آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

ویژگی ای شیشه بین کابینتی

فروش شیشه بین کابینتی در تهران

شیشه بین کابینتی زیبا

فروش شیشه بین کابینتی در تهران:شیشه بین کابینتی در اکثریت جاهای ایران توسط شرکت فرکو بفروش میرسد.ولی در استان تهران امکان خرید حضوری هم وجود دارد با توجه به اینکه مجموعه تولیدی و شرکت فرکو در استان تهران میباشد این امکان را به شما میدهد تا امکان خرید حضوری را هم داشته باشید.

شماره تماس برای برقراری ارتباط: 02188068352

آدرس دفتر فرکو:تهران،ونک،ده ونک،خیابان شیخ بهایی،کوچه کولیوند،خیابان شهید مجیدپور،نبش بن بست آرمین،پلاک 106

شیشه بین کابینتی چیست

در اکثر آشپزخانه ها قدیمی همانطور که دیدید از کاشی و یا سرامیک استفاده کردند ولی امروزه از شیشه بین کابینتی در خانه های لاکچری استفاده میکنند.این نوع شیشه انواع مختلفی دارد و از تنوع بالایی برخوردار است.و بهترین گزینه برای جایگزینی کاشی و سرامیک میباشد.شیشه بین کابینتی بسیار زیبا و با دوام است و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد.این نوع شیشه براحتی تمیز میشود و به راحتی هم کثیف نمیشود.

شیشه بین کابینتی

کاربرد های شیشه بین کابینتی

کاربرد های شیشه بین کابینتی بسیاز زیاد است.و بهترین گزینه برای آشپزخانه شما میباشد این نوع شیشه با هر نوع کابینتی ست میشود ضدآب است و حتی در برابر حرارت مقاوم است.شیشه بین کابینتی به راحی نصب میشود و میتوان جای پریز و… را گذاشت تا امکانات آشپزخانه تان هم کامل شود.

شیشه های بین کابینتی مقاوم در برابر حرارت

همانطور که میدانید شیشه ای که در آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد باید در برابر حرارت مقاوم باشند.تا در برابر شعله های آتش آسیب نبیند بهترین راه برای مقاوم سازی شیشه لمینت کردن و یا سکوریت کردن شیشه میباشد.تا در برابر آتش گاز خانه مقاوم باشد.

شیشه بین کابینتی ارزان

شیشه بین کابینتی رنگی

برای ست کردن دیواره آشپزخانه تان با کابینت های خانه تان میتوانید از رنگ های مختلف شیشه رنگی استفاده کنید.شیشه بین کابینتی در رنگ های مختلف عرضه میگردد.و با تنوع بالای رنگی باعث میشود تا رنگ مورد نظر خود را براحتی سفارش دهید.این نوع شیشه رنگی همان دیوارپوش ساده لمینت شده است که با اضافه شدن رنگ های مختلف به مواد شیشه رنگ مورد نظر بدست میاد.

قیمت شیشه بین کابینتی

انواع شیشه رنگی

شیشه رنگی انواع مختلفی دارد که هر کدام کارایی خاصی دارد.سه نوع شیشه:شیشه رنگی لاکوبل(براق)، شیشه رنگی متلوکس(مات) و شیشه رنگی متالیک (متلاک) را بیشتر مورد استفاده قرار میدهند که مورد بررسی قرار میدهیم.

  1. شیشه رنگی لاکوبل
  2. شیشه رنگی متلوکس
  3. شیشه رنگی متالیک
مشخصات شیشه بین کابینتی

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل در رنگ ها و طرح های متفاوت عرضه میگردد و نوع براق شیشه رنگی میباشداین نوع شیشه بسیار زیبا و لاکچری میباشد و طرفدار زیادی دارد.شیشه لاکوبل براحتی تمیز میشود و میتوانید با دستمال نم دار براحتی تمیز کنید.

مهمترین ویژگی های شیشه لاکوبل

ویژگی های این محصول بسیار زیاد است که اگر بخواهیم اشاره کنیم به مدرن بودن و زیبایی که به آشپزخانه شما میدهد و حتی مقاومتی که در برابر رطوبت و گرما دارد اشاره کنیم که مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است.

شیشه رنگی متلوکس

نام دیگر این شیشه شیشه مات اسید اچ است که در رنگ های مختلف و زیبایی عرضه میگردد.و در فضاهای داخلی و بیرونی خانه میتوان مورد استفاده قرار داد.ویژگی های خاص دارد که از انعطاف بالایی برخوردار است و میتوان خم کرد و نشکن است.

شیشه رنگی متالیک

شیشه رنگی متالک یا متالیک نوعی شیشه رنگی هستند.که میتوان زیر مجموعه ی شیشه های رنگی لاکوبل نام برد.تمامی مشخصات و ویژگی های این دو شیشه مثل هم میباشند و هردو سکوریت و لمینت کاری شده اند و تنها تفاوت این دو شیشه در بخش رنگ شان است که شیشه متالیک دارای رنگ اکلیلی مانند است که در برابر زیبایی و جلوه خاصی به مکان مورد نظر میدهد.

فروش شیشه بین کابینتی

شیشه رنگی در اندازه های مختلف

  1. ضخامت چهار میل
  2. ضخامت پنج و شیش میل
  3. ضخامت ده میل
  4. ضخامت شانزده و بیست میل

از ضخامت چهار میل برای جاهای مختلفی مانند: درب کابینت،نمای بیرونی کمد دیواری،رومیزی های کوچک وغیره استفاده میکنند.

از ضخامت پنج و شیش میل برای دیوار های بین کابینتی استفاده میکنند و در خیلی مکان های مختلف دیگر میتوان استفاده کرد.

از ضخامت ده میل برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاده میکنند و در صفحه کابینت و رومیزی و.. مورد استفاده قرار میگیرد.

از ضخامت شانزده و بیست میل برای صفحه کابینت ، اوپن آشپزخانه میزهای دکوری و فضای باز و… مورد استفاده قرار میگیرد.

شیشه بین کابینتی زیبا

رنگ های مورد استفاده در شیشه بین کابینتی

مهم ترین بخش برای انتخاب شیشه بین کابینتی ست بودن و زیبا بودن شیشه کابینتی است.که با کابینت و آشپزخانه شما ست شود.نکته های دیگری هم برای انتخاب شیشه بین کابینتی است باید رعایت کنید برای مثال رنگی را انتخاب کنید که شاد باشد و بعد گذشت مدتی دلتان را نزند.

شیشه بین کابینتی خاص

طرح های شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی را در طرح های مختلف میتوانید سفارش دهید و میتوانید حتی طرح مورد نظر خود را به مجموعه تولیدی فرکو سفارش دهید تا برای شما تولید شود.

تمیزی شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی میتوان گفت بهترین گزینه برای آشپزخانه شما میباشد.این نوع شیشه علاوه بر زیبایی هایی که دارد براحتی تمیز میشود.روش تمیز کردن بسیار ساده ای دارد که با استفاده از دستمال نم دار میتوانید براحتی تمیز کنید.شیشه بین کابینتی علاوه بر اینکه براحتی تمیز میشود سخت هم کثیف میشود. و کثیفی را به خودش نمیگیرد.

شیشه جایگزین کاشی و سرامیک در آشپزخانه

شیشه بهترین جایگزین برای کاشی و سرامیک است به چند دلیل و ویژگی های مهم دلیل اولی که میتوان به آن اشاره کرد زیبایی و طرح های خاص شیشه میباشد.که در رنگ های مختلف عرضه میگردد و براحتی میتوانید با کابینت خود ست کنید.دلیل دومی که بهتر بودن شیشه را اثبات میکند تمیز شدن راحت شیشه نسبت به کاشی و سرامیک است و شیشه رو مد است و امروزه در خانه های لاکچری از شیشه استفاده میکنند.

ویژگی ای شیشه بین کابینتی

نصب آسان شیشه برای بین کابینت

شیشه بین کابینتی براحتی نصب میشود و شما میتوانید حتی از نصاب های شرکت فرکو استفاده کنید از هرنقطه ی ایران که سفارش دهید مجموعه فرکو برای شما نصاب های ماهر میفرستند تا شیشه ها را نصب کنند.

آیا شیشه برای دیواره های آشپزخانه مناسب است

سوالی که برای خیلی ها به وجود میاید که با توجه به شیشه بودن جنسش ضربه بخورد نشکند یا اگر بشکند چه اتفاقی میفتند.باید بگویم که در تولید این نوع شیشه در مجموعه تولیدی فرکو از بهترین مواد ها و ترکیب ها استفاده کردند تا در برابر ضربه مقاوم باشد. و نشکن شود. متریال این نوع شیشه طوری است که حتی اگر احیانا بشکند هم شیشه پخش نمیشود فقط خورد میشود.

شیشه بین کابینتی تهران

بهترین انتخاب نوع شیشه برای بین کابینت

اگر بخواهیم جمع بندی کنیم و نکات مهم را در این پاراگراف بگوییم . باید شیشه مورد استفاده برای فضای بین کابینت از شیشه سکوریت یا لمینت شده استفاده شود.نباید طرح های برجسته و درشتی داشته باشد تا راحت تر تمیز شود،ضخامت شیشه پنج یا شیش میل باشد و از رگ های جذاب برای دیواره های آشپزخانه تان استفاده کنید.

بهترین راه برای سفارش شیشه بین کابینتی

فروش شیشه بین کابینتی در تهران به صورت حضوری توسط شرکت فرکو انجام میشود. و اگر قصد خرید از سایر استان ها دارید میتوانید. با تماس و ارتباط با شرکت فرکو سفارش خود را ثبت کنید.

شیشه بین کابینتی

شماره تماس برای برقراری ارتباط : 02188068352

فروش شیشه بین کابینتی در تهران: تهران،ونک،ده ونک،خیابان شیخ بهایی،کوچه کولیوند،خیابان شهید مجیدپور،نبش بن بست آرمین پلاک 106

برای بازدید از سایر محصولات فرکو میتوانید به اینستاگرام فرکو با کلیک بر روی لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو