آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار با توجه به عوامل مختلفی چون نوع ، ابعاد ، امکانات تعبیه شده بر روی آینه ، کیفیت شیشه استفاده شده در ساخت ، ظرافت به کار رفته در ساخت آینه و … متغیر است. آینه چراغ دار به آینه‌هایی گفته میشود که در گوشه‌ها و لبه‌های آن انواع مختلف چراغ نصب میشود. برای چراغ‌های کناری این آینه‌ها معمولا از لامپ‌های نواری و حبابی استفاده میکنند. با توجه به اینکه آینه‌های چراغ دار در طرح‌ها و اشکال گوناگونی تولید میشوند از نظر قیمت نیز تنوع زیادی وجود دارد. از این رو در اینجا به مواردی مربوط به آینه چراغ دار و قیمت آینه چراغ دار پرداخته می شود. آینه های چراغ دار در سال‌های اخیر محبوبتی فراوانی یافته اند. این آینه ها علاوه بر اینکه برای دکوراتیو و تزیین محیط عالی هستند کارایی فراوانی نیز دارند. آینه هالیوودی مناسب ترین نوع آینه برای انجام آرایش است.

قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار

تعداد لامپ‌ها به ابعاد لامپ بستگی دارد و شدت و فاصله چراغ ها باید بر اساس استاندارد باشد. در این صورت روشنایی در مطلوب ترین حالت خود خواهد بود. برای چراغ‌های کناری از رنگ‌های مختلفی مانند نارنجی و سفید استفاده میشود. ضمن اینکه چراغ میتواند چند رنگ باشد و رنگ آن مطابق به سلیقه در هر لحظه عوض میشود. از آینه چراغ دار در مکان‌های مختلف از جمله آرایشگاه ها و سالن‌های آرایشی و تخصصی گریم ، باشگاه ، منزل ، مزون‌ها ، اتاق خواب ، سرویس پذیرایی ، سرویس دستشویی ، پیرایشگاه ها ، خیاطی‌ها و… استفاده می شود .لازم به ذکر است که قیمت آینه چراغ دار با توجه به فاکتورهای مختلف و آپشن‌های کار شده بر روی آینه متغیر است.

قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار

آینه چراغ دار چیست

همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد ، در آینه چراغ دار از لامپ های LED برای ایجاد روشنایی استفاده می‌شود. ویژگی تمامی آینه‌ها در این است که فضای خود را بزرگ‌تر و روشن‌تر از آنچه که هست نشان می‌دهند. ضمن اینکه چراغ‌های کناری حتی به بهبود این خصوصیت کمک میکنند. البته به جز لامپ های LED از لامپ های کم مصرف نیز برای ساخت آینه هالیوودی چراغ دار بهره میگیرند. اما لامپ های LED علاوه بر اینکه مصرف کمتری دارند ، طول عمر مفید بالاتری داری دارند (تقریبا دو برابر).

آینه چراغ دار

همچنین در صورت تمایل و نیاز می‌توان قابلیت‌های منحصر به فردی را به آینه افزود. از جمله این قابلیت‌ها میتوان به نمایش زمان و دمای محیط روی آینه چراغ دار اشاره کرد. همچنین شدت چراغ‌ها قابل تغییر است و میتوان در هر لحظه متناسب با شرایط شدت چراغ را تغییر داد. جالب است بدانید که در مدل‌های جدید آینه چراغ دار از تکنولوژی‌هایی مانند حسگرهای لمسی و حرکتی برای اعمال فرمان به آینه بهره میگیرند! به این معنی که با تکان دادن دست یا لمس قسمتی از آینه میتوان چراغ‌ها و سایر امکانات آینه را به حالت دلخواه تنظیم کرد.

آینه چراغ دار رومیزی

موارد موثر بر قیمت آینه چراغ دار

 • ابعاد و اندازه آینه از اولین فاکتورهایی است که در تعیین قیمت آینه چراغ دار اهمیت دارد. آینه های بزرگتر قیمت گرانتری نیز دارند.
 • نوع شیشه به کار رفته در ساخت از عوامل مهم در تعیین قیمت آینه چراغ دار است. در صورتی که از شیشه‌های مرغوب مانند شیشه کریستالی برای ساخت آینه استفاده کنند ، قیمت آینه گرانتر میشود.
 • قابلیت‌های اضافی که روی آینه نصب می گردند نیز در قیمت آینه موثرند و در صورت اضافه شدن امکاناتی مانند حسگرهای لمسی و حرکتی قیمت آینه گرانتر میشود.
قیمت آینه چراغ دار

صنایع تولید شیشه و آینه فرکو این امکان را برای شما عزیزان به وجود آورده است که آینه‌های خود را در ابعاد و ظاهر دلخواه سفارش دهید.

قیمت آینه چراغ دار
آینه چراغ دار

قیمت آینه چراغ دار بک لایت

آینه بک لایت از جمله مدل‌های آینه چراغ دار است که برای دکوراتیو محیط به کار گرفته میشود. تفاوت آینه چراغ دار بک لایت با دیگر مدل های آینه چراغ دار ، در این است که در مدل بک لایت از چراغ نواری در کنار و لبه آینه استفاده میشود. این چراغ نواری به نحوی در کنار آینه نصب میشود که تشکیل هاله‌ای نورانی در کنار آینه تداعی میشود. برای چراغ کناری آینه بک لایت از لامپ‌های LED نواری استفاده میشود و رنگ چراغ نیز با توجه به سلیقه مشتری تعیین میشود. ضمن اینکه از لامپ‌های چند رنگ نیز استفاده میشود. آینه چراغ دار بک لایت برای دکوراتیو سالن پذیرایی ، سرویس های بهداشتی ، اتاق خواب و … مناسب است و این آینه‌ها در اشکال هندسی مختلف چون گرد ، مستطیل و … تولید میشوند. برای دکوراتیو سالن پذیرایی نوع قدی آینه بک لایت مناسبتر است و برای سرویس بهداشتی از آینه های کوچکتر استفاده میشود.

علت استفاده از آینه در دکوراسیون

آینه یکی از محصولات مهم و قابل استفاده در منزل و دیگر مکان‌ها می باشد . زیرا هنگام خروج افراد این نیاز را می‌بینند که بخواهند ظاهر خود را در آینه چک نمایند و با یک ظاهر آراسته به بیرون بروند. در کنار این ، آینه‌ها ظاهر جذاب تری به محیط میدهند و به کارگیری آینه یکی از آسان ترین روش ها برای خلق طرحی مناسب در دکوراتیو است. آینه‌ها سبب حس بزرگنمایی در محیط میشود و عناصر تزیینی محیط را بیشتر در معرض دید قرار میدهد. از طرفی آینه با سبک های مختلف معماری به خوبی تطابق دارد. از این رو یکی از مدرن ترین آینه های تولیدی فرکو آینه چراغ دار می‌باشد. تنوع در این آینه در ابعاد و مزیت بسیار بالا می‌باشد .

قیمت آینه چراغ دار

شما می توانید بر اساس سلیقه در اندازه و سایز آینه خود تصمیم بگیرید. آینه های دیگری در تولیدی فرکو به اسم آینه بک لایت نیز تولید می شود . آینه بک لایت نیز نوردهی را دارا می باشد. که برای ایجاد این نور نیز همانند آینه چراغ دار از لامپ های LED که نازک می باشند، استفاده می گردد. اما در آینه بک لایت برخلاف آینه چراغ دار ، لامپ ها در قسمت پشت آینه نصب می گردند.

قیمت آینه چراغ دار
آینه لامپ دار
قیمت آینه چراغ دار

نقش اساسی آینه چراغ دار در محیط کاری

نور آینه چراغ دار بسیار طبیعی و زیبا می باشد و می‌تواند تا حدی نور محیط شما را تأمین نماید . اصولاً در برخی از محیط های کاری مثل اتاق گریموری ، آرایشگاه ، پیرایشگاه ها باید نور به اندازه کافی در محیط وجود داشته باشد. در این صورت تسلط میکاپ آرتیست و یا گریمور به بالاترین حالت خود نزدیک خواهد شد . برعکس داشتن نور غیر استاندارد می تواند برای چشم اذیت کننده باشد. و هیچ تاثیر مثبتی روی کار شما نداشته باشد .

قیمت آینه چراغ دار

اگر نور شما استاندارد و به اندازه باشد می‌تواند کار گریم و میکاپ تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت. انتخاب بین این آینه چراغ دار با آینه بک لایت کاملا سلیقه ای می باشد. اما با توجه به این که در آینه چراغ دار به سبب استفاده از لامپ هایی روی آینه میزان نور بیشتری می توانند داشته باشند. آینه چراغ دار می‌تواند تا حد خوبی میزان نیاز شما را نسبت به نور تأمین کند. نور استاندارد باید به گونه ای باشد که سایه روی صورت ایجاد نکند و به طور مستقیم بتواند کل صورت و در واقع مقابل خود را روشن نگه دارد .

قیمت آینه چراغ دار
آینه آرایشگاه
قیمت آینه چراغ دار

فضای مرده به چه معناست

فضاهای مرده به محیط هایی گفته می شود که در آن قسمت نمی توان از آن کاربری خاصی انتظار داشت. یعنی محیط به گونه ای می باشد که قرار دادن یک وسیله در آن جا سخت می باشد . ما می توانیم با آینه این فضاها را زیباتر و به گونه ای تزئین کنیم و محیط خود را از یک محیط مرده تبدیل به یک فضای دلباز و کاربردی نماییم. آینه چراغ دار قادر به تولید در تمامی سایز ها و ابعاد مختلف یعنی تمامی اشکال هندسی می باشد که می توان بر اساس نیاز و علاقه ابعاد آینده خود را تعیین کرد . از آینه های قدی نیز می توان در قسمتی از راهرو های باریک و یا فضاهای مرده نیز استفاده کرد که در این صورت فضا گسترده تر نیز به نظر خواهد رسید.

قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
آینه بک لایت از بهترین گزینه ها برای سرویس بهداشتی میباشد

آینه چراغ دار چند نوع دارد

 • آینه ثابت
 • آینه متحرک

آینه های چراغ دار از نصب در انواع ثابت (دیواری) و متحرک تولید میشوند.


آینه ثابت

قیمت آینه چراغ دار

آینه هایی در تولیدی فرکو برای شما تولید می شود که به صورت ثابت می توانند روی دیوار نصب گردند. این اتفاق و نصب برای کسانی اتفاق می‌افتند که دوست دارند فضای محیط آن ها اشغال نگردد و یا محیط کوچکی دارند بهترین انتخاب خواهد بود. که فضای خالی برای ایجاد آینه وجود ندارد. در این صورت از آینه های دیواری بهتر است استفاده گردد . در صورتی که ابعاد آینه به گونه ای باشد که نصب آن مشکل باشد،این کار با کمک کارشناسان و نصب کنندگان حرفه‌ای ما روی دیوار انجام می گیرد . همچنین علاوه بر دیوار امکان نصب آینه روی درب کمد نیز فراهم می باشد می توانید آینه خود را روی دیوار و یا کمد خود نصب کنید .

قیمت آینه لامپ دار

آینه متحرک

با استفاده از آینه متحرک می توان به راحتی جای آینده خود را تغییر داد . و دیگر نیازی به صرف انرژی زیاد برای حمل آینه نداشت. همچنین ایجاد خطر برای سلامتی خود و شکستگی آینه نیز وجود نخواهد داشت. حتی برای حمل و جابه جایی راحت تر آینه می توان در زیر آن چرخ هایی را تعبیه کرد. در این صورت با صرف کمی انرژی و در زمانی کوتاه می توان آینه را تغییر مکان داد. این حالت برای فضاهایی که نیاز به جابه جایی زیاد آینه دارند و یا تغییر دکوراسیون در آن ها به طور مرتب صورت می گیرد ، انتخاب ایده آلی می باشد. البته که این موارد در قیمت آینه چراغ دار کمی تفاوت ایجاد نمایند.

آینه چراغ دار قدی
آینه هالیودی قدی

تمامی انواع آینه چراغ دار را می توان با قاب های مختلفی و یا بدون قاب انتخاب نمود. آینه متحرک اصولاً برای فضاهایی مناسب می باشد که جای کافی برای قرار دادن این آینه دارند و دائمأ علاقه دارند که تغییر دکوراسیون بدهند . از آینه متحرک می توان در تمامی سنین برای اتاق خواب ها استفاده نمود . هم اتاق کودک ، دخترانه و …مورد استفاده می باشد . در واقع با توجه به تنوع بالای آینه چراغ دار می توان آینه چراغ داری مناسب با فضا و کاربردی که از آن انتظار داشت را به راحتی انتخاب نمود.

قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
آینه هالیوودی بک لایت سرویس بهداشتی
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
آینه چراغ دار قدی
قیمت آینه چراغ دار
آینه رومیزی
قیمت آینه چراغ دار
آینه هالیودی قدی
قیمت آینه چراغ دار
آینه هالیوودی بک لایت
قیمت آینه چراغ دار
طرحی جذاب با آینه بک لایت
قیمت آینه چراغ دار
آینه چراغ دار گرد
قیمت آینه چراغ دار

از این آینه چراغ دار می توان به صورت رومیزی تولید کرد

علاوه بر آینه قدی چراغ دار ، آینه رومیزی از دیگر حالت هایی است که برای آینه چراغ دار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از این نوع از آینه چراغ دار می توان به صورت رومیزی در اتاق خواب و یا فضای آرایشگاه استفاده کرد . به صورتی که روی میز آرایش قرار بگیرد . همچنین می توان از این آینه روی میز کنسول نیز استفاده نمود. که این انتخاب کاملا سلیقه ای می باشد . برخی از خانم‌ها و دختران علاقه زیادی به تزئینات و ظاهر اتاق خواب خود دارند . در این صورت با کمک از این آینه محیط اخود را زیبا و مدرن کرد. موارد مختلف نیز موجب می شود تا قیمت آینه چراغ دار قیمت های متفاوتی داشته باشد.

آینه چراغ دار رومیزی

این آینه می تواند با حجم نوری که برای محیط شما فراهم می کند . تمام جزئیات پوست را نشان دهد. و این مورد یک مزیت فوق العاده می باشد که برای آینه آرایشی آینه چراغ دار بهترین گزینه خواهد بود. آینه های رومیزی فرکو می تواند دارای یک میز شیشه‌ای نیز باشد که ست آینه است . البته این آینه ها روی میزهای مختلفی که موجود دارید نیز می تواند قرار بگیرد. آینه رومیزی را می‌توانید در ابعاد های مختلفی به صورت پایه دار و ثابت برای محیط خود سفارش داد. تا بتوان آینه ای مطابق با نیاز و فضای خود داشت.

قیمت آینه چراغ دار
آینه آرایشی لامپی
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار

آینه چراغ دار به چه نام های دیگری شناخته شده است

قیمت آینه چراغ دار
آینه گریم گرد
قیمت آینه چراغ دار

آینه چراغ دار آویزی چیست

آینه چراغ دار آویزی اصولا در مدل گرد می باشد که بسیار جذاب و مدرن نیز در نوع خود می باشد. آینه ی آویزی با استفاده از ابزارهایی مثل کنف ،زنجیر ،مس و… نصب می گردد . همچنین می توان از این آینه در سرویس بهداشتی ،اتاق خواب ،بالای میز کنسول و در آرایشگاه استفاده نمود . آینه آویزی در طراحی ها و الگوهای مختلفی قابل ساخت می باشد .

در کل آینه چراغ دار در سه روش برای شما فعال می شود که شامل ریموتی ،حسگری ،لمسی می باشد . در واقع به انتخاب هر کدام از این حالات می تواند روی آینه مورد نظر نصب گردد.

قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار

چگونه به فرکو سفارش دهید

شما عزیزان می‌توانید برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از آینه قدی چراغ دار با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . با شماره تلفن 02188068352 ما در ارتباط باشید تا بتوانید سفارش خود را ثبت کنید . و یا می توانید برای مراجعه حضوری از ٨ صبح تا ٢ و از 4 عصر تا ٨ شب به آدرس زیر مراجعه کنید .

آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

در صورت نصب آینه خود می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما فیلم های آموزشی نصب آینه به صورت رایگان را داشته باشید همچنین در صورت نیاز می توانید به تکنسین های ما تماس بگیرید و اقدام نصب حضوری توسط کارشناسان ما را انجام دهید.

برای خرید حضوری می توانید از ساعات 8 تا 2 و 4 تا 8 شب اقدام کنید به آدرس بالا مراجه کنید.با اطلاع قبلی به آدرس بالا سر بزنید .

با اطمینان خرید کنید

نمونه تولیدی فرکو
نمونه تولیدی فرکو
آینه چراغ دار
آینه چراغ دار هوشمند
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
آینه چراغ در آرایشگاه
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
آینه های دو طرفه که بیشتر در آرایشگاه ها کاربرد دارند
قیمت آینه چراغ دار
آینه لامپی سرویس بهداشتی
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
آینه چراغ دار رومیزی
آینه قدی چراغ دار
قیمت آینه چراغ دار
آینه چراغ دار قدی
آینه لامپ دار
آینه لامپی
آینه چراغ دار در اتاق خواب
قیمت آینه چراغ دار
آینه قدی چراغ دار

مزایای که هنگام خرید برای شما فراهم می شود

1_شما هنگام تماس با متخصصان و کارشناسان آینه وشیشه صحبت می کنید و به شما بیشترین کمک را هنگام انتخاب در نوع شیشه و آینه می کنند
2_محصولات ما از تولید به مصرف می باشند.و مسئولیت تمام ایرادات شیشه و آینه شما به عهده تولیدی فرکو می باشد.
3_با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما عرضه می گردد.
4_در صورت نیاز کارشناسان ما برای اندازه گیری به محل نصب برای شما فرستاده می شوند.و از متر لیزی هنگام اندازه گیری استفاده می شود.
5_تمامی سوالات خود را می توانید از کارشناسان ما بپرسید و با ما در واتساپ درتماس باشید.
6_بعد از تولید محصول شمادرب منزل برای شما ارسال میگردد.همچنین درصورت خواست شما برای شما توسط تکنسین های تولیدی فرکو نصب می گردد.
7_در هر گونه خرابی می توانید با ما تماس بگیرید.تا به شما کمک کنیم.در کمترین زمان آماده خدمات رسانی به شما می باشیم.

با خرید از صنایع فرکو یک آینه ی با کیفیت اورجینال ، به همراه قیمت مناسب و خرید مطمئن داشته باشید .با داشتن این محصول در منزل خود حس آرامش و مدرن بودن را تجربه خواهید کرد.
شعار صنایع تولید شیشه و آینه فرکو
فرکو ، فکری نو

جهت مشاهده جدیدترین محصولات و کسب اطلاع از قیمت انواع آینه ، پیج اینستاگرامی فرکو را دنبال کنید.

شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352 و 09101767773

آدرس سفارش حضوری : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک 106

بیشترین کاربرد آینه چراغ دار در چه مواردی است؟

کاربردهای بسیار زیادی را می توان برای آینه چراغ دار برشمرد. اما از مهمترین کاربردهای آن می توان به استفاده در سالن های آرایشی و مزون ها اشاره نمود.

عوامل موثر بر قیمت آینه چراغ دار چیست؟

1- ابعاد و شکل آینه 2-تعداد چراغ های به کار رفته در آن و…

29 پاسخ

 1. سلام کارتون حرف نداره اما من خرید کردم خیلی نورش زیاده می توانم چند تا چراغشو در بیارم ؟

  1. سلام شب شما بخیر . بله این موضوع دلخواهیه . می تونید با چرخوندن لامپ چند تاشو در بیارید تا نور کمتری تو فضاتون پخش شه.

  1. سلام روزتون بخیر. ممنون میشیم برای اطلاعات مربوط به قیمت با شماره 02188068352 تماس بگیرین

  1. سلام‌ و‌ درود برای کسب اطلاعات در مورد قیمت می توانید با شماره تلفن 02188068352 تماس بگیرید

  1. سلام شب شما بخیر. بله با هر فونتی که مد نظر دارید می توانید سفارش خود را ثبت کنید .

  1. سلام وقتتون بخیر. اشکال مختلف نیاز به تجهیزات و امکانات خاص خود هستند که میتونند در قیمت نهایی هم کمی موثر باشن.

  1. سلام قیمتی که به شما داده میشه قیمت نهایی آینه با احتساب چراغ های روی آینه هست. می تونید باش ماره 02188068352 تماس بگیرین دقیقا راهنماییتون میکنن.

  1. سلام و درود. در مجموعه فرکو آینه ها با چراغ نواری هم تولید میشن. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. برای سفارش و بازدید از محصولات میتونید روز های کاری از ساعت 8 صبح الی 14 و از 16 الی 20 تشریف بیارید در خدمتتون هستیم. ولی بهتره قبلش هماهنگ کنید. موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو