آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

کارگاه تولیدی فَرکو

farkoo.Blog

طلق یو وی صادراتی

طلق یو وی صادراتی

طلق یو وی صادراتی ، از جمله طلق های تولید شده در مجموعه‌ی فرکو است . که از کیفیت و درخشش بالایی برخوردار است . طلق ها مصارف گوناگونی در صنعت معماری ، خودروسازی و سایر صنایع دارند .که با پیشرفت تکنولوژی بر قابلیت های ان افزوده شده است .

که امروزه شاهد طلق هایی ، با دوام تر و کیفیت رنگی بالاتری هستیم . که به صورت طلق یو وی ، طلق هوشمند و … تولید و ارائه می شوند . طلق یو وی نوع خاصی از طلق ها محسوب می شود . که جلوی نفوذ اشعه های یو وی خورشید را می گیرد . و محافظی قدرتمند برای پوست و اشیایی که ، در معرض نور خورشید قرار دارند ، به شمار می رود .

پوست انسان با برخورد بی واسطه ی این اشعه ها ، تیره و لکه دار می شود . که خارش و قرمزی پوست از عوارض آن است . همچنین اشیا و البسه ی همجوار با نور خورشید ، زودتر پوسیده می شوند و رنگ خود را می بازند . اما طلق یو وی سدی محکم ، در برابر اشعه های مضر خورشید است . و آثار سوء آن را مهار می کند . در این مبحث سعی بر آن است که با انواع طلق یو وی آشنا شویم . و کاربرد هر کدام را به صورت جداگانه مورد توجه قرار دهیم . تا هنگام ثبت سفارش ، انتخابی آگاهانه داشته باشیم .

طلق یو وی صادراتی 1
طلق های صاداتی یو وی

برتری طلق یو وی بر شیشه و سایر طلق ها

کاربرد طلق یو وی صادراتی ، بسیار با شیشه و کاربرد آن مشابه است . اما در اصل اختلافات فاحشی در مواد ساختاری با آن دارد . طلق ها از مواد ترموپلاستیک شفاف به عمل آمده اند . در حالی که سیلیس مذاب ، مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی شیشه است .

علاوه بر آن در متراژ های مشخص ، طلق وزن پایین تری از شیشه دارد . و مثل شیشه شکننده نیست . بخاطر همین است که نقل و انتقال آن ، به راحتی صورت می گیرد . و بخاطر ایمن بودن جنس آن ، برای سقف ها بسیار کاربردی اند . زیرا که خطرات سقوط و شکستن آن پایین است . همچنین قیمت مناسب تری نیز از شیشه دارد .

حال که با تفاوت آن با شیشه آشنا شدیم . بهتر است تفاوت طلق یو وی با سایر طلق ها را ، نیز بررسی کوتاهی داشته باشیم . باید بدانیم که طلق ها از زیر مجموعه ی کانی های نرم محسوب می شوند . که جنسی انعطاف پذیر دارند . اما در عین حال جنس آن محکم و نشکن است . و ضربات باد و باران تگرگ بر سطح آن بی تأثیر است . و کیفیت آن خدشه دار نمی شود .

عمر طولانی انواع طلق شیشه ای رنگی و شفاف ، در بنا بر محبوبیت آن افزوده است . اما امروزه طلق ها با قابلیت ضد یو وی تولید می شوند . که حافظ پوست هایی است که ، باید زمان زیادی در مجاورت تابش نور مستقیم خورشید ، قرار بگیرند . طلق یو وی از اشیا و اجناس مصرفی در برابر اشعه های مضر محافظت می کند . تا این اشعه ها نتوانند کیفیت این اجناس را ، تحت الشعاع قرار دهند . برای مثال اگر میز و صندلی آلاچیق ، زمان زیادی زیر نور خورشید قرار بگیرند ، رنگ و زیبایی خود را از دست می دهند . اما استفاده از طلق رنگی یا طلق هوشمند ، در سقف آلاچیق مشکلات ناشی از آن را ، کاهش می دهد .

طلق یو وی صادراتی در چه انواعی قابل تولید است

طلق یو وی صادراتی ، از طلق های باکیفیت بالا انتخاب می شود ‌. که در انواع متنوعی روانه ی بازار فروش می گردد . یکی ازین انواع طلق شیشه ای شفاف است . که آن را با نام های طلق اکریلیک نیز می شناسیم ‌.طلقی شبیه شیشه ، که تصاویر از پشت آن وضوح و شفافیت خود را ، حفظ می کنند . و در مکان هایی که به نور و روشنایی بیشتری نیاز داریم مورد استفاده قرار می گیرند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلق مات کلیک کنید .

این طلق ها قابلیت این را دارند که ، به صورت یو وی تهیه شوند ‌. و در قسمت های مختلف از بنا که ، دید و محرمیت ارزش ندارد مورد استفاده قرار می گیرد . نوع دوم ازین طلق ها طلق شیشه ای رنگی است . که به نام طلق پلی کربنات رنگی نیز شهرت دارد . طلق هایی از جنس پلیمری که ، استحکام و ایمنی بالایی دارند . و رنگ های زیبای آن را می توان با سلیقه های مختلف سازگار کرد .

و هر شخص با توجه به نیاز شخصی و هماهنگی با رنگ دکوراسیون خود ، رنگ خاصی از طلق یو وی را ، انتخاب می کند . ناگفته نماند که قیمت طلق رنگی ، بستگی به متراژ مورد استفاده و ضخامت طلق ها دارد .

طلق یو وی صادراتی 3
طلق شیشه ای شفاف

انواع طلق صادراتی 2

طلق پلی کربنات مات نوع دیگر آن است . طلق هایی با رنگ مات که عملکرد آن برعکس طلق شفاف است . و جاهایی که مات بودن طلق مد نظر باشد ، مورد توجه قرار می گیرد .

طلق دو جداره از انواع دیگر آن است . که دو لایه بودن آن ، کارایی این طلق ها را قوت بخشیده است . و جلوی نفوذ گرما و سرمای ناخواسته ی بیرون را می گیرد . علاوه بر آن از ورود صداهای خودروها و بوق ماشین ها، به داخل ساختمان ممانعت می کند . طلق یو وی صادراتی توسط مجموعه ی فرکو ، در ابعاد و ضخامت های گوناگون ، تولید و عرضه می شود . که کیفیت محصولات آن تضمین شده است . و رنگ های شاخص ان برای هماهنگی با سازه های مختلف ساختمانی ، ساخته و طراحی شده است .

طلق یو وی صادراتی 4
طلق مات برای سقف پوش

قیمت طلق رنگی … کلیک کنید

طلق های صادراتی در چه مکان هایی قابل نصب هستند

طلق یو وی صادراتی از طلق های برتر و مرغوب ، برای قسمت های مختلف ساختمان است . طلق سایه بان در ورودی ساختمان ها و جلوی مغازه ها ، همیشه مورد توجه بوده اند . تا از برخورد اشعه یو وی خورشید ، به اجناس داخل مغازه ها جلو گیری شود . چراکه تابش مستقیم نور آفتاب ، رنگ اجناس داخل ویترین فروشگاه ها را ، بی کیفیت می کند .

سایه بان طلقی در رنگ های متنوع ، علاوه بر کنترل این اشعه ها ، نقش اساسی در تعدیل دمای مغازه ها دارد . طلق شیشه ای شفاف و رنگی در درب و پنجره ها ، با چهارچوب چوبی یا طرح چوب ، سبک فوق العاده زیبای کلاسیک را تداعی می کند . و مناظر پشت طلق به حالت رنگی جلوه می کند . تهیه ی طلق شیشه ای پنجره به صورت یو وی اطمینان خاطر از ، تابش نور آفتاب را در فرد ایجاد می کند ‌. و فرد مطمئن می شود که این اشعه ها برای سلامت پوست او آسیبی نمی رساند .

محیط هایی که طلق در ان قابل نصب است 2

ساخت سایه بان برای ماشین ها ، در فضای شخصی حیاط و پارکینگ های عمومی ، از دیگر کاربرد های طلق یو وی است . برای ساخت سقف کاذب و سقف طلقی استخر ها از انواع طلق شفاف کریستال یا طلق شیشه ای رنگی استفاده می شود . قیمت طلق رنگی برای استخر ، به جنس طلق ، تک جداره یا دوجداره بودن آن بستگی دارد .

مجموعه ی فرکو انواع طلق پلی کربنات رنگی را ، برای سقف پوش استخر ها ،با قیمت مناسب و کیفیت عالی ارائه می کند . طلق اکریلیک یا طلق شیشه ای شفاف ، برای ساخت لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی بسیار کاربرد دارد . همینطور از طلق شیشه ای بالکن و طلق شیشه ای پنجره ، برای استفاده از خاصیت ضد یو وی آن بسیار بهره برداری می شود ‌. که می توان طلق بالکن را ، به صورت مات ، مشجر یا طرح دار نیز سفارش داد ‌ . که می توان از دیده شدن فضای داخلی بنا های مسکونی ، با این طلق ها جلوگیری کرد ‌. و بدون استفاده از پرده و صرف هزینه های گزاف ، به حفظ حریم خصوصی و شخصی ، در محدوده ی محیط بالکن پرداخت . و این امر با طلق یو وی صادراتی مات به سادگی امکان پذیر است .

طلق یو وی صادراتی 5
سایه بان طلقی

قیمت طلق شفاف … کلیک کنید .

رنگ بندی طلق ها

طلق یو وی صادراتی ، در رنگ های مختلفی توسط مجموعه ی فرکو تولید و ارائه می شود . اگر طلق ما اکریلیک یا طلق شیشه ای شفاف باشد ، بی رنگ است . و شباهت بسیار نزدیکی با شیشه دارد . و مناظر آن سوی طلق به راحتی قابل رویت است .اگر طلق رنگی را برای ساختمان انتخاب کنید ، شاهد رنگ های بی نظیر و زیبای آن خواهید بود ‌ .

طلق شیشه ای سفید ، صورتی ، قرمز ، آبی ، سبز ، قهوه ای و … به صورت ترکیبی یا جداگانه ، در فضا مورد استفاده قرار می گیرد . که گوناگونی رنگ های آن ، زیبایی خاصی به نمای بنا می دهد . و در نهایت طلق پلی کربنات مات است که ، حالت مات این طلق ، برای خصوصی سازی فضا کارآمد است .

طلق یو وی صادراتی 6
طلق شیشه ای بی رنگ

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلکسی گلاس کلیک کنید .

سفارش انواع طلق یو وی

مجموعه ی فرکو تولید کننده ی طلق یو وی صادراتی ، با کیفیت شاخص و بهایی مناسب است ‌. که امکان سفارش انواع محصولات طلقی به صورت آنلاین و حضوری وجود دارد .


شماره تماس ؛
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ _ ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳

آدرس اینستاگرامی فرکو :

ادرس اینستاگرامی
ادرس اینستا گرامی
طلق یو وی صادراتی 7
طلق شفاف دوجداره
طلق یو وی صادراتی
طلق شیشه ای جنسی مستحکم در سازه های ساختمانی
طلق یو وی صادراتی در چه انواعی تولید می شود ؟

این طلق به صورت طلق شفاف ، طلق رنگی ، طلق مات ، طلق دوجداره و … تولید می شود .

2 پاسخ

  1. آیا می توان این طلق را در متراژ کوچک تر برای سایه بان خودرو هم سفارش داد ؟

    1. سلام بله طلق یو وی در هر ابعادی قابل سفارش است . کافی است با شماره تلفن 02188068352 تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو