Home
آینه آرایشگاهی

آینه‌های آرایشگاهی

آینه‌های آرایشگاهی از مهمترین وسایل برای هر آرایشگاه محسوب می‌شه.البته که مهارت آرایشگر مهمترین نکته‌ست.اما این روزا آرایش مثل قدیم ابتدایی نیست،رقابت خیلی زیاد شده و مهمه آرایشگاه از هر نظر بهترین باشه.به‌همین دلیل آرایشگاه‌های حرفه‌ای مدل‌های قدیمی آینه‌رو کنار گذاشتن.استفاده از آینه معمولی برای سالن‌های امروزی از هیچ نظری مناسب نیست و حتی غیرحرفه‌ایه.آرایشگر حرفه‌ای به ابزار حرفه‌ای نیاز داره و آینه آرایشگاه به همین دلیل مخصوص آرایشگاه تولید شده.در سال‌های گذشته استفاده از آینه های مخصوص در سالن‌های آرایشی رایج شده. خرید آینه آرایشگاهی حرفه‌ای آرایشگاه شمارو از رقبا متمایز می‌کنه و حرفه‌ای بودن شمارو نمایان می‌کنه.از نقش آینه در دکوراسیون آرایشگاه هم نمی‌شه گذشت.آینه آرایشگاهی توجه بیشتری‌رو جلب می‌کنه و از نظر برند کردن و جذب مشتری خیلی مهمه.درواقع دکوراسیون حرفه‌ای باعث می‌شه حتی قبل از آرایش در ذهن مشتری تاثیر بذارید!مدل‌های جدیدی از آینه مخصوص سالن‌های آرایشی زنانه و مردانه تولید می‌شه.

آیا شماهم آرایشگری ماهر هستین اما با وجود تولید مدل‌هایی مثل آینه آرایشگاه پلاس یا آینه‌های قاب استیل و هایگلاس شبیه دهه‌شصت از آینه معمولی استفاده می‌کنین؟آیا خبر دارین آرایشگاه‌های قَدَر از چه آینه‌ای استفاده می‌کنن؟

جالبه بدونین که آپشن‌های مختلفی هم به سفارش مشتری رو آینه نصب می‌شه.در ادامه به معرفی انواع آینه آرایشگاهی می‌پردازیم.مشخصات آینه مناسب آرایشگاه‌رو هم بررسی می‌کنیم. آینه‌های فرکو همراه آپشن‌های جدید مثل حسگرلمسی، ریموت‌کنترل، لوگو‌ نوردار و … عرضه می‌شن.فرکو به‌عنوان اولین تولیدکننده آینه آرایشگاهی در ایران در تولید آینه از مرغوب‌ترین شیشه یعنی شیشه سوپرکلییر بهره می‌بره که تاثیر زیادی در شفافیت آینه می‌ذاره.محصول آینه آرایشگاه پلاس هم که این روزا محبوبیت زیادی پیدا کرده فقط توسط فرکو تولید می‌شه.

آینه آرایشگاهی قدی

خرید محصول آینه آرایشگاهی چراغ دار

تولید جدیدترین انواع آینه مناسب سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها در صنایع شیشه و آینه فرکو. برای اطلاع بیشتر با 02188068352 تماس بگیرید.

آینه آرایشگاه
آینه‌های آرایشگاهی

چرا آینه چراغ بک‌لایت ؟

آینه آرایشگاه قدی فرکو
آینه آرایشگاهی قدی فرکو
آینه‌های آرایشگاهی

مطالبی پیرامون آینه‌های آرایشگاهی برای سالن‌ها

ضرورت وجود آینه همزمان با پیدایش نخستین انسان‌ها روی زمین آشکار شد. تنها در آینه مشاهده تصویری از محیط و افراد امکان پذیره. به همین دلیل نه تنها در هر منزلی ، بلکه در اماکن دیگه مثل ورزشگاه‌ها و فروشگاه‌ها و به‌خصوص آرایشگاه‌ها و مزون‌ها از آینه استفاده می‌شه. حتی بسیاری افراد در جیب و کیف خودشون حتما آینه ای دارن. به طور کلی آینه ابزار جدایی ناپذیر در زندگی انسان هست.

آینه آرایشگاه
آینه بک لایت سالن آرایشی
آینه آرایشگاه
آینه قاب استیل مدرن
آینه آرایشگاه
آینه هالیوودی قاب دار


اهمیت آینه آرایشگاه در حدیه که شاید بشه گفت بدون آینه کار هر آرایشگری ناقص درمیاد. چرا که تمام فعالیت‌هایی که در یک آرایشگاه انجام می‌شه با کمک آینه امکان پذیر می‌شه. محل نصب آینه آرایشگاه دقیقا مقابل چهره‌ی مشتری هست. تا مشتری با دقت در جریان کار آرایشگر خودش قرار بگیره و آرایشگر هم بتونه به بهترین شکل از اون استفاده کنه.

آینه سالن زیبایی
آینه‌های آرایشگاهی

در واقع با وجود آینه‌های آرایشگاهی هست که سالن های زیبایی و آرایشگاه معنای خودشون رو پیدا می‌کنن. همچنین با توجه به این‌که فضای قابل توجهی رو به خودشون اختصاص می‌دن ، انتخاب اونا از نظر دکوراسیون سالن هم اهمیت داره . با وجود تنوع بسیار گسترده‌ای که آینه ها دارن ، به سادگی می‌شه آینه مورد نظر رو متناسب با سالن انتخاب کرد.

آینه آرایشگاه

مدل های جدید و قدیمی آینه‌های آرایشگاهی

با تولید مدل‌های جدید آینه آرایشگاه با آپشن‌های مدرن و پیشرفته ، دیگه جایی برای استفاده از آینه آرایشگاه قدیمی و ساده نیست. وجود آینه آرایشگاه جدید و شیک از جهات مختلف اهمیتی فراوان داره‌. اول اینکه آینه تاثیری زیادی در دکوراسیون آرایشگاه می‌ذاره و به کارگیری یک آینه مدرن و حرفه‌ای بدون شک در جذب مشتری و ارتقای برند سالن موثر واقع می‌شه. پس توصیه ما به شما آرایشگران محترم اینه که اگه سالن آرایشی شما قدیمیه . حتما نسبت به نوسازی اون با استفاده از آینه آرایشگاه جدید که انواع اون روپ در بخش‌های بعدی معرفی خواهیم کرد ، اقدام کنین.

آینه آرایشگاه فرکو


در صورتیکه قصد دارید یه سالن آرایشی جدید رو‌دراه اندازی کنین . بالطبع بهتره از آینه آرایشگاهی جدید و شیک استفاده کنید.

چرا که وقتی مشتری جهت شرکت در یه مجلس مهم مثل عروسی به آرایشگاه شما مراجعه می‌کنه ایده‌های خاصی در نظر داره. و ترجیح بر اینه‌ تا فرد تصویر واضح و روشنی از خودش رو مشاهده کنه.

آینه دیواری آرایشگاه


با وجود یه آینه با کیفیت عالی هم آرایشگر می‌تونه کارش رو به نحو احسن انجام بده و هم مشتری می‌تونه بر روند کار نظارت داشته باشه و عیوب احتمالی رو تذکر بده. همچنین در نگاه اول طراحی دکوراسیون فضای آرایشگاه شما نشان دهنده سبک سلیقه و ذوق آرایشگره. در نتیجه در انتخاب مشتری تاثیر گذار خواهد بود . همونطور که پیشتر هم اشاره شد ، اصلی‌ترین ابزار هم برای چنین شغلی آینه ها هستن . و بیشترین وسیله‌ای که در فضای آرایشگاه به چشم می‌خوره و جلب توجه می‌کنه ، آینه هست.

آینه آرایشگاه
آینه دیواری آرایشگاه

آینه‌های آرایشگاهی قدی و کاربرد های آن

وجود آینه در هر آرایشگاه ضروت داره. هر چی آینه بزرگ‌تر باشه کار آرایشگر آسون‌تر و بهتر انجام می‌شه. امروزه استفاده از آینه قدی در آرایشگاه ها طرفداران زیادی داره و در اکثر سالن‌ها از این آینه‌ها بهره می‌برن. مدل‌هایی هم از آینه قدی مخصوص سالن‌های زیبایی و آرایشی تولید می‌شه و دیگه از آینه قدی معمولی در سالن‌ها استفاده نمی‌شه. با توجه به اینکه تو این چند سال اهمیت ظاهر حرفه‌ای خیلی بیشتر شده ، توجه به اشیا دکوراتیو و تزیینات هر مجموعه‌ی خدماتی و انتخاب وسیله‌ها اهمیت خیلی زیادی داره. به این دلیل جذابیت و شیک بودن آینه های نصب شده در آرایشگاه نوعی تبلیغ برای جذب مشتری بیشتر محسوب می‌شه. ضمن اینکه حرفه‌ای بودن آرایشگاه و سالن آرایشی اهمیت زیادی داره.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه


از اونجایی که مسئولین آرایشگاه و سالن های آرایشی از اشیا شیک و مدرن برای تجهیز و زیباسازی محیط استفاده می‌کنن وجود آینه های قدی می‌تونه باعث انعکاسی زیبا از این اشیا در محیط و همچنین بازتاب بیشتر نور در محیط آرایشگاه بشه. همچنین دید بیشتری رو هم ایجاد می‌کنه.

آینه قدی آرایشگاه


گروه فرکو با استفاده از بهترین متریال اقدام به طراحی و تولید انواع و اشکال متنوع و بسیار زیبای آینه قدی جهت استفاده در آرایشگاه های زنانه و‌مردانه کرده.

آینه آرایشگاه

اهمیت آینه‌های آرایشگاهی در دکوراسیون

 از اونجایی‌که آینه از اصلی‌ترین وسیله‌ها برای سالن زیبایی محسوب می‌شه ، انتخاب نوع مناسب اون هم خیلی اهمیت داره. چرا که آینه فضای قابل‌توجهی از آرایشگاه و سالن زیبایی رو به خودش اختصاص می‌ده و در برندسازی سالن هم موثره . پس برای انتخاب بهترین مدل لازمه که توجه بیشتری داشته باشین.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

به جز بر ویژگی‌های ظاهری آینه آرایشگاه که باید زیبا و چشم‌نواز باشه ، کیفیت و طول عمرش هم مهمه. به این صورت که تمیز کردنش آسون باشه و با گذشت زمان تغییری در کیفیت و شفافیت آینه ایجاد نشه. و آینه حتی پس از مدت زمان طولانی ، کیفیت و شفافیت اولیه رو حفظ کنه. چون بیشتر فضای سالن زیبایی با آینه پر شده و نباید زمان زیادی به تمیز کردن اختصاص داده بشه. و یا این که بعد از مدتی تغییری شفافیتش کم بشه. ما این اطمینان رو به شما می‌دیم که آینه‌هایی تولیدی فرکو از بالاترین کیفیت ممکن و مناسب‌ترین قیمت برخوردار هستن. و مشکلاتی مثل این رو نخواهید داشت. آینه‌های فرکو تماما با بهترین مواد اولیه موجود تولید می‌شن.

آینه آرایشگاه
آینه گرد در سالن آرایشی

معرفی اشکال متنوع و زیبای آینه آرایشی

 • ۱ آینه مستطیل شکل ، از پرفروش ترین آینه های آرایشی می باشد. این آینه های مستطیل شکل را می توان به دو صورت بر دیوار آرایشگاه نصب نمود. هم به صورتی که عرض آینه روی میز آرایشی نصب بشه و هم به صورتی که طول آینه روی میز قرار بگیره.
 • ۲ آینه ی بیضی شکل ، از جمله آینه های زیبا و شکیل هست.
  با توجه به بقیه عناصر واشیا موجود در آرایشگاه می توان از آینه بیضی شکل برای زیباتر شدن محیط و ایجاد هارمونی در آرایشگاه استفاده نمود.
 • ۳ آینه گردی شکل ، از آینه گرد هم در آرایشگاه ها استفاده میشه ولی این شکل از آینه طرفداران خاص خود رو داره.
 • ۴ آینه به شکل خاص این آینه ها می توانند برش های معمولی که رایج هستن رو نداشته باشن. از این آینه ها معمولا جهت تزیین و زیباسازی فضای آرایشگاه استفاده می‌کنن و به عنوان آینه دکوراتیو مورد استفاده قرار بگیرن.
 • ۵ آینه لوزی شکل ، از شیک ترین اشکال آینه جهت نصب در آرایشگاه‌هاست. به طور کامل نور را منعکس کرده و زیبا و متنوع نیز هست.
 • ۶ آینه مربعی شکل ، این آینه نیز مانند آینه مستطیل کاربرد و استفاده ی زیادی در آرایشگاه ها و دیگر مکان ها داره.
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشی

انواع آینه برای سالن های آرایشی

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه‌های آرایشگاهی

با توجه به تنوعی که امروزه در مورد آینه وجود داره، برای انتخاب آینه سالن زیبایی، گزینه‌های متعددی وجود داره. اما در میان این ها آینه بک لایت و آینه چراغ دار از بهترین و مناسب ترین گزینه ها خواهند بود. چرا که با وجود نوری که به واسطه چراغ های LED ایجاد می شود دید کامل تری نیز ایجاد میشه. تمام این موارد خود می‌توانند به شکل‌های خاص و متنوعی تولید گردند. دقیقاً طبق خواسته شما و همان‌گونه که شما می‌خواهید. تمام انواع آینه‌های ذکرشده در صنایع شیشه و آینه فرکو تولید میشه . همچنین قابل ذکر است که باکیفیت بسیار فوق‌العاده‌ای برای شما مشتریان عزیز قابل سفارش هست.

آینه آرایشگاه

آینه بک لایت آرایشگاه

از گزینه‌های بالا آینه بک لایت گزینه بسیار مناسبی برای آینه آرایشگاه و سالن زیبایی می‌تونه باشه. در این آینه‌ها از لامپ‌های LED استفاده می‌شه. علاوه براین که نور آن ، باکیفیت  و به‌اندازه کافی اس. ازنظر زیبایی نیز بسیار زیبا و خاص هست. آینه بک لایت گزینه بسیار مناسبی برای آرایشگاه و سالن زیبایی اس . رنگ لامپ ها نیز می‌تونه سفید نباشه و یا می‌تونه چند رنگ مختلف داشته باشه.

آینه آرایشگاه

در صورت تمایل امکان تغییر رنگ اون با استفاده از ریموت و یا به صورت لمسی فراهمه. برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در طرح مورد نظر برش داده می‌شه . سپس لبه های برنده آینه ابزار زده میشه . سپس در مرحله‌ی بعد حاشیه دور آینه‌های آرایشگاهی با پهنای مشخصی سندبلاست میشه . در نهایت هم پشت آینه نورپردازی صورت می‌گیره .

آینه آرایشگاه

دیگر قابلیت های آینه بک لایت

در تمام قسمت‌های سالن زیبایی چه سالن زیبایی مردانه و چه زنانه آینه بک لایت قابل‌ استفاده اس . و به‌راحتی قابل‌نصب هست. حتی می‌توان نام و لوگوی سالن رو بر روی آینه حک کرد . تا یک آینه آرایشگاه کاملاً اختصاصی فقط برای سالن زیبایی شما باشه. این آینه‌های بک لایت علاوه براین که می‌تونن به‌صورت دیواری ، قدی و… باشند، قابل سفارش به‌صورت آینه دستی و رومیزی هم هستن.

آینه آرایشگاه

درمجموع آینه‌های آرایشگاهی بک لایت قابلیت‌های ویژه‌ای نیز دارن. مثل قابلیت پخش موسیقی و نمایش زمان و دما که به‌صورت لمسی و یا با استفاده از ریموت امکان استفاده از آن‌ها وجود داره. این نوع از آینه‌ها به‌صورت آینه هوشمند لمسی و آینه نوری نیز عنوان می‌شن. همچنین هیچ‌گونه محدودیتی در شکل و اندازه آینه بک لایت وجود نداره و به‌راحتی می‌توان در شکل‌ها و ابعاد مختلف سفارش خود رو ثبت نمود. دراین صورت با کمترین قیمت و درسریع ترین زمان ممکن سفارش خود رو دریافت کنین.

آینه آرایشگاه

آینه‌های آرایشگاهی پلاس

آینه آرایشگاه پلاس جدیدترین مدل آینه مخصوص سالن‌های آرایشیه که با ایده تیم طراحی آینه فرکو به تولید رسیده. تو این محصول هم از نور بک لایت و هم از چراغ حبابی با شدت بیشتر استفاده میشه. به جز نور بک لایت که در زمینه آینه نور ملایمی تشکیل میده دو لامپ حبابی با شدت مناسب و در رنگ مورد نظر مشتری به قسمت بالایی آینه نصب میشه. آرایشگر میتونه در هر لحظه متناسب با شرایط و دلخواهش چراغ ها رو حرکت بده. این چراغ‌ها روی ریل تعبیه میشن و به آسونی حرکت میکنن. امکان تغییر زاویه چراغ هم فراهمه و آرایشگر میتونه زاویه‌ای که نور به صورت و سوژه میتابونه‌رو تنظیم کنه.

قاب آینه آرایشگاهی

یکی از مهم‌ترین نکات در کیفیت آینه‌های آرایشگاهی، به جنس و نوع قاب اون برمی‌گرده. قاب آینه اولا از نظر ظاهری خیلی موثره و دوما آینه‌ای که قاب بی‌کیفیت داشته خیلی براتون کار نمی‌کنه! از متریال‌های مختلف به عنوان قاب آینه آرایشگاهی استفاده می‌شه اما همه اون‌ها کیفیت و ارزش خرید لازم رو ندارن. 3 نوع قاب استیل ، های‌گلاس و چوب بدون شک بیشترین ارزش خرید رو بین انواع قاب دارن چه از نظر شکل و ظاهر و چه از نظر دوام.

آینه دو طرفه آرایشگاهی

قاب استیل

لاکچری‌ترین آینه‌های آرایشگاهی که می‌تونی تو سالن داشته باشی! آینه‌های قاب بدون شک نسبت به انواع دیگه قاب در سطح متفاوتی هستن. با گذاشتن این نوع آینه در سالن در اولین متوجه می‌شین که چقدر متفاوت و عالیه. نکته مهم اینکه این کیفیت عالی در طول زمان حفظ می‌شه و آینه‌های قاب استیل دوام خوبی هم دارن. بیشتر عکس‌هایی که از آینه‌های آرایشگاهی لاکچری می‌بینیم مربوط به همین مدله. البته قیمت این آینه‌ها نسبتا گرون‌تره اما انصافا به همون میزان کیفیت بهتری دارن و تاثیر خیلی زیادی تو دکوراسیون آرایشگاه می‌ذارن.

های‌گلاس

بین همه قاب‌های اقتصادی ، بدون شک های‌گلاس حرفه اول رو می‌زنه. این آینه‌ها با وجود قیمت مناسب انصافا هم از نظر ظاهری کاملا مدرن و خوب هستن و هم دوام نسبتا خوبی دارن. اگه دوست دارین با بودجه کمتر دکور سالن رو بچینین در خرید آینه آرایشگاهی با قاب های‌گلاس کوچکترین شکی نداشته باشین.

آینه دکوراتیو آرایشگاه

از انواع دیگر آینه‌های مورداستفاده در آرایشگاه آینه دکوراتیو می‌باشد که تنوع در آن در نوع خود بسیار بالاست. آینه دکوراتیو می‌تواند گزینه مناسبی برای برخی از نقاط در سالن زیبایی باشه. فضای متفاوت و خیره‌کننده‌ای را ایجاد کنه و به‌عنوان نقطه کانونی در محل مورداستفاده‌ قرار بگیره.

آینه آرایشگاه

آینه تاچ آرایشگاه

آینه هایی که به سنسور تاچ مجهز هستن از مدرن‌ترین مدل‌های آینه محسوب می‌شن. آینه تاچ در واقع یه مدل از آینه آرایشگاه نور دار هست. با کمک سنسور تاچ می‌شه آینه رو خاموش و روشن کرد یا رنگ ، شدت نور آینه هوشمند و … رو تغییر داد . تمامی عملکردهای آینه با لمس کردن قسمت مربوطه امکان پذیر می‌شن. مدل تاچ امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته. سنسور تاچی که روی این آینه‌ها نصب می‌شه مثل تلفن های هوشمند از نوع حرارتی هست. البته توجه داشته باشین که فقط قسمتی از آینه به صورت دکمه لمسی این قابلیت رو داره. و بنابراین نگرانی بابت کثیف شدن سطح آینه وجود نداره.

آینه آرایشگاه

آینه های هوشمند قابلیت های دیگری هم دارن. غیر از لمسی بودن می‌تونن به صورت حسگری هم باشن. در این صورت با حرکت دست آینه تنظیم می‌شه. هر کدوم از این حالت ها به خواست شما عزیزان روی آینه اجرا می‌شه.

آینه چراغ دار لمسی

آینه ریموت دار آرایشگاه

آینه های هوشمند اگر کارکرد آن ها توسط ریموت صورت بگیره، تا یک فاصله معین این ریموت کارکرد خود رو داره . البته که برای محیط های منزل و آرایشگاه و … مناسب هستن . از طریق می توان رنگ نور آینه و شدت اونو به صورت دلخواه و طبق نیاز تنظیم کرد .

آینه آرایشگاه
آینه بیضی سالن آرایشگاه
آینه آرایشگاه

آینه طرح دار آرایشگاه

در صنایع تولیدی شیشه و آینه فرکو با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه به صورت مات و رنگی ایجاد میشه. به طور مثال شما قادرید تا لوگوی آرایشگاه خود و شماره تماس و یا هر آنچه مد نظر خود دارین رو بر روی آینه حک و یا سندبلاست کرده. در این صورت به نوعی تبلیغات حرفه ای تری رو نیز برای خود انجام می‌دین.

آینه دیواری آرایشگاه
آینه‌های آرایشگاهی

آینه‌های آرایشگاهی آینه حکاکی شده 

برای داشتن یک آینه آرایشی منحصر به فرد و خاص می توان از این نوع آینه استفاده کرد . لوگوی آرایشگاه یا نام اونو می توان روی آینه حک کرد . با این کار یک آینه اختصاصی دارین . حکاکی روی آینه موجب میشه تا آینه آرایشگاه جلوه خاص تری پیدا کنه. در واقع با آینه حکاکی شده و استفاده از آن در محیط سالن می‌تونه به نقطه کانونی تبدیل بشه. همچنین با انجام این کار به نوعی امضای شخصی خود رو روی آینه و در فضای سالن خود دارین. چرا که با این کار آینه آرایشگاه خود رو به آینه ای تک تبدیل می‌کنین که همانند اونو در جایی دیگر نمی‌بینین

آینه حکاکی شده

حکاکی نیز روی تمامی آینه‌های آرایشگاهی می‌تونه صورت بگیره. و محدودیتی نداره. پس از انتخاب آینه مورد نظر می‌تونین حکاکی طرح، لوگو یا نوشته خود رو انتخاب نمایین تا با بالاترین کیفیت انجام بگیره.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشی

آینه پایه دار  آرایشگاه

آینه پایه دار نیز از آینه های جذاب و بسیار کاربردی هست. زیرا در این مدل آینه افراد می‌تونن آینه رو به راحتی حرکت بدن. بنابراین این آینه‌ها برای افرادی که به جابجایی مکرر آینه نیاز دارن مناسبه. در این طرح پایه های فلزی و چوبی پشت آینه قرار می‌گیره به طوری که آینه رو می توان در قسمت‌های مختلف سالن قرار داد . همچنین می‌تونه این نوع آینه به صورت دوطرفه با اشکال گوناگون هندسی نیز باشه . برای سالن هایی که فضای کمتری دارن مناسبه . زیرا از یک آینه همزمان دو نفر می‌تونن استفاده کنن در عین حال فضای کمتری هم اشغال میشه .

آینه آرایشگاه
آینه سالن آرایشی گرد بزرگ
آینه آرایشگاه

آینه‌های آرایشگاهی رنگی

همان طور که می‌دونیم رنگ‌ها به فضای خود روح می‌بخشن و می‌تونن فضای شاد و آرامش بخشی رو ایجاد کنن. برای این منظور یعنی جهت بخشیدن رنگ به محیط آرایشگاه می‌توان در گوشه‌هایی از آرایشگاها و سالن زیبایی از آینه رنگی متناسب با فضا و دکوراسیون داخلی استفاده کرد. انواع مختلفی در نوع برش ، اندازه و شکل و نصب خود دارن که می‌تونین متناسب باسلیقه و محیط خود آینه رو انتخاب کنین.

آینه آرایشگاه

آینه جورچین آرایشگاه

آینه‌ جورچین از دیگر آینه‌های متفاوت و زیبای ما هستند که تنوع بسیار بالایی دارن. برای این منظورمی توان از آینه‌های مختلفی نیز برای آینه جورچین استفاده کرد. مثل آینه رنگی، مات و… . همچنین به هر صورت دلخواهی که در ذهن شماست، قابل سفارش و نصب هست.

آینه آرایشگاه

آینه‌های آرایشگاهی دوطرفه

یکی از محبوب ترین نوع آینه آرایشگاه ، آینه دو طرفه به شمار میره . که بسیار کاربردی و مناسب هستن. با استفاده از این آینه فضای کمتری در سالن اشغال میشه . همچنین تعداد نفرات بیشتری می‌تونن از اون آینه استفاده کنن . زیرا هر آینه مورد استفاده دو نفر به صورت همزمان قرار می‌گیره . حتی برای کاربرد بیشتر اون می توان مابین آینه ها رو به صورت کشو های طبقاتی نیز قرار داد . برای قرار دادن وسایل مورد نیاز کاربردی اس . با استفاده از این آینه ها بیشترین استفاده از فضا نیز صورت می‌گیره.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

آینه چراغ دار آرایشگاه

همچنین آینه چراغ دار از دیگر آینه‌های مناسب علاوه بر آینه‌های معمول و بک لایت برای محیط آرایشگاه هست. به دلیل نور زیادی که توسط چراغ‌ها می‌تونه ایجاد کنه، نور کافی برای انجام برخی کارها از جمله میکاپ به راحتی فراهم می‌شه. تا دید و تسلط کافی برای انجام امور نیز وجود داشته باشه. آینه چراغ‌ دار اخیراً بسیار هم پرطرفدار شدن . و علاوه بر استفاده در سالن زیبایی به‌عنوان آینه برای مصارف شخصی در خونه‌ها نیز بسیار استفاده می‌شن. می‌توان از قاب‌های مختلفی متناسب باسلیقه شما، برای آینه های چراغ‌دار استفاده کرد تا زیبایی رو چندین برابر نمود.

آینه چراغ دار آرایشی
آینه آرایشگاه

علاوه بر اینا چیدمان چراغ ها نیز می‌تونه به شکل های خاصی انجام بگیره.

اگر در فضای آرایشگاه و سالن زیبایی از پارتیشن استفاده میشه،می توان اونو به صورت آینه ای ساخت. زیبایی و جلوه ای که پارتیشن آینه ای ایجاد می‌کنه بسیار جذاب و خیره کننده میشه.در این صورت هماهنگی جالبی نیز با آینه های آرایشگاه ایجاد میشه.

پارتیشن آینه ای

خرید اشکال متنوع و مختلف آینه آرایشگاه

برای راحتی و دید باز تر می‌توان از آینه‌های چندتکه با قاب‌های متفاوت و زیبا که قسمتی از آن  قابلیت چرخش و حرکت‌دارن استفاده نمود تا زاویه دید بیشتری داشته باشه. در این صورت این امکان رو ایجاد می‌کنه تا مشتری بتونه پشت سرخود رو نیز ببینه. تا با دید کامل در نهایت رضایت بالاتری نیز صورت بگیره.

آینه آرایشگاه

در پشت آینه می‌توان فضایی رو نیز تعبیه کرد که امکان قرار دادن ابزار و محصولات باشه. دراین صورت هم فضای کمتری اشغال می‌کنن هم فضای یکدست‌تر و زیباتری نیز ایجاد می‌شه. همچین برای جداسازی فضای داخلی می‌توان از آینه‌هایی که به‌صورت آویز هستن نیز استفاده کرد. تا هم بتوان بیشتر از تمام فضای داخلی آرایشگاه و سالن زیبایی بهره برد وهم فضای شکیل و متفاوت‌تری ایجاد نمود. در این حالت فضایی بی‌استفاده در سالن نمی‌ماند که به‌خصوص برای فضاهای کوچک‌تر بسیار مناسبه.

آینه آرایشگاه

میزهای سالن نیز می‌تونن ، میز آینه‌ای انتخاب و استفاده بشن. در این صورت در قسمت‌های بیشتری از آینه استفاده می‌شه. همان‌طور که می‌دونیم آینه‌ها در بزرگ‌تر و دلبازتر نشون دادن فضا اهمیت بسیاری دارن. اگر نیاز به پارتیشن در قسمت‌هایی از آرایشگاها یا سالن زیبایی اس ، پارتیشن‌ها می‌تونن به‌صورت آینه‌ای به کار برن. با حک لوگو و یا هر طرح و نوشته دلخواه بر روی میز می‌توان ، فضای منحصربه‌فردی ایجاد کرد.

آینه آرایشگاه

همان‌طور که می‌بینیم آینه آرایشگاه تنوع بسیار بالایی داره. فقط کافی اس متناسب با فضای داخلی خود و کاربردشان و نیز طبق سلیقه، آینه‌ آرایشگاه را انتخاب کرد. تا در نهایت محیط زیباتری برای خود و افرادی که به آرایشگاه میان به ارمغان آورد.

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

آینه‌های آرایشگاهی زنونه

آرایش بانوان ظریف‌تر است و نیاز به دقت بیشتری داره . یکی از مهمترین ابزارهایی که می‌تونه انجام آرایش حرفه ای رو آسون‌تر کنه ، آینه آرایشگاه زنانه اس. در اکثر سالن های آرایشی بانوان از این آینه ها بهره می‌گیرن. به ویژه آینه های آرایشی هالیوودی از بهترین گزینه ها برای آرایشگاه های بانوان هست. همچنین خانم‌ها توجه بیشتری به دکوراسیون سالن دارند و با خرید یک آینه مناسب و زیبا می‌تونین با زیبا کردن و حرفه‌ای کردن دکوراسیون ، توجه بیشتری به سمت سالن خود جلب کنین و خود رو از رقبا متمایز کنین. مخصوصا اینکه در این چند سال تعداد زیادی از آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مخصوص بانوان آینه‌های قدیمی رو کنار گذاشته و از مدل جدید استفاده می‌کنن.

خرید محصول آینه آرایشگاهی زنانه نور دار

آینه آرایشگاه مردانه

استفاده از آینه های آرایشگاه تنها مختص به سالن های آرایشی بانوان نیست و در پیرایشگاه های مردانه نیز از این آینه ها برای انجام آرایش بهره می‌گیرن. تفاوت آینه آرایشگاه مردانه و زنانه در نوع قاب ، طرح و ظاهر آینه است و از نظر کارایی تفاوت خاصی وجود ندارد. با توجه به اینکه در سال‌های اخیر آرایش آقایان حرفه‌ای‌تر شده اس بهتره به انتخاب نوع حرفه‌ای و مخصوص آینه توجه بیشتری بشه.

آینه‌های آرایشگاهی جدید فرکو

آینه‌های بک لایت با وجود ظاهر جذاب و مدرنی که دارند به دلیل نور ملایم‌تر مورد توجه برخی از آرایشگران قرار نمی‌گیرن. مجموعه فرکو در جدیدترین مدل آینه آرایشگاهی از ترفندی جالب برای بهبود نور آینه بک لایت استفاده کرده اس. در این مدل علاوه بر چراغ‌های نواری و بک لایت کناره آینه ، در قسمت بالایی آینه لامپ LED حبابی متحرک نصب می‌شه. این لامپ‌های حبابی بر روی ریل قرار می‌گیرن. بدین ترتیب آرایشگر می‌تونه به آسانی در هر لحظه مطابق با شرایط دلخواه لامپ‌های حبابی رو جابجا و روی سوژه مورد نظر متمرکز کنه.

خرید محصول آینه آرایشگاهی نور دار

خرید آینه آرایشگاهی دیواری

نصب آینه روی دیوار از جهات مختلف می‌تونه ایده‌آل باشه. اول اینکه آینه‌های دیواری فضای کمتری اشغال می‌کنن. دومین مزیت آینه‌های دیواری مربوط به جلوه و ظاهر اونهاست. در واقع آینه های دیواری از نظر دکوراسیون مطلوب‌تر هستن. در کنار این موارد این نوع آینه‌ها ار نظر ایمنی هم بهتر از مدل‌های متحرک هستن. البته از کاربردی بودن آینه‌های متحرک هم نمی‌شه گذشت. بهتره در سالن‌های آرایشی هم از آینه دیواری و هم از آینه‌های متحرک ، پایه دار و رومیزی استفاده بشه. البته به شرط اینکه فضای کافی وجود داشته باشه.

خرید محصول آینه آرایشگاهی دیواری

سفارش آینه‌های آرایشگاهی

برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع آینه آرایشگاه با اشکال و ابعاد مختلف با شماره تلفن 02188068352 با ما در ارتباط باشین. همچنین برای مراجعه حضوری از ٨ صبح الی 14 و از 16 عصر الی 20 شب به آدرس زیر مراجعه کنین .

لازم به ذکر است که عرضه محصولات مجموعه فرکو با حذف واسطه و به شکل مستقیم از محل کارگاه صورت می‌گیرد. در صورت تمایل می‌توانید از روش‌های حضوری و غیر حضوری برای سفارش محصول اقدام فرمایید. کلیه سفارش‌ها ظرف مدت 3 الی 4 روزی کاری برای عرضه به مشتریان عزیز آماده می‌شن. همچنین قابل توجه هست که محصولات فرکو به همراه ضمانت کیفی عرضه می‌شن و در صورتی که تا یک هفته آینه مورد پسند مشتریان عزیز واقع نشه به انتخاب مشتری آینه تعویض یا وجه پرداختی به صورت کامل مرجوع می‌کنین.

 • می‌تونید برای تماس و ارتباط با مجموعه فرکو از اطلاعات زیر استفاده کنین .
 • شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352 و 09101767773
 • آدرس سفارش حضوری : تهران ، اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

برای مشاهده نمونه کارهای فرکو و آشنایی بیشتر با مجموعه صفحه اینستاگرام فرکو رو دنبال کنین .

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه گرد آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه گرد آرایشگاه
آینه بک لایت آرایشگاه
آینه قدی آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه گرد آرایشگاه
آینه گرد آرایشگاه
آینه گرد آرایشی
آینه گرد آرایشگاه
آینه آرایشگاه گرد
آینه گرد آرایشگاه
آینه آرایشگاه گرد
آینه دیواری آرایشگاه
آینه قاب دار آرایشگاه
آینه دیواری آرایشگاه
آینه دیواری آرایشگاه
آینه قدی آرایشی
آینه آرایشگاه
آینه سالن زیبایی
آینه آرایشگاه
آینه‌های آرایشگاهی
آینه دیواری آرایشگاه
آینه آرایشگاه
آینه قدی آرایشگاه
آینه سالن آرایشی
آینه دیواری آرایشگاه
آینه قدی آرایشگاه
آینه قدی بک لایت
آینه قدی
آینه آرایشگاه
آینه سالن آرایشی
آینه آرایشی قدی
آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

42 پاسخ

  1. سلام روزتون بخیر. برای موضوعات مربوط به قیمت لطفا با شماره 02188068352 تماس بگیرین.

  1. سلان به دلیل نوسانات قیمت نمیشه که قیمت دقیق به شما دوست عزیز داد . برای قیمت روز آینه دوطرفه با شماره ی 02188068352 تماس بگیرید

 1. سلام
  برای سالن زیبایی نیاز به آینه هایی داریم که نام سالن حک شده باشد . برای سفارش و مشاوره حضوری چطور باید هماهنگ کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز. عذرخواهی مارو بپذیرین . چرا که به دلیل نوسانات بازار امکان درج قیمت ها برای ما مقدور نیست.

  1. سلام هر نوع نوشته یا لوگویی با فونت مورددلخواهتون روی اینه حک میشه میتونید با شماره ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ تماس بگیرین دقیقا راهنماییتون میکنن

  1. سلام و درود. برای آینه های چراغ دار از لامپ های LED و حبابی استفاده میشه.

  1. سلام و درود. چراغ آینه مطابق با سلیقه شما در هر رنگی‌بر روی آینه نصب میشه. موفق و‌ موید باشید.

 2. سلام آینه برای سالن میخوام. شما میتونید روی آینه لوگوی سالنم رو مثل چراغ نصب کنید رو آینه؟

  1. سلام و درود. امکان نصب لوگو و هر طرح دلخواه شما مثل آی دی ایسنتاگرام و … روی آینه سفارشی فراهمه. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. بله در صورتی که از محصولات فرکو استفاده کنید همکاران ما نصب آینه رو برای شما انجام میدن. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. بر روی آینه های فرکو سنسور تشخیص حرکت با توجه به سفارش مشتری تعبیه میشه. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. با توجه به تنوع فراوان آینه ها امکان ارائه قیمت فراهم‌ نیست. برای کسب اطلاع از قیمت انواع آینه با شماره ۰۲۱۸۸۰۶۸۳۵۲ تماس حاصل فرمایید.

  1. عرض سلام و درود. با توجه به تنوع فراوان در محصول امکان ارائه قیمت وجود نداره. برای کسب اطلاع از قیمت آینه لمسی با شماره 02188068352

  1. سلام و درود. آینه های ارایشگاه در مدل های فریم دار و بدون فریم تولید میشوند. در صورت تمایل مشتریان عزیز نصب آینه توسط همکاران ما انجام میشود. موفق و موید باشید.

 3. سلام ببخشید مزاحم میشم میخواستم آینه سفارش بدم میشه آدرس اینتستاگرامی و لوگوی آرایشگاه رو‌ هم به شکل چراغ رو آینه نصب کنید؟

  1. سلام وقت شما هم بخیر شکل چراغ در رنگ و طرحی که دلخواه مشتریان عزیز باشه اجرا میشه. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. قیمت آینه با توجه به آپشن هایی که در آینه کار میشه متفاوت خواهد بود. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. در صورت تمایل مشتریان عزیز قابلیت بزرگنمایی و زوم چند برابری هم در بخشی از آینه تعبیه میشه. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. در صورت تمایل مشتریان عزیز همکاران ما در فرکو نصب را انجام میدن. موفق و موید باشید.

  1. سلام و درود. بله انواع آینه دو طرفه به صورت قدی و رومیزی در فرکو به تولید میرسه . موفق و موید باشید.

 4. سلام خسته نباشید. قصد خرید آینه برای آرایشگاهم دارم اما میخوام طرح به خصوصی داشته باشه. ساده باشه. امکانش هست شکل آینه رو به صورت سفارشی بسازید؟

  1. سلام و درود. آینه در هر طرح و شکل دلخواه مورد نظر مشتریان عزیز اجرا میشه و هر ایده ای که مد نظرتون باشه در آینه اجرا میشه. موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
×

میدونستی هر هفته مسابقه داریم ؟!

صفحه ی اینستاگراممون رو فالو کن تا تو هم یکی از برنده های میلیونی آینه ای مون باشی!

پیج اینستاگرام فرکو