آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 14 ، 15 الی 20

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

پنجره آلومینیومی تک جداره

پنجره آلومینیومی تک جداره

پنجره آلومینیومی تک جداره از مزایا زیادی برخوردار است . از گذشته تا به امروزه مورد استفاده عموم مردم قرار گرفته است که در منازل و مهم کار و ساختمان سازی کاربرد بسیاری دارد . از لحاظ قیمت و کیفیت گزینه بسیار خوب و مفیدی است.در ادامه به بررسی این نوع پنجره کامل خواهیم پرداخت.

مزایای پنجره های آلومینیومی تک جداره

برخی از مزایای نصب پنجره های آلومینیومی بر روی خانه شما شامل ترک خوردن ، پوسته ریزی ، خم شدن و تاب نخوردن است . پنجره های آلومینیومی یکی از با دوام ترین گزینه های نصب پنجره است که با آن روبرو می شوید. به دلیل طراحی باریک پنجره های قاب آلومینیومی ، پنجره های آلومینیومی یک گزینه جذاب برای صاحبان خانه هایی است که به دنبال ظاهری مدرن هستند. اگرچه بعداً به تعمیر و نگهداری بیشتر احتیاج دارد ، اما اگر در آینده بخواهید آنها را صنوبر کنید ، می توان قابهای آلومینیومی را نیز رنگ آمیزی کرد.

پنجره آلومینیومی تک جداره
در و پنجره دوجداره سرتاسری

نکته ای که باید قبل از تعویض پنجره در نظر بگیرید

نکته ای که در هنگام تعویض پنجره های خانه با پنجره های قاب آلومینیومی باید در نظر داشته باشید این است که شما از نظر بازده انرژی حتی با وقفه های حرارتی آنها ضربه خواهید دید. فریم های آلومینیومی گرما را بسیار سریعتر از گزینه های دیگر هدایت می کنند . بنابراین گرما با سرعت بسیار بیشتری به خانه شما وارد می شود .

باعث می شود سیستم تهویه مطبوع مرکزی خانه حتی بیشتر کار کند.قاب های آلومینیومی دومین نوع گران قیمت قاب پنجره در پشت پنجره های تعویض قاب چوبی هستند . در حالی که آلومینیوم بسیار با دوام است . بهتر از اکثر انواع قاب ها در برابر هوا قرار می گیرد . در صورت بدرفتاری به راحتی می تواند فرسوده شود. تعمیر پنجره های آلومینیومی فرورفته دشوار است . برای پوشاندن فرورفتگی معمولاً باید کاملاً تعویض یا رنگ شود تا هزینه نگهداری بیشتر نشود.

پنجره آلومینیومی تک جداره
پنجره آلومینیومی مشکی

تعمیر پنجره آلومینیوم در مقابل تعویض

اگر پنجره های آلومینیومی منزل شما قبلاً دو جداره شده اند ، بسته به میزان خرابی که می بینید ، تعمیر آنها را در مقابل تعویض آنها در نظر بگیرید. اگر پنجره در بیشتر قسمتها دست نخورده است ، می خواهید قبل از تصمیم گیری در مورد تعمیر یا تعویض ، وضعیت فعلی قاب پنجره آلومینیومی ، شیشه و سایر قسمتهای پنجره خود را ارزیابی کنید. این جایی است که یک پیمانکار مطمئن اغلب به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که بهترین گزینه چیست.

به عنوان یک قاعده کلی ، اگر تعمیر پنجره آلومینیومی شما فقط برای یک پنجره است ، بهتر است کل پنجره را با تعویض پنجره با کیفیت بالاتر تعویض کنید. بسیاری از مالکان خانه ها ترجیح می دهند، برای نگهداری خنک تر در خانه و جلوگیری از داشتن پنجره هایی که باعث اضافه شدن وقت نشت هوا می شود، به یک ماده قاب پنجره با کیفیت بالاتر مانند آلومینیوم ارتقا دهند . یا یک جایگزین شیشه تک جداره را انتخاب کنند .

پنجره آلومینیومی تک جداره
در و پنجره مشکی ترمال بریک

آیا پنجره های آلومینیومی تک جداره از پنجره های دیگر بهتر هستند

در حالی که پنجره های آلومینیومی گران تر از پنجره های فایبرگلاس هستند . اما در برابر هوازدگی موثرتر مقاومت می کنند و از نظر زیبایی در خانه های مدرن خوشایند هستند. آنها همچنین نسبت به پنجره های چوبی تعویضی از قیمت کمتری برخوردار هستند . از دوام بالاتری برخوردار هستند. با افزودن وقفه های حرارتی ، انرژی آنها بسیار بیشتر از قاب های آلومینیومی 20 سال پیش در بازار است.

با این حال ، مشکلات بهره وری انرژی آنها (به راحتی گرما را امکان پذیر می کنند). دلیل اصلی این است که صاحبان خانه تصمیم می گیرند پنجره های خود را با یک ماده متفاوت از قاب جایگزین کنند. همه انواع دیگر قاب پنجره ها بهره وری انرژی بیشتری را برای کمک به صرفه جویی در قبوض گرمایش و سرمایش طولانی مدت ارائه می دهند.

پنجره آلومینیومی تک جداره

مارک های پنجره آلومینیوم تک جداره

تعداد کمی مارک پنجره وجود دارد که آلومینیوم و پنجره های چوبی روکش آلومینیومی (ظاهر بیرونی چوبی) ارائه می دهد. انتخاب مارک پنجره قسمت مهمی از پروژه خرید پنجره شماست .زیرا یک مارک خوب مواد قاب ، ضمانت های عالی ، آلومینیوم متعدد را ارائه می دهد.

پنجره آلومینیومی تک جداره
در و پنجره دوجداره پذیرایی

شکست های حرارتی در پنجره های آلومینیومی تک جداره

هنگام خرید پنجره های آلومینیومی ، مهم است که در مورد شکست های حرارتی قاب سوال کنید. و به یک سطح مقطع از قاب نگاه کنید تا تعداد شکست بین قاب ها را مقایسه کنید. یک قاب با وقفه های بیشتر به طور کلی کارآمدتر خواهد بود.

شکست های حرارتی به فضاهای بین بخشهای یک قاب پنجره آلومینیومی گفته می شود. قاب های آلومینیومی عمدتا از داخل توخالی هستند و محفظه های تشکیل دهنده قاب از یکدیگر جدا شده اند. هر قسمت باز که دو طرف به هم متصل نشوند ، یک شکست حرارتی است . در این شکسته ها ، مقره ها و رزین ها وارد می شوند. این باعث می شود که قاب دوام بیشتری داشته باشد و مسیرها برای عبور گرما از طریق آلومینیوم کاهش یابد.

پنجره آلومینیومی تک جداره
پنجره آلومینیومی

وینیل در مقابل پنجره آلومینیومی تک جداره

مواد پنجره وینیل و آلومینیوم برای قابها و ارسی ها هر دو موافق و مخالف هستند. به طور کلی ، از نگهداری پایین تر ، ارزان تر و بادوام تر از چوب هستند. هر دو گزینه زیبایی شناسی متفاوتی دارند و در ملک های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.
با این حال ، وقتی روی مناطق مناسب تمرکز می کنید ، مقایسه پنجره های وینیل با پنجره های آلومینیومی بسیار آسان تر است.
این شش حوزه جایی است که بیشترین تفاوت بین این دو ماده وجود دارد .به احتمال زیاد اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری در مورد پروژه خود را پیدا خواهید کرد.

پنجره آلومینیومی تک جداره
مدل پنجره های چند تیکه ای

نکات قابل توجه درمورد پنجره آلومینیومی

ظاهر

هزینه

ماندگاری

بهره وری و انرژی

تعمیر و نگهداری

نصب

وقتی صحبت از قاب پنجره وینیل در مقابل قاب آلومینیوم می شود ، شباهت های زیادی روی کاغذ وجود دارد. هر دو طیف گسترده ای از رنگ ها و پایان ها را ارائه می دهند . تقریباً در هر تنظیمات پنجره ای که می توانید (به صورت تک آویز ، دو آویز ، تک صفحه ، چند صفحه و غیره) به راحتی در دسترس هستند.با این حال ، خارج از کاغذ و در زندگی واقعی ، این دو گزینه از مواد قاب کاملاً متفاوت به نظر می رسند.
پنجره های آلومینیومی به طور کلی قاب های نازک دارند ، بنابراین بیشتر پنجره ها صفحه شیشه ای است. از طرف دیگر ، پنجره های وینیل معمولاً از ویژگی های سنتی قاب پنجره تقلید می کنند . اگرچه آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها و رنگ های پایان وجود دارند ، بنابراین می توانید سبک سنتی با رنگ مدرن بدست آورید.اگر ظاهری معمولی از دانه چوب مورد پسند شما باشد ، وینیل برنده واضحی است. در حالی که پنجره های آلومینیومی می توانند مانند چوب پوشانده شوند ، اما به ظاهر واقعی وینیل دست پیدا نمی کنند.

پنجره دوجداره سه در

ماندگاری

هر دو گزینه بسیار بادوام هستند ، به خصوص اگر با قاب های چوبی و ارسی های معمولی مقایسه شوند.آلومینیوم تمایل به تراشه یا فرورفتگی دارد. به عبارت دیگر ، اگر یک قاب پنجره آلومینیومی یا ارسی آسیب ببیند ، شما آن را خواهید دید. اگر قاب های پنجره وینیل یا ارسی ها به همین ترتیب آسیب ببینند . بعید است که تراشه ها یا فرورفتگی ها را ببینید زیرا مواد در کل سازگار است.
آلومینیوم همچنین با خوردگی و محو شدن مواجه می شود ، در حالی که وینیل چنین نیست. با این حال ، آلومینیوم گزینه قوی تر برای متریال پنجره است. نسبت تأثیر بالاتری دارد و می تواند در برابر هر آب و هوای موجود مقاومت کند. پنجره های وینیل می توانند آن را در اکثر شرایط آب و هوایی هک کنند اما ممکن است مانند پنجره های آلومینیومی در گرمای شدید یا سرما یا در مناطقی که آب و هوا به طور چشمگیری تغییر می کند ، خوب نباشند.

تعمیر و نگهداری در حال انجام

پنجره های وینیل درصورتی که به درستی نصب شوند بدون تعمیر و نگهداری هستند.پنجره های آلومینیوم از تعمیر و نگهداری کمی برخوردار هستند ، اما به نگهداری منظم نیاز دارند. آلومینیوم مستعد چگالش است و رطوبت اضافی منجر به زنگ زدگی و کپک زدن می شود.به همین دلیل ، پنجره های آلومینیوم باید مرتبا با تمیز کننده آلومینیوم تمیز شوند. همچنین روانکاری قطعات متحرک ضروری است زیرا پنجره های آلومینیومی با گذشت زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی می شوند.

در و پنجره دوجداره سرتا سری

بهره وری انرژی

پنجره های وینیل راهی برای پیشرفت هستند اگر بهره وری انرژی و عایق بندی برای پروژه شما اولویت است. صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از مزیت های اصلی قاب وینیل است. آنها در کاهش انتقال گرما و نفوذ نور و تنظیم دمای داخلی اتاق فوق العاده موثر هستند.متناوباً ، قاب ها و ارسی های آلومینیومی در واقع می توانند گرما را هدایت کرده و فضای اتاق را گرم کنند.

برخی از مواد آلومینیومی که از نظر حرارتی بهبود یافته اند ، می توانند به اتلاف انرژی کمک کنند ، اما هزینه آنها بسیار بیشتر است.

هزینه

هزینه پنجره های جدید به طور معمول یکی از مهمترین جنبه هایی است که یک مالک خانه یا ساختمان به آن اهمیت می دهد. بنابراین کدام ماده مقرون به صرفه است؟ پنجره های وینیل قیمت قابل توجهی کمتر از پنجره های آلومینیومی دارند. به طور متوسط ​​، هزینه آنها بین 33-58٪ کمتر است . تولید کننده ، کیفیت و ویژگی های اضافی همه می توانند در تغییرات هزینه موثر باشند. با این حال ، وقتی صحبت از قیمت پنجره های آلومینیوم و وینیل می شود ، وینیل با شکست شدید برنده می شود.

پنجره دوجداره آشپزخانه

نصب این نوع پنجره ها

پنجره های وینیل و آلومینیوم باید توسط یک متخصص نصب شود. تیم فنی فرکو می تواند خود این کار را انجام دهد ، اما خطر ایجاد برخی خطاهای نصب را دارد که از مزایای پنجره ها می کاهد.
نصب وینیل به دلیل انعطاف پذیری آسان تر است. تمایل به انقباض و گسترش دارد و کار با آن بسیار ساده تر است.آلومینیوم به هیچ وجه انعطاف پذیر نیست. اگر جا پنجره حتی کسری از اینچ خاموش باشد ، پنجره به درستی نصب نمی شود. انعطاف ناپذیری آلومینیوم معمولاً منجر به فرایند نصب بسیار خسته کننده و وقت گیر حرفه ای ها می شود.

ثبت سفارش نهایی و راه های ارتباطی فرکو

برای ثبت سفارش نهایی و مشاوره گرفتن می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید(02188068352). از لحظه ای که سفارش شما ثبت می شود طی 48 ساعت آماده ی ارسال می شود.پیج اینستاگرام کمپانی فرکو تمامی نمونه کارهای خود را داخل پیج قرار می دهد . علاوه بر این هر هفته مسابقات هیجان انگیزی برگزار می شود، که به قید قرعه جوایز نفیسی تقدیم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو