Home
در و پنجره upvc

تفاوت در و پنجره آلومینیومی با uPVC

در و پنجره یکی از مهم‌ترین اجزای ساختمان‌ها محسوب می‌شوند . مهم نیست ساختمان اداری باشد یا مسکونی ، شما همواره نیازمند آن هستین که بهترین انتخاب را برای تهیه درب و پنجره‌های ساختمان خود داشته باشید . برای اینکه انتخاب ما بهترین باشد پیش از خرید ، نیازمند آن هستیم که نیازها و شرایط اقلیمی و .. ساختمان خود را به خوبی مورد توجه دهیم. قدم دوم این است که در مورد ویژگی‌ها و انواع در و پنجره‌های موجود در بازار آگاهی نسبتا خوبی داشته باشیم . کمپانی فرکو در این مقاله سعی دارد تا ابتدا نیازهای اقلیمی و مورد نیاز برای انسان‌ها در مورد درب و پنجره‌ها را مورد بررسی قرار دهد. و سپس به بررسی ویژگی‌های دو مورد از پر طرفدارترین درب و پنجره‌های موجود در بازار ایران خواهیم پرداخت. و در انتها تفاوت در و پنجره آلومینیومی با uPVC را بررسی خواهیم کرد . پس با ما همراه باشید . با انتخاب فرکو از مشاوره‌ی رایگان متخصصین ما برای انتخاب در و پنجره‌ی باکیفیت و مقرون به صرفه بهره ببرید.

مدل پنجره مدرن0
مشاوره

پنجره دو جداره ساختمان چیست و چه مزایای دارد

انتخاب متریال مناسب درب و پنجره

در و پنجره آلومینیومی و PVC
پنجره دو جداره آشپزخانه

پنجره

در واقع هنگامی که از واژه متریال مناسب برای پنجره سخن می‌گوییم منظور ما فریم پنجره‌ها می‌باشد . همانطور که می‌دانید بخش اعظم پنجره‌ها از شیشه تشکیل می‌شوند . اما مهم‌ترین جز پنجره فریم آن می‌باشد که در چهارچوب نصب می‌گردد . همچنین تمامی یراق‌آلات پنجره نیز بر روی فریم نصب می‌گردند . لذا مهم‌ترین بخش این است که به این نکته توجه داشته باشیم که انواع متریالی که برای تولید پنجره‌ها استفاده می‌شوند کدام اند و چه ویژگی‌هایی دارند .

درب

متریالی که برای درب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد گستره بیشتری را شامل می‌شوند . زیرا درب می‌تواند کاملا از این متریال تولید شود . لذا موارد و ویژگی‌های بیشتری نیاز است تا درب را ایمن و مناسب کند. در واقع برای ساخت درها به راحتی می‌توان از انواع چوب استفاده کرد . این در حالی است که پنجره‌ها به شدت تحت تغییرات آب و هوایی قرار می‌گیرند و بهتر است از متریال‌هایی که مقاومت بالاتری در مقابل این تغییرات دارند را برگزید .

برای مشاهده و سفارش انواع درب آلومینیومی سرویس‌بهداشتی بر روی این متن کلیک کنید

انواع متریال در تولید در و پنجره

در و پنجره آلومینیومی و PVC
پنجره دوجداره ترمال بریک

متریال‌هایی که در بازار ایران برای تولید در و پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارت اند از :

  • چوبی
  • آهنی
  • آلومینیومی
  • آلوود
  • pvc
  • upvc

برای مشاهده و سفارش انواع درب آلومینیومی دستشویی بر روی این متن کلیک کنید

در و پنجره چوبی

در و پنجره آلومینیومی و PVC

در میان متریال‌های بالا ، چوب امروزه بسیار کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد . در واقع چوب ویژگی‌های ضعیفی در مقابل تفییرات آب و هوایی دارد. چوب در آب و هوای مرطوب دچار تبله کردن می‌شود . و همچنین در برابر سرد و گرم شدن تغییر شکل می‌دهد . لذا از این متریال بهتر است در مناطق با اقلیم خشک و یا تنها برای محیط‌های کنترل شده مانند اتاق ها و فضا‌های داخلی استفاده کرد .

برای مشاهده و سفارش انواع پنجره دوجداره آلومینیومی بر روی این متن کلیک کنید

در و پنجره آهنی

در و پنجره آلومینیومی و PVC

در و پنجره آهنی یکی از پر مصرف‌ترین نوع در پنجره در دهه‌های اخیر بوده است . بعد از مصرف چوب استفاده از در و پنجره آهنی به دلیل مقاومت بالاتر در مقابل چوب مطرح گردید . که البته این متریال هم ضعف‌های خود را دارد . آهن به شدت در مقابل رطوبت دچار زنگ زدگی می‌شود . برای حل این مسئله معمولا از رنگ‌های ضد زنگ استفاده می‌شود . اما متاسفانه این رنگ‌ها هم در سال‌های زیادی قابلیت مقاومت ندارند و نیاز به تمدید متوالی دارند .

یکی دیگر از نقاط ضعف استفاده از در و پنجره آهنی انتقال حرارت بالای آهن می‌باشد . متریال آهن خیلی راحت سرما و گرما در مولکول‌های خود جابجا می‌کند . که این امر موجب اتلاف انرژی می‌گردد .

برای مشاهده و سفارش انواع پنجره دوجداره ترمال بریک بر روی این لینک کلیک کنید

در و پنجره آلومینیومی

در و پنجره آلومینیومی و PVC

در و پنجره آلومینیومی مزیت‌های بسیار زیادی نسبت به انواع دیگر چوبی و آهنی دارد . این مسئله موجب شده است که در و پنجره‌های آلومینیومی در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه معماران قرار بگیرند و در بسیاری از ساختمان‌ها از آن استفاه شود. کمپانی فرکو به تولید اختصاصی انواع در و پنجره آلومینیومی می‌پردازد . این کمپانی با افتخار بهترین کیفیت ها را به بازار ارائه می‌دهد . شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد مشاوره ما تماس حاصل فرمایید . در ادامه به بررسی مفصل‌تر و دقیق در و پنجره آلومینیومی و تفاوت در و پنجره آلومینیومی با uPVC خواهیم پرداخت .

برای مشاهده و سفارش انواع پنجره دو جداره آلومینیومی بر روی این متن کلیک کنید

در و پنجره آلوود

در و پنجره آلومینیومی و PVC

آلوود در واقع ترکیبی از چوب و آلومینیوم در کنار هم می باشد . این متریال برای استفاده از زیبایی چوب در کنار مقاومت آلومینیوم اختراع گردید. این متریال مقاومت بسیار بالای آلومینیوم را با زیبایی چوب همراه با یکدیگر برای شما به ارمغان خواهد آورد.

برای مشاهده و سفارش انواع پنجره دوجداره ترمال بریک بر روی این لینک کلیک کنید

در و پنجره PVC و uPVC

در و پنجره آلومینیومی و PVC

PVC مخفف Polyvinyl Chloride و U مخفف un-plasticised است. این ماده به عنوان ماده‌ای محبوب برای پنجره ها و درها تبدیل شده است . زیرا پوسیده نمی‌شود ، پوسته پوسته نمی‌شود ، زنگ نمی‌زند و تجزیه نمی‌شود و در برابر شرایط جوی مقاوم است. در ادامه به بررسی مفصل‌تر و دقیق در و پنجره آلومینیومی و مقایسه آن با در و پنجره uPVC خواهیم پرداخت .

برای مشاهده و سفارش انواع درب آلومینیومی شیشه خور بر روی این لینک کلیک کنید

تفاوت uPVC و PVC

در و پنجره آلومینیومی و PVC

در ابتدا بهتر است که توضیح دهیم که نوع PVC و uPVC از یک خانواده هستند . و تفاوت اساسی بین این دو نوع پلاستیک استفاده از نرم کننده‌ها است: PVC حاوی نرم کننده‌ها است در حالی که uPVC چنین نیست. نرم کننده‌ها PVC را نرم و انعطاف پذیرتر می‌کنند ، به این معنی که PVC ماده مناسبی برای کابل ، اسباب بازی ، پرده دوش و حتی لباس است. بنابراین uPVC متریال بهتری برای تولید احجامی که نیاز به مثاومت بالا مثل در و پنجره دارند می‌باشد . حال به بررسی تفاوت در و پنجره آلومینیومی با uPVC خواهیم پرداخت .

برای مشاهده و سفارش انواع درب آلومینیومی ورودی ساختمان بر روی این لینک کلیک کنید

در و پنجره uPVC

در و پنجره آلومینیومی و PVC

برای اینکه به تفاوت در و پنجره آلومینیومی با uPVC بپردازیم . ابتدا هر یک از این موارد را بررسی خواهیم کرد . uPVC مخفف پلی وینیل کلرید پلاستیکی نشده است. این ماده معمولاً در ساخت پنجره‌ها ، درها ، ناودان‌ها و لوله‌ها که برای مقاومت استثنایی در اطراف یک هسته فولادی گالوانیزه از موارد قبلی پیچیده می‌شود ، استفاده می‌شود. طی چند سال گذشته ، محبوبیت محصولات uPVC به سرعت افزایش یافته است و به سرعت به یکی از پرکاربردترین مواد در خانه تبدیل شده است.

با توجه به مزایای متعدد آن ، مورد علاقه شرکت‌های بزرگ شیشه سازی در سراسر جهان است. پس چرا باید پنجره‌ها و درهای uPVC را روی تاسیسات چوبی یا فلزی سنتی انتخاب کنید؟ ما هفت مزیت برتر محصولات uPVC را توصیف می‌کنیم ، و توضیح می‌

دهیم که چرا باید این مواد را در نمای خارجی خانه خود ترکیب کنید.

برای مشاهده و سفارش انواع درب آلومینیومی کشویی بر روی این لینک کلیک کنید

صرفه اقتصادی بالا

در و پنجره آلومینیومی و PVC

وقتی نوبت به خانه های ما می رسد ، همه در جستجوی کیفیت برتر با قیمت عالی هستند. خانه ها گران هستند – از خرید ، مبلمان و تزئینات ، تا پرداخت قبض های روزمره … ناگفته نماند که همه ما می توانیم از پس انداز چند پنی اینجا و آنجا سود ببریم! با انتخاب پنجره ها و درها uPVC ، تضمین می کنید که از پنجره های UPVC شیب داده و پنجره ها را بچرخانید معامله بسیار ارزان تری نسبت به معادل آلومینیوم یا چوب پیدا خواهید کرد. در حالی که نصب uPVC ارزان است ، اما این بدان معنا نیست که برای خانه ارزشی ندارد.

اگر قصد حرکت در آینده نزدیک را دارید ، نصب پنجره ها و درهای جدید uPVC می تواند تفاوت واقعی ایجاد کند. این راه حل های نسبتاً ارزان خریداران بالقوه را تحت تأثیر قرار می دهد و خانه شما را بسیار مطلوب تر می کند.

برای مشاهده و سفارش انواع پنجره دو جداره بر روی این لینک کلیک کنید

دوام بسیار بالای در و پنجره uPVC

uPVC دوام بسیار بالایی دارند . این در و پنجره تا ده ها سال محکم و مقاوم باقی می مانند . این مزیت این محصولات را سخت تر از سایر مواد سنتی می کند. پلاستیک همچنین از نظر زنگ زدگی ، تورم و تاب خوردگی دارای مزیت است. برخلاف فلز یا چوب ، uPVC شکل و مقاومت خود را برای سالهای آینده حفظ خواهد کرد. انتخاب پنجره ها و درها uPVC به محافظت از خانه شما در برابر شرایط آب و هوایی شدید که در انگلیس تجربه می کنیم کمک می کند. این ماده کاملاً ضد آب است ، بنابراین نگران رطوبت و نشتی نباشید. بعلاوه ، از آنجا که uPVC تحت تأثیر دما قرار نمی گیرد (برخلاف چوب و فلز) ، پنجره ها و درهای شما همیشه به راحتی باز و بسته می شوند.

برای مشاهده و سفارش انواع پنجره دو جداره کشویی بر روی این لینک کلیک کنید

تعمیر و نگهداری بسیار کم

در و پنجره آلومینیومی و PVC

نگهداری از پنجره ها و درها uPVC بسیار آسان است . سطحی تمیز که پوسیده یا زنگ زده نشود. از آنجا که uPVC در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است ، نیازی به رنگ نیز نیست ، این بدان معناست که درها و پنجره های شما پوسته پوسته و تراش نخواهند خورد. برای تازه سازی تاسیسات uPVC ، تمام آنچه که طول می کشد این است که یک بار با یک تمیز کننده تمام سطح و یک پارچه خریداری کنید.

برای مشاهده و سفارش انواع پنجره دو جداره طرح چوب بر روی این لینک کلیک کنید

عایق بندی موثر

در و پنجره آلومینیومی و PVC

پنجره ها و درهای uPVC شما بهره وری چشمگیر انرژی را ارائه می دهند. در حالی که از نفوذ رطوبت و هوای سرد به خانه شما جلوگیری می کنند . قاب های پلاستیکی به حفظ گرما نیز کمک می کنند. تاسیسات uPVC نسبت به نمونه های چوبی خاصیت عایق بندی بیشتری دارند که در واقع باعث می شود از نظر محیط زیست سازگارتر باشند. در آخر حتی می توانید مقدار قابل توجهی پول در ازای پرداخت قبض های انرژی خانگی پس انداز کنید.

برای مشاهده و سفارش انواع درب توالت بر روی این لینک کلیک کنید

افزایش ایمنی و امنیت

uPVC ذاتاً انعطاف پذیر است ، و از نظر امنیتی آن را به ماده ای بسیار قابل اعتماد تبدیل می کند. فریم های این پنجره ها و درها به روشی خاص ساخته شده اند ، که آنها را بسیار ضد سرقت می کند. اکثر درب های uPVC ضد سرقت هستند ، به این معنی که نمی توان آنها را با ابزارهایی از این دست خراب کرد. سارقان بالقوه احتمالاً از خانه های دارای درب یا پنجره uPVC بازداری می کنند ، فقط به این دلیل که آنها از دشواری هایی که برای ورود به داخل دارند آگاه هستند.

برای مشاهده و سفارش انواع در و پنجره دو جداره uPVC بر روی این لینک کلیک کنید

قابلیت جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی

در و پنجره آلومینیومی و PVC

این یک واقعیت کاملاً شناخته شده است که نصب uPVC از کیفیت صدای برتر برخوردار است. این پنجره ها و درها به محافظت از گوش شما در برابر صداهای ناخوشایند ، مانند ترافیک اطراف و همسایگان بلند کمک می کند. اگر مرتباً در خارج از خانه با غوغا از خواب بیدار می شوید یا غالباً تحت فشار همسایگان پر سر و صدا قرار می گیرید ، پنجره ها و درهای uPVC می توانند راه حل این مسئله باشند. آنها قطعاً می توانند خانه شما را به مکانی آرامتر و آرامتر تبدیل کنند!

برای مشاهده و سفارش انواع پنجره upvc ساختمان بر روی این لینک کلیک کنید

سبک های کاربردی و در عین حال شیک در و پنجره های uPVC

در و پنجره آلومینیومی و PVC

ما در مورد کاربردها و کاربردها از مزایای پنجره ها و درها uPVC صحبت کرده ایم ، اما در مورد ظاهر و ظاهر این نصب ها چه می کنید؟ با افزایش محبوبیت آنها ، سبک های بیشتری از هر زمان دیگری در دسترس هستند. یافتن درب یا پنجره uPVC با مشخصات دقیق خود دشوار نیست. اکنون طیف وسیعی از اشکال ، اندازه ها و رنگ ها موجود است.

همچنین لازم به ذکر است که فریم های uPVC اکنون می توانند با جلوه های دانه های چوبی به پایان برسند ، که آنها را برای خواص سنتی مناسب می کند. این امر همچنین به تشویق افرادی که به ویژه پنجره ها و درهای قدیمی را به روز می کنند کمک می کند ، زیرا پرش به uPVC چندان تضاد ندارد. تفاوت در و پنجره آلومینیومی با uPVC در مورد ظاهر و زیبایی به این صورت خواهد بود که معمولا پنجره های آلومینیومی نمای فلزی دارند در حالیکه پنجره های uPVC حالت مات و پلاستیکی خود را به نمایش می گذارند .

برای مشاهده و سفارش انواع در و پنجره upvc غرب تهران بر روی این لینک کلیک کنید

در و پنجره آلومینیومی

کمپانی فرکو پیش تر در مقالات متعددی در مورد در و پنجره آلومینیومی مطالب ارائه کرده است . که شما عزیزان می توانید برای مطالعه بیشتر در مورد این نوع از در و پنجره به لینک هایی که در پایین قرار می دهند مراجعه کنید . برای اینکه تفاوت در و پنجره آلومینیومی با uPVC بیشتر برای شما محرض شود توصیه می گردد تا این مقالات را بخوانید و در نهایت تصمیم خود را بگیرید .

نتیجه نهایی

در و پنجره uPVC و آلومینیومی هر دو از مزیت های بسیار بالایی برخوردار هستند . و تقریبا هر دو می توانند تمام نیاز های مورد نیاز شما را پوشش دهند . نتیجه نهایی وابسته به انتخاب شما برای خانه خود منحصر می شود . کمپانی فرکو اماده ارائه خدمات در مورد هر دو نوع از در و پنجره ها می باشد . شما عزیزان می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و در مورد قیمت این در و پنجره ها اطلاعات کسب کنید و یا آن ها را سفارش دهید .

سفارش انواع در و پنجره آلومینیومی و uPVC

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن hosseinnajafi-callbanner.jpg است

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مشاوران ما تماس بگیرید . کمپانی فرکو ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع در و پنجره آلومنیومی و uPVC خدمات پس از فروش می باشد . تلفن تماس : 02188068352 ، همچنین برای ثبت سفارش از طریق what’s app با شماره 09101767773 در تماس باشید .

شما عزیزان می توانید برای مشاهده نمونه کار ها پیج اینستاگرام کمپانی فرکو با آیدی farkoo.ir@ مراجعه فرمایید. و در مسابقات جذاب ما شرکت کنید . ناگفته نماند داخل پیج اینستاگرام فرکو هر هفته مسابقه هیجان انگیزی برگذار می شود. که جوایز های میلیونی نیز تقدیم شما دوستان می شود .

فرکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو