آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

طلق شفاف پبلی کربناتی

چرا طلق شفاف

طلق شفاف اکریلیکی

چرا طلق شفاف، طلق های شفاف به دلیل داشتن شفافیت بالا و عبور دادن نور تا حداکثر 92% باعث شده است. تا امروزه از این نوع طلق ها در مکان هایی که قصد نورگیری دارند استفاده کنند. طلق های شفاف با نام دیگری به نام طلق شیشه ای نیز شناخته میشوند. و به دلیل داشتن متریال با کیفیت و جذاب با شیشه رقابت میکند. طلق های شفاف امروزه در مدل های مختلفی تولید میشود که ویژگی های منحصر به فردی دارد. و به دلیل داشتن کاربردهای بالا بهترین انتخاب برای شما میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طلق شفاف بر روی کادر آبی کلیک کنید

طلق شفاف پبلی کربناتی

چرا طلق شفاف

سوالی که برای تمامی افرادی که قصد خرید محصولی را دارند. این است که به چه دلایلی این محصول را بخریم و چه کاربرد ها و ویژگی هایی دارد. یکی از مهم ترین ویژگی طلق که میتوان به آن اشاره کرد متریال جذاب و خاص طلق شفاف میباشد. که از بهترین مواد اولیه و با بروز ترین روش ها تولید میشود. طلق های شفاف بسیار مقاومت بالایی دارند و در برابر ضربات به خوبی ایستادگی میکنند. این نوع طلق ها از وزن بسیار سبکی برخوردار هستن و میتوانید براحتی جابه جایی کنید. از طلق های شفاف میتوانید در مکان های منحنی نیز استفاده کنید. این نوع طلق ها براحتی خم میشوند و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند.

انواع طلق های شفاف

چرا طلق شفاف، امروزه طلق های شفاف در مدل های مختلفی تولید میشوند. و این نوع طلق ها برای هر مکانی مدل متفاوتی را دارند. برای مثال طلقی که میخواهید در داخل خانه استفاده کنید با طلقی که قصد دارید در محیط بیرونی خانه استفاده کنید متفاوت میباشد. امروزه ایران در تولید انواع طلق ها خودکفا شده است. و مجموعه فرکو هر طلقی که بخواهید را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار شما قرار میدهد.

طلق شفاف دوجداره

مدل های مختلف طلق

طلق شفاف

چرا طلق شفاف، طلق ها را در کل بخواهیم دسته بندی کنیم. به دو دسته شفاف و مات تقسیم میشوند. طلق شفاف نورگیری بسیار بالایی دارد و همانند شیشه میباشد. طلق های شفاف بسیار وزن سبک و مقاومت بالایی دارند. و دارای طیف رنگی بالا میباشد. این نوع طلق ها در مدل های مختلف نیز تولید میشود.

طلق مات

طلق مات عکس طلق شفاف عمل میکند. و هرچه طلق های شفاف نورگیری و شفافیت بالایی دارند. طلق های مات بسیار نورگیری پایینی و حالت کدری دارند. طلق های مات نوعی طلق غیر شفاف میباشد که هر دو طرفش مات میباشد. و حریم شخصی برای شما ایجاد میکند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طلق مات بر روی کادر آبی کلیک کنید

طلق شفاف رنگی

طلق هوشمند

یکی از بهترین و بروزترین طلق هایی که میخواهم برایتان معرفی کنم طلق هوشمند میباشد. طلقی که از یک متریال خاص و جذاب ساخته شده است و به بازار عرضه شده است. طلق های هوشمند از طلق شفاف و مات تولید شده است. و دارای دو جلوه میباشد. این نوع طلق ها با ریموت کنترل میشوند. و میتوانید از حالت شفاف به مات و از مات به شفاف تغییر دهید. این نوع طلق ها قدیم به صورت وارداتی در بازار ایران وجود داشته است. ولی امروزه کشورمان ایران در ساخت طلق خودکفا شده است. و اکثریت طلق ها را با بهترین کیفیت تولید میکند.

کشور آلمان به عنوان اولین کشور طلق های هوشمند را تولید کرد. و با بازخورد خوب و زیادی برخورد کرد. تا حدی که کمپانی بنز از این نوع طلق ها در ماشین های خودش استفاده کرد.

طلق رنگی

طلق دیگری که امروزه مورد استفاده عموم افراد قرار میگیرد. طلق های رنگی میباشد. طلق هایی که از زیبایی بالایی برخوردار هستند و جلوه ی زیبایی به محیط شما میدهند. در تولید طلق ها از طیف رنگی بالایی استفاده کرده اند و میتوانید رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید. طلق های شفاف و مات هر دو به صورت رنگی نیز تولید میشوند و شما میتوانید هر طلقی را که بخواهید با رنگ مورد نظرتان سفارش دهید.

طلق شفاف یو وی

طلق زنبوری

طلق های زنبوری نوعی طلق از جنس پلی کربنات میباشند و میتوان گفت اکثریت طلق های زنبوری از پلی کربنات و پلکسی گلاس ها میباشند. این نوع طلق ها با نام های دیگر طلق چند جداره، طلق دوجداره و پلکسی گلاس نیز شناخته میشود. و این محصول از ضخامت بالایی برخوردار میباشد و در برابر ضربات به خوب ایستادگی میکند. طلق های زنبوری اکثرا به صورت دولایه تولید میشوند و به دلیل داشتن لایه ی اضافی نسبت به دیگر طلق ها مقاوم تر میباشد. این نوع طلق ها را میتوانید از مجموعه فرکو سفارش دهید.

پلکسی گلاس ها

چرا طلق شفاف، نوبتی هم باشد نوبت معرفی پلکسی گلاس ها میباشد. طلق هایی که در شفافیت بین طلق ها حرف اول را میزند. و با شیشه مقایسه میشود. طلق های پلکسی گلاس به طلق شیشه ای نیز معروف میباشد. که به دلیل داشتن مواد اولیه مرغوب و با کیفیت سالیان سال برایتان کار میکند.

پلکسی گلاس…بیشتر بخوانید

قیمت طلق شفاف

طلق های پلی کربناتی

طلق های پلی کربناتی نوعی طلق میباشند که به صورت شفاف و مات در رنگ های مختلف عرضه میشود.طلق های پلی کربناتی به دلیل داشتن پلی کربنات در برابر ضربات مقاوم میباشد. و به همین دلیل از این نوع مواد در طلق های متفاوت استفاده میکنند. این نوع طلق علاوه بر مقاومت بالایی که دارد بسیار سبک هم میباشد و میتوانید براحتی طلق را جابه جا کنید. این نوع طلق در دو مدل ساده و یو وی تولید میشود که تفاوت هایی با هم دارند.

طلق یو وی دارای لایه یو وی میباشد و در برابر اشعه های مضر مقاومت میکند. علاوه بر این ویژگی طلق پلی کربناتی یو وی ، این نوع طلق ضدخش نیز میباشد. و براحتی بر روی این نوع طلق ها خط نمیفتد. در کل اگر بخواهیم بگوییم مقاوم ترین طلق، طلق های پلی کربناتی میباشند. که سالیان سال به خوبی برای شما کار میکند. و مجموعه فرکو طلق های پلی کربناتی را با ضمانت به فروش میرساند.

چرا طلق شفاف رنگی

چرا طلق شفاف دوجداره

طلق های شفاف علاوه بر مدل ساده در مدل های دوجداره نیز تولید میشود. طلق هایی که عایق بندی کامل دارند و براحتی آسیب نمیبینند. این نوع طلق ها در برابر آلودگی صوتی مقاومت میکند. و اجازه ی عبور گردو خاک به داخل محیط را نمیدهد. انواع مدل های طلق به صورت طلق دوجداره نیز تولید میشوند. و میتوانید طلق مورد نظر خود را به صورت دوجداره نیز سفارش دهید.

طلق دوجداره…بیشتر بخوانید

طلق های یو وی

اگر شما قصد خرید برای محیط های خارجی خانه را دارید. و مخصوصا طلق شما شفاف باشد. به شما پیشنهاد میدهیم تا از طلق هایی استفاده کنید. که لایه ی یو وی داشته باشند. طلق های یو وی دار در برابر اشعه های خورشید همچون فرابنفش به خوبی ایستادگی میکند. و اجازه ی وارد شدن به داخل محیط را نمیدهد. اشعه های فرابنفش برای انسان بسیار مضر میباشد. و به چشمانمان آسیب میزند. بهترین راهکار برای جلوگیری طلق های یو وی میباشد.

طلق ها در مقایسه با رقیبانش در بازار امروزی

رقیب اصلی طلق در بازار امروزی شیشه میباشد. که با تفاوت ها و شباهت هایی دارند. طلق ها بسیار وزن کمتری نسبت به شیشه دارند و میتوانید براحتی جابه جایی کنید، انعطاف پذیری بالای طلق ها باعث میشود تا در مکان های مختلف به صورت خم نیز استفاده کنید ولی شیشه ها ثابت میباشند. در مقاومت در برابر ضربه میتوان گفت طلق ها برتری بسیار بالاتری نسبت به شیشه دارند. و براحتی نمیشکنند. و از همه مهمتر بخش اقتصادی محصول میباشد که طلق ها قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به شیشه دارند.

علاوه بر تفاوت ها شباهت هایی نیز باهم دارند که برای مثال طلق های شفاف همانند شیشه شفافیت بالایی دارند. یا روش ساختشان همانند یکدیگر است.

چرا طلق یو وی

روش ساخت طلق

طلق هایی که از مواد پلیمری تولید میشوند. همانند شیشه ساخته میشوند.ابتدا باید مواد اولیه پلیمری را داغ داغ کنیمم و سپس در قالب مورد نظر قرار دهیم.سپس قالب گیری کنیم و بعد از قالب گیری به صورت سرعتی طلق ها را سرد کنیم تا طرح مورد نظر بدست بیاید.

چرا طلق شفاف، آیا طلق ها براحتی کثیف میشوند

سوالی که برای عموم افراد پیش میاید کثیف شدن طلق ها میباشد یا اینکه به راحتی تمیز میشوند؟ نکته ای که وجود دارد طلق ها در دو محیط داخلی و خارجی مورد استفاده قرار میگیرند. و طلق هایی که در داخل خانه استفاده میشوند. براحتی کثیف نمیشوند و اگر کثیف بشوند با دستمال میتوانید تمیز کنید. ولی طلق هایی که در محیط های بیرونی مورد استفاده قرار میگیرند به دلیل اتفاق های طبیعی همچون بارش باران احتمال کثیف شدن طلق میباشد. که میتوانید با آب براحتی تمیز کنید.

چرا طلق مات

چرا طلق شفاف، قیمت طلق های شفاف

بحث دیگری وجود دارد اقتصادی بودن محصول برای افراد میباشد. طلق های شفاف در مجموعه فرکو قیمت بسیار مناسب تری نسبت به دیگر مکان ها دارد.و شما بی واسطه و مستقیم از تولیدی خرید میکنید. قیمت طلق های شفاف به نوع طلق ( زنبوری، هوشمند و…)، ابعاد طلق ، کیفیت مواد اولیه طلق ربط دارد. و بیشترین بخشی که بر قیمت تاثیر میگذارد ابعاد طلق میباشد که هرچه بیشتر شود قیمت طلق هم طبیعتا گران تر میشود.

پل ارتباطی فرکو

برای ارتباط با مجموعه فرکو و سفارش محصول مورد نظرتان از سراسر کشور میتوانید با شماره تلفن زیر در ارتباط باشید. مجموعه فرکو محصولاتش را به دو روش حضوری و غیرحضوری به فروش میرساند. و شما بی واسطه محصول مورد نظر خود را خرید میکنید.

شماره تلفن: 02188068352

آدرس برای خرید حضوری:تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

همچنین برای بازدید از سایر محصولات مجموعه فرکو میتوانید با صفحه مجازی فرکو در ارتباط باشید و در مسابقات اینستاگرامی شرکت کنید. برای وارد شدن بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

طلق شفاف اکریلیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو