آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار از مدل های پرکاربرد آینه محسوب میشود. نصب لامپ در گوشه‌های آینه ضمن کاربردی تر کردن آینه ، جلوه زیباتر و خاص‌تری نیز به آینه میبخشد. در دنیای امروزه همه ی مردم به دنبال تنوع و زیبایی در منزل خود هستند و غیر از این بروز بودن دکوراسیون فضا برایشان اهمیت دارد. آینه ها جزء اساسی در طراحی دکور فضای شما می باشد . به خصوص با پیشرفت های بسیار در عرصه تولید شیشه و آینه باعث افزایش کارایی و کیفیت آن شده است . آینه لامپ دار یکی از جدیدترین آینه های تولید شده است که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است .

اغلب مردم دوست دارند بهترین مدل و مدرن ترین وسایل پذیرایی را داشته باشند. آینه یکی از چیزهایی است که چه در گذشته و چه درحال وجود آن اهمیت بالایی داشته اما امروزه تنوع بیشتری را در آینه ها می بینیم . تعداد بالایی آینه های مدرن و پیشرفته ساخته شده است. آینه لامپ دار می تواند در همه ی جای منزل شما کاربرد داشته باشد. برای مثال :

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار چه کاربردهایی دراتاق خواب شما دارد؟

آینه لامپ دار در یکی از مکان هایی که بسیار از آن استفاده می شود اتاق خواب شما است و طرفدار بسیاری دارد . اگر آینه دراتاق خواب ما نباشد ما حتی نمی توانیم برای یک بیرون رفتن عادی آماده بشویم . چه برسد این که بخواهیم برای یک مهمانی مهم آماده بشویم. و به این صورت چه بهتر است این که این که آینه شما از نوع لامپ دار باشد . تا قابلیت های بیشتری را به عنوان آینه داشته باشد.

آینه لامپی

برای آماده شدن به مهمانی و جاهای مهم می توانیم از لامپ های آن آینه استفاده کنیم زیرا عیب های ما را کاملا واضح نشان می دهد. و ما به راحتی می توانیم آن را برطرف کنیم . دیگر مزیت های این آینه دلباز نشان داده شدن فضای اتاق شما می شود . زیرا یکی از دغدغه های اغلب مردم کوچک بودن اتاق خواب است . و به دنبال راهکار های هستند که فضای اتاق خوابشان دلباز و هم بزرگ تر نشان داده شود . گروه تولیدی صنایع شیشه وآینه فرکو به شما این نوع آینه لامپ دار را پیشنهاد می کند.

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار چه کاربردهایی در پذیرایی منزل شما دارد؟

اگر این حرف را شنیده باشید که می گویند پذیرایی قلب منزل است . متوجه آن می شوید که پذیرایی اهمیت بالای در روحیه ما دارد. پس بهتر است به این قسمت منزل خود اهمیت بدهید . برای مثال آینه لامپ دار یکی از شیک ترین دکور هایی است که شما می توانید با استفاده از آن فضای منزل خود را زیباتر و مدرن تر کنید . حالا بنا بر سلیقه شما می توانیم آینه شما را قاب دار و بدون قاب تولید کنیم. اگر از پذیرایی بزرگی دارا هستید می توانید از آینه لامپ دار در یکی از قسمت خانه استفاده کنید . که پس از آماده شدن خود را در آینه آراسته کنید و چک کنید که کم و کسری در تیپ ظاهری خود نداشته باشید.

آینه چراغ دار

همچنین به بزرگ تر نشان داده شدن فضا و زیبایی آن کمک خواهد کرد . و یک منبع نوری هم محسوب می شود . چرا که به واسطه لامپ های نصب شده روی آن، نور و روشنایی کافی ایجاد می نماید. و زیبایی آینه و فضای خود را دو چندان می نماید. و جلوه خاصی به محیط اطراف خود می بخشد.

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار می تواند چه کاربرد هایی در سرویس بهداشتی داشته باشد؟

آینه های لامپ دار در سرویس بهداشتی انواع مختلفی دارد برای مثال آینه های سرویس بهداشتی عمومی می تواند کل دیوار را بپوشاند یا به صورت قدی باشد. شکل برش آن می تواند گرد ، مستطیل و یا مربع باشد. نوع لامپ های آینه هم به صورت لامپ های بزرگ و هم به صورت نور مخفی می تواند به تولید برسد.

آینه سرویس بهداشتی لامپ دار

در آینه های سرویس بهداشتی اگر بخواهید از نوع لامپ دار باشد ، می توان از نور مخفی نیز استفاده نمود . چرا که با نور مناسبی که ایجاد می کند، روشنایی مناسبی برای این فضا حاصل می شود. آینه های لامپی برای سرویس بهداشتی زیاد مناسب نیستند . و شما می توانید از نورهای لمسی هم استفاده کنید. حتی به دلیل هوای مرطوبی که در این فضاها وجود دارد می توان از آینه های ضد بخار نیز استفاده نمود.

آینه لامپ دار

همه ما همیشه بهترین محصول با بالا ترین کیفیت را می خواهیم شرکت فرکو با آینه های متنوع توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. هرگونه آینه دلخواه شما را طراحی کرده و با بالا ترین کیفیت به شما ارائه دهد برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 02188068352 تماس حاصل فرمایید .

آینه چراغ دار

آینه لامپ دار می تواند در بسیاری ازشغل ها هم بسیار مفید و مورد استفاده باشد. برای مثال !

خیاطی ها

اگر به خیاطی رفته باشید شاهد حداقل یک عدد از این نوع آینه های لامپ دار خواهید بود پس وجود این آینه ها اهمیت زیادی در این شغل دارد.

وقتی شخصی یک نوع لباس سفارش می دهد و لباس آن کامل می شود برای دیدن لباس خود بر تن نیاز به یک آینه ای دارد که بتواند کامل و دقیق آن لباس را بر تن خود مشاهده کند . این آینه بهترین پیشنهاد برای این خیاطی ها است.

آینه لامپ دار

باشگاه ها

در باشگاه ها یکی از مهم ترین ابزار ها برای دکوراسیون آینه است . معمولا از دیوار های تمام آینه استفاده می شود . اگر از آینه لامپ دار استفاده شود هم به مدرن تر شدن فضا کمک می کند و هم در بزرگ تر نشان دادن فضای باشگاه موثر خواهد بود . همچنین با امکانات جذابی که می توان به آینه اضافه کرد به زیبایی آن می توان اضافه کرد . برای مثال آپشن پخش موزیک برای این گونه مکان مناسب و قابل استفاده است . همچنین جذابیت بسیار بالایی نیز می تواند برای افراد حاضر ایجاد نماید.

آینه لامپی

چرا که یکی از فاکتورهای جذب افراد به محیط های مختلف فضا و دکوراسیون زیبای آن می باشد.

هتل ها و رستوران ها

برای انتخاب یک هتل یا رستوران اولین مسئله ای که به آن توجه می شود ظاهر آن است . ظاهر آن نسبت به طراحی دکوراسیون فضای اتاق ها و سالن ها سنجیده می شود . آینه ها در هر فضایی لازم هستند از جمله هتل ها و رستوران . اگر از آینه های مدرن تر استفاده گردد به زیباتر شدن آن کمک شایانی خواهد کرد . همچنین با انعکاس نور به روشن تر شدن فضا افزوده خواهد شد پس انتخاب آینه زیبا و مناسب بسیار اهمیت دارد.

آینه لامپ دار

فروشگاه ها و بوتیک ها

یکی از دلایلی که ما را برای ورود به فروشگاه ترغیب می کند ویترین و دکور آن است . هرچه در طراحی آن خلاق تر و خاص تر باشیم به چشم بیننده جذاب تر خواهد بود . وجود یک آینه لامپ دار می تواند به جذابیت دکور شما اضافه کند . علاوه بر زیبایی دکور فروشگاه برای دیدن خود بعد از پرو نیاز به آینه قدی احساس می شود .

آینه لامپ دار

به خصوص در فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از ابزار مهم و کاربردی به حساب می آید . آینه های لامپی رومیزی از نوع پرکاربرد در این نوع مکان هاست . زیرا امکان جابه جایی آن وجود دارد و فضای کمتری را اشغال می کند . علاوه بر زیبایی دکور و فضای مورد نظر باعث افزایش نور محیط و انعکاس نور به لوازم فروشگاه خواهد شد .

آینه لامپ دار

مزون های عروس

از مهم ترین ابزار ها در مزون های عروس آینه تمام قد و نور مناسب برای دیدن لباس بعد از پرو است . یک آینه قدی بزرگ و لامپ دار بهترین گزینه برای این گونه مکان هاست . حتی می توان یک دیوار به آینه اختصاص داد و حالت دیوارپوش باشد و دور تا دور آن را از لامپ استفاده کرد . تا نور مناسب را تامین کند .

آینه لامپ دار

استفاده از آینه لامپ دار در فضای مزون و فروشگاه های البسه می تواند علاوه بر کاربردی که دارد، در زیبایی این فضا نیز بسیار موثر باشد. چرا که با روشنایی که ایجاد می کند، جلوه بسیار زیبایی را دارد.

آرایشگاه ها

آرایشگاه ها یکی دیگر از فضاهای هستند که وجود آینه لامپ دار در آن الزامی است . زیرا آرایشگاه فضایی است که وجود نور زیاد در آن امری واجب است . و باعث دلباز شدن فضای آرایشگاه می شود و در دید بیننده فضا را بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهد.

آینه لامپی

همچنین نوری که توسط آینه لامپ دار ساطع می شود، دید کاملی را نیز ایجاد می نماید. تا در انجام کارها و رضایت مشتریان کمک کننده باشد علاوه بر جلوه و زیبایی که خود آینه دارا می باشد. با استفاده از این آینه ها میکاپ آرتیست می تواند هنر خود را حرفه ای و دقیق تر انجام بدهد. و با استفاده از این آینه ها می تواند فیلم برداری زیبایی از عروس های خود برای تبلیغ کار انجام دهد.

آینه لامپ دار
آینه قدی لامپ دار

انواع آینه را نیز می توانید در این سایت مشاهده فرمایید.

آینه لامپ دار آرایشی

آتلیه عکاسی

در آتلیه های عکاسی از این نوع آینه ها استفاده می شود . هم باعث زیبایی دکور آتلیه خواهد شد و هم می تواند یک منبع نوری برای محیط باشند . همچنین برای آماده شدن مشتری جهت عکاسی نیاز به آینه احساس می شود . آینه لامپی زیباتر و مناسب تر است .

آینه لامپ دار

اتاق گریم

گریم بسیار یک رشته ی است که باید در آن دقیق کار خود را انجام داد و به نور بیشتری نیاز دارد . با استفاده از این آینه ها گریمور می تواند کارش را دقیق انجام دهد. همچنین ایرادات کار راحت تر به چشم گریمور می آید که در صدد رفع آن بر می آید .

آینه لامپ دار

کاربرد های دیگر آینه لامپ دار

نصب آینه بر درب کمد

امروزه از آینه ها بر روی درب کمد بیشتر استفاده می شود . به خصوص برای محیط هایی که فضای آن کوچک تر باشد . با نصب آینه بر درب کمد علاوه بر این که فضای کمتری اشغال می کند زیبایی بیشتری به کمد خواهد داد . همچنین با نصب لامپ بر آن زیبایی دوچندان خواهد شد و نور مناسبی برای گریم و آماده شدن خواهید داشت .

آینه لامپ دار

استفاده به عنوان آینه دکوراتیو

آینه های دکوراتیو آینه هایی هستند که بیشتر حالت تزیینی دارند . با نصب لامپ بر روی قاب آینه می توان به زیبایی و جلوه آن اضافه کرد .

آینه لامپ دار
آینه لامپ دار

آینه لامپ دار به عنوان آینه رومیزی

این نوع آینه ها می تواند در ابعاد کوچک تر به صورت رومیزی هم تولید شوند . که هم قابل حمل هستند و هم آینه ای زیبا و نوری برای کارهای روزمره خود خواهید داشت .

آینه لامپ دار
آینه لامپ دار

برخی از تغییرات در آینه لامپ دار

  • تغییر رنگ لامپ آینه

رنگ نور لامپ آینه ها کاملا بسته به سلیقه و نظر مشتری انتخاب می گردد . رنگ ها بسیار در زیبایی آینه موثر هستند . لامپ ها با رنگ های مختلف موجود هستند . حتی در صورت درخواست در یک آینه می توان از چند رنگ لامپ به سلیقه و ترتیب درخواستی مشتری استفاده کرد .

آینه لامپ دار
  • نصب لامپ بر روی آینه یا فریم آن

در عصر امروز آینه های بدون فریم بسیار ترند شده و طرفدار پیدا کرده . به همین منظور برخی از مشتریان نصب لامپ را بر روی لبه های انتهایی آینه ترجیح می دهند . به این معنا نیست که نصب لامپ بر روی فریم آینه زیبا نیست . هر کدام زیبایی خود را دارند و کاملا سلیقه ای است .

آینه لامپ دار
  • تغییر رنگ آینه

امروزه آینه های رنگی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند . بسته به رنگ دکور و کاربرد آینه می توان رنگ آن را تغییر داد . با توجه به تنوع رنگ موجودی ها انتخاب برای مشتری آسان تر خواهد بود .

آینه آرایشی دارای قاب های متفاوتی است!

  • مشکی
  • سفید
  • شیشه ای
آینه لامپ دار

آینه لامپ دار شما بنا به سلیقه و نظرشما می تواند هم ثابت شود هم محرک. برای مثال اگر دوست دارید که آینه لامپی خود را در مکان های مختلفی بگذارید می توانید از آینه لامپ دار محرک استفاده کنید.

آینه لامپ دار

اگر می خواهید آینه شما ثابت در یک جا باشد می توانید به نصب کنندگان تولیدی این کار را بسپارید تا برای شما نصب کنند.

شما می توانید که از نوع قدی آینه لامپ دار استفاده کنید. و هم می توانید به عنوان آینه میز کنسول از آینه آرایشی لامپ دار استفاده کنید .

لامپ هایی که در این آینه استفاده می شود دارای دونوع لامپ هستند!

پر مصرف و کم مصرف.

قطعا استفاده از لامپ های کم مصرف و LED مناسب تر و باصرفه تر است ، زیرا :

  • طول عمر بالا
  • صرفه جویی در مصرف برق
  • انرژی الکتریکی را کمتر به انرژی حرارتی تبدیل می کند

برای استفاده در کار گریموری و آرایشگاه ها چون مدت طولانی تری از نورهای لامپ استفاده می شود بهتر است از لامپ های کم مصرف استفاده شود .

آینه لامپ دار

بسیاری از مشتریان عزیز ما فکر می کنند که با استفاده از لامپ های بیشتر آینه لامپ دار زیباتری خواهند داشت. در صورتی که تعداد لامپ ها در آینه باید روی اصول و استاندارد باشد. در غیر این صورت کارایی آینه لامپ دار شما بایک آینه معمولی تفاوت خاصی نخواهد داشت. تعداد لامپ ها و نوع قرار گیری آنها اگر طبق استاندارد نباشد سایه هایی بر صورت ایجاد می کند و در کار شما مشکل ایحاد خواهد شد .

آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار آرایشی
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه چراغ دار قدی
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار آرایشی
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه چراغ دار
آینه لامپ دار آرایشی
آینه چراغ دار
لامپ های در این آینه استفاده می شود شامل چند عدد می باشد ؟

دارای دونوع لامپ هستند که …

آینه آرایشی دارای چه قاب های می باشد ؟

از رنگ های مختلفی برخوردار می باشد که شامل سفید ، مشکی و …

آینه لامپ دارمی تواند چه کاربردهایی در سرویس بهداشتی داشته باشد؟

آینه های لامپ دار در سرویس بهداشتی انواع مختلفی دارد برای مثال آینه های سرویس بهداشتی در فضای عمومی می تواند کل دیوار آینه باشد . می تواند به صورت…

10 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو