آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن شامل چه آینه های می باشد

در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو ، آینه های بروزی تولید می‌شود.که در مشاغل های مختلف همچنین منزل شما کاربردی می باشد.آینه مدرن شامل آینه های هالیوودی ، بک لایت ،ال ای دی دار می‌باشد که هر کدام از این آینه ها از مزیت‌های متفاوتی برخوردار می‌باشد..که شما می‌توانید بر اساس نیاز و علاقه خود نوع آینه ی خود را انتخاب کنید.در متن زیر برای شما توضیحی کامل در مورد همه ی آینه های جدید داده می‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

آینه مدرن

آینه هالیوودی مدرن چیست

آینه هالیوودی در اسم های مختلفی معروف می‌باشد که اسم ها شامل آینه چراغ دار ، آینه لامپی ، آینه لامپ دار ، آینه گریم ، آینه میکاپ ، آینه آرایشگاه ، آینه دخترانه می‌باشد.

آینه هالیوودی در سایز های مختلفی اعم از گرد ،قدی ،رومیزی ، آویزی و… برای شما تولید می‌شود.

این آینه یکی از آینه های محبوب در ایران می‌باشد و طی سالیان کوتاه مدت فروش بسیار بالایی داشته است.و مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.این آینه مورد استفاده در مکان های مختلفی می‌باشد.و هیچ محدودیتی در نصب برای شما به وجود نمی‌آورد.با خرید این آینه زیبایی دکوراسیون خود را تضمین کنید.و به هیچ وجه نگران جای خالی منزل خود نباشید.و با نصب این آینه ها درخشش را در محیط خود احساس کنید.بعد از آینه هالیوودی آینه بک لایت می‌باشد که بسیار مورد توجه بسیاری از جوانان و نوجوانان قرار گرفته است.

آینه مدرن

لامپ آینه هالیوودی

این آینه دارای ۲۴ عدد لامپ ال ای دی می‌باشد که این لامپ بهترین گزینه برای نصب این آینه می‌باشد..دلیل این انتخاب این است که مصرف برق این چراغ بسیار کم می‌باشد.بسیار قیمت مناسبی دارد.و نور نسبتأ بالایی برای محیط شما رقم می2زد..همچنین نور این لامپ استاندار و به هیچ وجه چشم شما را اذیت نمی‌کند.

لامپ های دیگری مثل لامپ کم مصرف و یا لامپ رشته ای وجود دارد که بسیار قیمت بالایی دارد که نسبت به قیمت آن روشنایی کمی دارد.شما می‌توانید با فکری صحیح یک لامپی برای آینه خود خریداری کنید که هم نور کافی و نسبتاً بالایی داشته باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد.همین طور بتواند سالیان سال برای آینه شما کار کند و شما را مجبور به تکرار خرید نکند.

آینه مدرن

نصب و ساخت آینه هالیوودی در چه مدل های می باشد

آینه مدرن هالیوودی در دو شکل برای شما تولید می‌شود که شامل آینه ثابت و متحرک می‌باشد..آینه ی‌شما در تمامی سایز ها می‌توانید در مدل های قدی ،رومیزی ،آویزی و در تمامی اشکال هندسی برای شما تولید شود.

آینه مدرن هالیوودی ثابت

این آینه مناسب برای نصب دیوار می‌باشد ..اگر در منزل و یا محیط کاری خود فضای خالی برای نصب این آینه ندارید.می توانید آینه خود را به صورت ثابت روی دیوار خود نصب کنید.در راهرو ها ،اتاق خواب ،کمد دیواری ،پذیرایی ،محل کار و…این آینه قابل اجرا می‌باشد.و هیچ محدودیتی در نصب برای شما به وجود نمی‌.آورد

آینه مدرن

آینه مدرن هالیوودی متحرک

این آینه متحرک دارای قاب در جنس و رنگ های متنوع مثل آینه ثابت می‌باشد.این آینه برخوردار از پایه های با جنس های چوب،استیل و… می‌باشد.که بر اساس سلیقه و دکوراسیون محیط خود می‌توانید رنگ و جنس پایه آینه خود را انتخاب کنید..این آینه قابل جابه جایی می‌باشد.و وزن سبکی دارد.

آینه مدرن

انواع مختلفی از آینه مدرن هالیوودی

آینه هوشمند ضد بخار
آینه ریموتی
آینه لمسی
آینه حسگری
آینه دماسنج دار
آینه تایمری
آینه حکاکی شده
آینه طرح دار
آینه شلف دار
آینه موزیکال
آینه باکس دار
آینه قاب دار
آینه اکلیلی
آینه بدون قاب
آینه طلایی
آینه ساده
آینه نامتقارن
آینه سه بعدی
آینه بنفش
آینه مسی

آینه مدرن

آینه چراغ دار با چه روش های فعال می شود

ریموتی

یکی از روش های فعال کردن آینه و استفاده از کاربردهای آینه هالیوودی استفاده از کنترل ریموت می‌باشد.شما می‌توانید از راه دور تسلط آینه خود را به عهده بگیرید.دیگر کار های که می‌توان با این ریموت انجام داد.عوض کردن رنگ لامپ آینه به صورت ترتیبی می‌باشد.زیرا این لامپ در دو رنگ تولید می‌شود. و شما می‌توانید از هر دو رنگ به صورت یکی در میان در این آینه استفاده کنید.

حسگری

دیگر مزایای این آینه این است که شما می‌توانید به داشتن کنترل هوشمند و با قسمت تاچ و مشخص شده آینه خود را تنها با تکان دادن دست خود به صورت چپ و راست فعال کنید.

لمسی

عملکرد این محصول مثل لمس گوشی هوشمند عمل می‌کند..قسمت مشخص شده ای روی آینه مدرن لمسی شما وجود دارد که تنها با لمس انگشت خود روی قسمت تاچ آینه شما خاموش و روشن می‌شود.تنها با این روش رنگ لامپ خود را عوض کنید.و یا آینه خود را فعال کنید.

آینه مدرن

آینه مدرن بک لایت چیست

این آینه مدرن بک لایت یکی از آینه های پرفروش و پرطرفدار در صنایع فرکو می‌باشد.تنوع رنگی در لامپ این آینه بسیار بالا می‌باشد.و تمامی رنگ ها را شامل می‌شود.تعداد رنگ های این آینه ۲۴ عدد رنگ می‌باشد.که شما بر اساس سلیقه خود می‌توانید به تنهایی چند رنگ به خصوصی را انتخاب کنید و در آینه خود به صورت ترتیبی و رندومی پخش کنید.

آینه بک لایت نیز مثل آینه هالیوودی در روش های مختلفی مثل ریموتی ،حسگری ،لمسی برای شما فعال می شود.

آینه بک لایت برای محیط های مختلفی مثل ،سرویس بهداشتی ،حمام ،پذیرایی ،راهرو ها ،سالن های آرایشی ،پیرایشگاه ها ،باشگاه‌ها ،اتاق خواب ،تالار‌ها و… مورد استفاده می‌باشد.و هیچ محدودیتی برای نصب در هر مکانی وجود ندارد.

آینه مدرن

آینه مدرن ضدبخار چیست

این آینه مناسب برای فضاهای می‌باشد که در صورت روشن بودن آب داغ سریعاً بخار، آینه شما را در بر می‌گیرد.برای مثال در حمام‌ها ، حمام‌های مشترک با سرویس بهداشتی ،سونا ،جکوزی ،سالن‌های شنا و… این اتفاق بسیار می‌.افتد.

جای نگرانی نیست.تنها با خرید این آینه مدرن بروز بخار روی آینه خود جلوگیری کنید.و خود را به راحتی روبه روی آینه مشاهده کنید.

آینه مدرن

آینه آویزی چیست

استفاده از آینه آویزی در قسمت بالای میز کنسول به صورت گرد یک اتاق خاص و مدرن در محیط شما می‌باشد.قاب آینه آویزی در رنگ های مختلفی تولید می‌شود.همچنین جنس‌های مختلفی در آویز آینه شما وجود دارد که شامل کنف ،چرم ،بند ،مسی ،طلایی و …می‌باشد.

آینه طرح دار

آینه طرح دار امکان این را برای شما فراهم می‌کند که اسم و یا شعر مورد علاقه‌ی خود را روی آینه شما ثبت کنید.این آینه هم به صورت کنده کاری و هم به صورت طرح دار برای شما فراهم می‌شود.

آینه ال ای دی دار چیست

این آینه دارای دو بند ردیف از لامپ های کم مصرف ال ای دی می‌باشد که دارای ۲۴ عدد رنگ می‌باشد ..این بند‌ها در قسمت پشت و پنهانی آینه شما نصب می‌باشد. و شما در مدل های مختلفی حتی وصل کردن مستقیم به پریز برق می توانید آینه خود را فعال کنید.همچنین این آینه با نور خود دیوار شما را نیز رنگی کرده است.و زیبایی بسیاری به محیط شما اضافه می‌.کند.

آینه مدرن

با خرید از صنایع فرکو یک آینه ی با کیفیت اورجینال ، به همراه قیمت مناسب و خرید مطمئن داشته باشید .با داشتن این محصول در منزل خود حس آرامش و مدرن بودن را تجربه خواهید کرد.
شعار صنایع تولید شیشه و آینه فرکو
فرکو ، فکری نو

برای خرید آینه مدرن چگونه با صنایع تولید شیشه و آینه فرکو ارتباط برقرار کنیم.


راه هایی که برای ارتباط برقرار کردن با تولیدی‌ فرکو وجود دارد ۱_ اولین مورد به صورت حضوری در تولیدی به آدرس زیر می باشد.
۲_ آدرس دفتر :تهران..ونک.ده ونک.خیابان شهید بهایی.کوچه کولیوند.خیابان شهید مجیدپور.نبش بن‌بست آرمین.پلاک ۱۰۶
۳_ راه ارتباطی تلفن می باشد
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
وبسایت :farkoo.ir
تماس مستقیم:۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
اینستاگرام:http://Instagram.com/farkoo.ir
برای اطلاعات بیشتر درباره آینه های هوشمند می‌توانید در صفحه‌های دیگر ما با اسم های متفاوت مثل عکس آینه قدی انتخاب خود را راحت‌تر کنید.

برای خرید حضوری می توانید از ساعات ۸ تا ۲ ظهر و از ۴ تا ۸ شب به آدرس گفته شده در قسمت بالا اقدام کنید .

دیگر تولیدات در صنایع فرکو

انواع آینه مدرن که قابل سفارش هستند :

Modern mirror

مزایای که هنگام خرید آینه برای شما فراهم می شود

1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می‌کنید و به شما بیشترین کمک را هنگام انتخاب در نوع شیشه و آینه می‌کنند
2_محصولات ما از تولید به مصرف می‌باشند.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو می‌باشد.
3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه می‌گردد.
4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می‌شوند.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می‌شود.
5_تمامی سوالات خود را می‌توانید از کارشناسان ما بپرسید و با ما در واتساپ درتماس باشید.
6_بعد از تولید محصول شمادرب منزل برای شما ارسال می‌گردد.همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب می‌گردد.
7_در هر گونه خرابی می‌توانید با ما تماس بگیرید.تا به شما کمک کنیم.در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما می‌باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو