Home
شیشه لاکوبل سفید

خرید شیشه لاکوبل رنگی

خرید شیشه لاکوبل رنگی و انواع شیشه رنگی را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم . تا بدانیم برای انتخاب یک شیشه لاکوبل چه معیار هایی باید مورد توجه قرار بگیرند . ابتدا باید بدانیم شیشه چه کاربردی دارد ؟ و چرا از شیشه ها استفاده می کنیم ؟

شیشه رنگی

اگر به ساختمان های همسایه نگاه کنید ، متوجه اهمیت وجود شیشه رنگی خواهید شد . شیشه ها از قدیم الایام تا کنون در معماری های ساختمانی کاربرد داشته است . و امروزه شاهد استفاده بیشتر ازین ماده در دکوراسیون های داخلی هستیم . ماده ای شفاف که نور را از خود عبور می دهد . شیشه ها انواع مختلفی دارد . که بسته به نوع آن کاربردش متفاوت می شود .

شیشه لاکوبل رنگی
شیشه بین کابینتی چاپی

برای مثال شیشه های طرح دار که فضای پشت آن معلوم نیست . برای جاهایی که حفظ حریم خصوصی لازم است کاربرد دارد . در حمام ها ، اتاق های کنفرانس و پنجره‌ها بیشتر از آن استفاده می شود . یا شیشه های مات رنگی نیز دید واضحی ندارند . ولی باید به مکانی که برای شیشه رنگی انتخاب می‌کنید دقت کنید . رنگ های تیره نور را به خوبی عبور نمی دهند . و ممکن است محیط مورد نظر شما تاریک شود .

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه لاکوبل رنگی هم برای تزئین و زیبایی محل استفاده می شود . و هم کاربردی بودن این شیشه ها مد نظر است . در میزهای چوبی این شیشه ها به عنوان رومیزی استفاده می شوند . که نقش کاور را برای میز ایفا می کنند . و میز چوبی را از نفوذ آب و آسیب ها دور نگه می‌دارند . علاوه بر آن رنگ های زیبای این شیشه ها جلوه ای تازه به منازل می دهد ‌. انواع شیشه لاکوبل رنگی در وبسایت farkoo.ir قابل مشاهده است .

خرید شیشه لاکوبل رنگی 1
ترکیب شیشه رنگی در نمای ساختمان

شیشه رنگی چگونه ساخته می شود ؟

اکسیدهای رنگی وقتی با مواد اولیه شیشه ترکیب می شوند شیشه رنگی پدید می آید . رنگ های بدست آمده شامل سبز ، قرمز ، زرد و … هستند . رنگ ها در استحکام یا خاصیت شیشه ها تاثیری ایجاد نمی‌کند . فقط عبور نور بسته به رنگ روشن یا تیره بودن آن تغییر می‌کند .

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه های رنگی هر چه تیره تر باشند گرمای بیشتری را در خود ذخیره می کنند . در بکار بردن شیشه رنگی دقت کنید که شیشه های تیره تر نور دهی کمتری دارند . بهتر است از رنگ های روشن برای درب و پنجره ها استفاده شود . نوع دیگر از شیشه ها ، شیشه لاکوبل رنگی است . در این نوع ، پس از ساخت شیشه های ساده ، یک سمت آن رنگ می شود .

بورس شیشه رنگی

اما رنگ تنها کافی نیست . چراکه رنگ بدون محافظ خراش می افتد و کیفیت خود را از دست می دهد . چاره ی کار قرار دادن یک لایه پی وی سی در روی رنگ است . که حالت لمینت به آن می دهد . لمینت کردن شیشه هارا مقاوم تر و مستحکم تر می کند . زیبایی‌ بی نظیر این شیشه ها در منازل خیره کننده است .

خرید شیشه لاکوبل رنگی و استفاده از آن در منازل ، لوکس بودن را به ارمغان می‌آورد . ترکیب رنگی هماهنگ در دکوراسیون منازل آن را بسیار زیبا و شیک جلوه می دهد .

خرید شیشه لاکوبل رنگی 2
انواع رنگ های مختلف شیشه

کاربرد شیشه رفلکس در ساختمان

شیشه رفلکس ، شیشه های ساده و شفافی هستند که پوششی متالیک دارند . این شیشه ها خاصیت انعکاس گرما را دارند . این شیشه‌ها از هدر رفتن گرمای ساختمان جلو گیری می کنند . و ساختمان هایی که از این نوع شیشه ها در ساخت آن استفاده شده است . ساختمان های سبز یا دوستدار طبیعت نامیده می شوند .

این شیشه ها اکثرا ظاهری متالیک دارند . اما در اصل به صورت رنگی نیز تولید می شوند . شیشه رفلکس به نوعی حافظ فضای شخصی است . چراکه مانع دیده شدن داخل ساختمان می شود . اما در عین حال با عبور نور ، فضایی نورانی برای شما به ارمغان می آورد .

شیشه لاکوبل سفید طرح کمد

کاربرد این شیشه در نمای بیرونی ساختمان است . که در انواع ساختمان های اداری و مسکونی قابل استفاده است . بنابر سلیقه و ذوق شخصی در دکوراسیون های داخلی هم می‌توان از این شیشه استفاده کرد . این شیشه ها را به نوعی می توان زیر مجموعه ی شیشه لاکوبل رنگی به حساب آورد .


برای خرید شیشه لاکوبل رنگی ، می توانید به صورت تلفنی سفارش خود را اعلام کنید . ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲

خرید شیشه لاکوبل رنگی 3
شیشه رفلکس رنگی

استین گلاس در دکوراسیون داخلی منازل چه نقشی دارد ؟

شیشه استین گلاس ، شیشه ای از رنگ های مختلف در کنار یکدیگر است . که ترکیب رنگی آن بسیار زیبا و دیدنی است . رنگ های مختلف شیشه ایجاد کننده ی طرح و نقشی یکپارچه است .

این شیشه ها می توانند به عنوان پارتیشن مورد استفاده قرار گیرند . که جدا کننده ی اتاق ها در هتل ها یا ادارات هستند . و به دلیل نداشتن دید از آن طرف شیشه ، برای حفظ حریم شخصی مناسب اند .

قیمت شیشه لاکوبل

استین گلاس جنس جالبی دارد که آلودگی و غبار روی آن نمی نشیند . و جای رد دست روی آن نمی ماند . و لک نمی شود . برای خرید شیشه لاکوبل رنگی استین گلاس ، می توانید به همکاران ما در واتساپ وصل شوید .

خرید شیشه لاکوبل رنگی 4
شیشه استین گلاس

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

خرید شیشه لاکوبل رنگی ، برای بین کابینت ها تاثیر زیادی در زیبایی دکور آشپزخانه دارد . زیرا آشپزخانه ها با کابیت تزئین می شوند . و نوع سبک کابینت ها در مدرن بودن دکوراسیون فضای شما انکار ناپذیر است .

شیشه رنگی برای بین کابینت ها این جذابیت را چند برابر می کند . در گذشته بین کابینت ها را سنگ و کاشی ها پر می کردند . اما امروزه شیشه های رنگی زیبا جای آن را گرفته است . و کابینت ها با این شیشه ها بسیار شیک و لاکچری دیده می شوند . اکثرا از شیشه لاکوبل رنگی برای نمای داخلی ساختمان استفاده می شود . زیبایی رنگ های آن و تاثیری که در انعکاس نور دارد دلیل این محبوبیت است .

شیشه های جدید لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل در صنایع تولیدی فرکو تولید و عرضه می شود . که از نظر کیفیت جنس بی نظیر و ممتاز است . در عین حال قیمت مناسب آن دلیل خوبی برای پیشنهاد سفارش آن است . بی واسطه بودن اجناس تولید شده بهای آن را متعادل کرده است . با استفاده از این سایت میتوانید نمونه های بیشتر ازین شیشه ها را مشاهده کنید .

خرید شیشه لاکوبل رنگی 5
شیشه رنگی بین کابینت

دلیل برتری شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی بر کاشی و سرامیک

موقعی که از شیشه رنگی برای بین کابینت استفاده می کنید . فضایی یکدست و بدون خط و فاصله بین کابینت ها ایجاد می شود . در حالی که درز های سرامیک یا کاشی در بین کابینت اجتناب ناپذیر است . و آن را از زیبایی دور می سازد .

حتی تمیز کردن آن نیز دشوار تر می شود . ولی شیشه لاکوبل رنگی این مشکل را مرتفع می کند . علاوه بر آن تنوع گسترده ی رنگی مزیت دیگر آن است . که شما با توجه به رنگ دکوراسیون آشپزخانه ی خود رنگ دلخواه خود را سفارش می دهید . شما می توانید از شیشه رنگی های طرح دار برای این امر استفاده کنید .

قیمت شیشه لاکوبل

طرح های موجود در بازار از طریق سفارش اینترنتی ، تلفنی یا حضوری شما ثبت می شود . یا اگر طرح خاصی مد نظر دارید . صنایع تولیدی فرکو آماده ی عملی کردن طرح پیشنهادی شماست .


پل ارتباطی برای خرید شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی :
شماره تماس : ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲
آدرس اینستاگرامی :http://Instagram.com/farkoo.ir
برای مشاهده ی طرح های بیشتر ازین محصول به این لینک مراجعه کنید .
و همچنین برای اشنایی با مراحل ساخت و اطلاعات بیشتر این سایت در دسترس است .

شیشه لاکوبل رنگی 6
شیشه رنگی سبز در بین کابینت

در چه مکان هایی میتوانیم ازین شیشه ها استفاده کنیم ؟

علاوه بر کاربرد این شیشه ها در بین کابینت ، که بسیار زیبا و کاربردی است . می توان از شیشه لاکوبل رنگی به عنوان دیوار پوش در ادارات ، منازل ، رستوران ها و … استفاده کرد . تنوع رنگی بالای آن قابلیت های استفاده از آن را گسترش داده است . به دلیل جنس منحصر به فرد آن امکان رشد باکتری در آن وجود ندارد .

شیشه بین کابینتی جدید

همچنین جذابیت شیشه رومیزی های رنگی غیر قابل تردید است . که این شیشه ها با هماهنگی رنگ دکوراسیون ، جلوه ای شیک و مجلسی به فضا می دهد . یا برای حفظ حریم خصوصی پارتیشن های شیشه رنگی پیشنهاد مناسبی است.

خرید شیشه لاکوبل رنگی به منظور قفسه های رنگی به منازل نشاط و شادی می بخشد . در عین حال این شیشه ها بسیار مقاوم هستند . و کاربرد آن در قفسه برای تحمل وزن اشیایی که در آن چیده می شود . با این شیشه ها به راحتی امکان پذیر است .

شیشه های جدید لاکوبل

ازین شیشه ها می توان به عنوان نرده کشی دور پله ها استفاده کرد . برای این کار از شیشه های رنگی مات و روشن می توانید استفاده کنید . شیشه های بالای در ، درب کابینت ها و کمد ها نیز می‌تواند ازین شیشه های فوق العاده زیبا انتخاب شود .

شیشه لاکوبل رنگی 7
لاکوبل رنگی برای نرده

معیار های متمایز کننده برای خرید شیشه لاکوبل رنگی

شیشه لاکوبل رنگی ، در مقابل ضربه و فشار مقاومت بالاتری دارد . و مستحکم تر است . همچنین به راحتی روی آن خش و خط ایجاد نمی شود . در عین حال به خاطر یکدستی و صاف بودن سطح آن به راحتی قابلیت تمیز شدن دارد . و جنس نفوذ ناپذیر آن اجازه ی نشستن باکتری روی آن را نمی دهد .

در مقابل تغییرات جوی از کیفیت آن کاسته نمی شود . و سرد و گرم شدن ناگهانی سبب ترک یا شکست آن نمی شود . رنگ های آن غیر شیمیایی و سازگار با محیط زیست هستند . خرید شیشه لاکوبل رنگی می تواند همه ی این مزیت ها یکجا برای شما به ارمغان بیاورد ‌. با دیدن انواع رنگ های زیبای آن در سایت farkoo.ir انتخاب مناسب تری داشته باشید .

شیشه لاکوبل رنگی 9
تنوع رنگی شیشه لاکوبل در نرده
شیشه لاکوبل رنگی 10
دیوار پوش رنگی
شیشه لاکوبل رنگی 11
بین کابینتی زیبا
شیشه لاکوبل رنگی 13
لاکوبل قرمز
شیشه لاکوبل رنگی 14
جلو مبلی از شیشه لاکوبل رنگی

دیگر تولیدی های شیشه آینه فرکو.برای اطلاعات و سفارش محصول مورد نظر روی آن کلیک کنید.

آینه قدی
آینه قدی چراغ دار
میز تلویزیون آینه ای
آینه قدی دیواری
آینه لامپی
آینه رنگی
آینه هالیوودی
آینه گرد
آینه سرویس بهداشتی
قیمت آینه چراغ دار
آینه کودک
عکس آینه قدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو