آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه گریم ثابت

برای رسیدن به مبحث آینه گریم ثابت لازم است بدانیم که آینه گریم چیست؟ آینه گریم که با نام آینه هالیوودی ، آینه آرایش و آینه چراغ دار هم شناخته می شود از کاربردی ترین آینه ها میباشد. دلیل این نام گذاری به این صورت است.همان گونه که در پشت صحنه ی فیلم ها دیده ایم ،به این دلیل به این آینه ها آینه ی گریم گفته می‌شود که برای گریم بازیگر ها از این آینه ها استفاده می شود. اما بهتر است بدانید که استفاده از آین آینه ها در سالن های گریم و پشت صحنه ها خلاصه نمیشود. لااقل نه در دنیای مدرن امروزی.

آینه گریم ثابت

چرا از آینه گریم ثابت استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم از این آینه ها برای گریم کردن بازیگران استفاده می شده است. می دانید چرا؟ با یک مقدار دقت در میابیم که گریم بازیگران از اهمیت بسیار زیادی در این عرصه برخوردار است. بازیگر از طریق چهره اش نشان میدهد که چه احساسی دارد. مانند کتاب نیست که در آن نوشته شود “از شدت ناراحتی چنان اخم کرده بود که گویی دیگر قرار نیست این اخم ها باز شوند.” بلکه باید از طریق چهره اش این حس را به مخاطب القا کند!
برای همین چهره ی بازیگر خیلی مهم است که درست گریم شود. این یعنی خیلی دقیق باید گریم صورت بگیرد. خب چه چیزی مهم تر از نور در زاویه ی درست و آینه ی با کیفیت وجود دارد برای افزایش این دقت؟

آینه گریم ثابت

انواع آینه های هالیوودی گریمی

 • آینه آرایشی ثابت
 • آینه هالیوودی متحرک

آینه آرایشی ثابت چه نوع آینه ای است؟

آینه گریم ثابت در ابعاد مختلفی تولید میشود. اصولا آینه گریم های ثابت در شکل های مربع و مستطیل تولید میشدند که امروز در شکل دایره هم تولید می شوند.یکی از دلایل این اسم گذاری و ثابت دانستن این آینه های هالیووی این است که به دلیل وزن و ابعاد زیاد جابه جا نمی شوند و مناسب این هستند که در یک مکان گذاشته شوند که حمل نشوند.
آینه های ثابت خود انواعی دارند که به آنها می‌پردازیم.

آینه گریم ثابت مستطیل

آینه گریم ثابت و انواع آن

 • آینه آرایشی ثابت دیواری
 • آینه ثابت رومیزی
 • آینه نوری ثابت قدی

آینه هالیوودی ثابت دیواری

همان طور که از اسماین آینه های دیواری پیداست روی دیوار نصب می‌شوند و ثابت می‌شوند. یعنی اینطور نیست که هر روز یک جا نصب شود. آینه گریم های دیواری بهترین گزینه های برای مکان های شلوغ یا کوچک هستند. چرا که با افرایش نور با لامپ ها و بازتاب نور از طریق آینه نور محیط را چندین برابر میکنند. و چون روی دیوار نصب می شوند جایی را هم اشغال نمیکنند.

اگر شما یکی از دوست داران موسیقی هستید و دائما در حال گوش دادن به جدیدترین موسیقی های ایران و جهان هستید. بهتر است بدانید که ما میتوانیم روی آینه ی شما اسپیکر نصب کنیم تا شما بتوانید از طریق کابل usb و aux و بلوتوث به آن متصل شوید. و موسیقی پخش کنید. برای اطلاع از قیمت اضافه شدن این آپشن و آینه می‌توانید به متخصصین ما تماس بگیرید (لینک آبی را لمس کنید)

آینه گریم چراغ دار

آینه هالیوودی رومیزی ثابت

میز هایی که ما آن ها را به میز آرایش یا میز توالت می‌شناسیم روی خود یک آینه دارند. هر کسی که میز آرایش با آینه ی معلومی خریداری میکند همیشه بززگترین دغدغه اش این است که میز راکجا بگذارد که نور کافی وجود داشته باشد و پشت به نور باشد! تا نور کافی به چهره بتابد و بشود آرایشی بی نقص داشت.اصولا هم جای مناسب پیدا نمی شود و مجبورید با نور کم به آرایش وپیرایش خود بپردازید.

آینه هالیوودی رومیزی

اما اگر از آینه گریم ثابت رومیزی استفاده کنید، دیگر اصلا نور اهمیتی ندارد! شما می‌توانید آن را حتی در یک زیرزمین تاریک بگذارید و خیالتان راحت باشید خود آینه نور مورد نیاز را تامین میکند. و شما در هر حالتی میتوانید از آن استفاده کنید و بهترین نتیجه ی ممکن را بگیرید. فقط کافی است که جایی که آینه را می گذارید پریز برق وجود داشته باشد.یا حتی نه..می‌توانید از آینه گریم لامپ دار باطری ای استفاده کنید.

آینه گریم ثابت دیواری

آینه آرایشی نور دار ثابت قدی

ابعاد استاندارد برای آینه های قدی دو حالت دارد
80 × 180
75 × 175

اما اگر شما سایز دیگری را مد نظرتان بود هم ما در شرکت فرکو در خدمت شما هستیم و در هر سایز و رنگی که بخواهید آینه ی مورد نظرتان را در اختیارتان قرار می‌دهیم.
آینه های قدی از مهم ترین انواع آینه ها و پر کاربرد ترین آنها هستند. هم زمان میتوانید لباستان را چک کنید و صورتتان را ببینید و همه چیز را بسنجید. همه چیز درست است؟ تناسب رنگی رعایت شده است؟ موهایتان مرتب است؟ همه چیز را در یک نگاه چک میکنید و اگر احساس کردید میخواهید چیزی را تغییر دهید میتوانید در کوتاه ترین زمان بهترین گزینه را پیدا کنید.

آینه گریم ثابت قدی

میدانید در مواقع مختلف خیلی زاویه ی نور و مقدار نور اهمیت دارد. تصور کنید زاویه ی نور خوب نباشد و جاهایی از لباستان سایه بیندازد و شما احساس کنید لباستان کج است در حالی که صاف است و بعد لباستان را به خیال خودتان مرتب کنید. متوجه فاجعه شدید؟ لباستان را اشتباهی کج کردید و بعد از خانه خارج شدید!

یا نور کافی نباشد و شما متوجه نشوید که کرم را کامل پخش نکردید یعنی به طور کلی آرایش شما بی نقص نیست. یا اصلا خط چشمتان را تا به تا کشیده اید. برای همین است که این آینه برای آرایش لازم ترین چیز است! با آینه گریم تمام جزئیات را ببینید و آن تغییری که می خواهید را ایجاد کنید.

آینه آرایشی لامپی متحرک

آینه‌ گریم های متحرک و آینه گریم های ثابت از نظر هایی باهم متفاوتند ،برای مثال در آینه های ثابت ما هر ابعادی را داشتیم اما در آینه های متحرک ابعاد کوچک مد نظر ما هستند. چرا که آینه گریم های متحرک یا قابل حمل همان طور که از اسمشان پیداست مناسب حمل و نقل اند. و در سایز های مختلفی که کوچیک ترین آن ها در جیب جا میشود و بزرگ ترین آن ها در اتاق، تولید می شوند.

آینه گریم های متحرک هم دارای چراغ هایی هستند که نیروی خود را یا از باطری تهیه میکنند یا دارای شارژر هستند و نیروی برق را در خود ذخیره میکنند تا بتوانید در مهمانی ها و مسافرت ها با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. یعنی نگران نباشید که در خودرو نشسته اید یا قطار یا هواپیما، در هر جایی با هر میزان نوری که باشید آینه گریم متحرک به کمکتان می آید.

آینه گریم جیب

کاربرد های آینه آرایشی هالیوودی ثابت

 • در مزون ها
 • در آرایشگاه ها
 • در خانه ها
 • در اتاق گریم ها
آینه گریم ثابت کوچک

آینه های هالیوودی یا همان آینه های گریم فوق العاده کاربردی هستند. آینه گریم ثابت بیشتر در مکان های مختلف کاربرد دارد و آینه های متحرک بیشتر استفاده ی شخصی دارند. بی دلیل هم نیست این حجم از علاقه به آینه گریم های بزرگتر. چرا که به دلیل انعکاس و تولید نور هم محیط را دلباز تر جلوه میدهند هم مرتب تر. در عین حال با ظاهر جذابی که دارند هم خود را در دکوراسیون های مدرن جا می‌دهند هم کلاسیک و هر سلیقه ای را مجذوب خود میکنند.

آینه های بک لایت نوعی از آینه های گریم

آینه های بک لایت نوع مدرنی از آینه های گریم هستند . تفاوت آینه های بک لایت با آینه هالیوودی در این است که در آینه ها هالیوودی چراغ ها و لامپ ها به چشم دیده می‍شود اما در آینه بک لایت ها این نور به نوعی نور مخفی می‌باشد.آین های بک لایت در رنگ نور آن ها بسیار تنوع وجود دارد . و در رنگ ها ی سفید ، آفتابی زرد ، آبی ، صورتی و… می‌تواند باشد . این آینه ها را نیز می‌توان در نوع آینه گریم ثابت سفارش داد.

آینه بک لایت

انواع آینه بک لایت ثابت

 • آینه ی ساده بک لایت ثابت
 • آینه قدی بک لایت
 • آینه آرایشی بک لایت سرویس بهداشتی
 • آینه بک لایت های هوشمند
 • آینه بک لایت حکاکی شده
 • آینه ساتینا کاری شده ی بک لایت
آینه بک لایت ثابت

آینه ساده بک لایت ثابت

از انواع این آینه ها در اتاق خواب ها یا حتی اتاق کارمندان و… در فضاهای اداری یا تجاری یا مسکونی استفاده می‌شود . این آینه ها از این جهت ساده محسوب می‌شوند که هوشمند نیستند . اما از جهت داشتن نور مخفی و لایت یاده نیستند و همانطور که از اسم آن ها مشخص است آپشن نور و روشنایی رو آن ها پیاده شده است.

آینه قدی بک لایت

آینه های بک لایت قدی که بر روی دیوار نصب می‌شوند ، آینه گریم ثابت بک لایت قدی محسوب می‌شوند که در کاربرد آینه های قدی در مزون ها و به طور کلی مکان هایی که در آن ها آینه های قدی کاربرد بیشتری دارد استفاده می‌شود که علاوه بر کاربرد زیبایی فراوانی نیز به فضای ما می‌دهد.

آینه قدی بک لایت

آینه ثابت بک لایت سرویس بهداشتی

آینه های بک لایت انتخاب فوق العاده ای برای سرویس بهداشتی و حمام ها می‌باشند که فضا ی شما را از حالتی بی روح و سرد و بی جان تبدیل به فضایی مدرن و زیبا تبدیل می‌کند . انتخاب آینه های لایت دار برای سرویس بهداشتی بهترین انتخاب می‌باشد تا از فاضای سرویس بهداشتی خود در فضاهای مسکونی و حتی اداری لذت ببرید .

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

از کجا آینه آرایشی ثابت و متحرک تهیه کنیم؟

برای اینکه آینه گریم ثابت مورد نظرتان که میخرید هم با کیفیت باشد هم قیمت مناسب ، ما به شما شرکت فرکو را معرفی میکنیم. چرا که با حذف واسطه ها و فروش مستقیم آینه ها قیمت را پایین اورده است. و با استفاده از بهترین متریال های جهانی جایگاه خود را میان بهترین تولید کنندگان جهان تثبیت کرده است.

برای ارتباط با متخصصین ما و مشاوره گرفتن وسفارش از چهار راه زیر میتوانید اقدام کنید.

آدرس دفتر:آدرس دفتر :تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

شماره تماس:02188068352

شماره برای پیغام در واتساپ:09101767773

دنبال کردن پیج اینستاگرام:https://www.instagram.com/farkoo.ir/

آینه گریم چیست
آینه گریم آرایشی
فروش آینه گریم 14
آینه برای گریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو