آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه خم

شیشه خم ساختمانی

شیشه خم ساختمانی یکی از پر کاربرد ترین محصولات در اجراهای ساختمانی در عصر حاضر است . با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، انواع تولیدات شیشه در صنعت شیشه سازی ، به درجات بسیار بالائی از لحاظ زیبائی و کیفیت دست یافته اند . یکی از زیباترین انواع شیشه های مدرن ، شیشه خم یا شیشه منحنی است . که سازه های شیشه ای ساختمانی تولید شده با این محصول ، از با کیفیت ترین انواع شیشه منحنی به شمار می آیند .

انواع شیشه خم ساختمانی . شیشه کریستال
انواع شیشه خم ساختمانی1
شیشه منحنی2

در این مقاله به توضیح کاملی در رابطه با شیشه خم ساختمانی ، انواع جنس و کیفیت آن و قیمت انواع شیشه منحنی خواهیم پرداخت .

شیشه خم ساختمانی3
انواع شیشه خم ساختمانی 4
شیشه خم ساختمانی . نرده شیشه ای بالکن

دوست عزیزی که این مقاله را برای مطالعه انتخاب نمودید ، با تشکر از انتخاب شما . به اطلاع می رسانیم ، در هرقسمت از مقاله می توانید با لمس لینک های تعبیه شده در نوارهای سرمه ای . با انواع تولیدات شیشه و آینه فرکو آشنا شوید .

شیشه خم یا قوس دار چیست ؟

شیشه های خم یا قوس دار همانطور که از نامشان هم پیداست . برخلاف شیشه های عادی که بطور مرسوم از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته اند ، شیشه هائی هستند متشکل از قوس ها و انحناهای بسیار زیبا . که جذابیتی فوق العاده به سازه های شیشه ای بخشیده اند .

این شیشه های مدرن در انواع اجراها قابل استفاده هستند و کاربردهای فراوانی دارند . شیشه خم ساختمانی نمونه ای از انواع بسیار متنوع این محصول می باشد ، که خود مجموعه ای گسترده دارد . در ادامه مقاله به توضیح کاملی در رابطه با آن خواهیم پرداخت .

انواع شیشه خم ساختمانی5
شیشه خم ساختمانی6
شیشه منحنی 7

شیشه خم پنجره با انواع مدرن در فرکو تولید می گردد . جهت کسب اطلاع و مشاهده تصاویر لینک را لمس کنید .

نحوه تولید شیشه های منحنی

در ساخت شیشه های منحنی از فرآیند خاصی تبعیت می شود . به این صورت که ابتدا شیشه های تخت یا معمولی را به اندازه مورد نیاز برش می زنند .

شیشه برش خورده در کوره هائی با دمای بسیار بالا حرارت دیده به خمیری نرم تبدیل می شود . خمیر بدست آمده درون قالب هائی از جنس فلز و با طرح های گوناگون ریخته می شود . خمیر شیشه به همراه قالب در کوره های مخصوص قرار گرفته و به مدت معینی تحت حرارت بسیار بالا به شیشه منحنی با طرح مورد نظر تبدیل می گردد .

شیشه های منحنی را در انواع مختلفی تولید می نمایند . شیشه خم ساختمانی نیز با همین شیوه تولید می گردد.

انواع شیشه خم ساختمانی8
شیشه خم ساختمانی .نمای ساختمانی.4
شیشه خم ساختمانی . پنجره منحنی

در کارخانه شیشه خم فرکو انواع محصولات شیشه ای منحنی تولید می گردد .در صورت تمایل برای کسب اطلاع می توانید لینک را لمس کنید

انواع تولیدات شیشه های منحنی

 • شیشه خم ساختمانی
 • شیشه خم دکوراتیو
شیشه منحنی 9
انواع شیشه خم ساختمانی 10
انواع شیشه خم . 011

میز شیشه ای یکی از زیبا ترین تولیدات میز محسوب می شود ، می توانید جهت کسب اطلاع و مشاهده تصاویر لینک را لمس نمائید

شیشه خم ساختمانی :

از گذشته تا آینده همیشه از انواع شیشه درمصارف مختلف ، از جمله ساختمان سازی استفاده های فراوانی داشته و خواهیم داشت .

شیشه به عنوان یک سطح خاص که در ساختمان مانع دید افراد و عبور نور نمی گردد ، در ساختمان سازی همیشه مورد توجه بوده است . و همیشه سعی بر این بوده که با استفاده بیشتر از این محصول ، علاوه بر ارتباط بصری هرچه بیشتر با محیط خارج از ساختمان . با دریافت هرچه فراوان تر نور خورشید فضائی روشن تر و دلباز تر ایجاد نمایند .

شیشه خم منحنی 11
شیشه خم ساختمانی12
انواع شیشه خم ساختمانی13

شیشه خم ساختمانی با کیفیت بسیار بالا و زیبائی منحصر به فرد ، به حد کافی این امکان را فراهم نموده است . این محصول از مجموعه ای بسیار گسترده و متنوع برخوردار است . انواع این محصول که در اکثر ساخت و ساز های ساختمانی کاربرد دارند به شرح زیر هستند :

شیشه خم ساختمانی14
شیشه خم ساختمانی15
انواع شیشه خم
 • نمای شیشه ای ساختمان
 • شیشه خم ساختمانی در پنجره
 • کف شیشه ای
 • نرده شیشه ای راه پله
 • پله شیشه ای
 • نرده شیشه ای تراس و بالکن
 • سقف کاذب شیشه ای
 • شیشه خم ساختمانی در گنبد یا طاق شیشه ای
 • پارتیشن شیشه ای
 • کابین شیشه ای آسانسور
 • دیوار پوش یا کاغذ دیواری شیشه ای
 • اتاق شیشه ای
 • شیشه خم ساختمانی در استخر شیشه ای
 • کابین شیشه ای حمام
 • آبنمای شیشه ای
 • شیشه بین کابینتی
 • درب شیشه ای با شیشه خم ساختمانی
انواع شیشه خم ساختمانی . نمای ساختمان06
شیشه منحنی 16
شیشه منحنی رنگی

جهت دریافت قیمت شیشه رومیزی لینک مربوطه را لمس نمائید

نمای شیشه ای ساختمان :

پیش از این نیز شاهد استفاده از انواع شیشه در نمای ساختمان های گوناگون بوده ایم ، ولی نه با این کیفیت و جذابیتی که امروزه در ساختمان های جدید و مدرن مشاهده می کنیم . شیشه در نمای ساختمان تاثیر بسزائی در جلوه و زیبائی آن دارد . مخصوصا شیشه خم ساختمانی که با طرح های متنوع و بسیار خاصی که دارد ، نمائی بسیار متفاوت و شیک به ساختمان ها می بخشد .

استفاده از شیشه در نمای ساختمان علاوه بر زیبائی ، ویژگی های با اهمیتی نیز دارد . باعث روشنائی فضای داخلی ساختمان می گردد ، از ورود گردو غبار جلو گیری می کند ، از آلودگی صوتی می کاهد . از ورود گرما و سرما جلوگیری نموده ، دمای محیط را حفظ می کند ، باعث زیباتر شدن نمای شهری نیز می گردد .

شیشه خم ساختمانی17
شیشه خم ساختمانی18

شیشه خم سکوریت یک نوع شیشه نشکن و بسیار زیبا است . می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر مربوطه لینک مورد نظر را لمس نمائید .

شیشه خم ساختمانی در پنجره :

از انواع شیشه خم ساختمانی طرح های بسیار جذاب و متنوع در تولید انواع پنجره می باشد . پنجره ها به عنوان اصلی ترین سازه در هر ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند . با استفاده از شیشه های منحنی پنجره هائی بسیار زیبا در ابعاد کوچک و بزرگ تولید می نمایند که نقش موثری در نمای ساختمان و همچنین در دکوراسیون داخلی دارند .

شیشه خم ساختمانی19
انواع شیشه خم ساختمانی 20

یکی از تولیدات شرکت فرکو شیشه رومیزی برنز است . میتوانید برای کسب اطلاع و مشاهده تصاویر لینک را لمس فرمائید .

کف شیشه ای :

در دکوراسیون داخلی یکی از جلوه های ویژ در ساختمان استفاده از کف شیشه ای است . شیشه خم ساختمانی بصورت کف شیشه ای ، معمولا در کف سالن پذیرایی در منازل دوبلکس ، در هتل ها ، مراکز تجاری بزرگ و پاساژهای لوکس و بعضی از مراکز اداری مورد استفاده قرار می گیرد . کف های شیشه ای انواع مختلفی دارند .

شیشه خم ساختمانی21

کف شیشه ای

شفاف

کف شیشه ای

رنگی

کف شیشه ای آکواریومی

کف شیشه ای با

تصاویر چاپی

کف شیشه ای حکاکی شده

کف شیشه ای شفاف :

کف شیشه ای شفاف که از تولیدات شیشه خم ساختمانی است با دو کاربرد اصلی تولید می گردد . کف شیشه ای بین طبقات ، برای استفاده در طبقات بالائی ساختمان ها ، کف شیشه ای جهت استفاده در طبقات همکف و سطح زمین . تفاوت این دو محصول در میزان مقاومت و استحکام شیشه ای است که در هرکدام مورد استفاده قرار می گیرد .

شیشه خم ساختمانی 22

باکیفیت ترین انواع درب آلومینیومی را از فرکو بخواهید . جهت کسب اطلاع و مشاهده تصاویر لینک را لمس نمائید .

انواع شفاف کف شیشه ای :

 • کف شیشه ای بین طبقات
 • کف شیشه ای با زیر بنای آکواریوم
 • کف شیشه ای با زیر بنای طبیعت
 • کف شیشه ای با زیر بنای سنگی
انواع شیشه خم ساختمانی23

در فرکو پنجره دوجداره تولید می گردد . می توانید برای کسب اطلاع و مشاهده تصاویر لینک را لمس کنید .

کف شیشه ای شفاف بدلیل قابلیت مشاهده پشت شیشه از توجه و استقبال بیشتری نسبت به سایر انواع کف شیشه ای برخوردار می باشد . چرا که در صورت استفاده در طبقات بالا می توان از مشاهده طبقات پائین در زیر پای خود لذت برد . و در صورت استفاده در سطح زمین می توان با انواع زیر بنای تزئینی در زیر شیشه دکوراسیونی زیبا پدید آورد .

شیشه خم ساختمانی24

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پنجره دوجداره آلومینیومی و مشاهده تصاویر لینک را لمس کنید .

کف شیشه ای رنگی :

کف شیشه ای رنگی نیز نما و جلوه زیبائی در دکوراسیون داخلی دارد . از انواع رنگی کف شیشه ای ، هم می توان در کف شیشه ای بین طبقات و هم در کف شیشه ای هم سطح زمین استفاده نمود . در صورت علاقه به دیده شدن پشت شیشه می توانید از رنگ های شفاف با میزان شفافیت بالا و تناژ رنگی ملایم استفاده نمائید . در غیر اینصورت می توانید از انواع رنگ های مات و غیر شفاف در تناژ مختلف در جهت غیر قابل دید بودن آن انتخاب نمائید . که این امر بستگی به نوع سلیقه و انتخاب شما دارد.

انواع شیشه خم ساختمانی25

میز شیشه ای ناهار خوری از تولیدات زیبای شرکت فرکو است . جهت اطلاع و مشاهده تصاویر لینک را لمس نمائید .

کف شیشه ای آکواریومی :

از زیبا ترین انواع کف شیشه ای تولید شده از شیشه خم ساختمانی ، کف شیشه ای آکواریومی می باشد . زیر بنای این محصول از آکواریوم است . که ظاهر و نمائی بسیار زیبا و جذاب دارد . از کف شیشه ای آکواریومی بسته به میزان مقاومت و استحکام شیشه می توان به عنوان کف شیشه ای بین طبقاتی نیز استفاده نمود که در این صورت علاوه بر داشتن کف شیشه ای آکواریومی در طبقه بالا از سقف شیشه ای آکواریومی در طبقه پائین نیز بهره مند خواهید شد .

شیشه خم ساختمانی26
شیشه خم ساختمانی27
انواع شیشه خم ساختمانی28

درصورت تمایل به کسب اطلاع در رابطه با انواع میز شیشه ای جلو مبلی و مشاهده تصاویر لینک را لمس کنید .

کف شیشه ای با تصاویر چاپی :

کف شیشه ای با تصاویر چاپی بدلیل پوشش دهی تمام سطح شیشه با تصاویر چاپ شده ، به عنوان کف شیشه ای بین طبقاتی چندان کاربرد ندارد و بیشتر به عنوان کف شیشه ای کاذب در نظر گرفته می شود . در تولید کف شیشه ای چاپی ، بدلیل امکان چاپ گسترده ای از انواع متنوع و گوناگون تصاویر ، تنوع بسیار بالائی در این محصول وجود دارد . در چاپ اشکال بر روی کف شیشه ای می توان از انواع تصاویر دو بعدی و سه بعدی استفاده نمود . همچنین اشکال در انواع رنگی و بصورت سیاه و سفید قابل اجرا هستند .

شیشه خم ساختمانی29
شیشه خم ساختمانی30

در فرکو میز شیشه ای پذیرایی نیز تولید می گردد . برای کسب اطلاع و مشاهده تصاویر لینک را لمس نمائید .

کف شیشه ای حکاکی شده :

کف شیشه ای حکاکی شده ، که طرح های زیبائی را با استفاده از دستگاه مخصوص ، بر سطح شیشه حکاکی و کنده کاری می نمایند نیز ، از دیگر تولیدات شیشه خم ساختمانی است . از انواع کف شیشه ای حکاکی شده ، می توان برای کف شیشه ای بین طبقاتی و سایر اقسام کف شیشه ای استفاده نمود . کنده کاری شیشه در طراحی های مختلف ، بر انواع شیشه های شفاف ، مات ، رنگی و همچنین بصورت طرح در حاشیه ، طرح در مرکز و طرح تمام صفحه اجرا می گردد.

شیشه خم ساختمانی31

جهت کسب اطلاع از قیمت شیشه خم ، می توانید لینک را لمس نمائید .

نرده شیشه ای راه پله :

نرده های شیشه ای راه پله از دیگر سازه های شیشه ای هستند که از انواع شیشه ها تولید می گردند . اصولا انواع نرده های شیشه ای زیبائی و جلوه خاص خود را دارند . اما نرده های شیشه ای با شیشه منحنی از طرح های فوق العاده زیبائی برخوردار هستند . که به هیچ وجه قابل مقایسه با انواع ساخته شده از شیشه های تخت نیستند .

شیشه منحنی 32
شیشه خم ساختمانی33
انواع شیشه خم ساختمانی .نرده شیشه ای 3

نرده شیشه ای تراس و بالکن :

تراس ها و بالکن های ساختمان های قدیمی ، اکثرا از سنگ های ساختمانی یا نرده های فلزی هستند . ولی با روی کار آمدن شیشه های با کیفیت و مقاوم ، از این دست تولیدات کمتر استفاده می شود . و بیشتر کارفرمایان و افراد ترجیح می دهند از نرده های شیشه ای استفاده نمایند . نرده های شیشه ای ساخته شده از شیشه خم ساختمانی در انواع اماکن مسکونی ، تجاری و اداری برای ایجاد نمائی زیباتر و جذاب تر بسیار مورد استفاده قرار می گیرند .

شیشه خم ساختمانی 34
شیشه منحنی . نرده شیشه ای تراس7

در شرکت فرکو شیشه میز ناهار خوری 8 نفره تولید می شود . برای دریافت اطلاعات تکمیلی لینک مربوطه را لمس کنید .

سقف کاذب شیشه ای :

سقف های کاذب در دکوراسیون داخلی بخش های مختلف منازل و محیط های اداری و تجاری استفاده می گردند . و از جنس های گوناگون تولید می شوند . سقف کاذب شیشه ای یکی از زیبا ترین انواع آن به حساب می آید . از ویژگی های استفاده از سقف های کاذب ، ایجاد نما و ظاهری بسیار زیبا ، انتشار نور چراغ بصورت یکنواخت و ایجاد فضائی آرامش بخش بدلیل ایجاد نور ملایم می باشد . از سقف های شیشه ای معمولا در سقف لابی ، سقف راه رو های خارجی ساختمان ها و راه رو های داخلی منازل ، در سقف سرویس های بهداشتی و همچنین سقف اتاق های اداری و بوتیک ها و مغازه های درون پاساژ ها و … بسیار استفاده می گردد .

شیشه خم ساختمانی35
شیشه خم ساختمانی36
شیشه خم ساختمانی37
شیشه خم ساختمانی38

شیشه خم ساختمانی در گنبد یا طاق شیشه ای :

سقف شیشه ای در انواع سقف گنبدی یا طاق شیشه ای نیز تولید می گردد . که از نمونه های بسیار جالب و خاص شیشه خم ساختمانی است . و در بسیاری از آپارتمان های مسکونی با تعداد واحد بالا و همچنین در برج ها و اماکن تجاری بزرگ و در برخی از ویلاهای بسیار لوکس مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از سقف گنبدی در عین ظاهر بسیار زیبا بدلیل عبور نور خورشید به داخل ساختمان و عدم نیاز به نور چراغ در روز ، باعث کاهش هزینه برق نیز می گردد.

انواع شیشه خم .10
شیشه خم ساختمانی40

شیشه خم دوجداره یکی از بهترین عایق ها در برابر انواع آلودگی صوتی ، گردو غبار و همچنین حفظ دمای محیط می باشد . پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر لینک را لمس نمائید .

پارتیشن شیشه ای :

پارتیشن شیشه ای در واقع عملکردی مشابه دیوار متحرک دارد . بدین صورت که برای جداسازی قسمتی از یک فضا استفاده می گردد . البته انواع ثابت آن نیز تولید شده است . پارتیشن ها سازه هائی بسیار کاربردی و مفید هستند که در هر فضا و مکانی قابلیت استفاده و بهره برداری دارند. از انواع کاربردهای پارتیشن ها تفکیک یک فضای بزرگ به چند فضای کوچک تر است . برای مثال برای تفکیک نشیمن از پذیرایی می توان از پارتیشن ها شیشه ای دکوراتیو بهره برد . ویا از انواع پارتیشن شیشه ای اداری برای ایجاد چند فضای مختلف کاری استفاده کرد .

شیشه خم ساختمانی41
شیشه خم ساختمانی42
شیشه خم ساختمانی43
شیشه خم ساختمانی44

کابین شیشه ای آسانسور :

کابین های آسانسور را با انواع سازه های زیبا طراحی می کنند تا درون آسانسور از جلوه زیبائی برخوردار باشد . مانند استفاده از آینه و تزئینات فلزی و … .اما کابین شیشه ای در واقع تنها به جلوه داخلی آسانسور محدود نمی شود . بلکه تمام آسانسور را در بر می گیرد .

انواع شیشه خم 45

با استفاده از شیشه در تولید کابین آسانسور در واقع افراد می توانند در حین رفتن به طبقات مد نظرشان از تماشای محیط خارج از آسانسور نیز بهره مند گردند .

این قابلیت در آسانسورهای شیشه ای این مزیت را به همراه دارد که افراد در برج های بسیار بزرگ که تعداد طبقات زیادی دارند . از مدت زمان طولانی تا رسیدن به طبقه مورد نظر خسته نشده ، بلکه از حرکت در میان طبقات و مشاهده بیرون لذت ببرند .

شیشه خم ساختمانی46

شیشه خم لمینت به عنوان شیشه ای بی خطر شناخته شده است و زیباترین شیشه در صنعت شیشه سازی به شمار می آید . برای کسب اطلاعات مربوط به این محصول می توانید لینک مورد نظر را لمس کنید .

موارد استفاده از آسانسورهای شیشه ای :

 • آسانسور شیشه ای برج های بزرگ
 • آسانسور شیشه ای هتل ها
 • آسانسور شیشه ای اماکن تجاری
 • آسانسور شیشه ای آپارتمان های لوکس مسکونی و اداری
شیشه خم ساختمانی47

شایان ذکر است که استفاده از آسانسورهای شیشه ای در مراکز تجاری ، از مزیت های بالائی برخوردار است . علاوه بر ایجاد جلوه ای شیک و مدرن ، باعث افزایش جذب مشتری نیز می گردد. افراد نیز می توانند در حین استفاده از آسانسور از مشاهده مغازه های موجود در هر طبقه لذت برده و نیز با اشراف بر مغازه های هر طبقه ، خرید راحت تری را تجربه نمایند.

کاغذ دیواری شیشه ای :

یکی از انواع کاربردی شیشه خم ساختمانی ، کاغذ دیواری شیشه ای است . انواع دیوار پوش شیشه ای را ، کاغذ دیواری شیشه ای نیز می نامند . چرا که مانند کاغذ دیواری سطح دیوار مورد نظر را پوشانده و جلوه ای بسیار زیبا به منازل و محل کار شما می بخشد. دیوار پوش شیشه ای را می توان برای قسمتی از دیوار و یا یک سطح کامل از آن بکار برد . دیوار پوش ها از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و با تنوع بسیار بالائی که دارند در انواع شیشه و با طرح ها و رنگ های گوناگون تولید می گردند .

شیشه خم ساختمانی .دیوار پوش شیشه ای
شیشه خم ساختمانی48

سفارش انواع شیشه رومیزی در فرکو پذیرفته می شود ، جهت کسب اطلاعات و مشاهده تصاویر مربوطه لینک شیشه رومیزی را لمس کنید .

اتاق شیشه ای :

اتاق یا اتاقک شیشه ای یک محیط کاملا مجزا و اختصاصی است ، که از دیوارهای شیشه ای تشکیل شده است . برخلاف پارتیشن ها که تنها به عنوان یک حائل مورد استفاده قرار می گیرند ، اتاقک شیشه ای کاملا مانند یک اتاق از چهار طرف محصور می باشد . این محصول زیبا کاربردهای بسیار زیادی دارد ،که به انواع آن اشاره می کنیم :

شیشه خم ساختمانی49
شیشه خم ساختمانی50
 • اتاق شیشه ای اداری
 • اتاقک شیشه ای خانگی
 • اتاق شیشه ای در اماکن تجاری
 • اتاقک شیشه ای مخصوص کودک
 • اتاق شیشه ای در پشت بام
 • اتاقک شیشه ای حیاط
شیشه خم ساختمانی51
شیشه خم ساختمانی52
شیشه خم ساختمانی53

پله شیشه ای :

پله شیشه ای از زیبا ترین سازه های شیشه ای است که از مقاوم ترین انواع شیشه مانند شیشه لمینت ساخته می شود . این محصول لوکس و لاکچری عموما در ویلاهای مجلل ، هتل های چند ستاره بین المللی و در برخی از اماکن تجاری خاص بکار می رود .معمولا پله های شیشه ای را به همراه نرده های شیشه ای بکار می برند ، اما نمونه هائی نیز وجود دارند که برحسب نوع دکوراسیون داخلی اماکن خویش از پله های شیشه ای با نرده هائی از جنس های دیگر ، چون چوب یا فلز استفاده می نمایند .

شیشه خم ساختمانی54
شیشه خم ساختمانی55
شیشه خم ساختمانی 56

در فرکو میز شیشه ای تلویزیون نیز تولید می شود ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر لینک مربوطه را لمس کنید .

کابین شیشه ای حمام :

کابین شیشه ای حمام یکی از سازه های لوکس در دکوراسیون داخلی است . این محصول علاوه بر زیبائی خاصی که به سرویس های بهداشتی می بخشد ، بسیار کاربردی نیز می باشد . با استفاده از کابین دوش ، علاوه بر تفکیک حمام از سایر قسمت های سرویس بهداشتی ، هم به حفظ حریم شخصی توجه شده و هم از لحاظ حفظ بهداشت بسیار موثر و با اهمیت است .

شیشه خم ساختمانی57

از انواع گوناگون کابین شیشه ای حمام ، در اکثر منازل لوکس ، ویلاها ، هتل ها و … استفاده می گردد . همچنین در منازل و مکان های کوچک که ملزم به ساخت سرویس توالت و حمام در یک مکان هستند ، استفاده از کابین دوش بسیار ضروری و با اهمیت است .

یکی از زیباترین انواع کابین دوش حمام ، کابین دوش با شیشه منحنی است که از تولیدات شیشه خم ساختمانی محسوب می گردد .

شیشه خم ساختمانی58

آبنمای شیشه ای :

آبنمای شیشه ای تولید شده با انواع شیشه های منحنی از جمله سازه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی است ، که از تولیدات شیشه خم ساختمانی می باشد . این محصول زیبا جلوه ای چون یک آبشار کوچک در فضای داخلی ساختمان و یا منزل شما ایفا می نماید.

از این آبنماهای شیشه ای می توان در محوطه سازی لابی ساختمان ، پاسیو ، حیاط ، بالکن ، باغ یا باغچه ، روف گاردن و …استفاده نمود . همچنین در تمام اماکن از قبیل : اماکن مسکونی ، هتل ها ، رستوران ها و کافی شاپ ها ،پارک ها و مراکز تفریحی و … با استفاده از نور پردازی و سیستم گردش آب ، دکوراسیونی بسیار زیبا را پدید آورد .

مهمترین ویژگی آبنمای شیشه ای ، قابل اجرا بودن آن در همه فضاهای باز و بسته می باشد . استفاده از این محصول باعث ایجاد و القای طبیعت در منزل یا محیط کار گشته و حس خوب آرامش و خنکای آب در جریان ، از بهترین نتایج استفاده از این محصول می باشد .

شیشه خم ساختمانی59

انواع آبنمای شیشه ای :

 • آبنمای شیشه ای بصورت خطی
 • آبنمای شیشه ای به شکل نقطه ای
 • آبنمای شیشه ای از نوع صفحه ای
شیشه خم ساختمانی60

فرکو نمایندگی شیشه خم را برعهده دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لینک را لمس کنید .

دیوار شیشه ای بین کابینتی :

دیوارشیشه ای بین کابینتی از دیگر محصولات شیشه خم ساختمانی است . این محصول حد فاصل کابینت های بالا و پائین آشپزخانه ، بر روی دیوار متصل می گردد . دیوار شیشه ای بین کابینتی از جنس سکوریت یعنی نشکن و با مقاومت بالا است . قابل شستشو است و بدلیل ضد آب بودن برای دیوار پشت سینک ظرفشوئی بسیار مناسب است . همچنین مقاومت بسیار بالائی نیز در مقابل حرارت دارد ، که برای دیوار پشت اجاق گاز و گازهای صفحه ای نیز بسیار مناسب می باشد . این محصول در انواع طرح ها و رنگ های زیبا ، بصورت مات یا براق ، تولید می گردد.

شیشه خم ساختمانی61
شیشه خم ساختمانی62

اگر به شیشه رومیزی دودی علاقه مند هستید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر لینک مربوطه را لمس فرمائید .

درب شیشه ای با شیشه خم ساختمانی :

درب شیشه ای بصورت منحنی از جلوه ای خاص و متمایز بر خوردار می باشد . که از انواع آن در تولید دربهای شیشه ای چرخشی در ورودی اماکن تجاری و پاساژ ها ، اماکن اداری و دولتی چون بانک ها ، هتل ها و بسیاری از ساختمان ها و اماکن مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند . درب های شیشه ای منحنی زیبائی و جلوه خاصی را در نمای ساختمان ها ایجاد می نمایند .

انواع شیشه خم 63
شیشه خم ساختمانی64

در فرکو شیشه میز ناهارخوری ۱۰ نفره نیز تولید می گردد . جهت کسب اطلاع و مشاهده تصاویر لینک را لمس فرمائید .

استخر شیشه ای :

یکی از زیباترین انواع استخرهای خانگی و غیر خانگی ، استخرهای ساخته شده از شیشه های منحنی هستند . استخرهائی بسیار مدرن و زیبا که در بسیاری از ویلاها و منازل لوکس و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرند . البته از انواع این استخرهای شیشه ای در سالن های ورزشی بزرگ و مجلل نیز استفاده می شود .

شیشه خم ساختمانی65
شیشه خم ساختمانی66

اگر به انواع آکواریوم علاقه مند هستید ، می توانید با مدرن ترین تولیدات این محصول ، از طریق لمس لینک شیشه خم آکواریوم آشنا گردید .

شیشه خم دکوراتیو :

شیشه دکوراتیو ، در اصل تمام محصولات دکوری تولید شده با شیشه هستند ، که می توانند از انواع شیشه تخت ویا انواع شیشه خم تولید شده باشند . انواع تولیدات شیشه خم دکوراتیو :

انواع شیشه خم .میز جلومبلی
 • میز شیشه ای جلو مبلی منحنی
 • میز شیشه ای عسلی قوس دار
 • میز کنار تختی با شیشه خم
 • میز ناهار خوری شیشه ای قوس دار
 • میز اداری شیشه ای منحنی
 • میز کامپیوتر با شیشه خمیده
 • میز تحریر شیشه ای خم
 • میز آرایشی با شیشه قوس دار
 • میز کنسول شیشه ای منحنی
 • کتابخانه شیشه ای خمیده
 • انواع شلف های شیشه ای قوس دار
 • بوفه با شیشه خم
 • شیشه منحنی هود و فر
 • شیشه خم در انواع بخاری
 • یخچال های مغازه ای با شیشه منحنی
 • ویترین یا قفسه فروشگاهی با شیشه قوس دار
 • پیشخوان شیشه ای خمیده
شیشه خم ساختمانی .میز ناهارخوری شیشه ای

میز شیشه ای جلو مبلی منحنی :

میز شیشه ای جلو مبلی از میزهای دکوری و زیبائی است که با شیشه منحنی تولید می گردد . این محصول که معمولا بصورت یک تکه و با طراحی های بسیار خاص و زیبا ساخته می شود جزو محصولات دکوراتیو و مدرن در دکوراسیون به شمار می آید . انواع میز شیشه ای جلومبلی را با رنگ های مختلف ، مناسب با هر نوع سبک دکوراسیون و با طرح های گوناگون می توانید در فرکو سفارش دهید .

شیشه خم ساختمانی 1.0

میز شیشه ای خم از مدرن ترین میزهای شیشه ای است . برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر لینک را لمس نمائید .

میز شیشه ای عسلی قوس دار :

میز های شیشه ای عسلی نیز با انواع طرح ، از جنس شیشه های خم تولید می شوند . این میز های زیبای کنار مبلی را هم می توانید با میز جلومبلی ست نموده و هم می توانید از انواع متفاوت آن استفاده نمائید . میز های کنار مبلی تمام شیشه ای که از طراحی های یک تکه تولید می شوند اشکالی بسیار زیبا و لاکچری دارند .

انواع شیشه خم 04

میز کنار تختی با شیشه خم :

میزهای عسلی کنار تختی نیز مانند سایر میزهای شیشه ای ، بسیار زیبا و خاص هستند و از طراحی های متمایزی برخوردارند . بدلیل استفاده از طرح های منحصر به فرد در تولید میزهائی باشیشه منحنی ، محصولات دکوراتیو تولید شده از این دست ، بسیار شیک و مدرن هستند و از استقبال بسیار زیادی برخوردار گشته اند .

شیشه خم ساختمانی .میز کنارتختی

میز ناهار خوری شیشه ای قوس دار :

از شیشه های منحنی ، میز های ناهارخوری بسیار زیبائی نیز ساخته می شوند . انواع میز های ناهارخوری ساخته شده با این محصول را می توان در اشکال بسیار زیبا و رنگ های متنوع تولید نمود .

انواع شیشه خم . میز ناهارخوری

میز اداری شیشه ای منحنی :

میز های اداری نیز که میزهائی رسمی محسوب می گردند در انواع شیشه ای تولید می گردند . جالب است بدانید که میزهای اداری نیز با شیشه های قوس دار و خمیده در انواع بسیار خاص و متمایزی تولید می شوند . انواع میزهای اداری عبارت هستند از : میز های اداری شیک و خاص مدیریتی ، میز های اداری بزرگ مخصوص کنفرانس ، میزهای منشی با طراحی های بسیار کاربردی و انواع میزهای اداری گوناگون جهت مصارف مختلف .

شیشه خم ساختمانی . میز شیشه ای اداری
شیشه خم ساختمانی 1.3

میز کامپیوتر با شیشه خمیده :

یکی از محصولات بسیار زیبا که با شیشه های خمیده و منحنی ساخته می شوند ، انواع میز های شیشه ای کامپیوتری هستند که طراحی های بسیار زیبائی دارند . میزهای کامپیوتر تولید شده با جنس شیشه منحنی ، بسیار متنوع هستند و از جذابیت بالائی برخوردارند.

شیشه خم ساختمانی . میز کامپیوتر

میز تحریر شیشه ای خم :

میز تحریر ها نیز انواع گوناگون دارند ، که در بین انواع متنوع آن ها ، میز تحریر هائی که با انواع شیشه های منحنی ساخته می شوند از زیبائی خاصی برخوردارند . که در بین جوانان ، با توجه و استقبال زیادی روبرو شده اند . انواع مدرن و سبک های بروز این محصول ، در هرنوع طرح و رنگ مورد علاقه مشتری قابل تولید و ارائه هستند .

شیشه خم ساختمانی. میز تحریر

میز آرایشی با شیشه قوس دار :

میزهای آرایشی از جمله میزهائی هستند که در بین خانم ها بسیار مورد توجه هستند و کاربرد های بسیاری نیز دارند . این میزهای آرایشی زمانی که از انواع شیشه های منحنی تولید می گردند می توانند علاوه بر رفع نیازهای اصلی ، یک وسیله دکوری بسیار زیبا در اتاق شما نیز باشند . انواع گوناگون این میزهارا می توانید در فرکو با بالاترین کیفیت و زیباترین طرح ها سفارش دهید .

شیشه خم ساختمانی 67

میز کنسول شیشه ای منحنی :

میزهای کنسول کلا کاربردی تزئینی در دکوراسیون منازل دارند . و بیشترین استفاده از این محصول در زمینه دکوراتیو می باشد . این میزها را می توان با استفاده از شیشه های قوس دار بصورت اشکالی بسیار زیبا و متفاوت تولید نمود . میزهای کنسول ، مخصوصا انواع ساخته شده از شیشه های خمیده ، تاثیر بسزائی در دکوراسیون داخلی دارند.

انواع شیشه خم 68

کتابخانه شیشه ای خمیده :

کتابخانه هائی که همیشه با آن ها سرو کار داشتیم اکثرا از جنس چوب تولید می شدند ولی امروزه با حضور پرنگ انواع شیشه های منحنی در تولیدات محصولات خانگی ، با انواع جدید وزیبائی از این محصول روبرو هستیم .که از جنس تمام شیشه و با اشکالی بسیار زیبا و جذاب تولید می گردند . انواع بسیار زیبا و مدرن این کتابخانه های شیشه ای نما و جلوه ای بسیار لوکس و متفاوت به محیط های مسکونی و اداری می بخشند .

شیشه خم ساختمانی69

نحوه محاسبه قیمت برای انواع شیشه خم ساختمانی

در محاسبه قیمت برای انواع شیشه تخت و منحنی ، عوامل مشترکی دخیل و تاثیر گذار هستند :

 • قطر و ضخامت شیشه
 • ابعاد شیشه
 • کیفیت شیشه
 • رنگ شیشه
 • وسایل و ابزار تولید شیشه
 • فرآیند ساخت شیشه
شیشه خم ساختمانی76
شیشه خم ساختمانی70

قطر و ضخامت شیشه :

شیشه های منحنی در قطر و ضخامت مختلف تولید می شوند . در شرکت فرکو انواع شیشه خم با ضخامت های 4 میل الی 20 میل تولید می گردند.

ضخامت شیشه با کاربردی که محصول مورد نظر دارد ، رابطه مستقیم دارد . هرچقدر که نیاز به استقامت و استحکام بیشتری در شیشه خم ساختمانی باشد ، باید به همان نسبت از ضخامت بالاتری نیز برخوردار باشد .

قیمت شیشه بسته به ضخامت آن متغیر است .

انواع شیشه خم 77
شیشه خم ساختمانی71

ابعاد شیشه :

شیشه در ابعاد و سایزهای مختلفی بسته به محصولات مورد نظر برش میخورد . و سایزهای شیشه می تواند از ابعاد بسیار کوچک تا ابعاد بسیار بزرگ متغیر باشد . در شرکت فرکو انواع شیشه در ابعاد استاندارد و سفارشی و بصورت جام شیشه تولید می شود .

سایز و ابعاد شیشه درقیمت آن موثر است .

شیشه خم ساختمانی78
انواع شیشه خم 79

کیفیت شیشه :

شیشه با انواع جنس و کیفیت تولید می گردد . انواع جنس شیشه بر اساس میزان کیفیت و کارایی متفاوت است . از انواع مختلف شیشه به موارد زیر اشاره می کنیم :

شیشه خم ساختمانی80
 • شیشه معمولی
 • شیشه نیمه سکوریت
 • شیشه نشکن یا سکوریت
 • شیشه لمینت یا ایمن
 • شیشه دو یا سه جداره
 • شیشه سکوریت لمینت
 • شیشه ضد گلوله
 • شیشه هوشمند

در شرکت فرکو انواع شیشه با کیفیت های مختلف تولید می شود . در محاسبه قیمت شیشه ، جنس و کیفیت آن از مهم ترین گزینه های تاثیر گذار در این زمینه است .

شیشه خم ساختمانی72
شیشه خم ساختمانی73

رنگ شیشه :

از دیگر عوامل موثر در قیمت انواع شیشه خم ساختمانی، رنگ آن است . رنگ های شیشه انواع مختلفی دارند و در جنس و تناژ گوناگون تولید می شوند . از انواع رنگ های شیشه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

شیشه خم ساختمانی81
انواع شیشه خم 74
 • رنگ های شفاف ترنسپرت
 • رنگ های براق لاکوبل
 • رنگ های مات متلوکس
 • رنگ های اکلیلی متلاک
 • رنگ های هنری اکرلیک

در شرکت فرکو می توانید انواع شیشه را در رنگ و تناژ متنوع سفارش دهید .

انواع شیشه خم 82
شیشه خم ساختمانی83

وسایل و ابزار تولید شیشه خم ساختمانی :

در ساخت شیشه با جنس های گوناگون از ابزار آلات و دستگاه های مخصوصی استفاده می شود . و هر دستگاه ویژگی و عملکرد جداگانه ای دارد، که در نوع خاصی از شیشه مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه های مورد استفاده بر اساس نوع و میزان عملکرد بر قیمت شیشه تاثیر گذارند.

انواع شیشه خم 84
شیشه خم ساختمانی85

فرآیند ساخت شیشه :

فرآیند و نحوه تولید در انواع شیشه متفاوت است ، همچنین تخصص مورد نیاز در تولید انواع شیشه و مدت زمانی که برای ساخت هر محصول مورد نیاز است متفاوت است . فرآیند تولید ، تخصص مورد نیاز ، زمان و هزینه مورد استفاده در تولید هر محصول از دیگر عوامل موثر در محاسبه قیمت نهایی هستند .

شیشه خم ساختمانی75

راه های ارتباط با فرکو

زیبا ترین انواع تولیدات شیشه خم ساختمانی را از ما بخواهید . بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را با خرید ، بدون واسطه و مستقیم از تولیدی تجربه نمائید .

برای سفارش و دریافت مشاوره در خصوص انواع شیشه و آینه می توانید با شماره تلفن : 02188068352 تماس حاصل نمائید . همچنین می توانید برای مشاهده محصولات فرکو پیج ما در اینستاگرام را دنبال نمائید .

انواع شیشه خم . نما

63 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   بله سقف شیشه ای برای سقف هر قسمت از اماکن مسکونی و اداری که مورد نظر شما باشد قابل اجرا است . شما می توانید با شماره 02188068352 تماس بگیرید . مشاورین فرکو برای راهنمائی و توضیحات تکمیلی آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند .

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز انواع سفارشات مربوط به شیشه و آینه در فرکو پذیرفته می شود . لطفا برای کسب اطلاعات کامل با این شماره تماس بگیرید 02188068352

 1. سلام برای کف شیشه ای رنگی از رنگ متالیک میشه استفاده کرد ؟ هزینشم میشه لطف کنید بگید چقدر میشه ؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز سفارشات شما با هر رنگ و طرحی که مد نظر شما باشد در فرکو تولید می شود . جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه انواع کف شیشه ای و قیمت ها با این شماره تماس بگیرید . 02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز انواع محصولات شیشه ای در فرکو تولید می شود . برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه با این شماره تماس بگیرید 02188068352

 2. سلام خسته نباشید ، برای پنجره های معمولی هم میشه از شیشه منحنی استفاده کرد ؟ حدود قیمت برای پنجره یک ونیم در دو نیم چقدر میشه ؟

  1. سلام خیلی ممنون ، وقتتون بخیر
   برای اطلاعات دقیق و همچنین دریافت قیمت ، لطفا با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید . متخصصین فرکو آماده پاسخگویی و مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند .

 3. ببخشید کف شیشه ای از بهترین جنس شیشه چقدر میشه ؟ برای سالن پذیرائی در اندازه 3در 2 متر ؟

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای دریافت قیمت دقیق و انتخاب طرح و رنگ مورد نظر با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید ، مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند .

  1. سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات دقیق و کامل در این زمینه و مشاوره رایگان ، متخصصین فرکو با شماره تلفن 02188068352 در خدمت شما هستند .

   1. شیشه منحنی آینه ای میخوام میشه روش طرح هم ایجاد کرد ؟ آینه ای چنده ؟ روش طرح بندازین چند میشه ؟

    1. سلام وقت بخیر
     بله طراحی بر روی انواع شیشه قابل اجراست . برای کسب اطلاعات کامل در زمینه انواع طرح و انتخاب نحوه ایجاد طرح بصورت چاپی یا کنده کاری و همچنین دریافت قیمت با مشاورین فرکو با شماره تماس 02188068352 در ارتباط باشید

 4. سلام
  شیشه منحنی برای استخر خیلی قیمتش بالاتر از شیشه تخت در میاد ؟ جنس شیشه باید خیلی با کیفیت باشه یا شیشه معمولی هم میشه انتخاب کرد ؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز هزینه شیشه منحنی بدلیل بالا تر بودن هزینه های تولید و همچنین فرآیند تولید تخصصی و صرف زمان طولانی تر ، از قیمت بالاتری نسبت به شیشه های تخت برخوردار است . جهت کسب اطلاعات کامل در رابطه با انواع استخر شیشه ای می توانید با شماره تلفن 02188068352 با مشاورین فرکو در ارتباط باشید .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز تمام محصولات با طیف گسترده ای از انواع رنگ ها قابل تولید و ارائه هستند . برای مشاوره و کسب اطلاعات کامل در این زمینه با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز در فرکو انواع شیشه منحنی بسته به خواست و سلیقه مشتری تولید و ارائه می شود . برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه ، مشاورین فرکو با شماره تلفن 02188068352 پاسخگوی شما عزیزان هستند .

  1. سلام وقت بخیر
   شیشه های خم یا شیشه های منحنی شیشه هایی هستند که برخلاف شیشه های تخت با انحنا ها و هلال های زیبا در سطح خود طراحی های زیبایی را بوجود می آورند . برای کسب اطلاعات کامل می توانید با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

  1. سلام وقت بخیر
   شیشه های ساختمانی در قسمت های مختلف ساختمان از قبیل درب و پنجره ، سقف و کف شیشه ای ، نرده شیشه ای تراس و راه پله ، دیوار پوش و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد . مشاورین فرکو با شماره تلفن 02188068352 آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز ، انواع سفارشات در فرکو پذیرفته می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین فرکو با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای مراجعه حضوری از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر و عصرها از ساعت 4 تا 8 شب در خدمت شما عزیزان هستیم

  1. سلام وقت بخحیر
   انواع دیوار پوش در طرح های درخواستی در فرکو تولید می شود . لطفا برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز علاوه بر اینکه محصولات فرکو با کیفیت بالا و قیمت مناسب بفروش می رسند در صورت سفارش تعداد بالا از تخفیف هم برخوردار خواهید شد . برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید.

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع دیوارپوش شیشه ای برای تمام دیوارها قابل اجرا هستند . بدلیل ضد آب بودن و کیفیت بالا ، این محصول برای سرویس بهداشتی کاملا مناسب است .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع پارتیشن شیشه ای با طراحی مورد نظر شما قابل تولید است . جهت کسب اطلاعات کامل و دریافت قیمت دقیق با این شماره تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز سفارشات شما عزیزان هم بصورت آنلاین و هم بصورت حضوری انجام می شود . درصورت خرید آنلاین ، سفارش شما در اسرع وقت و با بسته بندی مطمئن به آدرس شما ارسال می شود .

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای محاسبه قیمت نیاز به ابعاد و جنس شیشه و همچنین طرح مورد نظر شماست . لطفا با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید . مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز شما میتونید باشماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید متخصصین ما در فرکو آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع سفارش با رنگ دلخواه شما در فرکو تولید می شود . برای ثبت سفارش و دریافت اطلاعات کامل در این زمینه با شماره 02188068352 تماس بگیرید .

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز میزان خمش شیشه بسته به نیاز و کاربرد مشتری متفاوت است . در زمان تولید شیشه های خم میزان خمش شیشه براساس قطر دایره انجام می گیرد . یعنی میزان خمش شیشه منحنی می تواند از کمترین میزان هلال تا یک دایره کامل باشد . جهت کسب اطلاعات کامل می توانید با این شماره تماس بگیرید : 02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز انواع شیشه در سایز و ابعاد مختلف تولید می شود . جهت دریافت اطلاعات کامل با این شماره تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز قیمت شیشه منحنی بسته به نوع رنگ انتخابی متفاوت است برای دریافت قیمت دقیق با این شماره تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز شیشه منحنی در انواع دو و چند جداره تولید می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید :02188068352

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای پله از جنس شیشه نیاز به شیشه های بسیار مقاوم و نشکن هست که از شیشه های سکوریت و لمینت در تولید آن استفاده می شود .

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز شیشه خم در انواع جنس و کیفیت در فرکو تولید می شود

  1. سلام وقت بخیر
   شیشه خم در انواع جنس و ابعاد تولید می شود . برای دریافت دقیق قیمت شیشه خم مورد نظرتان با این شماره تماس بگیرید :02188068352

 5. سلام خسته نباشید ، مقالتون خیلی عالی بود ،مطالب بسیار جالب و کامل بود ممنون ازتون

  1. سلام وقت بخیر
   خیلی ممنون از شما ، خوشحالیم که مطالبمون براتون مفید بوده . رضایت شما افتخار ماست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو