آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

تولید طلق هوشمند 5

تولید طلق هوشمند

تولید طلق هوشمند و تقاضا برای آن روز به روز در حال افزایش است. طلق هوشمند نوع پیشرفته‌تری از طلق‌ها محسوب می‌شود. که در آن قابلیت تغییر رنگ‌های آن وجود دارد. و از روشن به مات یا برعکس تغییر ماهیت می‌دهد. این طلق‌ها به منظورهای متفاوت در جاهای متنوعی از ساختمان قابل نصب هستند.

با داشتن طلق هوشمند می توانید تنوع و زیبایی را همراه هم یکجا فراهم داشته باشید. و از مزیت‌های طلق هوشمند به صورت حالت مات و روشن در یک طلق استفاده کنید. ویا در صورت تمایل رنگ آن را تغییر دهید. پس در یک طلق امکان تجربه شفافیت و وضوح تصویر، و حفظ حریم خصوصی با فشردن دکمه‌ای وجود دارد .

با تعیین رنگ‌های مختلف آن درصد نور، روشنایی و گرمای مختلفی را تجربه خواهیم کرد. تلاش صنایع تولیدی فرکو، عرضه طلق‌هایی با کیفیت رنگی بالا و جنسی مرغوب است. این مجموعه طلق‌ها را در متراژها و ضخامت‌های گوناگونی، ثبت سفارش می‌کند. قیمت طلق رنگی و شفاف در این مجموعه با نرخی عادلانه به دست مشتریان عزیز می‌رسد. در ادامه به بررسی انواع و اقسام طلق‌های تولید شده در این کمپانی خواهیم پرداخت. تا بتوانید با این محصول بسیار پرکاربرد و عالی آشنایی بیشتری داشته باشید.

تولید طلق هوشمند 1
طلق رنگی هوشمند

معرفی طلق

تولید طلق هوشمند و انواع دیگر طلق، از جنس پلاستیک پلیمری است. که برای تهیه هر قسم آن، تغییراتی در ساختار اقسام متنوع آن مشاهده می‌شود. برای مثال باید عرض شود که مواد اولیه تشکیل دهنده همه طلق‌ها مشترک است. که آن ها را جزء زیر مجموعه کانی‌ها قرار داده است.

اما تغییرات جزئی در ساختار آن، باعث ایجاد طلق شیشه ای شفاف، طلق شیشه ای رنگی، طلق یو وی و … خواهد شد. طلق هوشمند با افزودن مایعی به دو سمت طلق‌ها به عمل می‌آید. که امکان رویت رنگ مات و روشن از طلق را امکان‌پذیر می‌سازد. انواع طلق در دو نوع پلکسی گلاس و پلی کربنات ساخته و پرداخته می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلق مات کلیک کنید .

طلق پلکسی گلاس که به طلق شفاف کریستال یا طلق اکریلیک نیز شناخته می‌شوند . که ترکیبات شفاف و درخشان‌تری نسبت به نوع دوم آن دارند. و مقاومت آن از طلق پلی کربنات پایین‌تر است. و نوع دوم آن یعنی طلق پلی کربنات که به طلق رنگی شهرت دارند. و کاربرد بسیار وسیع‌تری نسبت به پلکسی گلاس دارند. و همه روزه شاهد استفاده از طلق شیشه ای رنگی در جاهای مختلف از فضاهای عمومی و خصوصی هستیم. زیرا که برتری‌هایی نسبت به شیشه دارند. که باعث محبوبیت آن در ساخت‌وسازهای ساختمانی شده است. به‌طوری که در بسیاری از موارد جایگزین شیشه‌ها شده است.

تولید طلق هوشمند 2
طلق‌های ساختمانی

طلق شیشه ای شفاف … کلیک کنید .

تولید طلق هوشمند در چه انواعی صورت می گیرد

تولید طلق هوشمند در اقسام متنوعی تولید و عرضه می‌شود. مجموعه فرکو، تولیدکننده طلق رنگی در سبک‌های مختلفی است. که داشتن هر نوع آن مزایای متنوعی را برای مشتری به ارمغان خواهد داشت. در این مبحث به بررسی مختصر از انواع طلق‌ها می‌پردازیم.
۱ . طلق شیشه ای شفاف، طلق اکریلیک یا طلق شفاف کریستالی که دارای خصوصیاتی مشابه با شیشه هستند.
۲ . طلق پلی کربنات یا طلق رنگی که در رنگ‌بندی بسیار متنوع و زیبا توسط مجموعه فرکو تولید و عرضه می‌شود.
۳ . طلق یو وی که از طلق‌های پیشرفته و کاربردی است. این طلق جلوی نفوذ اشعه‌های مضر خورشید را می‌گیرد. و از آسیب رسیدن به پوست و اشیا و البسه جلوگیری می ‌شود.
۴ . طلق هوشمند که از جالب‌ترین و جذاب‌ترین طلق‌‌ها به شمار می‌آید. که در آن می‌توانیم رنگ‌های مات و شفاف از طلق را یکجا مشاهده کنیم. و شاهد تنوع و زیبایی در محل‌های مورد نصب باشیم. همچنین می‌توان آن را به‌طور کلی از حالت شفاف به مات و یا بالعکس تغییر داد.
۵ . طلق شیشه ای شفاف و رنگی تک جداره و دوجداره نیز تولید می‌شوند. طلق‌های دوجداره از دو طلق تک جداره به‌هم متصل شده به عمل آمده‌اند. که دارای کیفیتی مطلوب‌تر از طلق‌های تک جداره هستند. و عایقی قوی در برابر نفوذ دمای ناخواسته بیرون و صداهای مزاحم محسوب می‌شوند. که در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند.
۶ . و …

تولید طلق هوشمند 3
طلق شیشه ای شفاف

کاربرد و کارایی طلق‌ها در زندگی روزمره

تولید طلق هوشمند و سایر طلق‌های تولید شده در مجموعه فرکو به منظورهای متفاوتی صورت می‌گیرد. که در قسمت‌های داخلی و خارجی از ساختمان نصب می‌شوند. به برخی از کاربردهای اساسی این طلق‌ها اشاره‌ای کوتاه داریم. با ما همراه شوید.
۱ . امروزه بسیار شاهد استفاده از طلق رنگی در ترکیب پنجره‌های چوبی بوده‌ایم. که چند رنگ آن در پنجره یکجا بکار می‌رود. یا طبق سلیقه شخصی، تنها یک رنگ آن بر پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرد. که نوعی سبک کلاسیک و هنری استفاده از طلق ها محسوب می‌شود.
۲ . طلق رنگی برای درب که این طلق‌ها به صورت طلق شیشه ای شفاف و یا طلق رنگی، جایگزین شیشه در بافت در می‌شود . که می توان رنگ‌هایی سازگار با رنگ درب برای آن انتخاب کرد.
۳ . طلق شیشه ای بالکن، نوعی از طلق به حساب می‌آید. که طلق به صورت پوشش کلی بالکن یا سقف باز در بالکن تعبیه می‌شود. برای این کار می‌توان از طلق مات یا طلق شفاف ثبت سفارش کرد. که کارایی هر کدام بسته به نوع آن متغیر است.
۴ . طلق رنگی و شفاف به منظور تهیه ابزارهای تزئینی در منازل و هتل‌ها
۵ . ایجاد ظرف‌های آزمایشگاهی
۶ . ساخت سایه‌بان برای خودرو و آلاچیق و استخر
۷ . و …

تولید طلق هوشمند 4
کاربرد طلق‌ها

قیمت طلق شفاف … کلیک کنید .

طلق دوجداره هوشمند

تولید طلق هوشمند به صورت دوجداره برای استفاده در نماهای خارجی ساختمان بسیار پرطرفدار است. پنجره یا پارتیشن‌هایی از طلق دوجداره هوشمند بسیار کاربردی است. چراکه اگر متراژ مشخص از شیشه را مدنظر داشته باشیم، قیمت طلق رنگی و شفاف خیلی پایین‌تر از شیشه خواهد بود.

وزن کمتری از طلق رنگی را شاهد خواهیم بود. و نشکن بودن طلق‌ها مزیت برتری نسبت به شیشه محسوب می‌شوند. این در حالی است که اگر طلق مصرفی را به صورت دوجداره تهیه کنیم، قابلیت و توانایی‌های آن دو چندان می‌شود. نفوذناپذیری آن در برابر اشعه‌های یو وی، گرما و سرما و سر و صداهای مزاحم تقویت می‌شود. و بسیار مستحکم‌تر از طلق‌های تک جداره به حساب می‌آید.

استفاده از طلق دوجداره هوشمند در بالکن ایده‌ای بسیار جالب و دیدنی است. و زیبایی خاصی به نمای ساختمان می‌بخشد. که آن را متمایزتر از سایر بافت‌ها می‌کند. شما می‌توانید رنگ‌های روشن از این طلق را در فصول سرد سال انتخاب کنید. تا جذب نور و گرمای بیشتری را تجربه کنید. و طلق مات دوجداره برای تابستان مناسب‌تر است. که درصد عبور نور و گرما از آن به نسبت طلق روشن کمتر است. که هر دو نوع رنگی آن در طلق هوشمند قابل دسترسی است. در عین حال می‌توانید از طلق یو وی، در ترکیب طلق شیشه ای بالکن استفاده کنید. و نفوذ اشعه‌های ناخواسته خورشید را نیز کنترل کنید.

پل ارتباطی برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت پاسخ سوالات و ابهانات خود با شماره تماس : ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ تماس بگیرین. همکاران ما با کمال میل آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند. تا بتوانند شما را در انتخاب محصولی مناسب‌تر برای شما راهنمایی نمایند.

شماره تماس
شماره تماس
تولید طلق هوشمند در چه سبک هایی صورت می گیرد ؟

این طلق به صورت تک جداره ، دوجداره ، طلق یو وی و … تولید می شود .

تولید طلق هوشمند 5
انواع طلق های رنگی
تولید طلق هوشمند 6
طلق سایه‌بان
تولید طلق هوشمند 7
طلق سقف‌پوش

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو