آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخگویی:

9 الی 21        

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

طلق مات زنبوری

طلق شفاف قیمت

طلق شفاف ارزان

طلق های شفاف امروزه با بازخورد بالایی برخوردار بوده است. ک نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرده است. این نوع طلق ها در گذشته به صورت وارداتی وارد کشورمان میشد. ولی امروزه کشور ایران در تولید انواع طلق ها خودکفا شده است. طلق شفاف قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر محصولات رقیبش دارد و نیتوانید با قیمت مناسب از مجموعه فرکو محصول مورد نظرتان را خرید کنید.

طلق شفاف…بیشتر بخوانید

تولیدی طلق پلی کربنات

طلق شفاف در یک نگاه

طلق های شفاف نوعی طلق میباشند، که از شفافیت بالایی برخوردار هستند و نور را تا 92% از خود عبور میدهند.طلق های شفاف بسیار وزن سبکی دارند و شما میتوانید براحتی طلقتان را جابه جا کنید. این نوع طلق ها در برابر ضربات مختلف به خوبی ایستادگی میکنند. و نشکن میباشند.طلق های شفاف با نام طلق شیشه ای نیز شناخته میشود. و رقیب اصلی شیشه به حساب میاید.

طلق شفاف قیمت

طلق های شفاف در قیمت های مختلفی به بازار عرضه میشوند. طلق ها امروزهه به دلیل داشتن مدل های مختلف نمیتوان قیمت دقیق را به شما بیان کرد و برای اطلاع از قیمت میتوانید با مجموعه فرکو در ارتباط باشید. ابعاد طلق ها بیشترین تاثیر را بر روی قیمت طلق میگذارند.و بخش های دیگری بر روی قیمت طلق ها تاثیر گذار است.

 • ابعاد طلق ها
 • نوع طلق ها
 • ضخامت طلق ها
 • نوع ساخت طلق ها

بیشترین تاثیر بر قیمت را دارند و هرچه ابعاد طلق بزرگتر شود. طبیعتا قیمت طلق ها هم بالاتر میرود. برای اطلاع دقیق از طلق مورد نظرتان میتوانید ابعاد طلق تان را به مشاوران فروش ما اطلاع دهید.

شماره تلفن: 02188068352

طلق مات زنبوری

انواع طلق ها

طلق شفاف

طلق شفاف قیمت،طلق ها امروزه در دو مدل ترموپلاستیک ها و پلیمر ها تولید میشوند. و پلیمر ها نیز به صورت طبیعی در طبیعت و مصنوعی در پتروشیمی ها یافت میشود.،بعد از اتمام ساخت طلق ها، طلقی که به دست آمده است یا شفاف یا مات میشود.طلق شفاف همانند شیشه از شفافیت بالایی برخوردار است و در مکان های مختلفی مانند پنجره ها، باجه های عابر بانک ها، درب های بانک ها و… استفاده میکنند.

طلق شیشه ای

طلق های مات

طلق شفاف قیمت،طلق های مات برعکس طلق های شفاف هستند. و این نوع طلق ها نوعی طلق غیر شفاف میباشند که در مکان هایی که قصد دارند حریم خصوصی ایجاد کنند از این نوع طلق ها استفاده میکنند. طلق های مات هم بسیار جنس و متریال با کیفیتی دارد. و در برابر ضربات مختلف مقاوم است. این نوع طلق ها کاربرد هایی زیادی دارند و در پارکینگ ها، سقف های کاذب، رختکن های استادیوم ها و… از این نوع طلق ها استفاده میکنند.

طلق های رنگی

طلق شفاف قیمت،طلق ها از طیف رنگی بالایی برخوردار هستند و یک متریال جذاب را با رنگ های مختلف در خود میبینند. امروزه طلق ها به دو صورت مات و شفاف تولید میشود و شما میتوانید طلق مورد نظر خودتان را با رنگ مورد نظرتان به مجموعه فرکو سفارش دهید. طلق ها از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند و همین باعث شده است تا افرادی که از رنگ های شاد استقبال میکنند و دوست دارند از این نوع طلق ها خریداری کنند.

طلق هوشمند

طلق های پلی کربنات

طلق شفاف قیمت، میخواهیم یکی از محکم ترین و مقاوم ترین طلق هایی که تا به امروز تولید شده است را برایتان مورد بررسی قرار دهیم. طلق های پلی کربنات! طلقی که به صورت طبیعی یافت میشود و از پلی کربنات تولید شده است. و به دلیل استفاده کردن از پلی کربنات از ضخامت بالایی برخوردار هستند. طلق های پلی کربناتی به صورت مات و شفاف در رنگ های مختلفی تولید میشوند و شما میتوانید طلق مورد نظرتان را سفارش دهید. طلق های پلی کربناتی در دو مدل ساده و یو وی به بازار عرضه میشود و تفاوت هایی نیز باهم دارند.طلق های پلی کربناتی یو وی دارای لایه ی یو وی میباشد و در برابر اشعه های مضر مقاومت میکند. و همچنین دارای خاصیت ضدخشی است که باعث میشود طلقتان سالیان سال به خوبی برایتان کار کند.

طلق هوشمند

طلق شفاف قیمت، طلق های هوشمند یکی از بروز ترین و خاص ترین طلق ها به حساب میاید. و یک محصول بسیار جذاب و لاکچری است. طلق های هوشمند دارای متریال جذابی میباشند که از طلق های شفاف و مات تولید شده است. و دارای دو جلوه میباشد. این نوع طلق ها با ریموت کنترل میشود و شما میتوانید از دو جلوه طلق استفاده کنید. یعنی از طلق مات به شفاف و از طلق شفاف به مات جلوه طلق ها را تغییر دهید.

طلق هوشمند…بیشتر بخوانید

طلق دوجداره

طلق های هوشمند اولین بار در کشور آلمان تولید شده است که با بازخورد خوب و بالایی همراه بوده است. به طوری ک شرکت های بزرگی همانند کمپانی بنز از این نوع طلق ها برای ماشین های خودش استفاده کرده است. در گذشته ایران قادر به ساخت طلق های هوشمند نبوده است و این نوع طلق ها را به صورت وارداتی در کشور میفروختند. اما امروزه مکشور ایران در ساخت طلق های هوشمند خود کفا شده است و شما میتوانید از مجموعه فرکو با بهترین کیفیت و قیمت طلق مورد نظرتان را خریداری کنید.

طلق یو وی

طلق شفاف قیمت، امروزه طلق ها در دو محیط متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند. محیط ها داخلی خانه، محیط های خارجی خانه، و طلق هایی که در محیط های خارجی مورد استفاده قرار میگیرند با نور آفتاب ارتباط مستقیم دارند. نور خورشید برای هر انسانی نیاز است تا ویتامین های مورد نیاز بدنش را تامین کند ولی بیش از حد باشد آسیب هایی نیز به بدن انسان ها وارد میکند. نور آفتاب دارای اشعه های مضری به نام فرابنفش است که به بدن انسان آسیب فراوانی وارد میکند. و بیشترین آسیب را برای چشمان ما دارد. طلق هایی که لایه ی یو وی دارند به خوبی در برابر اشعه های مضر مقاومت میکنند. و بهترین انتخاب برای شما است.

طلق رنگی یو وی

طلق های دوجداره

طلق شفاف قیمت، میخواهیم برایتان طلق دوجداره را معرفی کنیم. طلقی که دارای لایه uvpc میباشد و ویژگی های منحصر بفردی دارد. طلق های دوجداره به دلیل داشتن لایه اضافی مقاومت بالایی نسبت به طلق های معمولی دارد. و محیط مورد نظر را عایق بندی کامل میکند. این نوع طلق ها اجازه ی عبور آلودگی های صوتی را به داخل محیط نمیدهد و همچنین از ورود گردو خاک به داخل محیط جلوگیری میکند.

طلق های زنبوری

طلق های زنبوری نوعی طلق میباشند که دارای چند لایه هستند و به صورت دوجداره نیز تولید میشوند. این نوع طلق ها یکی از کاربردی ترین طلف ها به حساب میاید. و با نام های طلق ها دوجداه و چند جداره نیز شناخته میشود. طلق های زنبوری کاربرد های زیادی دارد و در سقف های بالکن ها و خیلی از مکان های دیگر از طلق های زنبوری استفاده میکنند.

طلق مات پلی کربنات

طلق ها در مقایسه با شیشه

طلق شفاف قیمت، رقیب اصلی طلق ها در بازار امروزی شیشه میباشد که شباهت و تفاوت هایی باهم دارند. طلق ها بسیار مقاومت بالاتری نسبت به شیشه دارند. و در برابر ضربات مقاوم تر ظاهر شده اند. در بخش جابه جایی طلق ها به دلیل وزن سبکتری که دارند راحت تر جابه جا میشوند و شما میتوانید براحتی جابه جا کنید. در بخش شفافیت میتوان گفت شیشه شفافیت بهتری نسبت به طلق دارد. علاوه بر تفاوت ها شباهت هایی نیز باهم دارند. که نوع ساختشان مثل یکدیگر است و هردو شفافیت بالایی دارند.

تفاوت طلق و شیشه…بیشتر بخوانید

طلق پلکسی گلاس

روش ساخت طلق ها

طلق شفاف قیمت، برای ساخت طلق ها ابتدا باید مواد اولیه را تهیه کنیم و به کارخانه انتقال دهیم. سپس طراحان مجموعه باید طرح مورد نظر را طراحی کنند و مواد اولیه را در دستگاه های تخصصی قرار دهند و قالب گیری کنند. بعد از قالب گیری باید طلق ها را حرارت دهیم تا داغ داغ شود و بعد از شکل گیری باید دما را کاهش دهیم تا شکل مورد نظر بدست بیاید.

طلق شفاف قیمت ارزان

مجموعه فرکو طلق های شفاف خودش را با بهترین قیمت و ارزان ترین قیمت به مشتریان میفروشد. و شما به صورت مستقیم از تولیدی خریداری میکنید و واسطه ای در کار نیست. برای سفارش طلق مورد نظرتان میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری سفارشتان را ثبت کنید و برای بازدید از محصولات میتوانید به دفتر فروشمان سر بزنید. همچنین با صفحه ایسنتاگراممان در ارتباط باشید.

طلق پلی استایرن

پل ارتباطی مجموعه فرکو

شماره تلفن: 02188068352

آدرس برای خرید حضوری: تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶

همچنین برای شرکت در مسابقه های مجازی با جایزه میتوانید با ایسنتاگراممان در ارتباط باشید. برای ورود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طلق شفاف رنگ
ادرس اینستاگرامی فرکو

طلق شفاف قیمت، مزیت خرید از مجموعه فرکو

 • بی واسطه خریدن محصول
 • خرید محصول مورد نظرتان با بهترین کیفیت
 • دارای تضمین قیمت
 • خدمات پس از فروش
 • سفارش محصول مورد نظرتان به طراحان برای طراحی اختصاصی
 • امکان انتخاب انواع رنگ های متنوع
 • دارای نصاب های مجرب
 • ارسال به سراسر کشور

طلق شفاف با قیمت ارزان در مجموعه فرکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو