایب برطرف شده است . و شما با خیال راحت می توانید یک طلق رنگی با ارزش ارزان را سفارش دهید . ما در مجموعه فرکو منتظر تماس شما هستیم تا گپی دوستانه با هم داشته باشیم .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی طلق شیشه ای و بورس طلق شیشه ای و طلق دوجداره تهران کلیک کنید

قیمت پلیمر رنگی کم بها

با خصوصیات بسیاری که در این محصول وجود دارد ، بهای گران آن اجتناب ناپذیر است . به این دلیل می گوییم گران که کیفیت بالایی دارد . اگر کیفیت بالا را در نظر بگیریم ، طلق رنگی با ارزش ارزان و کم قیمت ما اصلا گران نیست . چون بهای ماده اولیه و بخصوص پوشش ضد اشعه ماوراء بنفش خود از ارقام قابل توجه در این امر می‌باشد . یکی دیگر از معایب پلی کربنات حساسیت این پلیمر به ناچ و سوراخ کاری است . در صورتی که پارگی ای در قسمتی از قطعات با جنس پلی کربنات ایجاد شود . احتمال شکت قطعه در آن نقطه بالا می‌رود . این پلیمر دارای بیسفنول ای می‌باشد که عامل مضر تلقی می‌گردد . که امروزه این عیوب نیز برطرف گردیده و به انعطاف پذیری طلق ها افزوده شده است . با خیال راحت یک طلق سفارش دهید . و از مزایای آن لذت ببرید .

ورقهای پلی کربنات یا طلق رنگی با ارزش ارزان و کم قیمت ، خاصیت خود خاموش شوندگی نیز دارند . و در محدوده دمایی وسیعی از ۴۰- تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد کاربرد دارند . همچنین از خواص عالی نوری برخوردارند ، مقاومت ضربه‌ای آن‌ها در حدود ۱۲۰ برابر شیشه معمولی است . دربرابر اغلب مواد شیمیایی و حلال‌ها مقاوم هستند . وزن سبک در حدود ۱/۲ شیشه هم ضخامت آن و حمل و نقل و نصب آسان ، مقاومت در برابر شعله کلاس B1 ، از جمله محاسن آن می‌باشد . همچنین عایق مناسبی برای گرما و صوت می‌باشند . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در مجموعه فرکو در تماس باشید . متخصصان ما خوشحال می شوند که شما را راهنمایی کنند .

پل های ارتباطی با مجموعه فرکو

  1. جهت سفارش حضوری طلق رنگی با ارزش ارزان و کم قیمت به آدرس مجموعه فرکو در : تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن مراجعه فرمایید.
  2. شماره تماس مستقیم با مجموعه:02188068352
  3. واتساپ:09101767773

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو