آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن

شیشه نشکن همان شیشه سکوریت و یا میرال است . و به شیشه ای گفته می شود که در برابر ضربه و حرارت بسیار مقاوم است .

به صورتی که در برابر محکم ترین ضربه ها نیز مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد .

مجموعه فرکو یکی از بزرگترین مجریان و مدیران فروش انواع شیشه های ، سکوریت ، میز شیشه ای و… میباشد.

در این صفحه با موارد زیر آشنا میشوید

 • شیشه نشکن چیست
 • قیمت و انواع شیشه نشکن ها
 • شیشه نشکن کف
 • کاربرد این نوع شیشه ها
 • شیشه نشکن سقف
 • چه کسی شیشه نشکن را اختراع کرد
 • شیشه ضخیم

آیا چیزی به عنوان شیشه نشکن وجود دارد؟

سوالی که ما اغلب دریافت می کنیم این است: “آیا چیزی به نام شیشه نشکن وجود دارد؟” پاسخ بله است!” ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم شیشه واقعا شکستنی نیست ، اما دو ماده محبوب پنجره وجود دارد که به عنوان “نشکن” به بازار عرضه می شود که به شما در محافظت از خانه و خانواده در برابر ترکش ها و شکاف ها کمک می کند.

شیشه نشکن چیست؟

شیشه های امنیتی چند لایه یا شیشه های ایمنی چند لایه نوعی شیشه مقاوم در برابر خرد شدن است که از یک لایه بین ترموپلاستیک بین صفحات شیشه قرار گرفته است. این نوع شیشه های امنیتی اگرچه واقعا “نشکن” نیستند اما می توانند در برابر تأثیرات سنگین و مکرر مقاومت کنند.

شیشه نشکن میرال

شیشه سکوریت از چه ساخته شده است؟

همانطور که در حال حاضر شیشه آن را می شناسیم ، بر پایه سیلیس (دی اکسید سیلیسیم) ، اصلی ترین ماده تشکیل دهنده شن است. روش ابتکاری که تیم توکیو ارائه داده است از فرایند دیگری برای ایجاد شیشه های ایمن و غیر قابل تخریب استفاده می کند. ماده مخفی مورد استفاده در ایجاد شیشه بادوام آلومینا ، یک اکسید آلومینیوم است.


آیا شیشه می تواند از فولاد قوی تر باشد؟

اکنون همکاری محققان Caltech و آزمایشگاه ملی لارنس برکلی دپارتمان انرژی نوعی شیشه ایجاد کرده است که از هر دو کیفیت برخوردار است. این از فولاد یا در واقع از هر ماده شناخته شده دیگر قوی تر و سخت تر است

مزایای شیشه نشکن

 • این شیشه اگر بشکند تیز و برنده نیستند .
 • این شیشه های نشکن از نظر مقاومت بسیار قوی تر از شیشه های معمولی هستند.
 • شیشه های نشکن پس از شکستگی پراکندگی ندارند.
 • مقاومت بالای شیشه نشکن ها باعث شده ،که علاوه بر صنعت ساختمان در صنایع دیگر مانند خودرو سازی نیز کاربرد داشته باشد .

شیشه نشکن کف

این نوع شیشه ها ی کف یک مورد بسیار حساس می باشد که با شیشه لمینت ساخته می شود .

برای نصب شیشه کف باید تمام موارد ایمنی را رعایت نمود، زیرا در اثر اشتباه کوچکی ضررهای جانی و مالی بسیاری وارد می شود .از شیشه نشکن کف برای هتل ها و رستوران های بزرگی که دید به طبقات پایین دارند استفاده می کنند .

که بسیار جذاب و منحصر به فرد است.

این نوع شیشه ها برای کف یکی از مبحث های جالب برای طراحی دکوراسیون داخلی می باشد.بر خلاف تصور افراد قابل اجرا با مناسب ترین قیمت ، کف زیبایی را به منزل خود هدیه میکنید.

با هزینه ای مناسب در این نوع شیشه برای کف ، دکوراسیون اتاقتان را به کل متحول کنید.

نحوه ساخت شیشه نشکن در مراحل زیر صورت میگیرد:

 • قبل از هرفرآیندی شیشه به ابعاد مختلف برش میخورد
 • در ساخت این شیشه ها ابتدا فرآیند حرارتی صورت میگیرد. که شامل گرم کردن شیشه در کوره تا دمای 700درجه سانتی گراد است
 • پس از آن شیشه گرم شده به وسیله ی دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعا سرد می شود . هوای بسیار خنک به هردو طرف شیشه وزیده می شود
 • در مرحله سرد سازی شیشه لایه های بیرون آن سریعتر از لایه های داخلی آن خنک می گردد ،که این امر موجب استحکام بیشتر شیشه نشکن میشود.

انواع شیشه نشکن را می توان بر اساس:

پله کف شیشه نشکن

قیمت شیشه نشکن

معمولا در اجرای شیشه نشکن قیمت شیشه نشکن برای کف از اهمییت بالایی برخوردار است زیرا قیمت مناسب از شفافیت بالایی هم برخوردار می باشد.

در صنایع فرکو قیمت شیشه نشکن ها کف بهترین گزینه برای کف رستوران ها، دکوراسیون داخلی و هتل های شماست .

با توجه به قیمت شیشه نشکن ها برای کف و مقدار زمان نصب و اجرا و وزن این مصالح ، برای برآورد هزینه دقیق با شماره تماس02188068352 تماس حاصل فرمایید.

شیشه نشکن برای سقف

برای ایجاد زیبایی و هم چنین جذب کامل نور خورشید از سقف شیشه ای استفاده می کنند. در ساخت شیشه برای سقف امروزه از این نوع شیشه ها سقف استفاده می کنند .در واقع استفاده ازاین شیشه ها برای سقف یک راه حل برای سازگاری با محیط زیست می باشد. این شیشه ها برای سقف به دلیل انتقال نور خورشید به داخل و همچنین محافظ اشعه uvبوده است. که در تامین روشنایی داخل به عنوان یک منبع طبیعی نور در مصرف برق بناها و ساختمان ها صرفه جویی می نماید.

سقف‌هاي شيشه‌اي نشكن قابل شستشو مي‌باشد، همچنين مقاوم در برابر زلزله و ارتعاشات زمين نيز مي‌باشد.

این سقف های نشکن شیشه ای در تایم کوتاهی و با به صرفه ترین مصالح مصرف در ساخت و ساز با نمای بسیار شکیل قابل اجرا است .و حتی می شود داخل این سقف ها نورپردازی انجام داد.که بسیار سبک نیز هستند .

شیشه ضد خرد شدن چیست؟

شیشه ضد شکن نوعی اصطلاح جذاب است که می تواند به انواع محصولات شیشه ای امنیتی اشاره داشته باشد. … اگر این نوع شیشه های امنیتی شکسته شود ، خرده های درب و پنجره های شیشه ای شما را در جای خود نگه می دارد و از خرد شدن شیشه ها به داخل به طور خطرناک جلوگیری می کند.

چهار نوع یا مقاومت اصلی شیشه وجود دارد:

1) شیشه آنیل شده. شیشه آنیل شده یک محصول اساسی است که از مرحله بازپخت فرآیند شناور تشکیل می شود. … 2) شیشه تقویت شده با حرارت. شیشه مقاوم در برابر حرارت شیشه ای نیمه معتدل یا نیمه سخت است. … 3) شیشه معتدل یا محکم. … 4) شیشه چند لایه.

شیشه ضخیم

این شیشه ها در انواع ضخامت چهار تا ده میلی متر موجود می باشد .

ضخیم بودن شیشه با نشکن بودن آن رابطه ای کاملا مستقیم دارد یعنی هرچه ضخامت شیشه بیشتر باشد ،مقاومت آن نیز بیشتر می شود .

شیشه ضخیم که مقاومت بالایی دارد را می توان در فضاها و مکان هایی که نیاز بسیار زیادی به مقاومت و امنیت دارد استفاده نمود.

شیشه ضخیم نشکن

چه کسی این شیشه را اختراع کرد؟

این نوع محصول حفاظتی توسط مردی به نام ادوارد بنهدیکتوس اختراع شد .در یک روز سرنوشت ساز در سال 1903،وقتی در حال کار در آزمایشگاه خود بود ، به طور تصادفی فلاسک شیشه ای او از روی میز افتاد.

به جای خرد شدن و پخش شدن تیکه های ریز شیشه در سراسر کف زمین ، فلاسک تنها با حفظ ظاهر خود دچار شکستگی شده است.

پس از انجام تحقیقات بیشتر ، این محقق دریافت شیشه دارای سلولز نیترات پلاستیکی است که در فلاسک خشک شده بود و یک نوع پوشش چسبنده داخلی را ایجاد کرده بود که شیشه را از شکسته شدن در حالت نرمال خود حفظ میکرد.گزارش های متناقض زیادی مبنی بر نحوه الهام گرفتن او در ساخت ان بوده است.

چگونگی اختراع

در نتیجه این محصول ایمنی با استفاده از روش مشابه تکنولوژی به کار گرفته در فلاسک ساخته شد .

به این ترتیب او اختراع خود را با بکارگیری یک لایه از سلولوید بین دو لایه شیشه ای ساخت.

هنگامی که فرآیند تولید او تشکیل شد او در سال 1909اختراع خود را برای شیشه های چند لایه یا نشکن به ثبت رساند . در حالی که شیشه های نشکن او بلافاصله توسط تولید کنندگان خودرو مورد قبول واقع نشد .

به علت خاصیت شفاف شیشه، برای روشنایی مجبور به انجام هزینه ی اضافه نیستید. با توجه به عایق گرما بودن این سیستم ها، در بالکن ها، تراس ها، و باغچه ی زمستانی خود می توانید چای و قهوه ی خود را بنوشید.

شیشه نشکن تراس

از نظر هزینه این سقف از سقف های دیگر گران تر نیست اما  در عین حال ظاهری شیک و مدرن دارد.

.

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 02188068352 تماس حاصل فرمایید و یا با زدن بر روی لینک زیر در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

هدف ما کیفیت هرچه بهتر و محصول با کیفیت تر به شما مشتریان عزیز می باشد . در صورت سفارش همکاران ما برای اندازه گیری کف، میز و…

به محل کار یا منزل شما اعزام خواهند شد ، و ظرف 48 ساعت آینده کالای خود را تحویل شما خواهند داد.

شیشه نشکن از چه ساخته شده است؟

همانطور که در حال حاضر شیشه آن را می شناسیم ، بر پایه سیلیس (دی اکسید سیلیسیم) ، اصلی ترین ماده تشکیل دهنده شن است. روش ابتکاری که تیم توکیو ارائه داده است از فرایند دیگری برای ایجاد شیشه های ایمن و غیر قابل تخریب استفاده می کند. ماده مخفی مورد استفاده در ایجاد شیشه بادوام آلومینا ، یک اکسید آلومینیوم است.

آیا شیشه می تواند از فولاد قوی تر باشد؟

اکنون همکاری محققان Caltech و آزمایشگاه ملی لارنس برکلی دپارتمان انرژی نوعی شیشه ایجاد کرده است که از هر دو کیفیت برخوردار است. این از فولاد یا در واقع از هر ماده شناخته شده دیگر قوی تر و سخت تر است

شیشه نشکن چیست ؟

شیشه های امنیتی چند لایه یا شیشه های ایمنی چند لایه نوعی شیشه مقاوم در برابر خرد شدن است که از یک لایه بین ترموپلاستیک بین صفحات شیشه قرار گرفته است. این نوع شیشه های امنیتی اگرچه واقعا “نشکن” نیستند اما می توانند در برابر تأثیرات سنگین و مکرر مقاومت کنند

2 پاسخ

  1. با سلام به شما دوست عزیز . بعله امکان ساخت شیشه نشکن میز تلویزیون ،آکواریوم نشکن و هر میز شیشه ای به دلخواه و سلیقه ی شما امکان ساخت آن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو