Home

شیشه ۲۰میل رومیزی


شیشه ” متریالی جذاب و کاربردی که اولین بار چیزی حدود ۱۵۰۰ سال قبل از میلاد از آن استفاده شد. ابعاد و قطر های مختلفی دارد که کاربرد رو میزی دارند ، مطلبی ما اما در مورد شیشه ۲۰میل رومیزی می‌باشد.

از شیشه ها در مکان ها و کاربری های مختلفی استفاده می‌شود ، در صنایع ساختمانی ، تولید خودرو ، لوازم دکوراسیون و…

یکی از کاربرد های شیشه در لوازم دکوراسیون داخلی ، استفاده از آن به عنوان “شیشه رومیزی” می‌باشد.که هم ضروری است و هم زیبایی میز ما را چندین برابر می‌کند.

استفاده از شیشه رو میزی چه ضرورتی دارد؟

شیشه ۲۰میل رومیزی

ما سالانه هزینه هنگفتی را برای خرید و تهیه میز های منزل یا اداری خود می‌پردازیم. میز ها برای ما طبق کاربرد های فراوانی‌که دارند ، از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
هنگامی که چیزی برای ما اهمیت داشته باشد سعی می‌کنیم تا از آن‌ نگه داری کنیم.
هدف از استفاده کردن از شیشه رومیزی ، محافظت از میز است.
میز های ما غالبا یا چوبی هستند یا فلزی . که هردو متریال نام برده شده بسیار آسیب پذیر هستند ، آنها با کوچکترین ضربه ای دچار خط و خش می‌شوند و دیگر آن زیبایی و تازگی اوله خود را نخواهند داشت.
چوب و فلز در برابر رطوبت و میکروب ها و قارچ ها مقاوم نیستند و شدیدا آسیب می‌بینند.

برای جلو گیری از همه ی این آسیب ها بهتر است از شیشه رو میزی استفاده کنیم.
شیشه هه قطر های متفاوتی دارند یکی از آن ها شیشه ۲۰میل رومیزی است.

توضیحی مفید درباره ی انتخاب قطر مناسب شیشه روی میزی

شیشه ۲۰میل رو میزی

یکی از نکات مهمی که در تهیه ی شیشه رو میزی باید دقت کرد این است.این موضوع علاوه بر این که روی قیمت نهایی شیشه رومیزی ما موثر است.با پارامتر های مختلف تغییر می‌کند . مثلا ابعاد میز ما قطر شیشه رومیزی را تعیین می‌کند . یا این که ما از چه جنس شیشه ای استفاده می‌کنیم در تعیین قطر شیشه انتخابی ما تاثیر گذار است.و پارامتر های دیگری که در توضیحات پایین به آن می‌پردازیم.

برای دانستن اینکه از چه قطر شیشه ای برای چه میزی استفاده کنیم ، ابتدا باید بدانیم شیشه ها از نظر قطر به چند دسته تقسیم می‌شوند:

تقسیم بندی شیشه،از جهت قطر

شیشه ی رو میزی ما باید چه قطری داشته باشد؟

نکاتی که باید در انتخاب قطر شیشه در نظر گرفت به این صورت است. که این موضوع اهمیت دارد که میز شما تمام سطح زیر شیشه را پر می‌کند یا نه؟اگر تمام سطح زیر شیشه پر باشد ، بار ها و فشار های وارد شده به شیشه مستقیم به سطح میز وارد می‌شود و از طریق پایه ها به زمین انتقال پیدا می‌کند و خطری ما را تهدید نمی‌کند. مسئله ی دوم ابعاد میز است که اگر ابعاد کوچک باشد و سطح زیر شیشه پر باشد ، می.توانید از شیشه هایی با ضخامت کمتر استفاده کنید.

چه زمانی از شیشه ۲۰میل رومیزی استفاده می‌کنیم ؟

شیشه رو میزی بزرگ 20 میل

هنگامی که ابعاد میز ما بزرگ است ، مثلا در هنگام استفاده از میز های ۸ نفره ، میز ۱۰ نفره ، میز ۱۱ نفره ، میز ۱۸ نفره و… ما از شیشه ۲۰میل رومیزی استفاده می‌کنیم.
هنگامی که سطح مقطع ما بزرگ می‌شود به ناچار باید از شیشه با ضخامت بیشتری استفاده کنیم تا جلو خطر های احتمالی را بگیریم.
هنگامی که از شیشه با ابعاد مقداری کوچک تری استفاده می‌کنیم.مثلا میز های ۶ نفره یا ۸ نفره . که فقط پایه های میز از جنس دیگری هستند و در واقع از شیشه به عنوان سطح اصلی میز استفاده می‌شود ، در این صورت هم باید از شیشه ۱۰میل رومیزی استفاده کنیم.

انواع شیشه ۲۰میل رومیزی

  • شیشه ۲۰ میل فلوت و معمولی
  • شیشه ۲۰ میل سکوریت
  • شیشه ۲۰ میل لمینت

شیشه فلوت و معمولی

شیشه رومیزی 20 میل فلوت

شیشه های فلوت اولین شیشه های تولید شده هستند که هنوز تحت هیچ گونه فرآوردی پیشرفته قرار نگرفته اند . این شیشه ها شیشه های کاملا تخت و بدون موجی هستند که مقاومت زیادی در برابر فشار و ضربه ندارند و خیلی زود دچار شکستگی می‌شوند. و هنگام شکستن خم به ذرات بزرگ و تیز و برنده تبدیل می‌شوند که برای انسان خطر آفرین است.

مزیت استفاده از این شیشه ها این است که نسبتا قیمت مناسبی دارند. هم این که بار ها و بار ها می‌توان آن ها را در ابعاد مختلف برش داد.شیشه ۲۰میل رومیزی شیه ای مناسب برای این است که روی میز های بزرگ قرار بگیرد.

توضیحی کوتاه در مورد شیشه سکوریت ها

شیشه ۲۰میل رومیزی سکوریت

شیشه های سکوریت از فرآوری کردن شیشه های فلوت و اولیه به دست می‌آیند . شیشه ها را در دما ی بالا و نزدیک به ذوب قرار میدهند و بلافاصله در دمای خیلی سرد قرار می‌دهند. این عمل مقاومت شیشه را چندین برابر می‌کند. پس دیگر در برابر ضربه و فشار آسیب زننده نخواهد بود و به این راحتی ها دچار شکستگی نخواهد شد.
هنگام شکست تحت فشار خیلی زیاد هم ، به ذرات بسیار ریزی تبدیل می‌شود که بندگی ای ندارند‌.
اما باید هنگام خرید این نوع شیشه به این موضوع دقت فراوانی داشته باشید. که این شیشه ها فقط قبل از تولید قابل برش هستند . یعنی شما باید هنگام قطعی کردن سفارش خود. و هنگامی شیشه می‌رود برای تولید ابعاد کاملا دقیق میز خود را بدهید. چون اگر اشتباه کنید امکان جبرانی وجود ندارد.

شیشه لمینت ، چه شیشه ای است؟


شیشه های لمینت از کنار هم قرار دادن و چسباندن چند لایه شیشه سکوریت توسط چسب های پی‌وی‌بی تولید می‌شوند.این چسب ها خود شبیه یک لایه ی نازک پلاستیکی شفاف هستند . در نتیجه اصلا چیزی از شفافیت شیشه ی ما کم نمی‌کند . و در واقعا اصلا مشخص نمی‌شود.
مزیت این کار این است که مقاومت این شیشه ها در برابر فشار و ضربه بسیار بالا است.

انواع شیشه رومیزی ۲۰ میل از نظر شکل ظاهری

  • شیشه مناسب میزهای گرد
  • شیشه رومیزی برای میز های مستطیل
  • شیشه مناسب میزهای مربع
  • انواع شیشه های رنگی

شیشه ۲۰ میل مناسب میزهای گرد

شیشه ۲۰میل رومیزی ظاهری گرد


شما با سفارش دادن شیشه از صنایع فرکو توانید مطمئن باشید که شیشه شما کاملاً گیرد و دقیقاً به همان ابعادی خواهد بود که شما سفارش می دهید.
میزهای گرد در ابعاد بزرگ مناسب فضاهایی مثل سالن‌های تئاتر ، همایش ، سالن های عروسی ، منازل مجلل ، می‌باشند.
میزهای گرد یکی از میز های منحصر به فردی هستند که انتخاب آنها باعث میشود منزل شما مجلل تر و کلاسیک تر به نظر برسد. دقت داشته باشید که برای یک میز گرد بزرگ باید فضای مربع شکل وسیعی را در نظر بگیرید. اگر فضای شما مستطیل شکل است پیشنهاد ما به شما این است که از میزهای بیضی شکل یا مستطیل شکل استفاده کنید.

شیشه ۲۰میل رومیزی مناسب میزهای مستطیل

میز مستطیل شیشه ۲۰میل رومیزی

ما هنگامی از شیشه ۲۰ میل استفاده میکنیم که میز ما بزرگتر از یک میز ۴ نفره باشد. برای گذاشتن میز شیش یا هشت نفره یا حتی بزرگتر باید دقت داشته باشید. که فضای بزرگ و وسیعی باید برای آن داشته باشید تا قرار دادن میز در آن مکان باعث زیباتر شدن مکان شما بشود. و هم این که استفاده از میز و صندلی ها استاندارد و راحت باشد.
شیشه مناسب میز مستطیل شیشه های پرطرفداری هستند که معمولاً مشتریان گرامی به ما سفارش می دهند.
در نظر داشته باشید که شیشه‌های تولید شده در مجموعه فرهنگ و همه دارای نماد +A می‌باشند.

شیشه های رومیزی مناسب میزهای مربع

شیشه ۲۰میل رومیزی مربع شکل

میز های مربع شکل هم همانند میزهای دایره‌ای میزهایی منحصر به فرد هستند. که برای فضاهایی مثل سالن های همایش و سالن های عروسی پیشنهاد می‌شوند. البته مطمئنا اگر شما منزلی شیک و مجلل می‌خواهید این گزینه هم گزینه قابل تأملی است.
شیشه های ۲۰ میل را می توانید در حالتی سفارش دهید که حاشیه‌ های آن لوله زنی و سنگ تراشی شده است. که این خودش یکی از ویژگیهای زیبایی ظاهری شیشه ها می باشد خصوصا اگر به حالت دو پل یا سه پل سفارش دهید به زیبایی شیشه رومیزی خود افزوده اید.

شیشه های رنگی مناسب برای شیشه رومیزی

شیشه ۲۰میل رومیزی رنگی

انتخاب شیشه های رنگی برای میز هایی که خود دارای رنگ های متفاوتی هستند. انتخاب بجا و درست است پرطرفدارترین رنگ های شیشه در بین خانواده های ایرانی رنگ های دودی و برنز می باشد.
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شیشه های برنزی رنگ داشته باشید بهتر است روی این لینک کلیک کنید.

راه های ارتباطی با مجموعه فرکو


می توانید از طریق تماس با شماره تلفن زیر با همکاران ما در زمینه فروش محصولات در ارتباط باشید و از قیمت محصولات با خبر شوید.

02188068352 09101767773

همچنین از طریق شماره تماس زیر میتوانید در اپلیکیشن واتساپ به ما پیغام داده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

09101767773

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام مجموعه فرکو علاوه بر دیدن تمامی محصولات تولید شده در کارگاه فرکو می توانید. در مسابقات ماهانه پیج ما شرکت کنید و برنده انواع آینه ها و محصولات دکوراتیو شوید.

https://www.instagram.com/farkoo.ir/

خوب است بدانید مجموعه ی فرکو همه روزه در کانال آپارات خود فیلم هایی از محصولات با کیفیت تولید شده در کارگاه فرکو را بارگذاری می‌کند . تا شما مشترس عزیز بتوانید از این طریق با محصولاین این صنایع آسنا شوید .

https://www.aparat.com/Farkoo/Farkoo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو