آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

پنجره آلومینیومی دو جداره

پنجره آلومینیومی دو جداره

پنجره آلومینیومی دو جداره با باریک ترین قاب های ما ساخته می شوند تا نور بیشتری به خانه شما سرازیر شود. ارائه سبک بی نقص معاصر و طراحی منحصر به فرد قاب با شیارهای سبک ، با طیف وسیعی از رنگ های معاصر که به سبک مدرن و پیشرفته ای به خانه شما می بخشد .پنجره دو جداره آلومینیومی یک انتخاب محبوب است. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر اینجا کلیک کنید.و از مشاوران ما برای انتخاب در و پنجره های با کیفیت و مقرون به صرفه به طور رایگان استفاده کنید.

پنجره های آلومینیومی دو جداره پنجره هایی هستند که فقط برای از بین بردن پیش نویس ها طراحی شده اند. و هر جا که از پنجره ها استفاده می شود عایق کاری کارآمد ارائه می دهند. همانطور که از نامش پیداست ، پنجره دوجداره دارای دو لایه مختلف شیشه است. که توسط “فضای مرده” بین پنجره ها جدا می شود. این فضا در واقع با گاز بی اثر پر شده است تا خصوصیات عایق پنجره را افزایش دهد. این اسپیسر بیشتر اوقات از مواد آلومینیومی تشکیل شده و با مقداری ماده خشک کننده پر می شود تا تراکم بین شیشه های پنجره را محدود کند. وقتی صحبت از پنجره های دو جداره آلومینیومی می شود ، سبک های مختلفی وجود دارد. می توانید پنجره های طراح جذاب برای خانه خود انتخاب کنید و می توانید از خانه خود در برابر آن محافظت کنید.

پنجره آلومینیومی دو جداره
متریال و جزیات دقیق پنجره

اطلاعات کلی پنجره آلومینیومی دو جداره

آلومینیوم ماده ای سبک وزن و با مقاومت بالا است که مورد استفاده قرار می گیرد. تقریباً هر جنبه ای از صنعت ساخت و ساز مدرن است. از درهای پاسیو در خانه ها گرفته تا دیوار پرده روی بلندترین خراشنده های آسمان. پنجره ها و درهای آلومینیوم مواد انتخابی معماران و مشخص کنندگان کاربردهای تجاری هستند و به طور فزاینده ای در بین صاحبان خانه محبوب هستند.

به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آلومینیوم ، به طرز باورنکردنی شکل پذیری دارد . می تواند به صورت بی شمار طراحی های معماری خم شود یا شکل بگیرد. همچنین بسیار مقاوم و در برابر خوردگی ناشی از آلاینده های صنعتی مدرن بسیار مقاوم است و نیاز به نگهداری طولانی مدت ندارد. طول عمر محصولات آلومینیوم بیش از چند سال در دهه اندازه گیری می شود

پنجره آلومینیومی دو جداره
پنجره دوجداره طرح چوب

دوام و پایداری پنجره های آلومینیومی دو جداره

مسلماً آلومینیوم پایدارترین ماده ساختمانی در جهان است و بسیار قابل بازیافت است. وقتی استادیوم قدیمی ومبلی تخریب شد ، 96٪ از آلومینیوم بازیابی و بازیافت شد.فرآیند بازیافت آلومینیوم با کیفیت بالا ایجاد می کند که هیچ یک از خصوصیات فیزیکی آلومینیوم اولیه را از دست نمی دهد . همچنین فقط 5٪ از انرژی لازم برای ایجاد آلومینیوم اولیه را مصرف می کند. به همین دلیل است که آلومینیوم به عنوان پایدارترین مصالح ساختمانی در جهان شناخته می شود.

پنجره ها و درهای قاب آلومینیومی گران تر از نمونه های uPVC خود هستند . با این حال ما همیشه خوشحال می شویم که تمام گزینه های موجود را برای شما نقل قول کنیم . بنابراین شما می توانید تصمیم نهایی را در نهایت بگیرید.

پنجره آلومینیومی دو جداره
پنجره های ویلایی مدرن

آیا پنجره های آلومینیومی از پنجره های uPVC بهتر هستند

آلومینیوم ماده قوی تری از uPVC است. این ماده اغلب در درب و پنجره های تجاری استفاده می شود . زیرا به عنوان ماده ای با دوام بیشتر در نظر گرفته می شود. می تواند زمان آزمایش را در شرایط پرمصرف تحمل کند. پوشش پودر پنجره های آلومینیومی نیز بسیار مقاوم است و برای مقاومت در برابر برخی از شرایط بسیار شدید طراحی شده است. در بیشتر آزمایشات در گروه های شدید مواجهه زنده می ماند.

درب و پنجره سازی

شکستگی های حرارتی پنجره آلومینیوم

ورود فن آوری پلی آمید در سال های اخیر درها و پنجره های آلومینیوم را به سطح جدیدی می رساند ، پیشرفت های زیادی در عایق حرارتی ایجاد می کند. بنابراین پنجره ها و درهای آلومینیومی که از نظر حرارتی خراب شده اند . از مانعی در این راه برای بهبود عایق و بازده انرژی استفاده می کنند. شکست حرارتی در آلومینیوم سدی است که باعث می شود تماس آلومینیوم با آلومینیوم از داخل به بیرون پنجره شکسته شود. فناوری امروز به این معنی است که مانع حرارتی تا 1000 برابر کمتر از آلومینیوم گرما هدایت می کند

پنجره آلومینیومی دو جداره
پنجره های دوجداره ترمال بریک

قاب پنجره های آلومینیومی دو جداره

رنگ های قاب

پنجره های آلومینیومی صنایع فرکو در طیف وسیعی از گزینه های یک رنگ ، با همان لحن داخلی و خارجی موجود هستند. می توانید پنجره ای دو رنگ را انتخاب کنید که در قسمت داخلی آن سفید باشد و در قسمت بیرونی یک رنگ تاریک معاصر متفاوت داشته باشد.

قاب فرعی الوار

پنجره های آلومینیوم را می توان در داخل یک قاب فرعی از الوار قرار داد . قبل از اینکه به ظروف متصل شود ، پنجره را در یک قاب چوبی ثابت می کند. این بدان معناست که خطوط دید کمی محدودتر هستند، اما مشخصات باریک آلومینیوم باعث تعادل آن می شود. مزیت اصلی زیر قاب چوب این است که زیبایی پیچیده سنتی را به آن اضافه می کند.

پنجره آلومینیومی دو جداره
پنجره دوجداره

مزایای پنجره های آلومینیومی

به خانه خود احساسی معاصر بدهید

پنجره های پنجره آلومینیومی گزینه مناسبی برای احساس مدرن هستند. قاب باریک فضای شیشه ای بزرگتری را امکان پذیر می کند.

توقف انتقال گرما

قدرت آلومینیوم این است که ظاهر عالی دارد – اما ضعف آن رسانایی آن است. در فرکو ، ما تجربه کاهش این مشکل را داریم. ما با استفاده از یک شکست حرارتی پلی آمید ، یک نوار فضای گرم لبه بین شیشه ها و شیشه Low-E مجهز به عنوان استاندارد ، از تمام فن آوری موجود برای محدود کردن انتقال استفاده می کنیم.

پنجره آلومینیومی دو جداره

امنیت

پنجره های آلومینیومی ما دارای ویژگی های امنیتی عالی هستند. مهره های داخلی از برداشتن شیشه از خارج ، قفل چند نقطه ای و دسته ای قابل قفل شدن کلیدی جلوگیری می کند که در موقعیت دریچه شب قفل می شود. بنابراین خانه شما می تواند بدون تهدید امنیت تهویه شود.

جزییات پنجره های آلومینیومی

دوام

نه تنها پنجره بادوام است بلکه عایق بندی بیشتری نیز دارد. بین شیشه های پنجره ، جیب آن با گاز آرگون پر می شود تا فضا پر شود. این فاصله دهنده است که شیشه ها را کنار هم نگه می دارد. بنابراین ، حداقل انتقال گرما وجود دارد.

بنابراین ، انتخاب پنجره های دو جداره آلومینیومی می تواند خانه شما را در زمستان ها گرم و در تابستان ها را خنک نگه دارد.

پنجره آلومینیومی سفید

عمری طولانی

آلومینیوم ماده ای بسیار بادوام است ، عمر پنجره های شما بیشتر از ماده اصلی به پوشش روکش پودر بستگی دارد.تنها عامل واقعی آلومینیوم این است که رسانای بهتری است در ماه های زمستان سردتر و در تابستان گرمتر است.

پنجره دوجداره سفید

آسان تمیز میشود

تمیز کردن آلومینیوم نسبت به پنجره های uPVC راحت تر است زیرا دارای الکتریسیته ساکن کمتری هستند . بنابراین گرد و غبار را جذب نکنید. پاک کردن ساده با آب گرم و صابون تمام آنچه که لازم است است.

سازگار با محیط زیست

پنجره های آلومینیوم سازگار با محیط زیست هستند. آلومینیوم به طور نامحدود قابل بازیافت است . بنابراین وقتی آن را بازیافت می کنید ، آلومینیوم جدید با کیفیت بسیار بالا ایجاد می کند. فرآیند بازیافت حدود 5٪ از انرژی مورد نیاز برای ایجاد مواد اولیه را مصرف می کند.

پنجره های دوجداره مشکی

راه های ارتباطی صنایع فرکو

مشاوران ما در هر لحظه ای آماده پاسخگویی و مشاوره دادن به شما عزیزان هستند تا بتوانید بهترین ثبت سفارش را از کمپانی فرکو انجام دهید .تمامی نمونه کارها داخل پیج اینستاگرام فرکو قرار دارد و برای استعلام از قیمت می توانید به واتساپ مراجعه کنید .

آیا پنجره های دوجداره سازگار با محیط هستند؟

پنجره های آلومینیوم سازگار با محیط زیست هستند. آلومینیوم به طور نامحدود قابل بازیافت است . بنابراین وقتی آن را بازیافت می کنید ، آلومینیوم جدید با کیفیت بسیار بالا ایجاد می کند. فرآیند بازیافت حدود ……

آیا پنجره های آلومینیومی از پنجره های uPVC بهتر هستند؟

آلومینیوم ماده قوی تری از uPVC است. این ماده اغلب در درب و پنجره های تجاری استفاده می شود . زیرا به عنوان ماده ای با دوام بیشتر در نظر گرفته می شود. می تواند زمان آزمایش را در شرایط پرمصرف تحمل کند. پوشش پودر پنجره های آلومینیومی نیز ……..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو