آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری

نقش مهم آینه ها را در زندگی امروزه انسان نمی توان نادیده گرفت. از این رو به دلیل قدمت بسیار بالا و نقش پررنگ آن،پیشرفت های بسیار زیادی در کیفیت و تنوع بالای آن ایجاد شده است. در اینجا به یکی از پرکاربردترین و زیباترین انواع آینه ها با عنوان آینه قدی دیواری می پردازیم. وجود این نوع از آینه در برخی فضاها ضرورت دارد. چرا که به دلیل ابعاد و کاربردی که دارد از مناسب ترین آینه ها برای هر فضایی است.

آینه دیواری قدی

آینه ها علاوه بر کاربردهای بسیار مهم و زیادی که دارند، در زیبایی دکوراسیون و بزرگتر و روشن تر نشان دادن فضای خود از اهمیت قابل توجهی برخوردارند به خصوص آینه قدی دیواری. که همه این عوامل موجب گردیده که جزء لاینفک زندگی روزمره شود.

عکس آینه قدی

مزایای آینه قدی دیواری

این نوع از آینه که به صورت قدی می باشد، دید بیشتری را ایجاد می کند. همچنین نصب بر روی دیوار نیز موجب می شود تا فضایی از محیط اشغال نگردد. و از طرفی به دلیل ویژگی که آینه در کل دارا می باشد، فضا دلبازتر و بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسد. به علاوه تنوع بسیار بالایی که این آینه ها دارند موجب شده تا به راحتی بتوان آینه مورد نظر خود را مطابق سلیقه و دکوراسیون فضای خود انتخاب کرد.

نمونه هایی از آینه ها را نیز از جمله آینه قدی دیواری را در این سایت بیابید.

آینه قدی دیواری

انواع آینه قدی دیواری

آینه قدی دیواری بک لایت

این نوع از آینه قدی دیواری، به گونه ای است که با استفاده از چراغ های LED که در پشت آینه به طور نامحسوس قرار می گیرد، نور مطلوب و متعادلی ایجاد می نماید. علاوه بر کاربردی بودن، زیبایی فوق العاده ای نیز دارند. همچنین آینه قدی دیواری بک لایت قابلیت های خاصی نیز دارد که موجب شده تا از دیگر آینه ها متمایز گردد.از جمله:

 • نحوه کارکرد آینه می تواند به چند صورت باشد: ریموتی، تاچ و به صورت حسگر. که هرکدام در نوع خود جذاب می باشند و به خواست مشتریان گرامی روی آینه اجرا می گردد.
 • امکان نمایش زمان، دمای محیط و… روی صفحه نمایش آینه وجود دارد.
 • قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث را نیز دارند تا امکان پخش موسیقی و ویدیو برای آینه فراهم باشد.
 • ُدر فضای مرطوب مثل سرویس می توانند قابلیت ضد بخار بودن داشته باشند. دراین صورت دیگر بخاری روی آینه ایجاد نمی گردد و همیشه یک آینه تمیز و شفاف خواهید داشت.
 • قابلیت تعویض رنگ نورپردازی و تغییر شدت نور نیز وجود دارد.
آینه قدی دیواری
آینه قدی بک لایت دیواری

آینه قدی دیواری چراغ دار

در آینه چراغ دار نیز از لامپ های LED استفاده می گردد. در نوع بک لایت از نوع نواری آن استفاده می گردد. اما در آینه قدی چراغ دار ازلامپ هایی که شکل مرسومی دارند بهره گرفته می شود. با این تفاوت که مزایای لامپ های LED بسیار بیشتر از لامپ های رشته ای معمول می باشد. مثل:

 • طول عمر بسیار بالا و چندین برابری در مقایسه با لامپ های رشته ای معمولی دارا می باشند.
 • نوری که توسط لامپ های LED ایجاد می شود بسیار طبیعی تر و نزدیک تر به نور طبیعی می باشد.
 • تنوع رنگی بسیار بالایی دارند که به راحتی می توان رنگ نور موردنظر خود را انتخاب نمود.
 • از لحاظ مصرف انرژی، مصرف بسیار کمتری دارند و همین امر موجب کاهش هزینه ها در برق مصرفی می گردد.
 • این لامپ ها زیست سازگاری خوبی با محیط نیز دارا می باشند.
آینه چراغ دار

لامپ های LED خود نیز تنوع بالایی را دارا می باشند. که از نوع نواری و با ضخامت کم آن در آینه بک لایت استفاده می گردد. و با شکلی مشابه لامپ های معمول نیز در آینه چراغ دار و هالیوودی به کار برده می شود. هر دو مزایایی مشابه هم دارند اما با توجه به نوع آینه از نوع مناسب آن استفاده می شود.

آینه قدی چراغ دار

قابلیت های آینه چراغ دار

امکانات و قابلیت های آینه چراغ دار نیز می تواند همانند آینه بک لایت باشد و به صورت های مختلف از جمله آینه قدی دیواری به کار برده شوند. همین ویژگی های منحصر به فرد این نوع از آینه هاست که موجب شده مورد توجه بسیاری قرار بگیرند. و از آن ها در کاربردهای بسیار مختلفی بهره گرفته شوند.

آینه قدی دیواری چراغ دار

آینه قدی دیواری رنگی

یکی دیگر از انواع آینه قدی دیواری می تواند آینه رنگی باشد. این آینه ها شامل تمامی طیف های رنگی می باشند. رنگ آینه می تواند رنگی متناسب با فضا و یا حتی متضاد با محیط اطراف خود باشد تا جذابیت بیشتری داشته باشد و به عنوان نقطه کانونی در فضای خود تلقی گردد. انتخاب رنگ بسیار اهمیت دارد و می توان برای انتخاب آن مطالعه ای نیز روی رنگ ها و هارمونی آن ها داشت تا بتواند در انتخاب رنگی مناسب کمک کننده باشد.

آینه دیواری رنگی

آینه های رنگی با رنگی که دارند به محیط خود روح تازه ای می بخشند و و آن را از یکنواختی خارج می نمایند.به خصوص اگر به شکل آینه قدی دیواری دیواری به کار برده شوند که زیبایی آن ها چندین برابر می گردد. این آینه ها به خصوص برای فضاهایی مثل رستوران ها می توان استفاده نمود که نیازی به دید واضحی ندارند. و می توانند در زیبایی فضای مورد استفاده خود بسیار موثر باشند.

آینه قدی دیواری رنگی

از رنگ های بسیار پرطرفدار برای آینه می توان به رنگ های دودی، برنز اشاره نمود. چرا که علاوه بر زیبایی که دارند به راحتی خود را با تمامی رنگ ها و هرسبک دکوراسیونی تطابق می دهند. البته رنگ های خاص تر آبی، بنفش، زرد و… نیز گیرایی فوق العاده خود را دارا می باشند. و با استفاده از آن ها می توان فضای خاص و منحصر به فردی را ایجاد نمود.

آینه قدی رنگی

آینه ساده

منظور آینه شفافی می باشد که از گذشته تا کنون در اطراف خود مشاهده می نماییم. اما در طی سال ها و پیشرفت در این صنعت کیفیت و شفافیت آن به طور قابل ملاحظه ای بهبود پیدا کرده است. این آینه ها که می توانند به صورت آینه قدی دیواری نیز به کار روند، به راحتی خود را با هر محیطی و هر سبک چیدمانی تطابق می دهند و به زیبایی آن نیز می افزایند.

آینه قدی تزیینی
آینه قدی تزیینی

آینه هوشمند

از دیگر آینه های جذاب و مورد توجه آینه هوشمند می باشد. این آینه قابلیت های زیادی می تواند داشته باشد. از جمله این که می تواند امکان اتصال به وای فای و تلفن همراه را دارا باشد. در این صورت می توان از پخش موسیقی و ویدیو بهره مند شد. که از قابلیت های منحصر به فردی می باشد که یک آینه می تواند آن را دارا باشد.

آینه قدی هوشمند

همچنین در صورت تمایل آینه هوشمند امکان ضد بخار بودن را نیز می تواند داشته باشد. در این صورت برای سرویس بهداشتی، حمام ، استخر که محیط مرطوبی را دارند، بهترین انتخاب ممکن خواهد بود. در واقع بخار آب که ایجاد می گردد در صورت برخورد با سطح سرد مثل آینه تبدیل به قطرات روی آینه می شود. در این صورت بخار آب روی آینه ایجاد می گردد که موجب می شود تا سطح آینه شفافیت و وضوح خود را دیگر نداشته باشد. اما با قابلیت ضد بخار بودن دیگر این مشکل ایجاد نخواهد شد.

آینه هوشمند قدی

عملکرد آینه به این صورت است که سطح آینه تا حد بسیار کمی گرم می شود. در این صورت دیگر بخار آبی روی صفحه آینه ایجاد نخواهد شد. و همیشه آینه ای با سطح شفاف و تمیز خواهید داشت. در واقع این آینه با عملکردی که دارد یکی از دغدغه ها و نگرانی ها در مورد آینه را حل نموده است. و با وجود آینه هوشمند ضد بخار دیگر نگرانی بابت ایجاد بخار به خصوص در محیط های مرطوب وجود نخواهد داشت.

آینه قدی بک لایت

آینه ونیزی

این آینه ها نیز از دیگر آینه های زیبا و جذاب می باشند که قدکت طولانی دارند. و می توان آثار آن را نیز در برخی بناهای تاریخی مشاهده نمود. آینه ونیزی زیبایی گیرا و فوق العاده ای دارد و با استفاده از آن می توان فضای کلاسیک و بسیار شیکی را ایجاد کرد. این آینه را می توان در واقع اثری هنرمندانه معرفی کرد. که از آن می توان علاوه بر آینه کاربرد تزیینی و دکوراتیو نیز داشت. و با استفاده از آینه ونیزی زیبایی بیشتری را نیز برای فضای خود به ارمغان آورد.

آینه دیواری ونیزی

آینه تراش دار

از دیگر آینه های جذاب می توان آینه تراش دار را نام برد. این آینه به گونه ایست که اغلب دور تا دور آینه تراش داده می شود و یا از آینه های تراش دار استفاده می گردد. و به گونه ای مانند قاب آینه می باشد. زیبایی آینه تراش دار فوق العاده خواهد بود. به خصوص اگر به صورت آینه قدی دیواری نیز مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر کاربرد معمول آینه ها، در واقع این آینه می تواند به عنوان ابزار تزیینی و آینه دکوراتیو نیز به کار رود. از این رو که زیبایی چشم نواز و جذابی را دارا می باشند.

آینه قدی تراش دار

تمامی این آینه های معرفی شده خود نیز از تنوع بالایی برخوردار هستند. از نظر شکل و اندازه و… که تمامی این موارد قابل انتخاب می باشد.

موارد کاربرد آینه قدی دیواری

خانه

در قسمت های مختلف خانه به خصوص اتاق خواب از پرکاربردترین نوع آینه ها می باشد. چرا که علاوه بر این که تمام نیازهای مربوط به یک آینه را رفع می کند. همچنین از زیبایی قابل توجهی نیز برخوردار می باشد. چرا که آینه قدی دیواری نیاز هر خانه ای می باشد. علاوه بر اتاق خواب برای قسمت هایی مثل پذیرایی، سرویس بهداشتی در راهرو یا به عنوان آینه جاکفشی نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

آینه دیواری قدی

همچنین با توجه به تنوعی که در مورد آینه ها وجود دارد، امکان انتخاب آینه ای متناسب با فضای خود وجود دارد. علاوه بر این برای هر قسمت مثل سرویس بهداشتی، اتاق خواب و… نیز آینه ای مناسب با این فضا نیز وجود دارد.

 آینه قدی دیواری اتاق خواب

سالن زیبایی

سالن زیبایی و آرایشگاه از مکان هایی می باشند که نیاز ضروری به آینه در آن ها کاملا مشهود می باشد. و بدون وجود آینه کارکرد و معنای خود را از دست می دهند.همچنین از آینه در قسمت های مختلفی می توان استفاده نمود. از این رو آینه های متفاوتی نیز می توان به کار برد. در این میان آینه قدی دیواری از کاربردی ترین نوع آینه در این میان می باشند که تمام نیاز به آینه را در این محیط رفع می نمایند. و وجود آن در برخی از بخش ها الزامی می باشد. چرا که بهترین دید را در میان آینه های موجود دارا می باشد و موجب می شود تا با تسلط بیشتری روند کار نیز تسهیل گردد.

از آن جا که آینه از ضروری ترین ابزار در آرایشگاه می باشد، پس انتخاب درست و شکیل آن نیز بسیار حایز اهمیت است. چرا که فضای گسترده ای نیز از نظر دیداری به خود اختصاص می دهد و از مهم ترین ابزارها در سالن های زیبایی می باشد.

آینه قدی دیواری آرایشگاه

باشگاه ورزشی

باشگاه ها و سالن های ورزشی نیز از دیگر مواردی هستند که آینه قدی دیواری می تواند در آن ها به کار برده شود. همچنین استفاده از آینه باعث می شود تا فضا گسترده تر شود. و با انعکاس نوری که در آن ایجاد می شود روشن تر نیز گردد. و افراد حاضر در این محل احساس خوشایندتری از فضا نیز داشته باشند. چرا که فضای زیبا و دکوراسیون یک محل در جذب افراد می تواند تاثیر شگرفی گذارد.

آینه قدی دیواری آرایشگاه

مزون و فروشگاه

مزون ها و فروشگاه های مختلف از جمله البسه از مواردی هستند که نیاز به آینه قدی دیواری در آن ها مشهود می باشد. چرا که آینه قدی با دید گسترده ای که به افراد می دهد موجب می شود تا بتوانند انتخاب راحت تری در خرید خود داشته باشند. چرا که با دید بهتری می توانند خود را در آینه مشاهده نمایند و همین امر در انتخاب راحت تر موثر می باشد. علاوه بر این ها آینه قدی دیواری موجب افزایش زیبایی و جلوه بیشتر اجناس نیز می گردند.

آینه قدی دیواری مزون و اتاق پرو

کافه و رستوران

آینه نقش مهمی در زیبایی فضای کافه ها و رستوران ها دارد. به خصوص در حالت آینه قدی دیواری که از مناسب ترین گزینه ها برای اینگونه فضاها می باشد. چرا که علاوه بر این که فضای خاصی را به خود اختصاص نمی دهد، موجب بزرگتر به نظر رسیدن آن می شود. به خصوص آینه هایی که روشنایی نیز از خود دارند در این امر بسیار کمک کننده می باشند.

آینه دیواری قدی

هتل ها

از دیگر موارد استفاده آینه قدی دیواری می توان به هتل ها و مهمانپذیرها اشاره نمود.آینه نیز در این محیط ها ضرورت دارد و در قسمت های مختلفی مثل راه پله، اتاق ها و…. می تواند به کار برده شود. با توجه به تنوع بسیار بالای آینه ها می توان آینه ای مناسب با فضا و سبک هتل انتخاب نمود و سفارش داد. تا فضای زیباتری را با استفاده از آینه ها به ارمغان آورد. چرا که زیبایی دکوراسیون بسیار کمک کننده در جذب افراد و مهمانان می گردند تا حس خوبی در این فضا داشته باشند.

آینه قدی دیواری

در کل آینه قدی دیواری در هر جایی می تواند کاربرد داشته باشد. و در اینجا به چند نمونه از موارد پر استفاده آن اشاره شده است تا بتواند کمی در انتخاب آینه قدی مورد نظر راهنما باشد تا بتوانید آینه مورد نظرتان را بیابید.

ثبت سفارش

صنایع شیشه و آینه فرکو اقدام به تولید انواع آینه به درخواست و سلایق مشتریان عیز در کمترین زمان ممکن می نماید. با توجه به مراحل ساخت و تولید در کارگاه فرکو از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند. در این مجموعه از نیروی متخصص و پیشرفته ترین تجهیزات بهره گرفته می شود. تا محصولی با کیفیت و درخور مشتریان عزیز ارایه گردد.

برای سفارش انواع آینه و دریافت مشاوره می توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ تماس بگیرید. همکاران ما در این مجموعه آماده خدمت و راهنمایی به شما عزیزان می باشند. با ثبت سفارش نیز در کمترین زمان سفارش شما تولید و آماده ار سال می گردد.

آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری کافه و رستوران
آینه قدی دیواری چراغ دار
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه قدی دیواری
آینه دیواری قدی

16 پاسخ

  1. سلام وثتتون بخیر. برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات لازم برای محصول مورد نظر خود می تونید با شماره 02188068352 و یا ازطریق واتس اپ تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیارتون قرار بدن.

  1. سلام وقت بخیر بله آینه کاری دیوار هم انجام میشه برای هماهنگی های لازم با شماره 02188068352 تماس بگیرین.

  1. سلام می توانید با شماره 02188068352 تماس بگیرین و اطلاعات لازم را دریافت و ثبت سفارش انجام بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو