Home

میز مدیریت شیشه ای

بیرون کشیدن میز تحریر شیشه‌ای کاری دشواره، مخصوصاً وقتی اون میز به‌طور برجسته در فضای اصلی زندگی شما نمایش داده شده. فضای کاری امروز دارای یک میز شیشه ای هست‌که با کمک یک مدیریت عالی کامل از خستگی چشمی جلوگیری می‌کنه.

میزهای مدیریتی با جلوه شیشه‌ای ، حس حرفه‌ای بودن و ظرافت‌رو تداعی می‌کنن. سطوح بازتابنده و نور موجود در هر منطقه‌رو افزایش می‌دن. و منعکس کننده منابع نور به‌کف و دیوارها هستن. تمیز نگه‌داشتن سطح شیشه‌ای نیز در مقایسه با روکش‌های چوبی ملامینه ، به‌راحتی امکان‌پذیره و محافظت از رنگ‌های بکار رفته و طرح‌های مدرن شیشه‌ای در برابر عناصر نیز براحتی فراهمه.

میز مدیریتی 1

دلایل استفاده از صفحه شیشه میز اداری و مدیریتی

مدیران ادارات و شرکت‌هایی‌که‌ به‌نیاز و آسایش پرسنل خود اهمیت می‌دن ، برای اطمینان از سلامتی و رفاه کارمندان و مشتریان ، به‌بررسی دقیق نیاز کارمندان پرداخته و در میان بسیاری از روش‌های مختلف ، برای استفاده راحت‌تر از میزها و بالا رفتن انرژی و پتانسیل افراد ، میزهای شیشه‌ای اداری رو انتخاب می‌کنن. و در اکثر مشاغل ، مغازه‌ها و دفاتر از شیشه رومیزی یا صفحه شیشه‌ای میز و بیش‌تر از میزهای شیشه‌ای استفاده می‌کنن. صفحات میز و صفحات پیشخوان که‌در ایجاد نوعی فاصله اجتماعی و سطح محافظت اضافی مفید هستن ، با جنس شیشه زیبایی بیش‌تری در محیط ایجاد می‌کنن و می‌شه از اون‌ها در مکان‌های مشترک برای محافظت از کارمندان و مشتریان استفاده کرد. به‌عنوان مثال دفاتر ، پیشخوان‌های فروشگاه و محل‌های پرداخت.

طرح‌های میزهای شیشه‌ای براحتی قابل تغییر هستن ، قسمت‌های جداکننده میز و سطح پیشخوان ، می‌تونن با قابلیت کشویی و یا طبقه‌ای در اکثر انواع میز و میزهای پیشخوان استفاده بشن. در صورت لزوم ، نصب ، جدا کردن و چیدمان اون‌ها نیز بسیار آسونه ، زیرا در بیش‌تر مدل‌ها از پایه ثابت یا گیره‌های مستقل ، که‌به‌ کناره‌های رومیزی و میز کار متصل می‌شن استفاده می‌شه.

میز مدیریت مدرن شیشه ای

میز مدیریت شیشه ای اگر طراحی خوبی داشته باشه ، می‌تونه در کنار کاربری مفید ، بسیار زیبا باشه. یک سبک لوکس و شیک که‌طرفداران خاص خود رو داره در یک اتاق مدیریت بسیار مورد توجهه. استفاده از شیشه در میزهای مدیریتی که‌معمولا برای صفحه اصلی ، که‌روی میزه کار قرار می‌گیره ، استفاده می‌شه ، مسلما اونقدر به‌چشم نمیاد که‌یک میز مدیریت تمام شیشه‌ای با سبکی مدرن می‌تونه تاثیرگذار باشه.

میز مدیریتی 2

6مزایای میز مدیریتی با شیشه رومیزی

  • تعمیر و نگهداری کم
  • ایجاد فضایی دلبازتر
  • محافظت از میز
  • ایجاد یک منطقه نمایش
  • AMBIANCE در نور
  • گزینه‌های سبک

تعمیر و نگهداری کم

تمیز کردن رویه‌های میز شیشه‌ای آسون‌ترین روشه. چه‌لک روی شیشه ناشی از ریخته شدن مایعات باشه و چه گرد و غبار و… فقط یک دستمال مرطوب با پارچه ، به‌سرعت تمیز شده و سطح براق اون دوباره به‌ظاهری کاملا جدید تبدیل می‌شه. آیا بهتر نیست با خرید میز شیشه‌ای ، دیگه‌هرگز نگران لکه یا کثیفی نباشی؟

ایجاد فضایی دلبازتر

اگه‌می‌خوای اتاقی‌رو دل‌باز کنی و فضای اتاق‌رو بسیار بزرگتر از اون‌چه‌که هست نشون بدی ، یک میز رویه شیشه‌ای می‌تونه در این زمینه بسیار کمک کنه.

محافظت از میز

بسیاری از میزهای شیشه‌ای به‌صورت یک سطح هستن که‌روی چوب و یا سایر جنس‌ها قرار دارن. و برای محافظت از میز زیرین در برابر هرگونه خراش عمل می‌کنن. این امر به‌ویژه در محیط‌های اداری بسیار مفیده. شما هم‌چنین می‌تونی یک پروژه بر عهده بگیری و برای کمک به‌محافظت از میز خود ، به‌میز های موجود در خانه نیز شیشه‌ رومیزی اضافه کنی. در عین حال زیبایی و تمیزی‌رو به‌طور هم‌زمان ثابت کنی.

میز مدیریتی 3

ایجاد یک منطقه نمایش

بسیاری از میزهای مدیریت با قفسه‌ها و محل‌های ذخیره‌سازی در زیر سطح اصلی قرار دارن. که‌می‌تونی کتاب‌ها و مدارک ضروری و سایر مواردی‌رو که‌احتیاج داری در اون قرار بدی. این می‌تونه به‌شما در ایجاد جلوه‌ای شیک و مرتب در اتاق کمک کنه.

AMBIANCE در نور

وقتی به‌دنبال روشنایی یک اتاق هستی ، شیشه‌های شفاف هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید می‌تونن نور و درخشندگی زیبایی ایجاد کنن.

گزینه‌های متنوع

گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود‌ داره‌ که‌می‌تونی به‌راحتی یکی از نمونه‌های متناسب‌رو انتخاب کنی. شیشه‌ها دارای ضخامت و رنگ‌های مختلف و همچنین لایه‌بندی و نقش و نگار متنوع هستن. بنابراین می‌تونی متناسب با طراحی کلاسیک یا مدرن و… در محیط خود موردی کاملا مناسب داشته‌باشی.

میز شیشه‌ ای مدیریت می‌تونه تفاوت زیادی در شکل ظاهری اتاق ایجاد کنه. وقتی می‌خوای میزی اضافه کنی که‌جذابیت بیش‌تری به‌فضای شما ببخشه در حالی‌که به‌راحتی لکه‌ها و آلودگی‌هارو کاهش می‌ده ، یک میز شیشه‌ای می‌تونه بهترین گزینه برای شما باشه.

میز مدیریتی 4

قیمت میز مدیریت شیشه ای

میزهای اداری در قسمت‌های مختلف شرکت‌ها قابل استفاده هستن ، قیمت گذاری بر روی این میزها با توجه به‌مدل و جنس انتخابی از فاکتورهای متفاوتی برخورداره. متریال مصرفی ، مدل و طرح محصولات و نحوه تولید اون‌ها بخش بزرگی از این فاکتورهارو شامل می‌شه.

در ادامه‌بحث تفاوت ما با دیگر رقبا ، مسئله قیمت‌رو هم بیان می‌کنیم. همین ابتدای کار بگم که‌هر ارزونی‌ای بی‌دلیل نیست. جمله قبل به‌این معنا نیست که‌ما گرون فروش هستیم. بلکه می‌خوام بگم بهترین کیفیت ممکن‌رو با بهترین قیمت‌ها به‌شما عرضه می‌کنیم. کافیه رزومه کاری مارو بررسی کنی تا خودت قضاوت کنی.

میز مدیریت و کنفرانس شیشه ای

میز مدیریت و کنفرانس شیشه‌ای نیز یکی از بهترین مدل‌های میز‌های شیشه‌ای هستن. به‌طور کلی میز کنفرانس بسیار کاربردیه و میز مدیریت در اتاق مدیر کارایی ویژه‌ای داره. اما در برخی از مجموعه‌ها تعداد نفرات کم‌تری برای حضور در جلسات وجود دارن و یا بعضی از مدیران جلسات کم تعداد ‌رو در اتاق خود برگزار می‌کنن. میز کنفرانس‌های بزرگ باید در اتاق منحصر به‌فرد کنفرانس و جلسات یک مجموعه قرار بگیره. اما درصورت محدودیت فضا یا هرکدوم از دلایل بالا ، طراحی میز مدیریت با کاربری میز کنفرانس ، بهترین انتخاب ممکن برای شماست.

میز مدیریتی 5

میز کارمندی شیشه‌ای

مبلمان کارمندان یکی از مهم‌ترین بخش خرید مبلمان اداریه. ما در صنایع فرکو به‌جرئت می‌تونیم بگیم که‌تنوع میزهای اداری ما از سایر رقبا بیش‌تره. میزهای کارمند هم باید مانند میزهای رییس از طرح‌های مختلفی برخوردار باشه. و میز کارمندی شیشه‌ای یکی از انواع اون‌هاست. ترکیب کردن کمد و شیشه و کشوهای میز اداری یک مجموعه بسیار زیبا فراهم کرده.

میز شیشه‌ای پایه فلزی

مبلمان شیشه‌ای یکی از پر فروش‌ترین هاست. پایه‌های استیل مات و براق به‌اضافه شیشه ، ترکیب بسیار زیبایی ایجاد می‌کنن. این پایه‌ها فوایدی که‌دارن اینه‌که دارای طرح‌های بسیار زیبا و مدرن هستن. و معمولا از این پایه‌ها از رنگ‌های طوسی مشکی و سفید استفاده می‌کنن. که‌ما در رابطه با انتخاب طراحی و متریال تمام موارد رو به‌سلیقه مشتری می‌سپاریم.

نحوه سفارش میز مدیریت شیشه ای در صنایع شیشه و آینه فرکو


برای سفارش میز مدیریت شیشه ای مورد نظر خود در هر اندازه و مدلی ، می‌تونی با تماس با کار شناسان فرکو (شماره‌های تماس : 09101767773 _02188068352 شیشه و میز شیشه‌ای مورد نظر خود رو سفارش بدی. و یا از طریق اینستاگرام سفارش خود رو ثبت کنی. و در کم‌ترین زمان ممکن تحویل بگیری. یا اینکه می‌تونی با مراجعه حضوری به‌آدرس کارخانه: تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن ، در دفتر کار صنایع فرکو حضور یافته و محصول مد نظر خود رو سفارش بدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو