Home
آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن شامل چه آینه های می باشد

در صنایع تولید شیشه و آینه فرکو ، آینه های بروزی تولید می‌شه که ، در مشاغل مختلف همچنین منزل شما کاربردی‌اس.آینه مدرن شامل آینه های هالیوودی ، بک لایت ،ال ای دی دار هست که هر کدوم از این آینه ها از مزیت‌های متفاوتی برخوردار هستن.که می‌تونین بر اساس نیاز و علاقه خود نوع آینه ی خود رو انتخاب کنین.در متن زیر برای شما توضیحی کامل در مورد همه‌ی آینه های جدید داده می‌شه.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشین.

آینه مدرن

آینه هالیوودی مدرن چیست

آینه هالیوودی در اسم های مختلفی معروف هست که ، این نام‌ها شامل آینه چراغ دار ، آینه لامپی ، آینه لامپ دار ، آینه گریم ، آینه میکاپ ، آینه آرایشگاه ، آینه دخترانه اس.

آینه هالیوودی در سایزهای مختلفی اعم از گرد ،قدی ،رومیزی ، آویزی و… تولید می‌‌شه.

این آینه یکی از آینه های محبوب در ایران هست و طی سالیان کوتاه مدت فروش بسیار بالایی داشته اس.و مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته اس.این آینه مورد استفاده در مکان‌های مختلفی هست.و هیچ محدودیتی در نصب برای شما به وجود نمیاره.با خرید این آینه زیبایی دکوراسیون خود رو تضمین کنین.و به هیچ وجه نگران جای خالی منزل خود نباشین.و با نصب این آینه ها درخشش رو در محیط خود احساس کنین.بعد از آینه هالیوودی آینه بک لایت هست که بسیار مورد توجه جوانان و نوجوانان قرار گرفته اس.

آینه مدرن

لامپ آینه هالیوودی

این آینه دارای ۲۴ عدد لامپ ال ای دی هست که این لامپ بهترین گزینه برای نصب این آینه اس.دلیل این محبوبیت اینه که، مصرف برق این چراغ بسیار کمه.بسیار قیمت مناسبی داره.و نور نسبتأ بالایی برای محیط شما رقم میزنه.همچنین نور این لامپ استاندار و به هیچ وجه چشم شما رو اذیت نمی‌کنه.

لامپ های دیگری مثل لامپ کم مصرف و یا لامپ رشته ای وجود داره که بسیار قیمت بالایی داره که نسبت به بهای اون روشنایی کمی داره.شما می‌تونین با فکری صحیح یک لامپی برای آینه خود خریداری کنین که هم نور کافی و نسبتاً بالایی داشته باشه و هم قیمت مناسبی داشته باشه.همین طور بتونه سالیان سال برای آینه شما کار کنه و شما رو مجبور به تکرار خرید نکنه.

آینه مدرن

نصب و ساخت آینه هالیوودی در چه مدل‌هایی هست

آینه مدرن هالیوودی در دو شکل برای شما تولید می‌شه که شامل آینه ثابت و متحرک هست.آینه ی‌شما در تمامی سایزها و در مدل‌های قدی ،رومیزی ،آویزی و در تمامی اشکال هندسی قابل تولید هست.

آینه مدرن هالیوودی ثابت

این آینه مناسب برای نصب دیواری‌اس.اگر در منزل و یا محیط کاری خود فضای خالی برای نصب این آینه ندارین.می تونین آینه خود رو به صورت ثابت روی دیوار خود نصب کنین.در راهروها ،اتاق خواب ،کمد دیواری ،پذیرایی ،محل کار و…این آینه قابل اجرا هست.و هیچ محدودیتی در نصب برای شما به وجود نمیاره.

آینه مدرن

آینه مدرن هالیوودی متحرک

این آینه متحرک دارای قاب در جنس و رنگ های متنوع مثل آینه ثابت هست.این آینه برخوردار از پایه‌هایی با جنس‌ چوب،استیل و… هست.که بر اساس سلیقه و دکوراسیون محیط خود می‌تونین رنگ و جنس پایه آینه خود رو انتخاب کنین.این آینه قابل جابه جایی هست.و وزن سبکی داره.

آینه مدرن

انواع مختلفی از آینه مدرن هالیوودی

آینه هوشمند ضد بخار
آینه ریموتی
آینه لمسی
آینه حسگری
آینه دماسنج دار
آینه تایمری
آینه حکاکی شده
آینه طرح دار
آینه شلف دار
آینه موزیکال
آینه باکس دار
آینه قاب دار
آینه اکلیلی
آینه بدون قاب
آینه طلایی
آینه ساده
آینه نامتقارن
آینه سه بعدی
آینه بنفش
آینه مسی

آینه مدرن

آینه چراغ دار با چه روش های فعال می‌شه

ریموتی

یکی از روش‌های فعال کردن آینه و استفاده از کاربردهای آینه هالیوودی استفاده از کنترل ریموت هست.شما می‌تونین از راه دور تسلط آینه خود رو به عهده بگیرین.دیگر کارهایی که می‌توان با این ریموت انجام داد ، عوض کردن رنگ لامپ آینه به صورت ترتیبی هست.زیرا این لامپ در دو رنگ تولید می‌شه. و شما می‌تونین از هر دو رنگ به صورت یکی در میان در این آینه استفاده کنین.

حسگری

دیگر مزایای این آینه اینه که شما می‌تونین به داشتن کنترل هوشمند و با قسمت تاچ و مشخص شده آینه خود رو تنها با تکان دادن دست خود به صورت چپ و راست فعال کنین.

لمسی

این محصول مثل لمس گوشی هوشمند عمل می‌کنه..قسمت مشخص شده ای روی آینه مدرن لمسی شما وجود داره که تنها با لمس انگشت خود روی قسمت تاچ آینه شما خاموش و روشن می‌شه.تنها با این روش رنگ لامپ خود رو عوض کنین.و یا آینه خود رو فعال کنین.

آینه مدرن

آینه مدرن بک لایت چیست

این آینه مدرن بک لایت یکی از آینه های پرفروش و پرطرفدار در صنایع فرکو هست.تنوع رنگی در لامپ این آینه بسیار بالاست.و تمامی رنگ ها رو شامل می‌شه.تعداد رنگ های این آینه ۲۴ عدد رنگ هست.که شما بر اساس سلیقه خود می‌تونین به تنهایی چند رنگ به خصوصی رو انتخاب کنین و در آینه خود به صورت ترتیبی و رندومی پخش کنین.

آینه بک لایت نیز مثل آینه هالیوودی در روش های مختلفی مثل ریموتی ،حسگری ،لمسی برای شما فعال می‌شه.

آینه بک لایت برای محیط های مختلفی مثل ،سرویس بهداشتی ،حمام ،پذیرایی ،راهرو ها ،سالن های آرایشی ،پیرایشگاه ها ،باشگاه‌ها ،اتاق خواب ،تالار‌ها و… مورد استفاده هست.و هیچ محدودیتی برای نصب در مکان‌های مختلف وجود نداره.

آینه مدرن

آینه مدرن ضدبخار چیست

این آینه مناسب برای فضاهایی هست که در صورت روشن بودن آب داغ سریعاً بخار، آینه شما رو در بر می‌گیره.برای مثال در حموم‌ها ، حموم‌های مشترک با سرویس بهداشتی ،سونا ،جکوزی ،سالن‌های شنا و… این اتفاق بسیار میوفته.

جای نگرانی نیست.تنها با خرید این آینه مدرن بروز بخار روی آینه خود جلوگیری کنین.و خود رو به راحتی روبه روی آینه مشاهده کنین.

آینه مدرن

آینه آویزی چیست

استفاده از آینه آویزی در قسمت بالای میز کنسول به صورت گرد یک اتاق خاص و مدرن در محیط شما پدید میاره.قاب آینه آویزی در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شه.همچنین جنس‌های مختلفی در آویز آینه شما وجود داره که شامل کنف ،چرم ،بند ،مسی ،طلایی و …هست.

آینه طرح دار

آینه طرح دار امکان این رو برای شما فراهم می‌کنه که اسم و یا شعر مورد علاقه‌ی خود رو روی آینه ثبت کنین.این آینه هم به صورت کنده کاری و هم به صورت طرح دار برای شما فراهم می‌شه.

آینه ال ای دی دار چیست

این آینه دارای دو بند ردیف از لامپ های کم مصرف ال ای دی هست که دارای ۲۴ عدد رنگ زیباست.این بند‌ها در قسمت پشت و پنهانی آینه شما نصب هستن. و شما در مدل های مختلفی حتی وصل کردن مستقیم به پریز برق می‌تونین آینه خود رو فعال کنین.همچنین این آینه با نور خود دیوار شما رو نیز رنگی کرده اس.و زیبایی بسیاری به محیط شما اضافه می‌کنه.

آینه مدرن

با خرید از صنایع فرکو یک آینه ی با کیفیت اورجینال ، به همراه قیمت مناسب و خرید مطمئن داشته باشین .با داشتن این محصول در منزل خود حس آرامش و مدرن بودن رو تجربه خواهید کرد.
شعار صنایع تولید شیشه و آینه فرکو
فرکو ، فکری نو

برای خرید آینه مدرن چگونه با صنایع تولید شیشه و آینه فرکو ارتباط برقرار کنیم.


راه هایی که برای ارتباط برقرار کردن با تولیدی‌ فرکو وجود دارد ۱_ اولین مورد به صورت حضوری در تولیدی به آدرس زیر هست.
۲_ آدرس دفتر :تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
۳_ راه ارتباط تلفنی شماره تماس زیر هست
۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳
وبسایت :farkoo.ir
تماس مستقیم:۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
اینستاگرام:http://Instagram.com/farkoo.ir
برای اطلاعات بیشتر درباره آینه های هوشمند می‌تونین در صفحه‌های دیگر فرکو با اسم های متفاوت مثل عکس آینه قدی انتخاب خود رو راحت‌تر کنین.

برای خرید حضوری می تونین از ساعات ۸ تا ۲ ظهر و از ۴ تا ۸ شب به آدرس گفته شده در قسمت بالا اقدام کنین.

دیگر تولیدات در صنایع فرکو

انواع آینه مدرن که قابل سفارش هستن :

Modern mirror

مزایای که هنگام خرید آینه برای شما فراهم می‌شه

1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می‌کنین و به شما بیشترین کمک رو هنگام انتخاب در نوع شیشه و آینه می‌کنن
2_محصولات فرکو از تولید به مصرف هستن.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو هست.
3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه می‌شه.
4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می‌شن.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می‌شه.
5_تمامی سوالات خود رو می‌تونین از کارشناسان فرکو بپرسین و با ما در واتساپ درتماس باشین.
6_بعد از تولید محصول شمادرب منزل برای شما ارسال میشه.همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب میشه.
7_در هر گونه خرابی می‌تونین با فرکو تماس بگیرین.تا به شما کمک کنیم.در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو