آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک ۱۰۶        تلفن تماس : 02188068352

ساعات پاسخ گویی:

9 الی 13 ، 15 الی 21

ساعات پاسخگویی: 9 الی 21

آینه گریم متحرک

در روز های گرم تابستانی ،شاهد هزاران کرم ماسیده روی صورت موهای چسبیده به پیشانی و… بوده ایم. حال به خاطر کرونا ماسک هم اضافه شده و مدام صورتمان زیر آن عرق میکند. اصلا جدا از تابستانش. هیچ فردی نیست که بهم ریختگی روسری یا مو یا لباس و غیره برایش پیش نیامده باشد. یا برای اطمینان هم که شده جلوی هر آینه یا شیشه ی آینه ای در خیابان خودش را مرتب نکرده باشد. راه حل آینه گریم متحرک است!

آینه گریم چیست؟

همان آینه های چراغ داری که در پشت صحنه ی فیلم ها هنگام گریم بازیگر ها دیده ایم. اما اگر فکر کنید که آینه گریم فقط همان جا کاربرد دارد زندگی را باخته اید! حتی فکرش راهم نکنید آینه ای که در ابعاد مختلف تولید می شود.

در هر سبک دکوراسیونی جای خودش را پیدا می کند فقط در یک جا بماند. قطعا هر فرد خوش سلیقه ای در جهان آن آئینه را ببیند میخرد وبا خود به محیط کار و زندگی میبرد. چون فقط یک آینه ی فوق العاده جذاب نیست ، فوق العاده کاربردی است!

فقط قیمت آینه دیواری گریم 11
آینه چراغ دلار زیبا

آینه های گریم در اصل همانطور که از اسمشان پیداست برای گریم کردن و کار های حساس این چنینی بوده اند. دقت داشته باشید که آینه گریم دور خود در ۲ ، ۳ یا ۴ طرف سر پیچ لامپ میخورد وبه آن لامپ متصل می شود. این یعنی نور را به هر میزانی که نیاز داشته باشید تامین می کند. به نسبت سایز آینه سر پیج های لامپ در فاصله های استانداردی از یکدیگر قرار می گیرند. اما اگر بخواهید میتوانید سرپیچ های روی آینه گریم متحرک یا ثابت خود را با هر فاصله ای که می خواهید سفارش دهید.

آینه گریم یا هالیوودی؟

در واقع هر دوی آنها اسم های متفاوتی هستند که روی یک آینه گذاشته شده اند. چون اولین کاربرد این آیینه در زمینه ی گریم بوده است به آن آینه ی گریم می گویند. در زبان لاتین به آن makeup mirror می گویند که به معنی آینه آرایش است. و چون برای ستاره های هالیوودی استفاده می شده است ، به آینه هالیوودی نیز معروف است. درواقع اسم های دیگر هم دارد برای مثال به دلیل اینکه روی این آئینه چراغ قرار دارد به آن آینه چراغ دار یا چراغدار هم میگویند. در برخی مقالات از این آینه به نام آینه غرور هم یاد کرده اند.

آینه گریم

لامپ های آینه هالیوودی

در گذشته از لامپ های پر مصرف برای آینه گریم ثابت استفاده می شده است. آن زمان هنوز اینه گریم های متحرک وارد بازار نشده بودند. با گذر زمان با وجود پر شون بازار از لامپ های کم مصرف اما همچنان برای آینه گریم لامپ های پر مصرف استفاده میشد. چراکه لامپ های کم مصرف دارای ظاهر نازیبا و سایز بزرگی بودند که از جذابیت این آینه کم می کرد. امروزه لامپ های کم مصرف در انواع شکل ها در بازار وجود دارد که می توانید از هر مدل آنها استفاده کنید. برای حفظ ظاهر کلاسیک آینه پیشنهاد می شود از لامپ هایی با ظاهر کروی یا گرد استفاده کنید.

سفارش آینه گریم 15
آینه چراغ دار گرد

نوع مدرن این آینه ها به جای لامپ و سرپیج، در دور آینه لامپ های ال ای دی ریسمانی به کار برده اند. می توانید از رنگ مهتابی ، آفتابی یا هر رنگی که می خواهید استفاده کنید. حتی می توانید از ال ای دی های چند رنگ استفاده کنید و رنگ آن را با استفاده از کنترل مخصوص بر اساس حس و حالتان تغییر دهید.

انواع آینه هالیوودی

  • آینه گریم ثابت
  • آینه هالیوودی متحرک

آینه گریم ثابت

این دسته از آینه های گریم دارای سایز های مختلفی هستند. به طوریکه کوچک ترین آینه گریم ثابت، از بزرگ ترین آینه گریم متحرک ، بزرگ تر است. آینه گریم های ثابت همانطور که از اسمشان پیداست مناسب جا به جایی های مکرر نیستند. و بهتر است جایی را برای آن در نظر بگیرید و زیاد تغییر ندید. آینه های ثابت اصولا در شکل های مربع و مستطیل تولید می شدند. اما امروزه در شکل های دایره و بیضی هم تولید می شوند. بزای اطلاع از قیمت و سفارش محصول میتوانید اینجا را لمس کنید تا بتوانید با متخصصین ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید و ثبت سفارش کنید.

آینه گریم متحرک چیست

سفارش آینه گریم 11
آینه کنترل دار گریم

آینه گریم متحرک در ابعاد کوچکتری نسبت به آینه گریم ثابت تولید می شود. این نوع آینه گریم ها سایز های مختلفی دارند که میتواند در جیب جا شود یا در کیف. اما سبک هستند و به راحتی قابل جا به جایی و حمل. مناسب مسافرت ها و مهمانی ها هستند تا بتوانید در هر شرایطی از آنها استفاده کنید آینه گریم های متحرک این است که دارای چراغ هایی در اطراف خود هستند که می تواند چندین چراغ ریز باشد یا لامپ ال ای دی طولی که در دور آن کشیده شده باشد.

تصور کنید در خیابان یا ماشین متوجه می‌شوید که چیزی در ظاهر شما به هم ریخته است یا میخواهید چیزی را تغییر دهید. حالا باید به دنبال آیینه بگردید بعد از پیدا کردن آینه باید به دنبال نور مناسب بگردید. اما با داشتن یک آینه گریم متحرک مشکلات شما حل خواهد شد. کافی است آینه گریمتان را از کیف یا جیبتان در بیاورید.

انواع آینه هالیوودی متحرک

  • آینه گریم متحرک جیبی
  • آینه گریم متحرک رومیزی

آینه گریم آرایشی رومیزی

فقط قیمت آینه دیواری گریم 11
چراغ های روکار آینه گریم

این مدل از آینه ها دارای سایز بزرگتری نسبت به آینه گریم جیبی هستند. آینه گریم های متحرک رومیزی بیشتر در شکل های دایره و بیضی تولید می شوند. این مدل از آینه ها این قایلیت را دارند که به آن ها قابلیت زوم اضافه شود.

ممکن است با شنیدن زوم فکرتان پیش زوم های لمسی موبایل برود اما در حقیقت این قابلیت زوم همان آینه های محدب هستند که اشیا را نزدیک تر نشان میدهند اما نسبت به آینه های تخت کیفیت پایین تری دارند.

آینه آرایشی متحرک جیبی

در سایز های کوچک که به اندازه ی کف دست هستند این آینه ها تولید میشوند. تا بتوانند به راحتی در هر جیبی جا شوند و هرجایی همراه شما باشند. انرژی لازم برای روشن شدن چراغ های آینه های متحرک به دو صورت تامین میشود. آن ها یا باتری خور هستند یا شارژی. آینه های جیبی گزینه ای مناسب برای مسافرت هستند.

هر کدام مزیت های خاص خودشان را دارند و بیشتر بر اساس راحتی شما انتخاب می شوند. آینه گریم های متحرک جیبی هم قابلیت زوم را میتوانند داشته باشند. اما در این صورت به دلیل استفاده از دو نور در آینه قیمت آن افزایش پیدا می کند مگر اینکه احساس کنید نور یک طرف کافی است.

فروش آینه گریم 19
آینه جیبی گریم

آینه گریم های هوشمند رو میزی

آینه گریم های هوشمند در واقع دارای یک آپشن اضافه تر هستند . آینه های هوشمند به این صورت هستند که می‌توانید آن ها را با استفاده از ریموت کنترل یا یک دکمه تاچ لمسی تنظیم کنید . شما می‌توانید توسط کنترل یا سنسور تاچ نور و چراغ آینه را خاموش و روشن کرده یا نور آن را کم و زیاد کنید . همچنین می‌توانید رنگ نور را تغییر بدهید . یعنی از نور آفتابی به نور مهتابی یا صورتی و … تغییر دهید .

آینه گریم01

آینه آرایشی زمینی یا پایه دار

این نوع از آینه ها اگر چه جزو آینه ها ی قئی محسوب می‌شود اما آینه های متحرک هستند . زیرا علیرغم اینکه این آینه ها بزرگ هستند اما قابلیت جا به جایی دارند . جا به جا کردن آن ها نیز کار دشواری نخواهد بود . مزایای آینه قدی این است که تصویر شما را به صورت سراسری نشان می‌دهد از نوک پا تا مو ی سر شما در آینه مشخص است . با داشتن یک آینه قدی گریمی دیگر نگران ست شدن لباس های خود نباشید .

آینه گریم چیست

از کجا یک آینه هالیوودی متحرک خوب بخریم؟

لازم است که برای خرید آینه گریم متحرک خوب فاکتور هایی از جمله قیمت و کیفیت متریال به کار رفته را در نظر بگیرید. پس یعنی باید دنبال جایی برای خرید آسنه باشید که بهتریت کیفیت را با بهترین و کمترین قیمت ممکنه در اختیارتان بگذارد. پیشنهاد ما به شما شرکت فرکو است. شرکت فرکو یک شرکت مستقل است که محصولاتش از تولید به مصرف هستند. و به دلیل اینکه درگیر واسطه ها نمی شود مناسب ترین قیمت ممکن را برای شما عزیزان در نظر می گیرد.

راه های ارتباط با مجموعه فرکو

شما میتوانید از طریق ۴ راه زیر اقدام کنید.

مراجعه حضوری به آدرس زیر

تماس تلفنی با شماره ی زیر02188068352

پیغام در واتساپ به شماره ی زیر

دنبال کردن پیج اینستاگرام مجموعه فرکو و شرکت در مسابقات هفتگی آن از طریق لینک زیر اقدام کنید

ساخت آینه تراش خورده 5
آینه تراش خورده گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو