Home
آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار از جدیدترین مدل‌های آینه اس که در کنار ظاهر جذاب بسیار پرکاربرده. نصب لامپ در گوشه‌های آینه ضمن کاربرد‌ی‌تر نمودن آینه ، جلوه زیباتر و خاص‌تری نیز به آینه میده. امروزه همه ی مردم به دنبال تنوع و زیبایی در منزل خود هستن و غیر از این بروز بودن دکوراسیون فضا برایشان اهمیت داره. آینه ها جزء اساسی در طراحی دکور فضای شما هستن. به خصوص پیشرفت‌های بسیار در عرصه تولید شیشه و آینه سبب افزایش کارایی و کیفیت اون شده اس. در این میان آینه لامپ‌دار یکی از جدیدترین مدل های آینه اس که طرفداران بسیاری رو به خود جلب کرده.

اغلب مردم تمایل دارن بهترین مدل و مدرن ترین وسایل رو داشته باشن. آینه نیز از جمله وسایل زینتی و کاربردیه که چه در گذشته و چه درحال وجود اون اهمیت فراوانی داشته اما امروزه تنوع بیشتری در آینه ها می‌بینیم. در این سال‌ها مدل‌های متعددی از آینه ‌‌های مدرن و پیشرفته ساخته شده اس. آینه لامپ دار علاوه بر اینکه برای آرایشگاه و مزون مناسبه در قسمت‌های مختلف منزل کاربرد داره. به عنوان نمونه :

آینه لامپ دار

کاربرد آینه لامپ دار در اتاق خواب

اتاق خواب یکی از بخش‌هایی‌اس که در اون از آینه لامپ دار استفاده می‌شه. به کارگیری این نوع آینه در اتاق خواب طرفداران بسیاری داره. اگر آینه در اتاق خواب ما نباشه حتی نمی‌تونیم برای یک بیرون رفتن عادی آماده بشیم. چه برسه این که بخوایم برای یک مهمانی مهم آماده بشیم. و به این صورت چه بهتره این که آینه شما از نوع لامپ دار باشه که قابلیت‌های بیشتری نیز دارن.

آینه لامپی

لامپ های آینه با بهبود دید به آماده شدن و انتخاب لباس کمک زیادی می‌کنن. زیرا عیوب رو کاملا واضح نشون می‌دن و به راحتی می‌تونیم اونو برطرف کنیم. از طرف دیگر ، آینه‌های لامپ دار برای آرایش و میکاپ نیز مناسب هستن. دیگر مزیت این آینه دلبازتر کردن فضای اتاقه. زیرا یکی از دغدغه‌های اغلب مردم کوچک بودن اتاق خوابه. و به دنبال راهکار هایی هستن که فضای اتاق خوابشون دلباز وبزرگ‌تر نشون داده بشه. گروه تولیدی صنایع شیشه وآینه فرکو این نوع آینه لامپ دار رو به شما پیشنهاد می‌کنه.

آینه لامپ دار

کاربرد آینه لامپ دار در منزل

گفته میشه پذیرایی قلب منزله.. در واقع سالن پذیرایی مهمترین بخش منزل از نظر دکوراسیونه و بیش از سایر بخش‌ها در معرض دید قرار داره. آینه لامپ دار یکی از شیک‌ترین وسایل دکوری است که شما می‌تونین با استفاده از آن فضای منزل خود رو زیباتر و مدرن‌تر کنین. حالا بنا به سلیقه می‌تونین از آینه های قاب‌دار و بدون قاب بهره ببرین.

آینه همچنین فضا رو وسیع‌تر از اندازه واقعی نمایان می‌کنه و به زیباتر شدن آن کمک می‌کنه. در کنار این یک منبع نوری هم محسوب می‌شه. چرا که به واسطه لامپ های نصب شده روی اون ، نور و روشنایی کافی ایجاد می‌کنه. و زیبایی آینه و فضای خود رو دو چندان می‌کنه. و جلوه خاصی به محیط اطراف خود می‌ده برای آینه‌های لامپ دار از آپشن‌های متنوعی نیز بنا به سفارش مشتری استفاده می‌شه.

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار می‌تونه چه کاربردهایی در سرویس بهداشتی داشته باشه؟

در سرویس های بهداشتی از انواع مختلف آینه لامپ دار استفاده می‌شه. برای مثال آینه های سرویس بهداشتی عمومی می‌تونه کل دیوار رو بپوشونه یا به صورت قدی باشه. در سرویس بهداشتی منازل معمولا از آینه‌های کوچک‌تر استفاده می‌شه. شکل برش اون می‌تونه گرد ، مستطیل و یا مربع باشه. برای سرویس بهداشتی هم از آینه‌هایی با نور مخفی و هم از آینه لامپ دار حبابی بهره می‌برن.

آینه سرویس بهداشتی لامپ دار

آینه های سرویس بهداشتی بک لایت با نور مخفی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای سرویس بهداشتی هستن. نور ملایمی که در اطراف این نوع آینه مشاهده می‌شه جلوه بی‌نظیری به آینه می‌بخشه. همچنین می‌تونین از آینه‌های مدرن همچون آینه لمسی استفاده کنین.با توجه به وجود رطوبت در سرویس بهداشتی به کارگیری از آینه‌های ضد بخار نیز مناسبه.

آینه لامپ دار

همه ما همیشه بهترین محصول با بالا‌ترین کیفیت رو می‌خواهیم شرکت فرکو با آینه‌های متنوع توانسته اعتماد مشتریان رو به خود جلب کنه. هرگونه آینه دلخواه شما رو طراحی کرده و با بالاترین کیفیت به شما ارائه بده برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 02188068352 تماس حاصل فرمایین.

آینه چراغ دار

کاربرد آینه لامپ دار در محیط های مختلف

خیاطی ها

اگر به خیاطی رفته باشین شاهد حداقل یک عدد از این نوع آینه های لامپ دار خواهین بود پس وجود این آینه ها اهمیت زیادی در این شغل داره.

وقتی شخصی یک نوع لباس سفارش می‌ده و لباس آن کامل می‌شه برای دیدن لباس خود بر تن نیاز به یک آینه ای داره که بتونه کامل و دقیق آن لباس رو بر تن خود مشاهده کنه. این آینه بهترین پیشنهاد برای این خیاطی‌هاست.

آینه لامپ دار

باشگاه ها

در باشگاه‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارها برای دکوراسیون آینه‌اس. معمولا از دیوارهای تمام آینه استفاده می‌شه. اگر از آینه لامپ دار استفاده بشه هم به مدرن تر شدن فضا کمک می‌کنه و هم در بزرگ‌تر نشون دادن فضای باشگاه موثره. همچنین با امکانات جذابی که می‌توان به آینه اضافه کرد به زیبایی آن می توان اضافه کرد. برای مثال آپشن پخش موزیک برای این گونه مکان مناسب و قابل استفاده اس. همچنین جذابیت بسیار بالایی نیز می‌تونه برای افراد حاضر ایجاد نماید.

آینه لامپی

چرا که یکی از فاکتورهای جذب افراد به محیط‌های مختلف فضا و دکوراسیون زیبای اون هست.

هتل‌ها و رستوران‌ها

برای انتخاب یک هتل یا رستوران اولین مسئله‌ای که به اون توجه می‌شه ظاهر اونه. ظاهر آن نسبت به طراحی دکوراسیون فضای اتاق ها و سالن ها سنجیده می‌شه. آینه‌ها در هر فضایی لازم هستن از جمله هتل ها و رستوران. اگر از آینه های مدرن‌تر استفاده بشه به زیباتر شدن اون کمک شایانی میکنه. همچنین با انعکاس نور به روشن‌تر شدن فضا افزوده خواهد شد پس انتخاب آینه زیبا و مناسب بسیار اهمیت داره.

فروشگاه ها و بوتیک ها

یکی از دلایلی که ما رو برای ورود به فروشگاه ترغیب می‌کنه ویترین و دکور اون هست.. هرچه در طراحی آن خلاق‌تر و خاص‌تر باشیم به چشم بیننده جذاب‌تر میشه. وجود یک آینه لامپ دار می تونه به جذابیت دکور شما اضافه کنه. علاوه بر زیبایی دکور فروشگاه برای دیدن خود بعد از پرو نیاز به آینه قدی احساس می‌شه.

آینه لامپ دار

به خصوص در فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از ابزار مهم و کاربردی به حساب میاد. آینه های لامپی رومیزی از نوع پرکاربرد در این نوع مکان‌هاست. زیرا امکان جابه جایی اون وجود داره و فضای کمتری رو اشغال می‌کنه.. علاوه بر زیبایی دکور و فضای مورد نظر باعث افزایش نور محیط و انعکاس نور به لوازم فروشگاه میشه.

مزون های عروس

از مهم‌ترین ابزارها در مزون‌های عروس آینه تمام قد و نور مناسب برای دیدن لباس بعد از پرو است. یک آینه قدی بزرگ و لامپ دار بهترین گزینه برای این گونه مکان‌هاست. حتی می‌توان یک دیوار به آینه اختصاص داد و آینه به حالت دیوارپوش نصب بشه و در دور تا دور اون لامپ تعبیه نمود تا نور مناسب رو تامین کنه.

آینه لامپ دار

استفاده از آینه لامپ دار در فضای مزون و فروشگاه های البسه می‌تونه علاوه بر کاربردی که داره ، در زیبایی این فضا نیز بسیار مؤثر باشه. چرا که با روشنایی که ایجاد می‌کنه، جلوه بسیار زیبایی به محیط می‌بخشه.

آرایشگاه ها

آرایشگاه ها یکی دیگر از فضاهای هستن که وجود آینه لامپ دار در آن الزامیه. زیرا آرایشگاه فضایی اس که وجود نور زیاد در آن امری واجبه. و باعث دلباز شدن فضای آرایشگاه می‌شه و در دید بیننده فضا رو بزرگ‌تر از آنچه که هست نشون می‌ده.

آینه لامپی

همچنین نوری که توسط آینه لامپ دار ساطع می‌شه ، دید کاملی رو ایجاد می‌کنه. تا در انجام کارها و رضایت مشتریان کمک کننده باشه علاوه بر جلوه و زیبایی که خود آینه دارن با استفاده از این آینه ها میکاپ آرتیست می‌تونه هنر خود رو حرفه‌ای و دقیق‌تر انجام بده. و با استفاده از این آینه ها می‌تونه فیلم برداری زیبایی از عروس‌های خود برای تبلیغ کار انجام بده.

آینه لامپ دار
آینه قدی لامپ دار

انواع آینه رو نیز می تونین در این سایت مشاهده فرمایین.

آینه لامپ دار آرایشی

آتلیه عکاسی

در آتلیه های عکاسی از این نوع آینه ها استفاده می‌شه. هم باعث زیبایی دکور آتلیه میشه و هم می‌تونه یک منبع نوری برای محیط باشن. همچنین برای آماده شدن مشتری جهت عکاسی نیاز به آینه احساس می‌شه. آینه لامپی زیباتر و مناسب‌تره..

آینه لامپ دار

اتاق گریم

گریم یک رشته ای اس که باید در آن دقیق کار خود رو انجام داد و به نور بیشتری نیاز داره. با استفاده از این آینه ها گریمور می تونه کارش رو دقیق انجام بده. همچنین ایرادات کار راحت‌تر به چشم گریمور میاد که در صدد رفع آن بر میاد.

آینه لامپ دار

کاربردهای دیگر آینه لامپ دار

نصب آینه بر درب کمد

امروزه از آینه ها بر روی در کمد بیشتر استفاده می‌شه. به خصوص برای محیط هایی که فضای اون کوچک‌تر باشه. با نصب آینه بر در کمد علاوه بر این که فضای کمتری اشغال می‌کنه زیبایی بیشتری به کمد میده. همچنین با نصب لامپ بر اون زیبایی دوچندان میشه و نور مناسبی برای گریم و آماده شدن دارین.

آینه لامپ دار

استفاده به عنوان آینه دکوراتیو

آینه های دکوراتیو آینه هایی هستن که بیشتر حالت تزیینی دارن. با نصب لامپ بر روی قاب آینه می توان به زیبایی و جلوه اون اضافه کرد.

آینه لامپ دار
آینه لامپ دار

آینه لامپ دار به عنوان آینه رومیزی

این نوع آینه ها می‌تونه در ابعاد کوچک‌تر به صورت رومیزی هم تولید بشن . که هم قابل حمل هستن و هم آینه ای زیبا و نوری برای کارهای روزمره خود دارین .

آینه لامپ دار
آینه لامپ دار

برخی از تغییرات در آینه لامپ دار

  • تغییر رنگ لامپ آینه

رنگ نور لامپ آینه ها کاملا بسته به سلیقه و نظر مشتری انتخاب می‌شه. رنگ‌ها بسیار در زیبایی آینه مؤثر هستن. لامپ ها با رنگ های مختلف موجود هستن. حتی در صورت درخواست در یک آینه می توان از چند رنگ لامپ به سلیقه و ترتیب درخواستی مشتری استفاده کرد.

آینه لامپ دار
  • نصب لامپ بر روی آینه یا فریم آن

در عصر امروز آینه های بدون فریم بسیار ترند شده و طرفدار پیدا کرده. به همین منظور برخی از مشتریان نصب لامپ رو بر روی لبه های انتهایی آینه ترجیح میدن. به این معنا نیست که نصب لامپ بر روی فریم آینه زیبا نیست. هر کدام زیبایی خود رو دارن و کاملا سلیقه‌ای اس.

آینه لامپ دار
  • تغییر رنگ آینه

امروزه آینه های رنگی بیشتر مورد استقبال قرار گرفتن . بسته به رنگ دکور و کاربرد آینه می توان رنگ اونو تغییر داد . با توجه به تنوع رنگ موجودی‌ها انتخاب برای مشتری آسون‌تر میشه .

آینه آرایشی دارای قاب های متفاوتیه!

  • مشکی
  • سفید
  • شیشه ای
آینه لامپ دار

آینه لامپ دار شما بنا به سلیقه و نظرشما می‌تونه هم ثابت بشه هم محرک. برای مثال اگر دوست دارین که آینه لامپی خود رو در مکان‌های مختلفی بذارین می‌تونین از آینه لامپ دار محرک استفاده کنین.

آینه لامپ دار

اگر می‌خواهین آینه شما ثابت در یک جا باشه می‌توانین به نصب کنندگان تولیدی این کار رو بسپارین تا برای شما نصب کنن.

شما می‌تونین که از نوع قدی آینه لامپ دار استفاده کنین. و هم می‌تونین به عنوان آینه میز کنسول از آینه آرایشی لامپ دار استفاده کنین.

لامپ‌هایی که در این آینه استفاده می‌شه دارای دونوع لامپ هستن!

پر مصرف و کم مصرف.

قطعا استفاده از لامپ های کم مصرف و LED مناسب تر و باصرفه تره ، زیرا :

  • طول عمر بالا
  • صرفه جویی در مصرف برق
  • انرژی الکتریکی رو کمتر به انرژی حرارتی تبدیل می‌کنه.

برای استفاده در کار گریموری و آرایشگاه ها چون مدت طولانی‌تری از نورهای لامپ استفاده می‌شه بهتره از لامپ های کم مصرف استفاده بشه.

آینه لامپی با نور بک لایت

آینه‌های لامپی اگر چه نور بهتری نسبت به آینه‌های بک لایت اما واقعیت اینجاست که از نظر ظاهری نسبت به آینه‌های بک لایت ضعیف‌تره. با توجه به اهمیت دکوراسیون فرکو در مدل جدید علاوه بر لامپ از چراغ بک لایت استفاده می‌کنه که به صورت نواری در آینه نصب می‌شن. برای نور بک لایت قسمتی دلخواهی از آینه سندبلاست می‌شه و در قسمت زیرین این بخش لامپ LED تعبیه می‌شه و نوری ملایم از بخش سندبلاست شده تابیده می‌شه.

سخن آخر

آینه لامپ دار که در بخش‌های پیشین به معرفی اون پرداختیم با توجه به دلایل ذکر شده انتخابی ایده آل هست و امروزه استفاده از آینه لامپ دار برای تزیین منازل مسکونی رایج شده اس. چنانچه تقریبا در بیشتر سالن‌های زیبایی حرفه‌ای و آرایشگاه‌ها از این آینه بهره می‌برن. اما آینه لامپ دار برای منازل مسکونی نیز انتخابی ایده آل محسوب می‌شه. با وجود اینکه قیمت این نوع آینه قدری در مقایسه با آینه‌های معمولی گرون‌تره اما زیبایی قابل توجهی به دکوراسیون محیط میده. از طرفی به طور کلی قیمت آینه‌ها نسبت به دیگر المان‌های تزیینی مناسب‌تره و به خصوص انتخاب یک آینه مناسب می‌تونه بهترین گزینه برای تزیین دیوار منزل باشه.

پل ارتباطی با فرکو

  • می تونین با یکی از روش‌های زیر با ما در ارتباط باشین.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

آینه لامپ دار

بسیاری فکر می‌کنن که با استفاده از لامپ های بیشتر آینه لامپ دار زیباتری دارن. در صورتی که تعداد لامپ ها در آینه باید روی اصول و استاندارد باشه. در غیر این صورت کارایی آینه لامپ دار شما بایک آینه معمولی تفاوت خاصی نداره. تعداد لامپ ها و نوع قرار گیری اونا اگر طبق استاندارد نباشه سایه هایی بر صورت ایجاد می‌کنه و در کار شما مشکل ایحاد میشه .

آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه چراغ دار قدی
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار آرایشی
آینه لامپ دار
آینه لامپ دار
آینه چراغ دار
آینه لامپ دار آرایشی
آینه چراغ دار
لامپ های در این آینه استفاده می‌شه شامل چند عدد هستن ؟

دارای دونوع لامپ هستن که …

آینه آرایشی دارای چه قاب‌هایی هست ؟

از رنگ های مختلفی برخورداره که شامل سفید ، مشکی و …

آینه لامپ دار می‌تونه چه کاربردهایی در سرویس بهداشتی داشته باشه؟

آینه های لامپ دار در سرویس بهداشتی انواع مختلفی داره برای مثال آینه های سرویس بهداشتی در فضای عمومی می تونه کل دیوار آینه باشه . می‌تونه به صورت…

10 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو