آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

کارگاه تولیدی فَرکو

farkoo.Blog

کارخانه طلق یو وی 9

کارخانه طلق یو وی

کارخانه طلق یو وی فرکو ، انواع طلق ها را طبق استاندارد های کیفیت جهانی ، تولید و عرضه می کند . طلق ها در تنوع سبکی گسترده ای وجود دارند ، که طلق یو وی از محبوب ترین آن است . خورشید عامل مهم و حیات بخشی است . اما تابش مستقیم آن اثرات نامطلوبی
بر پوست انسان ، کیفیت اشیا و البسه دارد .

طلق یو وی اشعه های مضر را از خود عبور نمی دهد . سایر طلق های معمولی این مزیت را ندارند . طلق شیشه ای شفاف ، طلق رنگی و طلق پلی کربنات مات را می توان به طور یو وی تهیه کرد . و از کاربرد آن در فضاهای مختلف بهره برد . در ادامه ی مطلب به توضیح بیشتر در مورد انواع آن ، خواهیم پرداخت . تا با شناخت آگاهانه انتخاب درست تری داشته باشیم .

کارخانه طلق یو وی 1
طلق های یو وی

ویژگی طلق های تولید شده در کارخانه طلق یو وی

طلق هایی که در کارخانه طلق یو وی تولید می شوند ، علاوه بر خصوصیات عمومی که همه ی طلق ها دارند ، دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز هستند . اما باید در ابتدا بدانیم که طلق چیست ؟! و خصوصیات کلی طلق را آشنا شویم . و سپس فرق طلق یو وی با سایر طلق ها را بدانیم .

طلق ها در واقع جنسی از پلاستیک پلیمری دارند . که بسیار مستحکم و مقاوم اند . طلق شیشه ای شفاف ، رنگی یا مات از خانواده ی کانی های نرم ، محسوب می شوند . که جنسی انعطاف پذیر دارند ، که به راحتی می توان آن را به صورت طلق شیشه ای خم درآورد .

طلق ها به صورت کلی ، برای قسمت های خارجی و داخلی ساختمان ها ، بسیار مناسب و مقرون به صرفه اند . چرا که فشار و ضربه های باد و تگرگ به آن آسیبی نمی رساند . و سال های زیادی می توان از یک طلق رنگی یا شفاف در محل استفاده کرد . تنوع رنگی که این جنس دارد ، باعث توجه زیاد به این جنس شده است . که همچون شیشه های رنگی ، در بنا مورد استفاده قرار می گیرند .

اما در واقع برتری هایی به آن دارند . طلق رنگی وزنی سبک تر از شیشه رنگی دارد ‌. نشکن است . و به راحتی قابل جابجایی است . و خرید و سفارش طلق ها بهای پایین تری دارد . قیمت طلق رنگی یا قیمت طلق شفاف از شیشه بسیار کم تر است . علاوه بر آن موقعی که ، طلق ها به صورت طلق یو وی تولید می شوند ، دارای ویژگی های منحصر به فرد تری هستند .

کارخانه طلق یو وی 2
طلق شفاف یو وی

برتری طلق یو وی

پیشرفت صنعت طلق سازی ، باعث ساخت طلق هایی با کیفیت تر با قابلیت های بیشتری شده است . سطح طلق یو وی با لایه ای پوشانده شده است . که از نفوذ اشعه های مضر خورشید محافظت می کند ‌. نور مستقیم آفتاب باعث رنگ باختگی لباس ها و اشیا می شوند . علاوه بر آن کیفیت جنس ان را کاهش می دهند . و نیز پوست انسان ، در مقابل اشعه های فرابنفش خورشید ، جوانی ، لطافت و زیبایی خود را از دست می دهد . که نتیجه ی آن داشتن پوستی خشک ، قرمز و لک دار است .

اما طلق یو وی رافع این مشکلات است . و در ابعاد بزرگ و کوچک توسط کارخانه طلق یو وی تولید و عرضه می شوند . که می توان طلق رنگی را به صورت آنلاین و حضوری ، ثبت سفارش نمود .

کارخانه طلق یو وی 3
طلق های مستحکم و زیبا در بنا

طلق هوشمند … کلیک کنید .

انواع طلق یو وی

کارخانه طلق یو وی ، طلق ها را در انواع گوناگونی تولید و ارائه می دهد . که هر کدام آن برای هماهنگی با ، قسمتی از سازه های ساختمانی مناسب است . طلق شیشه ای شفاف یکی از انواع طلق یو وی است . که به نام های طلق شفاف کریستال ، طلق اکریلیک یا طلق شیشه ای نیز شناخته می شود . این طلق ها مثل شیشه شفاف هستند . و تصاویر در پشت آن واضح و روشن دیده می شوند .

بیشترین استفاده ای که ازین طلق ها می شود در ساخت سقف کاذب و درب و پنجره ها است . شفافیت این طلق طرح آسمان مجازی را به زیبایی نمایش می دهد . و ورود نور و روشنایی از درب و پنجره های طلقی به راحتی صورت می گیرد .

کارخانه طلق یو وی 4
طلق شیشه ای شفاف

انواع طلق یو وی 2

نوع دوم از طلق یو وی ، طلق شیشه ای رنگی است . که به آن طلق پلی کربنات نیز گفته می شود . طلق رنگی در رنگ های متنوع توسط مجموعه ی فرکو ، تولید و ارائه می شود ‌. طلق پلی کربنات رنگی مقاومت بیشتری نسبت به طلق شفاف دارد . و کاربرد آن نیز گسترده تر است . رنگ بندی زیبای این طلق ، بر زیبایی محل مورد استفاده می افزاید . طلق رنگی در رنگ های بنفش ، صورتی ، قرمز ، آبی ، قهوه ای و … توسط کارخانه طلق یو وی فرکو تولید و ارائه می شود . که هر رنگ آن درصد عبور نوری متفاوتی دارد . و سلایق شخصی هر فرد باعث انتخاب رنگی خاص از آن می شود . نوع سوم از طلق یو وی ، طلق پلی کربنات مات است .

این طلق با خصوصیات ساختاری متفاوتی که دارد ، باعث حفظ دید از محیط بیرون می شود . و برای محل های شخصی و خصوصی کاربرد دارد . میتوان ازین طلق برای طلق شیشه ای بالکن استفاده کرد . یا در و پنجره های بنا با طلق مات خصوصی سازی می شود . نوع دیگر از طلق یو وی ، طلق پلی کربنات دوجداره است .

این طلق ها به صورت دو لایه ی بهم وصل شده ساخته شده اند . که بین دو طلق بهم متصل شده ، فضایی خالی شبیه کندوی زنبور ، عسل تعبیه شده است . که تقویت کننده ی خاصیت عایق بودن طلق رنگی ، یا شفاف می باشد ‌. و از نفوذ و هدر رفتن انرژی های ساختمان ممانعت می کند .

کارخانه طلق یو وی 5
طلق شفاف کریستال

انواع طلق چه کاربردی در بنا دارد

کارخانه طلق یو وی فرکو ، انواع طلق ها را به منظور استفاده در مکان های متفاوتی ، طراحی و آماده کرده است . که کارایی هر نوع آن در قسمتی خاص ، مورد توجه قرار می گیرد . در زیر به برخی کاربرد های اساسی آن اشاره ای کوتاه می کنیم .


۱ . طلق شیشه ای شفاف یا طلق اکریلیک بکار رفته در سقف های طلقی و سقف کاذب
۲ . طلق شیشه ای رنگی یا پلی کربنات رنگی ، برای ساخت طلق بالکن و طلق بکار رفته در ، در و پنجره
۳ . طلق پلی کربنات مات ، برای مکان هایی که نیاز به حفظ دید داریم
۴ . طلق اکریلیک برای ساخت لوازم تزئینی و دکوری
۵ . انواع طلق ها برای ساخت قفسه و بوفه در پذیرایی ها و مراکز تجاری


۶ . ساخت پارتیشن با طلق رنگی
۷ . ساخت سقف پوش و سایه بان برای استخر ها و سالن های ورزشی
۸ . سایه بان برای خودرو های شخصی و عمومی ، برای محافظت از برخورد اشعه های مضر ، با بدنه ی خودرو
۹ . ساخت و تهیه ی جعبه های کادویی و تزئینی با طلق رنگی
۱۰ . و ….

کارخانه طلق یو وی 6
کاربرد طلق ها در فضای عمومی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت طلق شفاف و پلکسی گلاس کلیک کنید .

مشاوره و ثبت سفارش

کارخانه طلق یو وی فرکو ، گزینه ای مناسب ، برای تهیه ی طلق یو وی ارزان و با کیفیت است . مواد اولیه ی بکار رفته برای تهیه ی این طلق ها ، از آلیاژی خالص و مرغوب است . که باعث افزایش استحکام و زیبایی رنگ های آن شده است .


شماره تماس برای مشاوره ی رایگان :
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ _ ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳


آدرس اینستاگرامی فرکو :

ادرس اینستاگرامی
ادرس اینستا گرامی
کارخانه طلق یو وی 7
طلق سایه بان
کارخانه طلق یو وی 8
سایه بان خودرو از طلق شفاف
کارخانه طلق یو وی 9
سقف پوش طلقی
طلق ها در کارخانه ی طلق یو وی در چه رنگ هایی تولید می شوند ؟

طلق رنگی در رنگ های بنفش ، صورتی ، قرمز ، آبی ، قهوه ای و … توسط کارخانه طلق یو وی فرکو تولید و ارائه می شود .

2 پاسخ

    1. سلام برای اطلاع دقیق از قیمت طلق یو وی با شماره ی 02188068352 تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو