Home
شیشه سکوریت کشویی 7

شیشه سکوریت کشویی

اگه نمی‌تونین صدای قیژ باز شدن شیشه سکوریت رو تحمل کنین یا دنبال یه پوشش شیشه‌ای باکلاس‌تر هستین ، شیشه سکوریت کشویی بخرین! درب و دیوار شیشه سکوریتی رو می‌تونیم این روزها تو هر ساختمونی ببینیم.

اصلا نبودن شیشه سکوریت فضارو لخت نشون می‌ده. مخصوصا که الان تفکیک فضا خیلی مهم شده. اما شیشه‌های سکوریتی که مثل درب‌های معمولی باز و بسته می‌شن معایب خودشون رو دارن. اولا اینکه این شیشه‌ها وزنشون خیلی کم نیست و قطعا تکون دادن شیشه نشکن هر چقدر هم که محکم ، خیلی ایمن نیست و البته محبوررین کلی وزنش رو تحمل کنین. در نهایت هم یه صدای قیژ مانند میاد که از کل ساختمان می‌شنون!

با استفاده از شیشه سکوریت کشویی شما می‌تونین خیلی آسون و ایمن شیشه رو باز و بسته کنین. شیشه تو ریل خودش حرکت می‌کنه و خطری هم نداره. حتی از شیشه سکوریت تاشو هم راحت‌تره. تازه اینطوری باز و بسته کردن شیشه هم حس بهتری داره! مشخصه که از نظر ظاهری هم خیلی باکلاس‌تر و شیک‌تره.

البته باید دقت داشته باشین که شیشه سکوریت کشویی خودش می‌تونه مدل‌های مختلفی داشته باشه. مثل شیشه رفلکس سکوریت ، شیشه مات ، شفاف و … جدا از این اصلا سوال اینجاست که شیشه سکوریت کشویی برای چه قسمت‌هایی مناسبه؟ در ادامه این مقاله همراه ما باشین.

شیشه نشکن کشویی

ویژگی های منحصر به فرد شیشه سکوریت

آسیب پذیری شیشه های خام ، صنعتگران را به فکر ایجاد شیشه های مستحکم تر ، برای نمای داخلی و خارجی ساختمان ، انداخت . شیشه هایی که به راحتی قابل شکستن نباشن. و موقع شکستن هم آسیب رو به حداقل برسونن. شیشه سکوریت ، همون شیشه ای هست که این خواسته ها رو در خود گنجانده هست .

برای ساخت آن ، باید کوره ای با دمای بالای ۷۰۰ درجه ی سانتیگراد ، داشته باشیم . تا شیشه ها به شکل ذوب و مایع شکل دربیان . سپس باد سردی که توسط دستگاه های مخصوص به آن برخورد می‌کنه ، شوک دمایی به آن وارد کنه . در این حال استحکام این شیشه ها بیشتر میشه . و تبدیل به شیشه های مستحکم تر میشه . که حدود ۴ برابر بیشتر از شیشه خام مقاومت دارن . این شیشه ها به مصارف گوناگون در زندگی روزمره می‌رسن .

شیشه سکوریت کشویی از انواع اونه که برای درب های ورودی ، شیشه سکوریت بالکن ، شیشه پارتیشن ادارات و سرویس های بهداشتی بسیار کاربرد داره . صنایع تولیدی فرکو ، با تولید شیشه سکوریت در رنگ و سبک های گسترده فعالیت می‌کنه. که شیشه های سکوریت رو به صورت رفلکس ، ساده و رنگی آماده‌ی ارائه می‌کنه . برای دیدن نمونه‌های زیبای این کار به آدرس اینستاگرامی فرکو مراجعه نمایید .

شیشه سکوریت کشویی 2
شیشه کشویی برای منازل

کاربرد شیشه های ایمن و نشکن

از کاربرد شیشه سکوریت ، در زندگی روزمره نمی توان غافل شد . نمونه ی بارز آن ، استفاده از شیشه سکوریت گاز هست . یا شیشه سکوریت گاز صفحه ای ، هست . که دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت بوده و با سرد و گرم شدن ناگهانی نمی‌شکنه . و ترک بر نمی‌داره . همچنین شیشه های خودرو به صورت سکوریت تولید میشه.

چرا که این شیشه ها باید در تصادفات رانندگی ایمن و مقاوم باشن . گاهی سنگ ریزه ای کوچک ممکنه باعث شکست شیشه ی ساده بشه . و تمرکز راننده رو بهم بریزه. و باعث تصادف بشه. یا شیشه های شکسته‌ی آن باعث آسیب سرنشینان آن بشه . و نیز در مسافت های طویل ، سرد و گرم شدن دما باعث شکست شیشه ی خودرو بشه . اما تمام ماشین ها دارای شیشه سکوریت هستن . تا ازین مشکلات ، رها باشن. حتی در تصادفات سنگین رانندگی هم این خورده شیشه ها غیر آسیب زننده هستن. و حالت غیر برنده و صیقلی دارن .

علاوه بر این ، ازین شیشه ها به عنوان شیشه سکوریت کشویی برای بالکن نیز استفاده میشه که محافظی در برابر صدا و گرد و غبار و تغییرات دمایی هست . شیشه رفلکس بالکن در رنگ های متنوع و سبک های مختلف ، توسط مجموعه ی فرکو ، تولید و ساخته میشه . در های ورودی ساختمان ادارات و فروشگاه ها و منازل مسکونی نیز از شیشه سکوریت کشویی بسیار بهره می‌گیرن .

کاربرد شیشه نشکن کشویی

شیشه بالکن کشویی

شیشه سکوریت کشویی بالکن ، برای محافظت از ورود هوای سرد در پاییز و زمستون ، به داخل منازل میشه ‌. و این امر مصرف وسایل گرمایشی رو پایین میاره . و در مصرف گاز و برق صرفه جویی میشه. اگر بالکن ها بدون شیشه رها بشن، خطر افتادن و پرت شدگی کودکان وجود داره . و مدام استرس رفتن بچه ها به سمت بالکن رو خواهیم داشت .

شیشه سکوریت کشویی بالکن ، مانند محافظی در برابر صداهای آزار دهنده ی فضای بیرون خواهد بود . همینطور پشه‌های مزاحم فرصت ورود به منازل رو نخواهند داشت . شیشه سکوریت بالکن اگر حالت رفلکتیو هم داشته باشه به مزایای آن افزوده میشه ‌. زیرا که با شیشه رفلکس آینه ای ، در روز داخل منازل دید ندارن . و آنچه که از بیرون دیده میشه ، تصویر بازتاب شده ی فضای پیرامون شیشه بالکن هست . در روز می‌تونین بدون کشیدن پرده ها ، از نور و روشنایی روز بهره ببرین . بدون آنکه از بیرون دید داشته باشین .

شیشه سکوریت بالکن ، در دو مدل شیشه سکوریت کشویی و تاشو ، توسط مجموعه ی فرکو تولید میشه که ، هر دو سبک آن دارای طرفداران خاص خودش هست. که متناسب با رنگ نمای ساختمون و بالکن خود به انتخاب آن اقدام می‌کنن . انواع گسترده ی زیبا ازین کار در این سایت قابل مشاهده هست .

شیشه سکوریت کشویی 4
شیشه بالکن سکوریت کشویی

رنگ های مات و روشن شیشه

شیشه سکوریت کشویی ، در رنگ های متنوع توسط مجموعه ی فرکو تولید و عرضه میشه . که هر رنگ از آن با نمای ساختمان ها قابل هماهنگی هست . که با توجه به هارمونی رنگ ها ، رنگ متناسب با ذوق و سلیقه شخصی خود رو انتخاب می کنین. شیشه سکوریت کشویی ، به صورت شیشه سکوریت آبی ، شیشه سکوریت سبز ، شیشه رفلکس آینه ای ، شیشه رفلکس طلایی ، شیشه رفلکس نقره ای و … ساخته میشه .

هر کدوم از این شیشه ها با تغییر رنگ آن ، درصد انعکاس نور آن نیز تغییر می‌کنه . بعضی از این رنگ ها مانند شیشه رفلکس سیلور ، عملکردی دقیقا شبیه به آینه داره . و نور و تصویر رو با درصد بیشتری منعکس می‌کنه . مکان‌ها با توجه به نیازی که به نورپردازی دارن ، شیشه ی متناسب خود رو انتخاب می‌کنن. رنگ ها قیمت شیشه ها رو دستخوش تغییر می‌کنن .

شیشه قرمز در بین سایر شیشه ها قیمت بالاتری داره. و در بین شیشه رفلکس سکوریت هم رنگ طلایی آن ارجحیت داره ‌ . که هم در بین سایر رنگ ها محبوب تر هست و هم قیمت بالاتری داره . چراکه مواد بکار رفته در آن کمیاب تر هستن . و بهای بالاتری دارن . و هم زیبایی منحصر به فرد آن بسیار جذاب و دیدنی هست .

شیشه رفلکس سکوریت طلایی قابل هماهنگی با قاب شامپاینی پنجره هاست . و در قاب های مشکی در بسیار جلوه نمایی می‌کنه . انواع شیشه سکوریت کشویی رنگی در این صفحه قابل مشاهده هست.

شیشه رنگی سکوریت کشویی

کاربرد شیشه سکوریت با رنگ های روشن

شیشه نشکن یا سکوریت در انواع رنگ های مات و روشن تولید میشه . که رنگ های روشن شیشه نشکن رو می‌توان برای شیشه رومیزی ، شیشه های پنجره ها ، شیشه ی بکار رفته در درب ساختمون ها ، برای ساخت وسائل تزئینی و … می‌توان مورد استفاده قرار داد .

باید دقت کنین که رنگ های شاد و روشن این کار درصد بیشتری از نور را از خود عبور میده. و برای فصول سرد سال بسیار کارآمد هست . علاوه بر آن ، انواع این شیشه ها رو می توان به صورت شیشه هوشمند سکوریت سفارش داد که هارمونی رنگ های آن قابل تغییر از روشن به مات یا برعکس باشه .

صنایع تولیدی فرکو ، در تولید این نوع متریال مهارت و تبحر ویژه داره . و انواع شیشه رنگی تزئینی رو به صورت نشکن و ایمن ، در جدید ترین مدل های روز سال تولید می‌کنه . عرضه ی مستقیم و آنلاین این شیشه ها قیمت اونو در حد نرمال حفظ می‌کنه. و از بالا رفتن صعودی قیمت آن جلوگیری می‌کنه.

شیشه نشکن کشویی هوشمند

شیشه سکوریت کشویی هوشمند ، از شیشه های جدید و مدرن برای زیبایی بخشی و تنوع رنگی ساختمون هست . که علاوه بر رنگ های مات و روشن شیشه ، که زیبایی و جذابیت به ساختمون رو به ارمغان میاره . می‌تونه در ذخیره ی انرژی بسیار کارآمد باشه . به این صورت که ، در روز های سرد سال ، می‌تونین با استفاده از ریموت آن ، رنگ اونو به رنگ های روشن تغییر بدین . تا جذب نور بیشتر و فضای شما گرمتر بشه . و نیاز به استفاده از وسایل گرمایشی کاهش پیدا می‌کنه .

علاوه بر آن شیشه رنگی مات ، در روزهای گرم ، باعث انعکاس بیشتر نور و اشعه های مضر خورشید میشه ‌. شیشه ی شما با استفاده از یک ریموت و کنترل قابل ، تبدیل شدن به رنگ های مختلفه که ، هم فضای شما رو بروز و پیشرفته میکنه و هم در مصرف برق و گاز صرفه جویی می‌شه .

صنایع تولیدی فرکو ، انواع شیشه سکوریت رو در بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ، به دست مصرف‌کنندگان می‌رسونه . شماره تماس برای مشاوره و سفارش : ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲

شیشه سکوریت کشویی 7
شیشه ریموت دار سکوریت کشویی

شیشه نشکن طرح دار کشویی

شیشه سکوریت کشویی طرح دار ، از سبک های بسیار مناسب ، برای حفظ حریم خصوصی افراد هست . شیشه های طرح دار به حالت مات تولید و عرضه میشه که ، باعث عدم دید تصاویر پشت آن میشه . علاوه بر آن ، طرح های زیبا و کلاسیک یا مدرن و فانتزی می توان بر آن نقش زد . در زمان‌های گذشته ، برای شیشه پنجره ی ساختمان های اسلامی و مذهبی بیشتر از شیشه طرح دار یا رنگی استفاده می‌کردن . که طرح های آن به صورت دستی و با رعایت ریزه کاری‌های بسیار انجام می‌شد .

در واقع شیشه طرح دار ها نوعی هنر اطلاق می شدن . اما اکنون این کار با استفاده از دستگاه های مخصوص این کار ، با صرف زمان کمتری صورت می‌گیره. این شیشه ها امروز برای درب های شیشه ای ، پارتیشن مابین سرویس های بهداشتی حمام و دستشویی و … بکار میره .

حتی در فضاهای عمومی با زدن طرح های جالب بر روی شیشه سکوریت کشویی ، می توان جلوه ی شیک تری به دکوراسیون فضا بخشید . گاهی نیز برای زدن طرح روی شیشه ، می‌توان از طرح های چاپی آماده ، برای آن استفاده کرد . که به مراتب راحت تر هست و قیمت پایین تری نیز داره .

بیشتر بخوانید : برای اطلاعات بیشتر در مورد شیشه طرح دار سکوریت کلیک کن .

شیشه سکوریت کشویی 8
شیشه سکوریت طرخ دار کشویی

شیشه نشکن سندبلاست کشویی

نوع دیگری از شیشه های مات یا طرح دار به صورت شیشه سندبلاست وجود دارن که ، برای شیشه سکوریت کشویی درب منازل و یا فروشگاه ها ، مورد استفاده قرار می‌گیره . جرقه‌ی الهام ساخت این شیشه اینگونه در فکر سازنده‌ی آن پدید اومد که ، آن شخص متوجه جای شن و ماسه که طوفان شب قبل به پنجره ی اتاقش زده بود شد . و با خود فکر کرد که ، ازین طریق می توان شیشه های طرح دار رو تولید کرد .

امروزه دستگاه های مخصوص سندبلاست ، شن و ماسه های ریز رو با فشار باد ، به سمت شیشه روانه می‌کنن . و جای برخورد آن با شیشه مات رنگ میشه . و اینگونه شیشه سندبلاست تولید و ساخته میشه . که می توان هر طرح یا لوگویی رو روی آن نقش زد .

برای ارسال لوگو یا اسامی شخصی خود برای کمپانی ، از طریق پیام رسان واتساپ اقدام کنین . که شیشه سندبلاست مختص و اختصاصی خود رو در زمان کوتاهی در محل تحویل بگیرین.

شیشه سکوریت کشویی 9
شیشه سندبلاست سکوریت کشویی
شیشه سکوریت کشویی 10
شیشه سکوریت سندبلاست

انتخاب تولیدی مناسب برای ثبت سفارش

در خرید باید دقت کنیم ، که جنسی که تهیه می‌کنیم ، هم کیفیت بالایی داشته باشه . و هم در قیمت مناسب به دست ما برسه . استفاده از اجناس مرغوب ، در تهیه ی شیشه بسیار حائز اهمیت هست . باید مواد اولیه‌ی بکار گرفته شده ، ناخالصی کمتری داشته باشن . و از دستگاه های پیشرفته و بروز برای تولید بهره گرفته بشه . تا جنسی که بدست ما می‌رسه ، کیفیت بالایی داشته باشه .

عرضه‌ی شیشه سکوریت کشویی در صنایع تولیدی فرکو ، با ضمانت و گارانتی تعویض رایگان صورت می‌گیره . و همه ی اجناس آن به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان عزیز می‌رسه . و همین امر خود باعث تعدیل قیمت شیشه های آن میشه .

شماره تماس ها و آدرس مجموعه

شماره تماس :
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ __۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳

وبسایت : farkoo.ir

آدرس برای خرید حضوری : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

شیشه سکوریت کشویی 11
شیشه سکوریت طرح دار
شیشه سکوریت کشویی 12
شیشه سکوریت برای منازل مسکونی
شیشه سکوریت کشویی 13
شیشه های سکوریت
شیشه سکوریت برای در چوبی کشویی
شیشه سکوریت کشویی 15
شیشه سکوریت ادارات کشویی
شیشه سکوریت کشویی 16
شیشه سکوریت برای درهای کشویی
شیشه سکوریت کشویی 18
شیشه کشویی مات
شیشه سکوریت کشویی 23
شیشه نشکن و ایمن کشویی
شیشه سکوریت کشویی 25
شیشه سکوریت برای ورودی فروشگاه
شیشه سکوریت کشویی سندبلاست چیه ؟

این شیشه ها با دستگاه های مخصوص با فشار باد و پرتاب سنگ ریزه به سمت شیشه…

شیشه سکوریت کشویی رو با چه نام هایی می‌شناسن ؟

شیشه سکوریت به نام های ، شیشه نشکن …

شیشه سکوریت مات برای چه محل هایی مناسب است ؟

این شیشه برای محیط هایی که حفظ حریم خصوصی اهمیت داره ، بسیار مناسبه…

شیشه سکوریت درچه سبک های تولید میشه ؟

این شیشه به صورت شیشه رفلکس آینه ای ، شیشه رفلکس طلایی و …

شیشه رفلکس سکوریت چه مزایایی داره ؟

این شیشه با عملکرد انعکاسی خود مانع دید تصاویر پشت آن میشه و …

2 پاسخ

    1. سلام بله . با طرح های زیبای این شیشه ها می توانید نمای جالبی به اتاق های خود ببخشید . و حتی می توانید طرح دلخواه خود را طریق واتساپ به همکاران ما بفرستید . تا شیشه ای منحصر به فردبرای خودتان داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو