Home

شیشه لمینت

کافی بود یه ضربه کوچیک به شیشه بخوره تا خورد بشه! اگه حداقل 30 ساله باشین احتمالا زیاد تو بچگی دیدین این صحنه رو یا حتی شاید خودتون شیشه شکستید! مخصوصا با توپ! پس شیشه با این همه جذابیت یه ایراد بزرگ داره و اونم ایمنی پایین هست. فکر کنین قطعات شیشه می‌تونن چیکار کنن. حالا بیشتر متوجه اهمیت شیشه‌های مقاوم می‌شیم. امروز ما شیشه‌ای داریم که اگه با تفنگ بهش شلیک کنین هم آخ نمی‌گه! در مورد شیشه لمینت صحبت می‌کنیم که بعضی از مدل‌هاش حتی ضدگلوله هستن!

این ایمنی به ما اجازه می‌ده که هر آرزویی با شیشه داشتیم برآورده کنیم. حالا می‌تونیم با شیشه دیوار و نما بسازیم یا به این فکر کنین که یه پله شیشه‌ای چقدر می‌تونه حرفه‌ای و مدرن به نظر برسه! روی شیشه راه برو! چه خوب. اما دقت داشته باشین که شیشه لمینت یه مدل نیست فقط و حتی از نظر استحکام و مقاومت انواع شیشه لمینت متفاوت هستن. کدوم مدل شیشه لمینت بهتره؟ شیشه لمینت چه مزایا و معایبی داره؟ در ادامه همراه ما باشین.

توضیحی در مورد شیشه لمینت

شیشه لمینت که به عنوان مقاوم ترین شیشه شناخته می‌شه از چند لایه تشکیل شده. در واقع این شیشه‌ها سه لایه هستن. دو لایه شیشه‌ای و یه لایه طلقی وسط این دو لایه شیشه. لایه‌های شیشه‌ای از نوع سکوریت هستن. برای لایه طلقی هم از طلق pvb استفاده می‌شه که می‌تونه شفاف باشه یا رنگی! پس شیشه لمینت تنوع رنگی هم داره. اما این 3 لایه بودن چه مزیتی داره؟

اولا که این 3 لایه عملا شیشه رو حسابی نشکن می‌کنن. از طرفی لایه طلقی باعث می‌شه ایمنی شیشه خیلی بالاتر بره. چرا که موقع شکستن شیشه لمینت ، دو لایه شیشه به طلق pvb می‌چسپن و پخش و خرد نمی‌شن! همونجایی که هستن باقی می‌مونن. بگذریم که خود شیشه‌ها هم سکوریت هستن و به شکل ایمن می‌شکنن.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های شناخت شیشه لمینت از سایر شیشه ها عایق بودن آن در برابر صدا هست.

برتری شیشه لمینت در برابر سایر شیشه ها.

در لمینت سازی یک شیشه،تمامی لایه های تشکیل شده تحت فشار و حرارت قرار می گیرند.که این عمل باعث یکپارچگی شیشه می شود.

یکی‌از مهمترین ویژگی ها،نحوه شکست آن ها در برابر ضربه می باشد.که در مطالب بالا گفته شد که هنگام شکستن شیشه لمینت،تیکه های شیشه به یکدیگر می چسبند و از یکدیگر جدا نمی شوند. و این عمل باعث جلوگیری از ایجاد هرگونه خطراتی احتمالی برای افراد می باشد.

مهم ترین کاربرد شیشه لمینت؟

شیشه های لمینت به دلیل کیفیت عالی و برخورداری از مقاومت بالا همیشه برای افراد انتخاب اول بوده است.زیرا انتخاب و استفاده از این محصول می تواند برای ایجاد بهترین دکوراسیون منازل و تمامی محیط را برای شما عزیزان ایجاد کند. یکی‌ از بهترین و مناسب ترین محیط های که برای استفاده و به کارگیری از این محصول بسیار مناسب است،درب های خروجی و پنجره های نزدیک به زمین است.زیرا استفاده از این محصول امنیت و ایمنی را در تمامی محیط به وجود می اورد.

برای تولید شیشه های لمینت از چه نوع ماده ای استفاده می کنند؟

برای ساخت شیشه های لمینت،که جزو اولین و برترین شیشه های نشکن در جهان هستند.از دو شیشه سکوریت استفاده می شود.این شیشه های سکوریت با طلق PVB مورد حرارت قرار می گیرند .تا به طور محکم دو شیشه را به یکدیگر اتصال نماید.این اتصال از طرف طلق PVB باعث جلوگیری از هرگونه شکستگی و ایجاد خطر برای تمامی افراد می باشد.
این محصول بسیار مقاوم در زمان شکستگی‌به صورت قطعه های شکسته شده از یکدیگر‌جدا نمی شوند. و این عمل باعث ایجاد امنیت برای تمامی افراد می شود. شیشه لمینت متناسب با سایر شیشه های امنیتی از مقاومت کمتری برخوردار است.و در برابر‌تمامی خراش و خط ها بسیار حساس و ضربه پذیر است.

چه مقدار هزینه برای تولید شیشه سکوریت و شیشه لمینت استفاده شده است؟

مقدار هزینه ایجاد شده توسط‌تولید یک شیشه امنیتی به عموامل های بسیاری بستگی دارد.یکی‌از مهم ترین عوامل‌ها؛مقاومت در برابر خورشید،انواع رنگ ها،ضخامت و اشکال های مختلف.در بازار شیشه های سکوریت نسبت به این نوع شیشه از قیمت بالا تری برخوردار‌است.

مقدار مقاومت شیشه لمینت و شیشه سکوریت در برابر ضربه؟؟

بهتر‌است که بدانید هرچه مقدار‌ مواد استفاده شده برای تولید یک شیشه هرچه بیشتر باشد مقاومت آن شیشه نیز بیشتر خواهد بود.

(مقاومت شیشه سکوریت)

شیشه سکوریت هنگام برخورد هرگونه ضربه بسیار مقاوم تر از شیشه لمینت شده است.و استفاده از شیشه سکوریت در مناطق (آب و هوای خشک) بسیار مناسب تر‌ است.

تفاومت در میان شیشه لمینت،سکوریت و نشکن وجود دارد؟؟؟


(شیشه های نشکن )


تا ۵بار قوی تر از انواع ساده و یا همان معمولی هستند است.و مزیت این شیشه بسیار بالا تر از سایر شیشه ها است.به طوری که هنگام شکست این شیشه خطرات بسیار کمتری را نسبت به شیشه های دیگر دارد.

(شیشه لمینت)


شیشه های لمینت بسیار مقاومت معمولی نسبت به سایر شیشه ها دارد.اما برا ایجاد این مقاومت دو لایه را با طلق PVB به یکدیگر می چسبانند .که هنگام شکستن برای افراد موجود در آن محیط باعث ایجاد خطر نشود‌.
متناسب با شیشه های لمینت می‌توان گفت.شیشه هایی که برای تولیداین شیشه مورد استفاده قرار داده می شوند.حدود98% از نور ماورزنفش کاهش می دهد.و بسیار برای محیط و کاربرد های متفاوتی برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا از تولیدی فرکو خرید کنیم؟


1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می کنید و به شما بیشترین کمک را هنگام انتخاب در نوع شیشه و آینه می کنند
2_محصولات ما از تولید به مصرف می باشند.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو می باشد.
3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه می گردد.
4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می شوند.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می شود.
5_تمامی سوالات خود را می توانید از کارشناسان ما بپرسید و با ما در واتس آپ درتماس باشید
6_بعد از تولید محصول شمادرب منزل برای شما ارسال میگردد.همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب می گردد.
7_در هر گونه خرابی می توانید با ما تماس بگیرید.تا به شما کمک کنیم.در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما می باشیم.

چرا صنایع تولید شیشه و آینه فرکو؟

صنایع تولید شیشه و آینه فرکویکی از مهم ترین مسائلی که خریداران به آن توجه می کنند.کیفیت محصول می باشد.و همینطور تولیدی فرکو به این مسئله توجه بسیاری می کند. و محصولات خود را با کیفیتی بالا و شگفت انگیز تولید و در بازار عرضه می کند.ما عزیزان باید در بین این همه شرکت بتوانید یک شرکت معتبر و قابل اعتماد پیدا کنید.به لطف پرودگار تولیدی فرکو با چندین سال تولید شیشه و آینه توانسته است .یکی از پرفروش ترین تولیدی ایران واقع شود.شما می توانید یکی از خریداران ثابت شیشه لمینت باشید .که با قیمتی مناسب و کیفیتی منحصر به فرد برای شما در هر رنگ و ابعادی تولید می کنند.برای ثبت سفارش با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید . و در48 ساعت شیشه لمینت خودرا درب منزل تحویل بگیرید.

شیشه لمینت یک نوع شیشه ی مناسب برای کاربردهای گوناگون است. تشخیص شیشه لمینت به این نکته بستگی دارد که تفاوت و شباهت این شیشه را با انواع شیشه های دیگر بدانید.


زمانی که به شیشه لمینت ضربه‌ وارد میشود لایه PVB میانی که در این نوع شیشه وجود دارد، از پخش شدن قطعات شیشه به محیط جلوگیری می کند. ضخامت شیشه های لمینت به تعداد لایه‌های آن بستگی دارد. این موضوع تا حد بسیار زیادی باعث کاهش صدمات و جراحت می‌شود. این یکی از راه‌ های شناسایی شیشه لمینت می باشد.

متریال چیست؟

یک تریکت بسیار قوی در ساخت شیشه لمینت است که بسیار با دوام و به طوری کلی می توان گفت که کیفیت محصول را بسیار بالا برده که این محصول با کسترش تلکنولوژی و علم فناوردی از کیفیت بهتری‌برخوردار می شود.

شیشه لمینت چگونه ساخته می شود؟

برای ساخت این شیشه دو لایه شیشه سکوریت را با درجه بسیار بالا حرارت می دهند و پس از حرارت دهی این شیشه ها با استفاده از لایه میانی کنار یکدیگر قرار می گیرند. به این دلیل است که این شیشه ها هنگام شکستن از یکدیگر جدا نمی شوند.

شیشه لمینت امنیت کامل ‌را برای افراد آن محیط به وجود می اورند.همانطور که گفته شد ایمنی بسیار بالای این محصول باعث شده سالانه فروش بسیار بالایی در کاربرد های متفاوتی داشته باشد برای مثال درب ها،پنجره ها و تمامی محصولات دیگر.

بهترین موقعیت مکانی برای استفاده از شیشه لمینت !

یکی از بهترین موقعیت های مکانی ک شما برای آن محیط باید شیشه های لمینت را الویت قرار بدهید درب های خروجی و پنجره ها نزدیک به سطح زمین است. بهترین گزینه برای آن ها شیشه های لمینت است ک ایمنی در آن محیط و برای افراد حاضر در آن مکان فراهم می کند .

چرا برای سقف های شیشه بهترین گزیته شیشه لمینت است؟

زیرا شیشه های لمینت مقاومت بسیار بالا و بهتری را نسبت به شیشه های سکوریت دارند.
شیشه های لمینت هنگام شکستن پودر و تبدیل به تکه های تیز و برنده نمی شوند اما شیشه های سکوریت با برخورد ضربه تبدیل به تکه های پدر شده می شوند.

شیشه لمینت حداکثر از چند لایه تشکیل می شود؟

کارشناسان فرکو برای ساخت این شیشه لمینت گفته اند که بهترین و استاندارد ترین مقدار برای تشکیل شیشه لمینت ۵۰ میلی متر است.ینی ضخامت شیشه و تمامی لایه های مورد استفاده شده در شیشه نباید از ۵۰ میلی متر بیشتر باشد.

مزیت استفاده از شیشه لمینت چیست؟

 • این شیشه دارای انواع گوناگونی از رنگ ها است.
 • لایه میانی ک برای چسباندن دو شیشه استفاده می شود مقاومت آن در برابر هر گونه ضربه ایی بالا می برد.
 • شیشه لمینت در برخورد با گلوله و یا در حرارت بالا برای مثال انفجار بسیار مقاومت بالایی دارد.
 • باعث حفظ حریم خصوصی افراد می شود.
 • مقاومت شیشه لمینت را با افزودن قطعات متعدد بالا برده می شود.
 • و زمانی ک از لایه های نشکن در بین این شیشه استفاده می شود مقاومت آن را در برابر هرگونه حرارتی بالا می بریم.

یکی‌از مقاوم ترین محصولات در برابر‌ هرگونه آلودگی صوتی و حمله هرگونه نفوذی می باشد.یکی از پرکاربردترین محیط های که شیشه های لمینت استفاده می شود.بانک ها ،ساختمان های اداری،ادارات و پست است. با استفاده از این شیشه شما می توانید یک محیط خصوصی و امن را برای خود تامین کنید.
شیشه های لمینت دارای انواع گوناگون رنگ هستند.طلق PVB مقاومت شیشه را در برابر هرگونه ضربه ای محفوظ نگه میدارد.

صدای شکستن شیشه های لمینت با یکدیگر متفاوت است؟

شیشه های لمینت در هنگام شکستن صدای متفاوتی دارند، زیرا زمان استفاده از ورقه ها در لایه میانی شیشه هرچه کیفیت بیشتری داشته باشد مقاومت بالاتر و صدای متفاوتی هنگام شکستن خواهد داشت.

در چه مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد؟

 • درب ها
 • کف اکواریوم
 • صفحه مانیتور
 • صفحه گوشی
 • طلافروشی ها
 • شیشه ماشین

آیا شیشه لمینت مناسب طلا فروشی ها می باشد ؟

بعله.طبق برخورداری از مقاومت در برابر گلوله و حرارت این شیشه بهترین گزینه برای طلا فروش ها وبرای ویترین شیشه های لمینت شده هستند.

همیشه تمامی افراد به دنبال بهترین و بالاترین کیفیت با کمترین هزینه هستیم .اگر می خواهید محصولات شیشه لمینت با کیفیت بالا داشته باشید به صنایع تولید شیشه و آینه فرکو مراجعه کنید ما یک مجموعه هستیم که گزینه های شیشه های لمینت بادوام را متناسب با نیازهای خانه یا محل کار شما ارائه میدهیم .

بهترین و باکیفیت ترین کار از ما و رضایت از شما عزیزان.برای سفارش با شماره زیر تماس بگیرید.02188068352

لمینت شدن شیشه از شفافت آن کم می کند.؟

بله.زیرا استفاده از چند شیشه و قراردن طلق در بین آن ها از شفافیت آن ها کاهش می دهد.اما مقدار شفافیت شیشه به تعداد شیشه های مورد استفاده بستگی دارد.برای مثال برای اینکه شیشه های لمینت شما هم از مقاومت برخوردا باشند هم دارای شفافیت باشند بهتر است از شیشه های سوپر کلیر و یا کریستال استفاده شود.

چگونه کاربرد مهم و وجود ضروری شیشه ها در تمامی محیط های دلخواه ما به مرور زمان متحول شد!

زمانی که مهندسین و معماران دکوراسیون داخلی و یا حتی نمای بیرونی ساختمان ها شیشه را مورد استفاده خود قرار دادند در آن زمان پروژه و مدل های بروز و لاکچری در دنیای معماری رقم خورد.و استفاده از شیشه و درب ها برای محیط های مورد نظر به مهم ترین عایق نفوذی سارقین و صدا تبدیل شد.
شناخت این شیشه از روی ظاهر برای افراد ناممکن است.پس‌ یکی‌دیگر از راه ها برای شناخت این شیشه مقاومت بسیار بالای آن در برابر ضربه و وزن های بسیار بالا و مقاومت آن نسبت به حرارت و گرما است.

تفاوت بین شیشه لمینت و شیشه سکوریت چیست؟

 • یکی از مهم ترین تفاوت شیشه های لمینت با سایر شیشه ها مقاومت آن در برابر ضربه ها است. زمانی که این شیشه شکسته شود طلق های PVB که در هر لایه شیشه قرار داده شده است که مانع فرو ریختن تیکه های شیشه می شود.
 • میتوان گفت این شیشه امن ترین شیشه موجود است چرا که در صورت شکستن به خورده شیشه های بی‌خطر پودری تبدیل می‌شود که دیگر خطری افراد را تحدید نمیکند.
 • دیگر‌تفاوت این شیشه با سایر شیشه ها این است که شیشه های لمینت عایق صدا هستند.یعنی هر صدایی به راحتی از آنها عبور نخواهد کرد و فضای ارام و بدون هیچ گونه مزاحمت صوتی برای شما عزیزان به وجود خواهد اورد.
 • یکی دیگر از تفاوت این شیشه در وزن آن است. زیرا برای مقاومت آن ها در برابر ضربه باید هنگام تولید تعداد لایه های شیشه بیشتری نسبت به سایر شیشه ها به کار گرفت به همین دلیل هرچه مقاومت شیشه بیشتر باشد وزن آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • یکی از مهم ترین تفاوت بین شیشه سکوریت وشیشه لمینت میزان ایمنی در برابر ضربه و شکستگی آن ها است.
 • هردو جزو شیشه های مقاوم هستند.اما ساخت آن ها و کاربرد هایشان با یکدیگر متفاوت است.برای مثال این دو شیشه هر یک برای برنامه های کاربردی متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند.

به چه دلیل از شیشه لمینت در ماشین ها استفاده می شود؟

در ماشین ها برای شیشه جلویی به عنوان ضد گلوله استفاده می شود. که به نظر می رسد استفاده از این شیشه برای درب ها و پنجره ها بسیار مناسب باشد.

شیشه سکوریت

این شیشه به دلیل تفاوت در هنگام ساخت آن با شیشه لمینت زمان شکستگی به جای خورد شدن به تکه های تیز و برنده و به قطعه های کوچک گرانول می شوند.
برای مقاومت این شیشه بعد از حرارتی که داده می شود. سطح شیشه به سرعت خنک شده و این عمل باعث مقاومت شیشه در برابر ضربه و عایقی آن در برابر صدا می شود.

شیشه سکوریت نسبت به تمامی شیشه های موجود (عادی)۵ الی ۱۰ برابر مقاوم تر و ضخیم تر است.

شیشه لمینت

به شیشه ای گفته می شود. که از چندین لایه شیشه نشکن تشکیل شده است. که با لایه ای که در بین آن ها قرار دارد حرارت داده می شود و به یکدیگر می چسبند که این عمل مقاومت و ضخامت آن را نسبت به سایر شیشه ها بالا می برد.

در زمان گذشته از این شیشه برای تزیینی و زیبایی محیط مورد نظر استفاده می شد. اما با مرور زمان و فهمیدن مقدار مقاومت این شیشه در برابر ضربه نقش امنیتی را بر عهده دارد.
صنایع تولید شیشه و آینه فرکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند هرگونه شیشه در هرگونه سایز و در هر تنوع رنگی که به سلیقه شما عزیزان است. را در تمامی نقاط ایران برای شما عزیزان ارسال نماید.

خیلی مهم است دور شیشه در حال ساخت چگونه برش داده می شود. اگر دور شیشه چهار گوش ساده باشد یا گرد باشد تفاوت قیمت را می شود. در این دو مدل دید زیرا دستگاه هایی که هنگام ساخت این مدل ها برای شیشه استفاده می شود. بسیار متفاوت با یکدیگر هستند.

شیشه های رنگی؟

شیشه های رنگی‌همانند شیشه های لمینت از مقاومت در برابر زلزله،جلوگیری از سرقت،جلوگیری از اشعه UV،حداقل رساندن الودگی های صوتی و ضخاومت استاندارد خود برخوردار است.
شیشه های رنگی دارای انواع مختلف طیف رنگی هستند. که این شیشه را می توانید به صورت شفاف غیر شفاف یا مات سفارش دهید.

این شیشه مزیت نمای درونی و بیرونی را دارد. که به گفته مهندیس طراحی دکوراسیون داخلی بهترین گزینه برای شیشه های درون منازل شیشه های لمینت و شیشه های رنگی است.
همانطور که در ساخت شیشه های لمینت گفته شد. که در بین شیشه های طلق به رنگ مات قرار داده می شود. تا باعث مقاومت شیشه شود.در شیشه های رنگی به جای قرار دادن طلق های بی رنگ از طلق های رنگی‌استفاده می شود.که این عمل باعث رنگی شدن شیشه های لمینت ما می شود.

شما عزیزان می‌توانید در تنوع بسیار زیاد رنگ و ابعاد و سایز شیشه مورد نظرتان در واتساپ و یا تماس با ما محصول مورد نظرتان را سفارش بدهید. و در کمترین زمان آن را در هرجای ایران که باشید داشته باشید.02188068352

ویژگی های دیگر شیشه لمینت ها:


ویژگی دیگر شیشه لمینت این است که عایق مناسبی در برابر صدا میباشد. بنابراین از این نوع شیشه ها برای درب های ورودی یا دیواره های یک ساختمان استفاده میشود.زمانی که از این شیشه ها برای درب ورودی و یا دیواره های یک ساختمان استفاده شود. قطعا باعث کاهش صدا در داخل ساختمان می شود. این موضوع یکی از ویژگی‌هایی است که شما را راهنمایی میکند تا به راحتی شیشه‌های لمینت را از سایر شیشه‌های دیگر شناسایی کنید.

امروزه تكنولوژی در توليد شيشه لمینت بسيار چشمگير شده است. به‌طوری‌که مجموعه فرکو با كمك علم و فن‌آوری در زمینهٔ توليد شيشه لمینت هر روز محصول جدیدی با بالاترین کیفیت به بازار عرضه میکند.

از دیگر مزایای شیشه لمینت:

 • شیشه های نشکن نیز می‌شکند ولی تکه‌های آن برنده نیستند. و به محیط پیرامون پخش نمیشوند.
 • این شیشه‌های نشکن از نظر فیزیکی مقاومت بسیاربیشتری نسبت به شیشه‌های دیگر برخوردار هستند.
 • از این شیشه های نشکن به دلیل ایمن بودن و مقاومت بالایش در برابر شکستگی و جلوگیری از حوادث و صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساختمان‌ها استفاده می‌شود.
 • شیشه‌ نشکن بعد از شکستن پراکندگی ندارد
 • بیشترین مصرف برای شیشه‌های ساختمانی در جهان استفاده از شیشه نشکن است.
 • شیشه نشکن بعد از شکستن به ذرات ریز غیر برنده‌ای تقسیم می‌شوند و هیچ خطری را به دنبال ندارند.
 • مقاومت بالای شیشه نشکن موجب شده که علاوه بر صنعت ساختمان در صنایع دیگر مانند خودروسازی کاربرد داشته باشد.
شیشه لمینت

PVBچیست؟

برای ساخت شیشه های لمینت چندلایه از ۲ لایه شیشه همراه با یک لایه میانی از جنس PVB استفاده می شود.
PVB مخفف پلی وینیل بوتیرال است که در واقع بین شیشه لمینت قرار می گیرد .و شیشه های لمینت را بوجود می آورد.برای تولید شیشه لمینت ما بین هر شیشه یک لایه پی وی بی مات شکل که در واقع همان پی وی بی هست را قرار می دهند .و پس از رفتن شیشه به کوره این لایه مات ذوب شده و به یک چسب بی رنگ تبدیل می گردد.

پس از مذاب شدن این لایه به چسب بسیار قوی تبدیل شده و شیشه های ما بین این لایه را به هم می چسباند. به این فرایند تولید شیشه لمینت می گویند. برای اطلاع دقیق از نحوه تولید شیشه های لمینت در مجموعه فرکو روی لینک ضربه بزنید.

ویژگی های شیشه لمینت:

 • میزان اشعه UV را نیز تا حد زیادی می تواند کاهش دهد.
 • دربرابر حرارت و صدا عایق مناسبی است.
 • امنیت بالای این نوع شیشه ها.
 • حفاظت و ایمنی
 • طراحی داخلی و خارجی
 • شیشه های نشکن خودرو
 • عایق صوتی در مکان هایی که ضد گلوله شدند.
شیشه لمینت

آیا شیشه های لمینت میشکنند؟

بله شیشه های لمینت هم مانند سایر شیشه ها میشکنند.اما هنگام شکستن قطعات خورد شده شیشه یکپارچه باقی می ماند.و مانع از پخش شدن آن در محیط میشود.

شیشه لمینت

شیشه ی نشکن به چه نوع شیشه هایی اطلاق میشود:

شیشه نشکن نوعی شیشه است که با نام های شیشه چند لایه و لمینت در بازار عرضه می شود. این نوع شیشه نسبت به شیشه های معمولی مقاومت بالاتری نسبت به ضربه دارد.

شیشه لمینت

جنس شیشه ی میانی شیشه لمینت از چیست؟

شیشه ی میانی در شیشه های لمینت از جنس سکوریت میباشد.

شیشه لمینت

آیا شیشه لمینت از شفافیت شیشه می کاهد؟

استفاده از شیشه های لمینت به مقدارکمی از شفافیت شیشه ها می کاهد و مقدار آن بستگی به تعداد لایه های شیشه های مورد استفاده قابل تغغیر میباشد. برای جلوگیری کم شدن شفافیت این نوع شیشه ها بهتر است از شیشه های سوپر کلییر و یا کریستال استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید: 02188068352

چه عواملی در قیمت شیشه لمینت موثر است؟

قیمت شیشه های لمینت را براساس لایه های پی وی بی که در آن بکاربرده شده است بستگی دارد.وضخامت شیشه نیز در قیمت گذاری نیز موثر است.هرچه ضخامت شیشه بیشتر باشد قیمیت شیشه لمینت به همان میزان افزایش میابد.

قیمت شیشه لمینت به علت استفاده از لایه ی میانی نسبت به شیشه‌های معمولی بالاتر است .به همین جهت از کیفیت و ایمنی بیشتری برخوردار است.قیمت شیشه لمینت ابتدا بستگی به لایه های پی وی بی بین شیشه سکوریت دارد. با توجه به استاندارد های موجود در ضخامت شیشه لمینت حداکثر ضخامت شیشه لمینت ها باید 50میلی متر باشد.

شیشه لمینت

چرا مجموعه ی فرکو گزینه ی مناسبی برای خرید شیشه های لمینت میباشد؟

مجموعه فرکو همواره به دنبال رضایت مشتریان عزیز میباشد. که مهندسین و تکنیسین های داخلی خود در زمینه ی تولید انواع شیشه ها به کار میگیرد.کیفیت محصولات مجموعه فرکو سالیان سال است رضایت مصرف کنندگان را به دنبال دارد.تمامی مراحل از تولید شیشه تا تحویل و نصب توسل پرسنل مجموعه فرکو صورت میگیرد.که با نظارت متخصصان در این زمینه انجام میشود.

شماره تماس با مجموعه فرکو 02188068352

02188068352(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

مجموعه فرکو با حضور کارشناسان حرفه ای خود از جمله کارشناسان پیگیری مجموعه فرکو هر لحظه درحال پیگیری وضعییت پروژه ی شما در مجموعه فرکو است که بدون هیچ مشکلی تمامی قطعات پروژه از شیشه لمینت شما آماده شده و سر زمان تععین شده در محل پروژه برای اجرا فراهم میباشد.

شیشه لمینت

تاریخچه شیشه لمینت:

شیشه لمینت در سال 1903 به طور تصادفی توسط یک دانشمند فرانسوی به نام ادوارد بندیکناس تهیه شد. این فرد مشاهده کرد طی فرایند آزمایش شیشه هایی که به نیترات سلولز آغشته شده اند نمی شکنند ا.ز این شیشه اولین بار طی جنگ جهانی دوم به عنوان ماسک گاز استفاده شد

شیشه لمینت

بهترین صنایع تولید شیشه کدام است؟

در حال حاضر با به وجود اومدن موقعیت های شغلی اینترنتی کلاهبرداران سعی دارند. از این مشکل وبه وجود امده نهایت سواستفاده را ببرند، شما خیلی راحت می توانید سایت های نا معتبر و صف کلاهبردارن را از تمامی صنایع ها جدا کنید. اکثرا افراد کلاهبردار فضای کاری برای تولید سفارشات شما ندارند پس سعی بر این دارند ک تجمعی را ایجاد نکنند. اما صنایع تولید شیشه فرکو این امکان را به شما می دهد شما بتوانید از تمامی محصولات شیشه و آینه خود بازدید فرمایید.

یکی از راه های تشخیص کلاهبرداران شیشه و آینه ؟


یکی دیگر از راه های شناخت شرکت و یا کارگاه های کلاهبردار نداشتن اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی،و برگه ارزش افزوده است.اما صنایع تولید شیشه و آینه فرکو با برخورداری از اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی و برگه ارزش افزوده است.
شما عزیزان می توانید با اظهار نامه مالیاتی کلاهبردار بودن آن سایت را متوجه بشوید زیرا افراد کلاهبردار در هیچ مرکز های مالیاتی پرونده ندارند.
تمامی مواردی که گفته شده است شما با ورود به سایت صنایع تولید شیشه و آینه فرکو از هر یک از این موارد با خبر بشوید و ما با افتخار تمامی موارد خواسته شده را در خدمت شما عزیزان خواهیم گذاشت.

مراحل تولید شیشه لمینت:

فرآیند ساخت شیشه لمینت با مراحل ساخت شیشه های معمولی متفاوت است. این شیشه ها به علت تحمل بالا در برابر فشار و گرما در مراحل ساخت نسبت به شیشه های معمولی ایمنی بالاتری دارند.

ماشین آلات مورد نیاز در این فرایند شامل:

 • دستگاه شستشو خوابیده
 • اتاق طلق گذاری
 • کوره لمینت
 • کوره اتوکلاو


1)در ابتدا شیشه به وسیله دستگاه شستشو خوابیده، از هر گونه کثیفی، لک و ناصافی پاک میشود.و سپس با استفاده از فشار باد کاملا خشک می شود.


2) اتاق طلق گذاری طبق استاندارهای تولید شیشه لمینت هیچگونه آلودگی و رطوبتی نباید در آن وجود داشته باشد.. همچنین راه برای عبور گرد و خاک به هیچ عنوان موجود نیست. پس از خشک کردن شیشه آن را به اتاق طلق گذاری امیفرستند. و در آن جا طبق نظر کارفرما، طلق هایی با ضخامت های مختلف روی آن قرار می گیرد. این عمل تا زمانی ادامه دارد که تمام لایه های مورد نظر شیشه و طلق به هم چسبیده باشند. و شیشه آماده ی ورود به کوره های لمینت میباشد.


3)کوره لمینت دارای دو پرس در ابتدا و انتهای خود است. در این مرحله تمامی لایه ها توسط دستگاه های پرس به هم متصل می شوند. پس از خارج شدن شیشه از کوره لمینتی می توان مشاهده کرد که رنگ شیشه کدر است. همچنین گاهی ممکن است شیشه ها در پایان این مرحله از هم جدا شوند. اما جای نگرانی نیست.


4)شیشه لمینت در مرحله پایانی وارد کوره اتوکلاو می شود. این شیشه در 150 دره ی سانتی گراد به مدت 5 ساعت دراین کوره می ماند تا لایه ها کاملا به هم وصل شوند.وبه هیچ عنوان امکان جدا کردن آنها از هم وجود نداشته باشد.
در نهایت با محصولی از شیشه های لمینتی محکم، مقاوم، صاف، شفاف و بدون حباب رو به رو خواهیم شد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید از سایت های خارجی کمک بگبرید. لطفا روی لینک کلیک کنید.

شیشه لمینت

کلام آخر:

صنایع تولید شیشه و آینه ی فرکو با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت آماده ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.این مجموعه با افتخار در تولید شیشه و آینه های مدرن یک گام از تمام رقبای خود جلوتر است .برای سفارش انواع شیشه لمینت ها میتوانید با این شماره تماس بگیرید.02188068352 و مشاورین و متخصصان ما در زمینه تولید شیشه لمینت آماده ی مشاوره و خدمت گزاری به مشتریان عزیز میباشند.
مجموعه ی فرکو با مناسبترین قیمت در کنار کیفیت،ارسال و نصب در محل،و تضمین صد در صدی پس از فروش ،و طراحی مدرن و اختصاصی میتواند گزینه ی مناسبی برای سفارشات شما دوستان عزیز باشد.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

پی وی بی چیست؟

هنگام تولید شیشه های لمینت در بین هر لایه شیشه، طلق های ماتی به نام پی وی بی قرار می دهند. و با دادن حرارت این طلق تبدیل به چسب بی رنگی می شود. که این لایه های شیشه را به یکدیگر می چسباند. و باعث می شود مقاومت آن در برابر ضربه حرارت بالا برود.

شیشه سکوریت یا شیشه لمینت؟

شیشه ها نسبت به نوع ساختشان به دسته های مختلفی تشکیل می شوند. کاربرد هایشان،سایز ساختشان و مکان مورد نظر این دستور را می دهد. که شما از کدام نوع شیشه باید استفاده کنید.
هر دو شیشه ها بسیار نقش مهمی در عبور نور از خود را دارند.
این دو شیشه تفاوت در میزان قیمت دارند.زیرا مقدار مقاومت و ضخامتشان با یکدیگر متفاوت است.
این شیشه از شیشه سکوریت گرانتر است. زیرا در هنگام ساخت آن از دو لایه شیشه سکوریت و یک لایه PVB استفاده می شود. و به دلیل قرار دادن این لایه PVB بسیار مقاومت بیشتری دارد.


این شیشه هنگام شکستن خورد می شود اما در جای خود باقی می ماند .
شیشه سکوریت زمانی که میشکند به تیکه های بسیار ریز تقسیم و بر روی زمین فرو میریزد.
پس شما عزیزان اگر برای موقعیتی حساس برای مثال استفاده از سقف یا برای مورد های دیگر که زیبایی مهم است شیشه سکوریت بهترین گزینه است.
اما اگر ایمنی بیشتری برای شما الویت دارد. این شیشه گزینه اول و مناسب است.

تفاوت در ضربه پذیری شیشه لمینت و شیشه سکوریت؟

همانطور ک گفته شد ضخامت شیشه ها در مقاومت آن ها در برابر ضربه و حرارت تاثیر بسیاری را دارد.
مقاومت شیشه سکوریت در برابر ضربه بیشتر است.برای مثال در مناطقی ک از اب و هوای طوفانی برخوردارند بهترین گزینه شیشه های سکوریت هستند.

بهترین گزینه برای اعتماد، کدام صنایع است؟

در حال حاضر با به وجود اومدن موقعیت های شغلی اینترنتی کلاهبرداران سعی دارند از این مشکل به وجود امده نهایت سواستفاده را ببرند، شما خیلی راحت می توانید. سایت های نا معتبر و صف کلاهبردارن را از تمامی صنایع ها جدا کنید. اکثرا افراد کلاهبردار فضای کاری برای تولید. سفارشات شما را ندارند پس سعی بر این دارند ک تجمعی را ایجاد نکنند. اما صنایع تولید شیشه فرکو این امکان را به شما می دهد تا شما بتوانید. از تمامی محصولات شیشه و آینه فرکو بازدید فرمایید.


یکی دیگر از راه های شناخت شرکت و یا کارگاه های کلاهبردار نداشتن. اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی،و برگه ارزش افزوده است.اما صنایع تولید شیشه و آینه فرکو با برخورداری از اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی و برگه ارزش افزوده است.


شما عزیزان می توانید با اظهار نامه مالیاتی کلاهبردار بودن آن سایت را متوجه بشوید. زیرا افراد کلاهبردار در هیچ مرکز های مالیاتی پرونده ندارند.


تمامی مواردی که گفته شده است. شما با ورود به سایت صنایع تولید شیشه و آینه فرکو از هر یک از این موارد با خبر بشوید. و ما با افتخار تمامی موارد خواسته شده را در خدمت شما عزیزان خواهیم گذاشت.

مقدار زمان تحویل شیشه های لمینت ؟


برای ساخت شیشه های لمینت حدود ۱۵ روز نیاز است.
اما صنایع تولید شیشه و آینه فرکو به دلیل سرعت عمل و برخوردار از تجربه بالا و دستگاه های بروز تحویل این محصول را به کمترین زمان رسانده است.

یکی از صنایع های مهم و پرکاربرد در دنیای امروزی شیشه های لمینت است. که در انواع رنگ، جنس های متفاوتی به فروش میرسد.این شیشه در کالبد های متفاوت به کار می رود. برای مثال در سالن ها در منازل ها و این نوع شیشه به دلیل اینکه در طول روز مورد استفاده زیادی قرار می گیرد. به همین دلیل جنس آن از نوع ضخیم در سازه‌های مدرن است. انواع مختلف را با بهترین کیفیت از ما می توانید تهیه کنید.


یکی دیگر از راه های شناخت شرکت و یا کارگاه های کلاهبردار نداشتن اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی،و برگه ارزش افزوده است.اما صنایع تولید شیشه و آینه فرکو با برخورداری از اساس نامه،روزنامه رسمی،کد های اقتصادی و برگه ارزش افزوده است.
شما عزیزان می توانید با اظهار نامه مالیاتی کلاهبردار بودن آن سایت را متوجه بشوید زیرا افراد کلاهبردار در هیچ مرکز های مالیاتی پرونده ندارند.
تمامی مواردی که گفته شده است شما با ورود به سایت صنایع تولید شیشه و آینه فرکو از هر یک از این موارد با خبر بشوید و ما با افتخار تمامی موارد خواسته شده را در خدمت شما عزیزان خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو