آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه لاکوبل

نمایندگی شیشه لاکوبل

شیشه رنگی

شیشه های لاکوبل از جمله شیشه هایی هستند . که قدمت زیادی ندارند . ولی در همین چند سال اخیر با توجه به ویژگی های شیشه لاکوبل طرفداران زیادی را بین مردم و طراحان دکوراسیون ها پیدا کرده اند . شیشه ها همیشه از جمله متریال های جذاب برای ما بوده است. اما با توجه به پیدایش مدل های جدید از شیشه ها و طیف گسترده رنگی آن استفاده از آنها هر روزه در حال افزایش است . با توجه به وجود نمایندگی شیشه لاکوبل در سراسر شهر های بزرگ ایران می توان نتیجه گرفت . بازار این شیشه رنگی در ایران بزرگ و قابل سرمایه گذاری است .

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی قدیمی کلیک کنید.

نمایندگی شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل که خودشان زیرمجموعه شیشه رنگی می شوند . انواع مختلف و همچنین ویژگی های خاصی دارند . که در ادامه مطلب به آن می پردازیم . این شیشه های رنگی نام خود را از شرکت بلژیکی که اولین بار این شیشه های لاکوبل را به ایران وارد کرد گرفت . از آن موقع نمایندگی شیشه لاکوبل در ایران هم به فکر تولید و فروش این شیشه های لاکوبل افتادند . با توجه به این که بازار شیشه رنگی هنوز در ایران بازار نو پا و بسیار بزرگ و اشباع نشده ای نیست . هنوز جا برای سریامه گذاری و ورود به این بازار هست . که با گذر زمان هم محبوبیت این شیشه ها و حجم بازارشان بیشتر هم می شود . و شاهد افزایش تعداد کارخانه های شیشه رنگی در سراسر ایران خواهیم بود.

برا سفارش و خرید شیشه لاکوبل با شماره 02188068352تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر درباره شیشه رنگی اینجا کلیک کنید.

نمایندگی شیشه لاکوبل

برای دیدن نمونه کار ها و شرکت در مسابقه هیجان انگیز هفتگی ما وارد اینستاگرام farkoo.irشوید و یا اینجا کلیک کنید.

شیشه لاکوبل

از ویژگی های شیشه های لاکوبل این است . که قابلیت سکوریت و لمینت شدن را دارند . برای سکوریت کردن این شیشه های لاکوبل در کارخانه های شیشه رنگی آنها را در مراحل تولیدشان در کوره هایی با دما های بالای چند صد درجه قرار می دهند . سپس به آنها باد سردی می دهند .

شیشه لاکوبل

با این کار شیشه ها سکوریت شده نسبت به قبل به حرارت های بالا و ضربه های سنگین مقاوم می شوند . از این رو از این شیشه های لاکوبل می توان در مکان های مختلفی استفاده کرد . برای مثال از این شیشه های لاکوبل سکوریت با ضخامت های بالا در نما های بیرونی ساختمان ها و مساکن استفاده می شود که در مدت طولانی مقابل نور مستقیم خورشید هستند . اما این را هم بگیم که نور را از خود عبور نمی دهند.

قیمت شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه بین کابینتی جدید کلیک کنید.

یا از این شیشه های لاکوبل در ضخامت های مختلف در مکان های شلوغ و پر تردد مانند لابی ها و راهرو های ساختمان های بزرگ استفاده می شود . شیشه های لاکوبل به ضربه ها و شکستگی مقاوم هستند . ولی در صورت شکستگی به ذره های کوچک و بی ضرر تبدیل می شوند . برای همین است . استفاده از این شیشه های لاکوبل سکوریت در انواع بافت های شهر گسترش پیدا کرده است .

نمایندگی شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع قیمت شیشه رنگی اینجا کلیک کنید.

شیشه لمینت

شیشه های لمینت از نوع شیشه های خاص و به نوعی شیشه ایمنی محسوب می شوند . این شیشه های لمینت دو یا بیشتر از دو لایه شیشه را دارند . معمولا این لایه های شیشه همراه با طلقی به وسیله فشار به همراه دما فشرده و تولید می شوند . با افزایش تعداد لایه های شیشه به این شیشه های لمینت لاکوبل می توان اثر بخشی آن را افزایش داد .

کارایی و دلیل این طلق میان شیشه ها برای این است که لایه های شیشه بعد از شکستن خرد و ریخته نشود . بلکه شیشه ها به طلق بچسبند . و طلق شیشه ها را نگهداشته و مانع فرو ریختن شیشه ها می شود . همین ویژگی این شیشه باعث شده که از این شیشه های لمینت لاکوبل در مکان های شلوغ و همچنین مکان های مرتفع و در نما های بیرونی ساختمان های بزرگ استفاده شود . تا در هنگام وقوع حوادث طبیعی خسارت های زیادی را وارد نکنند .

نمایندگی شیشه لاکوبل

فرق شیشه های لمینت و سکوریت در هنگام شکستگی این ها است . که در مطالب قبلی به آن پرداختیم . این شیشه ها در بازار ایران و نمایندگی های شیشه لاکوبل موجود می باشند .صنایع فرکو نمایندگی شیشه و شیشه لاکوبل را در تهران دارد که به تمامی نقاط ایران و دنیا محصولات خود را ارسال میکند.

می توانید الگوی شکستگی و طرز شکستن شیشه های معمولی و سکوریت و لمینت را در عکس پایین مشاهده کنید .

نمایندگی شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی مدرن اینجا کلیک کنید.

ضخامت شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل در انواعی از ضخامت ها ساخته و استفاده می شوند . این تنوع ضخامت ها باعث شده که این شیشه های لاکوبل در مکان های مختلف کارایی های بیشتری داشته باشند . و همچنین دست مشتری را برای خریدی راحت تر باز تر می کند . ضخامت های این شیشه به صورت 2میل – 4میل – 6میل و تا 24میل هم ادامه دارد . استفاده از ضخامت ها کاملا به اندازه محیط و همچنین کارایی شیشه بستگی دارد .به طور مثال شیشه هایی که در مکان های مثل لابی ها و راهرو ها هستند . ضخامت های بیشتری نسبت به شیشه های لاکوبلی که در خانه استفاده می شوند دارد . همچنین در نمایندگی شیشه لاکوبل فرکو انواعی از ضخامت ها وجود دارد .که می توانید با مشاوره رایگان شیشه مناسب را انتخاب کنید .

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع دیوار پوش شیشه ای کلیک کنید.

نمایندگی شیشه لاکوبل

قیمت شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل به دلیل تنوع رنگی که دارند . همچنین وجود زیادی از طرح ها و مدل ها باعث شده است . که قیمت این شیشه های رنگی به عوامل زیادی بستگی داشته باشد . اما به طور معمول قیمت این شیشه های لاکوبل به چند عامل اصلی بستگی دارد . که بیشترین تاثیر گذاری را روی قیمت این شیشه های رنگی دارد .

نمایندگی شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی پنجره اینجا کلیک کنید.

کیفیت و جنس شیشه لاکوبل

اولین و مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت شیشه لاکوبل جنس و کیفیت شیشه است . تاثیر این عامل بر قیمت شیشه لاکوبل بیشتر از بقیه عوامل است . به طوری که شیشه ای لاکوبل با ابعاد و اندازه متوسط ولی با کیفیت و مرغوب از شیشه ای با ابعاد و اندازه بزرگ ولی بی کیفیت قیمت بیشتری دارد . شیشه های لاکوبل به این دلیل که معمولا شیشه هایی با کیفیت هستند . قیمت بالاتری نسبت به شیشه های رنگی معموی دارند . همین موضوع اهمیت شناخت این عامل را می رساند . پس بهتر است . که قبل خرید مشاوره ای با نمایندگی شیشه لاکوبل داشته باشید . معمولا خرید یک بار شیشه ای لاکوبل با کیفیت بهتر از خریدن چندباره شیشه ای بی کیفیت است.

نمایندگی شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر راجع به موضوع شیشه لاکوبل سفید اینجا کلیک کنید.

ابعاد شیشه لاکوبل

موضوع پر اهمیت دیگر بحث ابعاد و اندازه شیشه های لاکوبل است . رابطه قیمت با این عامل مانند ضخامت شیشه رنگی است . به طوری که رابطه ای مستقیم دارد . و اگر فقط بخواهیم موضوع ابعاد شیشه لاکول را در نظر بگیریم . با افزایش ابعاد شیشه لاکوبل ما هم افزایش قیمت شیشه را خواهیم داشت . پس بهتر است قبل خرید از نمایندگی شیشه لاکوبل شیشه متناسب با محیط مورد نظر خود را در نظر گرفته باشید .

نمایندگی شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه بین کابینتی طوسی کلیک کنید.

شیشه لاکوبل طرح دار

شیشه های که به تنهایی طرحی بر روی خود دارند . قیمت بالاتری به نسبت به همان شیشه بدون طرح خواهند داشت . هر چه طرح روی شیشه خاص تر و زمان بیشتری برای طراحی آن صرف شده باشد . هزینه بالاتری نسبت به طرح های معمولی و ساده خواهند داشت

شیشه لاکوبل

انواع شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل انواع مختلفی دارند . از همین رو استفاده از آنها در مکان های مختلف افزایش داشته است . شیشه های لاکوبل با توجه به ویژگی هایشان در انواع محیط ها می توانند مفید واقع شوند . در ادامه مطلب به طرح های محبوب این شیشه لاکوبل می پردازیم . که در اکثر نمایندگی شیشه لاکوبل هم موجود می باشند .

نمایندگی شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه لاکوبل رنگی اینجا کلیک کنید.

شیشه بین کابینتی

شیشه های بین کابینتی هم از محبوب ترین شیشه های لاکوبل امروزی هستند . که نقش زیادی را در دکوراسیون آشپزخانه ایفا می کنند. این شیشه ها هم طرح ها و مدل های مختلفی دارند . مانند شیشه بین کابینت طرح سنگ و شیشه بین کابینتی چاپی

نمایندگی شیشه لاکوبل

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه بین کابینتی طرح دار کلیک کنید.

خرید شیشه لاکوبل

شما می توانید با توجه به نیازتان و البته متناسب به دکوراسیون محل مورد نظرتان انواع شیشه های لاکوبل را از نمایندگی شیشه لاکوبل فرکو سفارش دهید. در مقالات سایت می توانید با انواع شیشه ها و آینه ها آشنا شوید. همچنین شما می توانید با شماره زیر با ما در تماس باشید .

شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352

همچنین می توانید برای ارتباط با مشاورین ما با شماره ی 9101767773 تماس بگیرید . و کارشناسان ما با حوصله به سوالات شما جواب خواهند داد .

برای دیدن محصولات بیشتر نمایندگی شیشه لاکوبل فرکو و آشنایی بیشتر می توانید پیج اینستاگرام ما را فالو و دنبال کنید .

شیشه جدید لاکوبل
شیشه لاکوبل
شیشه لاکوبل

برای دیدن و مطالعه راجع به محصولات دیگر روی آن کلیک کنید:

طلق پلی کربنات مات

طلق شیشه ای شفاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو