Home
شیشه سکوریت کشویی 7

شیشه سکوریت کشویی

شیشه سکوریت کشویی ، شیشه سکوریت تاشو ، شیشه رفلکس سکوریت ، از انواع مصارف مورد استفاده ی شیشه سکوریت است . شیشه ها به صورت های مختلف در ساختمان ها بکار گرفته می شوند . اما این مهم است که با شناخت انواع شیشه ، شیشه ای متناسب با محیط خود را انتخاب کنید .

هر شیشه با توجه به ساختار و خصوصیات مختص خود ، کارایی متفاوتی دارد . به عنوان مثال ، شیشه خام ، جنسی شفاف و روشن دارد . که نور و اشعه های خورشید را از خود عبور می دهد . و همه ی اجناس پشت آن به وضوح و روشنی دید دارند .

و هر چیزی در رنگ اصلی خود به چشم می آید . علاوه بر آن جنسی شکننده و ظریف دارند . یا شیشه رفلکس آینه ای ، خصوصیات آینه را در خود منعکس می کند . یعنی تصاویر در آن رفلکس می شوند . و در روز از بیرون ساختمان دید ندارند . و همینطور شیشه سکوریت ، که به شیشه نشکن معروف اند و دلیل آن هم استحکام این جنس از شیشه است .

شیشه سکوریت کشویی یکی از انواع این شیشه است . که در ساختمان سازی های جدید بسیار پرطرفدار است . انواع شیشه سکوریت تاشو و کشویی در این وبسایت قابل مشاهده می باشد .

شیشه سکوریت کشویی 1
شیشه نشکن کشویی

ویژگی های منحصر به فرد شیشه سکوریت

آسیب پذیری شیشه های خام ، صنعتگران را به فکر ایجاد شیشه های مستحکم تر ، برای نمای داخلی و خارجی ساختمان ، انداخت . شیشه هایی که به راحتی قابل شکستن نباشند . و موقع شکستن هم آسیب را به حداقل برسانند . شیشه سکوریت ، همان شیشه ای است که این خواسته ها را در خود گنجانده است .

برای ساخت آن ، باید کوره ای با دمای بالای ۷۰۰ درجه ی سانتیگراد ، داشته باشیم . تا شیشه ها به شکل ذوب و مایع شکل دربیایند . سپس باد سردی که توسط دستگاه های مخصوص به آن برخورد می کند ، شوک دمایی به آن وارد کند . در این حال استحکام این شیشه ها بیشتر می شود . و تبدیل به شیشه های مستحکم تر می شوند . که حدود ۴ برابر بیشتر از شیشه خام مقاومت دارند . این شیشه ها به مصارف گوناگون در زندگی روزمره می رسند .

شیشه سکوریت کشویی از انواع آن است که برای درب های ورودی ، شیشه سکوریت بالکن ، شیشه پارتیشن ادارات و سرویس های بهداشتی بسیار کاربرد دارد . صنایع تولیدی فرکو ، با تولید شیشه سکوریت در رنگ و سبک های گسترده فعالیت می کند . که شیشه های سکوریت را به صورت رفلکس ، ساده و رنگی آماده ی ارائه می کند . برای دیدن نمونه های زیبای این کار به آدرس اینستاگرامی فرکو مراجعه نمایید .

شیشه سکوریت کشویی 2
شیشه کشویی برای منازل

کاربرد شیشه های ایمن و نشکن

از کاربرد شیشه سکوریت ، در زندگی روزمره نمی توان غافل شد . نمونه ی بارز آن ، استفاده از شیشه سکوریت گاز است . یا شیشه سکوریت گاز صفحه ای ، است . که دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت است . و با سرد و گرم شدن ناگهانی نمی شکند . و ترک بر نمی دارد . همچنین شیشه های خودرو به صورت سکوریت تولید می شوند .

چرا که این شیشه ها باید در تصادفات رانندگی ایمن و مقاوم باشند . گاهی سنگ ریزه ای کوچک ممکن است باعث شکست شیشه ی ساده شود . و تمرکز راننده را بهم بریزد . و باعث تصادف شود . یا شیشه های شکسته ی آن باعث آسیب سرنشینان آن شود . و نیز در مسافت های طویل ، سرد و گرم شدن دما باعث شکست شیشه ی خودرو شود . اما تمام ماشین ها دارای شیشه سکوریت می باشند . تا ازین مشکلات ، رها باشند . حتی در تصادفات سنگین رانندگی هم این خورده شیشه ها غیر آسیب زننده اند . و حالت غیر برنده و صیقلی دارند .

علاوه بر این ، ازین شیشه ها به عنوان شیشه سکوریت کشویی برای بالکن نیز استفاده می شود . که محافظی در برابر صدا و گرد و غبار و تغییرات دمایی است . شیشه رفلکس بالکن در رنگ های متنوع و سبک های مختلف ، توسط مجموعه ی فرکو ، تولید و ساخته می شود . در های ورودی ساختمان ادارات و فروشگاه ها و منازل مسکونی نیز از شیشه سکوریت کشویی بسیار بهره می گیرند .

شیشه سکوریت کشویی 3
کاربرد شیشه نشکن کشویی

شیشه بالکن کشویی

شیشه سکوریت کشویی بالکن ، برای محافظت از ورود هوای سرد در پاییز و زمستان ، به داخل منازل می شود ‌. و این امر مصرف وسایل گرمایشی را پایین می آورد . و در مصرف گاز و برق صرفه جویی می شود . اگر بالکن ها بدون شیشه رها شوند ، خطر افتادن و پرت شدگی کودکان وجود دارد . و مدام استرس رفتن بچه ها به سمت بالکن را خواهیم داشت .

شیشه سکوریت کشویی بالکن ، مانند محافظی در برابر صداهای آزار دهنده ی فضای بیرون خواهد بود . همینطور پشه های مزاحم فرصت ورود به منازل را نخواهند داشت . شیشه سکوریت بالکن اگر حالت رفلکتیو هم داشته باشد به مزایای آن افزوده می شود ‌. زیرا که با شیشه رفلکس آینه ای ، در روز داخل منازل دید ندارند . و آنچه که از بیرون دیده می شود ، تصویر بازتاب شده ی فضای پیرامون شیشه بالکن است . در روز می توانید بدون کشیدن پرده ها ، از نور و روشنایی روز بهره ببرید . بدون آنکه از بیرون دید داشته باشید .

شیشه سکوریت بالکن ، در دو مدل شیشه سکوریت کشویی و تاشو ، توسط مجموعه ی فرکو تولید می شود . که هر دو سبک آن دارای طرفداران خاص خود می باشد . که متناسب با رنگ نمای ساختمان و بالکن خود به انتخاب آن اقدام می کنند . انواع گسترده ی زیبا ازین کار در این سایت قابل مشاهده است .

شیشه سکوریت کشویی 4
شیشه بالکن سکوریت کشویی

رنگ های مات و روشن شیشه

شیشه سکوریت کشویی ، در رنگ های متنوع توسط مجموعه ی فرکو تولید و عرضه می شود . که هر رنگ از آن با نمای ساختمان ها قابل هماهنگی است . که با توجه به هارمونی رنگ ها ، رنگ متناسب با ذوق و سلیقه شخصی خود را انتخاب می کنید ‌. شیشه سکوریت کشویی ، به صورت شیشه سکوریت آبی ، شیشه سکوریت سبز ، شیشه رفلکس آینه ای ، شیشه رفلکس طلایی ، شیشه رفلکس نقره ای و … ساخته می شود .

هر کدام از این شیشه ها با تغییر رنگ آن ، درصد انعکاس نور آن نیز تغییر می کند . بعضی از این رنگ ها مانند شیشه رفلکس سیلور ، عملکردی دقیقا شبیه به آینه دارد . و نور و تصویر را با درصد بیشتری منعکس می کند . مکان ها با توجه به نیازی که به نورپردازی دارند ، شیشه ی متناسب خود را انتخاب می کنند . رنگ ها قیمت شیشه ها را دستخوش تغییر می کنند .

شیشه قرمز در بین سایر شیشه ها قیمت بالاتری دارد . و در بین شیشه رفلکس سکوریت هم رنگ طلایی آن ارجحیت دارد ‌ . که هم در بین سایر رنگ ها محبوب تر است و هم قیمت بالاتری دارد . چراکه مواد بکار رفته در آن کمیاب تر هستند . و بهای بالاتری دارند . و هم زیبایی منحصر به فرد آن بسیار جذاب و دیدنی است .

شیشه رفلکس سکوریت طلایی قابل هماهنگی با قاب شامپاینی پنجره هاست . و در قاب های مشکی در بسیار جلوه نمایی می کند . انواع شیشه سکوریت کشویی رنگی در این صفحه قابل مشاهده است .

شیشه سکوریت کشویی 5
شیشه رنگی سکوریت کشویی
شیشه سکوریت کشویی 6
شیشه مات سکوریت کشویی

کاربرد شیشه سکوریت با رنگ های روشن

شیشه نشکن یا سکوریت در انواع رنگ های مات و روشن تولید می شود . که رنگ های روشن شیشه نشکن را می توان برای شیشه رومیزی ، شیشه های پنجره ها ، شیشه ی بکار رفته در درب ساختمان ها ، برای ساخت وسائل تزئینی و … می توان مورد استفاده قرار داد .

باید دقت کنید که رنگ های شاد و روشن این کار درصد بیشتری از نور را از خود عبور می دهد . و برای فصول سرد سال بسیار کارآمد است . علاوه بر آن ، انواع این شیشه ها را می توان به صورت شیشه هوشمند سکوریت سفارش داد . که هارمونی رنگ های آن قابل تغییر از روشن به مات یا برعکس باشد .

صنایع تولیدی فرکو ، در تولید این نوع متریال مهارت و تبحر ویژه دارد . و انواع شیشه رنگی تزئینی را به صورت نشکن و ایمن ، در جدید ترین مدل های روز سال تولید می کند . عرضه ی مستقیم و آنلاین این شیشه ها قیمت آن را در حد نرمال حفظ می کند . و از بالا رفتن صعودی قیمت آن جلوگیری می کند .

شیشه نشکن کشویی هوشمند

شیشه سکوریت کشویی هوشمند ، از شیشه های جدید و مدرن برای زیبایی بخشی و تنوع رنگی ساختمان است . که علاوه بر رنگ های مات و روشن شیشه ، که زیبایی و جذابیت به ساختمان را به ارمغان می آورد . می تواند در ذخیره ی انرژی بسیار کارآمد باشد . به این صورت که ، در روز های سرد سال ، می توانید با استفاده از ریموت آن ، رنگ آن را به رنگ های روشن تغییر دهید . تا جذب نور بیشتر و فضای شما گرمتر شود . و نیاز به استفاده از وسایل گرمایشی کاهش می یابد .

علاوه بر آن شیشه رنگی مات ، در روزهای گرم ، باعث انعکاس بیشتر نور و اشعه های مضر خورشید می شود ‌. شیشه ی شما با استفاده از یک ریموت و کنترل قابل ، تبدیل شدن به رنگ های مختلف است . که هم فضای شما را بروز و پیشرفته میکند . و هم در مصرف برق و گاز صرفه جویی می شود .

صنایع تولیدی فرکو ، انواع شیشه سکوریت را در بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ، به دست مشتریان عزیز می رساند . شماره تماس برای مشاوره و سفارش : ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲

شیشه سکوریت کشویی 7
شیشه ریموت دار سکوریت کشویی

شیشه نشکن طرح دار کشویی

شیشه سکوریت کشویی طرح دار ، از سبک های بسیار مناسب ، برای حفظ حریم خصوصی افراد است . شیشه های طرح دار به حالت مات تولید و عرضه می شوند . که باعث عدم دید تصاویر پشت آن می شوند . علاوه بر آن ، طرح های زیبا و کلاسیک یا مدرن و فانتزی می توان بر آن نقش زد . در زمان های گذشته ، برای شیشه پنجره ی ساختمان های اسلامی و مذهبی بیشتر از شیشه طرح دار یا رنگی استفاده می کردند . که طرح های آن به صورت دستی و با رعایت ریزه کاری های بسیار انجام می شد .

در واقع شیشه طرح دار ها نوعی هنر اطلاق می شدند . اما اکنون این کار با استفاده از دستگاه های مخصوص این کار ، با صرف زمان کمتری صورت می گیرد . این شیشه ها امروز برای درب های شیشه ای ، پارتیشن مابین سرویس های بهداشتی حمام و دستشویی و … بکار می رود .

حتی در فضاهای عمومی با زدن طرح های جالب بر روی شیشه سکوریت کشویی ، می توان جلوه ی شیک تری به دکوراسیون فضا بخشید . گاهی نیز برای زدن طرح روی شیشه ، میتوان از طرح های چاپی آماده ، برای آن استفاده کرد . که به مراتب راحت تر است و قیمت پایین تری نیز دارد .

بیشتر بخوانید : برای اطلاعات بیشتر در مورد شیشه طرح دار سکوریت کلیک کنید .

شیشه سکوریت کشویی 8
شیشه سکوریت طرخ دار کشویی

شیشه نشکن سندبلاست کشویی

نوع دیگری از شیشه های مات یا طرح دار به صورت شیشه سندبلاست وجود دارند . که برای شیشه سکوریت کشویی درب منازل و یا فروشگاه ها ، مورد استفاده قرار می گیرد . جرقه ی الهام ساخت این شیشه اینگونه در فکر سازنده ی آن پدید آمد که ، آن شخص متوجه جای شن و ماسه که طوفان شب قبل به پنجره ی اتاقش زده بود شد . و با خود فکر کرد که ، ازین طریق می توان شیشه های طرح دار را تولید کرد .

امروزه دستگاه های مخصوص سندبلاست ، شن و ماسه های ریز را با فشار باد ، به سمت شیشه روانه می کنند . و جای برخورد آن با شیشه مات رنگ می شود . و اینگونه شیشه سندبلاست تولید و ساخته می شود . که می توان هر طرح یا لوگویی را روی آن نقش زد .

برای ارسال لوگو یا اسامی شخصی خود برای همکاران ما ، از طریق پیام رسان واتساپ اقدام کنید . که شیشه سندبلاست مختص و اختصاصی خود را در زمان کوتاهی در محل تحویل بگیرید .

شیشه سکوریت کشویی 9
شیشه سندبلاست سکوریت کشویی
شیشه سکوریت کشویی 10
شیشه سکوریت سندبلاست

انتخاب تولیدی مناسب برای ثبت سفارش

در خرید باید دقت کنیم ، که جنسی که تهیه می کنیم ، هم کیفیت بالایی داشته باشد . و هم در قیمت مناسب به دست ما برسد . استفاده از اجناس مرغوب ، در تهیه ی شیشه بسیار حائز اهمیت است . باید مواد اولیه ی بکار گرفته شده ، ناخالصی کمتری داشته باشند . و از دستگاه های پیشرفته و بروز برای تولید بهره گرفته شود . تا جنسی که بدست ما می رسد ، کیفیت بالایی داشته باشد .

عرضه ی شیشه سکوریت کشویی در صنایع تولیدی فرکو ، با ضمانت و گارانتی تعویض رایگان صورت می گیرد . و همه ی اجناس آن به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان عزیز می رسد . و همین امر خود باعث تعدیل قیمت شیشه های آن می شود .

شماره تماس ها و ادرس مجموعه

شماره تماس :
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ __۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳

وبسایت : farkoo.ir

آدرس برای خرید حضوری : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه ی کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین ، پلاک ۱۰۶

شیشه سکوریت کشویی 11
شیشه سکوریت طرح دار
شیشه سکوریت کشویی 12
شیشه سکوریت برای منازل مسکونی
شیشه سکوریت کشویی 13
شیشه های سکوریت
شیشه سکوریت کشویی 14
شیشه سکوریت برای در چوبی کشویی
شیشه سکوریت کشویی 15
شیشه سکوریت ادارات کشویی
شیشه سکوریت کشویی 16
شیشه سکوریت برای درهای کشویی
شیشه سکوریت کشویی 17
شیشه سکوریت مات رنگ کشویی
شیشه سکوریت کشویی 18
شیشه کشویی مات
شیشه سکوریت کشویی 19
شیشه سکوریت برای سالن های پذیرایی
شیشه سکوریت کشویی 20
شیشه سکوریت در حال پذیرایی
شیشه سکوریت کشویی 21
شیشه سکوریت درب های کشویی زیبا
شیشه سکوریت کشویی 22
شیشه سکوریت برای دیوار های شیشه ای
شیشه سکوریت کشویی 23
شیشه نشکن و ایمن کشویی
شیشه سکوریت کشویی 24
شیشه سکوریت برای در چوبی سفید
شیشه سکوریت کشویی 25
شیشه سکوریت برای ورودی فروشگاه
شیشه سکوریت کشویی سندبلاست چیست ؟

این شیشه ها با دستگاه های مخصوص با فشار باد و پرتاب سنگ ریزه به سمت شیشه ساخته می شود . و در انواع طرح های گل ، گیاه و … عرضه می شوند .

شیشه سکوریت کشویی را با چه نام هایی می شناسند ؟

شیشه سکوریت به نام های ، شیشه نشکن ، شیشه مقاوم ، شیشه ایمن ، شیشه مستحکم و … شناخته می شود .

شیشه سکوریت مات برای چه محل هایی مناسب است ؟

این شیشه برای محیط هایی که حفظ حریم خصوصی اهمیت دارد ، بسیار مناسب است . چراکه به دلیل مات بودن این شیشه تصاویر پشت آن دید ندارد . و در سرویس های بهداشتی حمام و دستشویی ، شیشه بالکن ، در پارتیشن ادارات و … کاربردی است .

شیشه سکوریت درچه سبک های تولید می شود ؟

این شیشه به صورت شیشه رفلکس آینه ای ، شیشه رفلکس طلایی ، شیشه رفلکس نقره ای ، شیشه رفلکس شامپاینی و در انواع شیشه های طرح دار تولید می شود .

شیشه رفلکس سکوریت چه مزایایی دارد ؟

این شیشه با عملکرد انعکاسی خود مانع دید تصاویر پشت آن می شود . در عین حال مقاوم و مستحکم است . و …

2 پاسخ

    1. سلام بله . با طرح های زیبای این شیشه ها می توانید نمای جالبی به اتاق های خود ببخشید . و حتی می توانید طرح دلخواه خود را طریق واتساپ به همکاران ما بفرستید . تا شیشه ای منحصر به فردبرای خودتان داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو