آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

درب آلومینیوم شیشه خور

درب آلومینیومی شیشه خور

درب آلومینیومی شیشه خور نوعی درب از جنس آلومینیوم می باشد که در قسمتی از آن شیشه کار می شود . قسمت شیشه ای می تواند تنها در قسمت های از درب مثل گوشه های کناری و یا بالای درب کار گذاشته شود . و یا یک فریم آلومینیومی در اطراف در تدارک دیده شود و تمامی قسمت میانی شیشه ای باشد . میزان ضخامت شیشه می تواند در ابعاد مختلف تولید شود . همچنین شیشه ای که برای این قسمت انتخاب می گردد نیز می تواند از انواع شیشه های رفلکس ، مات ، فلوت ساده ، انواع شیشه های رنگی ، شیشه سکوریت ، شیشه لمینت و انواع شیشه های طرح دار باشد . برای دیدن نمونه کارهای درب آلومینیومی شیشه خور اینجا کلیک کنید .

مشاوره

امروزه در شرکت فرکو درب های آلومینیومی شیشه خور در هر ابعادی تولید می شوند و محدودیتی در طرح و ابعاد وجود ندارد . با خیال راحت می توانید بسته به هر نوع سلیقه و ابعادی درب های آلومینیومی خود را سفارش دهید . برای دیدن نمونه های درب آلومینیومی شیشه خور اینجا کلیک کنید .

اینستاگرام

آلومینیوم برای درب

درب آلومینیوم شیشه خور

استفاده از آلومینیوم برای تولید درب و پنجره یک انتخاب بسیار مناسب می باشد . ویژگی های فلز آلومینیوم موجب می شود که درب هایی که از این جنس هستند کارایی بسیار بالایی داشته باشند . همچنین طول عمر در و پنجره های آلومینیومی معمولا بسیار بالاتر از نمونه های دیگر می باشد . در ادامه به بررسی دقیق تر این ویژگی های متمایز کننده اشاره خواهیم کرد .

مزایای درب آلومینیومی

طول عمر طولانی

درب آلومینیوم شیشه خور

درب های چوبی در دراز مدت ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف دچار خرابی ، تغییر شکل ، تبله کردن و یا پوسیدگی شوند. از طرفی درب های آهنی نیز دچار زنگ زدگی ، رنگ پریدگی ، تغییر شکل و … می شوند . این درب ها به دلیلی مشکلاتی که در طول استفاده برایشان پیش می آید ، باید تعویض و یا ترمیم شوند . اما درب های آلومینیومی به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی ، تغییر شکل و نم و رطوبت می توانند در مدت زمان طولانی بدون هرگونه خرابی کار کنند .

نگهداری راحت

درب آلومینیوم شیشه خور

با توجه به تمامی موارد گفته شده در سرتیتر قبلی نگهداری درب های آلومینیومی بسیار راحت می باشد . این درب ها نیازمند رسیدگی منظم نمی باشند . زیرا مشکلی آن ها را تهدید نمی کند . همچنین تمیز کردن این درب ها بسیار راحت می باشد . به شکلی که تنها با یک دستمال مرطوب شبیه روز اولشان می شوند . همچنین به این دلیل که آلومینیوم در برابر نم و رطوبت مقاوم هستند می توان به راحتی این درب ها را شست .

حفظ انرژی

درب آلومینیوم شیشه خور

درب های آلومینیومی رساناهای حرارتی خوبی نیستند . این درب ها حرارت و سرما را از روش همرفت انتقال نمی دهند . از طرفی نوعی از درب و پنجره های ترمال بریک هستند که دارای عایق های حرارتی می باشند . این عایق ها از عبور انرژی های فضای داخلی به بیرون از آن جلوگیری می کنند . همچنین درب آلومینیومی شیشه خور دو جداره نیز عایق حرارتی و صوتی خوبی می باشد . در واقع هوای محبوس شده در میان دو جداره شیشه موجب می شود که این هوا به شکل یک عایق حرارتی عمل کرده و از اتلاف حرارت جلوگیری کند .

مقاومت در عین سبکی

درب آلومینیوم شیشه خور

مقاومت متریال آلومینیوم بسیار بالا می باشد . از آلومینیوم برای تولید تمامی درب های با ابعاد بسیار بزرگ می توان استفاده کرد . همچنین به دلیل سبک بودن آن این درب ها با اینکه در ابعاد بزرگ ساخته می شوند وزن زیادی را متحمل سازه و یا ساختمان نمی کنند . به همین دلیل جزو در و پنجره های سبک وزن برای سازه محسوب می شوند . ضمن اینکه حمل و نقل آن ها بسیار راحت است .

درب آلومینیومی

از درب آلومینیومی شیشه خور ریلی معمولا برای درب های محوطه در دهنه های بزرگ استفاده می شود .

حال که با مزایای استفاده از درب های آلومینیومی آشنا شدیم ، به بررسی درب آلومینیومی شیشه خور که یکی از پرطرفدار ترین نمونه های درب آلومینیومی می باشد می پردازیم .

درب آلومینیومی شیشه خور

درب آلومینیوم شیشه خور

درب آلومینیومی شیشه خور یکی از پرطرفدار ترین نمونه های درب آلومینیومی می باشد . این درب ها از فلز آلومینیوم به عنوان متریال اصلی و فریم ، یراق آلات و شیشه به عنوان دومین عنصر مهم در ساخت این درب ها ، ساخته می شوند . نمونه های زیبا و مختلفی از طراحی این درب ها وجود دارند . این درب ها می توانند در انواع درب ورودی ، درب اتاق خواب ، درب سرویس بهداشتی ، درب محوطه و … تولید شوند . برای هر یک از این نمونه ها نیز انواع متفاوتی از طراحی ها وجود دارد که می تواند پاسخگوی سلیقه های مختلف باشد .

درب آلومینیومی شیشه خور ورودی

درب آلومینیوم شیشه خور

درب ورودی ساختمان و یا خانه ها استفاده می شود . معمولا قسمت شیشه ای این درب ها نقش تزییناتی و طراحی را بر عهده دارد . متریال آلومینیوم این قدرت را به طراح می دهد که در انواع طرح ها ساخته شود . لذا دست طراح برای طراحی باز است . معمولا برای قسمت شیشه ای این درب ها از شیشه های ضد سرقت و نشکن مانند شیشه سکوریت و یا شیشه لمینت استفاده می شود . همچنین این امکان نیز وجود دارد که متناسب با طرح انتخابی از انواع شیشه های طرح دار ، رنگی و یا مات برای زیبا تر کردن درب ها استفاده گردد .

درب آلومینیوم شیشه خور

درب آلمینیومی دستشویی در برابر رطوبت بسیار مقاوم است . این امر باعث می شود که یکی از بهترین مواد برای ساخت درب دستشویی باشد . زیرا در اثر ریختن زیاد آب و رطوبت داخل دستشویی آسیب نمی بیند . درها و پنجره های آلومینیومی عملاً بدون تعمیر و نگهداری ، مقاوم ، با دوام و بسیار مقاوم در برابر خوردگی هستند. بر خلاف چوب ، آنها برای محافظت در برابر آب و هوا به رنگ آمیزی یا لکه گیری احتیاج ندارند . و زنگ نمی زنند و خورد نمی شوند . آنها همچنین هرگز پوسیده یا پوسته پوسته نخواهند شد.آلومینیوم فوق العاده قوی و با دوام است .

درب آلومینیومی شیشه خور اتاق خواب

درب آلومینیوم شیشه خور

درب های شیشه خور اتاق خواب یکی از لوکس ترین و خاص ترین درب های موجود در بازار می باشند . این درب ها قابلیت تولید شدن در انواع رنگ ها و یا طرح چوب را دارند . این ویژگی موجب می شود که فضای داخلی خانه شما متناسب با سلیقه شما دکور شود . معمولا برای قسمت شیشه ای درب اتاق خواب از شیشه های مات و یا مشجر استفاده می شود . نمونه های طرح دار این شیشه ها نیز موجود هستند که زیبایی این درب ها را دو چندان می کنند .

درب آلومینیومی شیشه خور سرویس بهداشتی

درب آلومینیوم شیشه خور

به جرعت درب آلومینیومی را می توان بهترین انتخاب برای درب های سرویس بهداشتی اعلام کرد . درب آلومینیومی در برابر رطوبت و نم بسیار مقاوم می باشد . این عامل مهم ترین ویژگی برای انتخاب درب سرویس بهداشتی قلمداد می شود . نمونه های پوبی و آهنی هر دو دچار تبله کردن و زنگ زدگی در مقابل نم و رطوبت می شوند . این زیا ها به شکلی است که در بسیاری از موارد در قسمت پایینی درب های چوبی برای جلوگیری از تبله کردن چوب ، از ورق های آلومینیومی استفاده می شود .

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی شیشه خور سرویس بهداشتی یکی از پر طرفدارتین نمونه های درب سرویس بهداشتی می باشد . این درب ها می توانند به صورت تمام شیشه و یا قسمتی شیشه خور طراحی و تولید گردند . همچنین این درب ها در انواع نمونه های کشویی و لولایی قابل تولید هستند.

درب آلومینیومی شیشه خور محوطه

درب آلومینیوم شیشه خور

این درب ها برای محوطه ، حیاط ، بالکن ها و … استفاده می شوند . نوع شیشه خور این درب ها معمولا هم به عنوان درب و هم به عنوان پنجره به کار می روند . در واقع به این درب ها درب آلومینیومی شیشه ای گفته می شود . زیرا قسمت اعظم این درب ها را شیشه تشکیل می دهد . و فلز آلومینیوم تنها به عنوان قاب درب و فریم شیشه استفاده می گردد . برای درب آلومینیومی شیشه خور نیز می توان از انواع شیشه های ساده یا فلوت ، شیشه های رفلکس که در انواع رنگ ها تولید می شوند ، شیشه های رنگی ، مات ، طرح دار و …. استفاده کرد .

البته باید توجه داشت که اگر این درب ها برای فضایی استفاده می شوند که مسئله امنیت مطرح است می بایست از شیشه های سکوریت و یا لمینت برای ساخت آن ها استفاده کرد . همچنین اگر این شیشه ها در معرض تابش نور خورشید قرار دارند بهتر است که از شیشه های رفلکس برای این درب ها استفاده گردد .

خرید در آلومینیومی

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن hosseinnajafi-callbanner.jpg است

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مشاوران ما تماس بگیرید . کمپانی فرکو ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین درب های آلومینیومی و خدمات پس از فروش می باشد . تلفن تماس : 02188068352 ، همچنین برای ثبت سفارش از طریق what’s app با شماره 09101767773 در تماس باشید .

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Untitled-1.jpg است

شما عزیزان می توانید برای مشاهده نمونه کار ها پیج اینستاگرام کمپانی فرکو با آیدی farkoo.ir@ مراجعه فرمایید و در مسابقات جذاب ما شرکت کنید .

اینستاگرام

از لحظه ای که سفارش شما ثبت می شود طی 48 ساعت آماده و از طریق ماشین های بار ارسال می شود .

فرکو
درب آلومینیومی شیشه خور را از کجا تهیه کنیم ؟

درب آلمینیومی دستشویی در برابر رطوبت بسیار مقاوم است . این امر باعث می شود که یکی از بهترین مواد برای ساخت درب دستشویی باشد . زیرا در اثر ریختن زیاد آب و رطوبت داخل دستشویی آسیب نمی بیند . درها و پنجره های آلومینیومی عملاً بدون تعمیر و نگهداری ، مقاوم ، با دوام و بسیار مقاوم در برابر خوردگی هستند. بر خلاف چوب …..برای خواندن ادامه مطالب وارد سایت شوید

از درب های آلومینیومی شیشه خور می توان در سرویس بهداشتی از آن استفاده کرد ؟

به جرعت درب آلومینیومی را می توان بهترین انتخاب برای درب های سرویس بهداشتی اعلام کرد . درب آلومینیومی در برابر رطوبت و نم بسیار مقاوم می باشد . این عامل مهم ترین ویژگی برای انتخاب درب سرویس بهداشتی قلمداد می شود . نمونه های پوبی و آهنی هر دو دچار تبله کردن و زنگ زدگی در مقابل… .برای خواندن مطالب بیشتر وارد سایت شوید.

انواع درب آلومینیومی شیشه خور کدام اند ؟

درب آلومینیومی شیشه خور ورودی – درب آلومینیومی شیشه خور اتاق خواب – درب آلومینیومی شیشه خور سرویس بهداشتی – درب آلومینیومی شیشه خور محوطه و……..

4 پاسخ

    1. با عرض سلام و وقت بخیر ، قیمت درب ها متناسب با نوع درب ها و ابعاد آن ها در رنج بسیار متفاوتی می باشد . برای اطلاع از قیمت دقیق لطفا اطلاعات دقیق تری از درب مورد نیاز خود و ابعاد آن به ما بدهید و یا با کارشناسان فرکو تماس حاصل فرمایید : 02188068352

  1. با عرض سلام و خسته نباشید ، شیشه های قابل استفاده برای سرویس بهداشتی از چه نوع هستند ؟

    1. با سلام خدمت شما ، برای سرویس های بهداشتی می توان از انواع طلق ها و شیشه های مات و یا مشجر استفاده کرد . در کارگاه فرکو این امکان وجود دارد که بر روی شیشه های مات خود از انواع طرح ها نیز استفاده کنید . برای اطلاعات بیشتر با مشاوران فرکو تماس بگیرید : 02188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو