آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

مطالب پر بازدید

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه نگی

شیشه‌های رنگی رو از زمان‌های قدیم تا به امروز استفاده می‌کنن.این شیشه زیبا رو به وضوح می‌تونیم در بناهای قدیمی و خاص مثل کاخ‌ها ببینیم.ازاین شیشه برای درها و پنجره‌ها بسیار استفاده می‌کردن.ولی امروزه ازاین شیشه‌ی زیبا و رنگی در دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده می‌شه.از جمله در نمای ساختمونا شیشه رنگی یا شیشه لاکوبل می‌تونه جلوه‌ی خیلی زیبایی رو براتون رقم بزنه.

پارتیشن‌هایی که با شیشه رنگی در طرح‌های مات و روشن هم تولید میشه خیلی پرطرفدارن. چون یه نوع خاص و متفاوت از دیوار ، با جنس‌های غیرمشابه رو ایجاد می‌کنه که ، در واقع نوعی صرفه‌جویی در هزینه‌ها هم محسوب میشه.

شیشه رنگی

با شیشه‌های رنگی می‌توانید یک اتاق پرانرژی و زیبا را درست کنید.رنگی بودن این شیشه‌ها برای جلوگیری از افسردگی و داشتن روحیه‌ای شاد به افراد کمک می‌کند.

صنایع فرکو پیشرو در تولیدی شیشه رنگی می‌باشد.شما میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری خرید خود را ثبت کنید.برای سفارش با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه لاکوبل

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

شیشه رنگی

برای سفارش انواع شیشه رنگی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 02188066352 برای تماس مستقیم روی شماره کلیک کنید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

تولید شیشه رنگی

جابر ابن حیان که به‌عنوان پدر شیمی شناخته می‌شود دریافت که با افزودن اکسیدهای فلزات به شیشه‌ها می‌توان از آن‌ها شیشه‌رنگی ساخت. چالش بعدی که ایجاد شد این بود که رنگ شیشه باگذشت زمان تغییری در آن ایجاد نشود. که بسیار روی این موضوع کار و آزمایش انجام شد. اکسیدها، سولفیدها و سایر ترکیبات فلزها از منابعی است که برای ایجاد شیشه‌ی رنگی از آن‌ها استفاده می‌شود.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی

برای دیدن نمونه کار ها و شرکت در مسابقه هیجان انگیز هفتگی ما وارد اینستاگرام farkoo.irشوید و یا اینجا کلیک کنید.

استین گلاس یک نوع شیشه رنگی

استین گلاس یک مدل شیشه رنگی می‌باشد.می‌توان روی این شیشه‌های رنگی طرح‌های مختلف و خاص را طراحی کرد.که به این مدل شیشه استین گلاس میگویند.روی شیشه‌های رنگی با دست طراحی مورد نظر را انجام می‌دهیم.و میتوان هر مدل رنگ و طرح را روی این شیشه در آرود و به شیشه استین گلاس تبدیل نمود.

شیشه رنگی

به دلیل اینکه شیشه رنگی استین گلاس با دست طراحی و اجرا می‌شود قیمت بالاتری نسبت به شیشه‌هایی که معمولی می‌باشند یا با دستگاه اجرا می‌شوند را دارد.برای اینکه در زمان و هزینه صرفه جویی کرد می‌توانیم از شیشه طرح استین گلاس استفاده کنیم.

شیشه رنگی

برای اطلاعات بیشتر درباره شیشه لاکوبل اینجا کلیک کنید.

استین گلاس از شیشه‌‌های بسیار هنرمندانه و زیباست که به دو صورت عرضه می‌شود. یک حالت به صورتی است که طرح و رنگ‌های موردنظر شما بر روی شیشه به‌صورت دستی اجرا می‌شود. حالت دیگر به این صورت است که طرح انتخابی بر روی شیشه قرار می‌گیرد که به آن طرح استین گلاس گفته می‌شود. در ظاهر تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند اما حتماً تفاوت در محاسبه قیمت نهایی آن‌ها وجود خواهد داشت. در درب‌ها و پنجره‌ ها در قسمت‌های مختلف می‌توانند استفاده شوند.

شیشه رنگی مات

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

مزایای استفاده از شیشه رنگی

یکی از مهم ترین قسمت‌های ساختمان قسمت‌های در و پنجره آن می‌باشد.پنجره کاربرد‌های مهمی دارد از جمله عبور نور از آن و داشتن فضایی که بشود با بیرون خانه ارتباط داشت. با انتخاب شیشه رنگی برای پنجره‌ها میتوان دید از بیرون به داخل خانه را کاهش داد و از طرفی نور کافی وارد ساختمان شود.با شیشه رنگی میتوان حس زیبا و جذابی را به خانه منتقل کرد و به سلامت روان انسان‌ها در دنیای مدرن امروز کمک کرد. که یکی از مهمترین مزایای شیشه رنگی همین است.

شیشه رنگی
شیشه بین کابینتی

شیشه‌های رنگی ، یک نوع دکوراسیون زیبا نیز محسوب می‌شود.در خانه‌هایی که نور زیادی وجود دارد و حتی خانه‌هایی که در مناطق کویری که نور خورشید با شدت زیادی میتابد یک شیشه رنگی به جای شیشه‌های معمولی را به راحتی جایگزین کرد.؛ با این مدل شیشه‌ها هم گرما و سرما وارد خانه نمیشود و دلیل دیگر آن این است که مناطق کویری در طبیعت رنگ‌های خاص و متفاوت ندارند.به همین دلیل شیشه رنگی یک انتخاب عالی برای اینطور خانه‌ها میباشد.

شیشه رنگی

اصطلاح و تاریخچه شیشه رنگی

شیشه ‌های رنگی به عنوان ماده و به آثاری که از آن خلق شده‌اند اطلاق می شود. در طول تاریخ هزار ساله خود ، این اصطلاح تقریباً منحصراً روی پنجره‌های کلیساها و سایر بناهای مذهبی قابل استفاده بوده است. اگرچه به طور سنتی در صفحات تخت ساخته می‌شود و به عنوان پنجره استفاده می‌شود .

شیشه رنگی

اما خلاقیت‌های هنرمندان مدرن شیشه‌های رنگی شامل ساختارهای سه بعدی و مجسمه سازی است. استفاده از زبان بومی مدرن اغلب اصطلاح “شیشه رنگی” را گسترش داده است. تا شامل نور سرب خانگی و اجسام هنری باشد که از شیشه های فویل ساخته شده اند . نمونه آن در لامپ های معروف لویی کامفورت تیفانی است.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع قیمت شیشه رنگی اینجا کلیک کنید.

چگونگی ساخت شیشه رنگی

شیشه‌های رنگی ، شیشه‌ای است که با افزودن نمک‌های فلزی در شیشه ساخته می‌شود و رنگ‌های گوناگونی دارد. از شیشه‌های رنگی در پنجره‌ها ، درها ، تزیین خانه‌ها ، خانه‌های مدرن و سنتی و … استفاده می‌شود. که معمولاً در آن تکه‌های کوچک شیشه به‌گونه‌ای مرتب‌شده‌اند که الگوها یا تصاویری را تشکیل می‌دهند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

در برخی از سازه های قدیمی و به طور سنتی شیشه ها توسط نوارهای سرب نگه داشته می شوند و توسط یک قاب در کنار هم محکم نگه داشته می شوند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

روش‌های دیگر ساخت شیشه‌رنگی

 • فلز واسط یا اکسید قلیایی را به داخل شیشه وارد کرده و با این عمل یون‌های موجود در فلز که دارای طول‌موج‌های مختلف بوده نور را جذب و با توجه به جنس فلز موجب تولید این نوع شیشه‌ها می‌شوند.
شیشه رنگی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه‌رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

 • روش دیگر که برای کردن واردکردن ذرات کلوئیدی به داخل شیشه بوده و با معلق بودن این ذرات که از تیمار حرارتی حاصل می‌شوند و به وجود می‌آیند.که به این صورت عمل می‌کنند که نور واردشده به داخل شیشه را با فرکانس‌های مشخصی پخش می‌کنند.
 • روش آخر که با اضافه کردن ذراتی که از قبل رنگ‌شده‌اند.
شیشه رنگی سنتی

شیشه‌رنگی رومیزی چیست ؟

بیشتر سازه‌های آرایشی چوبی و فلزی چون میز ، بوفه ، کتابخانه و… از ترکیب شیشه نیز در طراحی‌هایشان بهره برده‌اند. که شیشه رومیزی نوعی از آن‌هاست. که با ابداع این نوع از شیشه‌های رنگی ، تحولی جدید و فوق‌العاده زیبا در عرصه تولید انواع سازه‌های ترکیبی به وجود آمد که امروزه نقشی عمده را در تولیدات وسایل خانگی و دکوراسیون داخلی و خارجی بازی می‌کند. در انواع ضخامت‌ها با اندازه‌های ۶ ، ۱۰ ، ۱۶ و ۲۰ میل در دسترس است.

شیشه رنگی

شیشه های رومیزی به صورت خام ، نشکن یا سکوریت تولید می شوند. همچنین بعضی از انواع آن را لمینت می کنند تا مقاومت و استحکام بیشتری داشته باشد.

شیشه رنگی

خصوصیات اصلی شیشه رنگی

 • تنوع رنگی بالا
 • مقاومت در برابر شرایط جوی
 • ایجاد فضای دلنشین و شاد به دلیل رنگ های زیبا
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

شیشه های ‌رنگی علاوه بر زیبایی فوق‌العاده‌ای که دارد، مقاومت و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد. چون اگر به‌عنوان شیشه پنجره استفاده شود باید مقاومت در برابر باد و درکل تغییرات شرایط جوی را دارا باشد. همان‌طور که مشاهده می‌کنیم در بناهای تاریخی باگذشت سال‌های بسیار زیادی همچنان به همان زیبایی باقی‌مانده‌اند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

با استفاده از این شیشه می‌توان به فضای خود روح تازه و زیبایی خیره‌کننده‌ای اضافه کرد. علاوه بر کاربردهای اصلی که می‌تواند داشته باشد به‌عنوان اهداف تزیینی نیز می‌تواند استفاده شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی مدرن اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

طیف رنگی شیشه‌های رنگی بسیار گسترده است. تقریباً دارای تمام‌رنگ‌ها هست. پس هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد و شما می‌توانید هر رنگی که مورد دلخواهتان است را سفارش دهید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

شیشه‌های رنگی برای هم فضای داخلی و هم فضای خارجی می‌تواند استفاده شود.

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه اجازه عبور نور را از خود می‌دهد. شفافیت و درخشانی شیشه‌ها باعث می‌شود تا فضا روشن‌تر و دل‌بازتر به نظر بیننده برسند. در مورد این شیشه نیز این موضوع صدق می‌کند. شیشه از نوع رنگی نیز همانند شیشه‌های ساده می‌تواند شفافیت و درخشانی خود را حفظ کند. اما بارنگی که دارد روح و نشاط به محیط اطراف خود ببخشد. درواقع شیشه‌های رنگی بارنگ خود محیط خود را از یکنواختی خارج و جلوه بسیار زیبایی نیز ایجاد می‌کند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه رنگی پنجره اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی ساده

منظور از شیشه‌رنگی ساده همان شیشه‌های رنگی معمول و شفاف است که وجود دارند. تنوع رنگی بسیار گسترده‌ای دارند که متناسب باسلیقه و دکوراسیون کلی می‌توانند انتخاب شوند.کاربردهای فراوانی می‌توانند داشته باشند که با توجه به نیاز مشتری انواع آن را باکیفیت فوق‌العاده به‌راحتی می‌توان تولید کرد.

شما با استفاده از این شیشه های زیبا می‌توانید هم فضایی سنتی و آرامش‌بخش را درست کنید.و هم می‌توانید با این نوع شیشه فضایی مدرن و جذاب ایجاد کنید.تصمیم این انتخاب با شماست.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه رنگی

انواع شیشه رنگی

به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

 • براق (لاکوبل)
 • متالیک (متلاک)
 • مات (متلوکس)
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

علاوه بر این‌که شیشه‌ها تنوع بسیار دارند، و این شیشه‌ها نیز انواع مختلفی را دارا است. برخی از این شیشه‌ها علاوه بر کاربردهای عمومی و کلی، به دلیل ویژگی برجسته‌ای که دارند برای یک کاربرد به‌خصوص بسیار مناسب و ایده آل می‌باشند. درواقع به همان کاربرد خاص نیز معروف می‌باشند. در زیر به انواع شیشه‌رنگی و کاربردهایی که هر نوع از این شیشه‌ها می‌توانند داشته باشند، اشاره می‌گردد.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

شیشه های متولکس :

شیشه‌های متولکس مات می‌باشند.این‌گونه شیشه هرگونه تفاوتی ازنظر کیفیت با شیشه‌های براق ندارند.تفاوت عمده‌ی براق و مات هادر شکل ظاهری آن‌هاست.از این دسته شیشه کمتر در فضای بین کابینت یا صفحه کابینت استفاده می‌گردد زیرا به دلیل دارا بودن سطح غیر صیقلی زودتر چربی و گردوغبار را به خود می‌گیرد. استفاده اصلی ازاین‌دست شیشه در مراکز تجاری، اداری به‌عنوان دیوار پوش دکوراتیو می‌باشد.

شیشه رنگی

برای اطلاعات بیشتر راجع به موضوع شیشه لاکوبل سفید اینجا کلیک کنید.

شیشه های متالیک :

متلاک یا متالیک را می‌توان به‌نوعی زیرمجموعه شیشه‌های رنگی لاکوبل تلقی کرد، زیرا تمامی خصوصیات شیشه‌های لاکوبل از قبیل سطح صیقلی و قابلیت سکوریت، لمینت، سوراخ‌کاری و غیره را دارا می‌باشند. تنها رنگ این دسته به‌صورت متالیک است. درواقع نقاط اکلیلی ریز داخل رنگ شیشه متالیک وجود دارد که وقتی در معرض نور لامپ یا نور لامپ‌های رشته‌ای SMD که قرار می‌گیرد تبلور پیدا می‌کند و ظاهر زیبا و برجسته‌ای به خود می‌گیرد.

شیشه رنگی


شیشه‌های لاکوبل رنگی در ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شود و دارای رنگ‌بندی متنوع و زیادی می‌باشند.از این شیشه زیبا برای پنجره‌ها و درها و حتی رومیزی استفاده زیادی می‌شود.قیمت این شیشه متفاوت است و بستگی زیادی به ضخامت و رنگ و جنس شیشه دارد. این دسته از شیشه‌های رنگی، بیشتر در فضای بین کابینت، دیواره آشپزخانه، آرایه جواهرفروشی، بوتیک‌ها و… قابل‌استفاده هستند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

صنایع دکوراتیو فرکو با بهره گیری از مشاوران خود و متخصصان مجرب در این آماده عرضه خدمات جهت اجرای پروژه های،دکوراسیون داخلی منازل،بوتیک ها،رستوران ها، هتل ها،اماکن مذهبی و کافی شاپ وسایر امکان مده نظر میباشد. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک شوید یا بر روی تماس کلیک کنید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه لاکوبل رنگی اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی برای میز کنفرانس

در ساخت میزها و به خصوص برای استفاده به عنوان شیشه رومیزی انتخاب خیلی خوبی است. میزهای اداری که برای گردهمایی های جلسات مورد استفاده قرار می گیرد، برای استفاده از گلس برد بسیار مناسب می باشند. چرا که می توان به راحتی ایده خود را روی گلس برد برای تفهیم بیشتر پیاده کرد. پس از آن نیز به راحتی همانند ابتدای خود تمامی نوشته ها پاک می گردند.

شیشه رنگی

این ویژگی فوق العاده گلس برد باعث می‌شود تا برای میز کودکان نیز بهترین گزینه باشند. زیرا کودک بدون نگرانی روی میز خود می‌تواند نقاشی نماید و سپس به راحتی بدون باقی ماندن لکه‌ای تمیز گردد. در واقع می‌تواند میز را به وسیله‌ای برای ایجاد خلاقیت در کودک نیز تبدیل نماید.

شیشه رنگی

شیشه‌ رنگی در واقع تلفیقی از ترکیب سه متریال مجزا هستند:

الف) شیشه


یکی از اجزای اصلی ساختمان که از سه جزء اصلی آهک، سیلیس و کربنات سدیم تشکیل شده است. وزن شیشه برابر 2.5 گرم بر سانتی متر مکعب است و شیشه های شفاف خود به چند دسته تقسیم می‌شوند:

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

ب) رنگ

برخی از رنگ‌ها بر پایه آب، برخی دیگر رنگ‌های جوهری و حتی دسته‌ای دیگر رنگهای سرامیکی هستند که با توجه به نوع استفاده بوسیله ماشین آلات اتوماتیک پاچش شیشه یا بصورت دستی با پیستوله انجام می‌پذیرد. هر کدام از انواع رنگ‌های مورد استفاده دارای محاسن و معایبی می‌باشند که بسته به محیطی که شیشه در آن نصب می‌گردد، استفاده می‌شود. از جمله رنگ‌های با کیفیت بر پایه آب می‌توان به رنگ ایکا ایساتیس، ساباف ترکیه، گنج ترکیه، جوتن نروژ و … اشاره کرد.

شیشه لاکوبل بین کابینتی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

ج ) لمینت

لمینت در واقع پوششی از جنس فایبرگلاس است که از پشت شیشه‌ها را محاط می‌کند . و به مانند شیشه اتومبیل مسئولیت جلوگیری از ریزش بعد از شکست شیشه را به عهده دارد. ضخامت لمینت 0.3 تا 0.6 میکرون می‌باشد که به صورت پشت چسب‌دار از پشت به شیشه می‌چسبد . علاوه بر مبحث ایمنی شیشه، به عنوان یک پوشش دهنده کامل رنگ شیشه باعث افزایش طول عمر رنگ شیشه می‌گردد. در عین حال، به عنوان یک پرایمر مابین رنگ شیشه و دیوار قرار گرفته . با خاصیت انعطاف پذیری چسبندگی شیشه به دیوار را با چسب سیلیکون بیشتر و بیشتر می‌کند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

برای اطلاعات بیشتر درباره شیشه بین کابینتی اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگیشیشه لمینت از روی هم قرارگرفتن دو یا چند لایه شیشه تخت که به وسیله لایه میانی به همدیگر وصل شده‌اند، درست می‌شود که از انواع شیشه‌های ایمنی محسوب می‌شود.
لایه میانی که در فرآیند تشکیل به شیشه می‌چسبد. باعث پیوستگی شیمیایی و فیزیکی می‌شود. که علاوه بر حفظ شیشه در برابر شکست، عایق خوبی در برابر صوت نیز می‌باشد و نور می‌باشد.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

کاربردهای شیشه رنگی

تقریباً هرجایی که بتوان از شیشه‌های معمول و بی‌رنگ استفاده کرد به‌راحتی می‌توان از این شیشه با توجه به کیفیتی که دارد، جایگزین آن کرد. اما در اینجا نمونه‌هایی از موارد استفاده را اشاره می‌کنیم:

شیشه رنگی

. برای شیشه پنجره یک گزینه زیبا و ایده آل می‌باشد که از گذشته‌های دور نیز آن را می‌بینیم. با تابش نور خورشید، رقص نور و زیبایی خیره‌کننده‌ای ایجاد می‌کند. اغلب برای پنجره از چندرنگ به‌طور هم‌زمان استفاده می‌شود تا جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

علاوه بر این که شیشه‌ها تنوع بسیار دارند، شیشه از نوع رنگی نیز انواع مختلفی را دارا می‌باشد. برخی از این شیشه ها علاوه بر کاربردهای عمومی و کلی، به دلیل ویژگی برجسته ای که دارند برای یک کاربرد به خصوص بسیار مناسب و ایده آل می‌باشند. در واقع به همان کاربرد خاص نیز معروف می‌باشند. در زیر به انواع و کاربردهایی که هر نوع از این شیشه‌ها می توانند داشته باشند، اشاره می‌گردد.

شیشه رنگی

کاربردهای دیگر شیشه رنگی

رومیزی

به‌عنوان شیشه رومیزی از دیگر کاربردهای آن می‌باشد. هم به‌عنوان قسمت رویه میز و هم برای قرار گرفتن روی میز جهت محافظت از میز چوبی یا فلزی قابلیت کاربرد دارد. در رنگ‌ها، اشکال و ضخامت‌های مختلف قابل سفارش هستند که بسته به فضای مورداستفاده و هماهنگی آن با دکوراسیون و سلیقه شما می‌تواند انتخاب شود.

شیشه رنگی

شیشه رنگی پارتیشن

پارتیشن و دیوار شیشه‌ای برای جدا سازی قسمت‌های داخلی به کار می‌رود. در خانه و در محیط کار به خصوص برای جدا کردن هر بخش بسیار پرکاربرد می‌باشد. رنگ شیشه‌ها نیز باعث می‌شود تا فضا از یکنواختی خارج و اگر در محل اداری و کاری مورد استفاده می‌گردد، فضای شادتری ایجاد گردد. که قطعا بر روحیه کارکنان مشغول به کار نیز می‌تواند تاثیر گذار باشد.

شیشه رنگی

شیشه رنگی لاکوبل برای گلس برد

اصلی ترین کاربرد گلس بردها استفاده یه عنوان تخته وایت برد می‌باشد. چرا که با توجه به مزایای فوق العاده‌ای که دارد بهترین جایگزین برای تخته وایت بردهای مرسوم می‌باشد. تخته وایت بردهای گلس برد به شکل‌های مختلفی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. یک حالت به صورت دیواری می‌باشد که روی دیوار نصب می‌گردد و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شیشه رنگی

گلس برد می‌تواند یکی از انواع شیشه‌های رنگی باشد. چرا که در دو حالت رنگی و بی رنگ در دسترس می‌باشد. از قابلیت‌های فوق العاده این شیشه‌ها در این است که قابلیت نوشتن و نقاشی را روی خود دارند. پس از آن نیز به راحتی پاک می‌شوند و لکه ای را روی خود باقی نمی گذارند. گلس برد طول عمر بالایی دارد و با گذشت زمان و استفاده مکرر از آن، تغییری در کیفیت و ظاهر درخشان آن‌ها ایجاد نمی‌شود. به همین دلیل به راحتی جایگزین تخته وایت بردهای معمولی شده است.

شیشه رنگی

تنوع رنگی بسیار زیبایی برای گلس بردها وجود دارد. با شفافیت و درخشانی که این نوع از شیشه رنگی دارا می‌باشد، رنگ انتخابی نیز جلوه و نمای بسیار زیباتری خواهد داشت.

علاوه بر تخته این گلس بردها کاربردهای دیگری نیز دارا می‌باشند مثلاً می‌توانند به‌عنوان شیشه رومیزی نیز استفاده گردند.

شیشه رنگی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع دیوار پوش شیشه ای اینجا کلیک کنید.

کاربرد های دیگر

حالت دیگر می تواند با استفاده از پایه به کار برده شود. در صورت تمایل زیر پایه نیز می‌تواند چرخ‌هایی قرار گیرد تا جابه‌جایی را برای تخته مورد نظر بسیار آسان نماید.

شیشه رنگی

کاربرد دیگر گلس بردها استفاده به عنوان دیوارکوب می‌باشد. علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که دارند، می توانند تا حدی عایق صدا و حرارت نیز باشند. طول عمر بالای آن‌ها و امکان تمیز کردن ساده شان باعث می‌شود تا برای این منظور بهترین انتخاب باشند.

شیشه رنگی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه رنگی برای ورودی‌ها

با استفاده از این شیشه‌ها در طرح‌های ختلف و متناسب با رنگ در ورودیتان می‌توانید زیبایی حیرت انگیزی ببخشید؛ شیشه‌های رنگی برای معماران این امکان را فراهم اورده است که با تنوع زیادی که این نوع شیشه‌ها دارند عناصری از زیبایی با ویژگی‌ها و کاربردهای مختلف را به نحوی کنار هم قرار دهد که مکمل یکدیگر باشند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

شیشه رنگی برای سرویس‌های بهداشتی نیز کاربرد دارد

برخلاف گذشته امروزه مردم توجه بسیاری به دیزاین سرویس‌های بهداشتی و دکوراتیوتر شدن آن دارند. پنجره‌ای با شیشه‌های رنگی برای سرویس بهداشتی ایده‌ای منحصر به فرد است؛ زیرا نور را به حد کافی عبور می‌دهد و در عین حال حریم خصوصی این فضا را نیز حفظ می‌کند. این نوع شیشه‌ها در کنار حفظ امنیت و حریم، بسیار زیبا و کاربردی هستند.همانطور که میدانید این شیشه عایق‌های مناسبی برای نور،صوت، و گرما هستند.

شیشه رنگی

شیشه رنگی برای حمام


شیشه حمام از جمله فضاسازی‌هایی است که امروزه با استقبال بی‌نظیری از طرف معماران داخلی و مردم مواجه شده است.که مورد توجه معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است .خصوصیات بارز آن، درخشش بالا، تنوع رنگی بالا، قابلیت شویندگی آن است.

شیشه رنگی

برای اطلاعات بیشتر درباره موضوع شیشه بین کابینتی طرح دار اینجا کلیک کنید.

شیشه رنگی


.آینه،لاکوبل و کنسول را می‌توان به عنوان شیشه‌های رنگی حمام برای تقسیم بندی سرویس‌های بهداشتی بکاربرد. که از فضایی خننثی آن، یک دکور خلاقانه و زیبا را می‌توان ساخت.
داشتن دیواره‌های زیبا با اجرای بدون درز، خط و بند پوشش‌های داخلی حمام با استفاده از شیشه لاکوبل رنگی امکان پذیر است.

شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

شیشه رنگی اتاق خواب

با کمک شیشه‌های زیبای رنگی طراحی خاص و منحصر به فردی میتوان به اتاق‌های خواب بخشید.این شیشه تاثیر بسیار زیادی در ایجاد یک فضای زیبا و مدرن و شاد را دارد.اگر اتاق خواب خود با نظر و شخصیت شما هماهنگ باشد ، شما حتما احساس بهتر و آرامش بیشتری در آن اتاق خواهید داشت. این نوع شیشه‌ها با داشتن تنوع رنگی شاد و زیبا می‌تواند در داشتن یک اتاق خواب رنگی و شاد روحیه بسیار خوبی به کودکانمان بدهد.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی


شیشه های لاکوبل رنگی برای لابی


شیشه لابی در 52 رنگ متنوع و خاص موجود می‌باشد. از جمله کارایی شیشه‌های لاکوبل رنگی را میتوان در دکوراسیون ورودی ساختمان‌ها، هتل‌ها و لابی نام برد .که به دلیل دارا بودن شفافیت و کیفیت رنگی بالا، متریال عالی و بی نظیری را برای فضاسازی و معماری داخلی هتل‌ها، ساختمان‌ها و ادارات در اختیار شما قرار می‌دهد.

شیشه رنگی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی


شیشه رنگی شب تاب


طراحان و سازندگان امروزه با توجه به مسئله ذخیره انرژی و توجه روز افزون به انرژی خورشیدی، در پی جذب انرژی آن هستند
شیشه‌های شب تاب از جمله محصولات خورشیدی می‌باشد که با استفاده از صفحه‌های جاذب نور خورشید ساخته می‌شوند.
در ضمن می‌توان از این پنل‌ها و صفحات خورشیدی، برای عمل فتوسنتز گیاهان و بکارگیری در گلخانه‌ها نیز مورد استفاده قرار داد.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

اما برای خرید این نوع شیشه‌ها باید به کجا مراجعه کنیم؟برای تهیه می‌توانید از مشاورین ما در صنعت آینه و شیشه‌های مدرن که در تولیدی ما مشغول به فعالیت در صنایع آینه و شیشه فرکو مشغول به کار هستند کمک بگیرید.همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در سایت‌های خارجی ،لینک را کلیک کنید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

زیبایی منزل با شیشه رنگی

همان طور که می‌دانید استفاده از این شیشه در پنجره‌های امروزی هم امکان پذیر است. و می تواند دکوراسیون منزل شما را از این رو به آن رو کند. اگر دوست دارید در طول روز از نور طبیعی استفاده کنید اما نور زرد و شدید و سوزان آفتاب آزارتان می‌دهد، می‌توانید با بهره‌مندی از شیشه‌های رنگی فرکو که طراحان حاذقی در این زمینه دارند. پنجره‌تان را رنگ آمیزی کرده و نوری لطیف را به خانه‌تان دعوت کنید.و یا از شیشه رنگی‌های زیبای صنایع فرکو استفاده کنید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

شیشه رنگی مات چیست

شیشه مات در تمامی کاربردهایی که شیشه می‌تواند داشته باشد، قابلیت کاربرد دارد. اما به دلیل مات بودن و این که قابلیت دید ندارد، به خصوص در مواردی که تمایل و ترجیح بر این است که حریم خصوصی حفظ گردد، گزینه ایده آلی است. این نوع از شیشه‌ها با وجود حفظ حریم شخصی، اجازه عبور نور را از خود می‌دهند. پس روشنایی محیط خود را می‌توانند همچنان حفظ می‌کنند.

شیشه رنگی پنجره

شیشه‌های مات اسید اچ ( شیشه متلوکس رنگی مات ) در رنگ‌های متفاوت به همراه درصدهای متفاوت می‌باشند که برای استفاده در فضاهای داخلی و خارجی با قابلیت خم و نشکن شدن بسیار مناسب هستند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

انواع شیشه رنگی

 • مشجر
 • سندبلاست
 • چاپی
 • لاکوبل
 • طرح دار
 • پتینه
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل یکی دیگر از شیشه‌های موجود می‌باشد که در دسته شیشه از نوع رنگی می‌تواند قرار بگیرد. شیشه لاکوبل با رنگ از یک طرف پوشانده می‌شود. رنگ هایی هم که برای این منظور به کار برده می‌شوند سازگار با محیط زیست می‌باشند. در دو نوع مات و شفاف نیز قابل سفارش می‌باشند. از قابلیت های این شیشه می‌توان به خاصیت آنتی باکتریال بودنشان اشاره کرد که بسیار بهداشتی می‌باشد.که در بیمارستان ها که بهداشت محیط بسیار مهم است استفاده می‌شود.

شیشه رنگی

مقاومت بسیار بالایی نیز در برابر حرارت و ضربه و شکستگی دارا می‌باشند. در هنگام شکستگی نیز خرد نمی‌شود و ایمنی بسیار بالایی دارد. علاوه بر این‌ها نیز در برابر رطوبت و پوسیدگی مقاومت خیلی خوبی از خود نشان می دهند.

شیشه لاکوبل ظاهری مدرن و زیبا دارد که شما با کمک این شیشه زیبا و مدرن و رنگی می‌توانید محیطی شاد و مدرن داشته باشید.

شیشه رنگی

این شیشه‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی موجود هستند و تنوع بسیار گوناگون و زیبایی نیز در این موارد دارا هستند. با توجه به سلیقه و فضای مورداستفاده می‌توانند به‌راحتی انتخاب شوند. از این شیشه‌ها بیشتر برای فضای بین کابینت‌ها استفاده می‌شود که به‌عنوان شیشه بین کابینتی نیز مطرح می‌شوند. زیبایی و مزیت‌های شیشه لاکوبل به‌قدری است که توانسته‌اند جایگزین کاشی‌ها و سرامیک‌ها شوند.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

شیشه لاکوبل رنگی چاپی:


از آنجا که شیشه دارای طول عمر بالا است و اینکه با برخورد با آب برای آن مشکلی ایجاد نمی‌شود. امروزه جایگاهی خوبی در دکوراسیون آشپزخانه پیدا کرده است. از این رو برای تنوع بیشتر می‌توان از شیشه چاپی استفاده کرد.
وهر شیشه چاپی را با چاپ طرح و رنگ دلخواه خود در فضای بین کابینت‌ها، بالای اجاق گاز و زیر هود، بالای سینگ ظرفشویی و هر قسمت دیگر در آشپزخانه به راحتی استفاده کنید .و از زیبایی و درخشندگی آن بهره ببرید.

شیشه رنگی

قیمت شیشه رنگی و نحوه سفارش

قیمت شیشه رنگی به عوامل زیادی بستگی دارد و قابل تغییر می‌باشد.یکی از مهترین عوامل که باعث بالا و پایین شدن قیمت شیشه رنگی می‌شود جنس و ابعاد شیشه است.علاوه بر این عوامل رنگ شیشه شما و ضخامت آن بر روی قیمت شیشه شما بی تاثیر نیست.برای دریافت قیمت دقیق باید اندازه شیشه شما دقیق گرفته شود.برای اطلاعات بیشتر . با شماره ی 021 _88068352 و یا از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

انواع شیشه رنگی بر حسب ضخامت

1- ضخامت 4 میل

شیشه‌ی رنگی با ضخامت 4 میلی متری کاربردهای گوناگونی از قبیل نمای درب کابینت، نمای درب کمد دیواری، رومیزی‌های کوچک و غیره دارد.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

2- ضخامت 5 و 6 میل

شیشه‌های رنگی با ضخامت 5 و 6 میل غالبا با کاربری پوشش فضای دیواره بین کابینت، بعنوان دیوار پوش دکوراتیو، تخته وایت برد شیشه‌ای، رومیزی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شیشه‌ها بیشترین مصرف را در عرصه دکوراسیون داخلی دارند.

3- ضخامت 10 میل

بیشترین کاربرد این سایز و موارد مشابه دیگر آن از قبیل شیشه 8 و 12 میل بعنوان صفحه کابینت، رومیزی، نمای ساختمان و غیره می‌باشد.

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

4- ضخامت 16 و 20 میل

با توجه به هزینه بالای شیشه‌های ضخیم، استفاده از این سایز به نسبت سایزهای دیگر کمتر است. اصلی ترین کاربرد شیشه ضخیم بعنوان صفحه کابینت، صفحه‌ی بار شیشه‌ای، اوپن آشپزخانه، رومیزی‌های بزرگ از قبیل میز کنفرانس، میزهای دکوری و فضای باز می‌باشد.اگر نیازمند صفحه‌ای بزرگ از شیشه باشیم مثل میز کنفرانس که ابعاد بزرگتری می‌باشد از شیشه ضخیم استفاده میکنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی

برای سفارش و مشاوره با تولیدی شیشه رنگی با شماره 02188068352 تماس بگیرید.

خصوصیات اصلی شیشه های رنگی چیست؟

شیشه های ‌رنگی علاوه بر زیبایی فوق‌العاده‌ای که دارد، مقاومت و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد. چون اگر به‌عنوان شیشه پنجره استفاده شود باید مقاومت در برابر…بازار شیشه رنگی

ایا از شیشه رنگی برای حمام میشود استفاده کرد؟

یشه حمام از جمله فضاسازی‌هایی است که امروزه با استقبال بی نظیری از طرف معماران داخلی و مردم مواجه شده است.که مورد توجه معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است .خصوصیات بارز آن، درخشش بالا،…شیشه رنگی

شیشه رنگی مات چیست؟

شیشه مات ادر تمامی کاربردهایی که شیشه می تواند داشته باشد، قابلیت کاربرد دارد. اما به دلیل مات بودن و این که قابلیت دید ندارد، به خصوص در مواردی که تمایل و ترجیح بر این است که حریم خصوصی ….بازار شیشه رنگی

شیشه رنگی لاکوبل برای گلس برد چیست؟

اصلی ترین کاربرد گلس بردها استفاده یه عنوان تخته وایت برد می باشد. چرا که با توجه به مزایای فوق العاده ای که دارد بهترین جایگزین برای تخته وایت بردهای مرسوم می باشد. تخته وایت بردهای گلس برد به شکل های مختلفی…

مقاومت شیشه های رنگی چگونه است؟

علاوه بر زیبایی فوق‌العاده‌ای که دارد، مقاومت و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد. چون اگر به‌عنوان شیشه پنجره استفاده شود باید مقاومت در برابر باد و درکل ….شیشه های رنگی

شیشه رنگی و تولیدی شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی
شیشه رنگی

22 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر.بسته به ضخامت و یکسری فاکتورهای دیگه ممکنه متفاوت باشه. می تونید با شماره 02188068352 تماس بگیرید تا همکاران ما بتونند دقیقا اطلاعات لازم را در اختیارتون قرار بدهند.

  1. سلام خدمت شما ممنون از این که سایت مارو برای دیدن انتخاب کردید . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام ماریا جان بله عزیزم ما تمامی محصولاتمونو به تمامی کشور ها صادر میکنیم.

  1. سلام خدمت شما بله شما می توان انواع شیشه های سفارشی شده را داشته باشید . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما و اطلاع از قیمت محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تلفن تماس : 02188068352

  1. سلام بله شیشه های رنگی در انواع ضخامت ها موجود هستند . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

  1. سلام بله به تمامی نقاط ایران ارسال داریم . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

  1. شیشه های رنگی قیمتاشون بر اساس مقدار اندازه،ضخامتاشون و یا طرحی که برای روشون انتخاب میکینن دارن.

  1. با سلام به تمامی شهر ها ارسال داریم . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو