آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه خم سکوریت >.

شیشه خم سکوریت

مدت زیادی است که شیشه منحنی ، جزئی ثابت در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها محسوب می‌شود . مخصوصا شیشه خم سکوریت که یکی از پرطرفدارترین انواع سازه های شیشه ای به شمار می آید . و در تولید انواع محصولات شیشه ای قوس دار دکوری و شیشه ای منحنی ساختمانی کاربرد فراوان دارد .

شیشه منحنی ساختمانی
شیشه بسیار زیبای منحنی در نمای ساختمان

بی شک ، زیبایی منحصر به فرد ، مقاومت و کیفیت عالی و همچنین طرح های متنوع و خلاقانه در این نوع شیشه ، جزو دلایل اصلی استقبال فراوان ، افراد گوناگون با سلایق و نظرهای متفاوت و با نیاز ها و عملکردهای مختلف گردیده است . این محصول از طرف اقشار مختلفی همچون : طراحان دکوراسیون ، کارفرمایان ساخت و ساز مسکن ، همچنین تولید کنندگان وسایل خانگی و دکوری ، بسیار مورد توجه و استفاده قرار گرفته است .

سکوریت قوس دار دکوری
پارتیشن شیشه ای طرح دار

تاریخچه شیشه خم یا منحنی

از دیر باز در صنعت دکوراتیو و دکوراسیون ، طراحی های خاص و متفاوتی عرضه می شدند. که سطح سخت و عدم انعطاف پذیری شیشه امکان اجرا و تولید این طرح های بی نظیر را غیر ممکن می کرد . با حضور شیشه های منحنی دکوری و ساختمانی ، که قابلیت تولید انواع شیشه های خم با قوس های چند درجه و انحناهای زیبا را فراهم آورد ، دست هنرمندان و متخصصین دکوراتیو و دکوراسیون را باز گذاشت تا بتوانند ، زیباترین ایده ها و جذاب ترین طرح ها را ، با استفاده از این محصول فوق العاده به نمایش در آورند ، و محصولاتی لوکس و مدرن را در صنعت شیشه و آینه بوجود آورند.

پارتیشن با شیشه منحنی ساختمانی
اتاق شیشه ای منحنی

در این مقاله این عنوان ها را خواهید خواند :

شیشه سکوریت خم چیست ؟

انواع شیشه خم های سکوریت

جنس شیشه و درصد شفافیت

نحوه ی سفارش انواع شیشه خم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شیشه خم
شیشه قوس دار شفاف
شیشه قوس دار در سقف ساختمان
ترکیب شگفت انگیز شیشه لمینت و سکوریت در ساخت سقف و دیوار

شیشه منحنی چیست ؟

شیشه خم یا منحنی یک سطح صیقلی و شفاف است ، که علاوه برآنکه مانعی در مقابل دید و حتی برای عبور نور ایجاد نمی کند ، بلکه بدلیل سختی و مقاومت آن ، که بسته به نوع متریال بکار رفته در انواع آن متفاوت است ، می تواند در بسیاری از سازه ها مورد اجرا و بهره برداری قرار بگیرد .

کوره های مخصوص تولید شیشه خم

این محصول از تمام ویژگی ها و کاربردهای شیشه های معمولی برخوردار است ، با این تمایز که بدلیل اشکال گوناگونی که می توان در تولید آن ایجاد کرد ، اعم از قوس هایی با شعاع و درجات مختلف ، که از هلال های بسیار کم تا سطحی کاملا دایره ای و استوانه ای ، و بسیاری از طرح های متنوع که تنها با استفاده از این محصول قادر به ساخت و تولیدشان خواهیم بود ، را در بر می گیرد و همچنین مزایا و امکانات بیشتری را نیز در اختیار طراحان و تولید کنندگان قرار می دهد.

شیشه های زیبای خم با مقاومتی از جنس سکوریت

شیشه قوس دار ساختمان
شیشه جام قوس دار سکوریت

در صنعت ساخت شیشه ، همیشه میل به تولید شیشه های متفاوت با قابلیت انعطاف پذیری وجود داشت . تا بتوان زیبا ترین محصولات شیشه ای دکوری و ساختمانی را پدید آورد . ولی با وجود سطح سخت و شکننده شیشه ، این امر غیر ممکن به نظر می رسید . تا اینکه نیاز به تولید شیشه های منعطف ، با طراحی هایی خاص و منحصر به فرد ، صنعت شیشه سازی را ملزم به تولید شیشه های منحنی و قوس دار نمود .

شیشه خم
شیشه های منحنی سکوریت

که ایجاد این محصول شیشه ای زیبا و تلفیق آن با مقاوت بالای سکوریت ، باعث بوجود آمدن سازه هایی خارق العاده و با کیفیت گشت . و تحولی بزرگ را در صنعت شیشه سازی و همچنین در صنعت دکوراسیون داخلی و خارجی ایجاد کرد .

شیشه منحنی درب و پنجره کشویی

در عصر تکنولوژی به یمن ورود شیشه های زیبای قوس دار و منحنی در صنعت شیشه سازی ، شاهد تولیدات بسیار متفاوت و مدرن ، در صنعت ساختمان سازی و نیز تولیدات جذاب و خیره کننده ای در وسایل خانگی و دکوری هستیم . که خوشبختانه با استقبال بی نظیری که از این محصول در انواع تولیدات بوجود آمده است ، روز بروز بیشتر از قبل شاهد طراحی های متنوع و خاص در انواع سازه ها و اجراها خواهیم بود .

شیشه سکوریت قوس دار دکوری
شیشه شفاف سکوریت
شیشه منحنی از جنس لمینت
شیشه قوس دار لمینت
شیشه خم ساختمانی
شیشه قوس دار نمای ساختمان
شیشه دکوری قوس دار
میز پذیرایی با شیشه قوس دار دکوری

فرآیند و چگونگی تولید شیشه های قوس دار

ساخت و تولید انواع شیشه های منحنی و قوس دار با کاربری ساختمانی و دکوری ، شامل فرآیندی است طولانی و خاص . در ساخت این محصول از شیشه های معمولی یعنی همان شیشه های تخت استفاده می گردد .

نحوه ایجاد انحنا در کوره های ساخت شیشه خم

به این ترتیت که ابتدا شیشه تخت را درون کوره با درجه حرارت بالایی گرما می دهند تا زمانیکه شیشه به یک خمیر نرم و انعطاف پذیر تبدیل شود ، در این مرحله برای ایجاد هلال و خم مورد نظر ، قالب های مخصوصی تولید می شود ، که می تواند بر اساس طرح های انتخابی خود شرکت تولید کننده و یا طرح دلخواه و مد نظر مشتری باشد .

میز سکوریت قوس دار دکوری
میز منحنی با طراحی بسیار جذاب

سپس خمیر بدست آمده از شیشه را درون قالب مورد نظر ریخته و قالب را در کوره ای مخصوص قرار می دهند تا با حرارت مشخصی که بین 580 تا 600 درجه سانتی گراد است ، به شکل قالب در آمده و بصورت طرح دلخواه در بیاید ، طی این فرآیند شیشه ها را در هر دو جهت عرضی و یا طولی می توان خم نمود و یا انحنا ایجاد کرد .

ایجاد انحنا با استفاده از قالب فلزی

قابل ذکر است که در ایجاد خم و هلال به روش طولی حاصل شیشه خم از کیفیت بالاتری نسبت به تولید به روش عرضی بر خوردار خواهد بود .

شیشه خم رفلکس
پنجره با شیشه منحنی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اینستاگرام

توضیحی در رابطه با شیشه های نشکن سکوریت

شیشه سکوریت یا شیشه نشکن ، شیشه‌ای است با مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و حرارت . که طی فرآیندی که در تولید این محصول رخ می دهد ، مقاومت آن تا هفت برابر نسبت به سایر شیشه ها افزایش می یابد . این شیشه نشکن ، بگونه ای طراحی شده است ، که تا دمای سیصد درجه سانتی‌گراد را تحمل می کند ، و این درحالی است که ، تحمل دما در شیشه های معمولی تنها تا شصت درجه سانتی‌گراد می باشد .

شیشه خم سکوریت
شیشه خم سکوریت ساختمان طلایی

شایان ذکر است که این محصول از لحاظ ظاهری با سایر شیشه های معمولی هیچ تفاوتی ندارد و از نظر شکل و نما کاملا یکسان می باشد. ولی تفاوت در کیفیت و مقاومت این محصول و صد البته مزایای بی شمار آن می باشد .

شیشه سکوریت منحنی با رنگ رفلکس

از دیگر مزایای این فرآورده ، نشکن بودن آن است که علاوه بر تحمل ضربه و فشار زیاد ، در صورت شکسته شدن نیز بسیار بی خطر است . تبدیل شدن آن در موقع شکسته شدن به پودر و اجزای بسیار ریز که دیگر تیز و برنده نیستند ، از جمله ویژگی های بارز این محصول می باشد ، که در شیشه خم سکوریت می توان تمام ویژگی های فوق العاده آن را مشاهده کرد .

شیشه منحنی ساختمانی
شیشه منحنی نما
شیشه قوس دار نرده
شیشه قوس دار برای نرده پلکان

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شیشه های سکوریت طی چند مرحله تولید می شود

برش شیشه خام

بازبینی قبل از کار

صیقل دادن و پرداخت شیشه

شستشو

حرارت دادن

کولینگ

شیشه منحنی ساختمانی
شیشه سکوریت رنگ بژ

برش شیشه خام

در فرآیند تولید این محصول چه برای ساخت شیشه قوس دار دکوری باشد یا برای ساخت شیشه منحنی ساختمانی ، ابتدا شیشه های خام را قبل از سکوریت کردن در ابعاد مورد نظر ، با دستگاه CNC برش می هند ، که ابعاد آن می تواند بر اساس اندازه ها استانداردی که در بازار موجود است و یا ابعاد خاصی که نیاز مشتری و یا سفارش کار فرما است ، متغیر باشد . علت برش زدن شیشه قبل از سکوریت شدن آن ، برای این است که بعد از فرآیند سکوریت ، دیگر امکان برش زدن شیشه بدلیل مقاومت بسیار بالای آن وجود نخواهد داشت . در صورتی که بعد از عملیات سکوریت کردن شیشه ، اقدام به برش زدن آن در ابعاد مد نظر نمایند ، شیشه ترک خورده و می شکند . که در اینصورت محصول کاملا از بین رفته و دیگر قابلیت استفاده را نخواهد داشت .

شیشه خم دکوری .15.
شیشه خم سکوریت
شیشه قوس دار دکوری
میز زیبای قوس دار از شیشه دکوری

بازبینی قبل از کار

قبل از فرآیند سکوریت سازی باید شیشه از تمام جهات برسی و باز بینی گردد ، چرا که در صورت وجود کوچکترین ترک و یا حبابی در سطح آن ، دیگر شیشه فاقد کیفیت لازم برای این فرآیند خواهد بود . در اصل وجود هرگونه حباب و یا ترکی کوچک نیز باعث می شود که مقاومت شیشه کم شود و در اثر فشار زیادی که درزمان سکوریت سازی شیشه ، بر روی آن اعمال میشود ، باعث شکسته شدن و خرد شدن آن در حین عملیات گردد.

شیشه خم لمینت سکوریت شده
شیشه شفاف لمینت در چند لایه

صیقل دادن و پرداخت شیشه

بعد از برش شیشه به ابعاد استاندارد و یا ابعاد در خواستی مشتری ، لبه های آن که در حین برش دچار زبری شده اند ، توسط دستگاه مخصوص صاف و صیقلی می گردد .

انواع شیشه خم ساختمانی
چند نمونه شیشه منحنی
شیشه خم دکوری سکوریت
میز دکوری با شیشه قوس دار

شستشو

همیشه قبل از حرارت دادن جهت سکوریت شیشه ، یعنی بعد از مرحله پرداخت شیشه های تخت و همچنین بعد از شکل دهی شیشه های ساختمانی و دکوری بصورت قوس دار و منحنی ، مرحله شستن شیشه از تمام غبارها و ریز تراشه های آن می باشد . تا کثیفی و خرده ریزه ها باعث ایجاد اختلال در فرآیند سکوریت نشود .

شیشه قوس دار دکوری
شیشه خمیده

حرارت دادن

انواع شیشه بعد از مرحله شستشو به طور دسته ای و یا بصورت مداوم درون کوره های مخصوص در معرض حرارت قرار می گیرند . و تا دمای ۷۰۰ درجه می رسند . این کوره ها در دو نوع افقی و عمودی هستند.که نوع تخت افقی نسبت به کوره عمودی دارای مزایای بیشتری است .

شیشه خم یا خمیده
کوره و دستگاه ساخت شیشه خم
شیشه منحنی
شیشه سکوریت

کولینگ

کولینگ یا سرد کردن ، مرحله ای است که شیشه های حرارت دیده را با فشار زیاد هوا از جهات مختلف ، خنک می کنند . این سرعت عمل در خنک سازی باعث می شود سطح بیرونی سریع خنک شده و مرکز همچنان داغ باشد .این شوک باعث سکوریت شدن و مقاومت بالای شیشه می شود .

قابل ذکر است که سایز ، ابعاد و همچنین وزن شیشه بعد از سکوریت شدن هیچ تغییری نمی کند و کاملا با زمان خام آن یکسان باقی می ماند . حتی در شفافیت آن نیز تغییری ایجاد نمی شود . به همین دلیل است که ظاهر یکسان و غیر قابل تشخیصی دارند و به هیچ عنوان از روی ظاهرشان قابل شناسایی و تفکیک نمی باشند.

شیشه دکوری خم .13.
شیشه خم
شیشه-خم-سکوریت - دکوری 000
شیشه خم

شیشه سکوریت در چه ابعادی تولید می شود ؟

شیشه خم سکوریت .>016
شیشه خم سکوریت

امروزه ما در کارخانه فرکو ، برترین تولید کننده ایران ، با کسب تخصص های لازم و تجربه های حاصل شده در صنعت شیشه ، و با بهره گیری از ماشین آلات پیش رفته ، قادر به تولید انواع شیشه تخت ، شیشه قوس دار دکوری و شیشه منحنی ساختمانی و همچنین شیشه سکوریت در ابعاد و طرح های مختلف هستیم . هرچند در ایران در ساخت بعضی از ابعاد بسیار بزرگ محدودیت هایی وجود دارد ولی در اکثر سایز ها و ابعاد درخواستی قابلیت پذیرش و ساخت انواع سفارشات در زمینه شیشه سکوریت را دارا هستیم .

glass--0 شیشه سکوریت منحنی ساختمانی
پارتیشن با شیشه تخت

ابعاد قابل تولید شیشه های سکوریت :

جام شیشه سکوریت

جام شیشه ویژه سکوریت

سایز های شیشه سکوریت

شیشه منحنی ساختمانی سکوریت
شیشه پنجره قوس دار

جام شیشه سکوریت

جام شیشه های سکوریت که با کاربری شیشه های تخت یا قوس دار ساختمانی تولید می شوند ، بصورت استاندارد با سایز 2 در 3 تولید می گردند.

شیشه ساختمانی درب منحنی
شیشه خمیده درب اتوماتیک

جام شیشه ویژه سکوریت

جام شیشه با ابعاد بزرگتر از 2 در 3 را ، جام شیشه ویژه می نامند ، که بصورت سفارشی تولید می گردد . برای ساخت جام شیشه ها ، باید از ابعاد استاندارد و مطابق با مقررات ساختمان پیروی شود . بزرگترین جام شیشه های قابل سفارش ، می توانند در ابعاد 4100 در 2440 و با ضخامت 4 الی 10 میل تولید گردند .

شیشه سکوریت منحنی
جام شیشه ویژه در نما

سایر سایز های شیشه سکوریت

ابعاد شیشه های تولیدی بصورت غیر جام و معمولی سکوریت ، بسیار متنوع و متغیر است . و بسته به موارد استفاده ، که برای انواع شیشه های ساختمانی منحنی یا شیشه های دکوری قوس دار می توانند تولید گردند ، در انواع ابعاد استاندارد و سفارشی قابل ساخت و ارائه می باشند . برای مثال در تولید انواع شیشه درب و پنجره بسته به سایز و طرح مورد نظر ، می توان شیشه های سکوریت را در انواع سایز و ابعاد متنوع ، اندازه گیری و برش زد .

شیشه خم سکوریت
شیشه خمیده نرده در دکوراسیون

در اندازه گیری ابعاد شیشه محل نصب شیشه و کاربرد آن بسیار مهم است . چرا که اگر محل نصب شیشه ، دارای مساحت و محیط بزرگی باشد ، باید از ابعاد جام شیشه در تولید آن استفاده نمود . شایان ذکر است که در تولید شیشه های سکوریت ، باید ابتدا شیشه را بر اساس سایز مورد نظر ، در ابعاد در خواستی برش زده و سپس به شیشه سکوریت تبدیل نمود .

انواع سفارشات شما عزیزان ، پس از طراحی و تولید ، بوسیله ماشین مخصوص برای حمل شیشه ، با بسته بندی مطمئن ، کاملاً صحیح و سالم در اسرع وقت به سراسر ایران ارسال می گردد .

شیشه خم .11. دکوری
شیشه خم سکوریت

انواع شیشه های سکوریت منحنی و قوس دار ساختمانی و دکوری بر اساس شفافیت

شیشه قوس دار
میز ترکیبی دکوری از شیشه قوس دار و چوب

شیشه سکوریت های تولید شده در کشور عزیزمان ایران ، برپایه شیشه های خام که در زیر به آن ها اشاره می کنیم تولید می شوند :

سکوریت شیت

شیشه فلوت

شیشه کلییر

سوپر کلییر

شیشه کریستال

سکوریت خم

شیشه خم یا منحنی شاختمانی
نمای شیشه ای منحنی

سکوریت شیت

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه سازی ، از لحاظ میزان شفافیت دارای انواع مختلفی هستند ، که هر کدام با نام مشخصی شناخته می شوند . اولین سری از تولیدات شیشه با نام شیت شناخته می شود ، که در ساختار کیفی آن ، می توان مقداری حباب یا موج را مشاهده نمود، این نوع شیشه از کمترین میزان شفافیت بر خوردار است . و اگر به لبه های شیشه نگاه کنید ، متوجه رنگی سبز در ساختار شیشه می شوید .

میز با شیشه خم یا قوس دار دکوری
میز شیشه ای شفاف منحنی

شیشه فلوت

شیشه های فلوت که در مرحله بعد از شیشه های شیت تولید شده اند ، نسبتا از شفافیت بیشتری نسبت به تولیدات اولیه بر خوردار هستند . ولی همچنان رنگ سبز در ساختار آن ها وجود دارد . شیشه های فلوت از نظر موج دار بودن و حباب های داخل شیشه ، نسبت به شیشه های شیت ساختار بهتری دارند ، و از لحاظ رنگ و شفافیت ، از کیفیت متوسطی بر خوردار هستند . از انواع شیشه های شیت و فلوت معمولا در مصارف ساختمانی و دکوری ای استفاده می شود که میزان شفافیت و کیفیت در آن ها از اهمیت چندانی برخوردار نباشد .

شیشه خم ساختمانی سکوریت .>015
میز با شیشه تخت

شیشه کلیر

شیشه های کلییر پس از شیشه های فلوت ، ساخته شدند . از لحاظ کیفیت در مرحله خوبی قرار دارند و از لحاظ رنگ ، میزان سبزی بسیار ناچیزی را می توان در آن ها مشاهده کرد . و نسبت به شیشه های فلوت از شفافیت بسیار بالاتری نیز برخوردار هستند .

شیشه خم دکوری سکوریت .>014
میز با شیشه براق کریستال

سوپر کلیر

شیشه های سوپر کلیر در درجه بسیار بالاتری از شیشه های کلییر قرار دارند . و از نظر کیفیت ، شفافیت و رنگ بسیار متفاوت هستند . شیشه های سوپر کلپ

یر را می توان از نظر شفافیت ، با شیشه های کریستال در یک رده قرار داد. هر دو محصول با عنوان شیشه های سفید نیز شناخته می شوند . گرچه در صورت دقت میتوان حاله ای به رنگ فیروزه ای یا آبی را در لبه آن ها مشاهده کرد .8

شیشه خم یا شیشه قوس دار
پنجره با شیشه کلیر

شیشه کریستال

شیشه کریستال ، از ویژگی متمایز ی برخور دار است . و آن شفافیت بسیار بالا در ساختار این شیشه است . شیشه های کریستال همانگونه که از نام آن ها نیز پیداست ، از شفافیت فوق العاده زیبائی ، همانند کریستال برخوردار هستند .

در متریال و بافت بکار رفته در جنس شیشه های کریستال ، از مقادیر بسیار زیادی زرات کریستال استفاده شده است . که همین کریستال های بسیار ریز و فراوانی که در ساخت این شیشه استفاده شده است . باعث می شود که انعکاس و بازتاب نور ، در آن چندین برابر سایر شیشه ها باشد .و بالطبع ، براق تر ، شفاف تر و زیباتر از سایر شیشه ها جلوه می نماید.

در ساخت انواع محصولات شیشه ای قوس دار دکوری و همچنین محصولات شیشه ای منحنی ساختمانی بهترین کیفیت و بالاترین شفافیت مربوط به انواع شیشه سوپر کلییر و کریستال است .

اتاق با شیشه قوس دار یا منحنی ساختمانی سکوریت
اتاق شیشه ای اداری

سکوریت خم

در تولید شیشه سکوریت خم ، می توان از انواع شیشه هائی که در بالا ذکر شد ، استفاده نمود . نوع شیشه در تولید شیشه های منحنی سکوریت ، بر اساس سفارش مشتری انتخاب می شود . شفافیت شیشه و کیفیت آن ، به سلیقه و نیاز متقاضی و همچنین کاربرد آن در سازه و اجرای مورد نظر بستگی دارد .

شیشه-خم-سکوریت- ساختمانی 001
شیشه خم سکوریت
شیشه خم دکوری یا ساختمانی .10.
میز شیشه ای با طبقه متحرک

انواع شیشه خم

شیشه خم سکوریت

شیشه لمینت خم

شیشه منحنی چند جداره

شیشه چاپی قوس دار

شیشه سندبلاست منحنی

شیشه اسپایدری قوس دار

شیشه خم استوانه ای

شیشه رنگی خم

Securite bent glass04 شیشه ساختمانی
میز خمیده با شیشه رفلکس مشکی

شیشه خم سکوریت

در اصل انواع شیشه های خم ، قبل از آنکه در کوره مخصوص به شیشه های سکوریت تبدیل شوند . بدلیل مدت زمانی که طی فرآیند تولیدشان ، در کوره قرار می گیرند ، به شیشه هائی نیمه سکوریت تبدیل می گردند .

شیشه دکوری یا ساختمانی خم .8.
میز خمیده با شیشه لاکوبل

اما برای تبدیل آنها بصورت سکوریت کامل ، نیاز است که پس از فرم گیری شیشه به اشکال مختلف شیشه های دکوری قوس دار و شیشه های منحنی ساختمانی ، مدت زمان معینی را نیز ، درون کوره های مخصوص سکوریت قرار بگیرند . و تا رسیدن به حد مشخص ، یعنی 700 درجه سانتی گراد حرارت ببینند . شیشه های خم پس از خروج از کوره سکوریت سازی ، وارد مرحله کولینگ می شوند .

تفاوت ساختار شکست شیشه ساده ، شیشه سکوریت ، شیشه لمینت

در مرحله کولینگ یعنی سرد سازی شیشه از طریق فشار بالای هوا ، شیشه ها را بطور ناگهانی سرد می کنند . تا در این مرحله ، بوسیله شوک وارده بر آن ها ، بصورت شیشه نشکن . از تمام ویژگی ها و قابلیت های ممتاز شیشه های سکوریت نیز بهره مند گردند .

شیشه خم لمینت شده
شیشه چند لایه
تصویر شیشه لمینت پس از شکسته شدن

شیشه لمینت خم

برای بسیاری از سازه های شیشه ای حالت دار ، برای بالا بردن مقاومت از لمینت استفاده می شود.شیشه لمینت درواقع یک شیشه بسیار ایمن و بی خطر است. که معمولا از دو یا چند لایه شیشه تشکیل می شود . و بدلیل استفاده از لایه PVB در بین لایه های شیشه که مانند چسبی مستحکم لایه ها را در کنار هم نگه داشته و در زمان شکسته شدن از ریزش شیشه جلوگیری می کند ، برای انواع اجراهایی که نیاز به حفظ امنیت بالایی دارند ، بسیار کاربرد دارد .

شیشه خمیده لمینت

شیشه منحنی چند جداره

شیشه های قوس دار و منحنی را بسته به نوع سازه ساختمانی و نوع اجرایی که قرار است در دکوراسیون داخلی یا خارجی ساختمان مورد استفاده قرار بگیرند ، می توان بصورت دو و یا سه جداره تولید کرد .شیشه خم دو جداره توسط چسب مخصوص و با استفاده از فریم های آلومینیومی و یا چوبی و .. در کنار هم چفت می شوند . و گاز آرگون در فضای بین آنها پر می گردد . بدلیل همین فرآیند ، عایق بسیار خوبی نیز محسوب می گردند .

شیشه ساختمانی قوس دار یا خم .9.
شیشه خم نرده پلکان

انواع عایق در شیشه های چند جداره :

عایق صوتی

عایق گردو غبار

عایق دما

شیشه های چند جداره بدلیل استفاده از دو یا چند شیشه در کنار هم از مقاومت بالائی بر خوردار هستند . تعداد شیشه های قابل استفاده در این محصول ، برحسب کاربرد و نوع سفارش متقاضی متغیر است . و هرچه تعداد شیشه ها بیشتر باشد ، در کیفیت محصول نیز ، هم از لحاظ مقاومت و هم براساس میزان عایق بودن آن ، موثر خواهد بود .

شیشه خم ساختمانی دو جداره
شیشه دو جداره منحنی

قابل ذکر است که جنس شیشه های استفاده شده در شیشه دو جداره می تواند متفاوت باشد. انتخاب جنس شیشه نیز در کیفیت و مقاومت این محصول تاثیر گذار است .

از انواع سه جداره این محصول معمولاً در دکوراسیون خارجی ساختمان ها ، مثل سقف شیشه ای و … استفاده می شود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

glass--01 شیشه قوس دار یا منحنی دکوری
شیشه طرح دار مات

شیشه چاپی قوس دار

سند بلاست و چاپ ، روش هایی هستند برای طرح دار کردن شیشه های سکوریت منحنی . در روش چاپ ، به اینگونه عمل می شود ، که انواع طرح های مد نظر را بر روی شیشه چاپ می کنند. دستگاه مخصوص چاپ شیشه انواع طرح ها را درسطح انواع شیشه چاپ می نماید .

طرح های شیشه چاپی می توانند ، تمام طرح های درخواستی از جمله لوگو و آرم شرکت ها ، تصاویر سنتی و مدرن ، حتی فانتزی و یا کودکانه باشند . که تمامی طرح ها بستگی به نوع کاربرد شیشه و همچنین سفارش افراد دارد .

شیشه خم سکوریت دکوری .>010
شیشه خم سکوریت میز

شیشه سندبلاست منحنی

شیشه سند بلاست یا شیشه مات ، یکی از انواع شیشه خم سکوریت می باشد . در روش سند بلاست ، طرح های مد نظر بوسیله پاشش شن ، در روی سطح شیشه بوجود می آید . طرح های زیبا و متنوعی را می توان بر روی شیشه های سند بلاست ایجاد نمود .

انواع طرح های قابل سفارش در این محصول :

 • شیشه مات با راه های شفاف
 • شیشه ساده تمام مات
 • شیشه نیمه مات
 • شیشه مات با طرح های شفاف
 • شیشه مات چاپی
 • شیشه مات کنده کاری
 • شیشه مات رنگی
شیشه خم یا منحنی دکوری با رنگ لاکوبل
میز شیشه ای سفید و سیاه با رنگ لاکوبل

بدلیل مات بودن این محصول ، نمائی کاملا متفاوت و در عین حال بسیار شیک و زیبا را در سازه های تولید شده از این محصول، از جمله انواع شیشه قوس دار ساختمانی و شیشه منحنی دکوری . می توان مشاهده نمود .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شیشه خم ساختمانی سکوریت .>013
شیشه سکوریت ساختمانی

شیشه اسپایدری قوس دار

برای نصب سازه های شیشه ای از روش های متفاوتی استفاده می شود . که جدید ترین روش برای نصب انواع شیشه های منحنی روش اسپایدری است . برای این منظور از نمای فریم لس استفاده می شود . به طوری که هرکدام از شیشه ها بوسیله نوعی از یراق چنگکی نصب می گردند. در حین کار باید دقت شود ، فاصله بین شیشه ها و همچنین فاصله بین شیشه و یراق به میزان مناسب باشد ،تا از برخورد شیشه ها جلوگیری شود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1glass--0 شیشه قوس دار دکوری
اتاق شیشه ای استوانه ای

شیشه خم استوانه ای

یکی از سازه های منحصر به فرد و بسیار زیبا که با استفاده از شیشه های منحنی ساخته می شود . شیشه استوانه ای است . که برای اجراهای بسیار خاص و مدرن استفاده می شود . شیشه های استوانه ای را معمولا برای ساخت آکواریوم های بسیار شیک و لاکچری مورد استفاده قرار می دهند . از این طرح علاوه بر شیشه های منحنی ساختمانی در انواع تولیدات شیشه ای قوس دار دکوری نیز استفاده می گردد.

همچنین برای ستون های شیشه ای ، در بعضی از مراکز تجاری به عنوان دکوراسیون داخلی بکار می رود . از ستون های شیشه ای برای کابین آسانسور های مجلل نیز بهره می برند . و در تولید اتاق های شیشه ای لوکس نیز از شیشه استوانه ای استفاده می نمایند . شیشه های استوانه ای کاربردهای بسیار زیادی در انواع سازه های شیشه ای . در دکوراسیون داخلی و همینطور نمای خارجی ساختمان ها دارد .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شیشه ساختمانی خم سکوریت .>020
دیوار شیشه ای با رنگ قرمز لاکوبل

شیشه رنگی خم

معمولاً روش کار در تولید شیشه های سکوریت رنگی به این ترتیب است. که ابتدا شیشه خام رنگ شده ، و سپس شیشه رنگ شده برای سکوریت شدن داخل کوره قرار می گیرد .این محصول در رنگهای متنوع تولید می شود . این رنگها عبارت است از :

شیشه دکوری سکوریت رنگی
میز قوس دار منحنی رنگی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شیشه منحنی ساختمانی یا خم .7.
شیشه خم سکوریت

کاربردهای شیشه خم سکوریت

شیشه های منحنی از جنس سکوریت ، بدلیل زیبایی فوق‌العاده و مقاومت بسیار بالا در مقابل حرارت و ضربه ، در تولید و ساخت انواع اجراهای شیشه ای ساختمانی قوس دار و سازه های شیشه ای منحنی دکوری و تزئینی ، و همچنین در وسایل خانگی کاربردهای بسیاری دارند که به چند مورد اشاره می کنیم :

 • کابین های حمام و دور دوشی
 • پارتیشن های شیشه ای
 • سقف شیشه ای منحنی
 • کف شیشه ای قوس دار
 • نمای شیشه ای ساختمان های اداری و مسکونی
 • استخرهای شیشه ای منحنی
 • شیشه های مغازه و فروشگاهی
 • درب های شیشه ای قوس دار
 • تراس های شیشه ای
 • آکواریوم با شیشه منحنی
 • و…
شیشه سکوریت منحنی روشویی
روشویی شیشه ای

کابین های حمام و دور دوشی :

یکی از کاربردهای شیشه خم سکوریت استفاده از آن در شیشه منحنی ساختمانی ، برای تولید انواع کابین های شیشه ای است . در بسیاری از منازل لوکس و همچنین بعضی از هتل ها و اقامتگاه های توریستی و گردش گری ، در سرویس های بهداشتی از این کابین های شیشه ای برای حمام ، استفاده می گردد . این محصول علاوه بر بهینه سازی در فضا ، جلوه ای بسیار زیبا نیز به حمام و سرویس های بهداشتی می بخشد .

در گذشته نیز بدلیل کم بود فضا ، شاهد ادغام دستشوئی و حمام در یک محیط بوده ایم ، با این تفاوت که در آن زمان از درب های آلو مینیومی و یا پرده های مخصوص حمام استفاده می شد . که از نمائی نه چندان خوشایند و کاربردی نه چندان عملی بر خوردار بودند . که با روی کار آمدن کابین های شیشه ای علاوه بر ایجاد نمائی بسیار شیک و مدرن از مزایای بسیار آن ها نیز بهره مند می شویم .

glass--03 شیشه قوس دار طرح دار ساختمانی
پارتیشن طرح دار

پارتیشن های شیشه ای :

پارتیشن به معنی جداسازی است . یعنی جداسازی و تقسیم بندی یک فضای بزرگ به دو یا چند فضای کوچکتر . در سال های پیش از پارتیشن ها که اکثرا چوبی و بصورت آکاردئونی بودند ، برای تفکیک قسمتی از محیط خانه و یا محیط کار استفاده می شد . و بیشتر کاربردی تزئینی و یا برای کاربرد هائی جزئی مورد استفاده قرار می گرفتند .

در عصر جدید پارتیشن ها ، هم انواع بسیار زیبا و متنوع و هم کاربردهای فراوانی دارند . پارتیشن های شیشه ای جزو زیباترین گونه های پارتیشن به حساب می آیند ، که مصارف زیادی نیز دارند . انواع پارتیشن به دو گروه تقسیم می شوند ، پارتیشن از نوع اداری و پارتیشن از نوع خانگی . که هر دو نوع اداری و خانگی نیز می توانند ، به دو صورت متحرک و یا ثابت تولید گردند.

شیشه خم ساختمانی در پارتیشن
دیوار یا پارتیشن با شیشه منحنی

در محیط های اداری ، پارتیشن ها معمولا بصورت دیوار های کاذب ، جهت تفکیک اتاق های اداری مورد استفاده قرار می گیرند . البته در محیط های اداری ، این محصول مصارف بسیار زیادی دارد ، که مورد ذکر شده ، تنها نمونه ای از کاربردهای فراوان آن محسوب می گردد.

در محیط های خانگی نیز از جمله مصارف شیشه قوس دار دکوری بصورت پارتیشن تزئینی ، می توان به ایجاد یک فضای دنج در گوشه ای از پذیرائی و یا برای تفکیک نشیمن از سالن اصلی و … اشاره کرد .

شیشه خم گنبدی سکوریت در سقف ساختمان .>012
شیشه خم

سقف شیشه ای منحنی

استفاده از شیشه های منحنی سکوریت در تولید سقف های شیشه ای ، یک دیگر از کاربردهای متمایز این محصول می باشد . از سقف شیشه ای به دو صورت در اجراهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .

 • سقف کاذب شیشه ای
 • سقف شیشه ای گنبدی
glass--04 شیشه سکوریت در سقف کاذب ساختمانی
سقف کاذب

سقف کاذب شیشه ای :

در بسیاری از ساختمان ها ، از سقف کاذب شیشه ای در دکوراسیون داخلی ، بسیار استفاده می شود . سقف کاذب نمای بسیار شیک و زیبائی را به محیط استفاده شده از این محصول می بخشد. سقف کاذب شیشه ای این ویژگی را دارد ، که در عین زیبائی ، در پخش نور و ایجاد روشنائی ملایم نیز بسیار موثر است .

در نصب سقف کاذب ، لامپ و چراغ برق در داخل سقف کاذب و پشت سقف شیشه ای قرار می گیرد . همین امر باعث می شود نور بجای آنکه بطور مستقیم از لامپ خارج گردد ، در تمام سقف پخش شده و نوری ملایم و خوشایند داشته باشد .

تعدادی از موارد استفاده شده از سقف کاذب شیشه ای عبارت است از :

سقف سرویس بهداشتی

سقف کاذب شیشه ای راهرو

سقف شیشه ای ورودی ولابی

سقف کاذب شیشه ای اداری

سقف شیشه ای هتل ها

سقف کاذب شیشه ای تجاری

شیشه خم گنبدی سکوریت در ساختمان .>011
شیشه خم سکوریت

سقف شیشه ای گنبدی :

سقف شیشه ای گنبدی ، یکی از کاربردهای مدرن در اجراهای ساختمانی است . سقف گنبدی با نام طاق شیشه ای نیز شناخته می شود . طاق شیشه ای به عنوان یکی از جلوه های دکوراسیون در نماسازی انواع برج و ساختمان بکار می رود . از گنبد شیشه ای در اجراهای متفاوتی استفاده می گردد :

 • سقف گنبدی شیشه ای در برج های بزرگ
 • طاق شیشه ای در ساختمان های لوکس
 • سقف شیشه ای در مراکز تجاری بزرگ
 • طاق شیشه ای در ساختمان های اداری
 • سقف شیشه ای گنبدی در مراکز تفریحی
شیشه دکوری خم گنبدی رنگی سکوریت .>090
گنبد شیشه ای طرح دار رنگی

از دیگر کاربردهای شیشه منحنی دکوری ساختمانی ، ساخت گنبد شیشه ای است . که نه تنها برای زیبائی و ایجاد نماهای خاص ، بلکه برای استفاده هرچه بیشتر از نور خورشید مورد استفاده قرار می گیرد . طاق شیشه ای در واقع یک نور گیر است . و کاربرد اصلی آن روشن کردن فضاهای داخلی است ، که با وجود شیشه در سقف می توانند ، بدون استفاده از برق و روشنائی های غیر طبیعی ، از روشنائی روز نیز استفاده نمایند .

با استفاده از این محصول در مصرف برق صرفه جوئی می نمایند و در نتیجه ، هزینه های ناشی از مصرف بالای برق را نیز کاهش می دهند .

گنبد شیشه ای در انواع طرح ها و مدل های گوناگون تولید می شود :

 • گنبد شیشه ای اکرلیک
 • طاق شیشه ای رنگی
 • سقف گنبدی حکاکی شده
 • طاق شیشه ای طراحی شده با چاپ
 • گنبد شیشه ای گرد
 • سقف گنبدیچند ضلعی
 • طاق شیشه ای حرمی
glass00-5 شیشه دودی منحنی ساختمانی
کف شیشه ای دودی

کف شیشه ای قوس دار

کف شیشه ای نیز مانند سقف شیشه ای یکی از جلوه های دکوراسیون داخلی است . از این محصول در بسیاری از اماکن برای ایجاد جذابیت ، در دکوراسیون داخلی محیط های مسکونی و تجاری استفاده می شود . کف شیشه ای را معمولا در هتل ها ، اماکن تجاری چون پاساژها ، نمایشگاه ها و ساختمان های مسکونی لوکس و مجلل استفاده می نمایند .

شیشه خم شفاف ساختمانی .5.
شیشه منحنی ساختمان تجاری

نمای شیشه ای ساختمان های اداری و مسکونی

شیشه خم سکوریت یکی از شیشه های پرمصرف در تولید سازه های ساختمانی است . این محصول در اکثر اجراهای شیشه ای مخصوصا در نمای ساختمان ها کاربردهای فراوانی دارد . شیشه های منحنی سکوریت بدلیل طراحی های بسیار زیبائی که دارند و همچنین جنس نشکن و کیفیت بسیار عالی . برای نمای انواع ساختمان های مدرن ، لوکس و لاکچری ، مورد استفاده قرار می گیرند . انواع کاربردهای این محصول :

 • نمای شیشه ای در ساختمان های مجلل
 • نمای شیشه ای ساختمان های مسکونی
 • نمای شیشه ای در انواع ساختمان های تجاری
 • نمای شیشه ای ساختمان های اداری
شیشه خم رنگی سکوریت .>080
شیشه های رنگی در پنجره ساختمان

شیشه سکوریت منحنی را می توان در طرح های گوناگون نیز در مصارف ذکرشده در بالا بکار برد ، به نمونه هائی در ادامه اشاره خواهیم کرد :

 • نمای ساختمان تجاری با شیشه های رنگی
 • نمای شیشه ای انواع ساختمان ها با شیشه های رفلکس
 • نمای ساختمان های اداری و تجاری با شیشه های چاپی
 • نمای شیشه ای ساختمان های تجاری با شیشه طرح دار

قابل ذکر و تحسین بر انگیز است که زیباترین نماسازی های ساختمانی را با انواع شیشه های منحنی سکوریت و لمینت به اجرا در می آورند .

شیشه قوس دار سکوریت .>030
شیشه خمیده در استخر

استخرهای شیشه ای منحنی

جدید ترین انواع استخرهای تولید شده ، از نوع شیشه های دکوری منحنی ساختمانی هستند . که نمایی بسیار زیبا دارند . از انواع استخر های شیشه ای علاوه بر استخر ویلاهای شخصی ، در بسیاری از هتل های بین المللی و مراکز توریستی همچنین بعضی از استخرهای لوکس عمومی نیز استفاده می شود .

glass002 شیشه منحنی ساختمانی درب متحرک
درب شیشه ای چرخشی منحنی

درب های شیشه ای قوس دار :

امروزه در ساخت درب و پنجره از شیشه خم سکوریت ، برای افزایش زیبائی و نمای ساختمان ها بسیار بهره می برند . در اکثر طراحی های جذاب و متمایز معماری برای ایجاد سازه ها و اجراهای خاص از این محصول در تولید انواع درب های شیشه ای استفاده می نمایند . انواع درب های شیشه ای منحنی عبارت است از :

 • درب شیشه ای ورودی ساختمان ها
 • درب شیشه ای در پاساژ ها و ساختمان های تجاری
 • درب شیشه ای هتل ها و مهمان سرا ها
 • درب شیشه ای اماکن اداری
glass003 شیشه خم استوانه ای در آکواریوم
آکواریوم با شیشه استوانه ای
شیشه قوس دار دکوری آکواریوم
آکواریوم با شیشه قوس دار

آکواریوم با شیشه منحنی

استفاده از آکواریوم های کوچک و بزرگ ، پیش از این هم مرسوم بوده است . و به عنوان یک وسیله دکوراتیو مورد استفاده جمع کثیری از افراد علاقه مند به نگهداری از حیوانات آبزی ، در محل سکونت و یا در محل کار خود بوده و همچنان نیز هست .

البته در گذشته شاهد انواع ساده تری از این محصول بوده ایم . اما امروزه با روی کار آمدن شیشه های منحنی دکوری ، شاهد سبک جدیدی از تولیدات متنوع در این محصول هستیم . نسل جدید آکواریوم ها که با بکار بردن شیشه های قوس دار و منحنی تولید می شوند ، توانسته اند با زیبائی و جذابیت خود ، علاقه و نظر بسیاری دیگر از افراد جامعه را نیز به خود جلب کنند.

قابل ذکر است که تولید آکواریوم با شیشه های قوس دار و منحنی ، از فرآیندی طولانی و سخت تر از شیشه های ساده برخوردار است ، زیرا چسباندن و گرفتن تمام درزهای انحناها و قوس های موجود در شیشه های منحنی کاری بسیار سخت و زمان بر خواهد بود .

شیشه خم سکوریت ساختمانی راه پله .>040
شیشه خم

برآورد هزینه در شیشه خم سکوریت

عوامل تاثیر گذار در برآورد قیمت انواع شیشه های منحنی و قوس دار دکوری و ساختمانی ، به شرح زیر می باشد:

 • کیفیت شیشه منحنی
 • ابعاد شیشه قوس دار
 • ضخامت شیشه خم
 • نوع رنگ شیشه
 • ابزار و ماشین آلات
شیشه قوس دار دکوری سکوریت .>070
شیشه خم دودی

کیفیت شیشه منحنی

شیشه منحنی را براساس کاربردی که نیاز افراد و یا کارفرمایان و معماران است ، با توجه به میزان مقاومت مورد نظر ایشان ، با جنس ها و کیفیت های متفاوت تولید می کنند . میزان کیفیت در خواستی بسته به قابلیت ها و ویژگی های انواع این محصول ، کاملا متغیر و مختلف است . هرنوع کیفیتی که مد نظر متقاضی باشد ، قیمت و هزینه ای متفاوت را در بر می گیرد .

برای مثال شیشه های قوس دار دکوری و ساختمانی را می توانید در انواع کیفیت : نشکن ، ضد خش ، سکوریت ، لمینت و … سفارش دهید . قابلیت ها و ویژگی های متمایز در انواع شیشه های خم برای انتخابی مناسب در جهت رفع نیاز شما در پروژه های مورد نظرتان بسیار حائز اهمیت است . جنس شیشه و نوع آن از مهمترین فاکتورهای تعیین کننده در قیمت و هزینه نهایی می باشد.

شیشه خم سکوریت .>060
شیشه خم رفلکس

ابعاد شیشه قوس دار

سایز و ابعاد شیشه خم می تواند بسیار متغیر و گسترده باشد ، ابعاد گوناگونی برای این محصول در نظر گرفته شده است که علاوه بر اندازه های مشخص و استاندارد ، در ابعاد متفاوت و متغیری که نیاز و خواست مشتری در آن دخیل است نیز تولید می شود ، برآورد هزینه در این محصول بر گرفته از سایز و اندازه آن می باشد که بر اساس نوع سفارش مشتری متغیر است . شما میتوانید محصول مورد نظر خود را با هر ضخامت و ابعادی که مدنظرتان باشد سفارش دهید.

شیشه خم.3.
شیشه خم سکوریت

ضخامت شیشه خم

این محصول با ضخامت های مختلفی تولید و عرضه می شود. و از ضخامت های متفاوتی بین ۴میل تا ۲۰میل قابل ساخت و اجرا می‌ باشد . البته ضخامت شیشه خم با نوع طرح انتخابی و کاربرد آن رابطه مستقیم دارد . که بر اساس انواع شیشه منحنی دکوری و ساختمانی در ضخامت های متفاوت قابل تولید و سفارش است . می توانید برای کسب راهنمائی و اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاوران فرکو در ارتباط باشید .

شیشه خم سکوریت .<050
شیشه رنگی ترنسپرنت

نوع رنگ شیشه

انواع رنگ هایی که در تولید این محصول مورد استفاده قرار می گیرند ، از جمله رنگ های استاندارد و همچنین تمام رنگ هایی که به طور سفارشی آماده می شوند ، بر اساس نوع و کیفیت رنگ ، در قیمت و هزینه تولید ، موثر هستند . چنانچه هر نوع شیشه رنگی ، از قیمت مختلفی بر خوردار است . که با توجه به نوع و تناژ آن ، تاثیر متفاوتی در هزینه نهائی خواهد گذاشت .

کوره مخصوص شیشه خم
کوره شیشه خم کنی

ابزار و ماشین آلات

در تولید انواع شیشه خم ، همچنین تبدیل آن به شیشه سکوریت و یا لمینت و انواع دیگر شیشه های خم ، با کیفیت ها و قابلیت های متفاوت ، از دستگاه ها و ماشین های پیشرفته تخصصی و انواع ابزار آلات گوناگون بهره می برند . که چگونگی و نحوه تولید ، همچنین نوع ماشین آلات بکار رفته در فرآیند تولید انواع شیشه های منحنی ، در برآورد هزینه نقشی مهم و اساسی دارد.

محصولات فرکو با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا و با پیشرفته ترین ماشین آلات تولید می گردد . محصولات ما در فرکو با کیفیت بسیار بالا ، و با جدید ترین طرح ها خدمت مشتریان عزیز عرضه می گردد . مشاوران فرکو با شماره تماس tell: 02188068352 ، همچنین در پیام رسان  واتساپ آماده راهنمائی و پاسخگوئی به تمام سوالات شما عزیزان هستند . تصاویر و مطالب مربوط به محصولات فرکو را می توانید در  پیج اینستاگرام ما مشاهده فرمائید.

شیشه خم سکوریت
شیشه خم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دیگر تولیدات شرکت فرکو :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از عناوین زیر ، کافیست روی آن کلیک کنید .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شیشه نیمه سکوریت
شیشه منحنی ساده

سفارشات و نمایندگی شیشه خم

انواع شیشه ها و آینه های بسیار لوکس و بروز دنیا را می توانید ، در کارخانه فرکو . با بهترین سازه ها و با کیفیت ترین اجراها ، سفارش دهید . سفارشات شما با قیمت بسیار مناسب تولیدی و بدون صرف هزینه های واسطه گری ، تولید و در اسرع وقت ، به آدرستان ارسال خواهد شد.

می توانید برای مشاهده محصولات فرکو ، پیج اینستاگرام  ما را دنبال کنید .همچنین با شماره : 02188068352 با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید .

شیشه خم .2.
شیشه خم سکوریت
در تولیدات ساختمانی شیشه سکوریت بهتر است یا شیشه لمینت ؟

هر دو شیشه بسیار مقاوم و با کیفیت هستند و از هر دو شیشه در تولیدات ساختمانی استفاده می شود . اما اینکه کدام شیشه بهتر است کاملا بستگی به نوع کاربرد آن در ساختمان دارد . ممکن است در تولید یک محصول ساختمانی شیشه سکوریت بهتر باشد و در محصول دیگری شیشه لمینت بهتر باشد . پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر و بررسی مزایای هردو شیشه مقاله را مطالعه نمایید .

شیشه خم سکوریت دکوری با شیشه ساختمانی تفاوت دارد ؟

بله بسته به نوع محصول دکوری یا ساختمانی مورد نظر مشتری ، شیشه خم سکوریت شده می تواند از نظر کیفیت و شفافیت و همچنین ضخامت و ابعاد شیشه متفاوت باشد .

رنگ شیشه دکوری با شیشه ساختمانی متفاوت است ؟

رنگ شیشه کاملا سلیقه ای است و به خواست مشتری انتخاب می شود . اما مسلما بعضی رنگ ها در ساختمان کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و برخی برای دکوری مناسب نیستند . برای آشنایی با انواع رنگ و همچنین تناژ های مختلف قابل استفاده در شیشه به مقاله مراجعه نمایید.

62 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز
   قیمت بر اساس طرح میز و ابعاد متفاوت است . می توانید با شماره 02188068352 تماس بگیرید تا بطور کامل براساس نوع کاری که می خواهید مشاوره دریافت کنید.

 1. سلام ببخشید یه بوفه میخوام با طرح مدرن . اگه از این شیشه خم استفاده کنید هزینش چقدر در میاد؟

  1. سلام خواهش میکنم . قیمت با توجه به طرح مدنظر شما و سایز بوفه متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با این شماره تماس بگیرید: 02188068352

  2. سلام میز جلو مبلی میخوام تمام شیشه باشه ، میخوام کیفیتش هم خوب باشه چون بچه کوچیک دارم . از این شیشه های نشکن باشه قیمتش چقدر میشه ؟

   1. سلام وقت شما به خیر . ما میز های شیشه ای جلومبلی با کیفیت بالا و برتر خاورمیانه را تولید می‌کنیم . از این بابت خیال شما کاملا راحت باشه . برای فهمیدن قیمت انواع میز باید با شماره ی زیر تماس بگیرید تا مشاورین خرید ما ، شما را راهنمایی کنند .

 2. سلام مطالبتون بسیار عالی بود و در انتخاب شیشه ها و اینه ها خیلی بهم کمک کرد

  1. برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت ها با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

 3. بسیار عالی من همیشه از فرکو محصولات خودم را خریداری میکنم و بسیار خوب است

  1. تشکر شما لطف دارید و ما سعی میکنیم بهترین شیشه ها و اینه ها را تولید کنیم

  2. بسیار عالی بود من از این نوع شیشه ها سفارش دادم و بسیار زیبا و مدرن بود با تشکر!

   1. تشکر شما لطف دارید و ما سعی میکنیم بهترین شیشه ها و اینه ها را تولید کنیم

    1. سلام بر شما دوست عزیز ، بله شرکت فرکو در مجموعه های ساختمانی جهت ساپورت متریال شیشه ی اون مجموعه فعال خواهد بود .
     جهت هماهنگی های بعدی با این شماره تماس بگیرید : : 02188068352
     سایت سایت دیگر مجموعه فرکو هست که امور مربوط به ساختمان و دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کند.

   2. سلام میز ناهارخوری تمام شیشه ای میخوام سفارش بدم ۶ نفره میخواستم بدونم از جنس سکوریت باشه قیمتش چند میشه ؟

    1. سلام دوست عزیز ، برای این منظور حتما باید با این شماره تماس بگیرید : 02188068352
     همکاران ما در بخش پشتیبانی فروش محصولات ، شما رو راهنمایی خواهند کرد .

   3. سلام من چطوری میتونم سفارش بدم و چطوری میتونم با کارهاتون آشنا بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. سلام دوست عزیز شما می‌تونید جهت سفارش یا راهنمایی های مورد نظرتون با این شماره تماس بگیرید: 02188068352

    1. سلام دوست عزیز ، شما میتونید جهت سفارش مدل مورد نظرتون با این شماره تماس بگیرید : 02188068352
     همکاران ما در بخش پشتیبانی فروش شما رو راهنمایی خواهند کرد .

    1. سلام دوست عزیز بله میشه جهت سفارش با این شماره تماس بگیرید : 02188068352

    1. بله برای این کار باید شیشه خم نشکن یا همون شیشه خم سکوریت شده که یکی از با کیفیت ترین محصولات شرکت فرکو هست را سفارش بدید . برای این منظور با این شماره تماس بگیرید : 02188068352

    1. سلام ممنون از شما ، بله دوست عزیز جهت سفارش با این شماره تماس بگیرید : 02188068352

    1. بله شرکت فرکو یکی از بهترین تولید کننده های تولید شیشه خم پنجره و شیشه نما در خاورمیانه است.

    1. سلا خسته نباشید بله عزیز. برای بازدید حضوری هم میتونید برید. عکس محصولاتمونم داخل پیج اینستاگراممون هست @farkoo.ir

   4. سلام میز خم سفارشی هم قبول میکنید ؟ من یه میز شیشه ای صورتی رنگ میخوام برای اتاق دخترم ..

    1. سلام دوست عزیز . بله حتما برای هماهنگی های لازم با این شماره تماس حاصل بفرمایید :02188068352

    1. سلام وقت شما هم به خیر . بله دوست عزیز هر تعدادی که شما بخواهید در سریع ترین زمان ممکن . برای هماهنگی های لازم با این شماره تماس بگیرید :02188068352

   5. خسته نباشید تعدادی میز شیشه ای خم برای شرکت می‌خواستم . چطور باهاتون هماهنگ کنم برای سفارش ؟

    1. سلام به طور کلی برای اطلاع از قیمت ها و یا خرید و سفارش محصولات کافیست با این شماره ها تماس بگیرید 02188068352

   6. با سلام جهت سفارش تعداد عمده ، تخفیف هم شرکت شما قائل میشه ؟ چند درصد؟

    1. سلام بله قطعا . شرکت فرکو قطعا درصد مناسبی برای شرکت شما قائل خواهد شد برای دریافت اطلاعات دقیق با این شماره تماس حاصل بفرمایید 02188068352

    1. سلام دوست عزیز ، بله حتما در هر ابعاد و شکل و طرحی که شما سفارش بدید قابل تولید هست.

    1. سلام وقت بخیر
     بله دوست عزیز اتفاقا یکی از بهترین انواع شیشه برای ساخت میز ناهارخوری شیشه سکوریت شده و نشکن است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .

   7. سلام برای جداکردن پذیرایی از نشیمن پارتیشن شیشه ای میخوام ولی طرحش از آینه باشه تولید می کنید ؟

    1. سلام وقت بخیر
     بله دوست عزیز انواع محصول تولید شده از جنس شیشه و آینه در شرکت فرکو تولید می شود . سفارش شما طبق خواست و طرح مورد نظر شما تولید می شود .برای ثبت سفارش و دریافت اطلاعات کافی با این شماره تماس بگیرید :02188068352

   8. سلام کابین حمام از شیشه مات میخوام ولی میخوام روش طرح داشته باشه ، میشه طرحشو خودم بدم ؟

    1. سلام وقت بخیر
     بله دوست عزیز در شرکت فرکو امکان طراحی شیشه برای انواع تولیدات شیشه ای ، از جمله کابین حمام وجود دارد . شما می توانید برای ثبت سفارش و ارائه طرح مد نظر خود با این شماره تماس بگیرید : 02188068352

    1. سلام وقت بخیر
     دوست عزیز انواع سازه های شیشه ای طبق سفارش مشتری در فرکو تولید می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با این شماره تماس بگیرید : 02188068352

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   *

   code

   ×

   به واتساپ ما پیام دهید.

   برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

   انتقال به واتساپ
   ×

   میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

   صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

   پیج اینستاگرام فرکو