آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

آینه‌ها جز ابزاری هستند که از گذشته‌های دور استفاده و کاربرد داشتند. اکنون نیز با توجه به تغییراتی جهت بهبود کیفیت و شفافیت و … باعث شده تا به ابزار ضروری تبدیل شود. یکی از زیباترین و مدرن ترین آن‌ آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری باشد.

مرحله تولید این نوع آینه ها در صنایع فرکو از صفر تا صد به دست کارشناسان خبره انجام میگیرد . آینه های هوشمند فرکو قابلیت این را که دارد که با سفارشات شما مشتری عزیز خصوصی سازی شده و به سلیقه دلخواه شما تولید گردد. به دلیل این که این نوع آینه ها در کارگاه فرکو تولید شده وتوسط خود شرکت ارسال و نصب میگردد.

آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

آینه بک لایت

ساختار این آینه‌ها این‌گونه است که چراغ‌های بسیار نازک LED در قسمت پشت آینه نصب می‌شوند. البته در ظاهر ما نمی‌توانیم آن را ببینیم. پس یک آینه با نور پس‌زمینه زیبا و جذاب خواهد بود.

به‌صورت متداول روشنایی با نوارها و لامپ های LED فراهم می‌شود و مصرف انرژی کمی دارند. حدود۴۰۰۰۰  ساعت عمر می‌کنند که نسبت به مصرف انرژی لامپ های معمولی که عمرشان حدود ۱۲۰۰ساعت است به صرفه تر می باشند . پس در کاهش مصرف انرژی تأثیر به سزایی دارند. همچنین می‌توان در زمان عدم نیاز به‌راحتی آن را با دکمه لمسی خاموش کرد.

نورپردازی مناسب تأثیر زیادی در نمایش یک فضا دارد و استفاده هوشمندانه از آن باعث می‌شود تا فضا بزرگ‌تر ازآنچه که هست به نظر برسد.چراغ‌های LED آینه نوری یا آینه بک لایت رنگ‌های بسیار متنوعی دارند. بر اساس دکوراسیون و رنگ حاکم بر فضا نیز می‌تواند انتخاب شود تا نور و فضای خیره‌کننده‌ای به ارمغان بیاورند.

آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری
نمونه کار تولیدی کارگاه فرکو

برخی از موارد استفاده آینه های نوری تولیدی فرکو

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها وجود آینه ها لازم و مهم هستند . حال اگر از آینه های نوری استفاده شود زیبا تر و مناسب تر است . زیرا در این فضاها به نور بیشتری نیاز است تا هم صورت واضح تر دیده شود و هم محیط را زیباتر می کند .

آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

برای میکاپ و گریم به نور بیشتر و آینه هایی شفاف نیاز داریم تا صورت را واضح تر نشان دهد . با انعکاس نور به صورت باعث می شود تا ایرادات را بهتر ببینیم . همچنین می توانیم شدت نور را تا حد نیاز افزایش یا کاهش دهیم . با تمام این تفاسیر مناسب ترین آینه برای گریم و میکاپ هستند .

آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

امروزه علاوه بر دکوراسیون داخلی منازل به دکور و زیبایی سرویس های بهداشتی توجه ویژه ای شده است . استفاده از یک آینه بک لایت یا آینه نوری در سرویس بهداشتی در طراحی دکوراسیون آن موثر خواهد بود .

آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری
آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

از موارد مهم و لازم در بوتیک ها وجود آینه هاست . در اتاق های پرو و فضای داخلی بوتیک آینه قدی یا ایستاده مورد استفاده قرار میگیرند . نور کافی هم یکی از الزامات در بوتیک ها به شمار می رود . در نتیجه استفاده از یک آینه ایستاده و قدی با امکان نورپردازی بهترین گزینه برای انتخاب در این مکان هستند . هم به افزایش نور کمک خواهد کرد و هم به زیبایی دکور .

آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

چرا آینه بک لایت هوشمند؟

همه ما همیشه به دنبال بهترین و بالاترین کیفیت با کمترین هزینه هستیم .اگر می خواهید محصولات آینه بک لایت هوشمند با کیفیت بالا داشته باشید به صنایع تولید شیشه و آینه فرکو مراجعه کنید . تا سفارش متناسب با نیازهای شما به بهترین نحو و باکیفیت ، تولید و در اختیار شما قرار گیرد .
یکی از صنایع های مدرن در دنیای امروزی انواع آینه بک لایت است که در انواع رنگ و جنس به فروش میرسد و در کاربرد های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد .

درخشش نور از پشت این آینه‌ها فضای زیبایی را فراهم می‌کند. تغییرات کوچک در فضا مثل نصب یا قرار گرفتن آینه نوری می‌تواند باعث افزایش زیبایی و ایجاد تنوع در محیط شما شود.

آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری
آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

آینه بک لایت هوشمند دارای چه قابلیتی می باشند؟

همه ی آینه ها قابلیت نصب حسگر ( آینه لمسی ) و یا همچنین ریموت و ضد بخار شدن را دارند. همچنین قابلیت نمایش دما یا ساعت را دارند . در صورت درخواست میتوان از رنگ های مختلف LED پشت آینه ها از جمله آفتابی ، مهتابی و یا هفت رنگ را استفاده نمود.

آینه بک لایت از ایده‌های خلاقانه در صنعت شیشه و آینه است که می‌تواند به صرفه‌جویی انرژی و زیبایی بیشتر نیز کمک کند. درواقع ازجمله آینه‌های دکوراتیو و بسیار پرکاربرد می‌تواند باشد که در هر فضایی قابل‌استفاده هستند. این نوع از آینه ها با نوری که ایجاد می‌کنند، تأثیر بیشتری بر بزرگ‌تر و روشن‌تر نشان دادن فضا می‌گذارد. علاوه بر کاربردی که دارند حالت تزیینی نیز دارد.

مزایای استفاده از LED در آینه های بک لایت و هوشمند

ازجمله مزایای لامپ‌هایLED که در آینه‌های بک لایت یا هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد . علاوه بر زیبایی ،روشنایی دلپذیری نیز به محیط اطراف خود می‌دهد:

طول عمر بالا

 • طول عمر بسیار بالای آن‌ها که چندین برابر لامپ‌های رشته‌ای است. همین ویژگی باعث می‌شود هزینه نگهداری و تعمیر کمتر شود.

مصرف انرژی کمتر

 • مصرف انرژی کمتر که در مقایسه با دیگر ابزارهای روشنایی قابل‌توجه است. همچنین با روشنایی آینه نوری یا آینه بک لایت محیط روشن تر نشان داده می شود .

عدم تولید گرما

 • لامپ‌های LED هنگام روشنایی تقریباً هیچ گرمایی اطراف خود منتشر نمی‌کنند. در حالی که لامپ‌های سنتی مقدار زیادی از انرژی مصرفی خود را به گرما تبدیل می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود تاراندمان پایین‌تری در مقایسه باLEDها داشته باشند. و همچنین در مصرف انرژی هم صره جویی خواهد شد .

نور پردازی زیبا

 • روشنایی که ایجاد می‌کنند در مقایسه با دیگر ابزارهای روشنایی سنتی، بسیار طبیعی است . از ایجاد سایه نیز کاسته میشود .

دوست محیط زیست

 • ازنظر زیست‌محیطی در مقایسه با دیگر ابزارهای روشنایی سنتی ایمن هستند . درون لامپ‌های LED از جیوه استفاده نمی‌شود و به همین دلیل ازجمله منابع نوری سبز دسته‌بندی می‌شود.

قابلیت و ویژگی‌ها آینه بک لایت

آینه بک لایت یا نوری به‌صورت هوشمند است. و قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌تواند داشته باشد. ازجمله این‌که :

تنوع رنگ نور آینه بک لایت

 • . رنگ نور آینه حتماً نیاز نیست که سفید باشد . می‌تواند رنگ های متنوع متناسب با سلیقه و دکوراسیون خود استفاده کنید .
آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری
آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

تنظیمات نور آینه بک لایت

 • . به‌صورت لمسی و یا با استفاده از ریموت می‌تواند رنگ و شدت نور آن تغییر کند . در حالت لمسی و حسگر حدود۳ ثانیه زمان می‌برد. همچنین با چراغ‌های فلورسنت نیز قابلیت ساخت دارند که البته کمتر مرسوم هستند. هم‌زمان نیز می‌توان از چند رنگ‌ مختلف بهره برد.

قابلیت پخش موسیقی از آینه بک لایت

 • . از قابلیت‌های بسیار هیجان‌انگیز آن این است که می‌تواند قابلیت پخش موسیقی یا حتی ویدیو دارد. از طریق بلوتوث به گوشی متصل و امکان پخش موسیقی  و ویدیو را خواهد داشت.

آینه بک لایت ضد بخار

. با استفاده از پدی که در پشت آینه قرار می‌گیرد، در صورت استفاده در محیط مرطوب مثل حمام، بخار روی آینه قرار نمی‌گیرد و دیگر نگرانی بابت این موضوع وجود نخواهد داشت.

بخار و لکه های ایجاد شده بر روی آینه به مرور زمان باعث فرسودگی شیشه می شود. با رفع این مشکل باعث افزایش طول عمر آینه هم خواهد شد .

حک لوگو ی خودتان بر روی آینه بک لایت

 • . امکان حک لوگو، برند و یا هر نوشته مورد سفارش خود بر روی آینه بک لایت وجود دارد. در این صورت یک آینه اختصاصی و منحصربه‌فرد را خواهید داشت.
آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری
نمونه تولیدی در کارگاه فرکو

صفحه نمایشگر بر روی آینه بک لایت

 • . همچنین این امکان نیز وجود دارد تا بر روی آینه ساعت و دمای محیط نمایش داده شود.
آینه هوشمند بک لایت یا آینه نوری

5 دلیل که چرا باید از آینه بک لایت یا آینه نوری استفاده کنیم:

1. به فضا زیبایی می بخشند

2. با انعکاس نور فضا را بزرگتر نشان می دهند

3.یک منبع روشنایی هستند

4. نصب آنها آسان است

5.قابلیت های جدید و کاربردی دارند

4 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر بله امکان داره .درکل شما هرمحصولی را می تونید با سلیقه و دلخواه خودتون سفارش بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو