آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن چیست

آینه قدی مدرن ،محصولی می باشد که در همه ی مکان ها از جمله منزل ،مکان های عمومی ،مکان های اداری و شغلی شما قابل استفاده می شود .و جزء یکی از محصولات ضروری در هر مکانی می باشد .زیرا با وجود آینه می توانید مرتب و آراسته باشید.و همیشه نسبت به ظاهر خود یک حس خوب داشته باشید.شما در طول روز مطمعنأ هم برای خرید و یا شغل خود به بیرون می روید . و در این هنگام حتما این نیاز وجود دارد خود را در آینه تماشا نمایید. در واقع آینه جز جدایی ناپذیر زندگی انسان می باشد.

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن فرکو

آینه قدی مدرن را می توانید در سالن های باشگاهی و در سالن های دیگر از جمله سالن های زیبایی استفاده کنید .و به علاوه مزیت های که برای شما ایجاد می کنند .می تواند به راحتی برای شما بسیار از نظر دکوراسیون بدرد بخور باشد .پس با کمی علاقه و هنرمندی به آینه های زیر نگاه کنید . و نسبت به مکان خود یکی از آینه ها را انتخاب کنید .تصاویر زیادی در مورد آینه های مدرنی که در تولیدی فرکو تولید می شود . وجود دارد .که شما می توانید. حتی در سایت های مختلفی نیز دیدن کنید .و با ضربه روی قسمت های آبی مشخص شده. از صفحات دیگر ما اطلاعات جمع آوری کنید . و یک خرید مطمئن داشته باشید .

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

آینه قدی در سایز های متفاوت

حالا ما دنیایی از تولید آینه در مدل های مختلفی داریم که یکی از این مدل های پرفروش آینه قدی مدرن می باشد .همچنین از این آینه در مدل های دیگری نیز تولید می شود. ‌‌برای مثال آینه شما به صورت قدی ،رومیزی و آویزی و…تولید می شود ..همچنین از لحاظ کمک کردن به مرتب بودن شما و هم در بزرگ نمایی و روشنایی محیط شما نیز کمک بزرگی می کند .آینه مدرن در تمامی اشکال هندسی قابل ساخت می باشد .شما می توانید در کوچک ترین سایز و یا در بزرگ ترین سایز مثل اینکه کل دیوار را آینه کنید. آینه خود را سفارش دهید به طور کلی هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی شود .از آینه قدی می توانید روی کمد دیواری و یا ستون منزل خود استفاده کنید و به صورت دائم آینه را داشته باشید .

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

همچنین از این آینه در مکان های به خصوصی استفاده بسیاری نسبت به سایر مکان ها می شود. که این محیط ها از جمله آرایشگاه،مزون ها ،خیاطی ها ،بوتیک ها ، گریموری ،پیراشگاه ها می باشد .که محصول اصلی این مکان ها را آینه تشکیل می دهد .و بدون آینه محیط هیچ جذابیتی برای فروشنده ندارد ،این موضوع می تواند .هم به روحیه مشتری و هم جذب مشتری در شغل شما کمک کند .البته در مکان های دیگری نیز این مکان قابل استفاده می باشد .

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

آینه قدی مدرن در چه مدل های تولید می شود

آینه قدی در شکل های مختلفی همچنین با مزیت های قابل توجه ای تولید می شود که این موضوع می تواند برای شما بسیار جذاب باشد .با ما همراه باشید .و اطلاعات خود را در مورد آینه های قدی بالا ببرید .

آینه مدرن قدی
آینه قدی مدرن

آینه ثابت قدی

امکان این که آینه قدی مدرن شما به صورت دیواری نصب شود امکان پذیر می باشد حالا این که آینه شما دارای قاب باشد و یا نه طبق سلیقه شما طراحی می شود ،حال اگر انتخاب کنید که آینه شما قاب دار باشد باید رنگ قاب و جنس قاب مثال چوبی و … را تصمیم گیری کنید که به چه مدل باشد .

آینه قدی


آینه شما می تواند در تمامی مدل ها قاب دار و بدون قاب در مدل های مختلف به دیوار تکه داده شود و روی زمین قرار بگیرد

آینه قدی مدرن

.

آینه قدی مدرن

میتوانید شکل آینه مورد نظر خود را برای ما بفرستید امکان تولید آینه حتی در شکل های خاص و پیچیده نیز برای شما امکان پذیر می باشد همچنین در اشکالی مثل گرد مربع مستطیلی نیز قابل تولید می باشد هر سلیقه ای که دارید برای ما ارسال کنید و یا عکس آینه مورد نظر خود را در واتساپ برای ما بفرستید و از قیمت آینه با خبر شوید.

آینه قدی مدرن

آینه قدی متحرک

آینه قدی خود را می تواند به صورت متحرک نیز خریداری کنید و برای مثال چرخ های مثل پایه زیر آینه شما نصب شده است که شما خیلی راحت می تواند جای آینه خود را تغییر دهید .و نمای دکوراسیون خود را تغییر دهید .هنگام تکان دادن این آینه هیچ سنگینی احساس نمی کنید.و راحتی را به آسانی تجربه خواهید کرد .

آینه قدی پایه دار


آینه شما می تواند به صورت پایه دار باشد که شما نیازی نیست به دیوار آینه خود را بچسبانید و یا حتی نیازی نیست که چرخی زیر آینه شما قرار بگیرد .در این شما آینه کنترل خود را حفظ می کند .و با اطمینان در جای خود قرار می گیرد .

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

تمامی این مدل های گفته شده برای شما در تولیدی فرکو تولید می شود . آینه های تولید شده در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب تری نسبت به بازار و مغازه های بیرون برای شما تولید و آماده سازی می شود .برای ثبت سفارش با شماره تلفن مستقیم ما تماس بگیرید و اندازه آینه خود را با ما در جریان بگذارید. سپس سفارش خود را ثبت کنید. و پس از ۴۸ ساعت آینه قدی مدرن خود را درب منزل تحویل بگیرید.

آینه قدی مدرن

مزیت های که در تولیدی فرکو برای خرید آینه قدی مدرن شما به وجود می آید

1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می کنید و به شما اطلاعات زیادی در مورد شیشه و آینه می ده.د .اگر نمی توانید .برای سایز و ابعاد آینه خود نسبتی به شرایطی که دارید. تصمیم گیری کنید .حتما از مشاوران ما سوال بپرسید. تا به شما در مورد این موضوع کمک کنند .2_محصولات ما از تولید به مصرف می باشند.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو می باشد.تمامی قطعاتی که در آینه استفاده می شود. تولید کننده خود تولیدی فرکو می باشد .و در صورتی خرابی قبل استفاده در محیط شما قابل تعویض می باشد .و برای شما یک محصول جدید ارسال می شود .

آینه قدی مدرن

3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه می گردد.کیفیت آینه و شیشه های تولیدی فرکو قابل رقابت با کشور های خارجی می باشد. همچنین کشور های خارجی نیز از تولیدی فرکو خریداری می کنند .و ارسال به کشور های خارجی نیز امکان پذیر می باشد .
4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می شوند.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می شود.اما اگر می توانید. سایز دقیق برای ما ارسال کنید نیازی به این کار نیست .سایز دقیق را برای ما در واتس آپ ارسال کنید .و یا به صورتی تلفنی با ما تماس بگیرید و بگویید

آینه قدی مدرن

5_تمامی سوالات خود را می توانید از کارشناسان ما بپرسید و با ما در واتس آپ درتماس باشید.
6_بعد از تولید محصول شمادرب منزل برای شما ارسال میگردد.همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب می گردد..
7_در هر گونه خرابی می توانید .با ما تماس بگیرید.تا به شما کمک کنیم..در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما می باشیم.

موارد و مزیت هایی که آینه قدی برخوردار می باشد

دماسنج و موزیکال

دماسنج و اسپیکرروی آینه شما امکان این که یک دما سنج وجود داشته باشد وجود دارد .که با لمس صفحه نمایش می توانید از این قابلیت استفاده کنید .شما با این عمل می توانید به راحتی دمای منزل و یا محیط کاری خود را چک کنید .در قسمت پشت آینه اسپیکری وجود دارد که شما می توانید با روش های مثل AUX ،USB ،BT می توانید موبایل هوشمند خود را به اسپیکر وصل کنید و آهنگ مورد علاقه خود را با صدای بلند گوش کنید

آینه قدی مدرن

حسگری

آینه های هوشمندی که در صنایع فرکو تولید می شود به این صورت می باشد که عملکرد های متفاوتی برای خاموش و روشن کردن آینه شما دارد .برای مثال شما می توانید آینه خود را به صورت حسگری یعنی تکان دادن دست خود به قسمت زیری آینه خود به سمت چپ و راست می توانید آینه ی خود را فعال کنید .

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

آینه قدی طرح دار

اگر علاقه به این دارید که آینه خود را خاص کنید. می توانید انواع مختلفی از شعر ها و نوشته را روی آینه خود سفارش دهید و ثبت کنید .این آینه مناسب برای آرایشگاه ها می باشد که اسم آرایشگاه را با هر فونت مخصوصی روی آینه خود داشته باشید .همچنین می توانید اسم خودتان را روی این آینه در زبان های مختلفی روی آینه خود طرح دار کنید .این آینه در سایز بندی های مختلفی برای شما تولید می شود و به عرضه می رسد.

آینه قدی طرح دار

از آینه قدی در چه مکان های استفاده می شود

سالن های آرایشی

از این آینه قدی مدرن می توان در سالن های آرایشی استفاده کنید .که استفاده کردن از آینه قدی و رومیزی در این مکان اجباری می باشد چون تخصص این رشته روی صورت و مو می باشد .برای جذب مشتری و همچنین برای روحیه مشتری و کارکنان خود حتما از آینه قدی مدرن و لوکس سفارش دهید .آینه رومیزی نیز برای سالن های آرایشی نیز مناسب می باشد .شمامی توانید از آینه های مختلفی با سایز بندی ها و ابعاد های مختلفی برای سالن های آرایشی خود خریداری کنید .

آینه قدی آرایشگاه

مزون و بوتیک ها

در مزون ها و بوتیک ها نیز از آینه قدی مدرن استفاده های بسیاری می‌کنند .زیرا لباس باید در تن خریدار جذاب باشد. و فروشنده تنها می تواند در آینه خود را مشاهده کند .آینه‌ای که بتواند نور کافی را برای فروشنده ایجاد کند. تا بتواند رنگ و جنس لباس را کاملاً به درستی متوجه شود. در این محیط ها ضروری می باشد .بیشتر برای این مکان ها از آینه های قدی متحرک استفاده کنید که بتوانید دکوراسیون محیط خود را دائماً تغییر دهید. و روحیه خود را دائماً تقویت کنید.

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

سرویس بهداشتی

آینه قدی می‌تواند حتی در حمام و دستشویی های بزرگ نیز برای لوکس کردن محیط خود استفاده شود. زیبایی این آینه ها به قدری بالاست که توجه ها را کامل به خود جلب می نماید. و می تواند فضای زیبا و متفاوتی را ایجاد نماید.

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

گریموری

در سالن‌های گریموری استفاده کردن از آینه مدرن که شامل :آینه هالیوودی، بک لایت ،ال ای دی دار می باشد .ضروری می باشد. برای این که دید گریمور روی صورت هنرمند شفاف تر باشد. باید یک نور مستقیم روی صورت بازیگر قرار بگیرد که بتواند کار خود را به درستی انجام دهد .

آینه قدی مدرن

متفرقه

در سالن های ورزشی و باشگاه ها نیز وجود آینه قدی ضروری می باشد .که معمولاً ابعاد این آینه ها به صورت کل دیوار می باشد. که حتی تولید امکان تولید این نوع آینه نیز در تولیدی فرکو امکان پذیر می باشد.اگر شما دارای یک خیاطی می باشید حتماً از این آینه های قدی مدرن نیز برای محیط خود خریداری کنید. زیرا برای جذب کردن مشتری باید لباس را جلوی آینه بر تن خود یا دیگری عکس برداری کنید تا بتوانید رنگ دقیق و جنس و مدل آن را به صورت واضح به مشتری نشان دهید.

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

آینه هالیوودی مدرن چیست

اگر دقت کرده باشید .در سالن های گریموری از نوع آینه مدرن یعنی به صورت هالیوودی استفاده می‌شود .که این آینه هالیوودی دارای ۲۴ عدد لامپ می باشد .که این لامپ ها در رنگ های آفتابی و مهتابی تولید می شود .شما نسبت به سلیقه خود می توانید تعداد لامپ و رنگ لامپ خود را همچنین جنس و رنگ قاب خود را نیز انتخاب کنید.

این آینه در بزرگ نمایی محیط شما تاثیرگذار می‌باشد .همچنین به دلیل روشنایی که برای محیط شما فراهم می سازد. می‌تواند باعث بزرگ نمایی محیط شود. انعکاس آینه نیز در این مسئله تاثیرگذار می‌باشد .همچنین می تواند حجم زیادی از نور را برای محیط شما فراهم سازد .محدوده دید در آینه قدی بیشتر می‌باشد .و شما با کمک از این آینه می توانید محیط خود را مدرن و زیباتر سازید.شما همیشه هنگام آرایش کردن و آماده شدن از آینه استفاده می کنید

آینه قدی مدرن

همچنین در لحظات آخری که می‌خواهید به بیرون بروید نیز خود را در آینه چک می‌کنید . وجود آینه برای محیط شما ضروری می باشد پس بیایید آینه خود را مدرن و سبک آن را بروز کنید همچنین در راهرو خود که نمی توانید چیزی قرار دهید با قرار دادن آینه این فضا را جزء فضاهای بدردبخور حساب کنید.اصولأ برای راهرو ها از آینه های ثابت دیواری استفاده می شود و مدل های مختلفی مناسب برای این مکان ها وجود دارد. که این مدل ها شامل بک لایت ،هالیوودی ،قاب دار ،بدون قاب ، رنگی ،ال ای دی دار و…می باشد

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

.

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی
آینه قدی مدرن

آینه قدی بک لایت چیست

این آینه یکی از پرفروش ترین آینه های تولید در صنایع فرکو می باشد .این آینه دارای یک نوار لامپ ال ای دی می باشد که در قسمت پشت آینه برای شما نصب شده است .لامپ این آینه دارای 24 عدد رنگ می باشد که شما می توانید بر حسب علاقه و حتی نیاز خود چند رنگ را به تنهایی در آینه خود استفاده کنید .آینه بک لایت در سایز بندی ها و مدل های مختلفی از جمله رومیزی، قدی ، آویزی و …برای شما تولید می شود .همچنین اگر می خواهید طراحی آینه خود را به سلیقه خود سفارش دهید .حتما طرح مدنظر خود را برای ما بفرستید .تا برای شما برشکاری شود .آینه بک لایت قدی دارای مزیت های مختلفی می باشد.که بسیار چشم گیر و به صرفه می باشد .

آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن
آینه قدی مدرن

چگونه با صنایع تولید شیشه و آینه فرکو ارتباط برقرار کنیم.


راه هایی که برای ارتباط برقرار کردن با تولیدی‌ فرکو وجود دارد .اولین مورد به صورت حضوری در تولیدی به آدرس زیر می باشد .
آدرس دفتر :تهران .ونک .ده ونک.خیابان شهید بهایی .کوچه کولیوند .خیابان شهید مجید پور.نبش بن بست آرمین .پلاک ۱۰۶
دومین راه ارتباطی تلفن می باشد
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
وبسایت :farkoo.ir
تماس مستقیم:۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
اینستاگرام:http://Instagram.com/farkoo.ir

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام صنایع فرکو می توانید از آینه های بروز فرکو با خبر شوید و یا حتی اگر مشکلی در نصب آینه دارید با دیدن کلیپ های آموزشی ما اطلاعات خود را در این مسئله بالا ببرید .

با خرید از صنایع فرکو یک آینه ی با کیفیت اورجینال ، به همراه قیمت مناسب و خرید مطمئن داشته باشید .با داشتن این محصول در منزل خود حس آرامش و مدرن بودن را تجربه خواهید کرد.و برای فضای خود یک دکوراسیون منحصر به فرد را تضمین می کنید .
شعار صنایع تولید شیشه و آینه فرکو
فرکو ، فکری

آینه قدی مدرن
آینه قدی دیواری

22 پاسخ

    1. سلام خانوم کوثر عزیز شبتون بخیر . برای اظلاعات بیشتر در مورد قیمت محصولات مستقیمآ با کارشناسان ما صحبت کنید . راه ارتباطی: 02188068352

    1. سلام و درود به خانوم حدیث . بله آدرس در مقاله برای شما گذاشته شده است . با هماهنگی می تونید تشریف بیارید .

    1. سلام‌ و‌ درود برای کسب اطلاعات در مورد قیمت می توانید با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

    1. سلام وقتتون بخیر. تمام تلاش ما بر این هست که در سریع ترین زمان سفارشات تولید و آماده ارسال شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو