آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه رنگی بین کابینتی

شیشه رنگی
شیشه بین کابینتی
شیشه رنگی

گزینه های مختلفی برای دیزاین فضای بین کابینتی ما وجود دارند که یکی از آن‌ها شیشه رنگی بین کابینتی است. البته قیمت شیشه رنگی بین کابینتی را هم باید در نظر گرفت که مسائل مختلفی روی آن تاثیر گذار است.

برای اطلاعات دقیق در مورد قیمت شیشه رنگی بین کابینتی با شماره ٠٢١٨٨٠۶٨٣۵٢ تماس بگیرید.تمامی شیشه های تولید شده در صنایع فرکو دارای گارانتی مادام العمر می‌باشد.

شیشه رنگی لاکوبل

دیزاین فضای بین کابینت ها

شیشه بین کابینتی رنگی

برای تغییر دادن فضای دکوراسیون آشپزخانه یکی از کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم این است که دیواره های بین کابینتی را دیزاین کنیم. که این دیزاین با طرح های مختلف می تواند انجام شود که یکی از آنها استفاده از شیشه رنگی است. استفاده از شیشه های رنگی که نسبت به دیگر لوازم قیمت مناسب تری دارد. در عین حال زیبایی آشپزخانه را چند برابر می کند.

شیشه بین کابینتی


به طور کلی تغییر دادن فضای دیوارهای آشپزخانه تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهری آشپزخانه ما خواهد گذاشت. اگر شما به دنبال یک تغییر بسیار شیک و مدرن در فضای آشپزخانه خود هستید. پیشنهاد ما این است که از شیشه رنگی بین کابینتی با رنگهای مناسب دکوراسیون فضای خود استفاده کنید.

شیشه رنگی یا شیشه لاکوبل

چند شیشه رنگی

شیشه های رنگی که برای شیشه بین کابینتی استفاده می‌شود شیشه لاکوبل است. شیشه های لاکوبل در فرآیند تولیدشان یک طرف شیشه را با دستگاه های مخصوص به طور کامل و یکدست رنگ زنی می کنند. این رنگ از طرف دیگر شیشه که شفاف است به خوبی مشخص می شود .باید توجه داشته باشید فرآیند رنگ زنی شیشه ها به صورتی است. که این شیشه ها به هیچ عنوان دچار رنگ پریدگی و یا خط و خش در رنگ نخواهد شد. و به صورت یک دست و زیبا ظاهر خود را حفظ خواهد کرد.

شیشه رنگی
شیشه رنکی بین کابینتی

موارد تاثیر گذار در قیمت شیشه رنگی بین کابینتی

 • ابعاد شیشه سفارش داده شده
 • ضخامت شیشه
 • نوع شیشه استفاده شده در شیشه لاکوبل
 • نوع شیشه لاکوبل از جهت ساده یا مات یا متالیک بودنِ
شیشه رنگی

تاثیر ابعاد شیشه بر قیمت شیشه رنگی

شیشه بین کابینتی

یکی از پارامتر هایی که قیمت شیشه ما را مشخص میکند ابعاد بر اساس متر مربع می باشد. هر یک متر مربع دارای قیمت مشخصی است. پس هر چه بر متراژ شیشه افزوده شود قیمت شیشه نیز بالاتر خواهد رفت.

ضخامت شیشه لاکوبل بین کابینتی

شیشه رنگی لاکوبل
ضخامت شیشه رنگی
شیشه رنگی لاکوبل
شیشه رنگی

به طور کلی شیشه لاکوبل ها را در انواع و اقسام ضخامت ها تولید می کنند. از شیشه دو میل گرفته تا شیشه ۲۰ میل. اما پیشنهاد متخصصین با تجربه شرکت فرکو و استفاده از شیشه هایی با قطر ۸ تا ۱۲ میل برای بین کابینت.
برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی بین کابینتی کافی است با یکی از شماره های زیر تماس برقرار کنید. مشاورین فرکو شما را راهنمایی خواهند کرد.

02188068352

شیشه رنگی

انواع شیشه های مورد استفاده برای تولید شیشه لاکوبل

 • شیشه کریستال
 • شیشه فلوت
 • شیشه سوپر کلیر
شیشه رنگی

توضیحی کامل درباره شیشه های کریستال

شیشه لاکوبل در آشپزخانه


شیشه های کریستال شفاف ترین شیشه های موجود در بازار جهانی هستند. به دلیل شفافیت بالایی که این شیشه ها دارند از آنها در مصارف دکوراتیو استفاده های فراوانی می شود. یکی از این موارد هم این شیشه های بین کابینتی هستند
برای تولید شیشه لاکوبل از شیشه کریستال استفاده میکنند که ابتدا شیشه کریستال را رنگ زنی می‌کنند. و سپس دوباره به کوره می فرستند تا رنگ به خورد شیشه برود. از آن جایی که شیشه های کریستال بسیار شفاف هستند یکدستی رنگ خودش را بیشتر از سایر شیشه ها نشان می دهد. و در نتیجه جذابیت بسیار بیشتری برای فضای بین کابینتی ما خواهند داشت.

شیشه بین کابینتی


قیمت شیشه رنگی بین کابینتی با استفاده از شیشه کریستال قیمت زیاد تری خواهد شد. اما مطمئناً این هزینه به دلیل کیفیت بالای این شیشه ها می باشد

صنایع تولیدی شیشه فرکو پیشتاز در تولید انواع شیشه لاکوبل کریستالی با تجربه طولانی بالاترین کیفیت ها را تولید می کنند.

شیشه رنگی

شیشه سوپر کلیر چه نوع شیشه ای است

شیشه های کلیر و سوپر کلیر از انواع شیشه های کریستالی هستند .شیشه های سوپر کلیر از شفافیت بسیار بالاتری نسبت به شیشه های کلیه برخوردارند. استفاده از شیشه های سوپر کلیر قیمت مناسب تری را برای ما به همراه خواهد داشت. اگرچه شفافیت شیشه های سوپر کلیر بسیار بالا می باشد. اما قیمت آن نسبت به شیشه های کریستالی مناسب تر است.

شیشه رنگی

آیا شیشه های فلوت گزینه مناسبی برای تولید شیشه لاکوبل رنگی هستند؟

شیشه لاکوبل بین کابینتی

شیشه های فلوت قیمت مناسب تری نسبت به شیشه های کریستال و سوپر کلیر دارند. اما دلیل قیمت پایین است که این شیشه ها بدون فرآوری های پیشرفته هستند. و در واقع ساده‌ترین نوع تولید شده شیشه هستند که در نتیجه شکنندگی بیشتری دارند. و شفافیت پایین تری دارند همچنین این شیشه جز شیشه های تخت هستند اما به نسبت شیشه های کریستال کیفیت پایین تری دارند.
اگر به دنبال یک شیشه رنگی بین کابینتی ارزان قیمت هستید بهتر است از شیشه فلوت استفاده کنید.

شیشه رنگی

شیشه سکوریت و لمینت شده چیست؟

شیشه رنگی در آشپزخانه

سکوریت کردن شیشه های لاکوبل امری ضروری برای زمانی است که ما از شیشه لاکوبل به عنوان یک شیشه دکوراتیو استفاده میکنیم. از آن جایی که شیشه جز شکننده ترین متریال های اطرافمان می باشد. با  سکوریت کردن آن می‌توانیم ضریب مقاومت شیشه در برابر ضربه و فشار را بسیار بالا برد. و آن را تبدیل به شیشه ای نشکن کنیم .همین امر باعث می‌شود تا شیشه ها خطر مالی یا جانی برای ما نداشته باشد. و همین مسئله استفاده از شیشه ها را برای ما راحت تر می کند.

شیشه بین کابینتی

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اگر می خواهید از شیشه لاکوبل برای فضای بین کابینتی خود استفاده کنید حتماً شیشه لاکوبل سکوریت یا لمینت شده سفارش دهید. و از سلامتی خود و فرزندانتان محافظت کنید.

سکوریت و لمینت کردن شیشه ها نیز تاثیری روی قیمت شیشه رنگی بین کابینتی ما خواهد گذاشت برای اطلاع از تاثیر این پارامترها روی قیمت شیشه لاکوبل به ما در واتساپ پیغام دهید یا با یکی از شماره تماسهای مجموعه تماس حاصل بفرمایید.02188068352

شیشه رنگی

شیشه های لاکوبل در چه رنگ هایی تولید می شوند؟

شیشه های رنگی بین کابینتی از نزدیک

بازه تولید رنگ شیشه های لاکوبل بسیار زیاد است و تقریباً هر رنگ را که شما بخواهید می توانیم تولید کنیم.
پرطرفدارترین شیشه لاکوبل های بین کابینتی ،  شیشه لاکوبل سفید مشکی کرم طوسی می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد شیشه های رنگی روی لینک آبی کلیک کنید.

دیگر کاربردهای شیشه لاکوبل

 • در صنایع معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی
 • در صنایع ساختمان سازی
 • برای فضای داخلی محیط های اداری و تجاری
 • در فضاهای آموزشی برای دیزاین مدارس و دانشگاهها و آموزشگاه ها
شیشه بین کابینتی

با اطمینان  سفارش دهید

صنایع تولیدی شیشه رنگی لاکوبل فرکو با سابقه طولانی در تولید انواع شیشه امروزه یکی از برترین تولیدکنندگان این صنعت محسوب می شوند. تمامی شیشه های تولید شده در این شرکت دارای نماد اطمینان +A  میباشند.

پس از خرید انواع شیشه لاکوبل میتوانید از نصاب های حرفه ای شرکت فرکو برای نصب شیشه لاکوبل بین کابینتی خود کمک بگیرید.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد شیشه لاکوبل سفید می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

اگر انتخاب شما برای شیشه بین کابینتی شیشه لاکوبل مشکی که اتفاقاً بسیار مناسب و مدرن است می باشد. می‌توانید لینک آبی را لمس کنید.

شیشه لاکوبل

چگونه از قیمت شیشه بین کابینتی مطلع  شویم؟

شما عزیزان می توانید با تماس با مجموعه فرکو با شماره زیر از قیمت انواع شیشه های رنگی بین کابینتی باخبر شده و سفارش خود را ثبت کنید. :02188068352

همچنین از طریق اپلیکیشن واتساپ می توانید به متخصصین مجموعه فرکو با شماره زیر پیغام داده و از قیمت محصولات با خبر شوید

09101767773

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام فرکو در برنامه اینستاگرام می‌توانید هر روزه محصولات تولید شده در کارگاه فرکو را مشاهده کرده. و در قسمت دایرکت از قیمت محصولات ما با خبر شوید. همچنین می توانید در مسابقات هفتگی و ماهانه صفحه فرو شرکت کرده. و برنده جوایز نفیس این مجموعه که یکی از محصولات با کیفیت تولید شده خود شرکت می باشد باشید

https://www.instagram.com/farkoo.ir/

شیشه لاکوبل

دیگر تولیدی های شیشه آینه فرکو.برای اطلاعات و سفارش محصول مورد نظر روی آن کلیک کنید.

آینه قدی
آینه قدی چراغ دار
میز تلویزیون آینه ای
آینه قدی دیواری
آینه لامپی
آینه رنگی
آینه هالیوودی
آینه گرد
آینه سرویس بهداشتی
قیمت آینه چراغ دار
آینه کودک
عکس آینه قدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو