آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی:گفتن اینکه پنجره دوجداره چقدر هزینه دارد ، پاسخ ساده ای نیست زیرا هزینه پنجره های جدید به عوامل زیادی مانند سبک و متریال بستگی دارد.

بسیاری از وب سایت ها لیستی از قیمت پنجره های دو جداره خود را ارائه می دهند ، اما این هزینه ها معمولاً هزینه یک پنجره اصلی خارج از قفسه و اغلب بدون هزینه نصب است.

به خاطر داشته باشید که وقتی میانگین قیمت شیشه های دو جداره را به صورت آنلاین مقایسه می کنید ، ممکن است قیمت های ذکر شده شامل گزینه های سفارشی مورد نیاز شما نباشد ، بعلاوه ممکن است شیشه های دوجداره با کیفیت پایین تر باشد که خرید آن از نظر اقتصادی کاذب است.

ما نمی توانیم به اندازه کافی بر مشکلات خرید شیشه دوجداره ارزان قیمت تأکید کنیم و امیدواریم که پس از خواندن این صفحه بتوانید قضاوت بهتری در مورد آنچه باید و نباید خریداری کنید ، داشته باشید.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

آیا خریدن پنجره دوجداره ارزش دارد؟

پنجره های دو جداره محبوب ترین انتخاب پنجره ها برای صاحبان خانه هستند و مزایای آن به خوبی ثابت شده است:

 • شیشه های دوجداره می توانند محیط خانه های ما را سالم تر کنند زیرا تجمع چگالی روی پنجره ها و رشد کپک سیاه را کاهش می دهد.
 • اگر در منطقه ای پر سر و صدا زندگی می کنید ، شیشه دوجداره می تواند به طور قابل توجهی صدای پس زمینه را کاهش داده و به شما کمک کند تا شب بهتری بخوابید. با افزایش آلودگی صوتی و تأثیر آن بر سلامت روان ، این به تنهایی باعث می شود که شیشه دوجداره ارزش آن را داشته باشد.
 • آنچه واقعاً ارزش شیشه دوجداره را افزایش می دهد ، افزایش ارزش ملک مورد انتظار شما و بازپرداخت طولانی مدت هزینه های نگهداری است.
 • و راستش را بخواهید ، پنجره های دوجداره با کیفیت خوب باعث می شود خانه عالی به نظر برسد و باعث می شود به خانه خود افتخار کنید.
هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

هزینه دوجداره شدن پنجره چقدر است؟

همانطور که در بالا گفتیم ، گفتن اینکه چقدر شیشه دوجداره هزینه دارد وقتی متغیرهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود داشته باشد ، پاسخ ساده ای نیست.

تنها راهی که می توانید بدانید هزینه دوجداره پنجره چقدر است این است که از یک نصب کننده شیشه دوجداره نظر بگیرید که می تواند در نصب پنجره های شما هرگونه مشکل را در نظر بگیرد و در مورد بهترین سبک پنجره برای ملک شما مشاوره دهد.

به عنوان یک راهنمای تقریبی برای پاسخ به این سوال که هزینه شیشه دوجداره چقدر است ، ما طیف وسیعی از قیمت ها را به عنوان راهنمای زیر تنظیم کرده ایم. اما ، باید به خاطر داشته باشید که اینها میانگین هستند و هزینه دوجداره خانه شما می تواند بطور قابل توجهی متفاوت باشد. اجازه ندهید کسی آنلاین خلاف این را به شما بگوید.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

سبک پنجره ها چگونه بر هزینه متوسط ​​شیشه دوجداره تأثیر می گذارد

پنجره های معمولی

این سبک استاندارد پنجره ای است که صدها سال است در مکان های مختلف نصب شده است. پنجره های قفسه در یک لولا جانبی باز می شوند که یکی از آنها یا یک جفت باز می شود.

پنجره های ارسی

یک پنجره زیبا از نظر زیبایی که می تواند ارزش قابل توجهی به خانه اضافه کند. یک ارسی دارای دو صفحه قاب است که روی هم بالا و پایین می روند.

اغلب در املاک دوره ای و اطراف لندن نصب شده است ، بسیاری از ساختمانهای ذکر شده باید پنجره های ارسی داشته باشند.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

پنجره ها را کج کرده و بچرخانید

شیب و چرخش به یک سبک بسیار محبوب برای پنجره های uPVC و آلومینیوم تبدیل شده است ، زیرا می توان آنها را با کج کردن به داخل و در حالی که کاملاً قفل هستند به طور ایمن برای تهویه باز گذاشت.

پنجره های خلیج

پنجره های خلیج از اتاق بیرون می آیند و به همین دلیل ، به جای یک پنجره ، به سه پنجره نیاز دارید.

برای ورود نور زیاد و دادن فضای اضافی در فضای زندگی به پنجره خلیج بسیار عالی است . منظره ای پانوراما از خانه شما به شما می دهد.

مصالح استفاده شده چگونه بر هزینه متوسط ​​شیشه دوجداره تأثیر می گذارد

جدا از سبک پنجره ، مصالح قاب مورد استفاده نیز بر هزینه متوسط ​​شیشه دوجداره تأثیر می گذارد:

پنجره های uPVC

پلی وینیل کلرید بدون پلاستیک ، که به uPVC معروف است . یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای پنجره های دو جداره از دهه هشتاد بوده است.

شیشه دوجداره uPVC از نظر حرارتی کارآمد ، تعمیر و نگهداری کم و ایمن است. همچنین مقرون به صرفه ترین ماده برای پنجره ها است.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

پنجره های آلومینیومی

یکی دیگر از انتخاب آسان قاب پنجره که به دلیل ظاهر باریک آن بسیار محبوب است.

آلومینیوم از نظر حرارتی به اندازه uPVC کارآمد نیست . اما ظاهری مدرن ارائه می دهد. بیشتر در ویژگی های مدرن استفاده می شود.

پنجره های چوبی

هیچ چیز مانند ظاهر پنجره های چوبی خوب نگهداری شده نیست. یک پنجره چوبی با کیفیت یک سرمایه گذاری خوب برای یک خانه است . می تواند ارزش قابل توجهی به ویژه در املاک دوره ای اضافه کند.

قدیمی ترین انتخاب متریال پنجره ها ، قاب های چوبی اگر به خوبی مورد مراقبت قرار گیرند . می توانند سالها دوام بیاورند . اما از نگهداری بالایی برخوردارند و نیاز به توجه زیادی دارند.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

گزینه های دیگری که بر هزینه شیشه دوجداره تأثیر می گذارد

به غیر از سبک و جنس پنجره دوجداره ، عوامل دیگری نیز بر هزینه پنجره های دوجداره جدید تأثیر می گذارد.

اندازه

ممکن است واضح به نظر برسد . اما هزینه یک پنجره بزرگ اتاق نشیمن بسیار بیشتر از یک پنجره توالت کوچک است.

این دلیل اصلی این است که پاسخ به این سوال که هزینه شیشه دوجداره چقدر است ، بسیار دشوار است.

رتبه انرژی/کیفیت شیشه

شیشه ممکن است یکسان به نظر برسد ، اما تفاوت زیادی بین کیفیت عملکرد بهره وری انرژی وجود دارد.

هنگام خرید شیشه های دو جداره جدید به بازدهی حرارتی ، بهره خورشیدی و مقادیر نشتی هوا توجه کنید. پنجره دارای درجه A ++ بالاترین رتبه در تمام موارد بالا است . باید همان چیزی باشد که شما انتخاب می کنید تا سرمایه گذاری در شیشه دوجداره ارزش آن را داشته باشد.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

مبلمان و تزئینات

دستگیره درها ، قفل ها ، تعداد پنجره های بازکننده ، رنگ و جلوه های دانه ای همه باید در هزینه شیشه دوجداره لحاظ شود.

پنجره های ارزان قیمت ممکن است شامل موارد اضافی نباشند . برای به دست آوردن دسته یا قفل های مورد نظر خود ، باید هزینه بیشتری برای ارتقاء هزینه کنید. این نکته را دست کم نگیرید که لمس نهایی چقدر می تواند به قیمت پایه اضافه کند.

هزینه شیشه دوجداره برای خانه 3 تخته چقدر است

هنگام تعیین هزینه شیشه دوجداره برای یک خانه 3 تخته ، به قیمت پنجره های موجود نیاز خواهید داشت.

یک خانه نیمه مستقل 3 تخته متوسط ​​دارای 3-4 پنجره در جلو و عقب = 8 پنجره است.

به طور متوسط ​​یک خانه مستقل کوچک دارای 4 پنجره جلو و عقب و 2 پنجره در کناره = 10 پنجره است.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره

درست زمانی که به خرید پنجره های دو جداره عادت کردید . پنجره سه جداره نیز آمد تا گزینه دیگری را وارد معادله کنید.

مزایای شیشه سه جداره عبارتند از:

 • بازده حرارتی – یک شیشه اضافی با گاز آرگون بیشتر بین درجه A+ به A ++ و بالاترین رتبه ای که یک پنجره می تواند داشته باشد ، اضافه می شود. نتیجه کاهش قبوض انرژی و خانه گرمتر است.
 • عایق صدا – شیشه های صوتی می توانند صدا را تا 40 دسی بل کاهش دهند و جاده را چهار برابر دورتر جلوه دهند.
 • امنیت – یک شیشه دیگر برای عبور ، پنجره ای با مقاومت جدی ایجاد می کند.

صندوق صرفه جویی در انرژی شیشه سه جداره را تأیید می کند اما آیا ارزشش را دارد؟ همانطور که در بالا پاسخ دادیم ، آیا شیشه دوجداره ارزش دارد ، ارتقاء به شیشه سه جداره چقدر بهتر است؟

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

هزینه شیشه دوجداره ثانویه چقدر است

به عنوان جایگزینی برای شیشه های دو جداره ، شیشه های ثانویه ممکن است گزینه اقتصادی تری باشد که باید در نظر گرفته شود.

به جای جایگزینی پنجره کامل ، شیشه های فرعی به صورت داخلی روی فرورفتگی پنجره شما قرار می گیرند تا لایه دوم عایق روی پنجره ایجاد شود.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

چرا ترجیح می دهید شیشه های فرعی را بر روی شیشه های دوجداره انتخاب کنید؟

 • اگر در ملک دوره ای زندگی می کنید یا در اجاره نامه ای شرط دارید که مانع تعویض پنجره های تک شیشه ای (معمولاً ارسی) شما می شود.
 • شما می خواهید سبک پنجره های اصلی خود را حفظ کنید.
 • شما می خواهید پیش نویس ها را بدون هزینه پنجره های جدید حذف کنید.
 • اگر در کنار جاده شلوغ زندگی می کنید ، می خواهید سر و صدا را کاهش دهید.
 • لعاب ثانویه برای آکوستیک عالی است و می تواند آلودگی صوتی خارجی را تا 80 درصد کاهش دهد.
هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

چه زمانی باید شیشه دوجداره خود را تعویض کنم؟

جایگزینی یک خانه کامل از 10 پنجره دوجداره یک سرمایه گذاری است که چندین هزار پوند هزینه خواهد داشت . برای اکثر مردم تصمیم بزرگی است.

ما هرگز به شما توصیه نمی کنیم که پنجره هایی را که در وضعیت مطلوبی هستند بدون هیچ مشکلی تعویض کنید. با این حال ، زمانی به نقطه ای می رسیم که پنجره های شما ملک را رها می کنند . شما بهتر است به جای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری را انجام دهید.

پنجره دوجداره چقدر دوام می آورد؟

دوجداره حدود 20 سال دوام می آورد اما بسته به کیفیت واحدهای پنجره و کیفیت نصب متفاوت است.

تولیدکنندگان و نصب کننده های شیشه دوجداره معتبر ضمانت نامه ارائه می دهند (ما ضمانت نامه استاندارد 10 ساله در تمام پنجره ها و ضمانت های مادام العمر در برابر تراکم و تغییر رنگ داخلی*) را ارائه می دهیم.

البته ، پنجره ها می توانند بسیار بیشتر از عمر پیش بینی شده خود دوام بیاورند . بسیاری از خانه ها دارای پنجره هایی هستند که بیش از سی سال عمر می کنند – اگر به خوبی نگهداری شده باشند.

اولین قسمت پنجره دوجداره که احتمال خرابی دارد مهر و موم است و دوم لولا.

همچنین بستگی به محل قرارگیری پنجره ها در یک ویژگی دارد. به عنوان مثال ، یک پنجره رو به جنوب که آفتاب و گرمای زیادی دریافت می کند بیشتر در معرض تغییر رنگ یا خشک شدن مهر و موم است.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی

آیا پنجره دوجداره ارزش ملک را افزایش می دهد

خریداران خانه هنگام جستجوی خانه جدید شیشه دوجداره و گرمایش مرکزی را در بالای لیست خود قرار می دهند. با 80 درصد از خریداران با استناد به دو جداره به عنوان یک «باید داشته باشند.

در صورتی که پنجره ها از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند و سبک و رنگ آنها مطابق با ویژگی باشد ، پنجره دوجداره می تواند ارزش ملک را تا 10 درصد افزایش دهد . بنابراین ، اگر به فروش فکر می کنید ، سرمایه گذاری در پنجره های جدید می تواند بازپرداخت شود.

با این حال ، مراقب باشید ، پنجره ها باید با ویژگی مطابقت داشته باشند و اگر با این اشتباه برخورد کردید . می توانید به جای افزایش ارزش آن را کاهش دهید. به عنوان مثال ، ویژگی های دوره مناسب فریم های چوبی و پنجره های سنتی است. اگر پنجره های قدیمی را بردارید و شیشه های دوجداره uPVC را جایگزین کنید . می توانید خانه را بی ارزش کنید.

پنجره های دوجداره ارزان یا پنجره دوجداره با کیفیت

هرگز فریب این فکر را نخورید که شیشه دوجداره ارزان قیمت بهتر از پرداخت هزینه بیشتر برای نصب پنجره های با کیفیت است.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، نصب uPVC در یک ویژگی دوره ای به جای چوب می تواند ارزش دارایی را کاهش داده و خریداران را خاموش کند.

شیشه دوجداره با کیفیت پایین می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد . همچنین ممکن است متوجه شوید که یک تامین کننده ارزان قیمت دارای ضمانت ارزان یا ناموجود است. مهمتر از همه ، تنها شرکتهای معتبر و معتبر می توانند با اطمینان از اینکه در بیست سال آینده در آنجا مشکلی وجود دارد . ضمانت مادام العمر ارائه دهند.

به احتمال زیاد شرکت های پنجره ارزان قیمت در صورت نیاز به ضمانت نامه ها احترام نمی گذارند.

برای هر سرمایه گذاری که در خانه خود انجام می دهید . کیفیت همیشه باید بر قیمت اولویت داشته باشد. تلاش برای انجام هر کاری ارزان ، همیشه در بلندمدت گران تمام می شود.

راه های ارتباطی فرکو

راه های ارتباطی فرکو بسیار گسترده است و شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره گرفتن با کارشناسان فروش و مشاوران ما تماس (02188068352) بگیرید. از لحظه ای که سفارش شما ثبت می شود طی 48 ساعت آماده و ارسال می شود.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید پیج اینستاگرام فرکو را دنبال کنید . هر هفته مسابقات هیجان انگیزی داخل پیج برگزار می شود که به قید قرعه جوایز میلیونی تقدیم حضورتان می شود .

پپییج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو