آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

قیمت طلق پلاستیکی

قیمت طلق پلاستیکی

قیمت طلق پلاستیکی – یکی از مزیت های مهم پلاستیک شکل گیری آسان آن است. با توجه به این مورد مواد پلاستیکی به شکل های گوناگونی تولید میشوند. یکی از کاربرد های پلاستیک ، ساخت انواع طلق است. طلق به ورق های پلاستیکی گفته میشود که معمولا ضخامت کمی نیز دارند. طلق های پلاستیکی با استحکام بالا ، ایمنی مناسب و ظاهر زیبا جایگزینی عالی برای شیشه هستند. طلق های پلاستیکی پلی کربنات ، طلق های پلاستیکی اکریلیکی و … از جمله انواع طلق هستند. بنابراین اولین عامل تعیین کننده قیمت طلق پلاستیکی ، نوع آن است. قابل توجه است که طلق های پلاستیک پلی کربنات قیمت گرانتری نسبت به نمونه اکریلیکی دارند. هر کدام از انواع طلق پلاستیکی در شکل های مختلفی تولید میشوند. به این معنا که طلق های پلاستیکی هم از نظر کیفیت و هم از نظر ظاهری در دسته بندی متنوعی عرضه میشوند.

قیمت طلق پلاستیکی
طلق پلاستیکی خم

قیمت طلق پلاستیکی پلی کربنات

قیمت طلق پلاستیکی – طلق های پلاستیکی پلی کربنات یکی از انواع پر فروش طلق هستند. مهمترین خصوصیتی که طلق های پلاستیکی پلی کربنات را از دیگر انواع طلق جدا میکند میزان استحکام آن است. به همین دلیل نیز قیمت آن ها اندکی گرانتر است. البته پلاستیک پلی کربنات در انواع متنوعی تولید میشود که از نظر قیمتی نیز متفاوت هستند. گرانترین نوع طلق پلاستیکی پلی کربنات ، طلق نشکن نام دارد که درصد مرغوبیت آن بسیار بالاتر است. ورق های پلاستیکی پلی کربنات در مقابل ضربه تحمل بسیار خوبی از خود نشان میدهند. به شکلی که حتی ضربات با شدت بالا نیز نمیتوانند به بافت این طلق ها آسیب بزنند. پلاستیک پلی کربنات بیشتر با روشی به نام اکستروژن ساخته میشود. فسژن و بیس فنول A از جمله موادی هستند که در ساخت این نوع پلاستیک مورد استفاده قرار میگیرند.

قیمت طلق پلاستیکی
طلق پلی کربنات محکم ترین نوع طلق میباشد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلق پلی کربنات مات کلیک کنید.

قیمت طلق پلاستیکی اکریلیکی

طلق پلاستیکی اکریلیکی یا پلکسی گلاس پر فروش ترین نوع طلق محسوب میشوند. قیمت این طلق ها ، نسبت به طلق پلاستیکی پلی کربنات ارزانتر است. میزان سختی و مقاومت این طلق ها کمی کمتر از پلاستیک پلی کربنات است. اما این طلق ها برتری هایی نیز دارند. به عنوان مثال ظاهر و جلوه پلاستیک اکریلیک بهتر از دیگر انواع پلاستیک است. طلق های پلاستیکی اکریلیکی به دو روش اکستروژن و ریخته گری تولید میشوند. پلاستیک هایی که با روش ریخته گری ساخته میشوند از نظر کیفی بهتر هستند. طلق های پلاستیکی اکریلیکی ( با نام پلکسی گلاس نیز شناخته میشوند) بیشترین شباهت ظاهری را به شیشه دارند. به طوری که با وجود جنس پلاستیکی ، تشخیص آن از شیشه سخت است. طلق پلاستیکی اکریلیکی بیشتر برای ساخت پنجره نورگیر مناسب است. اکریلیک ضد یو وی و ضد خش است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلق شیشه ای کلیک کنید.

معرفی طلق ضد گلوله ( طلق نشکن) : جالب است بدانید برخی از انواع طلق به حدی مقاوم هستند که حتی از آن ها برای ساخت ضد گلوله استفاده میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلق نشکن کلیک کنید.

طلق پلاستیکی کریستال

قیمت طلق پلاستیکی – طلق های پلاستیکی کریستال نوعی طلق هستند که با پلی استایرن ساخته میشوند. پلی استایرن ماده ای (با منشا پلیمری) است که از منومر استایرن ساخته میشود. یونولیت نیز به مانند طلق پلاستیکی کریستال جنس پلی استایرنی دارد. طلق های پلاستیکی پلی استایرن قوی ترین عایق حرارتی را در مقایسه با دیگر انواع طلق دارند. چنانچه عایق حرارتی طلق پلاستیکی کریستال 75 درصد قوی تر از شیشه است. عایق حرارتی این طلق ها در مقایسه با طلق پلاستیکی پلی کربنات و پلکسی گلاس نیز قوی تر است. بزرگترین ضعف طلق های کریستالی نسبت به پلی کربنات و پلکسی گلاس ، مربوط به سطح استحکام آن است. طلق های کریستالی مقاومت کمتری در برابر فشار و ضربه نشان میدهند. با این حال استحکام این پلاستیک ها نیز نسبت به شیشه بیشتر است. طلق کریستال در مدل ضد یو وی و ضدخش تولید میشود.

ورق پلاستیکی کریستال
استفاده از طلق برای ساخت پارتیشن

معرفی نوع شفاف ورق های پلاستیکی

قیمت طلق پلاستیکی – یکی از مهمترین مزیت های تقریبا همه انواع طلق ، شفافیت خوب آن ها است. چنانچه شفافیت این پلاستیک ها در حد شیشه و گاه حتی بهتر از شیشه است. مقایسه شفافیت متریال های مختلف با اندازه گیری میزان عبور نور از آن ها ممکن میشود. هر چه میزان انتقال نور بیشتر و میزان بازتاب از یک متریال کمتر باشد ، آن متریال شفاف تر است.میزان انتقال نور در ورق های پلاستیکی ذکر شده بالای 80 درصد است. چنانچه طلق های پلاستیکی اکریلیکی عبور نور 94 درصدی دارند. میزان عبور نور از شیشه حدود 90 درصد است. با توجه به این مقایسه به این نکته پی میبریم که طلق ها نیز همانند شیشه شفاف هستند. میزان شکست نور دیگر کمیت مورد اهمیت است که نشان دهنده کیفیت تصویر است. طلق های اکریلیکی شبیه به شیشه شکست نور ملایم تری دارند و تصاویر آن ها نسبتا واقعی تر است.

5 دلیل که نشان میدهد طلق شفاف بهتر از شیشه است.

طلق های پلاستیکی رنگی

قیمت طلق پلاستیکی – هر سه طلق پلاستیکی معرفی شده در رنگ بندی گسترده ای تولید میشوند. طلق های پلاستیکی رنگی از نظر وضوح در 2 نوع شفاف و مات تولید میشوند. البته میزان وضوح و انتقال نور ، پلاستیک های رنگی نسبت به نمونه بی‌رنگ کمتر است. پلاستیک های رنگی نیز به مانند نوع مات برای نماسازی مناسب هستند. زیرا این ورق ها جلوه شاخص و قابل قبولی دارند. در دکوراسیون داخلی نیز از این ورق ها استفاده میشود. به خصوص ورق های پلکسی رنگی یک انتخاب ایده آل برای زیباسازی داخل ساختمان هستند. طلق های پلاستیکی رنگی تقریبا مشابه شیشه رنگی هستند و جایگزینی عالی برای شیشه رنگی هستند.

ورق پلاستیک رنگی
طلق دوجداره رنگی

معرفی نوع مات ورق های پلاستیکی

قیمت طلق پلاستیکی – طلق های پلاستیکی مات بازتاب و شکست نوری بیشتری دارند و سمت دیگر آن ها کاملا کدر است. البته میزان کدر بودن این ورق ها یکسان نیست. چناچه بعضی از مدل ها ظاهر کدرتری دارند. طلق های پلاستیکی مات در چند شکل و طرح عرضه میشوند. به عنوان مثال طلق های پلاستیکی دوغی و یا طلق های یخی از جمله انواع طلق مات هستند. پلاستیک های مات برای نماسازی مناسب هستند زیرا حریم خصوصی را حفظ و امن میکنند. میزان انتقال نور در این ورق های پلاستیکی کمتر از ورق های شفاف است. طلق های پلاستیکی مات به جز ساخت نما ، برای ساخت انواع سقف مناسب هستند. از این طلق ها همچنین برای ساخت انواع پارتیشن در ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری استفاده میکنند. قیمت پلاستیک های مات ارزانتر از نمونه شفاف است.

معرفی طلق هوشمند : طلق هوشمند نوعی طلق است که میتوان با یک دکمه ظاهر آن را مات یا شفاف کرد! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلق هوشمند کلیک کنید.

بررسی خصوصیات و کاربرد پلاستیک های دوجداره

قیمت طلق پلاستیکی – طلق های پلاستیکی در نوع دوجداره نیز تولید میشوند. البته غالبا از ورق پلاستیکی پلی کربنات برای سخت طلق دوجداره استفاده میکنند. طلق های پلاستیکی دوجداره اولا مستحکم تر هستند و ثانیا عایق حرارتی ، صوتی و رطوبتی آن ها قوی تر است. البته وزن آن ها نسبت به نوع تک لایه سنگین تر است اما همچنان متریالی سبک محسوب میشوند. چگالی پلاستیک دوجداره تقریبا 2.6 گرم در هر سانتی متر مکعب است که هم سطح با شیشه محسوب میشود. طلق های دوجداره بیشتر به منظور ساخت دیوار و سقف ( از جمله سایبان و سقف آلاچیق ) مور استفاده قرار میگیرند.

طلق دوجداره رنگی
طلق دوجداره در رنگ های مختلف

سفارش طلق پلاستیکی فرکو

مجموعه فرکو از جمله برند های ایرانی است که در زمینه تولید انواع طلق پلاستیکی فعالیت میکند. فرکو همچنین ، در زمینه تولید انواع شیشه چون شیشه سکوریت ، شیشه لمینت ، انواع درب آلومینیومی و … نیز فعالیت میکند. طلق های پلاستیکی مجموعه فرکو بر اساس استاندرد های روز جهانی تولید میشوند. ضمن اینکه به دلیل عرضه بدون واسطه قیمت آن ها منطقی تر است. کلیه محصولات مجموعه فرکو به شکل مستقیم از محل کارگاه خدمت مشتریان عزیز عرضه میشوند. برای سفارش محصولات فرکو میتوانید به روش های حضوری و غیر حضوری اقدام کنید. اطلاعات تماس و آدرس مجموعه فرکو در انتهای مطلب درج شده است. کلیه محصولات ظرف مدت 3 الی 4 روز کاری آماده عرضه به مشتریان عزیز هستند. زمان مراجعه به کارگاه : از ساعت 8 صبح الی 14 و از 16 الی 20 در همه روز های کاری.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت طلق شفاف کلیک کنید.

پل ارتباطی با مجموعه فرکو

  • میتوانید برای تماس و ارتباط با مجموعه فرکو از اطلاعات زیر استفاده کنید .
  • شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352 و 09101767773
  • پیج اینستاگرام فرکو را از طریق این لینک دنبال کنید و جدیدترین طرح هارا تماشا کنید.
  • آدرس سفارش حضوری : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک 106
از طلق پلاستیکی میتوان برای ساخت پنجره استفاده کرد؟

طلق های پلاستیکی از جمله بهترین گزینه ها برای ساخت پنجره هستند. میزان نورگیری عالی و ظاهر شیشه در کنار دوام بالا همگی موید این موضوع هستند. اما از هر نوع طلقی نمیتوان برای ساخت پنجره استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

ساخت پنجره با طلق
استفاده از طلق برای ساخت پنجره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو