Home
درب آلومینیومی

درب آلومینیومی ریلی

در مبحث استفاده از درب و پنجره مناسب خانه ها و ساختمان ها ، درب و پنجره آلومینیومی جایگاه گسترده ای دارند . در واقع درب و پنجره ها سه جز اصلی دارند : فریم درب ، شیشه درب و یراق آلات . فریم به جداره درب و پنجره ها و نگهدارنده شیشه گفته می شود . زمانی که صحبت از جنس درب و پنجره است در واقع منظور همان جنس فریم می باشد . شیشه پنجره نیز قسمت اصلی آن است که نور را از خود عبور می دهد و می تواند در انواع تک جداره و چند جداره تولید شود . یراق آلات در واقع جزییات اتصال میان فریم ها و چهارچوب می باشند که نحوه باز و بسته شدن درب را تغییر می دهند . با این توضیحاتی که داده شد درب آلومینیومی ریلی در واقع دربی است که فریم آن از جنس آلومینیوم می باشد و به صورت ریلی یا کشویی باز می شود .

درب آلومینیومی ریلی

در ادامه به بررسی دقیق تر هر یک از این جزییات خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید .

انواع درب

درب آلومینیومی

هنگام انتخاب یک درب یا پنجره ، فاکتورهای مهم زیادی باید در نظر گرفته شود . از جمله سبک خانه و موقعیت جغرافیایی و همچنین نوع درب و متریال مناسب شما. پس از کجا شروع می کنید؟ صنعت درب زبان خاص خود را برای کارها دارد. تولید کنندگان درب ها ، نصب کنندگان درب ها و پیمانکاران ممکن است همه با استفاده از اصطلاحات مختلف در مورد درب ها صحبت کنند. نحوه تعریف قطعات و اجزای درب را بخوانید تا آماده باشید تا درباره درب مورد نیاز خود با هرکسی بحث کنید.

فریم درب

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

فریم‌ها در انواع چوبی، آهنی، آلومینیومی، آلوود، pvc و upvc موجود هستند. بسته به نوع استفاده افراد ، میزان بودجه شان ، منطقه جغرافیایی و اقلیم ، و زبان طراحی ، معماران می توانند از انواع متریال برای درب و پنجره استفاده کنند .

شیشه درب

درب آلومینیومی ریلی

شیشه درب می تواند در انوع متفاوتی از شیشه های فلوت ، شیشه سوپر کلیر ، شیشه های رنگی ، مات و مشجر ، شیشه رفلکس و … باشد . این شیشه ها می توانند به صورت تک جداره و یا چند جداره داخل فریم درب و یا پنجره نصب گردند . فریم درب نیز متناسب با تعداد جداره های درب دارای انواع متفاوتی می باشد .

یراق آلات

درب آلومینیومی ریلی

یراق‌آلات تعیین کننده نحوه باز و بسته شدن درب ها می باشند . باز و بسته شدن درب ها می توانند در انواع مدل های کشویی، دوطرفه، کلنگی، محوری و… تولید و به کار برده شوند .

7 دلیل برای استفاده از درب ریلی آلومینیومی

درب آلومینیومی 2

درب های آلومینیومی می توانند نسبت به نمونه های دیگر عریض و بلندتر شوند

به طور کلی ، بیشتر درب های آلومینیومی می توانند بسیار بزرگتر از نمونه های مشابه خود در انواع متریال دیگر باشند. در بیشتر سیستم ها درب ها می توانند تا ارتفاع 2500 میلی‌متر یا در صورت لزوم بلندتر باشند . و با برخی سیستم های پیچیده‌تر تا 1200 میلی‌متر عرض یا بیشتر ساخته شوند . این بدان معناست که شما از استفاده از کل دهانه به عنوان یک درب بهره‌مند می شوید .

همچنین این کار می تواند ارزان‌تر باشد . زیرا افزودن نورپردازی یا پانل های جانبی به درها به هزینه کلی اضافه می کند. درب های کشویی آلومینیومی بسیار برای این استفاده مناسب خواهند بود . زیرا در عرض های بلند استفاده از درب های لولایی چندان انتخاب خوبی نخواهد بود . این درب ها می توانند فضای زیادی را برای باز و بسته شدن اشغال کنند .

قاب های شیشه ای بیشتر و فریم های آلومینیومی کمتر دیده می شود

درب آلومینیومی 3

آیا می‌دانید آلومینیوم دو و نیم برابر از PVCu قویتر است؟ اگر درب آلومینیومی ریلی را انتخاب کنید ، این انتخاب برای شما داشتن قابی بسیار باریک به همراه خواهد داشت .همچنین دربی که در واقع می تواند از اندازه های بزرگتر و مساحت شیشه ای قابل مشاهده پشتیبانی کند ، سود بیشتری خواهد داشت. برای شما این به معنای درب جذاب تر و دلپذیرتر از زیبایی است که از جذابیت بیشتری برخوردار است و فضای شیشه ای بیشتری با قاب های کمتر دیده می شود.

درب های آلومینیومی سازه گسسته یا حتی نامرئی به شما می دهند

درب آلومینیومی ریلی

معمولاً درب های کامپوزیتی و چوبی نسبت به درب های آلومینیومی حجیم تر هستند و ضخامت بیشتری دارند . به این دلیل که قاب های PVCu که در درب های کامپوزیتی و درهای روکش دار PVCu وجود دارد برای تحمل وزن درب نیاز به تقویت و سازه حجیم تر دارند. این مورد در درب های آلومینیومی باریک‌تر است و برای تحمل حجم نیاز به هیچ تقویت کننده ای ندارد . لولاهای موجود در درب های آلومینیومی فوق‌العاده باریک هستند و با برخی درها مانند ساخته شده ، حتی می توانید لولاهای کاملاً نامرئی داشته باشید. این نکته از مزایای درب آلومینیومی ریلی است.

درب های آلومینیومی می توانند با پنجره ها بهتر ادغام شوند

درب آلومینیومی 4

اگر قبلاً پنجره های آلومینیومی در خانه خود نصب کرده اید یا ایوان ، صفحه یا ویژگی شیشه ای دیگری دارید که هم به پنجره و هم به در نیاز دارد . درب های آلومینیومی همه برای جفت شدن و یکپارچه سازی با پنجره ها طراحی شده اند. این بدان معناست که شما به درب کامپوزیت یا PVCu نیازی به ظاهر متفاوت از پنجره ها ندارید. سیستم های مدرن پنجره و درب آلومینیومی به گونه ای طراحی شده اند که در صورت لزوم صفحه های یکنواخت و مطابق با یکدیگر جفت شوند.

این مورد درب های کامپوزیتی نیست که در آن محصول کاملاً متفاوتی توسط سازنده دیگری وجود دارد. اگر از قبل پنجره های آلومینیومی نصب کرده اید . می توانید خطوط باریک آنها را کاملاً با یک درب آلومینیومی مطابقت دهید که از همان ابتدا برای کار با آنها طراحی شده است. با استفاده از برخی سیستم ها حتی می توانید درهای جانبی و عقب داشته باشید . که با درهای دو شاخه شما مطابقت داشته باشد. همچنین این تطابق می تواند به شکل استفاده از درب آلومینیومی ریلی باشد که پنجره ها نیز ریلی در نظر گرفته شوند .

درب های آلومینیومی انتخاب های رنگی و تطبیق رنگ بیشتری به شما می دهند

درب آلومینیومی 5

پوشش پودر پلی استر پیشرفته‌ترین و با دوام ترین روش برای پوشش دادن پروفیل های آلومینیوم است. با استفاه از این پوشش ، نه تنها بیش از 200 گزینه رنگی دارید ، بلکه با رنگ آمیزی ، فلز و حتی رنگ های مختلف از داخل و خارج به این گزینه ها اضافه می شوند. حتی می توانید درب های طرح چوب را در آلومینیوم نیز داشته باشید. اگر درب upvc یا کامپوزیت را در رنگ دیگری در نظر می گیرید ، این اتفاق نخواهد افتاد . زیرا فرایندهای پوشش بین درب های پلاستیکی و آلومینیومی کاملاً متفاوت است . به همین دلیل حتی اگر ارجاعات رنگ یکسان باشند ، مطابقت دقیق رنگی نخواهید داشت! با درب های آلومینیومی با روکش پودر و پنجره های روکش دار تطابق دقیق رنگ را تضمین می کنید.

درب های آلومینیومی گزینه های طراحی بیشتری را ارائه می دهند

درب آلومینیومی ریلی

درب های کامپوزیت و درب های روکش upvc در اطراف خود دارای دال های تابلویی می باشند که طراحی را محدود می کند . در حالی که انتخاب زیادی در طراحی درب آلومینیومی وجود دارد . آیا می‌دانید با تعداد میله های میله ای ، ریل های پایین ، مولیون ها و ترانس های موجود برای درب های آلومینیومی می توانید طراحی خاص خود را ایجاد کنید؟ درب آلومینیومی این گزینه را برای شما فراهم می کند که درب خود را طراحی کنید که مختص شما باشد .

درب های آلومینیومی انعطاف بیشتری دارند

درب آلومینیومی ریلی

فلز آلومینیوم دارای انعطاف زیادی می باشد . لذا درب های آلومینیومی گزینه های مختلفی از شیشه و پانل را فراهم می کنند . به این معنی که اگر شما به اصلاحاتی نیاز دارید ، حتی می توان آنها را در آینده انجام دهید .

سفارش درب آلومینیومی ریلی

کمپانی فرکو آماده ارائه انواع خدمات برای تولید انواع شیشه مناسب درب آلومینیومی ریلی می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با مشاوران ما تماس بگیرید . کمپانی فرکو ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین شیشه های رفلکس و خدمات پس از فروش . تلفن تماس : 02188068352 ، همچنین برای ثبت سفارش از طریق what’s app با شماره 09101767773 در تماس باشید .

همچنین برای مشاهده نمونه کار ها پیج اینستاگرام کمپانی فرکو با آیدی farkoo.ir@ مراجعه فرمایید .

همچنین برای خرید حضوری می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید :

درب آلومینیومی دستشویی

4 پاسخ

    1. با سلام ، حسین عزیز قیمت درب ها متناسب با مساحت اجرایی ، نوع یراق آلات ، شیشه مورد استفاده و نوع فریم متفاوت می باشد . برای اطلاع از قیمت دقیق این درب ها با مشاوران ما تماس بگیرید : 02188068352

    1. سلام نعیم جان ، خیر فرکو تنها درب های آلومینیومی تولید می کند . اما درب های آلومینیومی برتری های بیشتری نسبت به درب های pvc دارند و پیشنهاد فرکو به شما خرید این درب ها می باشد . اگر انتخاب خود را تغییر دادید با کارشناسان فرکو برای ثبت سفارش تماس حاصل فرمایید : 02188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو