آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

پنجره چوبی

پنجره چوبی

پنجره چوبی اکنون بسیار محبوب هستند زیرا مقرون به صرفه ترین انواع پنجره هستند. برخی از مارک ها به اندازه نصف قیمت انواع چوب خود هستند. پنجره های وینیل به اندازه پنجره های چوبی مقاوم نیستند ، اما می توانند بیش از 20 سال دوام بیاورند. یک پنجره وینیل با کیفیت همچنین در قبوض انرژی در هزینه شما صرفه جویی می کند زیرا عایق بندی در قاب پنجره به خودی خود دارای صرفه جویی در مصرف انرژی است. علاوه بر این ، پنجره های وینیل نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند زیرا هرگز نیازی به رنگ آمیزی یا خراش ندارند. به طور کلی ، پنجره های وینیل به شما کمک زیادی می کند. با این وجود ، صرف نظر از همه این مزایا ، پنجره های چوبی به عنوان استاندارد طلا در صنعت پنجره های جایگزین باقی می مانند.

پنجره چوبی
پنجره طرح چوب

شاید مهمتر از همه ، اکثر پنجره های چوبی تا پنجاه سال ضمانت دارند که از مالک به صاحب قابل انتقال است . بنابراین اگر از پنجره های چوبی استفاده می کنید احتمالاً آخرین باری است که حتی به پنجره های خود فکر می کنید. استحکام چوب و روکش بیرونی از آسیب های آب و هوایی ، آب بندی در گرما/سرما و انقباض در اثر دمای گرم و سرد جلوگیری می کند. با این حال ، اگر پنجره های چوبی دریافت می کنید که از بیرون روکش ندارند ، باید هر چند سال یکبار پنجره ها را دوباره رنگ کنید.

پنجره های چوبی حتی بیشتر از وینیل از نظر مصرف انرژی صرفه جویی می کنند . در حال حاضر مانند وینیل بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند. اما ، همه این عظمت البته دارای قیمت است.پنجره های چوبی گرانتر از پنجره های وینیل هستند زیرا ساخت آنها گران تر است و مزایای بیشتری نیز دارد.

پنجره چوبی در مقابل پنجره های وینیل

پنجره های چوبی وسیع ترین جایگزین ها و جذابیت سنتی و معمولی را در مورد ظاهر ارائه می دهند. آنها بیشتر در املاک تاریخی یافت می شوند که ظاهر پنجره از همه مهمتر است. آنها در انواع مختلف چوب موجود هستند ، کاج یکی از مقرون به صرفه ترین و اغلب مورد استفاده است. از طرف دیگر ، پنجره های وینیل جایگزین های کمتری را ارائه می دهند. این امر به این دلیل است که هرچه وینیل دانه چوب مصنوعی بیشتر باشد ، خاک بیشتری در طول زمان جمع آوری می کند. در نتیجه ، اکثر آنها دارای سطح صاف هستند و ظاهر پلاستیکی را به آنها می دهند. آنها امکانات سفارشی کمتری را ارائه می دهند ، اما در اندازه ها و ضخامت های مختلف قاب وجود دارند که می تواند بر ظاهر و عملکرد آنها در طول زمان تأثیر بگذارد.

پنجره چوبی
در و پنجره طرح چوب

پنجره های چوبی و وینیل می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند. وینیل دارای مزیت توخالی یا پر شدن از فوم است که ویژگی های عایق آن را بهبود می بخشد. چوب هایی که به درستی نگهداری نشده اند ممکن است شکسته یا پوسیده شوند . این امر باعث می شود تا گرما و سرما از طریق آن عبور کنند. مواد دیگر مانند چوب و شیشه به میزان قابل توجهی کمتر از وینیل منبسط و فشرده می شوند. این انبساط و انقباض ممکن است باعث تغییر شکل قاب در طول زمان شود . در نتیجه باعث ایجاد شکاف هوا و کاهش کارایی شود. پنجره های وینیل قابل تعمیر نیستند ، با این حال ، پنجره های چوبی قابل تعمیر هستند. این مشکل فقط با تعویض ویندوز حل می شود.

بنابراین چه نوع پنجره ای باید بخرم

همه چیز به اولویت ها برمی گردد. اگر بزرگترین دغدغه شما قیمت است و بودجه بسیار کمی دارید ، پنجره های وینیل راهی برای پیشرفت است. اگر دغدغه شما طول عمر ، زیبایی یا افزودن ارزش فروش مجدد به خانه شما است . پنجره های چوبی انتخاب مناسب هستند.آیا می خواهید یک متخصص محصول به شما کمک کند تصمیم بگیرید که پنجره های جایگزین برای شما بهترین هستند.برای تعیین وقت مشاوره در خانه اینجا را کلیک کنید !

پنجره چوبی
پنجره آلومینیومی طرح چوب

روکش خارجی در پنجره چوبی

  • “روکش خارجی” به مواردی گفته می شود که قسمت بیرونی پنجره را پوشانده است. در پنجره های چوبی ، قسمتی که در معرض آب و هوا قرار می گیرد با مواد دیگری به غیر از چوب پیچیده می شود تا از آن در برابر عناصر محافظت شود. وقتی پنجره های چوبی روکش نشده بودند ، قسمت بیرونی پنجره باید مدام تعمیر و رنگ آمیزی شود. بنابراین ، تولید کنندگان پنجره این مشکل را با لایه بندی قسمتی از پنجره در معرض عناصر با مواد محافظ ، کند کردند. اکثر شرکت های تولید کننده پنجره از روکش آلومینیومی استفاده می کنند که مشکل ساز است زیرا آلومینیوم گرما یا سرما را هدایت می کند. روکش کامپوزیت (مخلوط پلاستیکی ، مانند وینیل) بهترین روکش است زیرا گرما/سرما را هدایت نمی کند و بدون نیاز به تعمیر است. با این حال ، این هنوز یک لایه از مواد محافظ است (در حال حاضر کاغذ بسته بندی کنید) . می تواند در طول زمان و قرار گرفتن در معرض تجزیه شود. بنابراین،اندرسن پنجره یک پنجره چوبی با یک قطعه بیرونی ایجاد کرد که اصلاً چوب نیست . بلکه یک قطعه کامل از یک کامپوزیت است. این بهترین محافظتی است که می توانید دریافت کنید و تکامل بعدی پنجره های چوبی است.
پنجره چوبی
پنجره آلومینیومی طرح چوب

انتخاب پنجره چوبی

پنجره های چوبی هنوز “بهترین” نوع پنجره های موجود هستند ، به ویژه تقریباً در همه شرکت هایی که نمای بیرونی کامپوزیت یا روکش آلومینیومی ارائه می دهند. پنجره های چوبی زیبا ترین ، بادوام ترین و انرژی زا هستند. پنجره های کارآمدی که می توانید بخرید فضای داخلی چوبی زیبایی خانه شما را به شدت بهبود می بخشد . می تواند نقطه اصلی فروش به خریداران بالقوه باشد.

به خانه خود جلوه ای از ظرافت کلاسیک بدهید

این که آیا شما صاحب یک خانه تاریخی هستید یا خانه شما مدرن تر است . پنجره های چوبی می توانند یک ویژگی طراحی فوق العاده برای نمای بیرونی شما باشند. اگرچه این ظاهر به طور سنتی بیشتر ماهیتی کلاسیک دارد . با وجود همه برش ها و رنگ های پنجره های چوبی در این روزها ، شما تضمین می کنید که بدون توجه به دکوراسیون خود ، سبک ایده آل را پیدا خواهید کرد.

پنجره چوبی

نحوه انتخاب پنجره جایگزین

برای اینکه دریابیم کدام پنجره ها در راحتی و خشکی خانه شما بهتر عمل می کنند ، پنجره های دوجداره را برای مقاومت در برابر باد و باران آزمایش کردیم. (ما پنجره های تک آویز را آزمایش نمی کنیم زیرا شیوع کمتری دارند.) با یک آزمایشگاه بیرونی ، پنجره ها را در معرض باران شدید ، باد و باد با سرعت 25 و 50 مایل در ساعت در دمای بیرون 0 درجه فارنهایت قرار دادیم. و 70 درجه فارنهایت ما تفاوت های قابل توجهی بین مارک ها پیدا کردیم.

با توجه به هزینه بالای تعویض پنجره ها ، هرچه اطلاعات بیشتری داشته باشید ، می توانید انتخابی آگاهانه تر انجام دهید. پیمانکاران اغلب مارک های ترجیحی خود را دارند ، اما برای انتخاب پنجره های شما به پیمانکار اعتماد نکنید.

پیدا کردن نصاب

حتی بهترین پنجره ها نیز در صورت نصب نادرست ظاهر و راحتی را ارائه نمی دهند. بسیاری از تولید کنندگان بزرگ پنجره نصب کننده ها را برای مارک خاص پنجره خود آموزش می دهند و به آنها گواهی می دهند. استفاده از پیمانکار یکسان برای خرید و نصب بدین معناست که اگر مشکلی بعداً بوجود آید ، تردیدی وجود ندارد که مسئول رفع آن است. فروشنده پنجره نمی تواند آن را به گردن نصب کننده بیندازد یا برعکس. هر پیشنهادی که دریافت می کنید باید شامل مواردی مانند نام و مدل پنجره ، تعداد پنجره ها ، اندازه و نوع ، به علاوه هرگونه ویژگی اضافی باشد. جزئیات نصب باید ذکر شود و هزینه های کار و مواد به طور جداگانه تقسیم شود.

محفظه های شیشه ای: مصالح پنجره چوبی

به طور فزاینده ای ، پنجره های چوبی جامد در حال تبدیل شدن به یک بازار طاقچه هستند. در عوض ، صاحبان خانه به پنجره های وینیل چوبی هجوم می آورند. آنها همچنین به دنبال فریم های ترکیبی چوبی هستند . که شامل تعدادی از فایبر گلاس یا ترکیبی از چوب و پلاستیک است. ما پنجره های وینیل و کامپوزیت را آزمایش می کنیم. ممکن است هنوز پنجره های تمام آلومینیومی پیدا کنید ، اما با توسعه وینیل محبوبیت آنها کاهش یافته است. آزمایشات ما نشان می دهد که قاب پنجره از چه موادی ساخته شده است عملکرد را تضمین نمی کند و همچنین قیمت آن را تضمین نمی کند.

به عنوان مثال ، پنجره های دوجداره با قاب وینیل عالی و کامپوزیت را خواهید دید که عملکرد بهتری نسبت به چوب گران قیمت دارند. در حقیقت ، بالاترین درجه پنجره چوبی در آزمایشات ما از نظر عملکرد برابر است و پنجره وینیل نصف قیمت آن است. در اینجا انواع مصالح پنجره را باید در نظر گرفت.

قاب چوبی

این قاب های پنجره از چوب جامد ساخته شده اند . قسمت بیرونی آن از آلومینیوم یا وینیل پوشانده شده است تا چوب را در برابر عناصر محافظت کرده و تعمیر و نگهداری را کاهش دهد زیرا نیازی به رنگ آمیزی مجدد ندارند. شما می توانید از بین انواع مختلف سخت افزارها را انتخاب کنید . به شما این امکان را می دهد که سبکی متناسب با خانه خود انتخاب کنید.علاوه بر مواد ، متغیرها شامل تعداد شیشه ها ، نحوه چسباندن پنجره ها ، نحوه عملکرد آنها و میزان تهویه آنها است. در اینجا نگاهی به انواع مختلف آن می اندازیم.

ثبت سفارش نهایی و ارتباط با ما

مشاوران و کارشناسان ما در اختیار شما عزیزان هستند تا به تمامی سوالات شما جواب دهند . بتوانید بهترین سفارش را از صنایع فرکو ثبت کنید برای برقراری ارتباط لطفا با شماره تماس(02188068352) در ارتباط باشید.

فرکو

از لحظه ای که سفارش شما ثبت می شود طی 48 ساعت اماده و از طریق ماشین های مخصوص بار ارسال می شود.برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و استعلام از قیمت پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید. هر هفته مسابقات هیجان انگیزی داخل پیج کمپانی فرکو برگزار می شود.

اینستاگرام فرکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو