آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه دو پله میز ناهار خوری -

شیشه دوپله میز ناهار خوری

در مجموعه ی فرکو شاهد انواع میز شیشه ای و انواع شیشه رومیزی با طرح ، رنگ و جنس متنوع با انواع برش ، از جمله برش دو پله ای بسیار دقیق خواهید بود . تولیدکنندگان برتری همچون فرکو ، برای تراش دادن شیشه ی انواع میز و تراش شیشه دوپله میز ناهار خوری ، دلایلی دارند. که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
شیشه دو پله در میز غذاخوری
شیشه با تراش دوپله

توضیحی مختصر درابطه با شیشه دوپله

شیشه ی دو پله به شیشه ای گفته می شود که لبه ی آن توسط دستگاه دوپله برش داده می شود .و حین فرآیند برش به تناسب ضخامت شیشه ، فاصله ی بین دو پله ممکن است زیاد باشد که به آن برش دو پله ی پهن می گویند. و در شیشه هایی با ضخامت کم فاصله ی بین دو پله کم خواهد بود .که برش دو پله ی ریز لقب گرفته است .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
انواع شیشه دو پله

دلایل تراش شیشه در انواع شیشه رومیزی

صیقل و تراش لبه ی شیشه باعث افزایش زیبایی آن شده و حس تحسین بیننده را بر می انگیزد.و دیگر آنکه تراش انواع شیشه میز باعث از بین رفتن تیزی لبه های آن شده و خطرات ناشی از تیزی لبه ی شیشه را به صفر می رساند .

انواع تراش شیشه

همچنین شیشه ی دو پله توسط لایه ی لعابی کاملا ایمنی شده که باعث طول عمر بیش تر میز شیشه ای ناهار خوری خواهد شد . همه ی این دلایل باعث خواهد شد هنگامی که قصد خرید یک میز ناهار خوری را دارید شیشه دوپله میز ناهار خوری تمام توجه شما را به خود جلب کند .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
شیشه دو پله میز

نحوه ایجاد تراش دوپله بر روی شیشه میز ناهار خوری

لبه ی شیشه های میز ناهار خوری معمولا با دستگاه های مختلف صیقل و تراش می خورند. به طور مثال : شیشه دوپله میز ناهار خوری ، یعنی شیشه مورد نظر توسط دستگاه دو پله تراش داده شده است .و یا شیشه سه پله میز به این معنا است که شیشه رومیزی جلومبلی به وسیله ی دستگاه سه پله تراش دیده است .

شیشه دو پله و سه پله

از آنجایی که با توجه به ضخامت شیشه امکان ایجاد تراش های مختلف وجود دارد .روی شیشه ی میز ناهار خوری با ضخامت 8 میل می توان تراش دو پله ایجاد کرد . با به کارگیری شیشه تراش دیده در میز ناهار خوری می توان ضمن افزایش ایمنی و مقاومت شیشه ، بر جلوه ی آن نیز افزود .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
دستگاه تراش دو پله شیشه

جنس شیشه ی دو پله ی مناسب برای میز ناهارخوری

شیشه دو پله از جنس سکوریت

شیشه دو پله از جنس لمینت

میز گرد با شیشه دو پله

شیشه دو پله از جنس سکوریت

یکی از مقاوم ترین شیشه های موجود در بازار شیشه سکوریت است . در پروسه ی سکوریت شدن ، شیشه تحت حرارت بالایی قرار می گیرد. و به سرعت سرد می شود و همین امر باعث استحکام بالای شیشه ی سکوریت می گردد .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
شیشه با برش دوپله ریز

شیشه سکوریت به ویژه در برابر حرارت ایمنی ایجاد می کند. که همین مسئله موجب می شود تا در انتخاب شیشه دوپله میز ناهارخوری اولین گزینه ی پیش رو ، شیشه سکوریت باشد . چرا که احتمال قرار گیری اشیاء داغ روی میز ناهار خوری بیش تر از سایر میز ها است.

میز جلومبلی با شیشه گرد دو پله

شیشه دو پله از جنس لمینت

در کنار شیشه سکوریت ، شیشه لمینت نیز از ایمنی فوق العاده ای برخوردار است . شیشه لمینت نوع چند لایه شیشه سکوریت است . به این صورت که دو لایه شیشه و لایه میانی چسب مانند تحت فشار و حرارت تشکیل یک شیشه چند لایه نشکن می دهند .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
تنوع تراش شیشه

انواع میز ناهارخوری با شیشه ی دو پله از نظر مدل :

میزهای ناهار خوری با شیشه دو پله در مدل های مختلفی در بازار موجو هستند از جمله :

میز ناهار خوری چند ضلعی با شیشه ی دو پله

میز ناهار خوری گرد با شیشه ی دو پله

شیشه دو پله متناسب با طراحی میز چوبی

میز ناهار خوری چند ضلعی با شیشه ی دو پله

میزهای ناهارخوری مستطیل و مربع و انواع چند ضلعی مطابق با سفارش شما در این دسته بندی قرار می گیرند. شکل های چند ضلعی تحت عنوان میز در محیط نظم خاصی را ایجاد می کنند .ضمن اینکه حالتی رسمی به آن می بخشند . میزهای ناهار خوری مربع و مستطیل قابلیت قرار گیری در کنج نشیمن یا آشپزخانه و اشغال جای کم تر را دارند .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
شیشه دو پله برای میز ناهار خوری

معمولا از شیشه دوپله میز ناهار خوری مربع برای تعداد 4 نفر .و از شیشه دوپله میز ناهار خوری مستطیل برای تعداد بیش تر از 4 نفر بهره می گیرند. و در عملیات برش دو پله ی این دست شیشه ها ، نهایت دقت عمل به کار گرفته می شود تا فرم اصلی شیشه حفظ شود .

شیشه دو پله در میز شیش ضلعی

میز ناهار خوری گرد با شیشه ی دو پله

میز ناهار خوری بیضی شکل و دایره هر دو در گروه میزهای گرد قرار می گیرند . میز ناهار خوری گرد با امکان مقابل هم قرار گرفتن همه ی افراد دور میز ، باعث ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه می شود . ایجاد تراش دو پله بر روی شیشه گرد میز حساسیت بالاتری نسبت به شیشه های صاف دارد .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
شیشه دودی گرد میز با تراش دو پله

چرا که به خاطر شکل شیشه دستگاه برش مدام در حال جابجایی می باشد .و کوچکترین اشتباه ممکن است ایجاد اختلال در طرح میز و یا شکستن شیشه شود . البته با وجود سختی این پروسه ، شیشه دوپله میز ناهار خوری گرد زیبایی چشمگیر و ممتازی به میز شما خواهد بخشید .

میز گرد ناهار خوری با شیشه دو پله

خرید آنلاین شیشه دوپله میز ناهار خوری

یکی از قابلیت هایی که خرید اینترنتی برای مشتری ایجاد می کند. و امکان آن در خرید حضوری به طور کامل میسر نمی شود. مشاهده و بررسی همه ی محصولات موجود در بازار و مقایسه ی جزئیات هر یک از آن هاست . برای دسترسی به این مهم در خرید حضوری حداقل باید چند روز در بخش های مختلف شهر حضور پیدا کنید. و بررسی های لازم را انجام دهید . این در حالی است که در خرید اینترنتی این امکان در عرض کمتر از یک ساعت به وجود می آید.

شیشه دوپله میز ناهار خوری
انواع تراش شیشه رومیزی

خریدی هوشمندانه با فرکو

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی مجموعه فرکو از محصولات شیشه ای آن دیدن فرمایید . انواع محصولات شیشه و آینه فرکو از جنس آینه و شیشه عبارت است از : انواع کفپوش ها ، انواع دیوارپوش شیشه ای ، انواع وان شیشه ای در سایزهای مختلف .

شیشه رومیزی مدرن خمیده با لبه های منحنی

همینطور انواع آینه ، انواع میز شیشه ای با کاربری متفاوت . انواع شیشه دوپله میز ناهار خوری ، میز شیشه ای جلومبلی و میز عسلی و … . شما می توانید ضمن مشاهده محصولات ، به مقایسه ی قیمت و کیفیت محصولات ما با دیگر محصولات موجود در بازار پرداخته و در نهایت خریدی مطمئن و هوشمندانه داشته باشید .

شیشه دوپله میز ناهار خوری
شیشه رو میزی با تراش انگشتی

چطور از فرکو خرید کنیم ؟

خرید غیر حضوری و دریافت مشاوره از طریق تماس با شماره تلفن : 02188068352

مشاهده محصولات و ثبت سفارش آنلاین از طریق پیج اینستاگرام فرکو

خرید حضوری : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند . خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

تراش دور شیشه بجز طرح دو پله در طرح های دیگر هم انجام می شود ؟

بله تراش دور شیشه از طرح های متنوعی برخوردار است .برای آشنایی با انواع آن به مقاله مراجعه کنید .

تراش دور شیشه فقط جنبه زیبایی دارد ؟

خیر تراش دور شیشه علاوه بر ایجاد زیبایی کاربردهایی دارد که …

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو