آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

کارخانه شیشه خم >.

کارخانه شیشه خم

شرکت فرکو کارخانه تولید شیشه خم و انواع شیشه های تخت است. امروزه به دلیل جذابیت ظاهری شیشه های خم (شیشه خمیده) و کاربری بالای آن ها محبوبیتشان نسبت به دهه های گذشته بسیار پیشرفت داشته است و در مکان های مختلفی از شیشه های خم استفاده میشود.انواع شیشه خم را می توانید از مرکز خرید شیشه خم تهیه نمایید .

Bent glass factory
میز کنارمبلی بسیار جذاب با شیشه منحنی

شیشه خم یکی از زیبا ترین تولیدات کارخانه های شیشه سازی جهان است . و سازه های شیشه ای تولید شده از این محصول نیز جزو جذاب ترین و پر استقبال ترین محصولات شیشه ای به حساب می آیند .

میز کنسول منحنی با شیشه دودی و شیشه طرح دار

توضیحی کوتاه در رابطه با تولید شیشه خم

شیشه خم به دو روش در کارخانه های شیشه سازی و کارخانه شیشه خم فرکو تولید می گردد . در روش اول نحوه تولید شیشه خم به این صورت است که : ابتدا شیشه تخت را با استفاده از گرمای بسیار بالای کوره بصورت مذاب و مایع در می آورند . مایع شیشه را درون قالب فلزی که از قبل بصورت اشکال مورد نیاز ، برای همین منظور ساخته شده اند . می ریزند و این بار به همراه قالب فلزی دوباره در کوره های مخصوص قرار می گیرد و طی حرارت بسیار زیاد ، به شکل قالب مورد نظر در می آید .

دستگاه پیشرفته شیشه خم

در روش دوم شیشه همزمان با حرارت دیدن حالت می گیرد و در حین نرم شدن به شکل مورد نظر در می آید . در مرکز خرید شیشه خم انواع شیشه منحنی با هردو روش تولید بفروش می رسند .

دستگاه تولید شیشه قوس دار

انواع جنس شیشه از لحاظ میزان شفافیت

شیشه فلوت

شیشه کلیر

شیشه سوپرکلیر

شیشه کریستال

Bent glass factoryشیشه خمیده
میز عسلی با شیشه خمیده شفاف
مرکز خرید شیشه خم5
میز کنار مبلی با شیشه بسیار شفاف کریستال

شیشه کریستال

شیشه های کریستال از شفاف ترین و زیبا ترین شیشه های شفاف محسوب می گردند . که مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند . این نوع شیشه ها بدلیل دارا بودن مقدار زیادی ذرات کریستال در سطح خود بسیار شفاف تر و براق تر از سایر شیشه های شفاف هستند . کارخانه شیشه خم فرکو در میان انواع تولیدات خود ، شیشه های فوق شفاف کریستال نیز تولید می نماید . شیشه های کریستال در دو نوع سفید و مغز آبی تولید می گردند . و از نظر قطر و ضخامت شیشه بین 4 الی 10 میلی متر متغیر هستند .

در کارخانه شیشه خم فرکو ، برای تولید شیشه های کریستالی از عنصر آهن به میزان بسیار کمی استفاده می شود . که این امر باعث شده این شیشه ، از درجه خلوص بالائی برخوردار باشد و در زمان شکسته شدن نیز مانند ظرف کریستال پودر شود . همچنین بدلیل وجود سرب در این شیشه ، ضریب شکست نور در آن افزایش یافته و باعث ایجاد تلالو و درخشندگی بسیار بالائی در شیشه های کریستال شده است.

Bent glass factory شیشه خم
میز خمیده با شیشه کریستال

شیشه سوپرکلیر تولیدی خم

شیشه های سوپر کلیر از گروه شیشه های شفاف هستند . و از آنجائیکه در تولید این شیشه ناخالصی های آن حذف می گردد ، از وضوح و شفافیت بالائی برخوردارمی باشد. شیشه سوپر کلیر از لحاظ شفاف بودن و کیفیت تقریبا نزدیک به شیشه های کریستال می باشد . و از نظر براق بودن و زیبائی می تواند با این شیشه در یک سطح قرار بگیرد .

Bent glass factory کارخانه
میز عسلی دو طبقه با شیشه خمیده

این محصول در عین اینکه مقاومت و دوام بسیار خوبی دارد ، بسیار مقرون به صرفه است . البته در مرکز خرید شیشه خم می توانید انواع شیشه را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید .

میز شیشه ای با استفاده از شیشه خم کلیر

شیشه کلیر خم

شیشه خم کلیر در سطح پائین تری از شفافیت قرار دارد . و از لحاظ کیفیت با شیشه های سوپر کلیر و کریستال قابل مقایسه نیست . ولی از انواع دیگر شیشه شفاف ، از کیفیت بهتری بر خوردار است . شیشه های کلیر که بعد از شیشه های فلوت تولید شده اند از لحاظ استحکام و کیفیت در درجه بالاتری قرار دارند و همچنین از لحاظ شفافیت و وضوح نیز بالاتر از شیشه های فلوت هستند .

Bent glass factory شیشه خم کارخانه
شیشه خمیده میز جلومبلی

شیشه فلوت خم

شیشه خم فلوت نیز یکی دیگر از انواع شیشه های شفاف است که از کم ترین درصد شفافیت در بین شیشه های شفاف برخوردار است . در سطح این شیشه به مقدار کمی می توان موج و ریز جوش هائی را مشاهده کرد که از کیفیت آن می کاهد .این نوع شیشه قیمت بسیار مناسبی دارد .

انواع جنس شیشه خمیده از لحاظ کیفیت و استقامت

شیشه نیمه سکوریت

شیشه خمیده سکوریت

شیشه خم لمینت

شیشه سکوریت لمینت شده

شیشه خمیده ضد گلوله

شیشه خم دو جداره

انواع میز پذیرایی با شیشه منحنی
مرکز خرید شیشه خم4
شیشه نیمه سکوریت منحنی

شیشه نیمه سکوریت

شیشه خم بدلیل حرارت بسیار بالایی که در حین تولید و شکل پذیری در کارخانه شیشه خم ، بر روی آن اعمال می شود . بصورت شیشه نیمه سکوریت در می آید و تا حدودی از قابلیت های شیشه های سکوریت بهره مند می گردد .

مرکز خرید شیشه خم
شیشه سکوریت منحنی در میز کنار مبلی

ولی این مقدار از سکوریت شدن تنها برای تولید و ساخت بعضی از محصولات شیشه ای کفایت می کند . زیرا استقامت و مقاومت شیشه های نشکن سکوریت بسیار بالا است .

قابل ذکر است که شیشه خمیده بدلیل همین خاصیتی که دارد ، از تمام شیشه های تخت سکوریت نشده مقاوم تر است .

Bent glass factory کارخانه میز شیشه ای خم
میز کنار مبلی شیشه ای

شیشه خمیده سکوریت

شیشه خم سکوریت یک شیشه نشکن است که دارای سطح بالایی از مقاومت و استحکام است . این محصول طی فرآیندی متفاوت در کارخانه شیشه خم تولید می گردد . و همین فرآیند آن را به شیشه ای با ماندگاری بالا و کم خطر تبدلیل بی نماید .

کارخانه شیشه خم
میز شیشه ای منحنی با طبقه ای از شیشه تخت رنگی

جالب است بدانید که شیشه های سکوریت پس از خروج از کوره ، در حالی که به شدت داغ هستند تحت تاثیر هوای بسیار سرد قرار می گیرند . و سرعت عمل در این روند سرما دهی ، بقدری بالا است که در حالی که درون شیشه هنوز بسیار داغ است ، سطح رویین شیشه کاملا سرد شده و از خرد شدن و ریزش شیشه ، که در نتیجه سرد شدن ناگهانی اتفاق می افتد ، جلوگیری می نماید .

میز تمام شیشه منحنی با رنگ تدریجی یا آبرنگی

همین اتفاق باعث می شود که شیشه در مقابل سرما و ضربه تا حد زیادی مقاوم گردد . و همچنین در صورت شکسته شدن ، به ذرات بسیار ریز و بی خطر تبدل شود .

Bent glass factory شیشه خمیده میز
میز و صندلی زیبا از شیشه خم سکوریت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت که در کارخانه شیشه خم نیز تولید می گردد ، شیشه ای است بسیار مستحکم که در مقابل ضربه و برخورد جسم سنگین ،از مقاومت بسیار زیادی برخوردار است . این نوع شیشه می تواند وزن های بسیار سنگین را نیز تحمل کند و احتمال شکسته شدن آن بسیار کم است . یکی از ویژگی های شیشه لمینت که آن را به شیشه ای بی خطر و با امنیت بالا تبدیل کرده است ، استفاده از ورق های PVB در میان لایه های شیشه است .

شیشه خم لمینت با چند لایه متفاوت

قابل ذکر است که مقاومت بالای این محصول ، نشات گرفته از تعداد شیشه هایی است که بر روی هم متصل می شوند . تعداد شیشه ها هرچه بیشتر باشد ، بر ضخامت شیشه و بالطبع بر مقاومت آن افزوده می گردد . از آن جائیکه این محصول توانایی تحمل وزن های بسیار بالا را دارد و درصد شکسته شدن آن نیز بسیار کم است .

مرکز خرید شیشه خم
شیشه میز غذاخوری نشکن و بسیار مقاوم

از آن در نمای برج های بلند و همچنین برای ساخت بناهای معماری با طراحی های شگفت انگیز استفاده می شود . شیشه خم لمینت حتی جایگزین مناسبی برای برخی از مصالح ساختمانی چون سنگ و فلز شده است و از آن در ساخت پله ، دیوار ، سقف و … استفاده می گردد . شایان ذکر است که انواع شیشه های سکوریت و لمینت نیز با قیمت های مناسب در مرکز خرید شیشه خم ارائه می گردد.

شیشه خم لمینت در تولید انواع دیوار شیشه ای

و اما ورق PVB چیست و چگونه عمل می کند

ورق PVB یک لایه طلق از جنسی مشابه رزین است . که در واقع همانند یک چسب قوی عمل می کند و در ضخامت های مختلف تولید می شود . بیشترین ضخامت های مورد استفاده آن عبارت است از : 0.38میلی متر ، 0.76میلی متر و 1.52میلی متر .

شیشه لمینت شکسته شده

عملکرد این طلق به این صورت است که لایه های شیشه را به هم می چسباند . و قدرت چسبندگی آن بگونه ای است که حتی ذرات شیشه بعد از شکسته شدن آن نیز ، همچنان در سطح آن باقی می ماند و ریزش و پاشش خرده شیشه ، وجود نخواهد داشت . این ویژگی بسیار مهم و متمایز شیشه لمینت باعث شده در بسیاری از سازه های شیشه ای مخصوصا در ساختمان سازی ، بسیار مورد استفاده قرار بگیرد .

کارخانه شیشه خم
شیشه لمینت در میز جلومبلی

شیشه سکوریت لمینت شده

همانطور که گفته شد شیشه لمینت از بهم چسباندن چند لایه شیشه ساخته می شود . زمانی که در ساخت شیشه لمینت از شیشه های نشکن سکوریت استفاده شود این محصول را شیشه سکوریت لمینت شده و یا شیشه لمینت سکوریت می نامند . که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .

شیشه لمینت سکوریت شده منحنی

در ساخت شیشه لمینت ، می توان از انواع شیشه استفاده نمود . برای ساخت شیشه لمینت از شیشه منحنی ، باید از شیشه منحنی با خمش و درجه انحنای مشابه در تعداد مورد نظر ساخته شود . به همین دلیل ساخت شیشه لمینت منحنی نیازمند تخصص و تبحر بیشتری نسبت به شیشه لمینت تخت است .

شیشه سکوریت لمینت شده در میز ناهارخوری

شیشه خمیده ضد گلوله

حتما برایتان جالب است که بدانید شیشه ضد گلوله همان شیشه لمینت است که از تعداد لایه های بسیار بیشتر و از شیشه هایی با مقاومت بالاتر در آن استفاده می شود . به همین دلیل از ضخامت بیشتری نسبت به سایر شیشه ها برخوردار است .ضخامت شیشه ضد گلوله بین 7 الی 75 میلی متر متغیر است . و هرچه ضخامت آن بیشتر باشد میزان مقاومت آن در برابر اصابت گلوله بیشتر خواهد بود .

مرکز خرید شیشه خم
شیشه ضد گلوله
مرکز خرید شیشه خم3
شیشه خمیده رنگی در میز پذیرایی

انواع شیشه خم رنگی

شیشه ترنسپرنت

شیشه متالیک

شیشه لاکوبل

شیشه متلوکس

شیشه رفلکس

Bent glass factory میز خم کارخانه
میز کنار مبلی شیشه ای با طراحی خاص
Bent glass factoryکارخانه شیشه خم رنگی
میزهای پایه شیشه ای جذاب و مدرن

شیشه ترنسپرنت تولیدی کارخانه شیشه خم

شیشه های رنگی ترنسپرنت در واقع با استفاده از نوعی لیبل رنگی که بر سطح شیشه چسبانده می شود ، بصورت رنگی در می آیند . لیبل های ترنسپرنت با لایه ای از یک چسب نازک بر روی شیشه های مختلف قابل نصب هستند . جالب است بدانید که شیشه های ترنسپرنت شفافیت بالائی دارند و نور را بخوبی از خود عبور می دهند . تنوع رنگی بسیار زیادی نیز در این محصول موجود است .

مرکز خرید شیشه خم
شیشه رنگی ترنسپرنت در میز پذیرایی

ورق های ترنسپرنت برچسب هائی بسیار بادوام و مقاوم هستند و حتی قابلیت چاپ انواع طرح بر روی آن ها وجود دارد . در کارخانه شیشه خم فرکو انواع آماده شیشه ترنسپرت را بصورت تخت یا منحنی ، در ابعاد و سایز های گوناگون و با ضخامت های مختلف می توانید سفارش دهید . زیبا ترین شیشه های رنگی را می توانید از مرکز خرید شیشه خم فرکو تهیه نمائید .

کارخانه شیشه خم
میز شیشه ای ترنسپرنت با رنگ آبرنگی زیبا

شیشه متالیک برای شیشه خم

شیشه های دکوراتیو متالیک شیشه هائی رنگی هستند که بصورت اکلیلی و دارای ذرات ریز براقی هستند ، که با تابش نور جلوه ای بسیار زیبا را به نمایش می گذارند . شیشه های متالیک را متلاک نیز می نامند . شیشه متلاک زیر مجموعه شیشه لاکوبل محسوب می شود ، چراکه از تمام ویژگی های شیشه لاکوبل بهره مند است .

Bent glass factoryکارخانه شیشه
میز عسلی با شیشه کریستال

این محصول زیبا که در کارخانه شیشه خم فرکو تولید می گردد ، از کیفیت و مقاومت بالائی برخوردار است . و قابلیت تولید آن مناسب با اکثر اجراهای شیشه ای از قبیل دکوراسیون داخلی و خارجی و سایر محصولات شیشه ای وجود دارد .

مرکز خرید شیشه خم
میز کنسول شیشه ای بسیار زیبا با ترکیب چوب
استفاده از شیشه لاکوبل سفید و مشکی در طراحی میز شیشه ای

شیشه لاکوبل خم

شیشه های رنگی لاکوبل شیشه هائی هستند با رنگ های براق . این شیشه ها با نام تجاری شیشه های پشت رنگی نیز معروف هستند .این محصول بدلیل رنگ های بسیار براق و متنوعی که دارد در دکوراسیون داخلی و حتی نماسازی ساختمان ها کاربرد بسیار زیادی دارد . تنوع رنگ در این محصول شامل مجموعه کاملی از انواع تناژ های رنگی می باشد .

شیشه لاکوبل منحنی با رنگی خاص در میز تمام شیشه

شیشه لاکوبل بدلیل سکوریت شدن از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است . این محصول بدلیل استحکام و مقاومت بالائی که دارد ، در بسیاری از فضاها و اجراهای شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد .

Bent glass factoryشیشه خم لاکوبل
میز پذیرایی با طراحی خیره کننده از شیشه لاکوبل

شیشه خمیده متلوکس

شیشه های رنگی در انواع مات نیز تولید می شوند . شیشه های متلوکس یا شیشه های مات رنگی از این جمله هستند . این شیشه ها در انواع رنگ های گوناگون تولید می شوند ، و از لحاظ کیفیت بدلیل قابلیت سکوریت شدن از استحکام بالائی برخوردارند .

مرکز خرید شیشه خم
میز با شیشه مات ساتینا

شیشه های مات رنگی نیز از جمله موارد مورد توجه و پر کاربرد در انواع دکوراسیون داخلی و انواع نماسازی می باشند .

میز کنسول با شیشه خم لاکوبل در دو رنگ

چه عواملی بر قیمت شیشه خم تاثیر دارد

ضخامت شیشه

سکورت شدن

ابعاد شیشه خم

لمینت شدن

جنس شیشه خم

طرح دار کردن

رنگ شیشه

ابزار مورد استفاده

Bent glass factoryشیشه خم بزرگ
شیشه خمیده رفلکس ساختمانی از جنس سکوریت
مرکز خرید شیشه خم1
شلف شیشه ای دکوراتیو با ضخامت کم

ضخامت شیشه خم

درقیمت گذاری انواع شیشه از جمله شیشه منحنی تولید شده در کارخانه شیشه خم، ضخامت شیشه امری موثر می باشد . در تولید انواع پنجره می توان از کلیه ضخامت های موجود بهره برد . ضخامت شیشه طبق سفارش مشتری تولید می گردد ولی آنچکه مسلم است ، برای آنکه شیشه خم مورد نظر بیشترین بازدهی را داشته باشد، لزوم تعیین ضخامت شیشه براساس کاربرد آن است . قابل ذکر است که در مرکز خرید شیشه خم فرکو ، انواع شیشه کاملا مطابق با قیمت تولیدی عرضه می گردد .

ضخامت قابل تغییر در شیشه لمینت

تاثیر ابعاد شیشه خمیده بر قیمت

سایز و ابعاد شیشه های منحنی بسته به نوع کاربرد و مصرفی که دارند متفاوت است . ولی این محصول به صورت استاندارد ، در ابعاد جام شیشه و یا بزرگ تر از جام شیشه نیز تولید می شود . اگر بصورت جام شیشه باشد در سایز (2 در 3 ) و اگر بزرگتر باشد ، در ابعاد سفارشی تولید می گردد. ابعاد شیشه منحنی از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت این محصول در کارخانه شیشه خم می باشد .

مرکز خرید شیشه خم
اتاق شیشه ای خمیده شفاف و بسیار جذاب

جنس شیشه خم

یکی از تاثیر گذار ترین موارد قیمت نهایی در کارخانه شیشه خم جنس شیشه ای است که انتخاب میکنید. برای مثال سفارش شیشه خم پنجره در ابعاد واحد و بدون رنگ با جنس فلوت قیمت متفاوتی دارد تا همان سفارش با جنس سوپرکلیر باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و دریافت مشاوره خرید پیشنهاد میشود با مشاورین متخصص شرکت فرکو تماس بگیرید.

انواع کاربری شیشه خم در دکوراسیون داخلی

میز شیشه ای جلومبلی

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای عسلی

میز عسلی کنار تختی

میز کنسول شیشه ای

بوفه و ویترین شیشه ای

میز ناهارخوری شیشه ای

کتابخانه و شلف شیشه ای

Bent glass factory کارخانه تولید شیشه خم
میز تمام شیشه منحنی

میز تمام شیشه قوس دار

میز شیشه ای خمیده جلومبلی

میز تمام شیشه جلومبلی یکی از زیباترین محصولات تولید شده از شیشه منحنی است . طراحی های مدرن و جذاب میز های شیشه ای جلومبلی ، هر نوع سلیقه و نظری را بخود جلب می کنند .

میز تمام شیشه با طراحی بسیار شیک و جذاب

این میزها از شیشه های نشکن سکوریت هستند و کیفیت بسیار بالائی دارند . انواع بسیار زیبائی از این محصول در کارخانه شیشه خم فرکو تولید می گردد.

کارخانه شیشه خم
میز جلومبلی شیشه ای زیبا با طرح خاص

میز عسلی شیشه خمیده

میز های عسلی کنار مبلی نیز با استفاده از شیشه های خم ، با زیباترین اشکال و طراحی تولید می گردند . این محصولات دکوراتیو علاوه بر اینکه کاملا کاربردی هستند ، در افزایش زیبائی دکوراسیون داخلی نیز تاثیر بسزایی دارند .

میز عسلی تمام شیشه خمیده با دو رنگ متفاوت
مرکز خرید شیشه خم
میز کنار مبلی با طراحی فوق العاده
Bent glass factory کارخانه شیشه خم
میز عسلی تمام شیشه

میز کنسول شیشه خمیده

میز کنسول شیشه ای نیز یکی از تولیدات بسیار زیبا از شیشه منحنی است ، که با اشکال گوناگون و رنگ های متنوع تولید می شود . این محصول که بیشتر جنبه دکوری و تزئینی دارد ، ظاهر و نمائی بسیار لوکس در دکوراسیون داخلی ایجاد می نماید .

Bent glass factory کارخانه شیشه خمیده
میز کنسول دو طبقه تمام شیشه ای قوس دار

میز ناهارخوری شیشه ای

در کارخانه شیشه خم علاوه بر میز های دکوری کوچک ، انواع میزهای ناهار خوری نیز با شیشه منحنی تولید می گردد . میزهای ناهارخوری تمام شیشه ، از جلوه ای بسیار متمایز و شیک برخوردار هستند . و نمائی کاملا خاص و لاکچری به دکوراسیون شما می بخشند.

کارخانه شیشه خم
میز غذاخوری تمام شیشه با طراحی هنری در پایه

میزهای ناهارخوری شیشه ای را می توانید با انواع سایز ، طرح و رنگ در شرکت تولیدی فرکو سفارش دهید . علاوه بر این می توانید محصولات مورد نظر خود را در مرکز خرید شیشه خم فرکو نیز سفارش داده و با همان قیمت و کیفیت دریافت نمایید .

Bent glass factory شیشه خم استوانه ای
میز ناهارخوری تمام شیشه آبرنگی با پایه های استوانه ای

میز شیشه ای اداری

تولیدات شیشه خم در زمینه انواع میز اداری نیز کاربرد دارد . میزهای اداری شیشه ای ، تنوع بسیاری در طرح و رنگ دارند . می توانند بصورت تمام شیشه و یا ترکیبی از چند جنس مختلف باشند که شیشه منحنی یکی از متریال های بکار رفته در ساخت آن ها باشد . برای آنکه با انواع زیبای میزهای شیشه ای اداری آشنا شوید در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت .

میز اداری تمام شیشه با قفسه بندی

ابتدا به معرفی انواع میزهای اداری می پردازیم :

میز مدیریت

میز کنفرانس

میز منشی

میز پرسنل

میز کامپیوتر

میز تحریر

مرکز خرید شیشه خم
میز شیشه ای منحنی اداری

میز مدیریت

میز مدیریت از جمله مهم ترین انواع میز اداری است که همیشه بیشترین توجه را به خود اختصاص می دهد . همیشه مدیران شرکت های معتبر برای حفظ کلاس کاری و نشانی از اقتدار مدیریتی ، سعی می کنند شیک ترین و خاص ترین نوع میز اداری را برای اتاق کار خود تهیه نمایند .

میز مدیرت با شیشه کریستال

میزهای شیشه ای مدیریت با طرح تمام شیشه و ترکیبی در مرکز خرید شیشه خم فرکو تولید و بفروش می رسند . که در این میان ، انواع ساخته شده از شیشه منحنی زیباترین و شیک ترین طرح های موجود هستند .

کارخانه شیشه خم
میز تمام شیشه مدیریت

میز کنفرانس

میز کنفرانس از میزهای اداری است که می تواند بصورت تکی و یا به همراه میز مدیریت باشد . برخی از شرکت ها برای تشکیل کنفرانس های خود از یک اتاق مجزا استفاده می نمایند . در کارخانه شیشه خم فرکو برای این منظور میز های شیشه ای بزرگی در ابعاد مختلف با تعداد صندلی مشخص تولید می شود .

میز کنفرانس با شیشه دودی

ولی در شرکت های کوچکتر معمولا کنفرانس ها در اتاق مدیریت انجام می شود ، به همین منظور میزهای مدیریت با طراحی میز کنفرانس وجود دارد. که بسته به سلیقه یا نیاز هر شرکت با طراحی های متنوع ساخته می شود . برای میز های کنفرانس نیز میتوان از انواع شیشه منحنی استفاده نمود .

مرکز خرید شیشه خم
میز کنفراس با شیشه شفاف و پایه طراحی شده

میز منشی

میز منشی نیز با استفاده از شیشه منحنی در مرکز خرید شیشه خم ساخته می شود . از آنجایی که در میزان تاثیر گذاری بر مشتری ، اولین برخورد بسیار اهمیت دارد . در اکثر شرکت ها برای میز منشی از نمونه های جذاب و خاص استفاده می نمایند . با استفاده از میز های شیشه ای منحنی ، می توانید دکوراسیون زیباتری را در محیط کاری خود ایجاد نمایید .

میز منشی در طراحی شیک و کاربردی

میز پرسنل اداری

معمولا شرکت ها و اداره جات مختلف سعی می کنند برای میزهای پرسنل خود ، از طرح های ساده ولی با کیفیت استفاده نمایند . زیرا پرسنل بیشترین استفاده را در طول روز از میزهای اداری می نمایند و استهلاک این میزها بسیار بیشتر از سایر میزهای اداری است . به همین منظور استفاده از میز هایی با شیشه های ضخیم و مقاوم ، علاوه بر زیبا تر کردن محیط کار می تواند عمر مفید طولانی تری نیز داشته باشد .

کارخانه شیشه خم
میز شیشه ای پرسنل

میز کامپیوتر

میز کامپیوتر از جمله میزهایی است که در شرکت ها و اداره ها و هم چنین در منازل بسیار استفاده می شود . به همین دلیل زیبایی آن برای اکثر افراد مهم است و درکنار زیبایی کاربردی بودن و کیفیت آن نیز بسیار اهمیت دارد . میز کامپیوتر های شیشه ای تولید شده در کارخانه شیشه خم فرکو ، می توانند هم جنبه زیبایی و هم جنبه کیفیت و کارایی را همزمان داشته باشند .

میز کامپیوتر از شیشه خمیده

میز تحریر

میز های تحریر مانند میز کامپیوتر در منزل و اداره قابل استفاده هستند . معمولا میزهایی که کاربری متنوع تری دارند نیاز به طراحی های متنوع تر و جنس های متفاوت تری نیز دارند . انواع میز تحریر با کاربردهای خانگی و اداری با انواع شیشه منحنی در مرکز خرید شیشه خم فرکو تولید می شوند .

مرکز خرید شیشه خم
میز تحریر شیشه ای ترکیبی با چوب

انواع کاربری شیشه خم در ساختمان سازی

شیشه خم پنجره و درب

نمای شیشه ای ساختمان

دیوار و پارتیشن شیشه ای

انواع نرده با شیشه خمیده

انواع کابین شیشه ای

طاق ویا گنبد شیشه ای

استخر شیشه ای منحنی

شیشه خم آکواریوم

راه های ارتباطی با مرکز خرید شیشه خم فرکو و ثبت سفارش

شیشه خم کارخانه
دیوار شیشه ای مات منحنی

خرید حضوری به آدرس زیر:
تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶
تماس تلفنی 02188068352

ست میز منحنی شیشه ای با طراحی آکواریوم

برای سفارش هر محصولی که مورد نظر و مورد نیاز شما عزیزان باشد ، شرکت فرکو آماده ی خدمت گذاری به شما عزیزان است . جهت سفارش یا مشاوره خرید رایگان با این شماره تماس بگیرید :

tel:02188068352

مرکز خرید شیشه خم
شیشه منحنی
آیا شیشه خم را میتوان به صورت طرحدار سفارش داد؟

بله شیشه خم را میتوانید با هر طرح و رنگی که بخواهید سفارش بدهید به صورت سه بعدی دو بعدی حکاکی شده و …

شیشه خم لاکوبل چیست؟

شیشه خم لاکوبل جزو شیشه های خم رنگی است. رنگ مورد نظر توسط دستگاه مخصوص پشت شیشه را آغشته میکند و طی این روش شیشه رنگی میشود.

23 پاسخ

  1. سلام دوست گرامی ! برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت ها با این شماره تماس حاصل بفرمایید 02188068352

 1. سلام تو ابعاد کوچیک هم میشه سفارش داد؟ من یه میز برای اتاقم میخوام

  1. سلام . بله چرا که نه!؟ در هر ابعاد ، رنگ ، طرح و تعداد دلخواهی که شما بخواهید قابل سفارش هست . برای دریافت اطلاعات دقیق با این شماره تماس حاصل بفرمایید 02188068352

 2. سلام برای اتاق پسر بچه میخوام از شیشه خم استفاده کنم میخوامم حتما قرمز باشه ، امنیتش اونقدری بالا هست که بخوام برای این استفاده سفارش بدم؟

  1. سلام دوست عزیز . بله امنیت شیشه های سکوریت قطعی و تضمینی می‌باشد. برای سفارش با این شماره تماس بگیرید 02188068352

  1. سلام دوست عزیز با توجه به نوسانات روزانه قیمت ها از گذاشتن قیمت دقیق محصولات معذوریم ، برای اطلاع از قیمت با این شماره تماس حاصل بفرمایید 02188068352

 3. سلام خسته نباشید همه جور شیشه خمی تولید میکنید؟ من یه شیشه خم برای حفاظ تراس میخواستم.

 4. قبل از ارسال شیشه مورد نظر میتونیم بیایم کارگاه و شیشه رو ببینیم ؟

 5. سلام خوشحال میشم اگر بتونم برای تحقیقات کلی در مورد خم کردن شیشه هم از کارگاه تولیدی شما دیدن کنم ، این امکان هست ؟

 6. سلام وقت به خیر آدرس کارخونه شما کجاست و اینکه میز های شیشه ای از قبل تولید شده ام دارید یا فقط سفارشی کار میکنید ؟

  1. سلام گاهی محصولات تولید شده هم در شرکت هست اما در ااکثر موااقع سفارش اختصاصی شما را تولید خواهیم کرد . پیشنهاد ما به شما خرید محصولات اختصاصی هست زیرا محصول دقیقا مطابق نیاز ، خواسته ، سلیقه ویژه شما تولید خواهد شد .

 7. سلام برای دیدن نمونه کارها ، آدرس دفترتون رو می خوام و ساعت کاریتون .خیلی ممنون

  1. سلام وقت بخیر
   دوست عزیز برای مراجعه به دفتر فرکو می تونید به این آدرس تشریف بیارید : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز شیشه خم در انواع تناز رنگی دلخواه شما تولید می شود .

 8. سلام یه طرح از میز جلومبلی دارم از شیشه خمیده . عکسشو براتون بفرستم می تونید برام بسازید ؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز شما می تونید با مشاورین فرکو از طریق شماره تلفن :02188068352 تماس گرفته و هماهنگی های لازم رو انجام بدین .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو