آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

کارگاه تولیدی فَرکو

farkoo.Blog

طلق یو وی تهران

طلق یو وی تهران

طلق یو وی تهران ، طلق های معمولی اگر چه دارای ویژگی های عالی هستند اما در برابر نور خورشید مقاومت خوبی از خود نشان نمیدهند. نور خورشید که همواره به عنوان عنصری حیات بخش در زندگی بشر مطرح است معضلاتی نیز ایجاد میکند. برای حل این مشکلات طلق هایی ساخته میشوند که در برابر نور خورشید مقاوم هستند. عاملی از نور خورشید که سبب مشکل است اشعه یو وی یا فرابنفش نامیده میشود. این طلق ها از ورود اشعه یو وی به فضای داخلی جلوگیری میکنند. همچنین خود این طلق ها در برابر اشعه یو وی اثر پذیر نیستند. در این مطلب قصد داریم به معرفی محصول طلق یو وی فرکو بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

اشعه یو وی چیست

طلق یو وی تهران ، نور خورشید دربرگیرنده طول موج های مختلفی است. گستره ای از نور خورشید که دارای طول موج بین 10 تا 400 نانومتر هستند اشعه فرابنفش یا یو وی خوانده میشوند. طول موج اشعه یو وی بلندتر از اشعه ایکس و کوتاه تر از نور مرئی است. 8 تا 10 درصد از نوری که از خورشید به سمت زمین تابیده میشوند همین اشعه یو وی است. اشعه یو وی دارای خواص مهم است و همزمان مشکل ساز نیز است. برای مثالی از کاربرد اشعه یو وی میتوان به ضدعفونی کردن آب و مواد غذایی به وسیله اشعه یو وی اشاره کرد. اما اشعه یو وی به خصوص اگر در مدت طولانی به بدن انسان تابیده شود مضر است.

طلق یو وی تهران

همچنین اشعه یو وی سبب زردی طلق نیز میشود. طلق های معمولی در صورتی که به صورت مستقیم تحت نور خورشید باشند از مدتی حالت بور و زردی میگرند. عمر طلق های معمولی نیز در اثر تابش خورشید کاهش میابد. بدین ترتیب در قسمت هایی که تحت تابش نور مستقیم خورشید هستند بهتر است از طلق های ضد اشعه یو وی استفاده کنیم.

انواع طلق یو وی

  • طلق پلکسی گلاس یو وی
  • طلق پلی کربنات یو وی

طلق پلی کربنات یو وی

طلق یو وی تهران ، طلق پلی کربنات یو وی از جمله مقاوم ترین طلق های موجود در بازار است. طلق های پلی کربنات مقاوم ترین ماده شفاف موجود محسوب میشود. خصوصیات فیزیکی طلق های پلی کربنات به شکل شگفت انگیزی عالی است. این طلق ها 200 برابر از شیشه معمولی قدرتمندتر هستند! ویژگی طلق های پلی کربنات تنها محدود به جنبه های فیزیکی نیست و این طلق ها از منظر ویژگی های نوری و اپتیکی نیز عالی هستند. 88 درصد از نوری که به سمت طلق های پلی کربنات گسیل میشوند از طلق عبور کرده و وارد فضا میشود!

طلق یو وی تهران

البته توجه کنید که طلق های پلی کربنات یو وی دارای فیلتر هایی هستند که از ورود اشعه یو وی جلوگیری میکند. علاوه بر موارد ذکر شده طلق های پلی کربنات یو وی دوام بالایی دارند و عمر مفید زیادی دارند. ایمنی این طلق ها نیز در سطح خوبی قرار دارد. قیمت طلق های پلی کربنات یو وی با توجه به کیفیت بسیار بالا از دیگر نمونه ها بیشتر است. سالانه در حدود 1.5 میلیون تن طلق پلی کربنات استفاده میشود.

کاربرد طلق پلی کربنات یو وی

طلق یو وی تهران ، طلق های پلی کربنات از جمله طلق هایی هستند که بازار بسیار خوبی دارند. از طلق های پلی کربنات در صنایع مختلف مثل خودروسازی و ساختمان سازی و … استفاده میشود. طلق پلی کربنات یو وی کاربرد های فراوانی در قسمت های مختلف دارد. به طور کلی هر کجا بخواهیم از متریالی مقاوم استفاده کنیم و این قسمت تحت نور خورشید باشد طلق پلی کربنات یو وی گزینه ای مطلوب است. از جمله این قسمت های میتوان به ساخت پنجره های نوگیر ، سقف های و سایه بان های طلقی ، دیوار های طلقی ، پوشش طلقی بالکن و … اشاره کرد.

طلق پلکسی گلاس یو وی

طلق های پلکسی گلاس یا شیشه اکریلیک نیز نوع دیگری از طلق است که استفاده از آن بسیار رایج است. طلق های پلکسی گلاس از رزین متیل متا اکریلیک ساخته میشوند. طلق های پلکسی گلاس به دلیل دارا بودن خواص بسیار جذاب اپتیکی مشهور هستند. طلق های پلکسی گلاس شفافیتی حتی بیشتر از شیشه معمولی دارند! میزان عبور نور در طلق های پلکسی گلاس 92 درصد است ( که البته فیلتر های ضد یو وی کار شده در طلق پلکسی گلاس یو وی از ورود این اشعه به فضا جلوگیری میکنند) . علاوه بر شفافیت بالا و وضح بسیار عالی این طلق ها درخشش بالایی دارند و بازتاب بسیار زیبایی نیز از خود میتابانند.

طلق یو وی تهران

طلق یو وی تهران ، طلق های پلکسی گلاس خواص فیزیکی خوبی نیز دارند. این طلق ها اگرچه در مقایسه با طلق های پلی کربنات بسیار ضعیف تر هستند اما همچنان در برابر شیشه ، متریالی مقاوم هستند. این طلق ها 20 برابر از شیشه قوی ترند. طلق های پلکسی گلاس از نظر دوام خوب هستند و عمر مفیدی خوبی دارند. این طلق ها از نظر قیمت نیز بسیار به صرفه هستند.

کاربرد طلق پلکسی گلاس یو وی

طلق پلکسی گلاس یو وی نیز مانند طلق های پلی کربنات یو وی در قسمت هایی که تحت تابش نور خورشید قرار دارند استفاده میشوند. این طلق ها در قسمت های مختلف ساختمان مثل پنجره ، سقف ، سایه بان ، محافظ ، پوشش بالکن و … کاربرد دارند.

قیمت طلق یو وی تهران

قیمت طلق یو وی تهران با توجه به جنبه های مختلف متغیر است. عواملی مثل نوع ، کیفیت ، ضخامت بر قیمت طلق یو وی اثر گذارند. قیمت طلق پلی کربنات یو وی با توجه به اینکه برای ساخت آن از متریال گران قیمت استفاده میشود بالاتر است. طلق پلکسی گلاس یو وی قیمت پایینتری دارد. مواردی مثل شفافی ، ماتی و یا رنگ طلق نیز بر قیمت آن موثرند. برای اطلاع از قیمت انواع طلق یو وی با شماره هایی که در قسمت پایین صفحه درج شده اند تماس حاصل کنید.

طلق یو وی تهران

چرا فرکو

فرکو از جمله برندهای ایرانی است که برای تولید انواع طلق و پلکسی از متریال باکیفیت بهره میگرد. جالب است بدانید بسیاری از محصولات تولید شده توسط فرکو صرفا توسط همین برند در ایران تولید میشوند. بسیاری از محصولات مربوطه نیز برای اولین توسط فرکو در ایران تولید شده اند. فرکو برای تولید طلق از استانداردهای روز جهانی بهره میگرد. ضمنا فرکو طلق هایی با تنوع زیاد از نظر نوع و رنگ تولید میکند.

طلق یو وی تهران

سفارش

برای سفارش طلق یو وی تولید شده توسط فرکو میتوانید به شیوه حضوری و غیر حضوری اقدام کنید. برای سفارش غیر حضوری از اطلاعات تماس که در قسمت پایین صفحه درح شده است برای ثبت سفارش استفاده کنید. همچنین میتوانید با تماس با کارشناسان فرکو برای خرید محصول کمک بگیرید. برای سفارش به صورت حضوری نیز به محل شرکت فرکو که آدرس آن در قسمت پایین صفحه درج شده است مراجعه کنید و ضمن مشاهده محصولات تولید شده در صورت پسند اقدام به ثبت سفارش کنید. ضمنا کلیه سفارشات ظرف مدت 3 الی 4 روز کاری آماده عرضه به مشتریان عزیز است.

طلق یو وی تهران

پل ارتباطی با فرکو

شما متیوانید برای تماس و ارتباط با شرکت فرکو از اطلاعات زیر استفاده کنید .

شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352

شما میتوانید با شماره مقابل برای ارتباط با کارشناسان شرکت فرکو در واتساپ استفاده کنید : 09101767773

پیج اینستاگرام فرکو را از طریق این لینک دنبال کنید و جدیدترین طرح هارا تماشا کنید.

آدرس سفارش حضوری : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک 106

طلق یو وی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو