آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

فروشگاه طلق شفاف

فروشگاه طلق شفاف

نمایندگی فروش طلق

فروشگاه طلق شفاف ، طلق شفاف نوعی طلق میباشد که از شفافیت بالایی برخوردار است .طلق های شفاف در مدل های مختلفی تولید میشوند. این طلق ها در رنج های قیمتی گوناگون به بازار عرضه میشوند. طلق هایی که ویژگی های به خصوصی دارند کمی گرانتر هستند. با این حال به طور کلی قیمت طلق در مقایسه با متریال های رقیب ، مناسب است. مجموعه فرکو نیز محصولات طلق شیشه ای را با بهترین کیفیت و در بهترین رنج قیمت عرضه میکند و شما میتوانید از سراسر کشور محصول مورد نظرتان را سفارش دهید.

طلق شفاف…بیشتر بخوانید

طلق شفاف اکریلیک

فروشگاه طلق شفاف اینترنتی

مجموعه فرکو تمامی محصولاتش را به صورت حضوری و غیر حضوری به تمامی نقاط کشور عرضه میکند.مجموعه فرکو دارای خدمات پس از فروش میباشد و اگر محصول مورد نظرتان ایراد داشته باشد میتوانید براحتی مرجوع کنید. برای ثبت سفارش به صورت فروشگاه اینترنتی میتوانید با شماره تلفن مجموعه ارتباط برقرار کنید: 02188068352

چرا طلق شفاف

طلق شفاف ، متریالی است که دارای ویژگی های به خصوصی میباشد. طلق های شفاف دارای وزن بسیار سبکی میباشند و همین امر باعث شده است تا جابه جایی آن ها بسیار ساده باشد. این نوع طلق ، دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد و در برابر ضربات به خوبی ایستادگی میکند. طلق های شفاف دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی میباشد و میتوانید به صورت خم نیز از این محصول استفاده کنید.

آیا طلق شفاف محصول اقتصادی نیز میباشد

طلق های شفاف با وجود کیفیت عالی با قیمت مناسب عرضه میشود. و نسبت به رقبای خود به خصوص شیشه قیمت مقرون به صرفه تری دارد. طلق های شفاف متریالی جدید و خاص هستند. مجموعه فرکو عرضه محصولات را با حذف واسطه انجام میدهد.

روش ساخت طلق شفاف

فروشگاه طلق شفاف ، طلق ها به روش های مختلفی ساخته میشوند. حتی از نظر مواد اولیه نیز میان انواع طلق تفاوت وجود دارد. ابتدا در پتروشیمی ، مواد پلیمری را به صورت رزین تولید میکنند .سپس در کارگاه های ساخت طلق ، با استفاده از دستگاه های مخصوص و طراحان ماهر ، طلق مورد نظرمان را تولید کنیم.

برای تولید طلق ابتدا باید مواد اولیه را حرارت دهیم تا دمای رزین بسیار بالا برود. سپس باید قالب گیری شود تا شکل مورد نظر بدست بیاید. بعد از قالب گیری باید دمای محیط طلق را به صورت سریع کاهش دهند تا طلق بدست آمده سرد شود. سپس طلق را از غالی جدا کرده و برای عرضه آماده میکنند.

طلق شفاف پلی کربناتی

بیشتر بخوانید…طلق رنگی

برش طلق های شفاف

برش طلق های شفاف یکی از مهم ترین مراحل تولید طلق به حساب میاید.برش طلق باید با دقت بالایی صورت بگیرد. همچنین باید نسبت به رعایت نکات توجه شود. طلق ها را با استفاده از دستگاه برش زن برش میزنند. که پنجاه درصد کار را رایانه انجام میدهد و پنجاه درصدش توسط برش زن. بعد از برش زنی کار تولید طلق تمام میشود و به بازار عرضه میشود.

طلق های ترموپلاستیک ها پلیمر های مصنوعی

فروشگاه طلق شفاف، امروزه از طلق ها حتی در پتروشیمی ها نیز استفاده میکنند. تولید انبوه طلق ها به صورت مصنوعی میباشد و در پتروشیمی ها انجام میشود. یکی از محصولاتی که در پتروشیمی مورد استفاده قرار میگیرد مواد پلی استایرن میباشد. که طلق شفاف کریستال نیز از این نوع محصول تولید میشود. پلی استایرن نوعی محصول مصنوعی به حساب میاید که توسط تولید کنندگان طلق تولید میشود.

طلق رنگی شفاف

انواع طلق های کاربردی

در این بخش قصد داریم تا طلق هایی که کاربرد وسیعی دارند را مورد بررسی قرار دهیم . طلق ها امروزه در مدل های مختلفی تولید و عرضه میشوند. این تنوع باعث شده است تا برای هر مکانی طلق مشخصی و مخصوص آن مکان وجود داشته باشد.

طلق شفاف یو وی

طلق شفاف کریستال

فروشگاه طلق شفاف ، اولین طلقی که مورد بررسی قرار میدهیم طلق شفاف کریستال میباشد. که با نام ها دیگر طلق پلی استایرن نیز شناخته میشود. طلقی بسیار زیبا و مدرن که در مکان های مختلفی و به خصوص در تولیدی ها مورد استفاده قرار میگیرد. طلق شفاف کریستال به دلیل داشتن شفافیت بالا و انعکاس نور پایین با نام طلق شفاف کریستال شناخته شده است.

طلق برای ایجاد حریم خصوصی

از طلق ها در قسمت هایی که نیاز به حریم خصوصی بهتر دارند نیز استفاده میکنند. طلق مخصوص برای این مورد استفاده ، طلق مات میباشد. طلقی که ظاهر کدر دارد و اجازه ی دیده شدن داخل محیط را نمیدهد. طلق های مات برعکس طلق شفاف میباشند . هر چقدر طلق شفاف از شفافیت و انتقال نوری بالایی برخوردار است ، طلق مات بر عکس ظاهر کدر دارد. طلق های مات کاربرد های فراوانی دارند و در پارکینگ ها ، گلخانه ها و… از این نوع طلق ها استفاده میکنند. طلق های مات در مدل های دوجداره ، یو وی ، زنبوری و هوشمند تولید میشود.

طلق مات دوجداره

طلق های زنبوری

فروشگاه طلق شفاف، طلق زنبوری نوعی طلق است که مقاومت بسیار خوبی از خود نشان میدهد. این طلق ها یکی از مقاوم ترین انواع طلق به حساب میایند. طلق های زنبوری با نام های طلق دوجداره و چند جداره نیز شناخته میشود. از طلق های زنبوری به عنوان سقف های کاذب نیز استفاده میکنند. طلق های زنبوری ضد آب میباشد.

طلق دوجداره

امروزه طلق ها در مدل های مختلف و با جنس های مختلفی تولید میشوند. اکثر انواع طلق را میتوان به صورت دوجداره نیز تولید میکنند .طلق های دوجداره تفاوت های فراوانی با طلق های تک جداره دارند. این طلق ها به دلیل داشتن یک لایه اضافی مقاومت بهتری در مقابل ضربه نشان میدهند. طلق های دوجداره دارای عایق نسبتا خوبی هستند. این طلق ها اجازه عبور آلودگی صوتی به داخل محیط را نمیدهند. علاوه بر آلودگی صوتی ، اجازه ی عبوری گرد و خاک و دود را نمیدهند. بدین ترتیب این طلق ها برای ساخت پنجره نیز مناسب هستند.

طلق دوجداره شفاف…بیشتر بخوانید

فروشگاه طلق دوجداره

طلق هوشمند طلقی خاص

دردر این بخش قصد داریم به معرفی محصول طلق هوشمند بپردازیم. طلق هوشمند به نوعی از طلق گفاه میشود که دارای دو جلوه مات و شفاف است. طلق مات ظاهر جذابی دارد و زیباترین نوع طلق میباشد. برای تغییر حالت طلق هوشمند از ریموت کنترل مخصوص استفاده میکنند.

طلق هوشمند برای اولین بار در کشور آلمان (germany) تولید شده است. کشور ایران در گذشته قادر به تولید طلق های هوشمند نبود. این طلق ها به صورت وارداتی در کشور یافت میشدند. اما امروزه در کشور ایران نیز طلق های هوشمند تولید میشود و شما میتوانید از طریق مجموعه فرکو ، طلق هوشمند را خریداری کنید.

طلق هوشمند…بیشتر بخوانید

طلق هوشمند مات

طلق اکریلیک

طلق اکریلیک نوعی پلیمر ترموپلاستیکی هستند که به صورت شفاف و مات در رنگ های مختلف تولید میشود. این نوع طلق ، در ضخامت های مختلفی عرضه میشوند. امروزه بسیاری ترجیه میدهند از طلق های اکریلیک به جای شیشه در قسمت های مختلف استفاده کنند. از طلق های اکریلیکی در خودروسازی ، ساختمان سازی، صنعت پزشکی و… استفاده میکنند.

با ضخامت ترین طلق در بازار امروزی

فروشگاه طلق شفاف – حال قصد معرفی محکم ترین نوع طلق را داریم. طلق پلی کربناتی! طلقی که به با استفاده از بیس فنول ای و فسژن ساخته میشود. پلی کربنات در مدل های شفاف و مات در رنگ های مختلف به دو صورت ساده و یو وی تولید میشود. به جز مقاومت عالی ، پلی کربنات عایق حرارتی نسبتا خوبی نیز دارد.

این نوع طلق در دو مدل یو وی و ساده تولید میشود که تفاوت هایی با هم دارند. طلق های یو وی به دلیل داشتن لایه ی یو وی در برابر اشعه های مضر مقاوم است و همچنین ضدخش میباشد. که باعث برتری نسبت به طلق معمولی میشود.

طلق رنگی دوجداره

طلق یو وی

از طلق هایی که دارای لایه ی یو وی میباشند بیشتر در محیط های خارجی خانه استفاده میکنند. نور خورشید برای هر انسانی نیاز است تا ویتامین های مورد نظر بدن را تامین کند. اما نور خورشید دارای اشعه هایی میباشد که اگر به صورت طولانی مدت با انسان در ارتباط باشد آسیب های فراوانی به بدن انسان به خصوص چشمانمان وارد میکند. همچنین اشعه یو وی باعث کاهش عمر طلق میشود. میتوانید با استفاده از طلق های یو وی (UV) ساختمان خود ر به خوبی در برابر اشعه های مضر مقاوم کنید.

طلق اکریلیکی شفاف

استفاده از طلق در گلخانه ها

فروشگاه طلق شفاف ، امروزه از طلق ها در گلخانه نیز استفاده میکنند . طلق ها به دلیل انتقال نور بالا و عایق حرارتی عالی گزینه ای عالی برای ساخت گلخانه هستند. به ویژه طلق های دوجداره بهترین نوع طلق ، برای ساخت گلخانه هستند.

طلق مات یو وی

تفاوت طلق و شیشه

طلق و شیشه در بسیاری از موارد کاربرد برابری دارند. میان طلق و شیشه شباهت ها و تفاوت هایی دیده میشود. طلق ها مقاومت بسیار بالاتری نسبت به شیشه دارند و در برابر ضربات عملکرد بهتری دارند. انعطاف پذیری بالای طلق باعث میشود تا از طلق ها به صورت خم نیز استفاده کنند. ولی شیشه انعطاف پذیری زیادی ندارد. در بخش شفافیت نیز هر دو از شفافیت بالایی برخوردار هستند و مخصوصا طلق اکریلیک ظاهری مشابه با شیشه دارد.

طلق رنگی دوجداره

فروشگاه طلق شفاف

برای ارتباط با فروشگاه طلق شفاف میتوانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری در ارتباط باشید. مجموعه فرکو دارای فروشگاه و عرضه طلق شفاف به سراسر کشور میباشد. و میتوانید محصول مورد نظرتان را از سراسر کشور خرید کنید.

شماره تماس: 02188068352

آدرس برای خرید حضوری: تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

همچنین برای بازدید از سایر محصولات مجموعه فرکو در زمینه شیشه،آیئنه و طلق میتوانید با صفحه اینستاگرامی ما در ارتباط باشید. و در مسابقه های جایزه دار ما شرکت کنید.

پیج فروش طلق شفاف

فروشگاه طلق شفاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو