آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

طلق های رنگی در پنجره

شیشه رنگی قدیمی | شیشه رنگی سنتی | قیمت شیشه رنگی قدیمی | قیمت شیشه رنگی سنتی | خرید شیشه رنگی سنتی

شیشه رنگی

برای خرید مستقیم شیشه رنگی قدیمی و شیشه رنگی سنتی از تولیدی فرکو و مشاوره رایگان با شماره 02188068352تماس بگیرید.تمامی محصولات خریداری شده از کارگاه فرکو گارانتی مادام العمر دارد.با خیال راحت یک خرید با کیفیت درجه یک داشته باشید.برای دیدن تمامی عکس ها کافیست روی آن ها کلیک کنید تا همه عکس ها بصورت پشت سرهم و به صورت گالری ببینید.افتخار ما رضایت شماست.

شیشه رنگی

شیشه رنگی قدیمی همان شیشه رنگی سنتی هستند که برای همه ی ما نمایان گر احساسات خوب و سنتی است. همه ما آن ها را در نمای مساجد و خانه های مجلل قدیمی دیده ایم.شیشه های رنگی یکی از پر طرفدار ترین نوع شیشه های دکوراتیو هستند که در معماری های سنتی از آن ها استفاده می‌شده است.امروز هم در معماری هایی که از سبک سنتی استفاده می‌کنند از این شیشه ها استفاده می‌شود. شیشه های رنگی در مساجد و کلیسا ها نماد احساسات خوب معنوی بوده اند.

شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی

شیشه رنگی قدیمی و سنتی را همه ما یه نوع شیشه میدانیم که رنگی هستند.شیشه های سنتی در رنگ های مختلف و زیبا تولید میشوند.که ضخامت های متفاوتی نیز دارند که بستگی دارد شیشه را در کجا استفاده کنیم تا ضخامت مناسب ان را تهیه کنید.امروزه در دکوراسیون خانه های مدرن نیز از این شیشه رنگی های سنتی و قدیمی بسیار استفاده میشود و مورد پسند خیلی از افراد میباشد.

شیشه رنگی‌

طراحی های دکوراسیون امروزه،بصورت ساده هستند و از رنگ های خنثی مثل طوسی استفاده میشود و برای اینکه به فضا انرژی بدهیم باید یک رنگ جیغ و پرانرژی استفاده کنیم .که شیشه رنگی ها با رنگ های زیبا و خاصشان میتوانند گزینه خوبی باشند.از این شیشه ها میتوان برای پارتیشن و حتی قسمتی از پنجره ها استفاده نمود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن colored6-21.jpg است


شیشه رنگی‌قدیمی‌که توسط‌صنایع فرکو تولید می‌شود برعکس‌اسم‌ آن از جدید ترین ، بروزترین و باکیفیت ترین نوع شیشه ها استفاده میشود و شما می توانید این محصول زیبا را در تمامی ابعاد مورد نظر‌خود نیز داشته باشید.برای خرید شیشه رنگی سنتی و خرید شیشه رنگی قدیمی.و اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول زیبا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس 02188068352

شیشه رنگی

شیشه رنگی سنتی چیست

در معماری قدیمی ایران،در مساجد،کاخ ها و یا خیلی از بناهای قدیمی دیگر، این نمونه محصول بود. که باعث شد، این سبک از شیشه بسیار زیبا به تمامی جهان نشان داده شود.بیشتر مواقع شیشه رنگی سنتی با پنجره های ارسی بوده است.و یا حتی از انواع بسیار زیاد و گسترده ای از رنگ ها برخوردار بوده است. که زیبایی بسیار خیره کننده ای را در محیط برای بیننده ها به وجود اورده است.

شیشه رنگی

به طور کلی می توان گفت که شیشه پنجره ارسی که به صورت سنتی می‌باشد و از تلفیق تکه های چوب که گره ها به وجود اورده اند.و با کمک‌ شیشه رنگی تمامی‌این گره هارا پر می کردند و پس از انجام این مراحل محصول مورد نظر تولید می شد.استفاده از این محصول مزیت های بسیار بالایی دارد. برای مثال از تامین نور گرفته تا تاثیرات بسیار مثبت از نظر روانشناسی،ایجاد فضایی زیبا،دور ‌کردن تمامی‌حشراتی که در ان اطراف می باشند و یا حتی برخورداری از خاصیت صوتی و اکوستیک،تمامی این نمونه هایی که گفته شد. همه و همه تنها گوشه از مزیت استفاده از این محصول می باشد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن colored8-4.jpg است

در ادامه مطالب هم با حسن و نوع تولید این محصول نیز‌ اشنا خواهید شد.پس با خواندن ادامه مطالب نسبت به انتخاب خود در رابطه با این محصول بسیار زیبا بیشتر مطمئن خواهید شد.

شیشه رنگی پنجره

شیشه رنگی‌ سنتی سکوریت

این نمونه شیشه رنگی سنتی تولید شده از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد. و این ویژگی باعث شده است که در بیشتر مواقع معماران و طراحان دکوراسیون داخلی در پروژه های ساختمانی خود از شیشه رنگی سنتی استفاده بکنند.

شیشه رنگی

شیشه های رنگی سنتی را پس از برش کاری برای مقاوم کردن به داخل کوره هایی با درجه حرارت بسیار بالایی می گذارند.و پس از این عمل شیشه سکوریت می‌شود.یعنی هرگونه حرارتی و ضربه ای نمی تواند باعث شکسته شدن این محصول شود.در اصل شما عزیزان با استفاده از شیشه رنگی‌سنتی سکوریت شده ایمنی و امنیت را در محیط خود به وجود می اورید.

شیشه رنگی

در ادامه مطالب هم با حسن و نوع تولید این محصول نیز‌ اشنا خواهید شد.پس با خواندن ادامه مطالب نسبت به انتخاب خود در رابطه با این محصول بسیار زیبا بیشتر مطمئن خواهید شد.

شیشه رنگی پنجره

شیشه رنگی ها

شیشه ارسی ها در گذشته به صورت خمیر های با دست و با رنگ های محدود درست شده اند که خواص روانشناختی بسیار زیادی داشتند. رنگ های لاجوردی زرد آبی قرمز سبز رنگهای بودند که در ارسی ها استفاده می شدند.این حالت را در شیشه قدیمی رنگی می‌بینید.

بورس شیشه رنگی


این نوع شیشه ها شفافیت کامل نداشتند و کاملاً صاف نبودند اما تا حدودی پشت آن ها مشخص بود در حد شیشه های مات امروزی. امروزه با پیشرفت علم انواع و اقسام زیادی از شیشه های رنگی وجود دارد.به طوری که شما عزیزان می توانید تمامی محصولات مورد سلیقه خود را در تمامی محیط های مورد نظرخود استفاده کنید.

شیشه رنگی بسیار تنوع دارد .شیشه رنگی لاکوبل،شیشه رنگی مات،شیشه رنگی سندبلاست،

تمامی این شیشه های رنگی را میتوان به صورت لمینت شده و سکوریت شده ساخت که به راحتی در مکان های پر تردد بدون استرس و دلشوره از آن استفاده نمود.چون با ضربه نمیشکنندو در صورت شکستن در جای خود باقی میمانند.

شیشه رنگی

انواع شیشه رنگی

شیشه رنگی قدیمی

شیشه های لاکوبل

در واقع لاکوبل یک برند شیشه سازی است که چون به این اسم وارد ایران شد ، در ایران این نوع شیشه به لاکوبل شناخته شده است. ولی در زبان انگلیسی به این شیشه های back painted glass یا همان شیشه های پشت رنگ شده می گویند.

شیشه های جدید لاکوبل


در واقع همان طور که از اسمش مشخص است شیشه لاکوبل شیشه های هستند که پشت آنها رنگ شده است و پشت آن ها هیچ چیزی مشخص نمی شود. و نور را از خود عبور نمی دهد بلکه کاملاً نور را منعکس می کند.بر خلاف شیشه رنگی قدیمی این شیشه های رنگی ،مدرن هستند.این شیشه ها کاربردهای متفاوتی دارند برای مثال از آنها به عنوان شیشه های بین کابینتی استفاده می شود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن colored-glass-6.jpg است
شیشه لاکوبل

انواع شیشه لاکوبل

شیشه های برند لاکوبل دو نوع هستند شیشه های لاکوبل براق که همان شیشه لاکوبلی هستند که در ایران شناخته شده اند و شیشه های لاکوبل مات که در ایران به نام شیشه های متلوکس شناخته شدند.

شیشه جدید لاکوبل
خرید شیشه رنگی قدیمی

ناگفته نماند که صنایع تولید شیشه و آینه فرکو به دلیل برخورداری از دستگاه های هوشمند و بروز توانسته است انواع بسیار گوناگونی از طرح و رنگ های شیشه های‌رنگی‌قدیمی‌را تولید کند.

شیشه رنگی قدیمی

شیشه های ترنسپرنت

در واقع نوع به روز و شفاف شیشه های ارسی هستند که پشت آنها مشخص است و نور را کامل از خود عبور می دهند

شیشه رنگی


از تفاوت های لاکوبل و ترنسپرنت می‌توان به همین اشاره کرد که لاکوبل پشت آن رنگ می شود. اما ترنسپرنت رنگ در ساختار شیشه قرار دارد که این شیشه ها در سبک شیشه رنگی قدیمی کاربردی می‌باشند.استفاده از این نمونه محصولات می تواند زیبایی و مدرنی را به محیط‌شما ببخشد و یا حتی استفاده از این محصولات می تواند مزیتی را برای محیط مورد نظر شما نیز به همراه خود داشته باشد.

شیشه رنگی تزئینی

شیشه های متلاک

از نظر ظاهری تقریباً هیچ تفاوتی با شیشه‌های لاکوبل ندارد به غیر از این که زمانی که نور به شیشه های متلاک می تابد حالت تبلور مانند براقی به خود می گیرد که در لاکوبل همچین چیزی وجود ندارد.


شیشه رنگی لاکوبل

شیشه های اٌرسی

در گذشته نوعی پنجره به نام جهانی اورسی یا اُرسی استفاده شده است که در آن برای استفاده از لولا و باز و بسته شدن از چپ و راست از بالا و پایین بسته و باز می شده است. و در گذشته ی ایران شیشه های رنگی در این نوع پنجره ها استفاده میشد. از آن رو به شیشه های رنگی به کار رفته در ارسی ها ، شیشه ارسی گفته می شود.


دوره ی اوج استفاده از ارسی ها زمان صفوی است.
البته از این ها در گذشته برای افزایش زیبایی هم استفاده می شده است اما این تنها دلیل استفاده از آن نبوده است.

شیشه ارسی رنگی

ترکیبات شیشه های ارسی

آهن، اکسید آهن، منگنز، طلا، کبالت، اکسید کروم، نقره و اورانیوم غنی نشده

دلایل استفاده از شیشه رنگی قدیمی

در حقیقت دلیلی که باعث استفاده از شیشه رنگی قدیمی در خانه های قدیمی شده این است که علاوه بر حفظ حریم داخل، نور به زیباترین شکل ممکن به داخل راه پیدا کند و در عین حال از شدت گرمای آن گرفته شود. البته خواص روانشناختی ای که شیشه های ارسی داشتند را نمیتوان در نظر نگرفت.این شیشه رنگی علاوه بر شیشه و خانه های قدیمی امروزه در خانه های مدرن و جدید استفاده میشود.

شیشه رنگی

حتما تا به حال به مساجد اسلامی یا خانه هایی که شیشه رنگی در نمای آنها به کار رفته است برخورده اید. حتی تصورش هم لذت بخش است. عبور نور از لا به لای رنگ های شیشه ای که بعد از ان زینت بخش زمین و فرش میشوند و میشود ساعت ها به این ترکیب خیره ماند و خسته نشد! به این موضوع جداگانه خواهیم پرداخت.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن rangi-15.jpg است

خواص روانشناختی شیشه رنگی

زندگی در یک اتاق کاملا سفید بدون هیچ رنگی یک نوع شکنجه محسوب میشود. امروزه روانشناس ها میگویند در خانه ی خود از لامپ های آفتابی بیشتر از مهتابی استفاده کنید. متوجه شدید به کجا میخواهم برسیم؟ تاثیر رنگ ها!

هر رنگی تاثیر خاص خود را روی روح ما میگذارد. و ترکیب بعضی از رنگ ها کنار هم روحیه ی فرد را بیشتر تحت تاثیر قرار میدهند. بیایید با این تفکر رنگ ها ی مورد استفاده در ارسی را بررسی کنیم. این حس خوب در شیشه قدیمی رنگی در اوج خود است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن colored6-15.jpg است


پس برای محیط مورد نطر خود شما توسط این صنایع می توانید تمامی‌رنگ های مورد نظر را داشته باشید و به غیر از سفارش شما می توانید خواص رنگی که مد نظر دارید را بدانید .

قرمز : انرژی

زرد: شادی و امید

آبی: آرامش

سبز: سلامت

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن colored6-17.jpg است

سفید

شیشه رنگی قدیمی
خرید شیشه رنگی قدیمی

در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو برای تولید یک شیشه ای با رنگ سفید از ترکیب قلع با شیشه استفاده می کند تا رنگ مورد نظر خود را به وجود بیاورند.

شیشه لاکوبل سفید فضا را بسیار نورانی تر و بزرگ تر نشان میدهد.این رنگ لکه را نشان نمیدهد و لازم نیست هرروز ان را تمیز کنید.شیشه لاکوبل سفید رنگ با هررنگی به راحتی ست میشود این رنگ در کنار رنگ طوسی فضایی بسیار مدرن و خاص را درست میکند.

بی رنگ

برای بی رنگ کردن یک محصول از دی اکسید منگنز و نیترات سدیم استفاده می‌کنند تا یک شیشه را به حالت بی رنگ در بیاورند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن lacoble-14.jpg است
خرید شیشه رنگی قدیمی

بنفش

برای تولید شیشه در رنگ بنفش در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو از اکسید نیکل استفاده می کنند تا بتوانند شیشه ای در رنگ بنفش را به وجود بیاورند.

شیشه رنگی

قرمز

رنگ قرمز در دنیای امروزی جزو یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین رنگ هایی است که در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو تولید و به فروش رسیده است. این صنایع برای تولید این رنگ بسیار پر طرفدار، از اضافه کردن کلرید طلا استفاده می کنند و یا حتی به غیر از این روند می توان از ترکیب اکسید سلنیوم هم برای به وجود آوردن رنگ قرمز استفاده کرد.

شیشه رنگی

زرد

یکی دیگر از پرفروش ترین و پرطرفدارترین رنگ هایی که برای شیشه موجود می باشد. رنگ زرد است. این صنایع برای تولید این رنگ بسیار زیبا از مقداری کادمیوم سولفید به شیشه های خود اضافه می کند. تا بتواند به رنگ مورد نظر یا همان زرد را به وجود بیاورد. به غیر از این روش می توان از گوگرد هم استفاده کرد تا رنگ مورد نظر به وجود بیاید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن colored6-7.jpg است

سبز

برای به وجود آوردن یک رنگ زیبا تنها کافی است که مقداری ناخالصی آهن به شیشه اضافه کرد.

شیشه رنگی مات

در نتیجه

پس می‌توان گفت که تمامی رنگ هایی متفاوتی که به وجود می آید نتیجه ترکیب عنصر های است که در ساختار آن ها و برای تولید آنها به کار می رود که همانطور که در مطالب بالا گفته شد برای به وجود آوردن هر رنگ خاص و منحصر به فردی از یک عنصری استفاده می کند.

شیشه رنگی

کاربردهای شیشه های رنگی

 • در نمای ساختمان ها
 • در فروشگاه ها
 • در دکوراسیون داخلی
 • در درب ها
 • در اکسسوری های منازل
 • و کاربرد های فراوان دیگر ..
شیشه رنگی

شیشه های رنگی سنتی در نمای ساختمان

شیشه رنگی قدیمی در پنجره ها و بالای درب ها با اشکال هندسی و اسلیمی استفاده میشد ، این سبک را هنوز هم میتوان پیدا کرد و بسیار زیبا و دوست داشتنی است. اما در نوع مدرن استفاده از از شیشه رنگی قدیمی با سبک سنتی آن متفاوت است و دنبال کننده قاعده ی های خاص قدیم نیست و تقریبا به هیچ قاعده ای پایبند نیست.

نمایندگی شیشه رنگی


شیشه رنگی سنتی میتواند یک دیوار کامل را در بر بگیرد یا یک آفتابگیر بزرگ ساختمانی باشد یا اصلا در یک تکه ی کوچک فقط از ان استفاده شود. در هر صورت از جذابیت آن کم نمی شود.

شما می توانید این نمونه محصول را در هر گونه طرح مورد نظر خود نیز سفارش دهید. و همانطور که در مطالب بالا گفته شد هرگونه رنگ نیز برای خود مزیت هایی دارد برای مثال استفاده. از شیشه های رنگی روشن باعث ایجاد فضایی روشن و آرامش بخش نیز می شود که در دنیای امروزی وجود یک فضایی آرام بسیار مهم و ضروری می باشد.

شیشه رنگی

برای سفارش محصول مورد نظر با ما در ارتباط باشید. تا سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش همکاران ما در کمترین زمان محصول مورد نظر را تولید و در طی ۴۸ ساعت در تمام نقاط ایران که باشید برای شما از آن نیز ارسال خواهد کرد.۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲

شیشه رنگی

شیشه های رنگی در فروشگاه ها

از شیشه رنگی سنتی در فروشگاه ها وقتی استفاده میشود باید نوع سکوریت شده ی آن سفارش داده شود. تا نگران خطرات آن نباشیم. زیرا رفت و امد در این مکان بسار زیاد است…وباید از یک شیشه مقاوم استفاده شود.پس اگر شما نه تنهابرای فروشگاه بلکه برای هر محیطی که احساس میکنید. ایجاد امنیت بسیار مهم است.از این محصول استفاده کنید.برای سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید و محصول مورد نظر خود را ثبت نمایید. تا این صنایع محصول مورد نظر را طی ۴۸ ساعت در هرکجای ایران که باشید تولید و ارسال نماید.

شیشه رنگی‌سنتی در چه محیط هایی پرکاربرد است؟

خرید شیشه لاکوبل رنگی 5

زمان برخورد نور خورشید به شیشه چه اتفاقی می‌افتد؟

از نظر روانشناسی استفاده از این نوع شیشه ها برای روحیه افرادی که در آن محیط حضور دارند بسیار مناسب می باشد زیرا به گفته روان شناسان استفاده از رنگ‌های روشن در یک محیط می‌تواند بسیار آرام بخش و دلنشین باشد زیرا زمانی که شما از رنگ های روشن برای تمامی محیط های مورد نظر خود استفاده می کنید باعث می شود که نور خورشید به راحتی در محیط توسط شیشه ها بازتاب و یا به حالت رنگی در میاید

از کجا شیشه رنگی قدیمی با کیفیت و ارزان تهیه کنیم؟

شرکت فرکو یک شرکت کاملا ایرانی است و بدون واسطه ها محصول را به دست مشتری میرساند. این یعنی یک تیر و هزاران نشان برای شما. هم کالای با کیفیت می خرید هم ارزان میخرید (به دلیل حذف واسطه ها) هم به اشتغال جوانان وطنمان کمک کرده اید و….

چطور با شرکت فرکو ارتباط بگیریم؟

شما میتوانید به صورت حضوری به آدرس زیر بیایید و سفارش خود را حضوری ثبت کنید

تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

یا میتوایند از طریق شماره ی زیر تماس بگیرید

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن lacoble-10.jpg است
خرید شیشه رنگی سنتی

02188068352

اگر تمایل به ثبت سفارش اینترنتی داشته باشید میتوانید از طریق واتساپ به شماره ی زیر پیام بدهید و با متخصصین ما ارتباط باشید.

09101767773

اگر از طریق اینستاگرام پیج فرکو را دنبال کنید علاوه بر اینکه میتوانید تمام سوالاتتان را در دایرکت از متخصصین ما بپرسید و ثبت سفارش کنید ، در مسابقات هفتگی ما شرکت کنید و برنده ی جوایز نفیس هفتگی ما شما باشید

https://www.instagram.com/farkoo.ir/

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 2.jpg است
خرید شیشه رنگی سنتی

معتبر ترین صنایع تولید شیشه رنگی قدیمی

 • در حال حاضر با به وجود امدن موقعیت های شغلی اینترنتی کلاهبرداران سعی دارند از این مشکل وبه وجود امده . نهایت سواستفاده را ببرند، شما خیلی راحت می توانید.. سایت های نا معتبر و صف کلاهبردارن را از تمامی صنایع ها جدا کنید.
 • اکثرا افراد کلاهبردار فضای کاری. برای تولید سفارشات شما ندارند. پس سعی بر این دارند که تجمعی را ایجاد نکنند. اما صنایع تولید شیشه فرکو این امکان را به شما می دهد. شما بتوانید. از تمامی محصولات شیشه و آینه خود بازدید فرمایید.
 • یکی دیگر از راه های شناخت شرکت و یا کارگاه های کلاهبردار نداشتن. اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی،و برگه ارزش افزوده است.اما صنایع تولید شیشه و آینه فرکو با برخورداری از اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی و برگه ارزش افزوده است.
 • شما عزیزان می توانید با اظهار نامه مالیاتی کلاهبردار بودن . آن سایت را متوجه بشوید. زیرا افراد کلاهبردار در هیچ مرکز های مالیاتی پرونده ندارند.
 • تمامی مواردی که گفته شده است شما با ورود به سایت صنایع تولید شیشه و آینه فرکو از هر یک از این موارد با خبر بشوید و ما با افتخار تمامی موارد خواسته شده را در خدمت شما عزیزان خواهیم گذاشت.
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی مات
خرید شیشه رنگی سنتی
شیشه رنگی قدیمی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی

19 پاسخ

  1. سلام بله تمامی محصولات شیشه ای ما درجه بندی کیفیت دارند . و ما همیشه در تلاش بوده ایم که بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت ها به شما تحویل دهیم . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. بله صنایع فرکو تمامی محصولاتش رو به تمامی نقاط ایران ارسال می کند . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

   1. سلام من تمام محصولاتی که استفاده میکنم اصولا مدرن و هوشمند استفاده از این محصول تضاد ایجاد نمیکنه؟

    1. سلام خدمت شما بستگی به محیط و دکوراسیون شما دارد . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله شما می توانید با سفارش طرح دلخواهتون به ما این شیشه های رنگی سفارشی را داشته باشید .

  1. سلام بله تمامی شیشه های ما درجه بندی کیفیت دارند . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله شیشه های بین کابینتی ماهم تنوع ضخامت دارند . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام. شیشه های سنتی بیشتر برای محیط های قدیمی یا برای مثال مسجد ها استفاده میشه اما شما از شیشه های قدیمی برای درب پنجره استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو